/Mascotte Dubbel jubileum vakhandel Van der Peet aan Stationsweg Net wat meerMode C. HACHMANG NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN Gratis helikopter- vluchten bij Karwei Antiekade Alkmaar Wetenschapsweek bij boekhandel Deutekom Open avond Fiom Start van regionale milieusamenwerking Jongerenafdeling in de bibliotheek Hoogste punt Nicolaas Beetsschool bereikt OPENINGSTIJDEN: Politieberichten Concert vrouwenkoor Indigo Informatie-avond over epilepsie Opbrengst collecte Dierenbescherming 56e JAARGANG NO. 41-9 OKTOBER 1991 dat ietsje meer service... simon peek jfak* J\ I Makelaar Taxateur o.g. hypotheken |QQ a\ -I m#f 1^% Postbus 95.1850 AB Heiloo Tel.072-331895 ASSURANTIËN IJJ' VyqP W Kantoor: Zeeweg 20,1852CR Heiloo TAXATIES y',<//0 AH,.., Het eerste pandje van Van Tricht aan de Stationsweg (1931). HEILOO - Het begon in 1931. Ben van Tricht startte op' 5 september van dat jaar, samen met echtgenote Gerie, zijn installatiebedrijf voor alle voorkomen de electrische werkzaamheden. Een eta lage werd ingericht in de woonkamer, de plek waar ook mensen ontvangen werden. Het echtpaar Van Tricht deed alles sa men: Ben zat in de 'buitendienst', Gerie zorgde voor de 'winkel', waar electri sche apparaten verkocht en verhuurd werden. Bijvoorbeeld de eerste stofzui ger, die ging van klant naar klant. Na de oorlog gebeurde hetzelfde met de eerste centrifuge. Desnoods per slee werden de apparaten bij de mensen thuis gebracht voor een uur of twee uur. In 1945 werd overigens een nieuwe start gemaakt. Door de bezetting had de zaak Het winkelinterieur midden jaren '50. negen maanden stil gelegen. Er moest duur ingekocht worden en er werd een nieuw pand betrokken, opnieuw aan de Stationsweg. Het is de huidige apo theek, die toen als winkel en woonhuis gebruikt werd. Dat duurde tot 1956. Er werd in die jaren hard gewerkt. Ben van Tricht ging per solex naar de klussen, zoals het Julianaklooster aan de Hoge- weg, een relatie tot op de dag van van daag. In latere jaren bracht Gerie van Tricht de materialen per auto: haar man bleef de installateur in blauwe overall, knot op, sigaar in de mond en op de so lex. Zo kende men Ben van Tricht. In de jaren '60 belandde Jaap van der Peet in het bedrijf van Van Tricht. Eerst alleen 's avonds en in het weekend. Al vrij snel bracht hij de eventuele overna me van de zaak ter sprake, maar daar wilde Van Tricht nog niet van weten. In 1971 was het wel zover. Samen met het veertig jarig jubileum van het bedrijf werd de overname een feit. Van der Peet liet er geen gras over groei en. In 1973 werd het pand verbouwd en vooral vergroot. Nadien volgde de ver bouwingen elkaar regelmatig op tot op de dag van vandaag. Nog maar kort ge leden is de laatste uitbreiding gereali seerd en beschikt vakhandel Van der Peet behalve over een royaal winkelge deelte ook over opslagruimte, een werk plaats en een kantoor. Een enorme schaalvergroting heeft in zestig jaar plaats gevonden, maar de hoofdactivi teiten zijn niet gewijzigd: winkelver koop en installatie. Deze week wordt een dubbel feest ge vierd aan de Stationsweg. Niet alleen het zestig jarig bestaan van het bedrijf, maar ook het feit dat Jaap van der Peet twintig jaar geleden de zaak overnam van Ben van Tricht. Er zijn allerlei leu ke activiteiten en bijzondere aanbiedin gen. In de advertentie elders in deze Uitkijkpost leest u daar nog veel meer over. dMiï'i Het echtpaar Van der Peet voor de zaak die zij nu al 20 jaar runnen. HEILOO - Het Karwei doe het zelf cen trum bevindt zich inmiddels al weer een jaar in Heiloo aan de Hoefsmid 2 op het industrieterrein De Oude Werf- Deze eerste vér jaardag zal Karwei op specta culaire wijze vieren met vele