ft A.J. vos M. Velseboer 33 jaar trouwe bezorger van de Uitkijkpost C. HACHMANG Holleweg 19 072-335085 Koffieconcert en jeugdtoneel in theater De Beun - Heiloo NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN X-P0SÉ Het muzikale nieuwjaarsevenement van de gemeente Heiloo vindt plaats op vrijdag 3 januari van 20.00 tot 22.00 uur in Het Open Huis. Uitgebreide informatie over opzet en programma vindt u in de gemeentelijke informatierubriek, elders in deze Uitkijkpost. 57e JAARGANG NO. 1 - 1 JANUARI 1992 Kaarten nieuwjaarsbal Buk Buk uitverkocht! Vondelschool verhuisd Agenda Open Huis en theater De Beun Gooi kerst- en nieuwjaars kaarten niet weg Cursus 'Taal en sekse' bij Federatieve Vrouwenraad Johan Bouquet in de Oud Inn Kindervoorstelling 'Hans en Grietje' in de Beun OPENINGSTIJDEN: 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 15.00 uur Koffieconcert 'Chopin, een piano-genie' in de Beun Jeugdorkest Caecilia in de Loet Literair Jazz-Café Alkmaar, Heiloo, Egmond UITVERKOOP 30-50% KORTING Politieberichten Gevonden voorwerpen dvertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo, tel. 072-330175. Fax 072-335644 Redactie: De redactie is tijdens kantooruren ^■r ■f\v) te bereiken onder nummer 072-330175. BfllHl NS/ Redactie-adressen: ■ÜIBS V Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo. (072-331081) J Westerweg 371, 1852 PR Heiloo (072)-333775) Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 72 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. HEILOO - Vannacht om 00.30 uur gaan de deuren van Buk Buk aan de Pastoor van Muijenweg 12 te Heiloo open voor een groots dance-feest om het nieuwe jaar in te luiden. De afgelo pen week zijn de kaartjes hiervoor als warme broodjes over de toonbank ge gaan. Alle kaarten zijn in record-tijd verkocht. Alleep kaarthouders inogcn naar binnen, dus wie geen kaartje heeft, heeft pech gehad: de zaal is vol. Maar niet al te zeer getreurd, want het komend weekend staan er alweer drie activiteiten op het programma. Vrijda gavond wordt voor de tweede maal in deze kerstperiode een tienerdisco ge houden, aanvang 19.30 uur, einde onge veer 22.00 uur, entree 2,50. Tijdens deze tienerdisco worden in het Brunoge- bouw slechts alcoholvrije drankjes ver kocht tegen een zakgeld-vriendelijk tarief. Zaterdag 4 januari speelt in het café van Buk Buk een nieuwe Alkmaarse forma tie: Skyline. Het gaat om een try-out, waarbij de leden van de groep ruim een dozijn eigen nummers ten gehore zal brengen tijdens een optreden van onge veer een uur. De aanvang is 23.00 uur en de toegang is voor iedereen gratis. Zondag 5 januari, eerste zondag van de maand, en dus jamsessie in het café van Buk Buk.' In de namiddag kan je meespelen of luisteren naar een keur van muzikanten uit de regio. Voor ver sterkers zorgt Buk Buk, evenals voor een drumstel. Inpluggen en meespelen derhalve. Deelname is gratis, alleen luisteren kost ook al niets. Zaterdag 18 januari zal het eerder uit gestelde optreden van de Tröckener Kecks plaatsvinden in de grote zaal van Buk Buk. Hiervoor zijn nog een aantal kaarten verkrijgbaar bij Buk Buk en Centerdisc. Een kaart kost 12,50. HEILOO - Op vrijdag 20 december was het zover. De verhuiswagens reden voor en de Vondelschool werd in record tem po verhuisd naar de oude huishoud school aan de Pastoor van Muijenweg, en twee groepen naar de Duif. Deze ver plaatsing slaagde mede door de enorme hulp van tientallen ouders en leerlingen, en door de professionele inbreng van verhuisbedrijf De Graaff. De school moest verhuizen omdat het gebouw momenteel geheel gerenoveerd