UW TOP 100 VAN DE JAREN ZESTIG The Porcupines Back to the Sixties met de Buk, Centerdisc en The Porcupines Jaap-Wim van der Horst geeft verhalenbundel uit over Heiloo Kies het repertoire voor bij Buk Buk i.s.m. CENTERDISC Geheimen in de nacht' nu te koop Êk DE HONDERD LIJST: lÖ j UW TOP HONDERD VAN DE JAREN ZESTIG öOet \a^0\sG 6^ p p Jaap-Wim van der Horst op een hoogwerker van de brandweer tijdens een recent bezoek aan de Poolse stad Swietochlowice. Mah-jongg in Oosthonk CDA informatie-uur TTV Rozing St. Nicolaasviering in het Trefpunt Nivon-avond over Spanje Muzikaal matinee Edelsmeden voor beginners Kunstzinnige poppen maken voor beginners Jubilea bij kerkkoor Beurs en beleggen PAGINA 6 UITKIJKPOST 20 NOVEMBER 1991 Selecteer uit de onderstaande lijst uw 10 favoriete songs. Vul deze in op de inle- verstrook onderaan de advertentie. Zet het beste nummer op 1 en zo verder naar 10. Lever de bon voor 1 december in bij Center Disc aan het Slimpad. Tegen inlevering van de bon ontvangt u gratis een toegangskaart voor de TOP 100 f HAPPENING op 21 december in Buk Buk. (zie elders in dit blad) Hit the road Jack - Ray Charles Have you ever seen the rain - Creedence Clearwater Revival Ruby Tuesday - Rolling Stones Rather go blind- Chicken Chack My girl - Rolling Stones I'm a believer - Monkees Venus - Shocking Blue The Last time - Rolling Stones Leroy Brown - Jim Croce Hello Josephine - Scorpions Proud mary - Creedence Clearwater Revival Brown Eyed Girl - Van Morrison White Rabbit - Jefferson Airplane Dead Flowers - Rolling Stones Joe Cocker „LIVE IN L.A." JAREN ZESTIG PRIJS f 39,90 f 14.95 Brown Sugar - Rolling Stones Can't buy my love - Beatles Down on the corner - Creedence Clearwater Revival Eight days a week - Beatles Reason to believe - Rod Stewart Sha-la-la-la-lee - Small faces Up around the band - Creedence Clearwater Revival Well respected man - Kinks With a little Help - Joe Cocker You really got me - Kinks Gloria - Them Hair - Zen Eloise - Barry Ryan Hey Joe - Jimi Hendrix Born to be wild - Steppenwolf Ridin on the L N - Bintangs In a gadda da vida - Iron Butterfly Margio - Rob Hoeke Even the bad times are good - Tremeloes Twist and shout - Beatles Deep water - Grape fruit Lola - Kinks Honky tonk women - Rolling Stones Oh Carol - Chuck Berry From me to you - Beatles Long long live love - Sandy Shaw Death of a clown - Kinks As tears go by - Stones „ELVIS FOREVER" (ja, de originele T.V. C.D.! f 42,95 CENTERDISC JAREN ZESTIG PRIJS f 29,95 Bad moon rising - Creedence Clearwater Revival Somebody to love - Jefferson Airplane Black Magic Woman - Fleetwood mac Out of time - Rolling Stones Barbara Ann - Beach Boys True love that's a wonder - Sandy Coast Flip flop fly - Radical Sheikes Get back - Beatles I heard it trough the grapevine - Marvin Gay All or nothing - Small faces River deep mountain high - Tina Turner Sound of the scrëamm' day - Renee and the al ligators Dead end street - Kinks Son of a preacher man - Dusty Spingfield Rock me baby - B.B. King Suspicious Minds - Elvis Presley Never marry a railroad man - Shocking blue That's how strong my love is - Rolling Stones Me and Bobby Mcgee - Janis Joplin It's all over now - Rolling Stones Summertime - Brainbox Where did our love go - Supremes Paint it black - Rolling Stones Knockin' on a heaven's door - Bob Dylan Back home - Golden Earring The letter - Box tops Like a rolling Stone - Bob Dylan Ik heb geen zin - HET A hard days night - Beatles Wonder Boys - Kinks Baby's in Black - Beatles Blowin'in the wind - Bob Dylan TOP-MUZIEK UIT 60er JAREN Geluidskwaliteit 90er jaren (alle hits Led Zep pelin geremastered). Normaal f 79,95 