Gekapt met het hele gezin de gezellige tijd tegemoet! haarfijn 1992 Winkeïhof 't Loo Heiloo Kom nu bij ons binnen of maak een afspraak. Juist nu is een optimale verzorging nodig, zodat uw haar dit jaargetijde kan doorstaan. Wij wensen iedereen prettige feestdagen en een HAIRFASHION TEAM Astrologie en handleeskunde Regio muziekfestival Hypotheekmarkt in herstel Sunny Afternoon Band te gast bij Centerdisc Fitness-training voor 55-p!us vrouwen 'Een groot misverstand', een komedie in De Beun The Bob Color 'back' in Buk Buk *527 Coos de Joode blij aan de weg timmeren HEILOO - Coos de Joode is een druk baasje. De Oost- zaanse haarstylist („noem mij maar gewoon kapper") houdt zich niet alleen bezig met bestieren van z'n zeven filia len, waaronder één in Heiloo, doch vindt tussentijds ruimte om, als representant van Goldwell Nederland, op de hoogte te blijven van de laatste mode om dfze kennis vervolgens her en der uit te dragen. Recent gaf De Joode voor Goldwell in Apeldoorn een show voor kappers/sters uit geheel Nederland. Onder de noemer Salon Totaalver strekte hij informatie over nieuwe haarmodetrendstech nieken en kleuren. Ook z'n eigen medewerkers/sters, vere nigd in het Hairfashion Teamwaren op de show aanwezig Een week later zat de ,crea- teur' in het vliegtuig op weg naar Londen, waar traditio neel (onder de noemer 'Salon International') de Europese 'look' wordt vertoond. „Hier moet je gewoon aanwezig zijn, want hier wordt de mode voor de aankomende periode vast gesteld", aldus Coos, die zegt het opvallend te vinden dat de wat gladdere kapsels worden vervangen door de meer sprin gerige modellen. „In de win ter krijgen we meer te maken met de blondtinten. Het zoge heten Madonna-blond komt weer terug". Van de ervaringen in de Engelse hoofdstad stelde De Joode een videoband samen. En deze'kwam goed van pas. Immers samen met z'n 40 haarstylistes(n) toog de Oost- zaner wederom naar Apel doorn, waar he't pand van Goldwell dienst deed als plaats van handeling van een 'verwendag'. Watergolven Hier waren specifieke presen taties van langhaar- en heren kapsels. En aan de hand van de in Londen opgenomen vi deoband vertelde de 'hairde- signer' een en ander over de nieuwe lijnen. En om aan te geven dat de kappers en kapsters van De Joode zich niet alleen met snelle en jonge haarmode bezig houden, be wijst het feit dat ook het wa tergolven volop aandacht krijgt. „Je zal er versteld van staan, hoeveel mensen nog een watergolf willen. Wij willen onze kop hiervoor niet in het zand steken, maar de mensen ook daadwerkelijk van dienst zijn", meent Coos. Na het vaktechnische gedeelte volgde een optreden van een zanger. Vervolgens werd geza menlijk gefondued, om de dag af te sluiten met een klin kend feest. „De interne sfeer is bij ons van eminent belang. Daar doen we dan ook veel aan". En medewerkster Judith Bart weet te vertellen, dat De Joo de zijn personeelsleden aan het einde van de avond verrast met een paar beesten pantoffels. Een andere factor waar de eige naar waarde aan hecht is het communiceren met de klanten. Om deze zo optimaal mogelijk te laten zijn, hebben de mede- werkers/sters kortgeleden trai ningen bij Wilfred Selier gevolgd. De bedrijfslei- ders/sters krijgen binnenkort een speciale training. „Ik vind het belangrijk dat mensen met eventuele klachten goed worden geholpen. En dat bijvoorbeeld de telefoon op een correcte ma nier wordt opgenomen. Het zijn details, maar ik wil ze niet als zodanig benaderen". Onlangs