i/mmen (RR)@©IR) Jan Jansen MARGARETHA De bloembollen-gemeente in Noord-Kennemerland OPTICIEN Winkelhof 't Loo 40, Heiloo - tel. 072-332595 Geesterduin 37, Castricum - tel. 02518-56695 Laat „Hollands Roem" uw was doen! Bouwplan Afsluiting Westerweg Spreekuur sociale zaken Agenda Check-list Wij staan iedere zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur bij het Parochiehuis in Limmen. UW KERASTASE-KAPPER lTj Dinsdag gehaald en dinsdag weer terugbezorgd in heel Heiloo. Lakenpakket zelf halen en brengen. 5 LAKENS of TAFELLAKENS vanaf 9.25 WOLLEN DEKENS, heerlijk fris gewassen 9.35 Kennemerstraatweg 436 - Heiloo - Telefoon 330766 Inlichtingen en reacties: Het college van burgemeester en wethouders van Limmen heeft het voornemen om aan S.A.M Kuij- per, Rijksweg 5 te Limmen, met toepassing van ar tikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke ordening, in afwijking van de ter plaatse geldende bestem mingsplannen Vinkenbaan en Buitengebied ver gunning te verlenen voor het vergroten van een opslag- en werkruimte op het perceel, plaatselijk bekend Rijksweg 5, kadastraal bekend gemeente Limmen, sectie C, nr. 1597. De Westerweg zal tussen de Zanddijk en de grens met de gemeente Heiloo met ingang van 22 april 1991 gedurende ongeveer veertien dagen afgesloten zijn voor alle verkeer. De afsluiting is noodzakelijk vanwege de uitvoering van asfalteringswerkzaam- heden. Wij streven er naar het ongemak zo spoedig mogelijk te verhelpen. Specialist in geloogd grenen meubelen sterk in 'MAATWERK' Met ingang van maandag 22 april 1991 zijn de spreekuurtijden van de afdeling Sociale Zaken ge wijzigd. Vanaf genoemde datum is er alleen op maandagochtend nog een open inloopspreekuur. Dit inloopspreekuur duurt van 9.00 tot 12.00 uur 's morgens. Buiten deze uren om kunt u alleen bij de afdeling terecht na het maken van een telefonische afspraak (tel. 3109). U kunt daarvoor bellen tussen 9.00 en 10.00 uur 's morgens en tussen 14.00 en 15.00 uur 's middags. Deze klantonvriendelijke beperkingen zijn het ge volg van een tijdelijke onderbezetting van de afde ling. Gehoopt wordt dat de problemen spoedig weer verleden tijd zullen zijn. Burgemeester en wethouders maken bekend dat navolgende aanvragen om een bouwvergunning zijn ingediend; - J. J. M. Berkhout, voor het plaatsen van een hek met poorten aan de Westerweg 150; - W. G. M. Kooijman, Dusseldorperweg 114 voor het plaatsen van een dakkapel; - N. C. J. Zomerdijk, Molenweg 91 voor de bouw van een carport; - C. M. H. Haver, Burg. Nieuwenhuijsenstr. 87 voor de bouw van een keuken; - F. M. van Leen, Burg. Nieuwenhuijsenstr. 89 voor de bouw van een woonkamer/keuken; - F. C. C. Wester, Kapelweg 6 voor de bouw van een garage; - Zandbergens Transport, Rijksweg 107 voor de uitbreiding van een garage; - Jonker BV, voor de bouw van zeven seniorenwo ningen aan de Vuurbaak. Burgemeester en wethouders hebben besloten de hieronder genoemde personen een bouwvergun ning te verlenen; - R. R. N. Baltus, Westerweg 136 voor de bouw van een dakkapel; - J. J. A. Hageman, voor de bouw van een woning aan de Westerweg 34; - W. A. C. Beentjes, Rijksweg 117 voor het ver groten van een dakkapel; - P. R. H. Timmerman, Dampegheestlaan 25 voor de bouw van een garage; - J.G. Zomerdijk, Churchillplein 8 te Akersloot voor het vergroten van een winkel aan de Rijkweg 35-37; - M. C. M. Admiraal, Westerweg 56 voor de bouw van een dakkapel; - J. v.d. Steen, Westerweg 54 voor de bouw van een dakkapel; - N. J. C. Kabel, Hogeweg 155 voor de bouw van een dakkapel. Tegen de verleende bouwvergunningen kunnen binnen 30 dagen na de datum van deze publikatie bezwaren ingediend worden door diegenen, die door verlening van de bouwvergunning recht streeks in zijn/haar belang getroffen wordt. Het college van burgemeester en wethouders