ita a.j. vos Dag mens Wat doet de UW in Heiloo? Opticien Wuijts geeft het roer over aan echtpaar Zonneveld NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN wordt gespeld Uw advertentie wordt gelezen Van Splunter Limmen miJn rozen 8 Hóe Jeuk ziekenhuis Falkland bracht jeugd eventjes in circus-sfeer Intocht Sinterklaas OPENINGSTIJDEN: 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 15.00 uur VOLGENDE WEEK IN DE UITKIJKPOST Skoda laat je niet in de steek CU A /^U l\il A KIP1 dakdekker - loodgieter rlAUniVIAINU Holleweg 19 072 335085 Vijftienduizend gulden aan prijzen in feest maandactie middenstand Radio Energie over isolatie Jos Jongbloed nieuwe eigenaar van slagerij Hoekstuk J.P. van der Meij in Buk Buk Moment van stilstaan, meditatie en bezinning Verhalen en muziek in Cantina Architectura Boekjes Rienk Ratsma voor Stichting Blijfhuis Jazzsociëteit Heiloo met Milly Scott Collecte Diabetes Fonds 't Meest gelezen in Heiloo, Limmen, Akersloot en de Egmonden Scouting Rurik Prachtig concert in de RK Kerk 56e JAARGANG NO. 47 - 20 NOVEMBER 1991 op vrijdag 22 - zaterdag 23 - zondag 24 nov. \i0"w- HEILOO - U hebt waarschijnlijk wel eens gehoord van of gelezen over de UW. Maar weet u ook werkelijk wat de UW is? UW is de afkorting van de Stichting Unie van Vrijwilligers. De UW heeft als doelstelling: het bevorde ren en verlenen van maatschappelijke hulp door vrijwilligers, met menselijk contact en continuïteit in het werk als voornaamste kenmerken. De UW af deling Heiloo is aangesloten bij de Stichting Landelijke UW, een overkoe pelende organisatie, die ruim 19.000 medewerkers (mannen en vrouwen) in 133 afdelingen heeft. De UW in Heiloo heeft ongeveer 150 vrijwilligers en houdt zich bezig met: Vriendschappelijk contact: individueel bezoekjes brengen bij ouderen, die zelfstandig of in een verzorgingshuis wonen; Ziekenhuisbegeleiding: iemand per taxi begeleiden naar het ziekenhuis voor een bezoek aan de specialist, etc.; Soos de Loet, Soos Overkerck, het we kelijks organiseren van de socië- teits/bingomiddagen in de verzorgings huizen; Theeschenken De Loet, iedere avond theeschenken in verzorgingshuis De Loet; Huiskamperproject Overkerck: twee maal per week huiskameractiviteiten in verzorgingshuis Overkerck; Dagverzorging: viermaal per week is er in verzorgingshuis Overkerck dagver zorging voor ouderen, die zelfstandig wonen, maar waarvoor dit zonder aan vullende hulp moeilijk is geworden; Zwemmen: tweemaal per week begelei den van twee groepen ouderen bij de watergymnastiek door een instructie van zwembad Loos. Luisterlezen: wenslijsten samenstellen voor visueel en/of lichamelijk gehandi capten. De mogelijkheid bestaat voor hen boeken te beluisteren d.m.v. ge luidsbanden van de Nederlandse Luister- en Braillebibliotheek. Als u wat meer wilt weten over het werk van de UW of uzelf als vrijwilliger wilt opgeven belt u dan: mevr. A. J. de Groot, tel. 072-332626, of mevr. E. J. E. v. Tuyl, tel. 02205-1990 (liefst tussen 17.00 en 19.00 uur). Makelaar Taxateur o.g. hypothekenK°°P Postbus 95,1850 AB Heiloo.Tel.072-331895 ASSURANTIËN Kantoor: Zeeweg 20,1852 CR Heiloo TAXATIES ,.;P De Falkland-clowns veroverden de harten van de jonge Beun-bezoekers HEILOO - Het afgelopen weekend was theater De Beun in Heiloo het domein van de jeugd. Speciaal voor hen speelde Falkland Toneel het eerste van twee kin derstukken in dit seizoen, 'Een heel klein circus'. In de regie van Annie Gilles en Jaap Schuuring (tevens op de planken als cir cusdirecteur en clown) maakte men er een waar feest van. Het talent van de acht acteurs en actrices om de kinderen in de zaal mee te voeren in de wereld in en om de piste was overtuigend. Vooral de clowns (Jaap Schuuring en Mike Kuyt) overbrugden schijnbaar moeite loos het grote verschil in leeftijd tussen de mensjes in de zaal en de mensen in het spotlicht. 