m DEN HAAG ONTDEK DE ZONNESTOET EN SPAAR MEE VOOR DE ZONNEBLOEM De Zonnebloem heeft u broodnodig k M Handige tips voor lekker en gezellig barbecuen Egmond heeft een milieupark Inheems Gregoriaans in de Sint Adelbertabdij op 25 juni Echte Bakker word je niet zomaar 'W i. DE SAMENWERKENDE HULPORGANISATIES Nieuwe bedden voor zieken en gehandicapten 't Meest gelezen in Heiloo, Limmen, Akersloot en de Egmonden is'e Om maar meteen met de deur in huis te vallen: de Zonnebloem heeft bedden nodig. De huidige zijn oud en ver sleten. Reden genoeg voor de Echte Bakkers om actie te on dernemen. Speciaal voor de Zonnebloem ontwikkelden de Echte Bakkers een nieuw en toepasselijk brood: de Zonnestoet. Een rond wit of lichtbruin brood, boordevol maïs en zonnepitten. Gedecoreerd met een zon van meel, sesam- of maanzaad. Ook per FAX bereikbaar: 335644 UITKIJKPOST - 12 JUNI 1991 VEEL BELANGSTELLING VOOR NIEUWE KAMPIOEN HEILOO - Zaterdagmiddag heeft het eerste elftal van HSV volop in de be langstelling gestaan tijdens de officiële receptie die gehouden werd naar aanlei ding van het behaalde kampioenschap. In de volle HSV kantine werd door de vice-voorzitter van de Foresters nog eens gememoreerd hoe spannend het competitieverloop tussen de beide Hei- looër voetbalverenigingen is geweest en de prettige samenwerking in de beslis singswedstrijd, die gelukkig in Heiloo werd gespeeld. De terechte kampioen werd dié dag uiteindelijk HSV aldus de heer Hoitink. De heer Visser van de KNVB deelde de vreugde van HSV bij het behaalde kam pioenschap, maar vooral de wijze waa rop dit allemaal tot stand was gebracht, was een geweldige reklame voor de voetbalsport in het algemeen. Ook hoopte hij dat de spelers de vreugde in het spel later nog eens om zullen zetten in leiderschap zoals het uitoefenen van de functie van scheidsrechter. Ook zustervereeniging HSV tennis bracht hulde aan het bereikte resultaat door woordvoering van de heer Keppels. Alle woorden gingen gepaard aan ge schenken. Ook de door werkzaamheden verhinderde hoofdsponsor Aris de Wit zorgde voor een prachtig kampioensge schenk. Spelers, trainer en leider wer den in nieuwe trainingspakken gesto ken. Sporthuis Helling bleef niet achter en bood nieuwe reserve-shirts aan. An dere bezoekers gaven door overhandi ging van ballen en andere geschenken blijk van belangstelling. Voor het dan kwoord zorgde HSV-voorzitter Piet Leek. Na afloop werd nog aandacht besteed aan de scheidende trainer Piet van Houwelingen. HEILOO - Als u één dezer dagen gaat barbecuen, wilt u er vanzelfsprekend ook optimaal van genieten. Daarom ge ven we hier een aantal praktische en handige tips die u prima van pas komen. Als u gaat barbecuen zorg er dan voor dat de barbecue goed op tempera tuur is voordat u het vlees erop legt. Maak hem daarom ongeveer een uur van te voren aan, zodat hij goed heet is. Pas als de briketten of het houtskool grijs van kleur zijn en de vlammen zijn gedoofd, is de barbecue gebruiksklaar. Bij het aanmaken kunt u het beste aan- maakblokjesd of aanmaakvloeistof ge bruiken. Gebruik nooit petroleum, spiritus of wasbenzine, omdat die bij verbranding schadelijke stoffen ach terlaten. Plaats het rooster, afhankelijk van het soort vlees dat u kiest, ongeveer 25 a 40 cm boven het vuur. Vlees met een korte bereidingstijd ^unt u iets dichter boven het vuur plaatsen dan vlees met een langere bereidingstijd. Door de gro tere hitte schroeit het dan snel dicht en blijven alle vleessappen in het vlees bewaard. Het is raadzaam om het vlees te ver delen over meerdere schalen. U kunt het vlees dan langer in de koelkast laten staan en haalt het er pas dan uit wan neer u het nodig hebt. Zorg er ook voor dat u rauw vlees nooit in contact laat komen met bereid vlees. De mogelijk heid bestaat dan namelijk dat bacteriën van het onbereide op het bereide vlees terechtkomen. Door de verhitting wor den bij het rauwe vlees de eventueel aanwezige bacteriën