dn w Kerkdiensten Andere adressen Medische diensten Rode Kruis vraagt aandacht voor oorlogsslachtoffers 072-338266 UW helpt, wie helpt de UW? Geen Uitkijkpost ontvangen? UITKIJKPOST 5 JUNI 1991 7 juni zijn i.v.m. na scholing de volgende huisartsen AFWEZIG: H.H. den Engelsen H.D. Gransbergen C.W. Willeboordse Dr. H. Schwagermann AFWEZIG Donderdag 13/6 Vakantie 17/6 t/m 30/6 De andere huisartsen nemen waar. T.H.E. KEMPERS GEEN PRAKTIJK 7 t/m 30 juni Waarneming door Heiloose huisartsen Bel 's donderdags: 072-330175 Ollie B. Bommel is de naam die het kinderdagverblijf aan de Kanaalweg kreeg. Wethouder A.A.M. Willemse-van der Ploeg en Janne Sterke onthulden deze naam. Hier is dagopvang voor halve en hele dagen voor kinderen van 0-4 jaar en buitenschoolse opvang voor basisschoolkinderen. installatie techniek - ONTWERP EN INSTALLATIE KOMPLETE BADKAMERS - LOODGIETERSWERKEN - VERWARMINGSTECHNIEK i NED. CHRISTEN VROUWEN BOND HEILOO HEILOO - Ds. van Hummelen uit Egmond-Binnen sloot het seizoen af met het onderwerp: Kerk en Kerker. Ds. van Hummelen is Geestelijk verzorger van het gevangeniswezen te Alkmaar. Het werkterrein van het gevangenis pastoraat is vrij groot. Het crisis pastoraat: Wanneer iemand na een ver blijf van drie dagen in een politie-cel wordt overgeplaatst naar het Huis van Bewaring. Daar komt men in aanraking met zowel de kruimeldief als de zware misdadiger. De kerkdienst op zondag, de gespreksgroep en de persoonlijke gesprekken. De gedetineerde partici peert in de kerkdienst door bijbellezing, muziek ens. De kerkdienst wordt zeer gewaardeerd, het werkt door in de gespreksgroep en de persoonlijke gesprekken. De verloting in de pauze voor Bangladesh bracht 84,- op. Na de pauze beantwoordde Ds. van Hum melen de vele vragen. MET DE CULTURELE COMPAGNIE NAAR LEIDEN HEILOO - Zaterdag 8 juni a.s. sluit de Culturele Compagnie haar voor jaarsprogramma met een dagexcursie naar Leiden. Deze excursie wordt mede begeleid door de kunsthistoricus de heer Jack de Vries die ons meeneemt op een wandeling langs de vele historische ge bouwen. Daarnaast wordt een bezoek gebracht aan het Rijksmuseum van Oudheden waar een egyptologe een rondleiding verzorgd. Voorafgaand aan deze rondleiding zal een informatieve videopresentatie worden gehouden. Vertrek achterzijde station Alkmaar: 9.00 uur, aankomst achterzijde station Alkmaar 18.00 uur. De kosten voor de ze dag bedragen 99,50 inclusief een uitgebreide warme lunch. Inlichtingen de Culturele Compagnie, Postbus 236 1860, AE Bergen, tel. 02208-97718 f 072-334343. Inschrijfformulieren te verkrijgen bij de Openbare bibliotheken te Alkmaar, Schagen, Bergen en Heiloo, alsmede boekhandel Zwaan te Alkmaar. TELEFONISCHE HULPDIENST NOORD-HOLLAND-NOORD ALKMAAR - Bijna 4000 gesprekken voerden de vrijwilligers van de SOS Te lefonische Hulpdienst Noord-Holland Noord in 1990. Dit blijkt uit het jaar verslag van de Stichting dat deze week is verschenen. Ruim een kwart van de gesprekken gaat over relatieproblema- tiek. Ook psycho-sociale problemen, zoals angstgevoelens en depressiviteit zijn vaak onderwerp van gesprek (21 Eenzaamheid is in 10% van de gesprekken expliciet het onderwerp van gesprek, maar speelt ook in vele andere gesprekken. De Telefonische Hulpdienst wordt ver houdingsgewijs veel gebeld door men sen in de leeftijd tussen 35 en 50 jaar. Dit is ook de groep die het meest te kampen heeft met relatieproblemen. Al leenstaanden (met en zonder kinderen) en vrouwen maken eveneens relatief vaak gebruik van de THD, zo is geble ken uit een vergelijking van de registra tiegegevens