Tuinmeubelshoww intratu Rabobank deelt prijzen uit Grosmarkt Ypestein geopend Installatie bij Scouting Rurik Centerdisc viert haar eerste verjaardag met live muziek NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN Vluchtelingenweek met klokgelui en inzameling van geld Spaar voor de familie Panda Jazzsociëteit Heiloo Internationale Vrouwedag op vrijdag 8 maart VAN VUUREN CU A OUI\/l A M7* DAKDEKKER - LOODGIETER nAUniVIAIMtj Holleweg 19 072 335085 Wegens reconstructie werkzaamheden aan de Rechte Hondsbossche- laan is Drukkerij Uitkijkpost gedurende een aantal weken minder goed bereikbaar. Onze excuses voor dit tijdelijk ongemak. Directie en redactie Drukkerij Uitkijkpost OPENINGSTIJDEN: maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 16.30 uur vrijdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 15.00 uur zaterdag gesloten Drukkerij Uitkijkpost b.v. Rechte Hondsbosschelaan 22 Heiloo - Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 56e JAARGANG NO. 8-20 FEBRUARI 1991 Bij aankoop van een complete tuinset (incl. kussens), een bijpassende parasol kado! Ék* Mk 1Makelaar Taxateur o.g. hypotheken M\ Ml 1^% Postbus95,1850 ABHeiloo Tel 072-331895 ASSURANTIËN :nv/mI w Kantoor Zeeweg 20.1852 CR Heiloo TAXATIES ---J EEN STIJL VAN KLEDEN Aanbiedingen geldig t/m wo. 27 febr. a.s. HEILOO - Zaterdag 23 februari hoort u de kerkklokken luiden. Sinds lang roe pen die de mensen bij elkaar en dat is zaterdag dan ook de bedoeling. Huis aan huis is er een envelopje plus folder over de wereld Vluchtenlingenweek 1991 verspreid. Die worden niet bij u opgehaald, maar wij hopen dat u die - gevuld- bij ons wilt brengen. Iedereen kan begrijpen hoe nodig deze collectie is. Hij was al vastgesteld voor de golf-oorlog begon. Het ging toen al om 15 miljoen mensen, allemaal op de vlucht voor geweld, vervolging, onder drukking, voor oorlog. Hulpverlening voor hen is broodnodig en ook moge lijk: als er maar geld genoeg is. Wij, die hier mogen leven, zijn in de luxe positie om geld te kunnen geven. We hopen en rekenen op alle mensen in Heiloo, die met een warm hart aan een ander denken. De gemeente Heiloo heeft stembussen ter beschikking gesteld. U hoeft er niet naar te zoeken, want ze staan op de vol gende plaatsen en tijden: Vrijdag 22 februari van 19.00 tot 21.00 uur 's avonds in de winkelcentra 't Hoekstuk en in 't Loo bij de ingangen -Hema en Albert Heijn en in het Stati onscentrum bij Ranzijn. Zaterdag 23 februari zijn de volgende kerken van 11 uur 's morgens tot 2 uur 's middags open: Willibrorduskerk, Westerweg 265; Moeder Godskerk, Holleweg 111; Kapel, psychiatrisch Centrum St. Willibrord, Kenne- merstraatweg 464; Witte Kerk, Heeren- weg 43; Gereformeerde Kerk, Noor dergeeststraat 9; Kruispunt (voorheen Kruiskerk) zij-ingang Frederica's Hof. HEILOO - Centerdisc, de cd-speciaal- zaak op de hoek van de Heerenweg en het Slimpad bestaat het komend week end één jaar. Nadat het pand een aantal jaren had leeggestaan en min of meer vervallen was geraakt besloten de mede werkers van Centerdisc daar hun nieu we speciaalzaak te starten. Maanden werd er keihard gewerkt, dag en nacht ging men door, tot er een muziekpara- dijsje ontstond. Het interieur ademt de filisofie van Centerdisc uit: geen muziek-supermarkt, maar een gezellige, ongedwongen en persoonlijke benade ring. Er is voor iedereen altijd een kop koffie, terwijl men de nieuwste cd's be luistert of in het zithoekje videoclips be kijkt, dan wel een muziekblad leest. In vergelijking met de startperiode zijn de cd-bakken nu aanmerkelijk beter ge vuld. Inderdaad", vertelt Atie trots, ,,het repertoire is enorm uitgebreid. Toen we net begonnen moesten we uite raard een bepaalde selectie maken, het is immers een flinke investering. Nu zet ten we ook cd's neer die commercieel iets moeilijker in de markt liggen". Daarmee wordt gedoeld op de collectie blues, jazz en klassiek, dat nu meer ruimte heeft. Ook het kinderrepertoire is toegenomen. Niet alleen op de cd, maar ook op cassette en videoband is er veel keuze voor leuke kado's voor kin deren. Videobanden zijn er ook voor popliefhebbers, evenals posters. Dit aanbod wordt rechtstreeks geïmpor teerd uit Engeland, zodat de kwaliteit fantastisch is en de prijzen zeer aantrek kelijk. HEILOO - Op donderdag 21 februari start bij Super Discount een vrolijke Spaaraktie. 