/Mascotte I I NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN Net wat meerMode Dodenherdenking 4 mei Heiloo fty A.J. VOS Koninklijke onderscheidingen Heiloo Graduate love n 20 jaar peuterspeelzaal Klein Duimpje ,o^V Oosthonk feestelijk geopend Astmacollecte 12-18 mei O HEILOO t'n Heiloo Een brandweerauto voor Swietochlowice Wijziging ophalen huisvuil Bijzondere acties dvenementenagenda "De Blijde Mei" vlaggen Ur- 56e JAARGANG NO. 18 - 1 MEI 1991 - tilt Wethouder Willemse-van der Ploeg opent de deur van het nieuwe wijk- gebouw geassisteerd door Mariëlle en Thomas. INLEVEREN KOPIJ EN ADVERTENTIES Redactionele kopij en adverten ties voor de Uitkijkpost moeten uiterlijk de maandag voor plaatsing om 17.00 uur in ons bezit zijn. Plaatsing van kopij en adverten ties na deze termijn kan niet worden gegarandeerd. Reservering van advertentie ruimte in de Uitkijkpost kan tot en met de vrijdag voor plaat sing. Inlichtingen: Drukkerij Uitkijkpost B.V. Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 VAN VUUREN OPENINGSTIJDEN: maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 16.45 uur vrijdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 15.00 uur zaterdag gesloten Drukkerij Uitkijkpost b.v. CM A ALIIVfl A Kin IDAKDEKKER - LOODGIETER n AU n MA NU Holle weg 19 072 335085 xA In verband met Hemelvaart zal het huisvuil op een andere dag worden opgehaald. Huisafval (rolemmers) Gaat van donderdag 9 mei naar vrijdag 10 mei. Huisafval (plastic zakken) Gaat van donderdag 9 mei naar woensdag 8 mei (dus 1 dag naar voren) /ALLDEK. EN MASTEN r X Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo, tel. 072-330175. Fax 072-335644 Redactie: De redactie is tijdens kantooruren iHr te bereiken onder nummer 072-330175. 'Hn iH Redactie-adressen: HU V A' Baafjeslaan 1. 1852 BE Heiloo. (072-331081) Kromme akker 36, 1723 BG Noord-Scharwoude. (02260-18896) Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 72 cent (excl. BTW) x Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. F' rr-rnrrrr^ri^iii^nf^nnaiVft^ii^ i'^'i i -v HEILOO - Zaterdagmiddag opende we thouder A. A. M. Willemse v.d. Ploeg het nieuwe wijkgebouw de Oosthonk aan de Oostkanter 14. Van huis gehaald in een open rijtuig kwam de wethouder als een vorstin aangereden. Mariëlle overhandigde haar bij aankomst een ruikertje bloemen en Thomas bood, op een fluwelenkussen, de sleutel aan. De voorzitster van de Oosthonk, mevrouw C. Kostense begeleidde het gezelschap naar binnen waar iedereen kon zien hoe mooi het nieuwe gebouw geworden is. In haar toespraak ging mevrouw Wil lemse nogeens op de voorgeschiedenis in. Een bijzonder woord van dank ging uit naar de vrijwilligers, die zo hard hadden gewerkt om alles op tijd klaar te krijgen. ,,Het ziet er prachtig uit" wa ren de lovende woorden van de we thouder. Een goed funktionerende wijkverehi- ging is van groots belang, zij zijn een gesprekspartner 'naar de gemeente toe. Wij hebben veel waardering voor de in zet van het bestuur en de wijkvereni- ging" aldus wethouder Willemse. Een concept huurovereenkomst was al meegenomen en werd aan mevrouw Kostense overhandigd. Ook zij sprak woorden van dank aan de vrijwilligers. Het nieuwe gebouw de Oosthonk werd mogelijk gemaakt door: Koningin Juli- anafonds, Stichting Madurodam, Fonds Zomerpostzegels, Nationaal Jeugdfonds, Gemeente Heiloo, en een heleboel