(judges? Onderscheiding voor een viertal bestuursleden van Ijsbaan Heiloo Deelnemers aan telefooncirkels willen het dagelijkse telefoontje voor geen goud missen NINTENDO De Uitkijkpost in december Sfl nAUnlVIANVJi Houewegig 072-335085 INLEVEREN KOPIJ EN ADVERTENTIES Redactionele kopij en adverten ties voor de Uitkijkpost moeten uiterlijk de maandag voor plaatsing om 17.00 uur in ons bezit zijn. Plaatsing van kopij en adverten ties na deze termijn kan niet worden gegarandeerd. Reservering van advertentie ruimte in de Uitkijkpost kan tot en met de vrijdag voor plaat sing. Inlichtingen: Drukkerij Uitkijkpost B.V. Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 GEHEIMEN IN DE NACHT (verhalen uit Heiloo) door Jaap-Wim van der Horst 96 p. - f 15,95 Verkrijgbaar bij: Boekhandel Deutekom Boswandeling in Heiloo Memphis in 't Akertje Kerstavond 1991 WILT U DE TEKST BIJ VOOR* KEUR GETYPT INLEVEREN BIJ DE BEKENDE ADRESSEN? Dit voorkomt eventuele fouten en bespaart de redactie veel tijd. Bij voorbaat dank! De redactie. Kerstpakketten actie Polen goed geslaagd Nu ook verhuur COMPUTERSPELEN Woensdag 18 december verschijnt de uitgebreide KERST EDITIE van de Uitkijkpost. In de week van 23 tot 27 december zal de Uitkijkpost niet ver schijnen. Op dinsdag 31 december komt de laatste Uitkijkpost van 1991 uit. Redactionele bijdragen en advertenties dienen uiterlijk maandag 30 december om 10.00 uur in ons bezit te zijn. De drukkerij is gesloten van dinsdag 24 december (13.00 uur) tot en met zondag 29 december en op woensdag 1 januari '92. In spoedeisende gevallen: tel. 072-334035. 56e JAARGANG NO. 50-11 DECEMBER 1991 NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN OPENINGSTIJDEN: maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 16.45 uur vrijdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 15.00 uur zaterdag gesloten Drukkerij Uitkijkpost b.v. Gebouw Het Alternatief bereikt hoogste punt Promotie Toneelvereniging Falkland werkt aan Amadeus Multikabel neemt kabelnet Schmitz over Raadsvergadering in Heiloo Instructiemiddag UW over dementie Veertig jaar operette in de Oudheidskamer Kerstsamenzang met MoGoJoKo Kerststukjes maken voor De Vijfhoek in Hoekstuk Albert Heijn start verkoop van scharrelvarkensvlees Interkruis geeft cursus 'Hoofdpijn te lijf' Geurende specerijkransen in grutterij De Korenbloem Kerstconcert in de Witte Kerk Literair jazz-café CUA^UIV/IAM^ DAKDEKKER - LOODGIETER C.V. KETEL NODIG H.R. V.R. - RIOLERING - HOGEDRUKREINIGING éSê A I I/AC Makelaar Taxateur o.g. ^eVkEeRnKOOP® liy MX I \j 1. Postbus 95.1850 AB Hetloo.Tel 072-331895 ASSURANT|ËN ^lpr W Kantoor: Zeeweg 20.1852 CR HeilooTAXATIES l De onderscheiden Ijsbaan-bestuurdersv.l.n.r. R.P. Hiemstra, K. Meer- tenSy J. Hoet-Strijbis en J. Sleutel. HEILOO - Het is een goede gewoonte van het bestuur van het gewest Noord- Holland/Utrecht van de KNSB om aan dacht te schenken aan ijsbaanbestuur ders met een bijzondere staat van dienst. Zo zijn na de jaarvergadering van de IJsbaan Heiloo op 2 december in de zaal van cafetaria Blakborn een aan tal bestuursleden in het zonnetje gezet. Mevrouw J. Hoet-Strijbis en de heer K. Meertens - beiden bestuurslid sinds 1954 - en de heer J. Sleutel, die vanaf 1963 in het bestuur zit, vielen de eer te beurt om benoemd te worden tot Lid van Ver dienste van het Gewest. Zij werden door de gewestelijk secretaris, de heer P.C. Pastoor, toegesproken. Deze had voor ieder een persoonlijk woord en speldde hen het bij deze benoeming behorende insigne op. Bovendien werd de heer R.P. Hiemstra Lid van Verdienste omdat hij gedurende een lange reeks van jaren als jurylid heeft meegewerkt bij wedstrijden op de kunstijsbaan De Meent. De afgevaar digde van de baancommissie Alkmaar, de heer J. van Dam, reikte hem het in signe uit. De