wordt. De school bestaat 40 jaar en na die periode heeft een school recht op al gehele aanpassing en ingrijpend onder houd. Samen met de heren Schot en Jongbloed van de dienst gemeentewer ken is er een plan ontwikkeld voor de renovatie van het gebouw. Indien alles meezit zal bouwbedrijf Kuypers deze klus in enkele maanden kunnen klaren. Eind maart of begin april zal de school dan haar intrek ne men in het gerenoveerde gebouw. Tot dat ogenblik is het hoofdgebouw ge vestigd aan de Pastoor van Muijenweg 16 te Heiloo, het telefoonnummer blijft 331327. Donderdag 2 januari Astrologie 9.30 - 11.30 PI.landsvrouwen 15.00 - 17.00 Operettever. rep. 20.00 - 23.00 Bridgeclub Heiloo 20.00 - 23.00 Vrijdag 3 januari N.v.v.H., damesbridge 9.30-11.30 Gem. Heiloo, nieuwj. receptie 19.00 - 22.30 Oppositie schaken 20.00 - 23.00 de Beun: Filmliga Heiloo 20.15 Zaterdag 4 januari de Beun: Kindertoneel Hans en Grietje 14.00 Filmliga Heiloo 20.15 Zondag 5 janauri de Beun: Filmliga Heiloo 20.15 Maandag 6 januari T'ai Chi 8.15-10.30 N.v.v.H., gym 11.00- 12.00 Astrologie 9.45 - 11.45 N.v.v.H., zang 14.00 - 15.30 Nivon Doe-middag 13.30 - 15.30 Rode Kruis Welfare 14.00 - 16.00 Pl.landsvr. zang 14.00 - 15.30 Beleggingscursus 14.00 - 15.30 Hatha Yoga Heiloo 13.30 - 15.30 Sans Atout bridge 20.00 - 23.00 Nivon Aquarellen beg. 20.00 - 22.00 Falkland toneel, rep. 20.00 - 23.00 Klaverjassen EHK. 20.00 - 22.00 Soc. alleenst. 20.00 - 22.00 Hatha Yoga Heiloo 19.30 - 21.30 Dinsdag 7 januari Doves gym 11.00 - 12.00 Nivo Aquarellen beg. 9.30 - 11.30 Astrologie 9.45 - 11.45 m.w jOnker cursus 9.15 - 11.15 Yoga v. ouderen 9.30 - 11.30 Vrije Academie 13.30 - 15.00 Frans les v. ouderen 13.30 - 14.30 Cursus antiek 14.00 - 15.30 Nieuw leven zang 20.00 - 22.00 Oppositie schaken 20.00 - 23.00 Haf fotoclub Heiloo 20.15 - 22.45 Winkeliersver. 't Loo 20.00 - 23.00 de beun Filmliga Heiloo 20.15 Woensdag 8 januari Nivon tekenen gev. 9.30 - 11.30 Astrologie 9.45 - 11.45 Franse les v. ouderen 9.45 - 11.45 Gem. Heiloo 13.30 - 22.00 Nivon tekenen en gev. 13.30 - 15.30 Nivon geologie beg. 20.00 - 22.00 Falkland toneel rep. 20.00 - 23.00 JVO bijeenkomst - 20.00 - 23.00 Roataryclub Heiloo 19.00 - 21.00 Gem. Heiloo stedenband 20.00 - 23.00 de Beun: Filmliga Heiloo 20.15 Vandaag brengt de heer Velseboer 'zijn' laatste krantjes rond. Twee we ken terug had hij zijn handen vol aan het dikke Kerst-nummer van de Uit- kijkpost. HEILOO - Oudejaarsdag zal M. Velse boer voor de laatste keer de Uitkijkpost in zijn wijk verspreiden. Na 33 jaar vindt hij het nu tijd worden het werk aan een ander over te dragen. Je zou bijna zeggen: ,,mag het" want op 30 de cember werd de heer V-elseboer 80 jaar. Iets wat hem absoluut niet is aan te zien. Wasserij De heer en mevrouw Velseboer hebben altijd een druk leven gehad. Na eerst bij een baas in een wasserij gewerkt te heb ben, waar hij ook z'n vrouw heeft leren kennen, begon het echtpaar Velseboer in 1937 een eigen wasserij aan de Holle- weg. Hoofdzakelijk voor boorden en overhemden, maar er werd ook veel an der goed gewassen. ,,Dat was heel veel werk, want het boorden wassen was een omslachtig werk. Eerst wassen, dan stij ven, stijfsel aan buitenkant verwijderen strijken en tot slot door de glansmachi ne". ,,En wie denkt dat je daar leuk mee verdiende, vergeet het maar, voor een schone boord kreeg je 8 centen" vertelt mevrouw Velseboer. Zo rond de Kerst was het altijd reuze druk, wel zo'n 300 boorden, wie rekent ziet dan dat er 24,- werd verdiend en daar moesten de onkosten dan ook nog van af. Nachten werd er door gewerkt. De oorlog kwam, dat werd een