MOSSEL MET PIT 4.50 Cll NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN ft) A.J. VOS 56e JAARGANG NO. 46-13 NOVEMBER 1991 Groots biljarttoernooi in Heiloo voor Unicef De Derde Wereld in 't Hoekstuk Piet Veen exposeert in De Pauwenhof Joseph van Schagen steunt Blijfhuis R.K. Kerkgemeenschap staat voor uitdaging 't Ateliertje gedupeerd Yes Yes brengt de Kerstsfeer in 't Loo Welfare-verkoop in winkelhof 't Loo Beschouwingen in raad van Heiloo 8> Jazzsociëteit Heiloo met Milly Scott School loopt uit voor bruidspaar Koffieconcert in het Open Huis Intocht Sint Nicolaas Vereniging van Huisvrouwen NK Wintertriathlon Gebakken Zeeuwse mosselen met Mexicaanse kruiden.En daarbij Chilisaus. U komt deze ver rassend lekkere en pittige combinatie tegen in onze winkel. In een handige zuur- stofarme verpakking. Lekvrij en geurvrij. (Zo handig is trouwens al onze verse vis verpakt.) Gebakken mosselen met Mexicaanse kruiden, per bakje ca. 200 gram Met GRATIS Chilisaus. Albert Heijn, Winkelhof 't Loo, Heiloo. dat sje meer service simon peek juwelier Tienerdisco in de Buk Inloopochtend Freinetschool OPENINGSTIJDEN: Marjol Flore presenteert 'Kwetsbaar' Concert zangvereniging Vredeburgers en Excelsior Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo, tel. 072-330175. Fax 072-335644 Redactie: De redactie is tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 072-330175. Redactie-adressen: Baafjeslaan 1. 1852 BE Heiloo. (072-331081) p~\ Me2SB J Kromme akker 36. 1723 BG Noord-Scharwoude. iKJir J (02260-18896) plt t>iacj verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen. Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 72 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. HEILOO - Zaterdag 16 november zal geheel Heiloo in het teken staan van de open kampioenschappen biljarten in het spelsoort 10 over rood. Aan dit open toernooi, dat gehouden wordt ten bate van Unicef mag iedere biljartliefhebber, zowel jong als oud, lid of geen lid van een vereniging, deelnemen. De in schrijfgelden a 5,00 worden voor de volle 100% overgemaakt naar dit goede doel, dus hoe meer deelnemers hoe be ter. Bovendien zijn er prachtige bokalen en prijzen te verdienen. De spelen zullen worden gehouden in biljartzaal De Viersprong te vinden aan de Heerenweg, de aanvang is 14.00 uur. Het biljartspel 10 over rood wordt de laatste jaren steeds populairder, temeer daar praktisch iedere speler dezelfde kansen heeft, ongeacht zijn moyenne, en vooral ook om zijn korte tijdsduur. Wij heten derhalve iedereen van harte welkom op dit liefdadigheidsbiljart- festijn. Telefonische voor-inschrijving: Café Aris de Wit. HEILOO - Zaterdag 16 november is 't Hoekstuk anders dan anders. Zes ver schillende organisaties zijn dan in het winkelcentrum te gast met voorlich tingsstands en een keur van artikelen rond het thema.Derde Wereld. Het initi atief voor deze manifestatie ligt bij de stichting Sarana. Deze stichting zet zich in voor werk en werkgelegenheid in Sri Lanka. De opbrengst van de verkoop van kinderkleding, wenskaarten en an dere artikelen komt ten goede aan kin dertehuizen in Sri Lanka. Als goede buur van Sarana is de We reldwinkel aanwezig met een keuze uit de artikelen die S.O.S. Wereldhandel rechtstreeks importeert uit de Derde Wereld. Medewerkers van S.O.S. be zoeken regelmatig de bedrijven en coö peraties die de producten leveren. Een waarborg dat het in orde is met de kwa liteit en dat de producenten een eerlijke prijs hebben gekregen voor hun waren. In de stand van de wereldwinkel kunt u ook gratis een kopje koffie met het Max Havelaar