10 Weken lang kan de con sument sparen voor 3 onweerstaanbare Pandaberen. Hoe werkt de aktie? Bij elke 15,00 boodschappen ontvangt de klant bij Su per Discount een gratis Panda Spaarze- gel. En de klant ontvangt ook nog 'ns een extra zegel bij aankoop van een spe ciaal aktie-artikel (vijf artikelen per week). De Panda Spaarzegel plakt hij of zij op een speciale spaarkaart (verkrijg baar in de winkel). Is de spaarkaart vol (15 zegels) dan kan de Panda van keuze tegen bijbetaling meegenomen worden. Panda Baby is de kleinste van de fami lie. Gewoon te koop voor 17,95 docht tegen inlevering van een volle spaar kaart voor 9,95. Panda Mama. Een baby zonder mama, dat kan natuurlijk niet. Tegen inlevering van een volle spaarkaart kost Mama 20,95 (nor maal 35,00). Panda Papa maakt het gezinnetje compleet. Normaal 69,00, tegen inlevering van een volle spaar kaart 33,95! De Panda Familie is dus zo bij elkaar gespaard! De klant ontvangt de gratis Panda Spaarzegels tot en met zaterdag 4 mei. Volle spaarkaarten kunnen wor den ingeleverd tot en met zaterdag 18 mei. Dit laatste geld ook voor het aanbod mid-price cd's, een collectie die steeds omvangrijker wordt. ,,Toch beluisteren we ook deze cd's van te voren, want bij ons staat kwaliteit voorop", zegt Atie. Daarnaast speelt natuurlijk ook de prijs een rol. ,,Veel mensen denken ten on rechte dat een cd in de stad goedkoper is dan bij ons. Dat is zeker niet het ge val, vaak zijn we zelfs goedkoper, zoals met de Top 100, dubbel-cd's en verza melboxen. Soms kunnen we echt stun ten, zoals deze week vanwege onze eerste verjaardag (zie de advertentie, red.)". Alle accessoires op muziekgebied zijn bij Centerdisc van uitstekende merken. Hierdoor loopt men niet het risico dat het produkt na een jaar, wanneer een opbergsysteem moet worden uitgebreid bijvoorbeeld, niet meer verkrijgbaar is. In verband met het jubileum zijn er en kele speciale attracties. Voor kinderen ligt er een kleurplaat klaar. De hoofd prijs van deze kleurwedstrijd is een So ny walkman. Voor de kinderen is er zaterdag 23 februari ook de mogelijk heid tot paardrijden tussen 10.30 en 14.30 uur. Voor het andere publiek is er 's middags vanaf 14.00 uur levende mu ziek in Centerdisc. Volop reuring in de zaak het komend weekend. ,,Heel leuk van de persoonlijke omgang met onze klanten is," aldus Atie, dat we zoveel muziektips van ze krijgen. Een fan van een bepaalde soort muziek weet natuurlijk wat de beste cd van een bepaalde groep of artiest is. Een echte fan is per definitie een specialist". HEILOO - Wat een daverend succes de zondagmiddagsessie in januari was, we ten de vele jazzliefhebbers die toen acte de présence gaven. Zij waren getuige van de ware wonderen die Bob Kaper op de klarinet verrichtte. De volgende bijeenkomst is op 24 febrauri. Als u weet, hoe fraai duetten op tenorsax en trompet kunnen klinken, mag u deze middag in geen geval missen. Neemt u weer een vriend(in), kennis of buur mee? Tot ziens in de foyer van het Open Huis op 24 februari vanaf 15.00 uur. Atie achter de toonbank van Centerdisc terwijl twee klanten onder het ge not van koffie hun favoriete muziek beluisteren. Zaterdagmiddag wordt de eerste ver jaardag van Centerdisc letterlijk luister bij gezet door het