moeilij ke tijd, er was geen zeep meer te krijgen en wat is een wasserij zonder zeep. Toen ging men over op het wassen met wa terglas, daar kon de machine niet zo goed tegen en die ging dus kapot. „Gelukkig hoor je wel eens wat", zegt Velseboer ,,en zo kwam mij ter ore dat Makelaar Taxateur e.g. ^qtheken00" M Postbus 95.1850 AB Heiloo Tel 072-331895 ASSURANTIËN Kantoor: Zeeweg 20.1852 CR Heiloo TAXATIES El" EGMOND - In veel huizen zijn rond de jaarwisseling tal van goede wensen ont vangen, vaak op mooie en ook dure kaarten. Bewaart u die? Prima! Maar misschien ruimt u ze op. Is het niet wat jammer om ze weg te gooien met het oud papier? In huize Zonnenhove te Son in Noord- Brabant, waar dubbel gehandicapte kinderen worden verzorgd, doet men er nog van alles mee: naar onderwerp ver zamelen, collages maken, uitknippen, gebruiken om verhaaltjes te illustreren enzovoort. Wilt u uw kaarten vo< r dit doel afstaan, dan kunt u ie doen oekomen aan de Sint Adelbertabdij in Egmond-Binnen, met de vermelding 'Zonnenhove, Son'. De mensen van de adbij zorgen dan voor de verdere verzending. HEILOO - De Federatieve Vrouwen raad Heiloo - een overkoepeling van de plaatselijke vrouwenorganisaties - be gint het jaar 1992 met een korte cursus van vijf bijeenkomsten, met als thema "Taal en sekse". Mensen worden via de taal in seksen ingedeeld, een soort kate- gorisering die het leven voor een groot deel bepaalt. Het begrip sekse wordt in ons alledaags taalgebruik voortdurend geproduceerd, het is voeral in de taal. Doel van deze cursus is het analyseren van het begrip sekse en het bijzonder se rieus nemen van dit begrip aan de hand van verschillende theorieën over taal en literatuur en teksten over vrou wen/mannen. Naast eén korte inleiding over communicatie komen dan onder werpen aan de orde als moedertaal/va dertaal, mannentaal/vrouwentaal. Voorts hoe in de versschillende media met taal wordt omgegaan. Geschreven teksten zijn daarbij uitgangspunt. De docent is mevr. drs. Frederike van Leeuwen, literatuurwetenschapper. De er van een grote wasserij een machine met centrifuge en mangel te koop, was. Dat hebben we toen maar gedaan". Het echtpaar kreeg zeven kinderen, de jongste stond in een ledikantje in de wasserij en die van twee mocht, mits ze zindelijk was op de kleuterschool. Me vrouw Velseboer had haar handen vol. ,,Als ik er nu op terug kijk, snap ik niet dat wij dat vol hielden, want ik breide en naaide ook nog voor de kinderen. Maar we hebben ook veel gelachen. Na 19 jaar, dus in 1956 besloot men de was serij te sluiten. De heer Velseboer ging naar de Willibrordusstichting om daar huishoudelijk werk te doen. In deze baan was toen wel tijd over en zo besloot Velseboer er een krantenwijk bij te nemen. Z'n kinderen volgden snel zijn voorbeeld. En zo zwermde de fami lie Velseboer over Heiloo uit om ver schillende kranten in Heiloo fond te brengen. Velseboer vatte zijn taak se rieus op. Hij \vas zo geconcentreerd be zig, dat hij nooit tijd had voor een praatje hij zag ook nooit niemand, dat werd hem niet altijd in dank afgeno men, maar iedereen had de krant op tijd en droog in de bus en daar ging het om. Fiets Nog elke zaterdag gaat de heer Velse boer op de fiets naar Alkmaar om een paar boodschapjes te doen en is er een enkele keer eens iets vergeten, geen pro bleem dan ga jé toch nog een keer. Dit wil hij toch nog zolang mogelijk blijven doen. ,,Het houdt me fit" en dat is hem aan te zien. C.V. KETEL NODIG H.R. V.R. - RIOLERING - HOGEDRUKREINIGING HEILOO - Morgen, 1 januari, wordt in café d'Oud Inn het nieuwe jaar met veel muziek