JAREN ZESTIG PRIJS f 49,95 (2 CD!) Saw her standing there - Beatles Apple knockers Flophouse - Cuby Johnny B. Good - Chuck Berry Blue suede shoes - Carl Perkins At the hop - Sha Na Na Tutti Frutti - Little Richard Kom van dat dak af - Koelewijn Lucille - Little Richard Shake your moneymaker - Elmore James Beast of burden - Bette Midler These boots - Nancy Sinatra Nobody knows you - Jimmy Cox Need your love so bad - Fleetwood mac Paranoid - Black Sabbath Dancing in the street - Martha and Vandellas Waiting for a friend - Rolling Stones Hi ho Silver lining - Jeff Beck Route '66 - Ben E Troup Suzie Q - Creedence Clearwater Revival Window of my eyes - Cuby and the Blizzards Hound Dog - Elvis Presley Jimi Hendrix „Experience" (o.a. Woodoo Chile) Nog een greep uit onze JAREN ZESTIG PRIJS f 9,95! jaren 60 collectie: -JUKE BOX HITS (serie) 9,95 UW TOP 10 I -POP from 60's to 70's (3CD!) 39j90 -NEDER TOPHITS I jaren 60 24,95 2- -HIT HISTORY, verzamel- 3. I serie met alle grote hits 4 jaren 60 29,95 -STILL LIVE - 5- I ROLLING STONES 22,50 6. etc. te veel om op te 7 noemen! Kom zelf luisteren! Daarnaast geldt natuurlijk 9. I ons STEMPELsysteem. -J0 Bij iedere C.D. boven f 30,- I stempel. Zet hieronder één nummer (uit de 60 er jaren) dat uw Zeven stempels C.D. absolute voorkeur heeft, maar niet in de lijst staat. I tot f 45,- Vk PRIJS! Titel: 1 CENTERDISC Artiest: I De C.D.-zaak van Heiloo Inleveren vóór 1 december bij Center Disc, Slimpad 36, Heiloo. I Hoek Slimpad Heerenweg I tel. 334906 HEILOO - Zaterdag 21 december vindt er een unieke gebeurtenis in een unieke uitgaansgelegenheid plaats. J. C. Buk Buk gaat een kwart eeuw terug in de tijd. Alle jaren 60-fans worden in de watten gelegd. Op die avond zal de band Porcupines in samenwerking met CD-shop Centerdisc de gehele Top 100 van de jaren '60 op het podium afwer ken. Als inleiding zal de band Sin Semil- la het voorprogramma verzorgen. Wat de volgorde van de Top 100 wordt, blijft een verrassing, want deze kan me de dankzij jou tot stand komen. De tijd van het Hammond-orgel, puur gitaarwerk en songs over ,love peace'. De doorbraak van The Beatles, The Rolling Stones en in een,iets later stadi um The Doors. Oftewel back to the Six ties! De jaren waarin de fundamenten werden gecreëerd voor de popmuziek van heden. Niet voor niets staat de revo lutionaire muziek van weleer nu nog hoog in het vaandel. De avond van za terdag 21 december zal bij de Buk hele maal in het teken van deze tijd staan. Bezoekers van deze bijzondere avond mogen zelf de volgorde van de Top 100 bepalen. Kies jouw favoriete songs uit de advertentie, stel je eigen top 10 sa men en vul deze in op bijgaand strook je. Mis je jouw méést favoriete nummer in de lijst? Geen paniek, ook hier heb ben we aan gedacht, vul hem gewoon onder aan de strook in. ALs je deze strook vóór 1 december inlevert bij Centerdisc verzeker je jezelf van gratis entree op dit optreden. Deze zal op de avond zelf 5,00 bedragen, dus met een geringe moeite bespaar je je die kosten alvast. Om de rest van je huisge noten ook de kans te geven van deze aanbieding te profiteren, liggen er bij .Centerdisc ook inschrijfformulieren klaar. Het bijzondere karakter van deze'avond zit hem in het feit dat de Top 100 op een serieuze manier wordt aangepakt. De 50 meest gekozen nummers worden live door de bands gespeeld, de overige songs worden door Centerdisc ver zorgd. Bij Centerdisc (aan het Slimpad 36) zal in de tijd, voorafgaande aan de happening een speciale bak met geselec teerde CD's staan met zeer schappelijke prijzen. Dus heb je zin om je een hele avond (van 20.00,tot 02.00 uur) zo'n 25 jaar te rug te wanen, vul