optreden van twee in Heiloo en ver daarbuiten bekende muzi kanten. Jan Paul van der Meij, van de gelijknamige band, op toetsen en zang, en Victor Posch, op saxofoon, zorgen voor swingende muziek vanaf een uur of twee 's middags. Iedereen is dan na tuurlijk welkom om te komen luisteren en een kop koffie te drinken. Tijdens deze feestweek (meer informa tie op pagina 5 van deze uitgave) gaat bij Centerdisc ook de voorverkoop van start voor een tweetal popconcerten bij Buk Buk in Heiloo; Spasmodique op zaterdag 23 maart en The Scene op za terdag 6 april. Kaarten kosten 10,00 per stuk. In mei start de voorverkoop voor De Dijk op vrijdag 21 juni bij Buk Buk. HEILOO - De Federatieve Vrouwen raad Heiloo besteedt ook dit jaar weer aandacht aan de viering van de Interna tionale Vrouwendag. Deze dag wordt al 80 jaar internationaal gevierd. 8 Maart 1908 brak een grote staking uit onder vrouwen werkzaam in de textiel- en kle dingindustrie in de Verenigde Staten. Zij legden het werk neer en eisten een 8-urige werkdag, behoorlijke arbeids voorwaarden en kiesrecht. Deze acties trokken de aandacht ir de hele wereld. Nauw verbonden met de viering van 8 maart is de naam van Clara Zetkin, een van de moderne vrouw. Enerzijds levert zij topprestaties waarbij zij moet wed ijveren met mannen, anderzijds moet ook thuis alles goed verlopen. Rond dit fenomeen supervrouw" zijn een aan tal vraagtekens te zetten met betrekking tot vrouwelijkheid, politiek, media en over ^beleidsmaatregelen aangaande ge lijkheid en arbeidsdeling tussen mannen en vrouwen. De Federatieve Vrouwenraad is erin geslaagd twee spreekster uit te nodigen, die beiden in hetvrouwencircuit" hun sporen hebben verdiend: mw. Bernadet- te De Wit, publiciste (Opzij, NRC, Volkskrant etc.), en mw. Anneke. Van Baaien, juriste, publiciste en uitgeefster van De Bonte Was. Beide spreeksters zullen bovengenoemd onderwerp vanuit een verschillende invalshoek benaderen De. vier prijswinnaars in de Rabobank kantoor Westerweg. De heer Groot voert het woord alvorens burgemeester Schoof (rechts) de Grosmarkt in Ypestein officieel zal openen. voorvechtster in de vrouwenbeweging in d.m.v. edi lezing met aansluitend de die tijd. Zij was het die in 1910 in Ko penhagen op de Internationale Vrou wenconferentie de aanwezige vrouwen opriep deze dag jaarlijks op internatio naal niveau te vieren. 8 Maart is in de loop van de tijd een symbool geworden van de vrouwenstrijd. Het thema voor 8 maart 1991 zal zijn het fenomeen Supervrouw". De su pervrouw is de volmaakte vrouw, moe der, minnares, carrière-maakster, die ons veelvuldig en onvermoeibaar glim lachend uit de media tegemoet komt. Zij staat model voor een nieuw beeld mogelijkheid tot discussie. De viering van deze dag zal voorts worden omlijst met klassieke muziek uit te voeren door mw. E. Grondhout (viool) en mw. L. Schuitemaker (piano). Genoemde bijeenkomst zal plaats vin den in de grote zaal van de Gerefor meerde Kerk aan de Noordergeest straat. Aanvang 13.30 uur. Afsluiting rond 16.30 uur. Toegang gratis, alleen voor vrouwen (voor eventuele kinder oppas kan worden gezorgd, indien ge wenst kan hierover voor 1 maart con tact worden opgenomen, tel. 335619). HEILOO - Tweehonderd ballonnen, muziek, een koek en zopie en een che que van 10.000 voor een jeugdhonk waren de ingrediënten waarmee burge meester N. P. M. Schoof de zesde Grosmarkt opende. Voor de eerste ze venhonderd vijftig klanten was er een gratis tas vol boodschappen. Volgens direkteur Th. Groot is dit nog lang niet de laatste Grosmarkt. ,,Over drie jaar hoop ik het bedrijf over te doen aan mijn drie zoons en de bedoe ling is dat er dan tien filialen zijn". De Grosmarkt in Ypestein heeft een opper vlakte van 800 m2 en biedt 28 arbeids plaatsen, 22 vaste en 6 losse krachten. De leiding