ingehaald. Vanaf 's middags vier uur is men aan de Heerenweg open voor een hapje en een drankje, 's Avonds is er een speciaal gastoptreden van Johan Bouquet, landelijk bekend van zijn optreden in de Soundmixshow. Een nieuwjaarsparty om niet te missen. cursus begint of 16 januari (donderdag middag) of vrijdagochtend 17 janurari, afhankelijk van de beschikbaarheid van een zaal. De kosten zijn 25,- Aanmel den mogelijk bij mevr. rt. Driest, tel. 331842, of mevr. van der Neut, tel. 333043. De cursus is zoals u van de FVR kunt verwachten emancipatorisch van aard en bestemd voor alle vrouwen, en kan zo goedkoop, worden aangeboden dankzij gemeentelijke subsidie. Regina Albrink vertolkt werken van Chopin. V/, Theater 't Appeltje speelt Hans en Grietje (Foto Sanny Wever). HEILOO -Zaterdag 4 januari treedt theater Het Appeltje op in de Beun met het sprookje 'Hans en Grietje'. Hans en Grietje hebben in de versie van Theater Het Appeltje erg aardige ouders die veel van hun kinderen houden. Maar....ze werken allebei buitenshuis en dus zijn Hans en Grietje veel alleen. Ze doen daarom een hele hoop dingen waarvan hun gezegd werd dat het niet mag. Kor tom: ze zijn een beetje stout en vooral ongehoorzaam. Ze snoepen b.v. véél te veel, ondanks al le vermaningen van hun moeder, en on danks het feit dat diezelfde moeder er steeds voor zorgt dat er overvloedig vers fruit in huis is. Vader pakt ze daarom een keertje heel hard aan, dat verdragen ze niet en e lopen weg. Natuurlijk ver dwalen ze en ontdekken, dan midden in het bos het huisje van peperkoek. En of ze dat fijn vinden! Ondanks de waar schuwingen van Oehoe, de uil, die ook een aantal kinderen uit de zaal mobili seert kunnen ze het snoepen niet laten. De heks inviteert ze naar binnen, sluit Hansje op en gebruikt Grietje als meisje voor alle werk. Het zijn de dieren uit het bos die de hele zaak oplossen: Glim, de worm, zorgt voor het licht waarbij Grietje 's nachts Hansje komt helpen en troosten, Oehoe de uil krijgt een slaapdrank van fee Tin kelbel, en als de heks vast slaapt, knaagt Hein, de Bever het slot van Hansjes hok kapot. Tenslotte komt alles in orde zo als het hoort bij een sprookje. Onder tussen heeft het publiek veel vernomen over ongehoorzaamheid, over hulp bie den aan mensen in nood en over het ge vaar van manipulatie - want daar is de heks sterk in. Zoals steeds krijgt het publiek een leuke krant mee naar huis na de voorstelling waarin de liedjesteksten en het hele ver haal zijn opgenomen en waarmee kan worden deelgenomen aan een teken wedstrijd. Aanvang 14.00 uur. Entree 7,50. Kaartverkoop bij de bekende adressen en vanaf een uur voor aanvang aan de kassa van de Beun. maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 16.45 uur vrijdag zaterdag gesloten Drukkerij Uitkijkpost b.v. Rechte Hondsbosschelaan 22 Heiloo - Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 HEILOO - Zondag 12 januari treden de pianiste Regina Albrink, de sopraan Jadwiga Sosinska en de actrice Mildred Disselkoen op in een koffieconcert. In een voorstelling van anderhalf uur wordt een beeld geschetst van leven, werken en nalatenschap van de Pools- Franse componist en pianovirtuoos Fre deric Chopin. Centraal in de voorstelling staat zijn oeuvre; er wordt een keus gemaakt uit de ballades, scherzi, impromptu's, ma zurka's, walsen, etudes, polonaises en nocturnes. Daarnaast een aantal liede ren en enkele van de liedbewerkingen die Pauline Viardot-Garcia van sommi ge van Chopins mazurka'sa vervaardig de. De muziek staat weliswaar centraal, maar in een kader dat de dramatische omlijsting van de