vrijwilligers. HET BLOEMSCHIK EVENEMENT IN HET LOO HEILOO - Het was weer geweldig, op het bloemschikevenement in het Loo. Dit keer waren 44 dames en 1 heer een avondlang bezig om de inwoners van Heiloo en van ver daarbuiten een bloe menzee voor te schotelen, zoals wij maar eens per jaar zien. Vooral bij de beginners waren vele nieuwe gezichten en zij vielen (de vreugde was groot) ook nog in de prijzen. Bij hen stond in de ca tegorie "verplicht stuk", daarvoor had men alle materialen gekregen, op de eerste plaats Martje Dekker, tweede prijs Wil van der Molen, derde prijs Sonja de Koning en een eervolle vermel ding voor Nel Slingerland. Bij de gevor derden verplicht stuk een eerste prijs voor Teuny Filé, tweede werd Hennie Scholten en derde Marry Pels, terwijl de eervolle vermeldingen waren voor Tine ke van der Steen Riet Groet en Helma Kleef-Stet. De laatste kreeg eveneens de derde prijs voor het vrije werkstuk in deze klasse. De tweede prijs gevorder den was voor Nel Klaver-Sengers en de eerste plaats voor M.A. Bruin, een eer: volle vermelding voor G.G. Willemse. Bij de vrije werkstukken kon men zich naar eigen idee uitleven en dat was dan ook duidelijk zichtbaar. Een eerste prijs was er voor Nel Slingerland met een toefje brem en andere tuinprodukten, voor Nel Verstegen met een mandje bloesem en tulpen een tweede prijs en de blikvanger bij de beginners was onget wijfeld het tafeltje met o.a. violieren van Truus Dekker, goed voor de derde prijs. Een eervolle vermelding in deze klasse voor Maria de Vries-Blaauw. In de ereklasse schikten Willy Tames, met vlag en wimpel kampioen, zowel voor verplicht als vrij stuk, Saskia Schouten 2e prijs verplicht, Jeanne Lienos, 2e prijs vrij werkstuk, Anneke Krijt met een schitterend vogelnest en Miep Perk met het opvallendste stuk (maar je moet ervan houden) een soort spin, prachtig! Allen namens de KMTP nogmaals ge lukgewenst. De loterij op vrijdag en za terdag om de kosten van dit hele gebeuren te boven te komen, was dank zij u allen een groot succes. De jury ver richtte weer veel moeilijk werk. De heer en mevrouw van Riemsdijk, Corinna van Velzen van de bloemenzaak uit het Loo en Henk Scholten moesten de win naars eruitzoeken en dat werd met veel vakkennis gedaan. Ook aan hen veel dank. BIBLIOTHEEK VOLGENDE WEEK GESLOTEN HEILOO - In de week van 6 t/m 11 mei zal de bibliotheek gesloten zijn, ook de uitleenposten de Loet en Overkerck. Stationsweg 85,1851LJ Heiloo ALKMAAR - BEVERWIJK - HAARLEM HEEMSKERK - HEILOO OOIEVAAR IN HEILOO HEILOO - Op woensdag 24 april werd op de Zandersloot een ooievaar gezien. Erwin Schoonderwaldt zag hem lopen en legde hem vast op deze foto. De ooie vaar heeft daar ruim een uur rond gelo pen. Een unieke gebeurtenis voor Heiloo. De laatste ooievaar" werd ge zien 25 jaar geleden op de Witte Kerk, maar dat bleek er een van karton te zijn, het was een 1 april grap. JEUGDDIENST WITTE KERK HEILOO - Op zondag 5 mei a.s. wordt er in de Witte Kerk een jeugddienst ge houden. Het thema is: ,Je zal maar zwart gemaakt worden'. Voorganger is ds. B J. Kruit en de dienst is voorbereid door de catechesegroep 14-17 jaar. Na afloop van de dienst is er gelegenheid él- kaar te ontmoeten onder het genot van een kopje koffie/thee. Straks een geboortegolf in Heiloo? HEILOO - Astma, erger dan u denkt Cara (astma, chronische bronchitis en longemfyseem) is