Dirk Barten, de Hyundai-dealer van Heiloo. De nieuwe Lantra is een groot succes. En van de service van Dirk Barten kunt u verzekerd zijn. Bij Houtenbos ziet men van alles om zelf leuke kerststukjes te ma ken, kerstkransen om te versieren. Ook zagen we hier van die leuke ouderwetse straatbezems. Droogbloemen zijn er in alle kleuren. De kadowinkel van Beemster aan Het Zevenhuizen ziet er met al z'n kerstspullen reuze gezellig uit. Kerstkleden, theemutsen, speeldoosjes en leuke schorten: ze hebben er van alles. Bij Radio Bakker zijn er met de feestdagen op komst vele aan biedingen, bij voorbeeld op het gebied van video camera's en mag netrons. De Opel Astra is in korte tijd een zeer populair mo del geworden. Hij staat in de toon zaal van HAB Opel aan de Ken- nemerstraatweg. Bij de Aalsmeer se plant en hal veel grote planten en na tuurlijk kerststerren en cyclamen. Opgemaakte bakjes zijn er ook. Bijna elke dag is er verse aanvoer. Ook voor iets aparts op het ge bied van groente en fruit is er bij groentebóer Mar co ruime keuze. U zult zeker slagen. Buiten de vele theesoorten vindt men bij de Thee klipper voor de feestdagen ook glazen kandelaars en mandjes ge vuld met lekker nijen: leuk om iemand kado te doen. Wie bij Sinnige binnenkomt ziet bij wijze van spreken de vita minen op de toonbank liggen. Heerlijke sinaa sappels en grape fruits en altijd kersverse groente. Bij Modehuis Mar ja Geels veel feestkleding in glitter en met kraaltjes, mooie f eesttruien, blazers ,en zijden blouses, fluwelen skipantalons. En - indien nodigal les wordt altijd gratis vermaakt. Bij Gloria aan de Oosterzijweg vindt men water bedden, die elec- trisch verstelbaar zijn, net als bij een lattenbodem. Met het oog al op het oudejaar gericht is bij slijterij Ado een grote keuze in champagnes, variërend in prijs van 44,00 tot f 90,00. Ook voor relatiegeschenken kunt u hier goed terecht. De Heilooér kruidenbitter is een groot succes en heeft menige griepaanval geweerd. Wilt u er met de kerst feestelijk uitzien, kapsalon Bij waard gebruikt de bekende produkten van l'Oreal en Kerastase, die voor een goed resultaat zorgen. De goe de coupe zorgt voor de finishing touch. Naast feestkleding in alle maten zijn er bij Boetiek En core ook mooie schoenen en tasjes. Er is ook een feestelijk assortiment Jago-shawls. Het is altijd leuk om even binnen te lopen bij Hal 't Zevenhuizen, even 'grutten'. Ze hebben een ruime sortering hang-olielampen. Zoekt u echter bakjes voor de magnetron, ook dan kunt u daar terecht. Waarvoor eigenlijk niet! i ■MilKiltifAi UITKIJKPOST 18 DECEMBER 1991 PAGINA 27

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 27