Informatierubriek van de gemeente Heiloo Pastor Harte en Zr. Juliette verlaten Heiloo na 14 jaar HEILOO The Black Slacks en The Del Rio's bij JC Buk Buk Verenigingsagentta rvenementenagenda Verlagen van bermen en her straten van voetpaden. Herbesfrating De Spanring Agenda commissie Financiën voor donderdag 13 september а.s. om 20.00 uur. Verleende bouwvergunningen Nieuwe bouwplannen Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo Openingstijden 8.00 tot 12.30 uur UITKIJKPOST 12 SEPTEMBER 1990 I^NTf In navolging van voorgaande jaren zullen ook dit jaar weer verschillende bermen in Heiloo opnieuw onder profiel worden gebracht. Direkt daarop aansluitend zullen ook een aantal voetpaden worden herstraat. De reden dat deze werkzaamheden worden uitgevoerd is tweeledig nl. de bermen zijn in de loop der jaren te hoog geworden als gevolg van het afspoelen van zand van de weg en het opvangen van stof, achterblijven van grasresten etc. Hierdoor komt de afwatering van het hemelwater naar de bermen in gevaar met alle gevolgen van dien. een aantal voetpaden komt door allerlei oorzaken voor herstraten in aanmerking. Tegels en klinkers liggen dusdanig ongelijk dat dit GEVAAR op gaat leveren voor de voetgangers. Dit jaar komen de voetpaden in de Bouwkamp hiervoor in aanmerking. Dit omvat de voetpaden in en in de buurt van de straten VRIESWIJK TERMIJEN MARIENSTEIN Vanuit een oogpunt van doelmatig en efficiënt werken is hier een combinatie gevonden, door eveneens de bermen en daarvoor in aanmerking komende gazons te verlagen. De werkzaamheden zullen op korte termijn worden gestart. Er wordt begonnen met het afgraven en herprofileren van de bermen en het opnieuw inzaaien daarvan. Direct daaraansluitend zullen voetpaden worden herstraat. De totale uitvoering zal, volgens planning eind november zijn afgerond. Op het gemeentehuis ligt op de afdeling Beplantingen vanaf 12 september gedurende een week de tekeningen ter inzage, zodat men kan zien welke voetpaden, bermen en gazons zullen worden bewerkt. De ter inzage legging is van 8.30 tot 12.00 uur. Dus: I TEKENINGEN VERLAGEN VAN BERMEN EN HERSTRATEN VAN VOETPADEN IN VRIESWIJK, TERMIJEN EN MARIENSTEIN LIGGEN VANAF 12 SEPTEMBER GEDURENDE EEN WEEK TER INZAGE VAN 8.30 - 12.00 UUR OP DE AFDELING BEPLANTINGEN. In verband met het herstraten van het gedeelte De Spanring vanaf de Vijzellaan tot voor De Spanring no. 19, zal de rijweg vanaf 13 september 1990 worden afgesloten voor alle verkeer. Afhankelijk van de weersomstandigheden zullen de werkzaamheden ca. twee weken duren. 1. Notulen vergadering 9 augustus 1990. 2. Ingekomen stukken en mededelingen. a. Notitie over vernieling speelopbjecten. b. Juni circulaire Ministerie van Binnenlandse Zaken m.b.t. algemene uitkeringen gemeentefonds. c. Eventueel huurcontract om-niet t.b.v. grond tennispark Het Vennewater. d. Jaarverslag S.T.A.M.A. 1989. e. Stand van zaken gemeenterekening 1989. f. Staat F (liquiditeitspositie) september. 3. Regiozaken. a. Rekening 1988, begroting 1991, meerjarenbegroting 1991-1995 en jaarverslagen 1988 en 1989 recreatieschap Alkmaar en Uitgeestermeer (ter kennisname). b. Evaluatieverslag 1989/1990 van het Job Creation Noord Kennemerland Project (ter kennisname). 4. Wijziging legesverordening, begraafrechten en kadegelden voor 1991. 5. Inschrijving op aandelen N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten. Verlaging grondprijs 15 zorgwoningen bij De Loet. 7. Nota kinderopvang (financiële consequenties). 8. Krediet dakbedekking v.m. Nic. Beetsschool (begrotingswijziging) 9. Krediet uitwerking aanbevelingen organisatie-onderzoek. 