van de Hulpdienst met de gegevens over de bevolkingsopbouw van de regio Noord-Holland Noord. De SOS Telefonische Hulpdienst kan echter door iedereen gebeld worden. Men is dag en nacht bereikbaar voor een gesprek. Het telefoonnummer (072-613614) staat op de achterkant van de telefoongids. ZELFVERDEDIGING VOOR 50 -VROUWEN ALKMAAR - Op maandag 16 septem ber start de SKW te Alkmaar een cursus zelfverdediging voor vrouwen vanaf 50 jaar. De cursusduur bedraagt 12 weken en de kosten bedragen 60,00. Voor aanmeldingen en/of informatie kunt u bellen naar SKWO te Alkmaar tel. 072-124344. HEILOO - Dagelijks zien wij beelden van onze medemens in nood in de krant en op de televisie. Mensen in nood en gevaar, omdat er een oorlog woedt in hun land. Wij zagen Koerdische gezin nen op de vlucht voor het oorlogsge weld omkomen van honger en kou en door gebrek aan medische zorg. Een soortgelijk lot treft burgers, vluchtelin gen in Sri Lanka, Afgahnistan, Ethio pië. Niet altijd kunnen mensen vluchten: ze raken verminkt, worden mishandeld, gevangen gezet, uitgehon gerd, zoals in Midden-Amerika, Sudan, Mozambique en veel andere landen. Hun dagelijks leven, in een dorp of een stad met hun familie, hun werk, is ver stoord, misschien voor altijd. Wat hebben zij met oorlog te maken? Wie helpt deze mensen? Al 128 jaar biedt het Rode Kruis in tijden en gewa pend conflict bescherming en hulp aan al diegenen die niet deelnemen aan de strijd. Het Rode Kruis ijvert voor de vrede; het spant zich in om de strijdende partijen bij te brengen dat mensen die niet meedoen aan de strijd, dus vooral de burgers, ontzien en beschermd moe ten worden. Het zet zich in om oorlog te voorkomen. Maar oorlogen worden nog steeds gevoerd en steeds gruwe lijker. Interne conflicten Vroeger werden oorlogen gevoerd op het slagveld tussen duidelijk herkenbare tegenstanders; soldaten van verschillen de landen in duidelijk herkenbaar uni form stonden tegenover elkaar. Tegenwoordig echter vindt de meerder heid van de gewapende conflicten plaats binnen een Staat, niet tussen Staten. In die interne conflicten is niet zo duidelijk waar het slagveld is: de strijd kan overal oplaaien; soms is een gebied overdag in handen van de overheid en 's nachts van de opstandelingen. In dergelijke situa ties is het moeilijk voor de burgers om buiten de strijd te blijven. Vandaag, meer dan ooit, is het nodig om te zorgen dat burgers in gewapende conflicten hulp en bescherming krijgen. Sinds het einde van de Tweede Werel doorlog werden 105 oorlogen ge voerd waarin meer dan 20.000.000 mensen zijn omgekomen. Tijdens de Eerste Wereldoorlog (1914-1918) was 15% van de slachtoffers burger. Tijdens de Tweede Wereldoorlog (1939-1945) was 65% van de slachtoffers burger. In de huidige conflicten is 90% van de slachtoffers burger. Op dit moment zijn gewapende conflicten gaande in meer dan 30 landen. n intech HEILOO - Een van de projekten, waa raan de Stichting Unie van Vrijwilligers haar medewerking verleent, is de dag verzorging. In onderlinge samenwer king hebben verzorgingshuis Overkerck de Stichting gezinsverzorging Noord- Kennemerland/Noord-Holland Midden en de UW deze zorgvoorziening op zich genomen. De dagverzorging is opgezet voor oude ren, die nog zelfstandig wonen, maar voor wie dat zelfstandig blijven wonen, zonder aanvullende hulp moeilijk is ge worden. De bedoeling van de dagver zorging is ook om de familie een dag rust te gunnen. Op aanraden van de arts of andere hulpverleners wijst de indica tiecommissie aan wie voor deze zorg in aanmering komt. Verzorgingshuis Overkerck' zorgt