keurmerk drinken. In steeds meer gevallen wordt naast een mens-vriendelijke handelspolitiek ook een milieu-vriendelijke productiemetho de nagestreefd. Daarmee is het maar een klein stapje van de wereldwinkel naar het Wereldnatuurfonds. Deze in ternationale organisatie vecht voor het behoud van dieren, planten en hun leef gebieden over de hele wereld. Het We reldnatuurfonds stelt zich ten doel geld dat in de ontwikkelingssamenwerking wordt gestoken zo te besteden dat een duurzame milieuvriendelijke ontwikke ling wordt gegarandeerd. Onder alle mensen die "aan de verkeer de kant van de wereld" leven zijn de kinderen wel het meest kwetsbaar. Het Foster Parents Plan voor de financiële adoptie van kinderen - en daarmee ook van het gezin waartoe ze behoren - en Unicef, het kinderfonds van de Verenig de Naties dragen ieder op eigen wijze bij aan de ontplooiingskansen van kinde ren die een steuntje in de rug hard nodig hebben. De zesde en waarschijnlijk meest beken de organisatie die acte de présence geeft is het Rode Kruis, een stichting die nau welijks toelichting behoeft. U ziet het, u de winkeliers van 't Hoekstuk zijn za terdag verzekerd van een veelzijdige Derde Werelddag in hun centrum. Zo wel voor informatie als voor een origi neel cadeautje kunt u er ruimschoots aan uw trekken komen. Een initiatief dat de aandacht verdient. HEILOO - Vanaf 19 november expo seert de Heilooër kunstenaar en ontwer per Piet Veen zijn nieuwe collectie kleurenlino's en gouaches bij de Pau wenhof aan de Kanaalweg 19 in Heiloo. Deze stolpboerderij, in gebruik als meu belzaak met een internationale collectie meubelen, tapijten en gordijnen, is elke week geopend van dinsdag tot en met zaterdag. Piet Veen toont zich bij deze expositie wederom een meester in de moeilijke grafische techniek van de kleurenlinos- nede, die hij tot in de puntjes beheerst. Behalve een goed technicus toont Piet Veen zich ook een bijzonder kleurge- voelig kunstenaar, die de ene keer in subtiele nuance verschillen de kleuren op elkaar afstemt en op ander werk het beoogde effect door sterke contrasten weet te bereiken. De expositie in De Pauwenhof kreeg de toepasselijke titel 'Pauwen en vogels van ander pluimage'. De gevleugelde natuurgenoten worden in mooie vorm en kleur getoond. Piet Veen exposeerde eerder in Heiloo, Alkmaar, Zaandam, Amsterdam, Driehuizen, Drachten, Doetinchem en dit voorjaar nog in het Zweedse Torsby. Van harte aanbevolen voor een bezoek. HEILOO - Onlangs is het boekje Hoe leuk is het ziekenhuis' uitge bracht, geschreven door Rienk Ratsma. Het is een actieboekje, waarvan de opbrengst ten goede komt aan de realisatie van een fami liehuis bij het Medisch Centrum Alkmaar. Ten behoeve hiervan is ook de Stichting Blijfhuis opge richt, dat de verkoop mede coördi neert. Het boekje kost 15 gulden. Modezaak Joseph van Schagen schenkt momenteel op een bijzon dere manier aandacht aan deze uit gave. Niet alleen is het boekje ondubbelzinnig verwerkt in de eta lages, ook staan in de winkel enkele als verpleegster geklede modepop pen (foto) met het boekje in de hand. Een leuk initiatief voor een uitstekend doel. HEILOO - In de afgelopen weken is een aantal parochianen van de Heilooër pa rochies St. Willibrord en Moeder Gods bij elkaar geweest en hebben samen over een aantal zaken gesproken. Veel mensen zijn betrokken bij de gemeen schap, maar ook velen zijn minder of niet betrokken. Als u nog mee wilt doen, hebt u nog één mogelijkheid. Op maandag 18 november om 20.00 uur kunt u terecht in de grote zaal van Hui ze Overkerck (ingang aan de kant van het station). Iedereen