van Limmen heeft het voornemen om aan Y. Wiersma, Brugstraat 17 te Limmen. met toepassing van arti kel 19 van de Wet op de Ruimtelijke ordening, in afwijking van het ter plaatse geldende bestem mingsplan Disseldorp vergunning te verlenen voor het uitbreiden van een woonhuis op het perceel, plaatselijk bekend Brugstraat 17, kadastraal be kend gemeente Limmen, sectie A, nr. 2286. Het college van burgemeester en wethouders van Limmen heeft het voornemen om aan Accoun tantskantoor Tummers BV Rijksweg 103 te Lim men, met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke ordening, in afwijking van het ter plaatse geldende bestemmingsplan Handel en Nij verheid tijdelijk tot 1 juli 1995 vergunning te verle nen voor het verplaatsen van een archiefruimte op het perceel, plaatselijk bekend Rijksweg 103, ka dastraal bekend gemeente Limmen, sectie C, nr. 1880. Tandprothetische praktijk Gespecialiseerde tandtechniek Het bovengenoemde bouwplan ligt met ingang van 25 april 1991 gedurende veertien dagen voor een ie der ter inzage op het gemeentehuis. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schrif telijk zijn bezwaren tegen het plan aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. 1. Opening. 2. Ingekomen stukken. 3. Verslag van de vergadering van 21 maart 1991. 4. Voorbereidingsbesluit perceel Rijksweg 4. 5. Voorbereidingsbesluiten percelen Rijksweg 5 en Visweg 12. 6. Beslissing beroepschrift Siepman/de Groot. 7. Verkoop perceel bouwterrein aan C.G.M. Pronk en L.A.M. Pronk-Vermolen. 8. Verordening op de kommissie voor de be handeling van bezwaar- en beroepschriften. 9. Beschikbaar stellen van een krediet voor de opstelling van een groenbeheersplan. 10.Krediet voor het houden van deflektieme- tingen ten behoeve van de Rijksweg. 11 .Krediet aanbrengen voorzieningen zwem bad "Dampegheest". 12.Sluiting. ZATERDAG 27 APRIL DANSAVOND IN DE KERN CASTRICUM - In het dorpshuis De Kern, Overtoom 15 te Castricum zal op zaterdag 27 april a.s. op veler verzoek de dansavond doorgaan, met muziek van onze bekende Disc Jockey Richard. Deze avonden zijn voor iedereen, Da mes en Heren. Ook bezoekers uit ande re gemeenten, kunnen bij ons een dans je, en een praatje maken. Stap eens bij ons binnen. U krijgt dan gelijk inlich tingen over de bowlingavond op 17 mei a.s. Bar open 20.00 uur. Zaal open 21.00 uur. Toegang 5,00 per persoon. SCHIETVERENIGING DE VRIJHEID LIMMEN - Uitslag schietvereniging de Vrijheid Limmen en clubavond 17 april in de Lantaarn. Ere-klasse: 1. Th. Vermolen 100, 2. K. Hooijboer 99, 3. Fr. Zonneveld 98; A- Klasse: 1. J. Nuyens 100, 2. K. Mooij 99, 3. R. de Ruyter 98; B-Klasse: 1. E.Pepping 100, 2. W. Verzijlenberg 96, 3. W. Vaandrager 95; C-Klasse: 1. B. Veenstra 98, 2. P. Walbeek 95, 3. J. v. Duin 92. KAPSALON met maten en vertikale doorsnede met hoog tematen en een principe-detail van fundering en gootaansluiting, toe te passen materialen en kleurkeuze. nieuwbouw, de gevels, plattegronden, funde ring met riolering, de begane grondvloer, de verdiepingsvloeren en het kapplan, een verti kale doorsnede met hoogtematen en principe detail van fundering en gootaansluiting, toe te passen materiaalkeuze. eventueel constructieberekeningen van funde ring, vloeren, balken, kolommen e.d.; eventueel een sondering die ter plaatse ge maakt is; eventueel een verklaring van geen bezwaar van de buren. voor een aanvraag van een bouwver gunning in Limmen. Wat hoort bij een aanvraag voor een bouwver gunning: - aanvraagformulieren volledig ingevuld, ook de toelichting (gedateerd, handtekening, bouwsom e.d.) in enkelvoud; - goede situatie tekening (schaal 1:1000). Hier op dient aanwezig te zijn de huidige bebou wing en de gewenste nieuw-, ver- en/of aanbouw, inklusief de afstanden van de ge vels tot de erfgrens, de omliggende bebou wing