'Een kinderhand is snel gevuld' is een dooddoener en zeker een onterechte be nadering van het Falkland-spel. 'Een heel klein circus' bracht spanning via Freddie (Rob Staa) en zijn vriendinnen Eileen (Nelly de Boer) en Roosje (Mari anne Lampe), waarin de zaal met onbe vangenheid deelnam. De grootste jonge praatjesmaker werd er stil en ademloos van en reageerde ter opluchting vervol gens spontaan op nieuwe gebeurte nissen. Natuurlijk vormden de streken van de clowns de hoogtepunten in de circus-act van Falkland. Toch werd de rode draad niet uit het oog verloren. Daarvoor zorgden ook circusartieste Marietta (Myrthe Schuuring), journaliste Mada me Foret (Puck Koomen) en fotograaf Charlie Flits (Cor Veen). De jeugd heeft, mede door de bekende en uitste kende Falkland-entourage rond de voorstellingen en op het podium, met volle teugen genoten. Toneel voor de jeugd van de bovenste plank. INLEVEREN KOPIJ EN ADVERTENTIES Redactionele kopij en adverten ties voor de Uitkijkpost moeten uiterlijk de maandag voor plaatsing om 17.00 uur in ons bezit zijn. Plaatsing van kopij en adverten ties na deze termijn kan niet worden gegarandeerd. Reservering van advertentie ruimte in de Uitkijkpost kan tot en met de vrijdag voor plaat sing. Inlichtingen: Drukkerij Uitkijkpost B.V. Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 HEILOO - Zaterdag 23 november zal Sinterklaas met zijn gevolg een bezoek aan Heiloo brengen. De Sint wordt tus sen 11.45 en 12.00 uur bij het gemeente huis verwacht. De stoet zal er weer feestelijk uitzien en men zou het zo leuk vinden als iedereen die langs de route woont de vlag uit zou willen steken. Naast de vaste staf van Zwarte Pieten wordt Sinterklaas bege leid door de muziekkorpsen Fanfare en showband Heiloo, Tamboer- en majo- rettenkorps Nijenburg, volksdansgroep Pridini, de Boscrossers, Ponyclub Hei loo, de Cityguards (Alkmaar) en na tuurlijk heel veel kinderen. Muziekver eniging Eensgezindheid speelt samen met harmonie-orkest Caecilia bij het ge meentehuis. Burgemeester N.P.M. Schoof zal Sinterklaas aldaar persoon lijk ontvangen. De route ziet er als volgt uit. Er wordt gestart om 11.00 uur op de parkeer plaats van de Westerweg tegenover de Willibrorduskerk; vervolgens Hoog en Laag, Westerweg, Stationsweg, Heeren- weg, Laarmanstraat, Kennemerstraat- weg, Frederica's Hof, Van de Feen de Lilleweg, Burenweg, langs huize De Loet, Klein Barlaken, Burenweg, Maas Geesteranusweg, Dokterslaan, over steek Kennemerstraatweg, gemeen tehuis. 's Middags bezoekt Sinterklaas de wijk- verenigingen-Oost, Ypestein, Termijen en Vredenoord. Voor de kinderen in Ypestein maakt de Sint zijn opwachting in de kantine van Openbare Werken van de gemeente aan de Kanaalweg; dit is van 14.40-15.10 uur. maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 16.45 uur vrijdag zaterdag gesloten Drukkerij Uitkijkpost b.v. Rechte Hondsbosschelaan 22 Heiloo - Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 HEILOO - Door gebrek aan ruimte wordt het verslag van de Algemene Beschouwingen in de Heilooër gemeenteraad deze week niet geplaatst. Volgende week kunt u de politieke opvat tingen van de diverse fracties wel vernemen. De redactie. ALKMAAR - Een vrieskoude winter morgen, na vijf minuten ijskrabben, in stappen enniets! Dat is het schrikbeeld van elke automobilist in het jaargetijde dat we nu weer met rasse schreden tegemoet gaan. De Skoda- rijder heeft echter niets te vrezen. Na een winter-inspectiebeurt geeft de Skoda-dealer zwart op wit de garantie dat een Skoda je niet in de steek laat. Auto's hebben een zwaar leven in de winter. Een winterbeurt met preventief onderhoud is de beste manier om aller hande problemen te voorkomen. Behal ve de gebruikelijke inspectie van vitale