is in handen van Rob Lange- dijk, die het vak van de grond af aan heeft geleerd. De winkel is uitgerust met de modernste apparatuur, ook aan het milieu is gedacht. Bij de kassa gaan de boodschappen door een scanner dus al tijd de juiste prijs. Als 's avonds het licht in de zaak uitgaat, sluiten de koel vakken automatisch zodat de ,,kou" niet kan ontsnappen. In de Grosmarkt is ook een bloemen winkel hier zwaait Sandy Kokkelkorn de scepter, een jonge enthousiaste vrouw die ook iets moois' weet te ma ken. De afdeling vlees wordt verzorgd door de Noordhollandse Vleeshal en staat garant voor vers en een grote keuze. Groente en brood is ook een afdeling die staat voor vers en een smaakvolle presentatie. De drankzaak, die ook bij de Grosmarkt hoort, heeft een compleet assortiment en een smaakvolle pre sentatie. Op het gebied van cosmetica is er een afdeling die gezien mag worden en u daardoor ook. De bloemenafdeling was eigenlijk eerst bedoeld als Postagent schap, maar de PTT heeft een groot aantal agentschappen opgeheven en tot grote spijt van de heer Groot gingen de ze plannen niet door. ,,Wat niet bete kent, dat er geen postzegel te krijgen is en een cheque kan altijd wel verzilverd worden", aldus Gróót. De opening viel wat later dan de bedoe ling was, streefdatum was de eerste helft van december. Maar boven de Super markt zijn 27 appartementen te bouwen en dat kostte wat meer tijd. In het begin ging het met de verkoop van de apparte menten niet zo vlot, maar nu ziet men er aanmerkelijk meer in en zijn er al tien verkocht. De prijzen variëren van 172.000 tot 295.000. Een modelwo ning laat zien wat u er allemaal van ma ken kunt wel even een afspraak maken met Makelaar Van de Ridder in Heiloo. Het is een projekt van Grosmarkt en Bouwfonds samen, naar een idee van architekt Tauber. ,,Ik wil dat dit win keltje er goed uit komt te zien, ik woon immers zelf op Heiloo" zegt direkteur Groot lachend. HEILOO - Op 14 februari vond de prij suitreiking plaats van de gehouden wedstrijd tijdens de vakantiemarkt op 12 januari van dit jaar. Vier cliënten van de Rabobank ontvingen de beschik baar gestelde prijzen. De eerste prijs bestond uit een geheel verzorgde busries van één week naar Joegoslavië. De vakantiemarkt bij de Rabobank kantoor Wpsterweg was een groot suc ces. Ongeveer 170 belangstellenden be- HBB EN GEMEENTE VERBAASD OVER VERMEEND CONFLICT HEILOO - De gemeente Heiloo en de HBB (Humanistische Bouwstichting Bejaardenhuisvesting) hebben met ver bazing kennisgenomen van een bericht in de Alkmaarsche Courant waarin sprake is van een conflictsituatie tussen de twee instanties. Niets is minder waar, aldus de betrokkenen. Het feit dat in het overleg over een wooncentrum in Ypestein tot dusver steeds overeenstem ming is bereikt, stemt de betrokkenen juist tot tevredenheid. Ook op de informatie-ochtend, die donderdag 21 februari plaatsvindt, zullen alle partijen aanwezig zijn. Om belangstellenden goed te informeren over het nieuwe wooncomplex wordt in 't Trefpunt va naf 10.00 uur deze voorlichtingsbijeen komst gehouden. De Heilooër wethouder ^voor volkshuisvesting, me vrouw A.A.M. Willemse-van der Ploeg en afgevaardigden van het HBB en de Vereniging Het Alternatief zullen een toelichting geven. In de Uitkijkpost van vorige week werd uitgebreid bericht over de bouwplannen. zochten de bankhal, die voor deze dag was omgetoverd in een waar marktplein met kraampjes en een gezellig zitje, waar een ieder onder het genot van een kopje koffie zijn of haar gedachten kon laten gaan over de vraag 'waarheen zul len we nu eens op vakantie gaan?'