Informatierubriek van de gemeente Heiloo Sport en Spel HEILOO Schoonmaakbeurt 'woens dagse' en 'donderdagse' rolemmers Noteer 7 september alvast in uw agenda! Aanvraagformulier Cultureel Jongeren Paspoort (CJP) weer verkrijgbaar in het gemeentehuis. Woningmarkt over premie koopwoningen plan Ypestein I Premie koopwoningen (voorheen premie A) Rijksbijdrage Raadscommissie Welzijn, Emancipatie, Volksgezond heid en Voorlichting Nadere informatie en toelichting II Woningwetwoningen Toewijzing Ill Bouwplan Wooncentrum voor ouderen Het Alternatief Toewijzing Nadere informatie IV Vrije sector woningen en bouwgrond Nieuwe bouwplannen Budgetvoorlichting en schuldhulpverlening in Heiloo. Budgetvoorlichting. Schuldhulpverlening. Voorwaarden schuldhulpverlening Wat kost het? Openingstijden Adres: ALARM ALS ELKE SECONDE TELT Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo Openingstijden 8.00 tot 12.30 uur Spetterende demonstratie Nun Chaka-Do Open dag bij vrouwen- gezondheidscentrum KINDERTELEFOON ZOEKT MEDEWERKERS Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet geplaatst is. UW zoekt help(st)ers De Vroegte Wint UITKIJKPOST 28 AUGUSTUS 1991 In de wijken waar op woensdag en donderdag de rolemmers worden geleegd, is het weer tijd voor een schoonmaakbeurt. Op woensdag 4 september is de beurt aan de rolemmers in de wijk die begrensd wordt door de Ewisweg, Westerweg, Vennewatersweg, Het Malevoort en Pastoor van Muyenweg. Op donderdag 5 september worden dan de rolemmers schoongemaakt in de wijk (Heiloo-Oost) die begrensd wordt door de Oosterzijweg, Kennemerstraatweg, Laan van Zeeman en de Rijksweg. U wordt gevraagd uw groene rolemmer deze dag wat langer buiten te laten staan om de schoonmakers de gelegenheid te geven hun klus te klaren. Op deze zaterdag zijn er in Heiloo enkele activiteiten die uw bezoek de moeite waard (kunnen) zijn: 7 'Open huis' bij de brandweer Heiloo Onderwijs- en activiteitenmarkt voor volwassenen Woningmarkt over nieuw te bouwen woningen in Ypestein Over het open huis bij brandweer, en over de onderwijs- en activiteitenmarkt leest u volgende week meer in deze rubriek. Voor informatie over de woningmarkt verwijzen wij u naar de publicatie in de rubriek van deze week. Jongeren die een CJP willen aanvragen, kunnen ook weer in het gemeentehuis terecht voor een aanvraagformulier. Het formulier kan worden afgehaald bij de balie van de afdeling Bevolking van het gemeentehuis. Het CJP is beschikbaar voor jongeren tot er met 25 jaar. Op zaterdag 7 september 1991 wordt in Het Open Huis een woningmarkt gehouden. Op deze markt wordt ruime informatie verstrekt over woningen die in aanbouw zijn c.q. die binnenkort gebouwd worden in plan Ypestein. Op deze woningmarkt wordt informatie verstrekt over de volgende objecten. In opdracht van de Stichting Eigen Woningbezit te Alkmaar (tel.nr. 613111) worden dit jaar in aanbouw genomen: 32 etage woningen in de prijsklasse van f 115.000,00 voor de* benedenwoningen f 127.000,00 voor de bovenwoningen, 14 half-vrijstaande woningen in de prijsklasse van f 144.000,00 De kopers van de woningen kunnen in aanmerking komen voor een rijksbijdrage. De hoogte is afhankelijk van het belastbaar inkomen 1990. De subsidietabel luidt alsvolgt: TOT 65 JAAR Belastbaar inkomen t/m f 43.500 f 43.501 t/m f 46.500 f 46.501 t/m f 49.500 f 49.501 t/m f 52.500 Subsidie f 41.000 f 32.500 f 25.000 f 17.500 Op maandag 9 september vindt om 20.00 uur in de Raadzaal van het gemeentehuis een openbare vergadering plaats van bovengenoemde commissie. De agenda is als volgt: 1. Opening. 2. Notulen vergadering 10 juni 1991. 