namelijk vernie tigd. Gebruik daarom bij bereid vlees een schoon bord en schoon bestek. Tal van lekkere vleessoorten zijn ge schikt om op de barbecue te leggen. Alle malse vleessoorten, zoals varkens- of kalfsschnitzel, entrecöte en biefstuk, maar ook gehaktballetjes, krabbetjes, en dikkere plakken vleeswaren (bijv. casselrib) zijn heerlijk om te grillen op de barbecue. Vleessoorten met een lan gere bereidingstijd, zoals spare ribs, le ver of schouderkarbonade, kunt u het best eerst even kort voorkoken in bouil lon. Het vlees is dan al gaar en krijgt op de barbecue een knapperg korstje en een lekkere smaak. Datzelfde kunt u doen met gehaktballetjes en hambur gers. Als u deze even kort kookt of voorbraadt, dan vallen ze op de barbe cue niet uit elkaar. Dep ze even droog, smeer ze lichtjes in met wat olie en leg ze daarna op het rooster. Neem bij het barbecuen niet te grote stukken vlees, dat is vaak onpraktisch en het duurt te lang voordat ze gaar zijn. Ook te vete vleessoorten zijn min der geschikt. Tijdens het barbecuen druipt het overtollig vet op het hete vuur en kan door verbranding schadelij ke stoffen veroorzaken, die vervolgens weer op het vlees kunnen komen. Rijgt u het vlees aan spiezen, houd er dan rekening mee dat verschillende vleessoorten verschillende bereidingstij den nodig hebben. Gebruikt u bijv. var kensvlees, dat altijd gaar gegeten moet worden en rundvlees, dat ook rosé gege ten kan worden, snijd dan het rundvlees in grotere blokjes dan het varkensvlees. Op die manier heft u het verschil in be reidingstijd op. Bij het maken van spie zen kunt u ijzeren pennen of houten satéstokjes gebruiken. Leg de houten stokjes eerst een uur in het water in de koelkast. Dat voorkomt dat ze op de barbecue verbranden. Tenslotte nog een handige tip: draai het vlees pas om als het vanzelf gemak kelijk van het rooster loslaat. Wij wensen u een zonnige en gezellige barbecue toe! >- fffi V.-va 1 EGMOND - Op 5 juni, de Nationale Milieudag, heeft Egmond-Binnen een milieuparkje gekregen. Vier inzamel containers voor blik, glas, textiel en pa pier staan op het Kerkplein. De andere twee Egmonden zullen spoedig volgen. Aan wethouder J. J. A. S. Houtenbos de taak om het parkje feestelijk in ge bruik te nemen. De scholen De Zonne- hoek en de RK basisschool De Windhoek hadden die ochtend een doel treffende schoonmaakaktie in bepaalde wijken van Egmond-Binnen gehouden. De buit was flink, ze konden dan ook naar „hartelust" aan het werk gaan om het allemaal in de juiste container op te ruimen. De Abdij van Egmond in de zestiende eeuw. Het inheems Gregoriaans past uitstekend bij dit beeld. EGMOND - Op dinsdag 25 juni om 19.00 uur vindt in de Abdijkerk te Egmond-Binnen de viering plaats van de oude latijnse vespers van de patroon heilige Adelbert. De gregoriaanse zang zal daarbij worden verzorgd door de Schola Cantorum Quem Quaeritis o.l.v. Marcel Zijlstra.' Deze vesperdienst is wel zeer op zijn plaats op de feestdag van de apostel van Kennemerland, wiens relieken rusten onder het altaar van de abdijkerk. De teksten van de antifonen zijn ontleend aan de middeleeuwse levensbeschrijvin gen van St. Adelbert, en in Egmond op muziek gezet. De musicoloog drs. Zijlstra die de tekst van het officie in 1990 publiceerde, hield er dat jaar op het Adelbert- symposium een voordracht over, die men in Egmondse Studiën 2 (1994) zal kunnen lezen. Deze vesperdienst duurt ca. 30 minuten, met voor- en naspel van het orgel. De toegang tot de kerk is gratis. Tekstboek jes zijn te koop. KLAVERJASDRIVE IN DE VRIENDSCHAP AKERSLOOT - Zaterdag 15 juni zal er in Café De Vriendschap een zomera- vondklaverjasdrive worden georgani seerd. Naast het klaverjassen staat er natuurlijk een prachtige prijzentafel klaar voor de loterij die deze avond wordt gehouden. Iedereen is welkom op deze zomerdrive en vooral de gezellig heid zal voorop staan deze avond. De aanvang is 20.30 uur en men kan zich