was het Hairfashion Team van Coos van de partij op een bruidsshow in het hoofdstedelijke Altea Hotel. Twaalf dames in de zaal, die mettertijd gaan trouwen, wer den die dag de bruid. Ze kre gen een aangepa^ kapsel, make-up en alles wat ermee sa menhangt. Coos de Joode zit thans zo'n slordige 26 jaar in het kappers vak. Enkele jaren terug werd hij in Wenen Europees kampi oen en wist hij tijdens de We reldkampioenschappen in Las Vegas beslag te leggen op de tweede plaats. Bovendien werd De Joode Nederlands beste en won hij de felbegeerde Gouden Tulp van Amsterdam. Kennis van zaken kan hem dus onmogelijk ontzegd' worden. Een gegeven dat ook Goldwell Nederland in de oren knoopte. En uiteindelijk in Coos de Joo de een uitstekend vertegenwoor diger vond om de haarmode in binnen- en buitenland uit te dragen. HEILOO - Sinds september 1991 woont en werkt Anne Boekei in Heiloo. Anne houdt zich al meer dan 10 jaar bezig met psychologie, astrologie en handleeskun de. Zij studeerde psychologie, kreeg 4 jaar les van Karen Hamaker. Zondag in astrologie en bekwaamde zich in de handleeskunde bij o.a. Judith Flaim. Met veel succes startte zij september in Heiloo cursussen astrologie en hand leeskunde. In januari beginnen er nieuwe cursus sen, die gegeven worden in series Van 10 lessen. U kunt op deze manier rustig kennis maken met het onderwerp, zon der er meteen een iaar aan vast te zitten. De nieuwe voorjaarscursussen zijn: astrologie voor beginners en gevorder den, handlezen voor beginners, wegens de grote belangstelling met maar liefst drie groepen. Door de doorstroming is er in de gevorderden-groepen astrologie basis duiding en analyse 6, ruimte gekomen voor een paar enthousiaste mensen, die al wat verder zijn. Tevens is er een cur sus anti-stress: voet-, hand-, hoofdmas sage, die eerst rust en daarna nieuwe energie geeft. Geen overbodige luxe na de drukke decembermaand. Alle groe pen worden bewust klein gehouden om een ieder zo goed mogelijk te begelei den. Heren, aarzel niet, in elke groep bevinden zich mannen. Voor inlichtin gen en aanmelding: tel. 072-339163. HEILOO - Na een geslaagd Blaaskapel- lenfestival Kennemerland '91 organi seert de Stichting Materiële Belangen van de Muziekvereniging Lamoraal van Egmont voor de eerste keer een "Regio Muziekfestival". Dit festival zal plaats vinden in het weekend van 2 en 3 mei 1992 en wordt gehouden in het Dorps huis Hanswijk te Egmond aan den Hoef. De deelnemers kunnen in een zaal met een prima akoestiek, tijdens een optre den van 30 minuten voor een groot pu bliek, dc Egmondtrofee '92 winnen. Aan dit evenement kan worden deelge nomen door amateurorkesten, koren en groepen van 2 of meer personen. De musicerende amateurs worden gezocht in Bergèn, Schoorl, Warmenhuizen, Heerhugowaard, Koedijk, Alkmaar, Oudorp, Heiloo, Limmen, Castricum, Akersloot, Langedijk, St. Pancras en de Egmonden. Buiten orkesten en koren staat het festival open voor kleinere groepen zoals accordeongezelschappen, blaaskapellen, countrybands, bigbands, steelbands, trio's en duo's. Wilt u meer informatie of wilt u met uw groep deelnemen, neem dan contact op met Rien Druiven, op werkdagen tussen 18.00-19.00 uur, telefoon 02206-2245. Tiny Ruysschaert en Levente Kende presenteren yMozart in muziek en woorden' in theater De Beun. 