dan nu de bon in en begeef je richting het Slimpad. Als je nou ook nog zorgt, dat je de 21ste vroeg van de partij bent, maak je kans op een tractatie: onder de eerste 50 aanwezigen worden namelijk een aantal bukboeken verloot (eentje met z'n roots in de jaren '60). ■Z-Z HEILOO - Morgen ligt bij Boekhandel Deutekom in Heiloo en Denise's Won derland in Alkmaar het eerste boekje van Jaap-Wim van der Horst. Het is een verhalenbundel, waarin belevenissen in en om Heiloo centraal staan. De eerste zes verhalen, van de in totaal achttien, werden in de zomer van 1991 gepubli ceerd in het weekblad Uitkijkpost, waar de schrijver werkzaam is als redacteur. De winkelprijs van de uitgave bedraagt 15,95. ,,Op een gegeven moment raak je wel eens uitgekeken op steeds maar het zelf de soort artikelen schrijven, dan wil je wat anders", zegt Jaap-Wim van der Horst. ,,Niet dat ik het vervelend vind om over de gebeurtenissen in Heiloo te schrijven. Integendeel: het is steeds weer een uitdaging om woorden te kie zen, die begrijpelijk en aansprekend zijn". ,,Bij een huis-aan-huis blad als de Uit kijkpost is, gaat het er om dat zoveel mogelijk mensen de berichten willen le zen. Voor ingewikkelde verhalen of de eigen mening van de journalist kan men zich abonneren op andere kranten of bladen. De Uitkijkpost krijgt iedereen in de bus, daar kan men weinig tegen doen. Er wordt wel gesproken over een sticker op de deur tegen ongewenst drukwerk en folders. Als redactie van de Uitkijkpost moeten we er voor zor gen dat op die stickers komt te staan: 'Geen folders en gratis kranten, behalve de Uitkijkpost' aldus Van der Horst. Andere schrijfstijl In het boekje 'Geheimen in de nacht' kiest de schrijver een andere stjl dan die gebruikt wordt in de Uitkijkpost, voor al in het tweede deel. ,,Het is natuurlijk veel persoonlijker", licht Van der Horst toe. ,,Maar men moet de verhalen toch niet lezen als een soort dagboek van mijzelf. Ik heb nogal wat belevenissen 'geleend' van anderen. Door mijn werk als redacteur ben je veel onder de men sen. Iedereen, dat is mijn overtuiging, heeft een eigen verhaal te vertellen. In de loop der jaren heb ik derhalve al heel wat verhalen gehoord en opge schreven". De uitgave in eigen beheer heeft als on dertitel 'Verhalen uit Heiloo'. Dat gaat voor een groot deel op. Maar die aan duiding heeft ook een andere betekenis. Dat blijkt uit een zinsnede in 'Het ver haal van Jochem'. Een jongen laat na de Tweede Wereldoorlog Heiloo voor wat het is en kiest voor een zeemans- bestaan. Maar telkens komt hij terug in Heiloo, zo ook na zijn eerste bezoek aan Indonesië: - 'Ik heb de wereld nu gezien, vader', sprak hij terwijl hij rustig naast zijn va der voortliep. 'Maar ik zal nooit verge ten dat de wereld begint op de plaats waar je bent opgegroeid'. Thuis in Heiloo Jaap-Wim van der Horst woont sinds 1965 bijna onafgebroken in Heiloo. ,,Het is een prima dorp om te wonen en te werken", zegt hij. Politieke partijen gebruiken die kreet natuurlijk als recla me, maar dat bedoel ik echt niet. Als je langere tijd in een gemeente leeft, ga je je aan die plaats hechten en voel je je er thuis. Het is heerlijk om zo'n plek te weten, waaraan je goede herinneringen bewaart". Met The Porcupines en Centerdisc back to the sixties. In de verhalen echter komt ook een ze kere lust tot reizen naar voren. Het eer der genoemde verhaal over Jochem is daarvan het beste voorbeeld, maar ook in de plaatselijke vertelsels worden uit stapjes naar andere oorden gemaakt. ,,Met name als het om de natuur, het landschap gaat, vind ik het prettig om ook over andere gebieden te schrijven", vertelt de schrijver. ,,Voor de Uitkijk post heb ik eens een aantal wandelver- halen geschreven in het voetspoor van plaatsgenoot Jan de Vries. Dat was ei genlijk een soort startsein voor de ver halen zoals ze nu in het boekje staan". Persoonlijk getint Meer persoonlijk getint zijn de verhalen 'Afscheid'. 