voor de meer mate riële zijde zoals het ter beschikking stel len van de ruimte, eten en drinken. De gezinsverzorging levert de beroeps kracht en de UW de vrijwilligers. De kern van de zaak is de eenzaamheid en/of eentonigheid voor deze mensen te doorbreken. Vriendelijke chauffeurs brengen de deelnemers om 10 uur en zorgen om 4 uur voor de thuisrit. Bij het binnenko men geurt al de koffie en wordt men met open armen ontvangen. Naast be hulpzame handen is er een luisterend oor. Een bad nemen, naar de pedicure en zelfs naar de kapper gaan, behoort tot de mogelijkheden. Ook kaarten, spelletjes doen, biljarten of meedoen met het bingospel, dat kan allemaal! De dagelijkse sleur wordt doorbroken. Het hoogtepunt van de dag is het geza menlijk aan tafel gaan. De beroeps kracht en de vrijwilligers doen er alles aan om het zo feestelijk mogelijk te ma ken. De mensen, die eenmaal een dag hebben meegemaakt, vinden het heer lijk, ze zien uit naar de volgende keer. Reden voor het samenwerkingsverband om zich te beraden over de uitbreiding met meerdere dagen. De streefdatum is 1 augustus a.s.. De gezinsverzorging heeft al gezorgd voor een beroeps kracht. De vraag rijst: heeft de UW wel voldoende helpende handen? Deze heeft de UW helaas niet. De UW heeft dringend hulp nodig, uw hulp. U kunt de helpende hand zijn. Inlichtin gen kunt u verkrijgen bij mevr. A. J. de Groot, tel. 332626 en mevr. E. J. E. van Tuyl, tel. 02205-1990 (liefst tusen 17.00 en 19.00 uur). SPEELAVOND IN MUZIEKSCHOOL HEILOO - Op vrijdag 7 juni is er in de Muziekschool aan het Veld 1 een speela vond. De aanvang is om 20.00 uur. U bent daar hartelijk welkom. In het pro gramma spelen leerlingen van verschil lende leraren. Zoals u ziet is de aanvangstijd anders dan op de gewone" speelavonden. Vrijdag hebben we namelijk de zoge naamde volwassenen-speelavond. Dat betekent, dat alleen volwassen leerlin gen zich zullen laten horen. Op dit mom ent zijn nog niet alle opgaven voor het programma binnen, zodat niet precies bekend is wie zullen spelen. Zeker is in elk geval, dat het een zeer gevarieerde avond zal zijn. U bent hartelijk wel kom. Als er veel medewerkenden zijn, lassen we een pauze in. De koffie is dan gratis. Hoewel u er niet bij aanwezighei kan zijn meld ik u toch, dat op donderdag 6 en zaterdag 8 juni weer volop muziek gemaakt wordt in de school. Meer dan twintig leerlingmuzikanten van de Hei- looër Amateur Blaasorkesten doen dan hun examen. De examenuitslag is om 14.30 uur. Wanneer u daarin bent geïn teresseerd, mag u dat meemaken. Het is wellicht erg leuk voor de geslaagden om zoveel belangstellenden te zien. ASTROLOl HEILOO - Op dinsdag 8 Uober start de Stichting Ouderenwerk Heiloo we derom met een beginnerscursus astrolo gie. In de afgelopen jaren bleek hiervoor steeds veel interesse te bestaan. De curisten merkten, hoe groot de over eenkomst tussen hun karakter en de stand van de planeten bij hun geboorte is. Voor een aantal van hen w< i 1 het een hobby om in grote lijnen d<* araktefs van familieleden en bekenoen vast te stellen via de geboortegegevens. Heeft u al enige tijd belangstelling voor astrologie en weet u niet hoe een horo scoop moet worden uitgelegd en bere kend? Meldt u zich dan aan voor een serie van 10 lessen, die worden gegeven. De kosten bedragen 50,00 exclusief een bij de cursus behorend boekje. U kunt zich opgeven bij bovengenoemde stichting, tel. 331297, maar ook bij de docent P. Kloos, tel. 330883. Hij ver strekt u ook zonodig inlichtingen. Wacht u vooral niet te lang, want op dit moment hebben zich al enkele