de meest voorkomen de ziekte in ons land. Mede dankzij het werk van het Astma Fonds is er reeds belangrijke vooruitgang geboekt in de behandeling van Cara. Daardoor is de kwaliteit van het leven van veel patiën ten aanzienlijk verbeterd. Dat geldt he laas niet voor alle patiënten. Vooral voor mensen met een zeer ernstige vorm van Cara zijn de behandelingsmogelijk heden nog steeds beperkt. We praten dan wel over meer dan honderdduizend patiënten. Geef daarom aan de collec tant. of stort op giro 55055 of ban krekening 70.70.70.120. Rechte Hondsbosschelaan 22 Heiloo - Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 HEILOO -18.00 uur: Vlaggen halfstok. Vanaf dit tijdstip tot zonsondergang zullen van alle openbare gebouwen de vlaggen halfstok worden gehangen. Particulieren worden verzocht deze ge dragslijn te volgen. 19.40 uur: Stille tocht. Omstreeks dit tijdstip vertrekt vanaf de Bergeonst^aat hoek Holleweg de stille tocht naar het monument ,De Man van Vught'. Wij nodigen iedereen uit aan deze stille tocht deel te nemen. 19.50 uur: Aankomst van de stille tocht bij het monument. De harmonie Ceaci- lia zal toepasselijke muziek ten gehore brengen. Na het spelen van ,The Last Post' door de heer P. H. Tromp van showband Heiloo zal om 20.00 uur: twee minuten stilte in acht worden genomen. Na deze stilte zal door enkele gidsen en/of verkenners na mens het college van Burgemeester en Wethouders een krans bij het monu ment worden gelegd. Het is de bedoeling dat particulieren die bloemen bij het momument wensen te leggen, dit onmiddellijk na de kransleg- ging doen. 20.10 uur: Na het bloemen leggen wordt de plechtigheid besloten met het geza menlijk zingen van twee coupletten van het Wilhelmus. Organisatie Komitee HEILOO - Vandaag is de delegatie van het gemeentebestuur uit Swietochloice vertrokken. Bij het vertrek is tevens een oude brandweerauto van de gemeente Heiloo overgedragen. De bezoekers rij den de auto zelf naar Swietochlowice. Met de brandweerauto zijn een groot aantal artikelen meegegeven, waaron der kleding, brandweerkleding, rolstoe len en looprekjes. De rolstoelen en looprekjes zijn afkomstig uit verpleeg huis De Hout in Alkmaar. De bezoekers hebben zich zeer lovend en dankbaar getoond voor de ontvangst in Heiloo en wederzijds is de hoop uitgesproken dat hiermede een aanvang is gemaakt met een langdurige en goede band tussen Swietochlowice en Heiloo. Nog een brandweerauto voor Polen. NED. BOND VAN PLATTE LANDSVROUWEN HEILOO - De Ned. Bond van Platte landsvrouwen, afd. Heiloo heeft op dinsdag 7 mei een slotavond. Dan speelt onze toneelgroep de klucht ,,Een vrouw, is een vrouw, is een vrouw Zoals gebruikelijk zal op deze slotavond ook het zangkoor optreden en zal er een klein overzicht zijn van wat er de afge lopen cursussen is gemaakt en zo moge lijk krijgt u een indruk van de komende cursussen. De avond wordt gehouden in de zaal van de Gereformeerde Kerk aan de Noordergeeststraat. Aanvang 20.00 uur. Introducées zijn van harte welkom a 2,50 per persoon. Vrijdag tot en met maandag Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportcomplex Het Vennewater. Za terdag en zondag 11.00-17.00 uur; vrij dag en maandag 20.00-22.00 uur. Elke zaterdag Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk. Tussen 10.30-11.30 uur. En container bij flatgebouw in De Kande laar nabij nr. 