3. a. mededelingen; - vrijwilligerswerkbeleid, enquête - herbestemming W.J. Hofdijkschool b. ingekomen stukken; - notulen adviescie. Welzijn 11-06-1991 c. stukken ter kennisname; - nota akkv, aanbevelingen adviescie. - uitgifte c.j.p. 's door gemeente - vergaderstukken Algemeen Bestuur M.C.A. - tussentijdse rapportage alcoholmati- gingsbeleid - inventarisatierapport anti Diskrimi- natie Buro - wijziging HAFA-tarief. - subsidie wijkvereniging Boekenstein i.v.m. 121/2-jarig bestaan - jaarrekening Stama 1990 - diverse subsidieverzoeken Stichting Jeugd en Jongeren Heiloo i.o. 4. Regiozaken. 5. Stand van zaken Sociale Vernieuwing. 6. Uitvoering eerste jaarschijf 1991 van het meerjarenbeleidsplan. 7. Rondvraag. 8. Sluiting. De stukken die bij deze vergadering horen, kunt u inzien bij de receptie in de hal van het gemeentehuis. 65 JAAR EN OUDER Belastbaar inkomen t/m f 36.000 f 36.001 t/m f 38.500 f 38.501 t/m 41.000 f 41.001 t/m f 43.500 f 43.501 t/m f 45.500 Subsidie f 41.000 f 32.50Q f 25.000 f 17.500 f 10.000 Gegadigden met een belastbaar inkomen tussen de f 55.000,00 en f 58.500,00 komen in aanmerking voor een éénmalige subsidie van f 5.000,00 belastingvrij. De subsidie wordt uitbetaald in jaarlijkse bedragen van f 3.600,00 over een periode van maximaal 30 jaar. Toewijzing Voor het kopen van de woningen komen achtereenvolgens in aanmerking: 1. Zij die in deze gemeente een huurwoning vrijmaken die weer aan een andere woningzoekende in deze gemeente kan worden toegewezen. 2. Zij die als woningzoekende in deze gemeente staan ingeschreven. 3. Overigen, indien na toewijzing aan de beide bovengenoemde categorieën nog woningen beschikbaar zouden zijn. De 14 half-vrijstaande woningen zullen bij voorkeur worden toegewezen aan gegadigden die een goedkope huurwoning of eengezinswoning vrijmaken. Informatie over de te bouwen premiewoningen en mogelijkheden van financiering krijgt u op de woningmarkt op zaterdag 7 september 1991 vanaf 10.00 uur in Het Open Huis. Door de grote belangstelling voor deze woningen moet u zich, als u deze woningmarkt wilt bezoeken, vóóraf (uiterlijk 3 september 1991) telefonisch melden bij de Stichting Eigen Woningbezit Alkmaar (613111). U ontvangt dan een schriftelijke uitnodiging voor een bepaald tijdstip op die zaterdag. (premie huur) De woningbouwvereniging Vereniging voor Volkshuisvesting Heiloo (tel.nr. 338536) neemt dit jaar in aanbouw 41 appartementen in diverse uitvoeringen. Inzage van dit bouwplan is eveneens op bovengenoemde woningmarkt mogelijk van 10.00 - 14.00 uur (aanmelding vóóraf is niet nodig). De toewijzing van deze woningwetwoningen geschiedt door de gemeente in overleg met beide woningbouwverenigingen. Aan de Ypesteinerlaan zijn in opdracht van de Humanistische Bouwstichting Bejaardenhuisvesting (H.B.B.) in aanbouw 52 appartementen. Verwachting is dat de bouw gereed is maart 1992. De helft van de appartementen wordt toegewezen aan leden van de Vereniging Groepswonen van Ouderen 'Het Alternatief' en de andere helft aan woningzoekenden van de gemeente Heiloo, welke in principe 50 jaar of ouder zijn. Nadere informatie over het toewijzingsbeleid is te verkrijgen bij de Vereniging Het Alternatief (secr. mevrouw G. Polling, Termijen 127, tel.nr. 330329) of bij bureau Huisvesting van de gemeente (de heer E. Blind, tel.nr. 313112). Voorts is er op vrijdag 20 september a.s. een voorlichtingsbijeenkomst. Zij die daarvoor een uitnodiging wensen te ontvangen moeten zich bij één van de hiervoor genoemde adressen aanmelden. In plan Ypestein worden vrijstaande en half vrijstaande woningen gebouwd in diverse prijsklassen. Ook deze bouwplannen kunt u op de woningmarkt van 10.00 - 14.00 uur bezichtigen (aanmelding hiervoor