kan zich uitspre ken over de eigen verwachtingen en be levingen ten aanzien van de geloofsgemeenschap. Wat is er goed en wat zou er anders moeten? Heeft u ideeën of wilt u alleen maar eens horen hoe anderen denken. U bent allen van harte welkom. HEILOO - Precies twee jaar na de start van 't Ateliertje aan de Heerenweg in Heiloo werd vorige week, van maandag op dinsdag, in één keer onder andere de gehele voorraad kinderkleding gestolen. Daar de meeste kleding door de mede werksters zelf ontworpen en gemaakt wordt, zal het geruime tijd duren alvo rens een soortgelijke collectie aangebo den kan worden. De medewerksters vragen begrip voor de ontstane situatie. Wel zeggen zij toe dat bestellingen met het oog op de naderende feestdagen uiteraard voorrang krijgen. Eén van de medewerksters in de 'Kerst-dependance' van Yes Yes in de winkelhof 't Loo. van 't Loo dat wel toelaat. De Kerstshop is iets nieuws, maar wel tijdelijk. Na de jaarwisseling zal de win kelruimte verbonden worden met de huidige Yes Yes-ruimte, zodat er één complete winkel ontstaat. In januari gaan de deuren daarom tijdelijk dicht. Na de verbouwing zal onder de naam Mayflower heropend worden. Deze naam wordt reeds gebruikt voor één van de twee zaken in het winkelcentrum Middenwaard te Heerhugowaard. In Mayflower blijft het aanbod van luxe èn ludieke kado's voor iedere gelegen heid. Deze worden wat meer bij elkaar geplaatst. Daarnaast wordt er een deel van de zaak benut voor grenen kasten en meubelen en voor rieten meubelen, een uitbreiding van het aanbod derhal ve. De sfeer van Mayflower straks en Yes Yes en de Kerstshop nu blijft her kenbaar: gezelligheid in huis, met een belangrijke plaats voor de invloeden van de Engelse country-stijl. Loop eens binnen in één van beide zaken in 't Loo en u voelt zich al snel behagelijk. HEILOO - De kadoshop en boetiek Yes Yes in winkelhof 't Loo staat volop in de belangstelling. Niet alleen vanwege het reeds twee jaar gevoerde aanbod van originele kado-artikelen en kunst zinnige woningdecoraties, maar ook doordat men nu reeds de Kerstsfeer in 't Loo heeft gebracht. In het voormalige pand van de Otoshop, grenzend aan Yes Yes, is een grootse Kerst-presentatie uit gestald. Nog maar pas zijn de deuren geopend en de belangstelling is al enorm. De heer Bos van Yes Yes heeft grote plannen. De ondernemersgeest heeft hem inmiddels bedrijven opgeleverd in Castricum en Heerhugowaard, waar de combinatie van kleding en kado- artikelen de inrichting bepaalt. In Hei loo is er geen kleding aanwezig. Dat zal op korte termijn ook niet komen, maar wellicht dat de toekomstige uitbreiding HEILOO - Op donderdag 14 en vrijdag 15 november is een ieder in de gelegen heid om leuke, handgemaakte kado's aan te schaffen, gemaakt door de deel nemers aan het welfarewerk van het Ro de Kruis afdeling Heiloo. In winkelhof 't Loo, op het plein bij Albert Heijn, is een stand ingericht waar men onder an dere kan kiezen uit tafelkleden, sokken, speelgoed, gebreide kleding en kerstar tikelen. Van de opbrengst van deze verkoop wordt nieuw materiaal aangeschaft, zo dat de deelnemers hun-, soms noodge dwongen, vrije tijd op een plezierige manier kunnen doorbrengen. Met het oog op de naderende feestdagen is een bezoek aan de stand van de welfare in 't Loo zeker de moeite waard. HEILOO - Donderdag 14 november wordt 's avonds de eerste zitting gehou den van de begrotingsvergadering van de gemeenteraad van Heiloo. Vanaf 20.00 uur zullen de zes raadsfracties hun visie geven op het gemeentelijke be leid aan de hand van de begroting 1992, die door het college