12. Tussen 13.00-14.00 uur. Zaterdag 4 mei Sint Benedictusschool, J.P. Hasebroe- kweg 21. Tussen 9.00-12.00 uur. Dage lijks onder schooltijd kan oud papier gebracht worden. Ook gebruikte kleding. Handbalvereniging Foresters, parkeer terrein Egelshoek, Laan van Muijs. Tussen 8.00-17.00 uur. Maandag 6 mei Rehobothschool, Holleweg 98. Tussen 11.00 uur en de volgende ochtend 7.30 uur. Dinsdag 7 mei W.J. Hofdijkschool, Mariënstein 178. Tussen 8.15-14.00 uur. Iedere maandag (mits schooldag) Volleybalvereniging Effect, container nabij ingang van sporthal Het Venne water. Tussen 18.00-22.00 uur. Woensdag 1 mei Fanfare-showband Heiloo, huis-aan- huis actie plan Ypestein. Dozen en/of bundels gereed zetten langs de kant van de weg voor 18.00 uur. Halen op ver zoek: 331783 (17.00-18.00 uur). Ook ge bruikte kleding. Maandag t/m vrijdag (school-werkdagen) WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. Halen op verzoek: 331840. Volksmuziekschool, het Veld 1. Tussen 9.00-12.00 en 14.00-20.00 uur. Freinetschool, Het Mallevoort 9. Bren gen tijdens schooluren, tussen 8.30-15.15 uur. De Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tij dens de schooluren. Ook lompen. Vondelschool, Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 8.45-15.30 uur. Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00-16.00 uur. Halen op verzoek, iedere laatste zaterdag van de maand, alleen na opga ve: 336799 (tussen 19.00-20.00 uur). Alle dagen Fanfare-showband Heiloo, Werken- delslaan 66. Tussen 8.00-20.00 uur. Ha len op verzoek: 331783. Ook lompen. Victorie-groep Scouting Heiloo, contai ner nabij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Wester weg. Ook lompen, mits in plastic zakken. Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Ewislaan/Westerweg. HSV, parkeerterrein sportpark Bayers- hoffweg. Tussen 8.00-20.00 uur. Makelaar Taxateur o.g. Apotheken °°P Postbus95.1850 AB Heiloo.Tel 072-331895 ASSURANTIËN Kantoor: Zeeweg 20,1852 CR Heiloo TAXATIES Ook lintjes in Heiloo v.l.n.r. de heer Groot en echtgenoteburgemeester Schoof, de heer Hertz en mevrouw en meneer Moscou. HEILOO - In het gemeente huis van Heiloo zijn op 29 april jl. drie koninklij ke onderscheidingen uitgereikt. De heer L. Moscou, geboren op 27 november 1929 en wonende te Heiloo, heeft een Ridder in de Orde van Oranje Nassau ontvangen. Hij heeft deze gekregen ter ere van zijn 40-jarige dienstverband bij de Koninklijke Zwavelzuurfabrieken v/h Ketjen, thans een deel van Akzo. Zijn laatste functie is die van research manager structure and material analy sis. Hij geeft leiding aan 26 medewer kers. De heer J. G. Herts, geboren 15 april 1926 te Rotterdam, en wonende te Heiloo heeft een Ridder in de Orde van Oranje Nassau ontvangen. De heer Her ts werkt nu 45 jaar in overheidsdienst. Eerst bij het Ministerie van Defensie als sergeant majoor administratieve zaken bij de geneeskundige troepen. Op 1 juli 1963 trad hij in dienst bij het Geweste lijk Arbeidsbureau Haarlem als be roepskeuze adviseur. In 1988 werd hij Seniorconsulent bij het GAB te Haar lem. De heer J. A. de Groot, geboren 30 september 1916 en wonende te Heiloo, heeft een Eremedaille in Zilver ontvan gen. De heer De Groot kreeg deze voor zijn verdiensten voor de Nederlands Hervormde Kerk te Heiloo, de heer De Groot is sedert 23 jaar lid van de Pasto rale Commissie, Wijk 11. Hij