. Dat voor de meeste mensen het bespre ken van een vakantie nu niet óp de eerste plaats staat, is wel duidelijk. De spanningen en onzekerheden over het verloop van de golfoorlog dragen niet bij tot wilde plannen voor het maken van een vakantie. Toch heeft de ANVR de mensen getracht wat tegemoet te ko men door de reisvoorwaarden iets aan te passen. Dit houdt in dit geval in dat een ieder, die reserveert tussen nu en 5 maart het recht heeft om zijn of haar vakantie te annuleren tot zes weken voor vertrek, zonder verdere opgaaf van redenen. Ook de eventueel afgeslo ten annulerings- en/of reisverzekering wordt in zijn geheel terugbetaald. De touroperators die aan deze samen werking met de ANVR meedoen zijn Arke, D-tours/Evenementsreizen, Hol land International, Hotelplan, De Jong Intra, Neckermann en Oad. Voor meer informatie hierover kunt u altijd terecht bij de reisadviseuses van de Rabobank kantoor Westerweg. De zeven kabouters en hun leidster na de installatie. STERILISATIE POEZEN EN CASTRATIE KATERS HEILOO - Ook dit jaar is er weer een sterilisatie-/castratie-actie voor poezen en katers. In samenwerking met de Die renbescherming Alkmaar worden de ei genaren van de poezen en katers uitgenodigd hun dier te laten steriliseren c.q. castreren. Het doel van deze jaar lijkse actie is het kattenbestand in de re gio niet verder te laten groeien, zodat het aantal zwerfdieren niet toeneemt en er voor idere geboren kat een nieuwe ei genaar te vinden is. De ingreep vindt te gen gereduceerd tarief plaats: sterilisatie poes 60,00, castratie kater 30,00. U kunt terecht en een afspraak maken bij de dierenartsen in Heiloo, Alkmaar en Bergen. De actieperiode loopt vanaf he den tot en met 1 maart. BINGO BIJ TAMBOER EN MINIRETTEKORPS NIJENBURG HEILOO - Zaterdag 23 februari wordt in het Brunogebouw aan de Pastoor van Muijenweg een grote bingo-avond ge houden. Organisator is het Tamboer en Minirettekorps Nijenburg, dat van deze avond iets speciaals zal maken. Nijenburg is in de gemeente zeer regel matig te beluisteren. Bijvoorbeeld tij dens de intocht van Sint Nicolaas, bij de avondvierdaagse en tijdens de Anjercol lecte. Maar ook daarbuiten is Nijenburg bekend. Ook trad men op in Ponypark Slagharen. Aan een concours wordt dit jaar niet deelgenomen. Maar zodra dat weer het geval is, is Nijenburg ook weer van de partij. De uitbreiding van het korps is een wens van het bestuur en de leden. Een aanvul ling van de minirettes (6 tot en met 12 jaar) is zeer welkom. Zij oefenen op de woensdagavond van 18.45-19.30 uur in het Brunogebouw. Aansluitend repe teert de drumband van 19.30-20.30 uur. Nijenburg doet ondermeer een beroep op oud-leden om de trommelstokken weer ter hand te nemen en de vereniging te komen versterken. De bingo-feestavond is voor belangstel lenden een uitstekende gelegenheid om de verenigingssfeer (opnieuw) te leren kennen. Een ieder is dan ook welkom vanaf 19.30 uur. De bingo begint na een optreden van de drumband en de mini rettes, die om 20.00 uur klaar staan in de zaal van het Brunogebouw aan de Pastoor van Muijenweg. In de laatste bingo-ronde zijn overigens forse prijzen beschikbaar. Na en tijdens de bingo wordt de muziek verzorgt door het Ibis Combo uit Heiloo. Dus ook aan de dansliefhebbers wordt gedacht. Voor meer informatie over Tamboerkorps Nijenburg en over de Minirettes kan men contact opnemen met mw. Waage- mans, Holleweg 123, Heiloo, tel. tele foon 334914. HEILOO - Scouting Rurik installeerde afgelopen zaterdag zeven kabouters en één leidster. Hiermee is het totaal aantal kabouters op 24 gekomen en de leidsters op vier. Dit is een mijlpaal voor de groep, aangezien dit jaren niet meer is voorgekomen. Geïnstalleerd worden is een bijzondere gebeurtenis voor een kabouter. Deze keer hielden we een elfstedentocht door Bambilië, het land waar de kabouters in spelen. In elk plaatsje moest er een op dracht gedaan worden en vervolgens vond de echte installatie plaats. We slo ten af met ontbijtkoek happen. Wil je