personen aangemeld en de groep mag niet te groot worden. Na deze cursus die op 17 december ein digt, bestaat de mogelijkheid aan een vervolgcursus deel te nemen, maar dat is niet noodzakelijk, want in de 10 les sen leert u voldoende om in P en dat de tegenstanders van astrologie deze er varingswetenschap niet goed hebben bestudeerd. ZOMER EN DIEREN Voor de meeste mensen is de zomer een prettige tijd. De dieren genieten echter vaak heel wat minder wat dacht u bij voorbeeld van alle huisdieren, die ieder jaar weer slecht verzorgd achterblijven? Ook in de vakantielanden zelfs in het dierenleed soms niet te overzien. Wij hebben een aantal zaken, die vooral in de zomer van belang zijn, op een rijtje gezet. Wilt u uw huisdier meenemen op vakantie, let dan op de regels die het land van bestemming heeft wat betreft de invoer van huisdieren. Elk land heeft weer andere bepalingen, waarin wordt aangegeven welke entingen het dier moet hebben gehad en hoe lang van te voren. Aan deze regels wordt streng de hand gehouden! Informatie over beno digde entingen kunt u inwinnen bij uw dierenarts of bij de ambassade van uw vakantieland. Om vervelende verrassingen te voorko men is het zaak vroegtijdig te informe ren of uw huisdier welkom is op uw vakantieadres. Reisbureau's de ANMB en de VVV hebben informatie over va kantieadressen waar huisdieren welkom zijn. Ook als u besluit uw huisdier thuis te laten zijn er een paar dingen waar u rekening mee moet houden. Veel hon den houden van huiselijke gezelligheid, het is daarom belangrijk dat u voor uw hond een vertrouwd vakantieadres zoekt. Katten blijven het liefst in hun ei gen omgeving, het is prettig als er ie mand aan huis kan komen om uw kat te verzorgen. Natuurlijk kunt u ook een vakantieadres voor uw dier zoeken. Wilt u uw dier onderbrengen in een pen sion of asiel, bedenk dan dat uw kat geënt moet zijn tegen nies- en katten- ziekte. Vaak verdwalen zulke dieren. Een tatoeage kan dan zijn diensten be wijzen, als uw hond of kat getatoëerd is, heeft hij veel meer kans om bij u te rug te komen. Over het stierenvechten waaraan elders in dit blad aandacht wordt besteed kunnen we kort zijn: ge woon niet naartoe gaan! Laat u nooit met een aapje fotograferen! Rest ons nog, u en uw huisdier een prettige zo mer toe te wensen. PONYCLUB HEILOO HEILOO - Uitslagen C. H. Comman deurs te Wijk aan Zee: Rijbaan 1 B- dressuur 5e pr. Sandra Terluin 120 pnt., Rijbaan B. Dressuur le pr. Suzanna Groot 132 pnt., 4e pr. Jolanda Tehupei- ory 126 pnt., Rijbaan 3 LI dressuur le pr. Eric Groot 124 pnt., 5e pr. Janneke Peeters 115 pnt., Rijbaan 6 M2 dressuur 3e pr. Sandrine v. Rees 107 pnt., Rij baan 7 Ml dressuur le pr. Sandrine v. Rees 121 pnt. B-Springen categorie D le pr. Marlies Broers, L-Springen catego rie le pr. Nicoletta Kanakis. Afdelings- dressuur viertal categorie E 3e pr met 117 pnt. L-proef; viertal categorie 4e pr. met 116 pnt. M-proef. OPEN UNIVERSITEIT IN ALKMAAR INFORMEERT BELANGSTELLENDEN HEILOO - De Open universiteit in Alk maar zet op zaterdag 8 juni van 10.00 tot 15.00 uur de deuren open voor iede reen die geïnformeerd wil worden over de studiemogelijkheden aan deze rijk sinstelling. Consulenten en studiebege leiders zijn aanwezig om uitleg te geven over het studiesysteem, de cursussen en de samenstelling van programma's zo als kort hoger onderwijs en doctoraal opleidingen. Al het beschikbare cursusmateriaal (al meer dan 150 cursussen) variërend van organisatiekunde, marketing, rechten en informatica tot personeelsbeleid, psychologie en filmkunde) ligt ter inza ge. Ook is dan de