sprekers liéten hun woorden verge zeld gaan van een boeket en ook van de IJsbaan Heiloo volgden felicitaties, on derstreept door een bloemetje. Na het officiële gedeelte van de avond is het ge zelschap nog enige tijd in geanimeerde stemming bijeen geweest. HEILOO - De medewerkers van het werkobject Vriendschappelijk con tact" van de Unie van Vrijwilligers (UW) afdeling Heiloo krijgen in de uit oefening van hun vrijwilligerswerk steeds meer te maken met demente men sen. Om beter met deze mensen te kun nen omgaan, werd onlangs voor hen een instruktiemiddag georganiseerd. De heer F. v.d. Wijngaard, sociaal psy chiatrisch verpleegkundige van het Riagg in Alkmaar, en mevrouw A. Brouwer, wijkverpleegkundige in Hei loo, waren aanwezig om het onderwerp „dementie, wat is dat ep hoe gaan we ermee om?" toe te lichten. Allereerst gaf de heer Van de Wijngaard een dui delijk beeld van wat dementie is, welke vorm van dementie er zijn en hoe de ziekte van Alzheimer verloopt. Na de pauze sprak mevrouw Brouwer over hoe men de dementerende het beste kan benaderen. Hierna kon men nog vragen stellen, waarop door de sprekers zo goed mogelijk werd ingegaan. Tot slot dankte de werkobjectleidster mevrouw W. Hund de beide sprekers voor hun interessante bijdrage aan deze middag en overhandigde hen daarbij een bos bloemen. HEILOO - Zondag 15 december is het weer de derde zondag van de maand. Dat betekent dat u mee kunt wandelen met gidsen van het IVN. Om 11.00 uur wachten zij u op bij de Kattenberg in het Heilooërbos (aan de Kenne- merstraatweg) voor een (gratis) rondlei ding van ongeveer anderhalf uur door het bos. Andere zondagen kunt u elders terecht: de eerste zondag van de maand in Ber gen, vertrekpunt Ruinekerk, beeldje van Roland Holst, de tweede zondag in Alkmaar, de Egmonderhout, ingang aan het Honkpad en de vierde zondag in Schoorl, vertrekpunt Witte Kerkje in Groet. Elke zondag'van 13.00 tot 17.00 uur kunt u terecht in ons infocentrum in Bergen aan Zee (eerste weg links aldaar, zie bord). Wilt u inlichtingen, belt u dan 072-331588. HEILOO - Rockorkest Memphis is zo Alkmaars als het maar kan zijn. Sinds het begin van de jaren '70, met een on derbreking van enkele jaren, brengt de formatie met nagenoeg dezelfde bezet ting een repertoire bestaande uit vele klassieke rocksongs. Covers worden on dermeer gespeeld van Dire Straits, Gol den Earring, Eric Clapton, Brian Adams en Herman Brood. Maar de muzikale interesse van de groep gaat vooral uit naar de Rolling Stones. Dit resulteerde de afgelopen ja ren onder andere in optredens in de Amsterdamse Melkweg en in Metropool in Zaandam tijdens de nationale Rolling Stones fanclub-dag. Het motto 'Roc king the Stones' wordt door de bandle den Bruce Blok, Sjaak van Baar, André Siemonsma en Rod Sibbald dan ook met veel enthousiasme in de praktijk ge bracht. Zaterdag 14 december kan een ieder daarvan getuige zijn, wanneer Memphis optreedt in café 't Akertje aan de zuid grens van Heiloo. HEILOO - Met gemengde gevoelens heeft het bestuur van de R. K. Parochie gemeenschap Heiloo besloten voor de vieringen op Kerstavond van 21.00 uur in de Willibrorduskerk en van 24.00 uur in de Moeder Godskerk, respectievelijk opgeluisterd door de zangkoren Die Schaeckelsinghers en MoGoJoKo, toe gangsbewijzen in te stellen. De meer dan gevaarlijke situatie, die de laatste jaren in beide kerken is ontstaan, door dat bezoekers zelf stoelen meebrachten of ze her en der vandaan haalden en daarmee de gangpaden versperden, kan het parochiebestuur niet meer voor zijn verantwoording nemen. Om ongebrei delde afname tegen te gaan, worden de toegangskaarten a 1,00 verkocht; de opbrengst zal in zijn geheel aan de aktie Solidaridad (dit jaar thema Indianen') ten goede komen. In het weekend van 14 en 15 december zijn de kaarten na el ke viering achter in de kerken verkrijg baar. Daarnaast kan men op zaterdag 14 december tussen 16.00 en 17.00 uur voor kaarten terecht in de koffiekamer van de Moeder Godskerk. De formatie Memphis treedt op in 7 Akertje. f 5,- per dag iedere dag langer f 1,- Heerenweg 138 072-334940 Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo, tel. 072-330175. Fax 072-335644 Redactie: De redactie is tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 072-330175. Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo. (072-331081) Kromme akker 36, 1723 BG Noord-Scharwoud'e (02260-18896) Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 72 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. p VAN DER ^^%ederen' „w ■07*330*0 De Laghe Weijdt 2 9 Rechte Hondsbosschelaan 22 Heiloo - Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 HEILOO - De bouw van de woonge meenschap voor 50-plussers Het Alter natief in Ypestein heeft het hoogste punt bereikt. Opdrachtgever en aanne mer hebben dit op donderdagmiddag 5 december met enig feestelijk vertoon herdacht en in de meest letterlijke zin 'bekroond' door het ontsteken van de lichtjes in een kerstboom, die op het dak was geplaatst. Deze symbolische handeling werd verricht door de heer P. Oppelaar, vanaf de oprichting van Het Alternatief penningmeester en lid van de bouwcommissie van de vereniging. Zoals bekend is de doelstelling van Het Alternatief het stichten van een woon gemeenschap voor mensen van 50 jaar en ouder waarin de bewoners positieve aandacht en belangstelling voor elkaar hebben en zo nodig bereid zijn naar ei gen inzicht en vermogen elkaar bij te staan. Behoud van de eigen zelfstandig heid staat daarbij voorop. De bouw is begonnen in maart van dit jaar en naar verwacht wordt zullen de woningen omstreeks juni'92 kunnen worden betrokken. Het gebouw is ont worpen door het architectenbureau Bolhuis-Lambeck in Amsterdam en de bouw is in handen van aannemingsbe drijf Nevanco in opdracht van de Hu manistische Bouwstichting Bejaardenhuisvesting, eveneens te Amsterdam. Bij de voorbereiding en de plannen voor de inrichting zijn de leden van Het Alternatief vanaf het begin ten nauwste betrokken geweest. Na de korte feestelijkheid op de bouw plaats volgde nog een samenzijn in de wat behaaglijker omgeving van het Mo tel Heiloo, waar het woord werd ge voerd door de heer J.J. Dekker, directeur van Nevanco, en door me vrouw A. Rood-Cornelisse, voorzitter van Het Alternatief. De heer Dekker sprak de hoop uit dat het nu op het dak ontstoken licht ook zal mogen schijnen over degenen die daar straks gaan wonen. In haar ant woord bracht mevrouw Roos evenwel naar voren dat van een helderë verlich ting helaas nog geen sprake is en zij wil de dan ook voorlopig liever spreken van een zwak brandend kaarsje. Tijdens de onderhandelingen met de gemeente is gebleken dat de oorspronkelijke opzet van een hechte en werkelijke 'woonge meenschap' niet te verwezenlijken was. Omdat het gebouw tot stand is gekomen in de sociale woningbouwsector, heeft het gemeentebestuur de eis gesteld zelf de helft van de appartementen toe te wijzen aan andere woningzoekenden in Heiloo, ook al zijn zij geen lid van de vereniging. "Dat wij, na vijf jaar hard werken aan het nastreven van een ideëel doel, dit hebben moeten accepteren, werpt wel een schaduw over het nu be reikte resultaat", aldus spreekster. Maar zij voegde daaraan toe dat de ver eniging niettemin blijft hopen de doelstellingen uiteindelijk toch te kun nen verwezenlijken. HEILOO - Onze oud-plaatsgenote drs. Michaela Diamant, arts, hoopt op 17 december haar proefschrift 'Neuropep tides, Autonomie Stress Responses and Behavior' te verdedigen ter verkrijging van de graad van doctor aan de Rijksu niversiteit te Utrecht. HEILOO - In het