composities vormt. Gebruik wordt gemaakt van brief- en dagboekfragmenten, romans, beschrij vingen en getuigenissen van tijdgeno ten, beeldmateriaal in de vorm van schilderijen, tekeningen, karikaturen en spotprenten, fotografisch materiaal. Een bijzondere vorm wordt geschapen door de kring van intieme vrienden en vriendinnen rondom Chopin. Twee van hen zullen in de voorstelling een over heersende positie innemen. De schrijfster Aurore Dupin, beter bekend onder haar naam "nom de plume" Ge orge Sand, was jarenlang de maïtraisse van Chopin en bleef ook na het beëindi gen van hun liefdesrelatie bij zijn leven en lijden betrokken. De zangeres en componiste Pauline Viardot-Garcia was met zowel Chopin als Sand intiem be vriend. Zij was de Muze van vele dich ters en componisten, en via haar lopen diverse lijnen naar beroemde tijdgeno ten als Liszt, Berlioz, Meyerbeer, De Musset en Toergenjev. De driehoek Chopin-Sand-Viardot heeft diverse menselijke en artistieke implicaties ge had. Een aantal daarvan zal in deze voorstelling worden uitgewerkt. Aanvang 11.30 uur. Entree 15,00; CJP/65-l- (incl. kopje koffie). Kaart verkoop bij de bekende adressen en va naf een uur voor aanvang aan de kassa van de Beun. 072-330550 oeU9ne^2 He,,° mnrnoudend- 3 A\krraaf__- INLEVEREN KOPIJ EN ADVERTENTIES Redactionele kopij en adverten ties voor de Uitkijkpost moeten uiterlijk de maandag voor plaatsing om 17.00 uur in ons bezit zijn. Plaatsing van kopij en adverten ties na deze termijn kan niet worden gegarandeerd. Reservering van advertentie ruimte in dëTFitkijkpost kan tot en met de vrijdag voor plaat sing. Inlichtingen: Drukkerij Uitkijkpost B.V. Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 HEILOO - Op dinsdag 17 december or- ganiseerde de UW een kerstdiner voor alle bejaarden uit Heiloo. Het Jeugdor kest Caecilia was gevraagd om hierbij een smakelijke noot ten gehore te bren gen. Naast populaire nummers als ,Easy Pop Suite' en Careless Whisper' wer den er ook drie kerstliederen gespeeld. De sfeer tijdens het spelen was ontspan nen en gezellig. Na afloop was er voor alle spelers nog een leuke attentie. HEILOO - Op 19 januari mogen wij be groeten als „schrijfgaste" de bekende alleskunner Annemarie Oster, zoals u weet een dochter van één van de meest geliefde actrices Ank van der Moer en acteur Guus Oster. Zij bezocht de to neelschool, deed cabaret met Lurelei, speelde in diverse TV-programma's, schreef zelf haar teksten, parodiëerde bekende zangeressen, maar... schrijft nu, sinds 1980, een geheel eigen oeuvre waarover o.a. Simon Carmiggelt loven de woorden liet horen. We beginnen, zoals altijd, om 10.30 uur met een gratis kopje koffie, de soft-jazz wordt deze keer verzorgd door het Cosmopolitan quartet en de expositie van schilderes Marijke Troost wordt warm in uw aandacht aanbevolen. Kor tom: een ochtend vol waardevoll infor matie. Plaats van handeling is de foyer van het Open Huis boven Winkelcen trum 't Loo. Kaarten a 7,50 zijn ver krijgbaar bij Boekhandel Bruna-Avis, Reisburo Holland International, Ka- doshop Ria Qiesbertz, Foyer van het Open Huis. Annemarie Oster. (Foto Jutka Rona) V' HEILOO - Op de kruising Hoogeweg- Vennewatersweg gaf een automobilist uit Limmen geen voorrang aan een op de Vennewatersweg rijdende automobi list. Er was veen schade, geen ge wonden. Diefstal bromfiets bij horecagelegen heid aan de Heerenweg. Deze bromfiets werd weer gevonden bij Huize Overkerck. Inbraak woning aan de Breedelaan. Men kwam binnen door een deur open te breken. Ontvreemd werd onder ande re geld. Geprobeerd werd in te breken in een woning aan de Blinkenlaan. De dader is vermoedelijk niet verder gekomen als gevolg van inbraakwerende voorzie ningen. Vanaf het terrein van een bedrijf aan de Boekelermeerweg werd een als schaft- keet in gebruik zijnde caravan ont vreemd tussen 13 en 15 december. Het gaat om een witte caravan van het merk Tabbert. Snelheidscontrole op de Kerkelaan. 