feestelijke attrakties, demonstraties, smakelijke verrassingen en als klap op de vuurpijl voor vele klanten van Karwei een gratis helikoptervlucht boven Heiloo. Het afgelopen jaar heeft Karwei zich waargemaakt als één van de meest too naangevende doe-het-zelf zaken van Heiloo en wijde omgeving. In de eerste plaats als zeer goedkope bouwmarkt. Maar dat is ook niet meer dan van zelfsprekend, want met inmiddels 57 Karwei bouwmarkten over heel Neder land behoort Karwei tot de grootste doe-het-zelf organisaties, en kan daar door de laagste prijzen bedingen. Maar het belangrijkste is dat Karwei la ge prijzen gepaard kan laten gaan met een persoonlijk advies, prettige bedie ning en een optimale winkelsfeer. Dat maakt Karwei uniek in de doe-het-zelf wereld en de doe-het-zelvers van Heiloo en wijde omgeving hebben dat het afge lopen jaar dan ook weten te waarderen. Terecht dat Karwei dat wil belonen met een uitgebreid verjaardagsfeest. Karwei doet dat met een feestelijk driedaagse open huis op donderdag 10, vrijdag 11 en zaterdag 12 oktober. Natuurlijk met een keur aan feestelijke aanbiedingen, maar er is nog veel meer. Doe-het-zelf demonstraties bijvoorbeeld. Vrijdag 11 oktober met Alabastine produkten, za terdag 12 oktober met Black en Decker machines, Karwei sierpleisters, wood- boy parketschuurmachines, Steinel sen sorlampen, Bosch elektrisch gereed schap en Karcher hogedrukreinigers. Tijdens die laatste demonstratie kunt u overigens gratis uw auto laten wassen. Zaterdag 12 oktober wordt het trou wens helemaal feestelijk. Alle volwasse nen worden getrakteerd op een lekkere portie flensjes, afgemaakt met likeur. De kinderen kunnen zich uitleven op een groot springkussen en worden ver wend met suikerspinnen. (Zie ook de advertentie elders in dit blad). HEILOO - Een paar dagen later dan de meeste festiviteiten die in het kader van de 8 oktober viering in Alkmaar worden gehouden, vindt dit jaar de inmiddels welbekende Antiekade plaats. Zoals va nouds weer in de Veilinghal, industrie terrein ,Overdie', en wel op 11, 12 en 13 oktober. De openingstijden voor het publiek zijn: vrijdag 11 oktober van 19.00-22.00 uur; zaterdag 12 en zondag 13 oktober van 11.00-17.00 uur. Er is om en bij de Veilinghal ruime en gr&tis parkeergelegenheid Circa 45 antiquairs zullen op deze an tiek en curiosabeurs vertegenwoordigd zijn. Gezamenlijke brengen zij een ge weldig assortiment antiek in vele vor men en stijlen, te koop voor zowel de kleine als voor de grote beurs. Voor die genen, die al zo lang op zoek zijn naar een bepaald stuk antiek en voor de ver zamelaar, er is voor elk wat wils. De oorsprong van dit aanbod komt zowel uit Nederland als uit het buitenland. Er zijn meubels in vele modellen en stij len, o.a. kabinetten, jachtkasten, slaap kamers, eethoeken, deken- en zgn. bruidskisten, schitterende bureaux', sierlijke tafeltjes, robuuste eiken boe- renmeubelen. Op het gebied van klok ken doen de deelnemers aan de antiekade hun naam eer aan. Men vindt er staande franse en engelse klokken, tafelklokjes, regulateurs, pendules, met en zonder stolp en, niet te vergeten ook opa's zakhorloge is hier weer te vinden. Glazen en kristallen voorwerpen, o.a. karaffen, vazen en glasserviezen. Ook porcelein in de vorm van serviezen, schalen, beelden etc. is uit diverse lan den afkomstig. Üit Purmerend komt dit keer een anti quair die gespecialiseerd is in plateel. Prachtig gedecoreerde voorwerpen in art nouveau en art deco zijn in zijn stand te bezichtigen. In de collectie zijn enkele objecten ,Purmerends plateel' uit 1900 en ook het meer bekende Zuid hollandse aardewerk opgenomen. Wie in lampen geïnteresseerd is komt bij de Antiekade ogen