nieuwe uitgebreide studiegids a 4,50 verkrijgbaar. Be langstellenden kunnen tevens kennisma ken met de modernste interactieve toepassingen van video- en compute- ronderwijs. Aan de Open universiteit, die in septem ber 1984 van start ging, staan inmiddels meer dan 55.000 sutdenten ingeschre ven. Zij volgen korte of lange program ma's - veelal in combinatie met een baan of de zorg voor het huishouden - met als doel hun loopbaanperspectieven te verbeteren of hun intellectuele capa citeiten te vergroten. Zij kunnen voor begeleiding en computer-ondersteund onderwijs terecht in 18 over het land verspreide studiecentra. Via het studie centrum Alkmaar staan momenteel 2510 studenten ingeschreven. Het adres is: Studiecentrum Alkmaar, Brillesteeg 11, 1811 CS Alkmaar, tel. 072-155114. POLITIEBERICHTEN HEILOO - Via de achterzijde verschaf te men zich toegang tot een woning aan de Butterlaan. Wat er vermist wordt is nog niet bekend. Bij een ^utoinbraak op het Zevenhuizen nam men de radio-cassetterecorder en een portable telefoonset mee. Op 28 mei werd op de Pastoor van Mui- jenweg van 10.30-11.30 uur een snel heidscontrole gehouden. Van de 65 auto's reden er drie te snel. Hetzelfde gebeurde op de Oosterzijweg tussen 11.50-12.25 uur. Van de 39 auto's reed er 1 te hard. Een ruit van een auto werd vernield aan de Sandecamplaan. Op de Heilooër Zeeweg liep een loslo pend paard. De berijdster was van het paard gevallen en had haar schouder ge blesseerd. Een in Castricum ontvreemde bromfiets werd achter de Goodeslaan in Heiloo te ruggevonden. Door het inslaan van een ruitke pro beerde men een bedrijf aan de Wester- weg binnen te komen, men is niet binnengeweest. Op de parkeerplaats Stationsplein raak te een inparkeerde auto een geparkeerd staande auto. De veroorzaker deed keu rig een briefje tussen de ruit. Keurig! Gek eigenlijk dat we zoiets als bijzonder ervaren het is toch de gewoonste zaak van de wereld, maar de meeste hebben er lak aan (of misschien juist af in dit geval). Er werden deze week 8 fietsen gestolen. GEVONDEN VOORWERPEN Div. sleutels, zilveren zegelring met in- scr., port nieuw bruin, tuingereedschap, kinderjas blauw met gele strepen, brom fietsplaatjes 2x, aantekeningen boek, papegaai oranje geel, handschoen leer rechts, dameshorloge lorus zwart band je, wekkertje lorus bankbiljet. Fiom Alkmaar Bureau voor hulpverlening bij zwanger schap en alleenstaand ouderschap. Van der Meijstraat 6, 1815 GP Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar op werkdagen van 9.00 en 17.00 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo Inspectie Heiloo e.o.: 072-337516. Knaagdieren Heiloo en Limmen: 072- 331484. Actie Vakantie Pleegdier: 072-336180. Honden en katten Akersloot: 02513- 10079. Katten Heiloo en Limmen: 072-616106. Honden Heiloo en Limmen: 02205- 2256. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belangeloos de helpende hand wil bieden. Inlichtin gen: ma., wo. en vr. tel. 334383; di. en do. tel. 332156. Bellen tussen 8.30-9,30 uur. Bij geen gehoor: tel. 330455. VVV Heiloo Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinforma- trice: mevr. A. de Moor, Nijverheids- weg 11, Heiloo, tel. 072-333719. Unie van Vrijwilligers Kantoor: Stationsweg 92-C, Heiloo, tel. 335296. Secretariaat: mw. A.J. de Groot-Vos, Pijlemeeth 55, 1851 EG Heiloo, tel. 332626. Giro UW: 2400655. Stichting Algemeen Maatschappelijk Werk (Stama) Heiloo: Slimpad 16, tel. 330984. Spreekuur maandag, dinsdag en woens dag van 9.00 tot 10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205-1250. Spreekuur donderdag, 