10. Wijziging bezoldigingsregeling gemeentepersoneel 1981. 11. Rondvraag. -- - - Openbare verlichting: Storingen in de openbare verlichting kunt u op werkdagen melden op telefoonnummer 313206. Defecte lichtmasten worden 1 x per 14 dagen gerepareerd. Wilt u bij de melding de straatnaam en het nummer van de lichtmast vermelden? vavX Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermelde bouwvergunningen verleend: Bosanemoon 75, Th.F. Velzeboer - vergroten woning met dakopbouw. Bosanemoon 77, R.G.M. de Moei - vergroten woning met dakopbouw. Kennemerstraatweg 15, J. van de Heuvel - uitbreiden woning. Groot Barlaken 12, A. Stam - bouw dakkapel. Oosterzijweg 1, A.A.C. van Erven en P.J.G. Imming - bouw schuur. Boekenstein 106, A. van Eijsden - bouw dakkapel. Tulpencroftlaan 31, P.J. Bussen - bouw dakkapel. Breedelaan 28, C. Duijn - bouw dakkapel. De Rietvink 4 en 5, B. van Es - bouw dubbel woonhuis. Westerweg 130, M. v.d. Heide - bouw garage annex berging. Wentholtlaan 16, C. Gischler - vergroten woning. De Rietvink 23, C. Aldewereld - bouw woonhuis. De Kuilenaar en De Stuifbergen - Stichting Eigen Woningbezit - bouw 24 woningen. Deze bouwvergunningen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken liggen ter inzage bij de afdeling Openbare Werken, Raadhuisplein 1maandag t/m vrijdag tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak). Degene die de bouwvergunning heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling Openbare Werken wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling Openbare Werken (buro Bouwzaken) worden gemeld; dit kan telefonisch onder de nrs. 313217 of 313240. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwvergunning te verlenen: Boekenstein 101, C.A.M. Sombroek - uitbreiden woning. Brasemcroftlaan 8, N.P.R. Bakker - uitbreiden woning. De ontwerp-besluiten liggen met de bouwplannen en de daarbij behorende stukken vanaf 13 september 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen schriftelijk gemotiveerd bezwaren indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. HEILOO - Zaterdag 15 september kun nen de leren jasjes van zolder, de punt schoenen uit en de haren in het vet, want dan is er in de Buk een heuse rock 'n roll party. Er spelen deze avond twee bands in de zaal, te weten de Black Slacks en de Del Rio's. De Black Slacks zijn al oude bekenden van de Buk, vorig jaar waren zij nog te bewonderen en in 1987 waren zij ook van de partij op de toen gehouden suc cesvolle rockabilly-party. Squeezin Bel- lo Beck, Shoutin Willy Parfum en Screamin Lut 't Mannetje zijn in de zo mer van 1985 begonnen in Zuid Fank- rijk op straat en uitgegroeid tot één van Nederlands beste en meest gevraagde rockabilly bands. In 1986 zijn zij te gast in het VPRO t.v. programma 'Jonge Helden' en op de radio in het program ma ,De Wilde Wereld'. Een stroom van optredens in de Nederlandse jongeren centra is hiervan het resultaat. Eind 1986 staan zij in het voorprogramma van o.a. Roberto Jacketti e,n de Dizy Mans Band. Heden ten dage is de band nog steeds bijzonder populair. Naast nummers van rock 'n roll helden als Eddie Cochran, Johnny Burnette, Elvis Presly en Gene Vincent, hebben zij ook een eigen reper toire, waarbij rhythm&blues, country en boogie invloeden te horen zijn. Zoals Gene Vincent al zei: .Somewhere along the road there is always someone who does you the favour of playing some rock 'n roll', zaterdag zullen de Black Slacks en de Del Rio's jou dit plezier doen! Aanvang rond 22.00 uur. The Black Slacks zorgen samen met The Del Rio 's voor een prima rock 'n roll sfeer bij JC Buk