telefonisch van te voren inschrijven via nummer 02513-12866. PAARDENDAG IN ZICHT AKERSLOOT - Veel paardenliefheb bers kijken er al reikhalzend naar uit, de Paardendag die op zondag 23 juni in Akersloot wordt gehouden. Een dag die volledig in het teken van paarden zal staan en die bestaat uit het traditionele Ringsteken en een kortebaandraverij. Meer informatie omtrent deze paarden dag volgende week in de Uitkijkpost. AFRIKA GIRO 555 Tennisclub Hogedijk Zondag 16 juni: jaarlijkse senior-junior toernooi op het complex van TC Ho gedijk. Woensdag 19 juni: racketavond voor nieuwe leden vanaf 20.00 uur (in plaats van vrijdag 14 juni). NIEUW VERMAAK IN AKERSLOOT AKERSLOOT - Na 1 juli heeft café restaurant De Vriendschap er een nieu we attractie bij in de vorm van een Oud hollandse gezelschapsvermaak, ge naamd ,De Speulderai'. Ruim twintig Oudhollandse spelen zor gen voor een avond oerhollandse ver maak en leut, waar iedereen volop plezier aan zal beleven. Bekende, maar ook onbekende spelen zijn bijeen ge bracht met daarbij klinkende namen als Tollenbak, Biertol, Kegelen om 'n Hoe- kie, Blind Sjoelen, Zaanse Ringenhuis, Schuifbiljart en nog veel meer. Gebleken is dat veel mensen vandaag de dag hun feest of dat nu een bruiloft, personeelsfeest of verenigingsfeest is, op een gezellige manier willen invullen en een avondje Oudhollands vermaak slaat bij iedereen aan. Dit is gebleken uit de overvolle agenda's van andere ge legenheden in vooral Westfriesland en Groningen, waar deze Oudhollandse spelen weer tot leven zijn gebracht. Café-Restaurant De Vriendschap in Akersloot heeft in samenwerking met de firma Perdok een prachtig pakket spalen samengesteld. Gekoppeld aan verschillende arrangementen moet dit in staat zijn om u een geweldig avondje te bezorgen. Informatie is geheel vrijblij vend aan te vragen en op verzoek zal een folder aan u worden gestuurd. De informatiefolder kan telefonisch wor den aangevraagd bij café-restaurant De Vriendschap, tel. 02513-12866. ENORME BELANGSTELLING VOOR DE JAARMARKT AKERSLOOT - Voor de jaarmarkt van Akersloot die vrijdag 5 juli wordt ge houden, bestaat uit de hoek van de han delaren een enorme belangstelling. Niet zo verwonderlijk als je bedenkt dat vo rig jaar ruim dertigduizend bezoekers op deze avondjaarmarkt aanwezig waren. Er is natuurlijk meer dan alleen een jaarmarkt deze avond, het geheel wordt opgeluisterd door een groot aantal at tracties, waaronder draaimolens, kin dermolens, een zweef en ongetwijfeld zal het vuurwerk ook weer door veel be zoekers worden aanschouwd. Enkele plaatsen voor deze super jaarmarkt, de organisatoren spreken over de grootste van Noord-HoTTand, zijn nog beschik baar en wie in aanmerking wil komen die kan het best contact opnemen met H. Levering, tel. 02513-12866. Alleen voor de non-food zijn nog plaat sen beschikbaar. Er is tevens uitbreiding van het parcours, omdat de enorme be zoekersstroom vorig jaar maar moeilijk z'n weg wist te vinden in de smalle stra ten van Akersloot. Ruim driehonderd kramen worden verwacht op deze avondjaarmarkt, die een grote verschei denheid aan artikelen zullen verkopen. ROMMELMARKT EENSGEZINDHEID EGMOND - Op zaterdag 15 juni wordt voor de 21e keer de rommelmarkt van de muziekvereniging Eensgezindheid uit Egmond-Binnen gehouden. Op het kerkplein zal het een drukte van belang zijn met de meest uiteenlopende activi teiten. Natuurlijk zullen de muzikale marktlui met meer dan 2000 vierkante meter vol met spullen de boventoon voeren. Men kan het zo gek niet beden ken of het wordt wel verkocht. Daar naast draait het rad van avontuur en is er een prijzenprikbord. Een grabbelton en schminken voor de kinderen ontbre ken niet, terwijl de inwendige mens op timaal verzorgd wordt. Het wordt een feest aanstaande zaterdag op het kerk plein in Egmond-Binnen. De markt be gint om 9.00 uur en gaat door tot 15.00 uur. WAARDERINGSPRIJS VERRAST STICHTING LIMMEN 1879 AKERSLOOT - De Stichting de Boer Supermarkten stelt jaarlijks prijzen ter beschikking om het sociaal-cultureel werk in haar verzorgingsgebied te on dersteunen. Dit jaar is een prijs van 5000 gulden toegekend aan de Wa terstaatkundige Stichting Gemaal Lim men 1879' in Akersloot als blijk van waardering voor haar aktiviteiten. Het bestuur van de Waterstaatkundige Stichting was blij verrast toen op 4 juni dit fantastische bedrag werd overhan digd door de directie van de Stichting de Boer Supermarkten. Een geweldige sti mulans! Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. gen om hulp, bel het centrale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Van iedere verkochte Zonnestoet draagt de Echte Bakker 0,20 af aan de Zonnebloehi. Van de totale opbrengst wor den nieuwe bedden ge kocht. De actie duurt van 3 juni 1991 tot we in to taal vijftig bedden bij el kaar gespaard hebben. De Zonnestoet kost 1,95 en is exclusief ver krijgbaar bij de Echte Bakker, herkenbaar aan het embleem van het ge le bakkertje met in z'n ene hand een brood en in z'n andere hand een oventje. Bij de Zonnestoet hoort een speciale verpakking. Deze broodzak is voor de klant hèt bewijs dat de afdracht aan de Zonnebloem wordt ge garandeerd. De Zonnestoet De Stichting Echte Bakkersgilde is het overkoepe lende orgaan van meer dan 600 Echte Bakkers winkels in Nederland. Er is er dus altijd wel één bij u in de buurt. Het Gilde stelt strenge eisen aan de kwaliteit van de produkten, het assortiment, de service en de winkelpresentatie. Eigenlijk moet een Echte Bakker er altijd méér van willen bakken dan 'n ander. En echt, u merkt het als u bij een Echte Bakker binnenstapt. U herkent de Echte Bakker aan het gele Echte Bakkersembleem. En natuurlijk aan de kwaliteit en variatie: bij de Ec(ite Bakker kunt u kiezen uit een groot assortiment. De Zonnebloem zet zich in voor langdurig zie ken, lichamelijk gehan dicapten en hulpbehoe vende ouderen, ongeacht hun levensbeschouwing. Het doel van de Zonne bloem is tweeledig: de gezonde mens attent ma ken op de zieke mensen in zijn omgeving én de ze laatste groep laten merken dat zij er wel de gelijk bij horen. Hoe de Zonnebloem dit doet? Door activiteiten te or ganiseren die het onder ling contact bevorderen en de zieken meer te be trekken in het dagelijkse leven. Bekend zijn de dagtochten met het vol ledig aangepaste hotel schip 'De Zonnebloem'. Maar wist u dat de lan delijke Zonnebloem ook winkeldagen organiseert, waarbij bedlegerigen - met bed en al - gezellig kunnen winkelen? En 'n da&je naar de dierentuin of zelfs een complete vakantie verzorgt voor zieken en gehandicap ten? Ook de regionale en plaatselijke Zonnebloem afdelingen (zo'n 1.400) organiseren regelmatig activiteiten. Bij al deze evenementen gebruikt de Zonnebloem eigen materiaal, zoals rolstoelen en speciale bedden. De huidige bed den zijn - na 24 jaar in tensief gebruik - hard aan vervanging toe. En daarvoor heeft de Zonne bloem ons allemaal brood nodig! HENGELSPORTVERENIGING DVW HEILOO - Op zondag 16 juni organi seert hengelsport vereniging De Vroegte wint (DVW) haar eerste witviswedstrijd voor heren van dit seizoen. Plaats van handeling is de Ringvaart van Heerghu- gowaard. Liefhebbers van de hen gelsport weten dan meteen, dat zij zich tijdens deze wedstrijd vooral moeten richten op het vangen van brasem. De Ringvaart is bijzonder rijk aan deze vis sen die, nu het paaien voor hen achter de rug is, ook wel eens goed vangbaar zouden kunnen zijn. Alle moderne en minder moderne vismethoden en hengeltypen zijn toe gestaan, inclusief swingtip, winckle- picker en feederhengel. Hetzelfde geldt voor aassoorten, met uitzondering van 'vers en vase' (rode muggenlarven) en gekleurde maden. In verband met het wegen moeten alle gevangen vissen eni ge tijd worden bewaard. Alle deelne mers wordt daarom verzocht, hun ruime concours-leefnetten mee te ne men naar de waterkant. Alleen levende vissen mogen ter