tekort. Staande- en hangende olielampen, luchters, Tiffany lampen, schitterende schemerlampjes, koets- en beddelampen en natuurlijk ood de romantische kandelaars en de klokkestellen mel^ kandelaars, voor ie ders smaak is er wel iets. De zilverstands zijn altijd weer aantrek kelijk om te bezichtigen. Van theelepelt je tot theeservies, alles getuigd van een groot vakmanschap uit het verleden. De sieraden kramen mogen zich altijd weer verheugen in een grote belangstelling. Er zijn uren, dat men werkelijk niet bij de begeerde objecten kan komen. Dat speelgoed en poppen niet alleen voor kinderen interessant zijn, maar ook voor de volwassenen, blijkt uit de tegen- woordigde belangstelling voor het ver zamelen van deze artikelen. Bij aanschaf van een artikel van 200,00 of meer wordt op verzoek van de koper door de antiquair een garantie certificaat verstrekt. Indien het artikel later niet aan de omschrijving zoals ver meld op het certificaat voldoet, dan is de verkoper verplicht het geleverde arti kel terug te nemen en het volle bedrag te restitueren. De Antiekade - deelnemers bezorgen omvangrijke stukken gratis thuis binnen een straal van 25 km. HEILOO - Tot en met aanstaande za terdag wordt bij Boekhandel Deute kom, nabij 't Loo, speciale aandacht besteed aan de nationale wetenschap- week. Deze wordt gehouden om iede reen de kans te bieden zelf eens op onderzoek uit te gaan in de wereld van wetenschap en techniek. Overal in het land worden in het kader hiervan ook speciale activiteiten en open huizen ge houden. De intentie van de organisato ren is te laten zien dat wetenschap niet saai en wereldvreemd is, maar juist leuk en spannend. Ter gelegenheid van deze week is een speciaal boekje uitgekomen: 'Onmenselijke zintuigen' van Hans van Maanen. Hierin worden de zintuigen beschreven die dieren wel en mensen niet hebben dan wel gebruiken. Het is voor een zeer bescheiden bedrag ver krijgbaar bij Deutekom. Ook is er een speciale krant over de wetenschapweek en natuurlijk talrijke publicaties, die echt niet alleen voor 'bollebozen' zijn bestemd. Een goed voorbeeld wordt be schreven als de boekentip deze week in de Uitkijkpost. ALKMAAR - Na de scheiding ervaren vele mannen en vrouwen dat het moei lijk is om vertrouwen te hebben in ande re mensen. Je ervaring is dat het vertrouwen in jezelf is beschadigd en ook het vertrouwen in anderen is be schaamd. Hoe gaan anderen hiermee om; ervaren andere gescheiden mensen dit ook? Kun je hierover praten of er vaar je hier een taboe op in je om geving? Heb je deze ervaring en zo,u je daarover willen of kunnen praten met anderen, dan kan dit. Het hoeft niet, luisteren mag ook. Op woensdag 9 oktober 's avonds om 20.00 uur is hierover bij de FIOM een open avond. Iedereen die zich aangesproken voelt tot bovenge noemd thema is welkom vanaf 19.45 uur bij de Fiom, Van der Meijstraat 6 te Alkmaar. HEILOO - Op 1 oktober is de regionale milieusamenwerking Noord-Kennemer- land van start gegaan. De regionale mi lieusamenwerking is een onderdeel van het Samenwerkingsverband Noord- Kennemerland (SNK). Het SNK is een samenwerkingsverband van 11 gemeen ten, dat al langer op de gebieden ge zondheidszorg, ruimtelijke ordening, economische zaken, onderwijs en maat schappelijke zorg samenwerkt. Het milieu heeft ons aller zorg. Maar dat is niet genoeg. Nog steeds, ondanks alle ook positieve ontwikkelingen, be dreigt het milieu de leefbaarheid van onze wereld, en dus ook die van onze ei gen omgeving en onszelf. De plannen "zorgen voor morgen", "kiezen of ver leizen" enz. wijzen er steeds opnieuw op. Veèl gemeenten hebben inmiddels een gericht milieubeleid. Gebaseerd op de pij les, preventie, regelgeving en