delen als banden, accu, ontsteking, koelsysteem, V-snaar, ruitewissers, en zovoorts omvat de aanbieding van de Skoda winterbeurt een aantal bijzonder nuttige artikelen als slotspray, ruitesproeier-antivries, ruitontdooier en een luxe ijskrabber met handschoen. Daarnaast ontvangt men het startgaran- tiecertificaat. Deze garantie houdt in de eerste plaats in dat de Skoda-dealer garandeert dat de geïnspecteerde auto zijn eigenaar de eerste drie maanden na de winterbeurt niet in de steek zal laten. In het uitzon derlijke geval dat dit toch gebeurt, ver leent de Skoda-dealer gratis starthulp bij de eigenaar van de auto thuis. De hulp wordt in principe alleen verleend tijdens de openingstijden van het be drijf binnen een straal van 15 kilometer. Dit zal in de praktijk geen belemmering zijn voor het verlenen van de gratis hulp. Het meest bijzondere aspect van deze service is wel dat de Skoda-dealer deze niet beperkt tot rijders van zijn eigen merk. Ook eigenaren van auto's van an dere merken zijn van harte welkom bij de Skoda-dealer en krijgen dezelfde ga rantie onder exact dezelfde voorwaar den. Voor informatie: automobielbedrijf W.M. Stoop, Regu lierslaan 14 te Alkmaar, tel. 072- 111418. C.V. KETEL NODIG H.R. V.R. - RIOLERING - HOGEDRUKREINIGING Wisseling van de wacht aan de Heerenweg: het echtpaar Zonneveld neemt de zaak van de heer Wuijts (rechts) over. HEILOO - Tientallen jarefi is het al een vertrouwd adres aan de Heerenweg: op ticien en brillenspecialist J.H. Wuijts. Samen met zwager A.C. Leblanch bestierde de heer Wuijts meer dan 30 jaar de speciaalzaak. ,,Het is mooi ge weest", zegt hij zelf nu de zaak is over gedragen aan de familie R.J. en E. Zonneveld, afkomstig uit Castricum. De heropening van de winkel is morgen. Maar er is geen dag verloren gegaan vanwege de opknapbeurt, die het inte rieur heeft ondergaan. Sinds de over dracht op 1 noyember jl. is er hard gewerkt om alles gedaan te krijgen. Nieuwe kleuren, nieuwe apparatuur en een uitbreiding van het toch al ruime aanbod. Terug aan de Heerenwe; is de levering van contactlenzen. D^or tijdgebrek staakte het duo Wuijts-Lebianch de ver koop hiervan zo'n tien jaar geleden. De heer en mevrouw Zonneveld pakken de draad weer op. Vooral van de hoog zuurstof doorlatende lenzen hebben zij een hoge dunk. Met plezier en deskun digheid zullen zij de klanten persoonlijk adviseren wat betreft de aanschaf en het gebruik van lenzen. Zonneveld Optiek - de nieuwe naam - heeft daarbij overigens de modernste hulpmiddelen. Een computer voor een gratsi oogdrukmeting is in de winkel op gesteld. In twee minuten weet u de stand van zaken. Een prima service, die past bij de moderne opticien. Modern zijn ook de vele monturen, waarbij de terug keer van de retro-brillen (ronde glazen) opvalt. Tot en met 1 december is er bij Zonne veld Optiek aan de Heerenweg in Hei loo een speciale openingsactie. Bij aankoop van een nieuwe bril krijgt men een heerlijke taart cadeau. HEILOO - Wat gaat het toch snel. Al weer een jaar geleden dat de MVH, Middenstandsvereniging Heiloo, haar kraslotenactie hield. Dit was een groot succes: meteen boter bij de vis. Het spreekt dus vanzelf dat dat dit jaar weer gaat gebeuren. Bij elke tien gulden die u in Heiloo besteed ontvangt u een lot. Even met uw nagel erover krassen en u weet of er een prijs bij hoort. Er zijn prijzen 10,00 en 25,00. Staat er nu op uw lot dat u een prijs hebt, dan kun nen bij de NMB waardebonnen van de MVH gehaald worden. Deze,kunnen in gewisseld worden bij bijna alle winke liers in Heiloo. De actie gaat morgen, 21 novembr, van start en loopt tot 20 de cember. ALKMAAR - De derde uitzending van Radio Energie dinsdag 26 november heeft als thema: 'Isolatie'. Dit thema zal zeker in deze periode van het jaar veel luisteraars interesseren. Tijdens het pro gramma worden verschillende manieren van isoleren besproken. Verder zullen er tips en adviezen met betrekking tot het thema worden gegeven. Tijdens Radio Energie kunnen de luiste- raard direct reageren. De reactietele foon stelt luisteraars in de gelegenheid vragen te stellen aan deskundigen van het Radio Energiepanel. Vragen over isolatie genieten voorrang. 