is opgesteld. Burge meester en wethouders zullen aanslui tend de beantwoording van de vragen en opmerkingen- voor hun rekening ne men. Daarna wordt de vergadering ver daagt naar maandag, wanneer de tweede termijn aan de orde is. In de Uit kijkpost van volgende week kunt u een verslag lezen van deze algemene be schouwingen. Maar u kunt ook zelf ge tuige zijn, daar de vergadering van de gemeenteraad - als altijd - openbaar is. HEILOO - De alweer laatste bijeen komst in dit jaar van de Jazzsociëteit Heiloo belooft een gedenkwaardige te worden. Een van de beste jazzzange ressen in ons land - Milly Scott - is be reid gevonden exclusief voor de Hei looër jazzliefhebbers op te treden. Dit mag u in geen geval missen! Toegangs kaarten a 7,50 zijn in voorverkoop verkrijgbaar bij Disco Heiloo in 't Loo (24 november, 15.00 uur foyer Open Huis). HEILOO - Het was vorige week een drukte van belang bij de Witte Kerk. Alle leerlingen van de Bene- dictusschool waren uitgelopen om aanwezig te zijn bij het huwelijks feest van hun 'juf' Karien Fabius en Andries de Muijnck. Karien werkt al zeven jaar op de school en is sinds een jaar adjunct-directeur. Alle kin deren van de school hebben les van haar gehad. Het schoolorkest zorg de voor de begeleiding van de lied jes tijdens de viering. Lydia Git ana verzorgt een koffie concert met een Spaans karakter. HEILOO - "Een gevarieerd program ma dat velen zal boeien", zo schrijft de pers. Musica de Espana laat ons de veel zijdigheid van de gitaarmuziek horen, die op het Iberisch schiereiland voor komt. En dit op overtuigende wijze. Zo zult u het ene moment deelhebben aan Spaanse dansen en feesten, terwijl u zich het andere moment onder zigeurs en mijnwerkers begeeft. Bovendien zal Lydia Gitana het kunststuk volbrengen een flamenco- groep in één persoon weer te geven. Ook aan romantiek zal het niet ontbre ken. Met grote meelevendheid geeft zij gestalte aan melancholische melodielij nen en laat zij haar instrument "zin gen". Dit tezamen maakt "Müsica de Espana" tot een programma waarin van alles te genieten valt. Maar dat kunt u zelf ervaren tijdens dit unieke concert. Daarom alvast tot ziens op zondag 17 november in Het Open Huis. Aanvang: 10.45 uur. Toe gangsprijs: 8,50, incl. kop koffie. HEILOO - Tijdens het aanstaande be zoek aan Nederland slaat Sint Nicolaas, bijgestaan door zijn Zwarte Pieten, na tuurlijk de gemeente Heiloo niet over. De goedheiligman heeft inmiddels laten weten, dat hij zijn intocht in Heiloo zal houden op zaterdag 23 november. Vol gende week wordt in de Uitkijkpost de precieze route van de tocht gepubli ceerd, alsmede het tijdstip van aankomst. HEILOO - Op dinsdag 5 november hield Mr. R. H. C. Winter, notaris te Heiloo, een lezing over 'allerlei zaakjes, die je bij de notaris regelt'. De inleiding benutte notaris Winter om een zeer hardnekkig misverstand uit de weg te ruimen, namelijk dat een kandidaat notaris een halfafgestudeerde notaris zou zijn. Niets is minder waar: een kandidaat-noaris is een bevoegd nota ris, die nog geen eigen standplaats heeft. Er werd ons uitgelegd het verschil tus sen huwelijken gesloten in gemeenschap van goederen, versus op huwelijkse voorwaarden. Wat voor voetangels en klemmen de eerste situatie kan brengen, werd ons met rekenvoorbeelden ge toond. Ook het erfrecht kwam uitge breid aan bod. Notaris Winter verstaat de kunst om gortdroge begrippen als ,billijkheidsbe- ding', 'legitieme portie', 'koude uitslui ting' en 'bloot eigendom' op een vlotte wijze uit te leggen. We hebben deze middag veel opgestoken. Na afloop be dankte onze presidente