14.00 tot 15.00 uur. Ombudsteam Heiloo Spreekuur: elke maandag van 19.00-20.00 uur in het lokaal P. van Muijenweg 16. Telefonisch elke dag van de week van 10.00-22.00 uur te bereiken via 332212 of 337993. Adres: Postbus 89, 1850 AB Heiloo. Stichting Peuterspeelzalen Heiloo Opgave-formulieren verkrijgbaar bij de peuterspeelzalen Brammetje en Olleke, Pastoor van Muijenweg 18, en de Ted dybeer, Slimpad 16b. Verdere inlichtin gen bij mw. M. Vos-Ressing, tel. 334902 (uitsluitend tussen 19.00-20.30 uur). De peuters kunnen vanaf 2 jaar oud op de wachtlijst geplaatst worden. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: ds. F.J. van der Wind; 19.00 uur in geref. kerk: ds. A. Boelhouwer. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 en 19.00 uur: ds. A. Boelhouwer. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.30 uur: br. P. Brouwer; 17.00 uur: ds. J. Verhage. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: dhr. M.E. Boelhouwer uit Heiloo. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: drs. Th. Fafié uit Haarlem. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: ds. J. Spijker uit Den Haag. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: ds. H.Th. Ament. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur: dienst van schriftlezing en gebed. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: ds. J. Luiten. Baptisten Gemeente Alkmaar Hofstraat 15, Alkmaar 10.00 uur: ds. A.J. van de Wetering. Pinkstergemeente Heiloo Zondagmorgen 10.00 uur dienst. Zon dagsschool 10.30-11.30 uur. Bijbelstu die: woensdag vanaf 20.00 uur. Kerkge bouw: Maas Geesteranusweg, Heiloo. Evangelische Gemeente De Egmonden Zondagavond 19.00 uur, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Inlichtingen tel. 02206-1958. Geest en Kracht Volle Evangelie Centrum Elke zondagmorgen dienst om 10.00 uur. Elke woensdagavond bijbelstudie om 20.00 uur. Eens per veertien dagen bijbelstudie voor vrouwen op woens dagmorgen. Adres: Westerweg 294 te Heiloo. Inlichtingen:' 332649/622757. Rooms Katholieke Kerkdiensten Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zondag 11.00 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9.30 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.15 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan Weekenddiensten: zondag 11.00 uur Hoogmis. Door de week: dinsdag 9.30 uur eucha ristieviering bij de Julianazusters; woensdag 8.30 uur eucharistieviering Genadekapel; donderdag 9.30 uur Woord- en Communiedienst bij de Juli anazusters, Hogeweg 65; vrijdag 8.30 uur eucharistieviering in de Gena dekapel. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Zaterdag 18.45 uur: woord- en gebeds dienst. Zondag 9.30 uur: woord- en communie dienst. Woensdag 16.45 uur: woord- en com muniedienst. Pinkstergemeente Alkmaar e.o. 10.00 uur dienst in scholengemeen schap, Mandemakerstraat 11, Alkmaar. Inlichtingen: tel. 331584. Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) 8 en 9 juni: H.D. Gransbergen, Breede- laan 59, Heiloo, tel. 330400. Weekenddienst Apotheek 7-14 juni: Apotheek Heyloo, Stations weg 53, Heiloo, tel. 331070. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo, tel. 337531. Verloskundige Limmen juni: E. Wiegering, tel. 02513- Oppasdienst Tarieven: 3,00 per uur; na 24.00 uur 4,00. Contactadressen (uitsluitend te lefonisch tussen 12.30 en 13.30 uur): 072-331253 (niet op dinsdag). Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen voor huisvesting in een ver zorgingshuis, zorgwoning, alarmering en warme maaltijden dienen te worden gericht aan de Indicatiecommissie Hei loo, p/a afdeling Sociale Zaken, Raad huisplein 1, Heiloo, t.a.v. A.Th.Delleman (tel. 072-313184). Spreekuur: iedere werkdag van 8.30-10.30 uur. Tevens dinsdag van 19.00-20.00 uur. Alg. Ned. Invalidenbond Secr.: H. van Weert, Visserlaan 8, 1815 VD Alkmaar, tel. 072-125852. Contact persoon Heiloo/Limmen: A. L. Belle- kom, Kennemerstraatweg 324, 1851 BH Heiloo, tel. 072-333797. Contactper soon Egmonden: P. Kool, Meidoorn laan 3, 1935 EX Egmond-Binnen, tel. 02206-4866. Stichting Telefonische Hulpdienst Noord-Holland Voor een gesprek van mens tot mens dag en nacht bereikbaar: tel. 072-613614. Wao-Aaw-Groep Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens spreekuur na tel. afspraak: mw. Braids, tel. 331840. Vereniging voor Volkshuisvesting Heiloo Inschrijvingen: maandag t/m donder dag van 14.00-15.30 uur op het kantoor. Spreekuur: elke eerste dinsdag van de maand van 19.30-21.00 uur op het kantoor. Kantoor: Van der Feen de Lilleweg 14, Heiloo, tel. 338536. Stichting Werklozenbelangen Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (11.00-12.00 uur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo, tel. 072-337196. Adviesburo VCN Adviezen op sociaal en maatschappelijk gebied. Adres: De Gouwe Boom 32, 1851 TE Heiloo. Tel. 072-338640. Spreekuur na telefonische of schriftelij ke afspraak. Gezinsverzorging Noord-Kennemerland/Noord-Holland- Midden. Voor hulp bij problemen in de verzorging van uw huishouden. Heilóo: Westerweg 294, telefoon: 072-127066; spreekuur: van 8.30-9.30 uur. Voor akute hulp na 17.00 uur en in het wee kend: 072-156400. 8-14 12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Telefoon 072-123889 (doorkies- nummer). Diëtiste Simone Ouwendijk, Noordergeeststraat 28, Heiloo. Telefonisch afspraken ma ken: dag. tussen 18.00-19.15c uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Mw. I. Nijdam-Visser, De Wildtlaan 52, Heiloo, voor voedings dieetadviezen na tel. afspraak, tussen 17.00-19.00 uur, tel. 072-332287. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildt laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; Fysio- therapiepraktijk E.J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P.A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ N abevallingsgymnastiek Elise Zonneveld-Kemper 072-337378. (Samen bevallen). Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 Heiloo, tel. 072-337119. Mondhygiëniste Simone Hackenitz-Hoogendoorn, prak tijk: J.P. de Smetcentrum, psych. cen trum St. Willibrord, Kennemerstraat weg 464, Heiloo. Voor afspraken: tel. 331165. tel. KT Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laan 1). Zaterdag spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, Westerweg 128a, tel. 072-338114. W. Zonjee, Westerweg 128a, tel. 072-338114. Stichting Interkruis Noord-Kennemerland Ledenadministratie: 072-199222. Wijkverpleging: Wijkgebouw, Holle- weg 94, 1851 KK Heiloo. Spreekuur: ma. t/m vrij. van 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Voor spoedgevallen na 17.30 uur en in het weekend: tel. 072-126482 (alarmnummer). Uitleenmagazijn: Holleweg 94, 1851 KK Heiloo. Openingstijden: ma. t/m vrij. van 18.30-19.30 uur, tel. 072-331073. Kraamverzorging: Gasthuisstraat 2, Postbus 67, 1800 AB Alkmaar. Ma. t/m vrij. van 8.00-17.00 uur, tel. 072-199222; na 17.00 uur en in het wee kend: tel. 072-145454. Diëtist: lidmaatschap van Interkruis Noord-Kennemerland is noodzakelijk. Afspraken via tel. 072-199222. Zwangerschapscursus/Nabevallings- gymnastiek: Mevr. B. Nieuwmeyer, tel. 072-338088, en mevr. M. van