extra editie ,29! Tienduizend gulden aan prijzen bij Karwei Geen produkten maar oplossingen verkopen Doe-het-zelven aan de vooravond van een nieuw tijdperk KARWEI-SURPRISE MEER KEUS, MEER SERVICE, MEER VOORDEEL Hoefsmid 2, Ind. terrein de Oude Werf, Heiloo. Telefoon: 072-330480. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN 1 Zaterdag 8 september doe-het-zelf-demonstraties bij Karwei Extra uitgave van Karwei Holland Nationaal fo.v. Donderdag 6 september, vrijdag 7 september en zaterdag 8 september open huis bij Karwei 951 w^gwocp Vanaf donderdag 6 september is het zover! Dan is er ook een Kar wei in Heiloo. Karwei, waarvan er inmiddels al 54 zijn in Neder land, is bekend om het enorme doe-het-zelfassortiment met su- perlage prijzen. Vanaf donderdag 6 september kunnen nu ook alle doe-het-zel- vers van Heiloo en wijde omge ving komen proeven van grenze loos doe-het-zelfprijsvoordeel. 's Morgens om negen uur gaan dan de poorten open van de nieuwste en modernste Karwei aan de Hoefsmid 2 in Heiloo op het industrieterrein de Oude Werf. Op maar liefst 2000 vier kante meter, dat is even groot als een aantal forse supermarkten bij elkaar en met meerdan 15.000 verschillende doe-het-zelfartike- len. En Karwei gaat zeker niet geruisloos open, want er staat u een daverend openingsfeest te wachten, waarover elders op deze pagina meer. Karwei is de snelst groeiende doe-het-zelforganisatie van Ne derland en met 54 vestigingen mag de doe-het-zelverbij Karwei behoorlijk lage prijzen verwach ten. En met die prijzen kan Karwei zich dan ook met gemak met een ieder meten. Maar het opvallen de is dat Karwei heeft bewezen dat lage prijzen niet gepaard hoe ven te gaan met weinig service, onpersoonlijke bediening en een stoffige en rommelige presenta tie. De prettige winkelsfeer en persoonlijke benadering staan hoog in het vaandel bij Karwei. Schoon en netjes, veel informa tie bij de produkten en behulp zaam personeel, dat zijn behalve de lage prijzen de belangrijkste kenmerken van Karwei. Zo goedkoop mogelijk aan doe-het- zelfprodukten komen blijft na tuurlijk het belangrijkst, maar Karwei besteedt daarnaast erg veel aandacht aan het prettig winkelen. Op een plezierige wij ze de keuze van artikelen kunnen maken in een winkel waar je je meteen thuisvoelt. Bij Karwei treft u dan ook veel fraaie sho wopstellingen aan van bijvoor beeld een schitterend keukenas sortiment, binnen- en buitendeu ren en sanitair. (Viskoffer I Geheel kompleet. Volkunststof. Inklusief: Telescoop werp hengel, molen, verklikkers, dobbers, spinners, lood, haken en haakontsteker. Klapstoel Zaterdag 8 september wordt niet alleen uw portemonnee verwend Luxe gereedschap/ hobbykoffer De opening van Karwei in T karwÊÏ-SURPRISEBON Heiloo wordt een groo >nn riP7fi bon feest. En... bij een feest ho^nkadootie^. Vandaar I I I I I I I ontvangt u gratis een leuke attentie. jren kadootjes! vduuaa. dat Karwei flink uitpakt, iedereen die deze Karwei-Surprisebon invult en inlevert bij onze nieuwe vestiging kan^ukT-gis KN,p Postkode: r—Kaffg 8 september 1990. Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo, tel. 072-330175 Redactie: De redactie is tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 072-330175. Donderdag 6 september opent Karwei in Heiloo Ook al hoeft u op dit moment hele- dag 7 september of zaterdag 8 sep- maal niet te doe-het-zelven, even tember levert u meteen al tastbaar kennis maken met Karwei tijdens voordeel op. Duizenden leuke pre- een van de feestelijke open-huisda- sentjes liggen er te wachten voor een gen op donderdag 6 september, vrij- ieder die de coupon uit deze voorpa gina inlevert, er zijn voor maar liefst tienduizend gulden aan cadeaus te winnen en zaterdag 8 september zijn er nog veel meer feestelijkheden en verrassingen. Diezelfde dag kunt u ook getuige zijn van leerzame de monstraties met doe-het-zelfproduk- ten. En voor de openingsaanbiedingen heeft Karwei het potlood wel drie maal geslepen. Alleen daarvoor al mag u de open-huisdagen bij Karwei niet missen. Gedurende de drie feestelijke open-huisdagen bij Karwei in Hei loo heeft Karwei voor zo'n 10.000 gulden aan prijzen weg te geven. Donderdagó, vrijdag 7 en zaterdag 8 september mag elke klant een keer gratis éen greep doen in een grabbelton vol lootjes. Komt het nummer van dit lot overeen met een winnend prijsnummer dan mag die klant de prijs meteen mee naar huis nemen. Elke dag op nieuw zitten natuurlijk alle prijs winnende nummers wederom in de grabbelton en of u nu al om negen uur komt of tegen sluitingstijd, een ieder heeft evenveel kans. En die prijzen zijn niet mis! Elke dag opnieuw een portable kleurentelevisie met afstandsbe diening, ter waarde van maar liefst 795.