is vooraf niet nodig). Het betreft de volgende bouwplannen: a. 9 Seniorenwoningen Opdrachtgever - Amstelland Vastgoed Verkoop - Brantjes Makelaars B.V. Heemskerk tel. 02510-41194 Prijsklasse - vanaf f 274.000,00 b. 27 Appartementen Opdrachtgever en verkoop - Bouwfonds Nederlandse Gemeenten - tel.nr. 023-306630 Prijsklasse - vanaf f 178.000,00 c. Bouwgrond De gemeente brengt dit jaar in de verkoop enkele bouwkavels gelegen aan de Oosterzijweg t.b.v. vrijstaande en/of half vrijstaande woningen. De grondprijs bedraagt f 260,00 per m2 exclusief B.T.W. Kavelgrootte: vrijstaand - 450 m2 half vrijstaand - 300 m2 Voor toewijzing komen in aanmerking inwoners van Heiloo in volgorde als aangegeven onder I. Nadere gegevens over deze bouwkavels zijn beschikbaar op bovengenoemde woningmarkt en vanaf 9 september 1991. Op bureau Grondzaken van de gemeente (tel. 313151). Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwvergunning te verlenen: Goodeslaan 13, S.H. van Diggelen - uitbreiden woning Westerweg 315, R.J. Philips - bouw serre Kanaalweg 15, Zoon-Benegas - vergroten opslag en vulstation. De ontwerp-besluiten liggen met de bouwplannen en de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 29 augustus 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen schriftelijk gemotiveerd bezwaren indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Sinds 1986 kunnen inwoners van de gemeente Heiloo met vragen en/of problemen op financieel gebied terecht bij PLANpraktijk/Gonsument en Huishouding. PLANpraktijk/Consument en Huishouding (voorheen de Stichting Consument en Huishouding), is een landelijke organisatie, in het leven geroepen om de budgetvoorlichting en schuldhulpverlening in gemeenten voort te zetten, dan wel op te starten. PLANpraktijk/Consument en Huishouding ontvangt subsidie van de gemeente Heiloo voor haar activiteiten in de gemeente. Langs deze weg willen wij de mogelijkheden die u door PLANpraktijk/Consument en Huishouding worden geboden, nogmaals onder uw aandacht brengen. PLANpraktijk/Consument en Huishouding geeft voorlichting en advies met betrekking tot budget- en consumentenvragen. Te denken valt hierbij aan vragen als: - hoe krijg ik inzicht in mijn uitgaven? - zal ik gaan sparen of lenen? - hoeveel kostgeld vraag ik mijn kind? - op kamers wonen, wat kost dat? - wat is een redelijk bedrag voor zakgeld? - is het verstandig mijn kind voortaan kleedgeld te geven? - wat is een redelijk bedrag per uur voor kinderoppas? PLANpraktijk/Consument en Huishouding zoekt samen met de cliënt een oplossing voor schulden door middel van het opstellen van een hulpplan. Zondig kan PLANpraktijk/Consument en Huishouding bemiddelen tussen cliënt en schuldeisers voor de totstandkoming van afbetalingsregelingen. Bovendien kan PLANpraktijk/Consument en Huishouding cliënten begeleiden in de moeilijke periode van afbetalen. PLANpraktijk/Consument en Huishouding verstrekt echter geen geld en de cliënt blijft zelf verantwoordelijk voor zijn/haar handelen! Aan de schuldhulpverlening door PLANpraktijk/Consument en Huishouding is een aantal voorwaarden verbonden. De belangrijkste voorwaarde is dat vanaf het moment waarop hulp wordt verleend, geen nieuwe schulden meer worden gemaakt. De reeds bestaande schulden mogen niet groter worden. Dat betekent dat alle nieuwe rekeningen, zoals de nota's van de huur, energie, water en verzekeringspremies, op tijd betaald dienen te worden. Bij het niet nakomen van de gemaakte afspraken kan de hulpverlening worden beëindigd! Aan de hulpverlening door PLANpraktijk/Consument en Huishouding zijn voor de cliënt geen kosten verbonden. PLANpraktijk/Consument en Huishouding