'Live' in de uitzending wordt een antwoord op de vraag gegeven. Isolatie is dus een thema van dit mo ment. Veel mensen hebben net weer de jaarlijkse afrekening van het Gasbedrijf Kop Noord-Holland gekregen. Dat kan in sommige gevallen de vraag oproepen: Hoe kan ons verbruik verder omlaag? Minder energie verbruiken is immers goed voor het milieu en vriendelijk voor de portemonnee. Door met name dak- en muurisolatie wordt veel energie bespaard. Daarnaast is ook dubbel glas een goede, maar kostbare isolatiemogelijkheid. Aan de hand van tabellen kan worden uitgere kend hoeveel gas door eembepaalde iso latie kan worden bespaard. Want: investeren moet ook in financieel op zicht aan de wensen voldoen. Op isola tie wordt subsidie gegeven. Uiteraard moet er dan wel aan een aantal voor waarden worden voldaan. Het gasbe drijf kan de klant daar veel informatie over verstrekken. Natuurlijk wordt tij dens het radioprogramma over subsidie mogelijkheden gesproken. Naar aanleiding van het programma over isolatie is weer een nieuwsbulletin gratis af te halen bij de kantoren van het Gasbedrijf Kop Noord-Holland. Het nieuwsbulletin nummer 3 geeft meer ge richte informatie over isolatie. Radio Energie is een informatief programma over energie en milieu. Het is om de vier weken te beluisteren tussen 12.05 en 12.30 uur bij Radio Noord-Holland stu dio Alkmaar, via de ether op frequentie 93.9 FM en de kabel. HEILOO - Op 27 november wordt de slagerij in het Hoekstuk overgenomen door Jos en Marga Jongbloed. Een jong en enthousiast stel, die na een lange er varing in het slagersvak nu een eigen zaak beginnen. Jos Jongbloed heeft tien jaar als chef-slager in Heerhugowaard gewerkt. ,,Ik wilde al jaren een eigen zaak, maar het is moeilijk een goede lo catie te vinden", zegt Jongbloed. Toen Joop Schreuder zijn zaak te kqop aanbood was dit voor hem dan ook 'de' kans. Marja Jongbloed, die ook al jaren in het slagersvak zit, zal ook in de zaak komen. Een stel jonge enthouisaste menseil, die van plan zijn er een succes van te maken. ,,Wij zullen alleen maar kwaliteitspro- dukten leveren en we hebben een groot assortiment. Ook voor steengrill, gour met en fondue en we maken mooie vleesschotels", zegt Jongbloed. Er komt ook een kippengrill buiten te staan, waar warme gebraden kippetjes kant en klaar uit mee genomen kunnen worden. Eerst wordt de zaak wat opgeknapt en dan op woensdag 27 november zullen Jos en Marja Jongbloed u van harte welkom heten. Sinterklaas is dan ook in het Hoekstuk aanwezig. Elke klant krijgt een hartige attentie en de kleintjes mogen grabbelen in de zak met kadoot- jes. U zult regelmatig advertenties le zen, waarin leuke aanbiedingen staan. De band van J.P. van der Meij is zaterdag te gast bij Buk Buk. HEILOO - Dat Nederlandstalige mu ziek niet kinderachtig hoeft te zijn, wordt door de Jan Paul van der Meij Band maar al te vaak bewezen. Zater dag 23 november speelt Mr. IJmond, met o.a. twee bandleden uit Heiloo, in jongerencentrum Buk Buk. De zaal gaat open om 21.00 uur en de entree is 8,00k. De nieuwe single van de Wijk aan Zee, Jan Paul van der Meij Band is met stip naar de eerste plaats van de Top-40 doorgestegen. Hoewel? 