Buk. SCHAAKVERENIGING OPPOSITIE HEILOO - De invloed van grote schaaktoernooien in eigen land is wel degeleijk aanwezig bij de schaakclubs, ook bij Oppositie. Openingen worden besproken als ook de kansen van de ver schillende spelers. Daarnaast natuurlijk ook de eigen partijen voor de onderlin ge competitie. De uitslagen hiervan waren: A-poule: W. Bos - J. Hassing 1-0; Ligh- thart - Van Hoek afg.; M. Alleman - Jongkind 0-1; Heeringa - Morrema V2-V2; Maas - Clausen 1-0; Manni - Van Bakel 1-0. B-poule: F. van der Werff - Van Zaal 1-0; Niehaus - Reyersen van Buuren afg.; J. Alleman - P. van der Werff V2-V2; W. Blom - J. de Jong V2-V2; Horninge - Ooyevaar 0-1; Langereis - Beyers 1-0; Obdam - De Vegter V2-Vi\ Plas - De Vries 0-1Stee - Koenders 0-1 GOEDE PRESTATIE VAN TRIAS JEUGDPLOEGEN HEILOO - Zowel de meisjes - als de jongens B-junioren hebben zich zondag in Hoorn geplaatst voor de interregio nale finale. Daarvoor was een plaats bij de eerste zes in de districtsfinale nood zakelijk en daaraan voldeden beide Trias-teams, de jongens werden vijfde en de meisjes konden zelfs een beker meenemen naar Heiloo na hun derde plaats. Aan de basis van dit resultaat lagen en kele prima prestaties, zoals de dubbele overwinning van Petra Donkersloot bij het kogelstoten en het speerwerpen met resp. 11.80 m en 40.42 m Patty Schats wierp de discus 26.04 m ver, Marianne Nijmeijer liep weer een goede 800 meter in 2.26.4 min. en ook de 4x100 m ploeg was met 51.8 sec. zeer snel. Bij de jongens won Henkjan Thoes op prima wijze de 800 meter in 2.01.6 min. en eindigde Casper Boekhout als derde op de 400 meter in een goede 52.1 sec. Barry Peters liet de speer verder dan HEILOO - Er is een tijd van komen en er is een tijd van gaan. Na 14 jaar Hei loo, is de tijd gekomen ook nog eens er gens anders te gaan kijken. Pastor Harte verwoordde het als volgt: ,,De Kerk werkt wel met eeuwigheid, maar daarom kan ik hier niet eeuwig blijven werken". De nieuwe plaats wordt Vel- serbroek/Santpoort een jonge snel groeiende gemeente. Zowel pastor Harte, als Zr. Juliette zijn het er over eens dat als zo'n kans zich voordoet, wil je in je leven nog wat anders gaan doen, dan moet het nu gebeuren, anders is het te laat. Pastor Harte wordt opgevolgd door Pastor Helsloot. Harte is ruim 25 jaar priester waarvan bijna 13 jaar in Heiloo zijn doorge bracht. Zr. Juliette, die oorspronkelijk uit de gezinszorg komt is er al even lang, doet de huishouding en daarnaast pas torie parochiewerk. Vertrekken doet al tijd pijn maar nieuwe mensen kijken weer fris tegen de zaken aan en dat is een goede zaak. Op de vraag aan Zr. Ju liette wat haar als hoogtepunten uit deze periode zijn bijgebleven antwoord zij: „Het klinkt misschien wat vreemd, maar het waren vaak de avondwakes, het delen van ziek en zeer met mensen. Kerstmis is een feest, maar de Paasweek WjM Pastoor Harte voor 'zijnMoeder Godskerk. is in liturgisch gebeuren een veel groter hoogtepunt dan Kerstmis". Zr. Juliette is Franciscanes van Aerdenhout en Zr. Juliette trekt na 14 jaar de deur van de pastorie achter zich dicht. hoopt dat ze je voor zo'n nieuwe post vooral vragen om jezelf. „Ook de hu mor mag niet vergeten worden", zegt ze lachend. Terwijl twee dikke kuilen in haar wangen zichtbaar worden. Op z'n tijd heeft ook een religieuze recht op ontspanning. Zuster Juliette gaat een maal per week naar de badmintonhal om een shutteltje te slaan en haar vrien dinnen te ontmoeten. In de nieuwe ge meente zal zij zich vast gauw thuis voelen. Pastor Harte zal het misschien iets moeilijker krijgen. Zijn ontspanning bestaat uit tuinieren, de fraaie omge ving van