-, elke dag drie klopboorma chines, drie dëcoupeerzagen, drie elektrische vijlen, en tien Bison doe-kado-lijmdozen. Talloze kan sen dus op een waardevolle prijs, maar heeft u geen geluk dan gaat u toch nog niet met lege handen weg. Voor een ieder die de coupon uit de voorpagina van deze krant inlevert heeft Karwei deze drie dagen nog een aardig presentje achter de hand. In feite dus: altijd prijs. Niets van wat je in een doe-het-zelf- zaak koopt is eigenlijk af. Alles,moet nog gezaagd, gelijmd, gemonteercf. ge schilderd of wat dan ook worden. Volgens de mensen bij Karwei verko pen ze dan ook niet strikt doe-het-zelf- produkten. maar middelen om iets te bereiken. Verf koopt men om een fraaie wand of een mooi meubel te krij gen. elektra voor goed licht en stroom op de juiste plaats, lijmen om iets aan elkaar te krijgen enz. En bij al die mid delen moet men ook de kennis hebben om het allemaal goed te gebruikenEen knappe jongen, of meid. die al die ken nis zelf al bezit. Daarom is goed perso neel op zijn m inst zo belangrijk als goe de produkten. En dat personeel mag er zijn bij Karwei. Een goed getraind team met jarenlange ervaringindedoe- het-zelf, elk met nog eens zijn eigen specialiteiten. Om te beginnen is daar Marcel Wiebe- ring die de algehele leiding van Karwei in Heiloo heeft. Zijn eerste assistent is Jan Ruiter die de afdelingen kasten en tuinartikelen in beheer heeft. Het werkterrein van Richard Hendrikse is ijzerwaren en gereedschappen. Sani tair en keukens worden verzorgd door Rolf Palsma. Tegels, bouwmaterialen en hout- en plaatmaterialen is het do mein van Louis Wolven. Voor het per fecte maatwerk beschikt Louis overeen moderne zaagafdeling. Mikev.d. Ploeg zorgt voor het elektra en de automateri alen en Petra van Zeist voor de decora tieve artikelen als verf en behang. Het verwerken van de binnengekomen goe deren gebeurt door Jeroen Baars. Bij de kassa's aangekomen treft u Trudy Rek of Marjo Delachaux aan. Behalve het u zo vlot en plezierig mogelijk hel pen afhandelen van uw aankopen, heeft elk van deze dames nog een speci fieke artikelgroep in beheer; Trudy de zonweringenenMarjodehuishoudelij- heeft dat u niet alleen tevreden bent ke artikelen. met de gekochte produkten, maar Kortom, een perfect op elkaar afge- vooral wat u er thuis mee doet. stemd team dat als voornaamste doel Want uiteindelijk telt alleen het eindre sultaat. Doe het zeiven staat aan de voor avond van een nieuw tijdperk en de nuchtere bedrijfsleider Marcel \Vie- bering van Karwei Heiloo weet dat ons nog heel wat veranderingen te wachten staan. „Ongeacht hoe de economische si tuatie zich ontwikkelt, de individua lisering neemt steeds meer toe en de mensen willen hun eigen smaak te rugzien in hun huis. Achter elke ogenschijnlijk dezelfde gevel, zullen dan ook compleet verschillende en heel persoonlijke interieurs ont staan. Het meest voor de hand lig gende middel om dat te kunnen reali seren is het doe het zeiven." Marcel Wiebering baseert zijn uit spraken op de ontwikkelingen in de doe-het-zelfmarkt van de afgelopen tien jaar. Hij kijkt daarbij verder dan de vier muren van de eigen onderne ming. „Je blijft natuurlijk wakker door je eigen Karwei-collega's. De Karwei-organisatie behoort niet voor niets tot de grootste bouw marktorganisaties van Nederland", zegt hij. Marcel schetst als voorbeeld de gang van zaken in het verleden. „Waar vroeger de nadruk voorname lijk op de produkten lag, kwam de doe-het-zelver zelf pas op de tweede plaats. Dat kon ook niet anders door de ambachtelijke oorsprong." Als geen ander weet Marcel Wiebe ring dat die opvatting inmiddels al lang achterhaald is. „Vroeger moest je als doe-het-zelver bijna professio neel geschoold zijn om een klus te kunnen klaren. Het doe het zeiven stond primair in het teken van nood zakelijk woningonderhoud. Tegen woordig gaat het steeds meer om wo ningverfraaiing en verhoging van