'Dromen zijn bedrog'! Zo luidt de titel van het plaat je. En Jan Paul heeft zich blijkbaar erg laten meevoeren door zijn tekst. Door een vriend van JP is het geintje bedacht om een niet van echt te onderscheiden Top-40, met "Dromen zijn Bedrog" fier op nummer een, te ontwerpen en daarmee de publiciteit op te zoeken. Het blijft vooralsnog een droom voor Jan Paul van der Meij om een van zijn eigen platen veelvuldig op de radio te HEILOO - In de donkere dagen voor het feest van het Licht wordt in Heiloo een middag georganiseerd die een gele genheid tot bezinning biedt. Meditatie kan in deze jachtige tijd een staat van ontspanning scheppen, waarbinnnen het mogelijk is contact te maken met de len van jezelf die gewoonlijk wat min der aan bod komen. De bedoeling hiervan is je (bewust) zijn te leren ken nen en te verheffen. De middelen die meditatie hiervoor ten dienste staan zijn onder andere een gerichte ademhaling, geleide fantasie, en het concentreren van energie en gedachtenkracht. Deze middag wordt mediteren ook ver bonden met simpele schrijfopdrachten, zodat de vragen die een bezinning kun nen oproepen een neerslag vinden. Zo wordt deze middag een moment van stilstaan voor de dagen van het licht. De middag is bedoels voor iedereen die be hoefte aan een moment van stilstaan heeft, ongeacht de ervaring met medita tie, en is door deYipzet geschikt voor jong en oud. De middag wordt gehou den op zaterdag 14 december van 13.30 tot 17.00 uur. Voor opgave en/of in lichtingen kunnen belangstellenden bel len met Margreet Schouwenaar, (072) 332418. ALKMAAR - Zondag 24 november van 14.00-16.00 uur wordt in Catina Archi tectura weer een middag met verhalen en muziek gehouden. Vertellers zijn Marijke Willemsen, Hans Beerends, Jan Feenstra, Herma Lutgering en Siem de Haan mer een West Fries verhaal. T. en T. Theater (Tilly van Etten-Ribin en Ton Verplanke) brengen een korte éé- nakter. De muziek wordt verzorgt door de toetsen viturioos Frans Martini uit Langendijk. Hij gebruik deze middag de accordion. Het vertellen van verhalen komt steeds meer in zwang. Het verhaal is lange tijd verdrongen door visuele vormen van communicatie Dia's, foto's, film en TV drongen de verteller van zijn stoel. Nu komt de verteller weer terug. Wil je zelf vertellen of in contact komen met ande re vertellers? Wil je alleen maar luiste ren, kom dan zondagmiddag 24 november naar Cantina Archtektura, Geestersingel 11 in Alkmaar, (naast het gerechtsgebouw). Wil je zelf vertellen of meer over vertel len weten neem dan contact op met Ton Verplanke, de presentatore van de mid dag, tel. 072-332726. Andere informa tie: Maria van Latum, 072-113265. Toegang gratis. HEILOO - Vorige week maakten wij in de Uitkijkpost reeds melding van de bij zondere actie van Joseph van Schagen ten gunste van de Stichting Blijfhuis. Deze stichting maakt zich sterk voor het beheer en de exploitatie van een familie huis voor o.a. de ouders van kankerpa tiëntjes en familie van mensen in de therminale levensfase, die in het Me disch Centrum Alkmaar verblijven. Niet alleen 'Hoe leuk is het ziekenhuis', maar ook de uitgaven 'Vraag ook eens naar mijn rozen' en 'Dag mens' zijn bij Joseph van Schagen te koop. De prijs per boekje is 12,50 (en niet 15,00 zo als abusievelijk door de redactie werd vermeld). De opbrengst uit de verkoop is geheel ten bate van de Stichting Blijfhuis. De boekjes worden ook op andere pun ten in Heiloo en omgeving verkocht, ondermeer bij De Schrijverij in het Sta tionscentrum en op de kaartenmarkt van Jan Braam in 't Loo. horen. Ook nu weer kijkt de Jan Paul van der Meij-Band gespannen naar de reakties van Hilversum. De single was deze week één van de 134 nieuwe singles die via de plugkanalen aan de discjoc key's werden aangeboden. Probeer je dan maar eens te onderscheiden! Dat is tot nu toe voor Jan Paul van der Meij alleen gelukt met de single "Silvia". Het repertoire van de band bevat, naast ludieke songs, ook steviger werk zoals "Scratch me" waarin Jaap Castricum (Carlsberg) duidelijk maakt, nog