de pastorie hier biedt daar volop gelegenheid voor. In Santpoort is echter een gewone eengezinswoning met een piepklein tuintje het nieuwe onder komen. „Maar ik zal het daar wel erg druk hebben, dus misschien mis is het niet zo", aldus Harte. „Om je in een nieuwe gemeente helemaal in te werken staat ongeveer een jaar, het moet opge bouwd worden. De mensen moeten je leren kennen en vertrouwen en dat kost tijd". Beiden beginnen vol vertrouwen en enthousiast aan hun werk in Sant poort. Iets waar veel Heilooërs best een beetje jaloers op zijn. COLLECTE DOOR HET PRINSES BEATRIX FONDS HEILOO - In de week van 17 t/m 23 september houdt het Prinses Beatrix Fonds weer zijn landelijke collecte. Aanvankelijk werd het Fonds opgericht als Polio-Fonds. Dat was in 1956, als reactie op de opgekend hevige polio epidemie. Sinds de onderdrukking van deze ziekte kon het Fonds zich ook gaan richten op andere, niet minder ver woestende, aandoeningen van het cen trale zenuwstelsel, waartegen helaas nog geen vaccins of andere remedies bestaan. Deze ziekten zijn, naast polio: multiple sclerose, bepaalde spierziek ten, spasticiteit, spina bifida, ziekte van Huntington en ziekte van Parkinson. Wat doet het Prinses Beatrix Fonds te gen al deze ziekten? Kort gezegd: hulp, begeleiding en voorlichting bieden aan de vele tienduizenden patiënten en steun verlenen aan het wetenschappelijk on derzoek naar de oorzaken, mogelijke geneeswijzen en voorkoming van deze ziekten en afwijkingen. Meer dan 7 mil joen gulden kon vorig jaar hiervoor worden uitgegeven. Veel kon worden gedaan, maar er is nog veel meer nodig. Uw bijdrage is broodnodig! Het Prinses Beatrix Fonds is een particuliere instel ling, die geen enkele subsudie ontvangt en daarom in de eerste plaats afhanke lijk is van de opbrengsten van de jaar lijkse collecteweek, die dit jaar gehouden zal gaan worden van 17 t/m 23 september. Tijdens deze week gaan tienduizenden collectanten geheel belangeloos langs de deuren met de bekende oranje bussen. Helpt het Prinses Beatrix Fonds, opdat het de zon weer kan laten schijnen voor deze medemensen. Meer dan één op tweehonderd Geef aan de deur of stort uw bijdrage op giro 969 t.n.v. het Prinses Beatrix Fonds, Den Haag. DE VROEGTE WINT HEILOO - Zondag 16 september wordt voor leden van hengelsportvereniging De Vroegte Wint uit Heiloo de jaarlijk se Willem Mooij baarswedstrijd gehou den. Men vertrekt voor deze grote wedstrijd 's ochtends om 6.30 uur vanaf winkelhof 't Loo. Het viswater is geko zen langs het Noordhollands kanaal na bij Schoorldam. Men kan zich nog opgeven voor deelname bij de heer Van Duuren (330849) of bij J. van Willegen (334104). ooit landen (44.06 m) en Stef de Rijk was nog nooit zo snel op de 1500 meter 4.25.7 min. Zaterdag kwamen de C- en D-jongens in actie in Amsterdam voor hun finale van de districtscompetitie. De D- jongens werden daarin zesde, met o.a. een goede hoogtesprong van Jaap Kaan, die de 1.50 m overbrugde. De C- jongens eindigden één plaats hoger, waarbij Michiel Edelman opviel met 32.18 m bij het discuswerpen en Remco van der Zwan met 1.70 m hoog en 15.7 sec. op de 100 meter horden. De damesploeg van Trias heeft het zon dag helaas niet gered. Na een verblijf van enkele jaren in de hoogste landelij ke klasse, zullen de dames het volgend jaar een klasse lager moeten proberen. Desondanks waren er in Hengelo enkele goede prestaties te bewonderen. Nelleke Koppelaar was weer zeer snel op de 100 meter horden in 13,9 sec. en op de 200 meter in 24.8 sec. Nathalie Wijker liep een prima 800 meter in 2.21.3 min. en ook de tijd van de 4x100 ploeg mocht er