wooncomfort. Fabrikanten zorgen dan ook steeds meer voor nieuwe produkten die steeds gemakkelijker te verwerken zijn en direct een leuk resultaat geven. Karwei speelt op deze ontwi kkei i ngen dan ook sterk i n met een keur van echte woon ideeën die snel en voor relatief wein ig geld te realiseren zijn. Die ontwikkelingen zullen door Karwei alleen nog maar- meer gestimuleerd worden en als we nog eens tien jaar verder zijn, dan kijken we op wat we nu aan het doen zijn terug alsof het kinderspel was." Er staat de doe-het-zelver dus nog heel wat te wachten bij Karwei. Vierkant metalen frame I met afgeronde hoeken. Kunststof zitting en [rugleuning. Wit, zwart Sof rood. Van 15.-voor Op die zaterdag heeft Karwei ook nog het een en ander in petto voor de innerlijke mens en voor uw kinderen Zaterdag 8 september trakteert Kar wei al haar klanten op een heerlijk portie flensjes, in echte boter gebak ken en afgemaakt met een heerlijke likeur. Voor alle kleine doe-het-zel- vers heeft Karwei een lekkere suiker spin, en terwijl vader en moeder lek ker rondneuzen bij Karwei kunnen de kleintjes zich heerlijk vermaken op een enorm springkussen. En natuurlijk kost dit allemaal niks! Aluminium frame. Bekleed met schuim- stof, verstelbare ondervlakken. 460 x 335 x 150 mm Samen met een aantal fabrikanten verzorgt Karwei op zaterdag 8 sep tember in Heiloo een aantal doe-het- zelfdemonstraties. Bij kijken hoeft het trouwens niet te blijven, wie wil mag het zelf ook eens proberen. Vaak wordt er als een berg tegen een klus aangekekenTen onrechte, zelfs wanneer het karwei voor het eerst moet worden geklaard. In de prak tijk blijkt het meestal ontzettend mee te vallen wanneer er maar eenmaal een begin mee gemaakt is. Het is ple zierig om goed geïnformeerd aan de slag te gaan. Bij Karwei is die infor matie volop voorhanden. Met de de monstraties op 8 september gaan we nog een stapje verder. Dan kunt u zien hoe een vakman de klus klaart. Daar steekt u altijd wat van op. En zelfs mensen die dachten over 2 lin kerhanden te beschikken, komen dan tot het besef dat een van die twee toch echt een rechterhand is! Bij Karwei zie je meteen wat je nodig hebt Doe-het-zelven wordt nog vaak ge zien als een noodzakelijk kwaad. Het tegendeel is waar. Zelf doen bete kent dat je in staat bent om je eigen omgeving aan je eigen smaak aan te passen. Dat is op zich een uiterst ple zierige bezigheid waarbij men de ei gen fantasie de vrije loop kan laten. De spullen die je daarvoor dient aan te schaffen behoor je dan eigenlijk ook te kunnen kiezen in een omge vingdie de fantasie stimuleert. Vaak echter zie je dat doe-het-zelf-zaken ïommelig en stoffig zijn. Maar niet bij Karwei, want daar is men er zich terdege van bewust dat doe-het-zelf- plezier al begint met de artikelkeuze. Natuurlijk moet het aanbod groot zijn, zo groot mogelijk, zonder al te veel zoekwerk. Karwei heeft de ver schillende produktgroepen dan ook logisch geordend en door middel van een goede bewegwijzering duidelijk aangegeven. De produkten zelf staan schoon en overzichtelijk gepresen teerd, om u te helpen met het maken van een keuze. Waar mogelijk heeft Karwei informatie en tips aange bracht direct bij de artikelen. De vele showopstellingen nodigen de doe- het-zelver uit om lekker rond te neu zen en nieuwe ideeën op te doen, en dat kan men bij Karwei ongestoord naar hartelust doen. Bij Karwei weet men hoe ontzettend lastig het is om thuisgekomen te mer ken dat je nog net wat belangrijke kleine dingen vergeten bent. Daar om isdaar met de totale winkelinrich ting terdege rekening mee gehou den. Achterin vindt men dan ook de grote materialen en produkten die nodig zijn om te bouwen en het gro vere werk te doen. Deze spullen ver geet men n iet zo gauwI n het m idden van de zaak artikelen waaruit men lekker kan kiezen, decoratie zoals behang en verf en accessoires voor bijvoorbeeld sanitair. Hoe meer men de lijmen en kitten, schroeven en dichter bij de kassa komt, om daarna spijkers en de gereedschappen, de zaak te kunnen verlaten, hoe meer Zo probeert Karwei door de hele men de hulpmiddelen aantreft, zoals winkelinrichting al mee te denken met de doe-het-zelvers en te voorko:- men dat je voor alleen een tube lijm of doosje spijkers weer helemaal te rug moet.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 19