handhaving. Bijvoorbeeld door het ge scheiden ophalen van afval, sanering van grond, het terugdringen van de au tomobiliteit, voorlichtingscampagnes. Samenwerking Samenwerking van gemeenten op mi lieugebied kan meer bijdragen tot de door ons allen gewenste duurzame ont wikkeling ter verbetering van de leef baarheid. De regering heeft er ook sterk op aangedrongen, dat milieusamenwer king in den lande tot stand zou komen. Het rijk stelt, naast de middelen, die de gemeenten zelf inbrengen, geld beschik baar om personeel aan te trekken voor het uitvoeren van milieutaken. Naast uitvoering en handhaving van mi lieuwetten (o.a. de hinderwet) gaat het ook om taken die voortvloeien uit ande re sectoren van milieubeleid, zoals af val, bodem, geluid, milieuzorg, water, voorlichting. Verder moet het milieube leid geïntegreerd worden in beleidster reinen zoals de ruimtelijke ordening, verkeer en vervoer, energiebeleid en volkshuisvesting. Het SNK heeft speciaal hiervoor drie mensen aangesteld. Een regiocoördina tor, de heer R.C. Bakker, werkzaam op het secretariaat van het SNK, en twee consulenten, de heren T. de Bruyn en T. Rijvordt, beiden gedetacheerd bij de ge meente Alkmaar, dienst Stadsontwikke ling en Beheer. Gemeenten moeten zich o.a. via samenwerking, extra gaan in spannen om de doelstellingen van het nationaal milieubeleid te halen, het SNK is er in Noord-Kennemerland sinds 1 oktober mee aan de slag! Maandag werd de afdeling voor jongeren in de bibliotheek geopend. HEILOO - Op maandag 7 oktober is er in de bibliotheek van Heiloo een nieuwe afdeling geopend, speciaal voor jonge ren van 14-18 jaar. De openingshande ling (het verwijderen van een groot hart) werd verricht door Margot Timmens en Patrick Sentveld, leerlingen van de Ken nedy en de St. Jan Mavo. Waarom een jongerenhoek? Als resul taat van een landelijk onderzoek naar het leesgedrag van jongeren is gebleken, dat velen van hen na hun achttiende jaar niet meer naar de bibliotheek ko men. Op zichzelf niet verwonderlijk, in dien men bedenkt, dat de schooltijd een periode is van verplicht lezen voor lite ratuurlijst of werkstuk. Als reactie daarop heeft de bibliotheek (voorlopig) helemaal afgedaan. v Na het bekend worden van deze feiten heeft een landelijke werkgroep een dis cussiestuk opgesteld getiteld: "Van har te of verplicht?' Dit discussiestuk is ook in de bibliotheek van Heiloo besproken met als conclusie, dat er, zodra er moge lijkheden zich voor zouden doen, met een aparte jongerenhoek zou worden gestart. Die mogelijkheid deed zich voor, toen de videocollectie werd opge heven en er een grote kast vrij kwam. De afdeling is samengesteld uit reeds aanwezige boeken en andere materia len, die specifiek zijn voor de leeftijds groep en aansluiten bij de interessesfeer van 14-18 jarigen. Er is een vaste col lectie jongerenromans, tijdschriften, knipselmappen en informatieve boeken. Daarnaast zijn er steeds wisselende col lecties over onderwerpen als muziek, sport, reizen. Er blijft, naast het vele, dat in de schooltijd verplicht moet worden gele zen, nog genoeg over om van harte van te genieten en dat is te vinden in deze af deling. Hopelijk is het resultaat, dat jongeren van nu straks denken: gebruik maken van de bibliotheek is geen moe ten, maar willen! HEILOO - De ver- en nieuwbouw van de opleidingsschool voor ziekenverzor genden, Nicolaas Beetsschool, aan de Rechte Hondsbosschelaan, bereikte op 3 oktober het hoogste punt. Dit heuglij ke feit werd met pannebier gevierd. Na een voorbereidingstijd van ruim 3 jaar, werd 5 juni met de bouw gestart. Het schoolplein van de vroegere lagere school wordt volgebouwd met nieuw bouw in twee lagen, terwijl het bestaan de