zijn: 49.2 sec. Excursie Groei en Bloei (KMTP) Zaterdag 15 september: excursie naar Texel met bezoek aan natuurreservaten en o.a. De Slufter en het zee-aquarium. De Christenvrouw Dinsdag 18 september: vergadering van de afdeling Alkmaar e.o. van de Christenvrouw, mw. Ramaker uit Ame- rongen spreekt over 'Sexualiteit, huwe lijk en gezin', aanvang 19.45 uur, in wijkcentrum Overdie, Ruusbroechof 97 te Alkmaar. Stambomen Donderdag 20 september: bijeenkomst van de Ned. Genealogische Vereniging in de Hoornsevaart in Alkmaar-Noord. Vanaf 19.00 uur kan men inlichtingen over de vereniging en het stambome- nonderzoek verkrijgen. Om 20.15 uur een lezing door J.G. Nierop uit Almere over o.a. de stichting van Batavia en de stoomvaart naar en van Nederlands- Indië. Voor inlichtingen: J.J. Kalden- bach, tel. 072-123029. Vogelvereniging Kleurenpracht Maandag 17 september: contactavond in het duivencentrum naast sporthal Het Vennewater, aanvang 20.00 uur. Keurmeester P. Zwart uit Egmond houdt een bespreking en tafelkeuring over kleur kanaries. SQUARE DANSEN BIJ DE LIBERTY LINES HEILOÓ - Toen meer dan 200 jaar ge leden de landverhuizers uit Europa naar de nieuwe wereld trokken, brachten de ze pioniers hun eigen volksmuziek en dans mee, de Ierse Jig, Schotse Reel, Engelse Contra, Franse Quadrille, etc. Al deze invloeden vormden de bouwste nen van de moderne Square Dance. Square Dance wordt uitgeoefend door vier paren of een veelvoud hiervan. De ze vier paren staan op de zijden van een denkbeeldig vierkant, het Square. De meest gebruikelijke dansmuziek is die van het Country Western genre. Bin nen dit Square danst men aan de hand van zo'n 70 basisfiguren (basics) patro nen. Overal ter wereld worden deze ba sics in dezelfde vorm aangeleerd, zodat men overal ter wereld kan Square dansen. Die patronen (calls) worden door de dansleider (caller) afgeroepen. De dan sers op de vloer weten nooit van te vo ren welke figuren en reageren dus op de aangeleerde termen. Dit eist reactiever mogen en beheerst bewegen. Square Dance is daarom ook een puur stukje trimmen. Omdat Square Dance berust op een fik send samenspel tussen de caller en de dansers, gebaseerd op gespitste aan dacht voor de calls, is het een activiteit die zorgt voor ontspanning door in spanning. Want op de wekelijkse cluba vond stapt u uit uw dagelijkse plunje en beslommeringen, zet alle kleine en grote zorgen van u af. De Liberty Lines is een club die onder leiding staat van haar oprichter, Erik Pluylaar. Erik geeft al zo'n jaar of 8 les en staat in Nederland goed aangeschre ven vanwege zijn vlotte, maar vooral enthousiaste, manier van lesgeven. De Liberty Lines is een gezellige club die haar 7de seizoen ingaat. Wij willen u van harte uitnodigen eens met ons kennis te komen maken op on ze open avond of een clubavond. Onze clubavonden zijn op de woensdag vanaf 20.00 uur. Ons dansadres is het Open Huis, Heiloo, Open avond woensdag 19 september 20.00 uur. Voor nadere in formatie; Erik Martha Pluylaar, tel. 072-400867, Joop Lineke Mulder, tel. 334576. Sonja's Originals In de maand september exposeren Elly Kroon met olieverf en aquarellen en Ron Oudt met keramiek bij Sonja's Originals aan de Karei de Grootelaan 4 in Bergen. Openingstijden: dinsdag tot en met vrijdag 10.00-18.00 uur; zater dag 10.00-17.00 uur en maandag 13.00-18.00 uur. Gallerie Wimmenum Tot en met 30 september exposeren Ton Voermans en Zoz met foto's in Gallerie Wimmenum, Heerenweg 270, Egmond aan den Hoef (tel. 02206-5135). Ope ningstijden: vrijdag, zaterdag en zon dag van 13.00-17.