houdt uitsluitend spreekuur volgens afspraak. Afspraken kunnen worden gemaakt via de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Heiloo, 'telefoon 072 - 313198. PLANpraktijk/Consument en Huishouding Afdeling Sociale Zaken gemeente Heiloo Raadhuisplein 1 1851 JL Heiloo HEILOO - Afgelopen vrijdag vond er in de dojo van S.V. Dojo 't Loo een de monstratie nun chaku-do plaats. Onder leiding van toekomstig docent F. de Weyer, liet een groep van vier nun chaku-doka zien wat deze sport eigen lijk inhoudt. Dat nun chaku niet alleen "vechten met stokkies" is werd al snel duidelijk. Op muziek lieten de nun chaku-doka's de drie facetten zien die het nun chaku-do kent. Dat zijn: De freestyle: een vorm waarin de indivi duele sporter laat zien wat hij met de nun chaku allemaal kan. Behendigheid speelt hierin een belangrijke rol. Kata: Dit is een vastgestelde vorm waa rin vaste patronen en bewegingen geoe fend worden. Concentratie en kracht is hierbij belangrijk. De wedstrijdvorm: Hierbij proberen twee sporters elkaar met de nun chaku's te raken. Voordat dit gebeurd moeten er eerst een paar "overpakkingen" gedaan worden; dit zijn bewegingen waarbij de nun chaku eerst van de ene hand naar de andere hand moet, voordat er gesla gen moet worden. Na de demonstratie was bij het (ruim schoots) aanwezige publiek duidelijk dat nun chaku-do een mooie sport is om naar te kijken en om te doen. Concen tratie, behendigheid en conditie zijn van groot belang bij de beoefening van nun chaku-do. De negatieve naam die nun chaku-do een tijd lang heeft gehad is dus in zijn geheel niet op zijn plaats! Ook de term "wurgstokjes" heeft niets te maken met in deze sport gebruikte nun chaku, bovendien zijn ze gemaakt van schuimrubber en zodoende niet als wapen te gebruiken. Blessures zijn uit gesloten! In tegenstelling tot vorige berichten be ginnen de lessen nun chakudo'bij S.V. Dojo 't Loo niet aanstaande vrijdag, maar op vrijdag 6 september om 18.15 uur. De lessen worden gegeven door F. de Weyer, een van de weinige gediplo meerde nun chaku-do-leraren in Neder land. Tevens is hij aangesloten bij de nun chaku-do bond Nederland. Heeft u interesse of vragen?! Kom dan alngs bij S.V. Dojo 't Loo aan de Bergeonstraat 22a in Heiloo, of bel H. van der Linden (072-111108) of mevrouw T. Zoon (072 -336392). daarmee op dat moment in de eigen om geving niet terecht kan. De gesprekken aan de telefoon gaan over de meest uit eenlopende onderwerpen, zoals bijv. re latieproblemen, eenzaamheid, rouw of moeilijkheden in de werk- of leefsi tuatie. Spreekt deze vorm van vrijwilligerswerk u aan, dan bent u welkom op de infor matieavond, die gehouden zal worden op woensdag 4 september om 20.00 uur. Voor meer informatie (o.a. het adres van de informatieavond) kunt u op werkdagen tussen 9.00 en 13.30 uur bel len naar het kantoor van de dienst tel. 072-621044. CURSUS VOOR GESCHEIDEN MANNEN ALKMAAR - Begin september start de Fiom, buro voor alleenstaande ouders, in samenwerking met het adviesburo voor Jongeren en Ouders een cursus voor gescheiden/alleenstaande vaders. Aan deze cursus kunnen mannen deel nemen, die hun kinderen verzorgen en mannen die gfe een scheiding hun kinde ren niet meer zien of middels een om gangsregeling. De cursus is bedoeld om, samen met andere mannen die zich in een soortgelijke situatie bevinden, een stap verder te zetten in verwerking en acceptatie van de echtscheiding. De cursus wordt begeleid door Wessel Meijnen, maatschappelijk werker bij het adviesburo Jongeren en Ouders, en Job Vos, maatschappelijk werker bij de Fiom. De cursusavonden zijn gepland op donderdag van 19.30 - 21.30 uur. De cursus bestaat uit acht