vervoert bijvoorbeeld ouderen op contactmidda gen, en hij brengt cassetterecorderband jes rond van de wekelijkse diensten bij mensen die door ziekte of andere rede nen deze diensten niet bij kunnen wo nen. Momenteel zit hij in de geldwervingscommissie die van de Kruiskerk te Heiloo een Diakonaal Cen trum wil maken. Tevens is hij zeven jaar voorzitter geweest van een stichting die de belangden behartigt van de in het winkelcentrum 't Loo, te Heiloo, ge vestigd ondernemers. Kook Kook is blij met alle gebruikte kleding, huishoudelijke artikelen en meubels. Zij verkoopt ze en de opbrengst gaat naar een project in de Derde Wereld. De goe deren kunnen worden afgegeven of neergezet bij J. Mensinga, Brasemcroft- laan 18, tel. 330261. Ophalen: Th. Schaper, tel. 072-402121 (werkdagen van 9.00-17.00 uur). Amnesty International Iedere vier tot zes weken worden door enkele leden van Amnesty International afdeling Heiloo brieven samengesteld, die overgeschreven en verzonden kun nen worden voor (politieke) gevange nen. Iedereen kan hieraan meedoen. Inlichtingen: Truus Schoonderwaldt, tel. 334252. Gered Gereedschap Gered Gereedschap stelt zich ten doel gebruikte gereedschappen in te zame len, te herstellen en te verzenden naar projecten in de Derde Wereld. Inlevera- dres: Wereldwinkel, Stationsweg 103 te Heiloo, dinsdag t/m vrijdag 10.00- 12.00 en 13.30-16.00 uur en zaterdag 10.00-16.00 uur. Rommelmarkt Wao-Aaw Belangenvereniging Heiloo Zaterdag 22 juni: jaarlijkse rommel markt van de Wao-Aaw Belangenvere niging. Wie voor deze markt spullen heeft, bijvoorbeeld overtollige huis raad, kan contact opnemen met mw. Braids (331840), mw. Groen (334861) of dhr. Zut (02206-3525). STAMBOMEN ALKMAAR - Op maandag 6 mei a.s. organiseert de Nederlandse Genealogi sche Vereniging een bijeenkomst om 20.00 uur in het restaurant van het sportcomplex ,De Hoornse Vaart', Her tog Aelbrechtweg 4, Alkmaar, vlak ach ter station Alkmaar Noord. De toegang is gratis. Vanaf 19.00 uur is gelegenheid tot het inwinnen van informatie betref fende de vereniging en het stamboo monderzoek. Wilt u meer weten over deze avond dan kunt u bellen haar de spreker, tel. 072-123029. Openbare Bibliotheek Heiloo Galerie De Kapberg Tot en met 5 mei: expositie van beelden, tekeningen en schilderijen van Louk en Geertjan van Meurs in Galerie De Kap berg, Slotweg 17 te Egmond aan den Hoef. Openingstijden: zaterdag en zon dag 13.30-17.00 uur. Stedelijk Museum Alkmaar Tot en met 19 mei: 'Naar oma's tijd', een expositie voor kinderen van de ba sisscholen, waarbij ze ook de tijd van hun (over)grootouders kunnen naspe len. Er is een voorleesboek als achter grondinformatie. Openingstijden: dinsdag-vrij dag 10.00-17.00 uur, zon dag 13.00-17.00 uur. HEILOO - Graduate Love staat voor ei gen nummers, een eigen sound en iedere keer weer een fantastisch spektakel, wat je niet mag missen. De muziek wordt omschreven als georganiseerde rock van de straat" en laat zich niet in een hokje plaatsen. Zanger Perry, die iedere keer weer met iets anders over het podi um raast, zorgt voor de verbazingwek kende acts waar meestal wel lang over wordt nagepraat. M«t gitaristen Sjors en Skif, bassist Mick Drummer Herman (Hurm), zorgt hij ervoor, dat het een onvergetelijke avond wordt. Er zal dus niets anders overblijven, dan erheen te gaan op zaterdag 4 mei in jongerencen trum Buk