ook bij de kabouters (6-10 jaar)? Je kunt je aanmelden, maar dan kom je even op de wachtlijst. Bij de welpen (6-11 jaar), gidsen (10-14 jaar) en ver kenners (11-15 jaar) is nog wel voldoen de plaats. Voor meer informatie kun je bellen naar Mariët Bakker, tel. 334539. TIENERDISCO BIJ BUK BUK HEILOO - Zoals elke vierde vrijdag van de maand is het op vrijdag 22 februari weer swingen geblazen voor de tiener- jeugd van Heiloo en omstreken bij Buk Buk aan de Pastoor van Muijenweg. De muziek wordt verzorgd door drive-in show Galaxy en de aanvang is 19.30 uur. Om uiterlijk 22.30 uur doven de de lichten weer. De entree is zoals altijd 2,50 en een glas fris kost 1,00. Na tuurlijk geldt de regel dat er geen alco holische dranken geschonken worden tijdens deze activiteit voor jongeren van 12 tot en met 15 jaar. HULP GEVRAAGD VOOR WERK IN HET KAPELBOS HEILOO - Met zaag, bijl en ketting zaag wordt er gewerkt in het Kapelbos, zodat het bos er zo goed mogelijk bij ligt. En het resultaat mag er wezen. Toch is er altijd behoefte aan een paar extra handen voor de talrijke werk zaamheden. Men kan z'n eigen tijd in delen, er is altijd werk aan de winkel. Door de noodzakelijke dunning van het bos is er ook nog hout voor de open haard, o.a. es, eik, beuk, linde en iep. Contactpersoon voor de vrijwilligers en de verkoop van hout: Jan Swart, tel. 02205-1477. DONATEURSCONCERT FANFARE SHOWBAND HEILOO HEILOO - Zaterdag 23 februari geeft Fanfare Showband Heiloo haar zesde jaarlijkse donateursconcert. Het con cert is behalve voor de donateurs ook gratis toegankelijk voor alle anderen die het korps een warm hart toedragen. Di rigent Ruud Peerdeman heeft zoals ge bruikelijk weer een zeer afwisselend programma samengesteld, waarbij de muziekkeuze op een breed publiek is toegesneden. Zo zullen behalve nieuwe, maar tradi tioneel klinkende, marsen ook enkele populaire nummers als Lambada en Bo hemian Rhapsody worden gespeeld. Ve der omvat het programma o.a. een be werking van ,,Bist du bei mir" van J.S. Bach en verscheidene jazz-achtige num mers. Voor de liefhebbers van blaasmu ziek belooft het dus,een zeer gevarieerde avond te worden. Maar ook liefhebbers van twirling ko men ruimschoots aan bod. Het jeugdige majorettepeloton is het afgelopen jaar onder leiding van Femmie Kuiper en Jo sé Kaandorp niet alleen in aantal maar ook in kwaliteit gegroeid. Het resultaat is, dat zij tijdens het concert maar liefst drie nieuwe shows zullen opvoeren. Het donateursconcert van Fanfare Showband Heiloo vindt plaats in de grote zaal van Volksmuziekschoöl Hei loo. De aanvang is 20.00 uur, de zaal gaat om 19.30 uur open en de toegang is zoals gezegd gratis. In de pauze vindt een loterij plaats, waarvan de opbrengst bestemd is voor de aanschaf van nieuwe instrumenten. heilOO Vennewatersweg 15, tel. 072-332727 Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo, tel. 072-330175. Fax 072-335644 Redactie: De redactie is tijdens kantooruren 0k w-i te bereiken onder nummer 072-330175. Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo. (072-331081) Ym Kromme akker 36, 1723 BG Noord-Scharwoude. pjp/ (02260-18896) Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binqen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 72 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. HET GROENE WARENHUI INLEVEREN KOPIJ EN ADVERTENTIES Redactionele kopij en adverten ties voor de Uitkijkpost moeten uiterlijk de maandag voor plaatsing om 17.00 uur in ons bezit zijn. Plaatsing van kopij en adverten ties na deze termijn kan niet worden gegarandeerd. Reservering van advertentie ruimte in de Uitkijkpost kan tot en met de vrijdag voor plaat sing. Inlichtingen: Drukkerij Uitkijkpost B.V. Telefoon 072-330175 Fax 072-335644

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 1