Mozartjaar neemt To neelvereniging Falkland een bijzonder stuk repetitie: Amadeus' van Peter Shaffer. Het afgelopen seizoen was dit toneelstuk met Willem Nijholt in de hoofdrol in veel Nederlandse theaters te zien. Nog grotere bekendheid kent de gelijknamige filmversie, die een ware Mozart-revival in gang gezet heeft. Dankzij de medewerking van theater producent John van de Rest - die dé Ne derlandse rechten van dit stuk bezit - heeft Falkland nu een primeur: voor de eerste maal wordt Amadeus' door en amateurgezelschap opgevoerd. In april 1992 zijn de eerste voorstellin gen van Amadeus' in theater De Beun in Heiloo te zien. Deze week zijn de re petities gestart onder leiding van regis seur Jan Hoedjes. Aan Amadeus' werkt een grote groep mensen mee: naast de vele spelers en speelsters is vooral een moeilijke taak weggelegd voor de vormgevers: decorontwerp, licht- en geluidstechniek, grime en kostuumontwerp zijn belangrijke ele menten. Want hoewel het toneelstuk zich grotendeels in de 18e eeuw afspeelt, overbrugt de sfeer moeiteloos de twee honderd jaren die tussen de sterfdatum van Mozart en de dag vandaag zijn ver streken. Een speciale taak is ook weggelegd voor hoofdrolspeler Martin Affourtit, die de rivaal van Mozart, Antonio Salieri, tot leven brengt. Salieri neemt in het to neelstuk het publiek bij de hand en laat Mike Kuyt in de rol van Amadeus. zien hoe hij probeert Mozart af te troe ven. Dat het niet gelukt is beroemder dan Mozart te worden, is voor hem een grote frustatie gebleven. Wekelijks re peteert Falkland nu in het Open Huis in Heiloo aan deze nieuwe uitdaging. Wil lem Nijholt en John van de Rest krijgen in april een uitnodiging, want Falkland is ervan overtuigd, dat hun professione le oordeel positief zal zijn. HEILOO - Multikabel -de kabelexploi tant in een belangrijk deel in de kop van Noord-Holland- neemt per 1 januari het kabelnet in Heiloo Zuid-West over van Robert Schmitz b.v. De afgelopen maanden hebben er onderhandelingen plaats gevonden die uiteindelijk hebben geleid tot de overname. In de wijken Baetenburg, Boekenstein, Vredenoord, De Ronge en Boswijk zal Multikabel voortaan de kabeltelevisie verzorgen waardoor de witte vlek' in het gebied van Multikabel binnen Heiloo is wegge werkt. Alle abonnees van Heiloo die zijn aangesloten op de kabel hebben nu met Multikabel te maken. In principe verandert er weinig voor de bewoners in Zuid-West. Het program mapakket was al hetzelfde als in de rest van Heiloo en dat blijft zo. Wel zullen voortaan de abonnementsgelden -welke ook geen wijziging ondergaan- maande lijks via de gasnota worden geïnd. Toch zijn ook de abonnees bij het overnemen van het kabelnet gebaat. In dit geval leidt de overname namelijk tot lagere kosten waardoor de tarieven op het hui dige peil kunnen blijven en het pro grammapakket kan worden geoptima liseerd. Omdat in de wijken Vredenoord en De Ronge nog oude kabelnetten liggen zal Multikabel deze in het eerste kwartaal van 1992 gaan vervangen door nieuwe. Ook deze investering heeft geen gevol gen voor de abonnementsprijs. Over al deze zaken hebben de toekomstige abonnees van Multikabel reeds een apart schrijven met alle informatie ont vangen. HEILOO - Morgenavond, donderdag 12 december, komen de leden van de Heilooër gemeenteraad bijeen in de raadzaal van het gemeentehuis. De openbare maandelijkse vergadering be gint om 20.00 uur. Op de agenda staan, naast andere za ken, twee punten, die tijdens de begro tingsbehandeling vorige maand al werden aangekaart: het samenwerkings verband Noord-Kennemerland en de deelname aan de sociale vernieuwing. Wie meer wil weten over deze en andere onderwerpen van de raadsvergadering, kan de stukken inzien in het gemeente huis en in de openbare bibliotheek'(tij dens de openingsuren). HEILOO - De