'De spijbelaar' en 'De scrip tie'. ,,Ik vond het wel moeilijk om te besluiten om deze verhalen in het boek je op te nemen. Maar 'Geheimen in de nacht' is in de eerste plaats mijn boek. Als daarin dan niets over mezelf zou staan, dan had ik beter een reisgids kun nen schrijven", aldus de 31-jarige Van der Horst. Komt er een vervolg op 'Geheimen in de nacht'? ,,Ik hoop het natuurlijk wel, maar ik moet eerst maar afwachten of dit eerste boekje gaat lopen", zegt de schrijver. „Ik kan dan wel denken, dat ik leuke verhalen schrijf, maar mis schien is de mening van anderen totaal verschillend. Ik zit al wel vol plannen voor nieuwe verhalen. Niet alleen over en uit Heiloo, maar vooral ook over an dere landen, andere culturen en mooie natuur. Die verhalen hoef je niet te ver zinnen, die komen naar je toe". Voorlopig blijft het nog even bij 'Gehei men in de nacht', dat in een beperkte oplage wordt uitgegeven. Het is vanaf donderdag 21 november te koop bij Boekhandel Deutekom aan de Heeren weg in Heiloo en bij Denise's Wonder land aan de Breedstraat in Alkmaar. HEILOO - De tafeltenniscompetitie bij de senioren is al weer over de helft. Na vijf competitieronden bezette het eerste team van Rozing de bovenste plaats van haar klasse. Tot dan toe had dit team nog geen punt verloren. Ook tegen het Postiljon werden twee punten behaald. Belangrijker was de wedstrijd tegen de P.E.N. De P.E.N. stond op dat mo ment tweede achter Rozing 1 met twee punten minder. Rozing nam een 4-2 voorsprong, maar de P.E.N. kwam sterk terug. Uiteindelijk eindigde het duel in een gelijk spel, waardoor Rozing alle kanzen in eigen hand houdt om kampioen te worden van de 3e klasse. Ook Rozing 2 komt uit in de derde klas sen. Na vijf gespeelde wedstrijden had dit team drie punten. Twee weken gele den moest dit team aantreden tegen B.R.C. Werd er uit nog vrij kansloos van B .R.C. verloren, thuis werd er be ter gespeeld. Het werd een gelijk spel, waarmee Rozing 2 zich goed handhaaft in de 3e klasse. Rozing 3 draait een sterk seizoen en stond na vier gespeelde wedstrijden slechts twee punten achter op koploper Fobido. Ook tegen het al tijd lastige Reflex werden met een 6-4 overwinning weer twee punten mee naar huis genomen. HEILOO - Op vrijdag 22 november wordt er voor de derde keer dit seizoen mah-jongg gespeeld in het Oosthonk. We zijn dit seizoen met dit spel gestart en uit de reacties blijkt dat het een gezel lige avond is met een fascinerend spel. Voor de mensen die wel eens van dit spel gehoord hebben en/of het graag willen lezen is er elke maandagavond vanaf 20.30 uur de gelegenheid kennis te maken met Mah-jongg. Iedereen die dit spel kan spelen is wel kom op elke vierde vrijdag in het Oost honk. We spelen met een vaste punten telling zodat elke tafel hetzelfde telt. Mensen die nader kennis willen maken met dit Chinese spel zijn welkom op de maandagavond in het Oosthonk aan de Oostkanter 14. Mah-jongg spelers voor de vrijdag kun nen zich opgeven bij Paul de Vries (tel. 334234) en Paul Pesser (tel. 335179). HEILOO - Op donderdag 28 november aanvang 13.30 uur vindt in het Trefpunt het traditionele St. Nicolaasfeest plaats. De aktiviteiten commissie van de oude ren bonden K.B.O. en A.N.B.O. heeft weer een goed draaiboek klaar liggen. Het programma ziet er pittig en geva rieerd uit. Na enkele jaren afwezigheid komt Sinterklaas weer eens op bezoek