bijeenkomsten. Voordat iemand kan deelnemen aan de cursus vindt er een kennismakings gesprek plaats. Deze gesprekken zijn gepland op maandagavond 26 en don derdagavond 29 augustus (na telefoni sche afspraak). Voor een afspraak en/of inlichtingen kunt u bellen naar het Fiomburo, van der Meijstraat 6, 1815 GP te Alkmaar, tel. 072-118812. GROEP VOOR ALLEENSTAANDE MOEDERS MET JONGE KINDEREN ALKMAAR - Het Fiom-buro in Alk maar begint in september met een groep voor alleenstaande moeders met jonge kinderen t/m 6 jaar. De leeftijd van de moeder is dus geen uitgangspunt. Wanneer je de kinderen alleen opvoedt en verzorgt, kun je met allerlei vragen en soms problemen te maken krijgen. De groep biedt de mogelijkheid om her kenning, steun en begrip te krijgen van andere vrouwen. Naast het uitwisselen van ervaringen zullen gemeenschappe lijke thema's centraal staan. Deze the ma's worden in overleg vastgesteld. De groep wordt begeleid door twee maatschappelijk werksters, Marianne Slingerland en Anneke Tjoelker. De bij eenkomsten zijn wekelijks op de maan dagochtend van 9.30 tot 11.15 uur. Er is deskundige kinderopvang aanwezig. Drie keer per jaar bestaat de mogelijk heid om in of uit de groep te stappen. Aan de groep en kinderopvang zijn geen kosten verbonden. Voordat iemand kan deelnemen aan de groep vindt er een kennismakingsgesprek plaats met de twee begeleidsters. Voor een afspraak en/of informatie kun je bellen naar het Fiom-buro, van der Meijstraat 6 in Alk maar, tel. 072-118812. ALKMAAR - Er is gelegenheid om ken nis te maken met het vrouwengezond heidscentrum en haar medewerksters op donderdag 5 september van 10.00-16.00 uur. Er zijn dan diverse workshops waar u aan mee kunt doen. Het adres is Wielingenweg 235 te Alkmaar. Ook is er een mogelijkheid om langs te komen op dinsdagmorgen van 9.30-11.30 uur, donderdagmiddag van 13.30-15.30 uur. Op woensdagavond kunt u alleen ko men na een afspraak gemaakt te heb ben. Dinsdagmorgen is tevens Natuur geneeskundig spreekuur en vrijdagmor gen is er de vrouwentelefoon van 9.30-11.30 uur. ALKMAAR - De Kinder en Jeugdtele- foon (KJT) Alkmaar luistert naar jon geren tot 18 jaar die vragen of problemen willen bespreken of zomaar willen vertellen over wat hen bezig houdt. De KJT is een vrijwilligersorga nisatie met zo'n dertig medewerkers. Op 16 september start een training voor nieuwe medewerkers. De KJT probeert samen met degene die belt een antwoord op de vraag te vin den. Zo nodig wordt gezocht naar ma nieren om de problemen bespreekbaar te maken in de eigen omgeving. Kinde ren hoeven geen persoonlijke gegevens als naam, adres, etc. op te geven. Door deze anonimiteit is het makkelijker om te bellen. De KJT vindt het belangrijk een instelling te zijn die jongeren kun nen vertrouwen. In 1990 voerde de KJT ruim 6000 gesprekken, waaruit je kunt afleiden, dat er behoefte is aan deze vorm van hulpverlening. Dat de Kinder telefoons erkend en gewaardeerd zijn blijkt ook uit het feit dat zij de telefoni sche opvang in de komende landelijke kampagne rond kindermishandeling verzorgen. Nieuwe vrijwilligers krijgen een training van 12 wekelijkse bijeenkomsten. De training start op maandagavond 16 sep tember. Luistervaardigheid staat daar in centraal. Aandacht wordt gegeven aan seksualiteit, pesten, verliefdheid en andere onderwerpen waarover veel ge beld wordt. Na de training krijgt dezelf de groep maandelijks begeleiding bij het telefoonwerk. Om vrijwilliger te worden is geen speci ale vooropleiding vereist. Van mede werkers wordt wel verwacht dat zij tenminste een jaar lang minimaal vijf uur per week beschikbaar hebben, ook in het weekend. Geboden wordt een veelzijdige