10 Bekeuringen en de snelste reed 72 km/uur. Een controle op Rosendaal (Ypestein) resulteerde in 6 bekeuringen en als snelste 70 km/uur. Diefstal van apparatuur, wat gebruikt wordt om seismisch onderzoek te doen. Deze apparatuur stond opgesteld op de Hoogeweg te Heiloo. De diefstal is ge pleegd tussen 1 en 18 december jl. Mo gelijke getuigen worden verzocht contact op te nemen met de politie. Snelkraak omstreeks 02.35 uur op 20 december bij een kledingzaak aan de Stationsweg te Heiloo. Ruit vernield met een straattegel, waarna een aantal jassen/jacks werden gestolen. Daders zijn weggereden in een kleine rode auto. Eventuele getuigen worden verzocht contact op te nemen met de politie. Een bestuurder van een bromfiets werd bekeurd wegens het rijden onder in vloed op de Nijenburgerweg. Bij een woning aan de Hofstee werd een Puch Maxi bromfiets gestolen die enke le dagen later weer werd terug gevonden nabij de Rijksweg A9. In de nacht van 22 december werd uit de voortuin van een woning aan de Laar manstraat een snoer met zo'n 70 lamp jes van een kerstboomverlichting gestolen. Bij winkelcentrum Het Hoekstuk werd een gele bestelauto Toyota kenteken BG-59-TS ontvreemd tussen 15.00 en 16.30 uur op 23 december. Dezelfde dag, 's nachts, werd uit Marienstein een rode VW-Golf kenteken RS-62-KK ont vreemd. Ook werd daar een grijze VW- Polo kenteken LH-5'9-DF ontvreemd. Deze auto werd enkele dagen later el ders uitgebrand aangetroffen. Assistentie werd verleend aan een con ducteur van de NS die problemen had met enkele jongens in de trein. Eén had geen kaartje. De jongens ontsnapten uit de trein en één van hen werd in de buurt van het NS-station door de politie aan gehouden, waarbij hij verzet pleegde. Snelheidscontrole op de Kenne- merstraatweg waarbij 2 overtreders werden bekeurd met als snelste 69 km/uur. Een zelfde controle op de Ker kelaan, waarbij 5 overtreders werden bekeurd met als snelste 67 km/uur. Parkeercontrolë bij de diverse winkel centra waarbij enkele bestuurders be keurd werden voor parkeren bij laad/los-zone of onterecht op invali denparkeerplaatsen. Ingebroken werd in een school in Ma- riënstein waarbij een videorecorder werd ontvreemd. Er werd een ruit ver nield om binnen re komen. Vanuit de tuin van een woning aan de Blinkenlaan werden 16 kaarslampjes ontvreemd van de kerstboomverlich ting. Op de Holleweg tegenover de Moeder Godskerk reed een witte auro op 25 de cember vanaf de parkeerplaats weg en botste daarbij tegen een op de Holleweg staande auto. Na de aanrijding reed de witte auto weg. Het gebeurde omstreeks 11.50 uur en op dat moment was net de Kerkdienst afgelopen. Eventuele getui gen worden gevraagd zich te melden. Uit de wachtruime van het NS-station werd een koffertje met ondermeer geld en computerbestanden gestolen. Op het parkeerterrein aan de Belieslaan werd ingebroken in een auto. Er werd een tasje met ondermeer cheques gestolen. HEILOO - ln de week van 13 tot en met 19 december zijn bij de rijkspolitie in Heiloo de volgende goederen aange bracht: rood beursje met kleingeld, ro de wantjes voor een kind, groene pukkel (tas) met vier flessen wijn, Apple-horloge, linker suède hand schoen en diverse sleutels.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 1