gedeelte verbouwd wordt. Het wordt een efficiënte moderne school met o.a. 3 praktijkleslokalen en een compleet in gericht informaticalokaal. De Nicolaas Beetsschool werd in 1985 door de 5 verpleeghuizen van Noord- Kennemerland, van de gemeente Heiloo gehuurd, als huisvesting voor de in dat zelfde jaar opgerichte centrale oplei dingsschool voor ziekenverzorgenden. De school was toen al te klein, een ge deelte van de voormalige Adelbertus- school werd eveneens als dependance gehuurd. Door een herstructurering van de oplei ding, (einde 1986) en doordat de oplei ding nu ook in part-time vorm (voor ouderen tussen 25 en 45 jaar) en ook in verkorte vorm (voor MDGO-VZ opge leiden) gegeven wordt, kampt de school al bijna 4 jaar met chronisch ruimtege brek. Er wordt op 3, soms op 4 lokaties lesgegeven, waardoor veel tijd verloren gaat en soms concessies moeten worden gedaan aan de kwaliteit van het on derwijs. Samen met centrale scholen in Haarlem en Grootebroek, verzorgt de Nicolaas Beetsschool, naast de basisopleiding ziekenverzorgende ook bij- en nascho lingscursussen. Er komen scholingsvra gen van bejaardenhuizen, zwakzinni- Uiliée^ maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 16.45 uur vrijdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 15.00 uur zaterdag gesloten Drukkerij Uitkijkpost b.v. Rechte Hondsbosschelaan 22 Heiloo - Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 Stationsweg 85,1851LJ Heiloo INLEVEREN KOPIJ EN ADVERTENTIES Redactionele kopij en adverten ties voor de Uitkijkpost moeten uiterlijk de maandag voor plaatsing om 17.00 uur in ons bezit zijn. Plaatsing van kopij en adverten ties na deze termijn kan niet worden gegarandeerd. Reservering van advertentie ruimte in de Uitkijkpost kan tot en met de vrijdag voor plaat sing. Inlichtingen: Drukkerij Uitkijkpost B.V. Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 DAKDEKKER - LOODGIETER Holleweg 19 072-335085 HEILOO - Het slot in de toegangsdeur van de "Mammobiel" (de auto voor borstonderzoek) bij de Beun bleek niet meer geopend te kunnen worden. Mo gelijk was er een poging tot inbraak. Diefstal uit auto van een radio cassetterecorder in Mariënstein. Op de Westerweg was overlast van een vuurtje dat een verderop wonende man had gestookt. Hij was tuin-afval aan het verbranden. Het vuurtje werd uit gemaakt. Ten gevolge van de eerste najaarsstorm vielen op diverse plaatsen bomen om c.q. takken op de weg. De brandweer heeft de meeste overlast verholpen en de gemeente deed de volgende dag de rest. Inbraken in woningen aan de Wester weg, Zeeweg, Trompenburg, de Ronge en Ewisweg. In sommige gevallen werd een deur opengebroken. Wat ont vreemd werd, wordt nog onderzocht. In enkele gevallen bleef het bij een poging. Op de Westerweg bij het Zevenhuizen viel een oudere man en raakte daarbij gewond. Een arts verleende eerste hulp. Op de kruising Haesackerlaan- Sandecamplaan vond een aanrijding plaats tussen twee auto's. De ene ver leende geen vrije doorgang. Eén van de twee botste daarna ook tegen een boom. Op de kruising Heerenweg-van Aostastraat vond op 3 oktober om streeks 23.30 uur een aanrijding plaats tussen 2 auto's. De ene verleende geen vrije doorgang aan de andere. Beide au to's raakten behoorlijk beschadigd. Geprobeerd werd een auto te stelen op de Zevenhuizerlaan. Er werd een ruit vernield. Op de Belieslaan werden twee bromfiet sen aangetroffen, die enkele uen tevo ren ontvreemd waren te Egmond. Op de Rijksweg A9 raakte een auto van de weg en in de sloot. De bestuurder werd verrast door een dichte mistbank waardoor hij de weg niet meer zag. Inbraak woning Keldercroftlaan tussen 17.00 en 23.00 uur op 4 oktober. De achterdeur