weging worden aan geboden. De Vroegte Wint draagt haar naam niet voor niets. Op zondagmorgen 16 juni wordt dan ook reeds om 7.00 uur verza meld, zodat ongeveer een uur later kan worden gevist. Een ieder wordt verzocht tijdig aanwezig te zijn! Het draait bij de DVW-witviswedstrij- den vooral om het spel en minder om de knikkers. Toch zijn er zeker ook leuke prijzen te verdienen. En voor wie daar geheel buiten blijft is er na afloop van de prijsuitreiking in café La Strada nog een tombola. Alle reden dus om deel te nemen aan deze wedstrijd. Belangstel lenden wordt verzocht zich zo spoedig mogelijk op te geven bij de heer P. Scholten, tel. 336397, of de heer P. Welp, tel. 02518-54867. Hier kunt u ook terecht voor nadere inlichtingen. Jeugdwedstrijd Op woensdagavond 19 juni wordt in Heiloo-Oost de tweede wedstrijd voor de DVW-jeugd vervist. Verzameld wordt om 18.00 uur op de parkeerplaats nabij De Loet. Voor deze wedstrijd hoeft men zich niet van tevoren op te geven. Wel is het belangrijk, dat iede reen op tijd aanwezig is. Alle deel- ne(e)m(st)ers moeten lid zijn van DVW! Ook voor deze wedstrijd geldt, dat er leuke prijzen te verdienen. Maar waar het om gaat is het spel. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: mw. Waijers, tel. 2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal, Kerkweg 20, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Stichting Interkruis Noord-Kennemerland Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkverpleging: Wijkgebouw, Midden weg 26a, 1906 AR Limmen. Spreekuur ma. t/m vrij. van 13.00-14.00 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedgevallen en in het weekend: tel. 072-126482 (alarm nummer). Uitleenmagazijn: Middenweg 26a, 1906 AR Limmen. Openingstijden: ma., wo. en vrij. van 17.30-18.00 uur, tel. 02205-1250. Diëtist: lidmaatschap van Interkruis Noord-Kennemerland is noodzakelijk. Afspraken via tel. 072-199222. Kraamverzorging: Gasthuisstraat 2, Postbus 67, 1800 AB Alkmaar. Ma. t/m vrij. van 8.00-17.00 uur, tel. 072-199222; na 17.00 uur en in het wee kend, tel. 072-145454. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder nummer (02205-)1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. De afdeling sociale zaken is in ieder ge val bemand op maandag- en donderda gochtend tussen 9.00 en 12.00 uur. Door de geringe personeelsbezetting kan zij op andere dagen wel eens geslo ten z/jn. Gezinsverzorging, Bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks: 8.30-9.30 uur. Voor aanvra- Ofrenbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen De kleine huisdierenpraktijk van de die renartsen H. Wolters en mw. S. Asyee, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spree kuur van 13.00-14.00 uur en volgens te lefonische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en Ph.K.H. Juch, Dotterbloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u eventueel au tomatisch doorgeschakeld. Behandeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dierenarts Limmen Dr. Schaap en Dr. Duyser zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: Mevr. A. van Bleisem, Visweg 18, 1906 CS Limmen, tel. 02205-1295. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: P. Ruiter, Dusseldorperweg 74, tel. 1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars, Dusseldorperweg 72 (in de Pius), tel. 3793. (Privé: 02513-15563, tussen 18.00-19.00 uur). Spreekuur: donder dag van 13.00-14.00 uur. Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tuu- sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor aanmeldingen voor en informatie over het gastouderproject: mw. A. Vlietstra; spreekuur op woensdag van 9.30-10.30 uur in het gemeentehuis. Zij is dan tel. bereikbaar onder nummer 1456. Tijdens de overige kantooruren kunt u haar bellen onder nummer 072- 332932. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Lim men, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 14