sektie sektienummer -I- noordpijl; een kadastraal uittreksel kan tegen betaling van 1,50 verkregen worden bij de ge meente; - bestektekeningen (schaal 1:100) aan- en/of verbouw, de oude situatie met ge vels, plattegronden met maten en vertikale doorsnede met hoogtematen en de nieuwe si tuatie met gewijzigde gevels, plattegronden MUZIEK IN DE BIBLIOTHEEK LIMMEN - 1991 Is door de Noord- Hollandse bibliotheken uitgeroepen tot ,,Jaar van de muziek". De nadruk ligt hierbij op de bladmuziek, die dankzij subsidie van de provincie, via de Open bare Bibliotheken geleend kan worden. De activiteiten rond het ,,Jaar van de Muziek" beginnen in mei. De biblio theek Limmen start op Koninginnedag. De eerste activiteit bestaat uit het uitrei ken van muziekkruiswoordpuzzels aan volwassenen. Daarnaast krijgt ieder nieuw lid boven de achttien jaar een bon voor het gratis lenen van een C.D. Deze actie duurt tot en met de maand juni 1991. De oplossingen van de kruis woordpuzzels kunnen tot 1 juni in de bi bliotheek Limmen ingeleverd worden. Met de juiste inzending kan één van de drie prijzen gewonnen worden, bestaan de uit: een C.D. bon van 25,00, 20,00 of 15,00. Op maandagavond 17 juni a.s. vindt de feestelijke prijsui treiking plaats. Die avond speelt Marja Kraakman in de bibliotheek Limmen. Marja studeerde electronisch orgel aan het conservatorium in Alkmaar bij onze plaatsgenoot Peter Rijs. Ook als u geen C.D. bon gewonnen hebt, hebt u prijs door te komen luisteren en genieten van haar spel van 19.15-20.15 uur bij de Openbare Bibliotheek, Kapelweg 6a te Limmen. Tarieven per jaar tot 18 jaar gratis, 18-26 jaar, 15,00, 26 jaar e.o. 25,00, 65+ 15,00. BASKETBALLVERENIGING DUNKING LIMMEN LIMMEN - Heren 2 speelde tegen Epi- brators, waarin het spel niet goed liep. De eindstand werd 47 tegen 91 punten. Heren 3 speelde tegen Tybb weer een goede wedstrijd. Door hun overwinning met 68 tegen 51 punten zullen zij zo goed als zeker op de tweede plaats in hun competitie eindigen. Behandeling volgens afspraak Telefoon (02205) 1951 Nauwelaantje IA, Limmen KATHOLIEKE VROUWENGILDE LIMMEN LIMMEN - Op woensdag 17 april heeft de heer van Bohemen ons meegenomen langs de Vecht en het Amsterdam- Rijnkanaal. De liefde voor de schoon heid van ons land kon je proeven zoals er verteld werd aan de hand van zelf ge nomen dia's. De kastelen, buiten-herenhuizen, tui nen, parken, hekwerken enz. in dit ge bied hebben we kunnen bewonderen en door toevoegingen van gedichte stukjes was het fijn om te luisteren en te kijken. De dia serie natuur en bedrijvigheid van deze wateren werd afgesloten met een mozaïek voor boerderij Vredeburg uit het eigen Limmen. Het is een tip om straks in de vakantie periode met de fiets van deze route te gaan genieten. Geweldig. Gelijtijdig bij het indienen van de aanvraag voor bouwvergunning moeten de legeskosten betaald worden, de hoogte van dit bedrag is afhankelijk van de bouwkosten. Tekeningen moeten op A-4 formaat (21 x 29,7 cm.) worden gevouwen, dus geen rollen of transparant tekenpapier. Indien aan bovenstaande niet wordt voldaan wordt alles retour gezonden. OPTICIEN c Informatierubriek van de Gemeente Limmen. Middenweg 3A, Limmen. Telefoon 02205-1456 Burgemeester Mooijstraat 24c Castricum teleloon 02518-57058 geopend: dinsdag t/m zaterdag "donderdagavond koopavond HEILOO 072-338243 aanleg en verzorging van uw tuin Wij maken elke tandprothese van begin tot einde zelf. Voor snelle reparaties Volledige tandprothesen - Aanpassingen Openingstijden maandag tot vrijdag 8-12.30 uur en van 1.30-16.30 uur. Heerenweg 72 - Heiloo - Tel. 072-337119 Maandagmiddag en zaterdags gesloten Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen UITKIJKPOST 24 APRIL 1991 John Moen Uw oogmerk opticien gr

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 21