vergezeld door twee Pieten. Programmapunten zijn o.a. een rondje bingo en niet te vergeten een geestig to neelstuk getiteld ,De dodelijke liefdes van tante Tina', opgevoerd door onze toneelgroep. Van de inhoud willen we niet veel verklappen. Wel dat een me vrouw probeert via huwelijksadverten ties aan de man te komen met uiteraard de nodige verkwikkelingen. U raadt het al, de afloop is onvoorspelbaar. Vanzelfsprekend wordt tussen de be drijven door ook aan de verzorging van de inwendige mens gedacht. De dienst doende dames (en heren) staan hier als vanouds klaar voor. HEILOO - Zoals vorige week reeds is aangekondigd, organiseert de afdeling Heiloo van het Nivon zaterdag 23 no vember in het Open Huis in Heiloo een landenavond over Spanje met een dia- lezing door mevrouw A. van Wiechen (archeologe) en de heer R. Conens (fo tograaf). Er zijn nog kaarten verkrijg baar die kunnen worden aangevraagd bij de fam. Mulder, Het Veld 12, tel. 333127, Heiloo (b.g.g. de fam. Klun- der, Sandecamplaan 1, tel. 333255) en, indien niet uitverkocht, 's avonds aan de zaal. Kosten: Nivonieden 3,50, jongeren t/m 18 jaar 2,00, overigen 5,00 p.p. aanvang 20.0 uur. HEILOO - Op uitnodiging van de cultu rele commissie van de A.N.B.O., de K.B.O. en de Stichting Ouderenwerk Heiloo, verzorgen leerlingen van de mu ziekschool Heiloo een muzikale matinee met saxofoonmuziek. Suzanne Roos, Suzanne Kleij, Tamara Dekker en Mari- sca Hoetje bespelen de sopraan-, de alt- de tenor-, en de baritonsaxoffon in so lostukken en in diverse combinaties. Zij worden daarbij begeleid op piano door stafdocent Cas Himmelreich die tevens de toelichting op de muziek zal ver zorgen. Wij verwachten daarvoor iedereen bo ven 50 jaar op zondag 24 november om 14.00 uur in Het Trefpunt aan de Westerweg 294 in Heiloo. De toegang bedraagt 2,50 p.p. incl. koffie of thee. HEILOO - Met ingang van vrijdag 10 januari van 13.30-16.00 uur organiseert de Stichting Ouderenwerk Heioo in sa menwerking met de Hobbyfarm voor 55-plussers een cursus edelsmeden voor beginners. Deze cursus duurt tien we ken, kost 195,00 (inclusief materiaal en gebruik van gereedschappen) per persoon en wordt gegeven in de Hobby farm, Pastoor van Muijenweg 14 te Heiloo. Docent is mevr. Kristine van Marwijk, edelsmid. Onder deskundige leiding van Kristine van Marwijk bent u zelf aktief bezig met het ontwerpen en vervaardigen van sieraden van zowel edele (zilver) als one dele metalen. Een dosis enthousiasme is4 alles wat u nodig heeft om deze 10 les sen te volgen en een stuk messing, alpa ca, zilver of koper om te vormen tot uw (eerste?) zelfgemaakt werkstuk. Tijdens de cursus maken de deelnemers drie zil veren en drie niet-zilveren sieraden. Voor nadere informatie en/of opgave kunt u contact opnemen met de Stich ting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, telefoon 331297 (bereikbaar op werkdagen van 9.00 -12.30 uur). HEILOO - Het eerst volgende info-uur is op donderdag, 21 november vanaf 19.30 uur in het Open Huis. Ter inzage en voorlichting ligt er de concept Struk- tuurvisie over het toekomstig ruimtelijk beeld van Heiloo. Wat gaat er ruimte lijk met Heiloo gebeuren in de toe komst? Daarover kunt u met CDA- raadsleden praten en discussiëren. Nu kunt u uw mening en standpunten laten meewegen. Maak gebruik van uw de mocratisch recht, mee te denken en te praten over zaken welke er zich in ons dorp (gaan) afspelen. Wil u desgewenst nog napraten over de deze week gehouden begrotingsbehan deling 1992? Kom naar het Open Huis, het CDA heet u welkom. Schriftelijk kunt u ook reageren via: CDA Fractie secretariaat, J. H. Veeninga, Postbus 147, 1850 AC Heiloo. HEILOO - Met ingang van donderdag 9 januari van 9.30 - 12.00 uur organiseert de Stichting Ouderenwerk Heiloo en cursus kunstzinnige poppen maken voor beginners. Deze cursus duurt tien weken, kost 100,00 (inclusief materi aal) en wordt gegeven in het atelier van de docente mevr. Roos Margiono. Onder deskundige leiding van Roos Margiono bent u zelf aktief en creatief met het ontwerpen en vervaardigen van allereerst het poppenhoofd, de handen en voeten, het lijf en vervolgens kleren. Het resultaat is niet zomaar een pop, maar een heus „creatie" welke in een galerie niet zou misstaan. Misschien ter uwer geruststelling: het is een beginnerscursus. Dat betekent, dat u echt geen wondertje hoeft te wezen in bijvoorbeeld naaldvakken of moet uit blinken in creativiteit om deze cursus te volgen, (hoewel dat natuurlijk best wel mag). Als u het leuk vindt, leert Roos Margiono u de vaardigheid wel. Voor nadere informatie en/of opgaven kunj: u contact opnemen met de Stich ting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, telefoon 331297 (op werkdagen bereikbaar van 9.00 tot 12.30 uur). SHEILOO - Zondag 24 november, het feest van St. Ceacilia, is een bijzondere dag voor het dames- en herenkerkkoor in Heiloo. Op die dag herdenken drie koorleden hun 25-jarig lidmaatschap van het kerkkoor. Mevr. E. Klaver en mevr. J. Visser van het dameskoor en de heer N. Meijering van het herenkoor staan op die dag bijzonder in de aan dacht. Deze aandacht zal worden gege ven tijdens de Hoogmis van 9.15 uur in de Willibrorduskerk. Door het koor zal' worden uitgevoerd Missa in honorem Sancti Hugonis van C. v.d. Peet, onder leiding van de heer Ben Bekker met aan het orgel mevrouw Anke Buzing. Bijzonder jammer is dat de heer F. Wildenburg, die op deze dag zijn 50-jarig zangersjubileum zou vieren op 11 november jl. is overleden. Jam mer dat hij dit feest, waar hij zo naar uitzag, niet meer heeft mogen-beleven, Wij zullen hem node missen. Na de dienst is er gelegenheid in de kerk de ju bilarissen te feliciteren. HEILOO - Iedereen heeft wel een be paalde voorstelling van wat zich in de beurs- en beleggingswereld afspeeld. Dat iedereen daarbij hetzelfde beeld voof ogen heeft is zeker niet het geval. De berichtgeving over beurs en beleggen in dagbladen en tijdschriften is veelal niet voor iedereen even toegankelijk. Afgezien van het jaargang dat nog al eens wordt gebezigd, wordt de lezer ge confronteerd met termen, typen van be leggingspapieren, prijsnoteringen e.d. die vragen oproepen. De cursus Beurs en beleggen' heeft pri mair als doel de basis-informatie te ver schaffen of aan te scherpen die nodig is om zich op verantwoorde wjjze in het beursgebeuren te bewegen. Gehanteerde vaktermen zullen worden verduidelijkt. De werking van het beursmechanisme is een onderwerp. De betekenis van de beurs, enerzijds als financieringskanaal voor het bedrijfsleven, anderzijds als in stituut voor vermogensvorming, zal worden belicht. Aandacht zal worden geschonken aan het risico van beleggeh en hoe die risi coi's kunnen worden afgezet tegen het rendement van die beleggingen. De be ginselen van aandelenanalyse, renteont wikkeling en portefeuilleopbouw zullen worden behandeld. Ruim plaats zal worden gegeven aan de praktijk van el ke dag, waarbij cursisten mede hun in breng kunnen leveren. Beurs en beleggen zijn levendige onder werpen voor wie er zich in wil verdie pen. De onderhavige cursus wil u daarbij gaarne (verder) op weg helpen. Voor nadere informatie en/of opgave: Stichting Ouderenwerk Heiloo, Wester weg 294, Heiloo, tel. 331297. Te berei ken op werkdagen van 9.00-12.30 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 6