notaris Winter voor zijn helder betoog. ASSEN - Zaterdagochtend 2 november, Assen zwaar bewolkt weer een wind kracht 7,± 450 tri-atleten staan klaar voor de start van de 8e Wintertriathlon. De atleten lopen zenuwachtig heen en weer, na maanden lange trainingen is nu het uur van de waarheid aangebroken. Onder de deelnemers ook twee tri atleten uit Heiloo (A. J. Vennik - W. Blakborn) en één tri-atleet uit Limmep (P. v. Stralen). Om 10.00 uur de start, de deelnemers beginnen met 20 km lopen in de directe omgeving van Assen. De volgorde van binnenkomst van de Heilooërs was 45 P. v. Stralen, 120 W. Blakborn en 200 A. J. Vennik. Daarna 102 km fietsen richting Westerbork, Hoogeveen en via Hij ken weer terug naar Assen. Dit bleek voor de meeste deelnemers de zwaarste opgave. Je moet op dit onder deel wel even doorbijten letterlijk en fi guurlijk (blijven eten en drinken), maar ook aan dit onderdeel kwam een einde. De Asser Kunstijsbaan, een heerlijk ge voel, nu alleen nog 108 rondjes schaatsen. De eerste ronden nog wat vreemd, maar na 5 ronden heb je de juiste schaatstech- niek weer ondèr de knie. Aangezien dit het mooiste onderdeel is van de triath lon vliegt de tijd voorbij. Na 1 uur en 24 min. schaatsen komt het finish doek inzicht en zit deze wintertriathlon er ook weer op. De (onofficiële) eindresultaten van de Heilooërs waren W. Blakborn 6 uur 7 min, 47 Alle Cat., 8 Veteraan; A. J. Vennik, 6 uur 35 min; P. v. Stralen (voor de le keer) deed zeer goede zaken, eindtijd 6 uur en 2 min. Aanbieding is geldig tot en met zaterdag 16 november a.s. Makelaar Taxateur o.g. 5?totEeVkeRnK0C>P M Postbus 95.1850 AB Heiloo Tel.072-331895 ASSURANTIËN *VM Kantoor:Zeeweg 20.1852CR Heiloo TAXATIES l"*'H ^oïrende 9_o 072-330550 Heiloo Tel 08 \oorh°udend' a 33 Almaar Kan ?lTors\taawe9 ff Stationsweg 85A - Hejloo - Telefoon 072-335730 HEILOO - Op vrijdag 15 november wordt in de grote zaal van Buk Buk aan de Pastoor van Muijenweg 12 te Heiloo de eerste tienerdisco van de maand no vember gehouden. Drive-in show Ga laxy zal weer zorgen voor een spette rende avond van 19.30-22.00 uur. De avond is bedoeld voor tieners tot zestien jaar oud. Er worden geen drankjes met alcohol getapt. De entree is 2,50. De volgende tienerdisco is op vrijdag 29 no vember. HEILOO - Op woensdag 20 november zal er op de Freinetschool van 9.00 tot 10.30 uur een inloopochtend gehouden worden. Om negen uur wordt men ont vangen met een kopje koffie. Na een in leidend praatje van één van de team leden is men in de gelegenheid om de verschillende groepen te bezoeken. Ge durende deze ochtend zijn er ook ou ders aanwezig voor het beantwoorden van eventuele vragen. De leerlingen volgen op die ochtend hun gewone lesprogramma, zodat men een goede indruk kan krijgen van de wijze waarop op de school wordt lesgegeven. Centraal staan daarbij de uitgangspun ten van de Franse onderwijzer Celestin Freinet: Er wordt veel leerstof door de kinderen zelf aangedragen; Het eigen onderzoek van kinderen wordt sterk gestimuleerd; Zij kunnen binnen hun leeftijdsgroep op hun eigen niveau werken. Belangstellenden, die deze ochtend ver hinderd zijn, kunnen altijd een afspraak maken voor een informatief gesprek. Deze ochtend is in principe bedoeld voor ouders; andere belangstellenden kunnen een afspraak maken voor een andere dag. Bovendien kan er op ver zoek een brochure worden toegezon den. Informatie kan verkregen worden bij de directeur van de school: mevr. Y. Zeegers, tel. 072-332122. Freinetschool, Heiloo, Het Malevoort 9 (naast de bibli otheek). INLEVEREN KOPIJ EN ADVERTENTIES Redactionele kopij en adverten ties voor de Uitkijkpost moeten uiterlijk de maandag voor plaatsing om 17.00 uur in ons bezit zijn. Plaatsing van kopij en adverten ties na deze termijn kan niet worden gegarandeerd. Reservering van advertentie ruimte in de Uitkijkpost kan tot en met dë vrijdag voor plaat sing. Inlichtingen: Drukkerij Uitkijkpost B.V. Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 16.45 uur vrijdag 08.30 13.00 12.00 uur 15.00 uur zaterdag gesloten Drukkerij Uitkijkpost b.v. Rechte Hondsbosschelaan 22 Heiloo - Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 Cl I A IA)I A Al^ DAKDEKKER - LOODGIETER HACHMANG Holleweg19 072-335085 C.v. KETEL NODIG j-LR- RIOLERING - HOGEDRUKREINIGING Marjol Flore, met haar begeleiders Marlijn Breebaart (vleugel) en Steven Koudijs (synthesizer). HEILOO - Woensdag 20 november treedt Marjol Flore op in Theater De Beun, begeleid door Martijn Breebaart (piano) en Steven Koudijs (syntheser), met het soloprogramma 'Kwetsbaar'. Aanvang 20.15 uur. Entree 20,00; CJP/65 17,50. Kaartverkoop bij de bekende adressen en een uur voor aan vang aan de kassa van de Beun. Na twee succesvolle seizoenen in het grote theatercircuit kiest Marjol Flore weer voor de intimiteit van de kleine za- (foto: Thijs Koobs) len. In 'Kwetsbaar' keert Marjol terug naar haar eerste liefde: het zingen. Be geleid door haar twee vaste muzikanten brengt Marjol Flore een uitgelezen se lectie uit hèt Nederlandse en buitenland se liedrepertoire. Van Brecht tot Brei, van Jules de Corte tot Cole Porter, van Gershwin tot Grönemeyer. 'Kwetsbaar': een avondvullend pro gramma waarin zowel plaats is voor hi larische, cabaretesque nummers als voor verstilde chansons, songs en balla des, eigentijds en nostalgisch. Vele lied jes uit het programma zijn terug te vinden op de met een Edison bekroonde cd 'Kwetsbaar'. Ter gelegenheid van de Kinderboekenweek werd door de landelijke Bruna-boekwinkels een wedstrijd georganiseerd voor de jeugd. Ook Bruna-boekhandel Avis aan het Stationsplein te Heiloo deed mee en er kwam een flink aantal reacties. Daaruit werden de inzendingen van Mar tijn van Leeuwen (8 jaar) en Leonie Hoebe (10 jaar) gekozen en als win naar aangewezen. Vorige week ontvingen zij beiden een cadeaubon van 50 gulden. Het onderwerp was 'dierenLeonie maakte een verhaal met tekeningen, Martijn een tekening. HEILOO - Op zaterdag 23 november geeft het gemengde koor De Vredebur gers o.l.v. dirigent Huub Bruschke en harmonie-orkest Excelsior o.l.v. diri gent Cock v.d. Molen een zeer geva rieerd concert in de Gereformeerde Kerk, Noordergeeststraat 9 te Heiloo. Prachtige liederen van Verdi, Beetho ven en Gounod worden uitgevoerd met begeleiding van het harmonie-orkest, waarna de harmonie twee prachtige werken ten gehore zal brengen de ouver ture Music for the royal fireworks" en „Visions of Flight". Na de pauze liede ren a capella van Mozart, Palestrina en anderen met als slotnummer gezamen lijk ,,Ode an die Freude" van Beethoven. Zondag is er reeds een optreden geweest in R.K. Kerk te Limmen, waar na af loop een staande ovatie volgde van de ruim 400 toehoorders, die in de overvol le kerk een plaats hadden gevonden. Op zaterdag 23 november kunt u dus te recht in Heiloo! De aanvang van het concert is 20.00 uur precies, entree 7,50 per persoon. Kaarten kunt u re serveren bij de koster van de kerk, de heer J. Langeaberg (332165), of de heer Jan Admiraal (333579) of de heer M. Niele (334736). De baten van dit concert zijn mede bestemd voor de renovatie van het orgel in de kerk.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 1