Vereniging Oud Heiloo organiseert in samenwerking met de Heilooër Operette Vereniging een ten toonstelling in het kader van het veertig jarig bestaan van de vereniging. Van elk jaar zijn er herinneringen bewaard ge bleven zoals programmaboekjes, affi ches, recenties, foto's etc. De tentoonstelling wordt geïllustreerd door een video-presentatie en gestoffeerd door een keur van rekwisieten en grimmeurs-attributen. Op deze wijze is een interessant geheel ontstaan dat u een blik gunt .in de wereld van ,,de operette". De tentoonstelling zal officieel geopend worden op zaterdag 14 december 1991 om 14.00 uur door mevrouw A. C. Roos-Cornelisse, lid van de Gemeente lijke Commissie Welzijn (voor de ama teuristische kunstbeoefening en kunstzinnige vorming). De opening zal worden opgeluisterd door het H.O.V.- koor met een fragment uit ,,Der Vogel handier" van Carl Zeiler. HEILOO - Om u alvast in de kerstsfeer te brengen organiseert MoGoJoKo de traditionele Kerstsamenzang op woens dag 18 december. Dit jaar hebben wij een uitgebreid samenzang-repertoire op het programma staan. Iedereen, jong en oud, die het leuk vindt om te zingen of alleen te luisteren, is van harte welkom. Aan de kinderen vragen wij weer om een ritme-instrumentje mee te nemen. De Kerstsamenzang op woensdag 18 de cember begint om 19.30 uur en wordt gehouden in de Moeder Godskerk, Hol- leweg 111, Heiloo. De toegang is gratis. Bij binnenkomst krijgt iedereen een tekstboekje om alles nog beter te kun nen volgen. HEILOO - Op woensdag 18 december kunnen kinderen tot en met 14 jaar tus sen 13.00 en 17.00 uur kerststukjes ma ken bij Ria Giesbertz en Edwin's Bloemenhoek in winkelcentrum Het Hoekstuk. Tegen betaling van 2,50 kunnen de kinderen hun fantasie en creativiteit kwijt. De opbrengst hiervan gaat naar kinder dagverblijf De Vijfhoek in Heiloo, een dagverblijf voor verstandelijk en meer voudig gehandicapte kinderen. Dit als ondersteuning van de actie 'Geef ze de ruimte', met als doel het realiseren van een snoezelruimte. Doe net als Ria Gies bertz en Edwin's Bloemenhoek en sta 'vierkant achter De Vijfhoek'. Mevrouw Venniker uit Heiloo, één van de deelneemsters aan de tele fooncirkels van het Rode Kruis. HEILOO - De telefooncirkels Heiloo van het Nederlandse Rode Kruis wil in samenwerking met de Stichting Welzijn Ouderen in Heiloo het telefooncirkel- werk onder de aandacht brengen. Beide organisaties willen op deze manier een bijdrage leveren aan de veiligheid en het sociale contact van vele mensen, die daar behoefte aan hebben. Een telefooncirkel bestaat uit een groep enthousiaste vrijwilligers, die de deelne mers in de telefooncirkel begeleiden. Doordat veel meer mensen thuis blijven wonen en soms aan huis gebonden zijn, is de telefooncirkel een prima manier om erbij te blijven horen. Een telefooncirkel bestaat uit een groep mensen, die onder begeleiding van een vrijwilliger (begeleider) iedere dag of op een aantal afgesproken dagen, telefo nisch contact met elkaar hebben. De be doeling van deze cirkels is tweeledig. Deelname aan de telefooncirkel geeft een zekere mate van veiligheid, zonder dat de zelfstandigheid in het geding komt. Daarnaast kan het dagelijks con tact hebben met andere mensen het iso lement doorbreken. Werkwijze Op een afgesproken tijdstip start de vrijwilliger de cirkel door de eerste deel nemer op te bellen. Vervolgens bellen de deelnemers elkaar op in een afgespro- HEILOO - Het Heilooër filiaal van Al- bert Heijn in Winkelcentrum 't Loo gaat voortaan ook scharrelvarkensvlees verkopen. Daarmee gaat een lang ge koesterde wens van de plaatselijke af deling van de Dierenbescherming in ver vulling. De Dierenbescherming ijvert er al jaren voor dat ook in Heiloo als alter natief voor het varkensvlees uit de bio- industrie scharrelvarkensvlees