steeds tot de beste gitaristen van ons land te behoren. Terwijl Jan Paul zelf, voor zijn bewerking van Lou Reed's "Fly in to the Sun", door Lou Reed zelf ge- komplimenteerd werd! Kortom, dit mag je niet missen, zaterdag speelt de Jan Paul van der Meij Band in Buk Buk! De IJmondse formatie zal garant staan voor een avondje overrompeling, zoals we dat kennen van het eerder dit jaar gehouden Ypestockfestival, alwaar zij tot de laatste noot de menigte in ver voering wisten te houden! HEILOO - De alweer laatste bijeen komst in het oude jaar van de Jazz sociëteit Heiloo belooft een denkwaar- dige te worden. Een van de beste jazz zangeressen in ons land - Milly Scott - is bereid gevonden exclusief voor de Hei looër jazzliefhebber op te treden. Dit mag u in geen geval missen! Toegangs kaarten a 7,50 zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij Disco Heiloo in 't Loo en bij boek- en tijdschriftenhandel Avis aan het Stationsplein. Noteert u dus: 24 november, 15.00 uur, foyer Open Huis. HEILOO - De opbrengst van de tiende collecte ,Geéf's voor Diabetes', die van 10 t/m 16 november werd gehouden in Heiloo bracht 12.516,90 op. Dit is 900,00 meer dan 't vorig jaar. Alle gulle gevers en collectanten weer harte lijk bedankt! De opbrengst is bestemd voor het wetenschappelijk onderzoek naar oorzaken van diabetes en de gevol gen die hieruit kunnen ontstaan. Heeft u de collectant gemist en wilt u het onderzoek steunen maak dan uw bijdrage over op giro 5766 of banknum mer 70.70.70.805 t.n.v. Diabetes Fonds Nederland te Amersfoort. HEILOO - Wordt het een sleur die vrije zaterdag, weer hangend voor de tv, weet je je geen raad meer met je vrije tijd, ben je aan avontuur, uitdagingen, gren zen verleggen of iets nieuws toe. neem dan de uitdaging aan van Scou ting Rurik Heiloo, want leidinggeven in de Scoutingwereld is mirakels! Iedere week andere activiteiten met meisjes en jongens tussen de 6 en 15 jaar oud. Je leert kinderen om te gaan met de natuur, de samenleving én met el kaar. Je leert je groep kennen door spe lenderwijs telkens ietsje meer te ontdekken door theater, kampvuur, spelletjes, speurtochten, kaart en kom pas, E.H.B.O., weekends en zomer kampen. Kom eens langs op een vrijdagavond of een zaterdag, of bel voor meer informa tie; Nicolien, tel. 020-6433203/072- 120016, of Joost, tel. 072-333340. AKERSLOOT - Vrijdag hebben de ge mengde zangvereniging De Vredebur- gers en harmonie-orkest Excelsior uit Limmen hun tweede concert gegeven in de RK. Kerk te Akersloot. Ruim 200 muziekliefhebbers bezochten het con cert en hebben net als in Limmen de op tredende groepen na afloop een staande ovatie gegeven! Zowel het optreden van De Vredebur- gers samen met harmonie als ook het a capella gedeelte na de pauze oogstte grote bewondering bij het publiek en bewees weer eens de groe kwaliteiten van de dirigent Huub Bruschke. Ook het harmonie-orkest speelde prachtige werken o.l.v. de dirigent Cock v.d. Molen. Zaterdag 23 november wordt het laatste concert gegeven in de Gereformeerde Kerk, Noordergeeststraat 9 in Heiloo. Aanvang 20.00 uur precies. Zaal open: 19.15 uur. Entree 7,50 per persoon. U kunt nog kaarten reserveren of verdere informatie krijgen bij de J. Langenberg (koster), telefoon 332165, Jan Admi raal, telefoon 333579; M. Niele, tele foon 334736. Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo, tel. 072-330175. Fax 072-335644 Redactie: De redactie is tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 072-330175. Redactie-adressen: Baafjeslaaa 11852 BE Heiloo. (072-331081) Kromme akker 36, 1723 BG Noord-Scharwoude (02260-18896) Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 72 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Zie adv. elders in dit blad.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 1