werd opengebroken, enkele sieraden ontvreemd. Inbraak woning Kennemerstraatweg. Via een schuifpui kwam men binnen. Nog niet bekend wat er ontvreemd werd. Op de Dors was een brandje in een pa piercontainer. Kop-staartaanrijding op de Vennewa- tersweg bij de aansluiting met de Kenner merstraatweg. Lichte schade aan beide auto's. Diefstal van twee accu's uit een vrach tauto op het Zevenhuizen bij de sporthal. Uit een berging aan de Kloosterhof werd wat gereedschap ontvreemd. Vorige week werden 11 fietsen als ont vreemd aangegeven, 2 fietsen en 1 bromfiets werden aangetroffen. geninrichtingen en revalidatiecentrum. De gemeente Heiloo heeft het ontwerp van de ver-/nieuwbouw in handen gege ven van het architectenbureau B.B.H.D. uit Schagen terwijl de fa. Teerenstra uit Heiloo de bouw uitvoert. Naar verwachting zal het pand uiterlijk medio april opgeleverd worden. Al va naf augustus kan geen gebruik gemaakt worden van de Nicolaas Beetsschool. Het secretariaat, de administratie, de docenten en de direktie zijn gedurende die periode ondergebracht in de 'depen dance aan de Bergeonstraat (voormalige Adelbertusschool)Daarnaast wordt ge bruikt gemaakt van leslokalen in de Kennedy Mavo en de St. Jan Mavo. Afgelopen zaterdag was bij de Super Discount aan de Zevenhuizerlaan de wisseling van de wacht. Piet Udo (rechts) overhandigde de sleutel van de supermarkt aan Bart en Els IJzerman. HEILOO - Op zaterdag 26 oktober, aanvang 20.15 uur, zal het Vrouwen koor Indigo, o.l.v. Joke Tuinema een concert geven in de Witte Kerk te Hei loo. Het programma is zeer gevarieerd en bevat volksliederen uit diverse lan den, close harmony en barbershop. In termezzi zullen verzorgd worden door Klaartje Broers (harp) en Alice Ploeg (dwarsfluit). De toegangsprijs bedraagt 10,00 (f 7,50 voor 65+ en CJP). Plaatsbespreken: telefoon 072-332882 of 331721. De uitbreiding van de Nicolaas Beetsschool bereikte het hoogste punt. ALKMAAR - Op maandag 21 oktober organiseert de Epilepsie Vereniging Ne derland, afdeling Noord Holland een thema-avond over 'Epilepsie en medi cijnen'. De avond wordt gehouden in een zaal van het Elisabeth ziekenhuis, Van Everdingenstraat 18 te Alkmaar. Aanvang 20.00 uur. Wij hebben dr. O. Mulder, neuroloog, verbonden aan het Instituut voor Epi- lepsiebeStrijding te Heemstede, bereid gevonden om deze avond voor ons te verzorgen. In zijn lezing zal dr. Mulder de verschillende kanten belichten die het dagelijks slikken van medicijnen met zich meebrengt. Over deze en nog vele andere zaken zal gesproken worden. Na de lezing van dr. Mulder krijgt u zelf de gelegenheid om vragen te stellen. Iede reen die belangstelling heeft is welkom. De toegang is gratis. Wilt u nog meer weten, bel dan met Greet Suijkerbuijk, telefoon: 02518-57870. HEILOO - De collecte ten behoeve van de Dierenbescherming heeft dit jaar 8050,90 opgebracht. Namens alle die ren willen wij de gulle gevers en collec tanten van harte bedanken. De op brengst komt in zijn geheel ten goede aan de opvang en verzorging van hon den, katten, knaagdieren en vogels. Verder ondersteunen wij de Landelijke acties voor het gebruik van scharrelpro- dukten, dierproefvrije cosmetica en een betere wetgeving voor dieren enzovoort. juwelier Stationsweg 85A - Heiloo - Telefoon 072-335730 Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo. tel. 072-330175. Fax 072-335644 Redactie: De redactie is tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 072-330175. Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo. (072-331081) Kromme akker 36, 1723 BG Noord-Scharwoude. (02260-18896) Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 72 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 1