Buk, entree 5,00, aanvang 22.00 uur. BRIDGECLUB SANS ATOUT HEILOO - Uitslagen maandag 22 april: A-lijn: 1. Nieuwendijk - v. Hoorn 59.2%, 2. Schouten-Vermeeren 56.7%; B-lijn: 1. fm. Mak 59.6%, 2. Haafkens -v. Zomeren 58.8%; C-lijn: 1. fm. Kui per 56.8%, 2. mw. Coebergh de Groot 56.3%; D-lijn: 1. d'Arnaud-Kemper 64.6%, 2. fm. v.d. Wulp 56.7%; E-lijn: 1. Tensen-v.d. Linden 58.3%, 2. dms. Harreveld-Roest 55%; F-lijn: 1. fm. Maas 61.8%, 2. dms. de Ruijter- Beentjes 59.0%. HEILOO - Expositie De Blije Mei werd zondag 28 qpril jl. feestelijk geopend. In de kliniek voor kleine huisdieren aan de Commandeurslaan 1 te Heiloo is van 29 april t/m 31 mei werk te zien van de Bergense kunstenares Rita Hartmann. Aquarellen, tekeningen en collages van bloemen en vogels kunt u hier de gehele meimaand bezichtigen. De expositie is geopend van maandag t/m vrijdag 8.30-19.30 uur. Op zaterdag 11.00-12.00 uur. De Commandeurslaan 1 vindt u vlakbij het station Heiloo. Voor verdere inlichtingen tel. 02208-98542. Rijksweg 63 1906 BE Limmen t1. nP?05-2507Fax02^^j ONZE LIEVE VROUW TER NOOD HEILOO - Tientallen ouderen trekken op dinsdag 4 mei te voet of met de fiets naar Onze Lieve Vrouw ter Nood. Zij ontmoeten er elkaar om half tien in de kleine kapel. Het is de jaarlijkse bede vaart van de katholieke bond van oude ren. In een Eucharistieviering willen zij Maria hun eigen noden, maar vooral die van de volkeren aan God aanbevelen. In gebed en zang roepen zij haar voor spraak in juist daar waar zij als de Lieve Vrouw ter Nood wordt vereerd. In deze viering gaat pater Kroeders hun voor, hij is een missionaris uit Brazilië. Na jarenlange arbeid kan hij om ge zondheidsredenen niet meer terugkeren tot zijn grote spijt. De heer P. Groot zorgt met enkele voorzangers voor de vaste gezangen en de begeleiding. Na deze viering biedt de bond de kerk gangers koffie aan in het cafe Het Put je. Daarna kan men nog zelf de kruiswegstaties volgen. Voor de leden die wel aan deze bedevaart willen mee doen, maar tobben met vervoer wordt gezorgd. Wel dienen zij even te bellen ofwel 332528 ofwel 332892. HEILOO - In oktober 1971 werd gestart met de peuterspeelzaal Klein Duimpje. De peuterspeelzaal wil aan dit 20-jarig bestaan op feestelijke wijze aandacht besteden. Daarom zal op zaterdag 1 ju ni 1991, tussen 12 en 15 uur, een feeste lijke bijeenkomst worden georganiseerd in de gymzaal aan de Sportlaan te Lim men en het schoolplein bij de speelzaal. Het feest is toegankelijk voor alle be langstellenden: groot en klein, jong en oud! Zeker zal aandacht aan de kleine en al wat grotere jeugd worden geschonken. Zo staan onder andere de volgende akti- viteiten gepland: hindernisbaan, skip pyballen, grote glijbaan, kleurenspel, schminken, jazzballet, circus, knutstel- tafel, paardekarretocht, clown, grab belton. Hoewel voor een aantal aktiviteiten een kleine bijdrage wordt gevraagd, is de toegang gratis. Ook aan de inwendige mens wordt gedacht: er is koffie, cake en ijs te koop. Graag begroeten wij u allen op zaterdag 1 juni vanaf 12 uur. Overigens stellen wij het zeer op prijs om indien u in het bezit bent van (oude) foto's met betrek king tot ons speelzaal-gebeuren, deze foto's in bruikleen van u te ontvangen, zodat wij op 1 juni een overzicht van 20 jaar historie peuterspeelzaal kunnen sa menstellen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 1