voor de consument verkrijgbaar is. Enkele maanden geleden organiseerde zij nog een voorlichtingsbijeenkomst voor o.a. alle slagers in deze regio. Vrijdag 13 de cember om 10.00 uur zal Piet Steltman, directeur van de Dierenbescherming, aan de bedrijfsleider van het filiaal in Winkelcentrum 't Loo zijn waardering voor deze stap uitspreken en hem hier bij namens de Dierenbescherming een passend geschenk overhandigen. ALKMAAR - Interkruis Noord-Kenne merland organiseert voor de derde keer de cursus Hoofdpijn te lijf' gebaseerd op de Teleac-cursus. Deze cursus omvat 8 avonden en start op dinsdag 21 janua ri van 20.00 tot 22.00 uur in het kruisge- bouw, Willem Buytewechstraat 2 te Alkmaar. Contribuanten van Interkruis Noord Kennemerland betalen 50,00 anderen 75,00. Deze bedragen zijn exclusief het Teleac-cursusboek. Net zoals de vorige keren geven 2 speci aal daarvoor opgeleide wijkverpleeg kundigen deze cursus. Zij geven informatie over het verschijnsel hoofd pijn, aanwijzigingen om te ontspannen en mogelijkheden om de hoofdpijn te verminderen. Informatie/aanmelding bij het secretariaat van Interkruis Noord-Kennemerland, telefoon 072- 159100. De aanmeldingstermijn sluit op woensdag 8 januari. ken volgorde. De laatste deelnemer belt de vrijwilliger, zodat deze weet dat iede re deelnemer is bereikt. Neemt één van de deelnemers niet op, dan wordt de vrijwilliger gebeld, zodat die maatrege len treft om hulp te bieden. Eigenlijk kan iedereen, jong en oud, die om welke reden dan ook behoefte heeft aan dat dagelijkse contact meedoen aan een telefooncirkel. Ook als men het leuk en zinvol vindt om samen met anderen in zo'n cirkel mee te draaien. Wanneer het u zinvol en plezierig lijkt of wanneer u eerst iets meer wilt weten, dan kunt u contact opnemen met mw. J. Gankema (330161) of mw. Verheggen (339173). Aan deelname zijn geen andere kosten verbonden dan uw eigen gesprekskosten (per dag circa 15 cent). HEILOO - Alleen al bij het maken van deze natuurlijke kerstversierin gen komt u helemaal in een feeste lijke stemmingmet een stukje nostalgie. Want de besjesnote en specerijen waardoor deze kerststuk jes zo lekker geurendoen denken aan de eenvoudige kerststukjes van vroeger. In de kerststukjes en geuri ge specerijkransen verwerkt u bij voorbeeld kaneelpijpjesbamboe, laurierblad, nootmuskaatballetjes, kruidnagels, jeneverbessen, zoe thout en bakulivruchten. Al deze specerijen zijn volop verkrijgbaar in Grutterij De Korenbloem, overzich telijk opgesteld en prettig geprijsd. HEILOO - Het traditionele kerstcon cert in de Witte Kerk te Heiloo zal plaatsvinden op zondag 22 december, aanvang 15.30 uur. Het concert wordt dit jaar gegeven door het Vocaal En semble Ottovoci onder leiding van Mau rice Broussard. Dit professionele dubbelkwartet werd in 1986 geformeerd. Inmiddels heeft Otto voci zich ontwikkeld tot een topensem- ble met een gedegen podiumervaring. Er worden werken uitgevoerd van Men delsohn, Bartholdy, Saint-Saëns, Schu mann en Rossini. Voorts zullen er een aantal Christmas Carols worden ge zongen. De entree voor dit concert bedraagt 10,00. Voor 65 en CJP is dit 7,50. HEILOO - Ondanks moeilijker omstan digheden, daar veel landen om hulp vra gen, zijn 38 kerstpakketten van gemiddeld 15 kg onderweg naar Polen en worden daar aan huis bezorgd. Zeer veel dank aan Albert Hein en personeel, alle mensen, die hebben bijgedragen in natura en geld, en de Grosmarkt Heiloo. HEILOO - In tegenstelling tot eerdere berichten wordt de eerst volgende lite raire ontmoeting met Annemarie Oster gehouden op zondag 19 januari. De aanvang blijft 10.30 uur in de foyer van het Open Huis. De jazz-muziek wordt verzorgd door het Cosmopolitan Quin- tett. Meer informatie in een volgende Uitkijkpost.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 1