werkkring met aktiviteiten variërend van telefoondiensten tot aller lei werkzaamheden op het gebied van registratie', publiciteit (ontwikkelen nieuw materiaal, gastlessen geven, akti viteiten in het kader van het 10 jarig bestaan) en andere organisatorisch werk. Geïnteresseerden (eventueel ook voor een stage-plaats) die ouder zijn dan 18 jaar kunnen voor informatie bellen naar: 072-155774. De KJT is elke dag tussen 14.30 en 19.30 uur te bereiken op 072-155528. Een gesprek maakt deel uit van de selektieprocedure. TELEFONISCHE HULPDIENST ZOEKT MEDEWERKERS ALKMAAR - Begin oktober organi seert de SOS/Telefonische Hulpdienst weer een training voor nieuwe vrijwilli gers. Er wordt gezocht naar mannen en vrouwen boven de 23 jaar, die circa 6 uur per week beschikbaar hebben. Zij moeten goed kunnen luisteren en mee denken met degene die belt. Men wordt als vrijwilliger ingezet na een trai ningsperiode van 4 maanden. Alle akti viteiten vinden plaats op een vast adres in Alkmaar. De Telefonische Hulpdienst is 24 uur per dag bereikbaar voor iedereen die met vragen of moeilijkheden zit en HEILOO - U hebt waarschijnlijk wel eens gehoord van of gelezen over de UW. Maar weet u ook wat de UW werkelijk is? UW is de afkorting van de Stichting Unie van Vrijwilligers. De UW heeft als doelstelling het bevorde ren en verlenen van maatschappelijke hulp door vrijwilligers, met menselijk contact en continuïteit in het werk als voornaamste kenmerken. De UW af deling Heiloo is aangesloten bij de stich ting landelijke UW, een overkoepelen de organisatie, die ruim 19.000 mede werkers in 133 afdelingen heeft. De UW houdt zich in Heiloo bezig met vriendschappelijk contact, ziekenhuis begeleiding, de soos in de Loet en in Overkerck, theeschenken in De Loet, het huiskamerproject in Overkerck, dagverzorging, zwemmen voor oude ren, open tafel Gouwe Boom en luister- lezen. Er zijn momenteel ongeveer 150 vrijwilligers werkzaam in de bovenge noemde projecten. Om al deze projec ten goed draaiende te houden en om aan de steeds toenemende vraag naar hulp te kunnen blijven voldoen heeft de UW uw hulp dringend nodig. Als u wat meer wilt weten over het werk van de UW of als u zichzelf wilt opgeven als vrijwilli ger, dan kunt u bellen met mw. A.J. de Groot (072-332626) of mw. E.J.E. van Tuyl (02205-1990), liefst tussen 17.00-19.00 uur. HEILOO - Op zaterdag 31 augustus wordt de vijfde en voor dit seizoen te vens laatste viswedstrijd voor jeugd ver- vist in Heiloo Plan-Oost. -Verzameld wordt om 8.30 uur op de parkeerplaats nabij De Loet, alle deelnemers wordt verzocht op tijd aanwezig te zijn. Deel nemers aan de wedstrijd moeten lid zijn of worden van D.V.W. Tevens is een in schrijfgeld van 2,00 p.p. verschul digd. Natuurlijk zijn er weer versnaperingen voor alle deelnemers en prijzen voor de beste vissers. De nazomer en vroege herfst gelden als dé periode voor de sporvissers. De kan sen om veel te vangen zijn groter dan in de andere perioden van het jaar. Alle kans dus op een leuke zaterdagmorgen als je meedoet! Voor eventuele nadere informatie: N. Prinse, tel. 337173; Vr. Kaandorp, tel. 337795. Zeventien deelnemers traden afgelopen zondag aan langs de recreatievijver in Heiloo-West en hebben naar eigen zeg gen heerlijk gevist". De goede onder linge sfeer en het mooie weer zullen hier ongetwijfeld debet aan zijn geweest. Het gunstige weer en de kunde der deel nemers zorgden voor goede vangsten: in totaal werd 42,5 kg witvis gevangen. Hieronder volgen de uitslagen van de beste vissers van deze ochtend: 1) C. Bakker: 7400 gram; 2) S. Blokker: 7100 gram; 3) H. Haanraads 5700 gram.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 4