'Mozart in muziek en woorden': koffieconcert in De Beun HEILOO - Zondag 15 december treden in Theater De Beun op Tine Ruysschart (tekst) en Levente Kende (piano) met een aan Mozart gewijd koffieconcert Mozart in Muziek en Woorden'. Aan vang 11.10 uur. Entree ƒ15,00; cjp/65 ƒ12,50 (incl. kopje koffie). Kaartverkoop bij de bekende adressen en vanaf een uur voor aanvang aan de kassa van De Beun. Levente Kende werd geboren in Boeda pest. Hij werd leerling aan het Bartok- conservatorium en aan de Liszt-acade- mie in Boedapest bij Prof. Wehner. In 1972 won hij de „Grand Prix" van de Liszt-academie. Sinds september 1974 woont hij in Antwerpen. Hij behaalde het „Hoger speciaal diploma" aan het Koninklijk Muziekconservatorium te Brussel. Hij concerteerde in alle Oost bloklanden, in Scandinavië, Spanje, Italië, en Nederland. Hij is jurylid van het Internationale Liedbegeleiding Con cours te Den Haag. Tine Ruysschaert leest brieven voor van Mozart waarin hij schrijft over muziek, liefde, dood, componeren en nog veel meer. Deze Vlaamse actrice haakt tel kens weer in op trendgerichte proza of poëzie die een groot publiek kan boeien. Zo speelde ze soloprogramma's met teksten van Bomans, Louis Paul Boon, Hugo Claus e.a. HEILOO - De hypotheekmarkt is stevig in herstel. De neergaande lijn in de eerste maanden van dit jaar is omgebo gen. Het dieptepunt is sinds mei van dit jaar voorbij. Er worden sindsdien weer meer hypotheken verstrekt dan in de vergelijkbare periode van 1990, zo blijkt uit gegevens van de Rabobank. In 1990 was er sprake van een sterke da ling. Er werden ruim 30.000 woninghy potheken minder verstrekt dan in 1989. In de eerste helft van dit jaar heeft die lijn zich min of meer doorgezet. Er zijn in die periode 14.000 hypotheken min der verstrekt dan in de eerste helft van 1990. Toch is het eerste halfjaar door hypotheekverstrekkers met een prettiger gevoel afgesloten dan vorig jaar. Na een schuchter herstel in mei - waarin 3% meer hypotheken werden verstrekt dan in mei 1990 - klimt de markt met rasse schreden uit het dal. In juni werden 19% meer hypotheken verkocht, in juli zelfs 30%. De Rabobank verwacht dat het uiteindelijke aantal verstrekte hypo theken over 1991 slechts gering onder het niveau van 1990 zal uitkomen. In dat jaar werden er"213.000 hypotheken afgezet. Hoewel de markt fors terugliep, hebben de drie grote banken in 1990 hun mark taandelen verbeterd. De overige markt partijen - met name verzekeringsmaat schappijen, bouw- en pensioenfondsen - verloren terrein. In de eerste helft van dit jaar bereikte alleen de Rabobank - ten opzichte van de vergelijkbare perio de van 1990 - een hoger marktaandeel. Deze bank verstrekt in totaal 30% van de hypotheken in ons land en blijft daarmee veruit de grootste marktpartij. Het succes van de Rabobank is mede het gevolg van een intensievere markt bewerking met een aantrekkelijk actie tarief. HEILOO - Op zondag 15 december is er een bijzonder optreden bij Centerdisc aan het Slimpad op de hoek met de Heerenweg in Heiloo. De gelegenheidsformatie Sunny Sunday Afternoon Bluesband zal in de winkel voor levende muziek zor gen vanaf 14.30 uur. Het wordt een ware bluesmiddag met optredens van diverse topmuzikanten uit Hei loo en omstreken. De blues tot in het merg voelendat kan iedereen aanstaande zondag. waarin de wonderlijke belevingswereld van het slachtoffer centraal staat. We zien haar worstelen met haar huwelijk, met begrippen als macht en onmacht, schuldgevoelens, statusconflicten, list, bedrog, sex en heftige jeugdervaringen. Een optelling van misverstanden dus. Met dramatische momenten, maar ook véél humor. En lekkere muziek. HEILOO - Alleen voor vroüwen van 55 jaar of ouder organiseert de Stichting Ouderenwerk vanaf woensdag 15 janu ari een wekelijkse fitness-training. De leiding is in de deskundige handen van sportdocente Jeanne Gelsing, die ervoor zorgt dat een uur lang in een ongedwon gen sfeer aan conditietraining en bewe gingsoefeningen wordt gedaan. De lessen worden gegeven in het gymnastie klokaal van de school aan de Driestal in Heiloo, iedere woensdag van 14.00 tot 15.00 uur. De kosten bedragen acht gul den per maand. Belangstellenden kun nen zich opgeven of inlichtingen verkrijgen bij. het kantoor in Het Tref punt, Westerweg 294, telefoon 331297. HEILOO - Vrijdag 20 december in Theater De Beun de muzikale komedie ,Eén groot misverstand' geschreven en gecomponeerd door Hetty Heyting, gespeeld door Hetty Heyting, Martin van den Ham en Michel Sorbach. Aan vang 20.15 uur. Entree 25,00; cjp/65 -F 22,50. Kaartverkoop bij de bekende adressen en vanaf een uur voor aanvang aan de kassa van De Beun. Door een misverstandje wordt een vrouw in een afgelegen steeg overvallen door een mooie machojongen met een lelijk karakter. In de paar seconden dat deze dader haar met een pistool bedreigt vliegt haar leven aan haar voorbij. In flitsen, vaak grappig maar ook pijnlijk. En ondanks de absurditeit zeer herken baar. In scènes en liedjes leren we haar echtgenoot kennen, haar overheersende moeder, en vele andere figuren. In flash backs, maar ook in flash forwards. De dader inspireert het slachtoffer tot fan tasieën waar ze zelf van schrikt. Nu haar leven aan een zijden draad hangt komen allerlei verborgen verlan gens, leugens en gemiste kansen naar de oppervlakte. De chaos wordt echter nog groter als een bekende haar te hulp schiet. Opeens dient de vraag zich aan of het slachtoffer wel gered wil worden door diegene? Wil ze überhaupt nog wel dóór op de weg die ze al jaren volgt? Humor met diepgang is al jaren het handelsmerk van Hetty Heyting, de schrijfster van „Eén groot mis verstand". We zien Hetty Heyting, Martin van den Ham en Michel Sorbach in deze avondvullende theatervoostel- ling in menige huid kruipen. Ondanks de fragmentarische en afwisselende sa menstelling van het programma is het één doorgecomponeerd verhaal, HEILOO - Voor diegenen onder ons, die de Bob Color al eens live aan den lij ve hebben mogen ondervinden, is het nu volgende verhaal totaal overbodig. Daarom, eventuele nieuwelingen, even onder ons: springende en klimmende muzikanten, covers in een dusdanig nieuw jasje gestoken, dat je voeten van zelf in beweging komen en één van de opvallendste zangers van Nederland: Rob Wiedijk. Zangeres Anneriek is als laatste aan de band toegevoegd, wat een completering van het geheel genoemd Zie daar in het kort samengevat hoe de avond in de zaal van de Buk er ongeveer uit zal zien en nog belangrijker: hoe de avond zal klinken. Covers van onder andere Joe Tex, Solomon Burke en Ed die Floyd worden in opzwepend tempo op het toneel in uitvqering gebracht, waarbij de benen van het publiek probe ren datzelfde tempo bij te houden. Dit alles heeft een opwaartse kracht op de temperatuur in de zaal van de Buk. Zonder overdrijven, is dit een optreden waar je bij geweest moet zijn om erover mee te kunnen praten. Reden genoeg om je op zaterdag 14 december in ons gebouw tegen te komen. De aanvang is 21.30 uur, de pntree bedraagt 10,00. mag worden. The Bob Color zet zaterdag Buk Buk op stelten toch

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 8