Veltho- ven, tel. 072-338027. Zwangerschap scursus is voor leden van de kruis vereniging kosteloos. Praktijk Oefentherapie Cesar I. Hoefmans, Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo, tel. 072-330592. Stichting Artsenlaboratorium en Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Bejaardenhuis Overkerck, Stationsweg 92c, maandag tot en met vrijdag 8.00-8.30 uur. Bejaardenhuis De Loet, De Loet 1, maandag tot en met vrijdag 9.00-9.15 uur. Psychologenpraktijk Drs. H.P.M. Velu, Kleijne Olven 3, Heiloo, tel. 072-331644. DIERENBESCHERMING 18.00 uur Inspectie Heiloo e.o.: na 072-337516. Katten Heiloo en Limmen: 072-616106. Honden Heiloo en Limmen: 02205-2256. Knaagdieren Heiloo en Limmen: 072-331484. Honden en katten Akersloot: 02513-10079. Actie Vakantiepleegdier: 072-336180. Asiel: 072-114861 (ook voor een adop tiehond om mee te wandelen). Goed tehuis voor: Katten: Poesha, zwarte poes van 5 jr., is schuw maar wel heel lief en zacht van karakter. Ze heeft tijd nodig om te wen nen en zoekt een rustig huis zonder kin deren. Poesha is geen schootpoes, ze gaat graag haar eigen gangetje. Billy, wit met cyperse kater van 11 jr., is een gezellige dikkerd en dol op lekker eten. Hij is lief en tevreden en komt op schoot. Billy is een beetje schuw en moet even wennen aan zijn nieuwe baas. Hij wil wel graag een tuin want hij is een echte zonaanbidder. Loedertje, een zwarte poes met wit befje van 12 jr., is gezellige en zit graag op schoot. Ze heeft een pittig karakter en haar nieuwe baas moet daar wel mee overweg kun nen. Loedertje zoekt een rustig huis zonder andere dieren of kleine kinde ren. Ze is nog heel speels. Inl. 072-616106. Honden: Tinka, gest. Duitse staander teef van 4 jr. Frits, ruwharige tekkel reu van 11 jr. Robbie, bast. schapendoes, zwarte reu van 10 jr. Caesar, grote bou vier reu van IVi jr. Boomer, gladharige zwarte reu van 3 jr. Meer informatie bij tel. 02205-2256. Vermist: Grijs/witte poes met witte borst en po ten, Zuidkerkelaan, Limmen. Zwarte kater (6 mnd.) met witte vlooienband, Peperstraat, Egmond. Roodcyperse ka ter, Magd. van Weerdenburglaan, Eg mond. Rode kater met witte bef en voetjes en witte vlooieband, Heeren weg, Heiloo. Inl. 072-616106. HEILOOËR BRIDGE CLUB HEILOO - Uitslagen van donderdag 30 mei: Grijs: 1. ds. Gauw - Vogel 58.00, 2. ds. Haan - v.d. Vlies 54.50, 1. ds. Löhr - Plas 59.00, 2. hr. Spruit - mw. Visser 52.50; groen: 1. mw. v. Loon - hr. Mak 66.50, 2. mw. v.d. Goot - hr. Lange 50.00, 1. ds. Hopman - Klerk 64.00, 2. fam. Fritzemeier 58.50. Afzeggen resp. opgeven voor de brid geavond van 6 juni op woensdagavond 5 juni tussen 19.00 en 21.00 uur telefo nisch bij J. Löhr, tel. 330052. AGENDA DONDERDAG 6 juni St. Nic. Beetsschool 8.30 - 16.00 HOV operettever, rep. 20.00 - 23.00 HBC bridgeclub Heiloo 20.00 - 23.00 VRIJDAG 7 juni Volksdansen v. ouderen 11.00 - 12.00 St. Nic. Beetsschool 8.30 - 14.00 Begel. orkest v. NH rep. 20.00 - 22.00 Pappod vergadering 20.00 - 22.00 ZATERDAG 8 juni Gesloten ZONDAG 9 JUNI Kindernevetidienst NHK 10.00 11.00 MAANDAG 10 JUNI N.v.v.H., zang 14.00 - 15.30 Rode Kruis Welfare 14.00 - 16.00 Pl.landsvr., zang 14.00 - 15.30 Falkland toneel rep. 20.00 - 23.00 Soc. alleenst. soos 20.00 - 22.00 DINSDAG 11 JUNI Doves, gym 10.00 - 12.00 Gem. Heiloo cursus 9.00 - 16.00 Nw. Leven zangver. rep. 20.00 - 22.00 Falkland toneelverg. 20.00 - 23.00 Gem. Heiloo verg. 20.00 - 22.00 WOENSDAG 12 JUNI J.V.O. bijeenkomst 20.00 - 23.00 Falkland toneel rep. 20.00 - 23.00 Rotaryclub Heiloo 19.00 - 21.00

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 2