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo In de bibliotheek is in de afdeling voor de volwassenen een tentoonstelling te zien over 'Noord-Holland', terwijl in de jeugdafdeling het onderwerp 'Koken' is. In de muziekafdeling is tot 10 oktober een presentatie van materialen over 'Het Orgel'. In de vitrine van huize De Loet wordt op speciale manier aandacht besteed aan 'Eenden'. Galerie Dijk 1 Tot en met 30 september exposeert Jan Deckwitz met aquarellen in Galerie Dijk 1 op het adres Dijk 1, Alkmaar (tel. 124022). Openingstijden: donderdag tot en met zondag van 12.00-17.00 uur. DIERENBESCHERMING Inspectie Heiloo e.o. na 18.00 uur: 072-337516. Katten Heiloo en Limmen: 072-616106. Honden Heiloo en Limmen: 02205- 2256. Knaagdieren Heiloo en Limmen: 072- 331484. Honden en katten Akersloot: 02513- 10079. Actie vakantiepleegdier: 072-336180. Goede tehuis gezocht voor Honden: Thijs, Crème poedel, reu van 11 jaar, Bobby, wit/bruin gevlekte bastaard, terriër, reu, 11 maanden, Bi- anca, bastaard stabij gest. teef van 13 jaar, Raskin, gladharige middelgrote zwarte bastaard, gec., reu, 11 jaar, Ban jer, rode cockerspaniel, reu van 8 jaar, niet bij kleine kinderen, Donna, bou vier, teef van 3 jaar. Inl.: tel. 02205- 2256. Katten: Toes, cyperse poes met wit (14 jr.) zoekt dringend een zonnige plekje, liefst met een tuin, Loedertje, slanke zwart poes met wite bef (11 jr.) is een gezellige poes met karakter, Sindra, zwarte perzische poes (ca. 8 jr.) zoekt een huis zonder andere dieren, Bob, lie ve en aanhankelijke zwarte kater met wit (1 jr.) heeft even tijd nodig om te wennen, Voor enkele schuwe kleintjes zoeken we bazen met tijd en geduld. Het gaat om Sjimmy, een zwart/wit ka tertje, Mandy, een zwart/wit poes en een cypers poesje, alle drie V/2 maand oud, Pim, zwart/wit, halflangharig ka tertje zoekt samen met Pom, lichtrood halflangharig katertje een gezellig huis, deze broertjes zijn lief en gemakkelijk en 6 maanden oud. Meer informatie krijgt u bij el. 072-616106. Knaagdieren: er zijn weer 4 middelgrote konijnen. Inl. tel. 072-331484. Vermist Zwarte gec. kater, bruine vlooienband, 12 jr. Meeuwenlaan, Egmond-Binnen, zwart/witte poes, witte streep op de neus en witte snuit, bef en pootjes, 8 jr. Rijksweg, Limmen, donkere poes met zwarte streep op de rug en 1 rood ach terpootje, 4'/2 jr., Brasemcroftlaan, Heiloo, zwart katertje met enkele witte haren in de hals, zwart bandje met gele koker, ca. 3 maanden, Enterij in Lim men. Inl: zie boven. Rode kater, ong. 2 jaar, geen halsband, 4 weken weg, aanhalig, naam Pipo, omg. Ypestein, Heiloo, inl. tel. 336803. Gevonden Bruin konijn, Maalwater, Heiloo, blau we pratende parkiet, Termijen, Heiloo. De dierenbeschermingskalender 1991 is weer verkrijgbaar bij mevr. I. van Beek- Nicolaï, Slimpad 9, Heiloo, tel. 072-332759. FITNESS-TRAINING VOOR 55 PLUS VROUWEN HEILOO - Vanaf woensdag 19 septem ber organiseert de Stichting Ouderen werk Heiloo wekelijks van 14.00-15.00 uur in de gymnastiekzaal van de Von delschool, Breedelaan 6, hoek Slimpad fitness-training voor 55 plus-vrouwen. Onder deskundige leiding van gediplo meerd sport-instructrice Jeanne Gelzing worden een uur lang op verantwoorde wijze trainings-, conditie- en beweging soefeningen gedaan. De deelnemers- kosten bedragen 7,50 per maand. Gemakkelijk zittende kleding wordt aanbevolen. Gym-, trim- of sportschoe nen zijn verplicht. Voor opgave en/of nadere informatie kunt u op woensdag 19 september in de gymnastiekzaal te recht (open huis) of nu reeds contact opnemen met de Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294, te Heiloo, tel. 331297.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 4