KAPSALON „MARGA" SLAGERIJ W. KROM Bouwvergunning Welstandstoezicht Rectificatie Wijk -1 JACOB HOOY en CO B.V Magazijnmedewerker Geef kleur aan uw haar! Daarom ontvangt u van 14 t/m 31 januari 10% KORTING op onze kleurspoeling, wanneer u ook maar komt. Kerkweg 17, Limmen, Tel. 02205-2456 Politieberichten Sportman, sportvrouw en sportploeg van 1991 (oostzijde van de Rijksweg) Schaken in Limmen Jaarvergadering van Cornelius parochie Tentoonstelling 'Design' in bibliotheek Limmen Limmer IJsclub Middenweg 10, 1906 AR LIMMEN Telefoon 02205-3778 Openingstijden: maandag t/m zaterdag van 10.00 tot 22.00 uur UW KERASTASE-KAPPER JACOB HOOY Kom eens langs voor een afspraak. In de groene minicontainer horen: Donderdag geopend van 8.30-17.30 100 gram BIEFSTUK van f 3.75 voor Visweg 29 - Limmen - Tel. 02205-1316 week 18 19 20 21 22 AUGUSTUS week 31 32 33 34 35 36 week 36 37 38 39 40 OKTOBER week 40 41 42 43 44 LIMMEN - Bij een inbraak in een win kel aan de Rijksweg werden. de daders door de eigenaar van de winkel betrapt. Deze was gewaarschuwd door het in werking gestelde alarm. De gealarmeer de politie is na een korte achtervolging de daders kwijtgeraakt. Uit de winkel wordt niets vermist. Deze inbraak vond plaats op 8 januari omstreeks 05.15 uur. Bij enkele verlichtingscontroles op de juiste werking van de verlichting van fietsers en bromfietsers werden diverse bestuurders bekeurd, omdat hun ver lichting niet in orde was. Op 12 januari vond er op de kruising Schoolweg met de Schoollaan een aan rijding plaats tussen een personenauto en een fietser. De bestuurder van de per sonenauto wilde rechts af en nam de bocht te ruim. Hij botste toen tegen de fietser aan. Deze kwam ten val en liep gelukkig alleen schade aan zijn fiets op. De bestuurder van de auto is na het on geval doorgereden zonder zicht bekend te maken. Een onderzoek naar zijn identiteit is nog gaande. Gevonden voorwerpen: hangslot, au tosleutels van Lancia. Verloren voorwerpen: blauwe kinder fiets, gehoorapparaat en een rood/brui ne portefeuille. Openingstijden bureau Limmen, maan dagmorgen van 9.00-12.00 uur en don derdagmiddag van 14.00-17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken. Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Middenweg 3a, Limmen. Telefoon 02205-1456 Het college van burgemeester en wethouders is van plan om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de ruimtelijke ordening vergunning te verlenen aan: - de heer K.P.M. Droog - bouwen dakkapel, Het Achtkant 18 te Limmen. Het bouwplan ligt m.i.v. 16 januari 1992 gedurende veertien dagen voor eenieder ter inzage op het gemeentehuis. Gedu rende deze termijn kan eenieder schriftelijk zijn of haar bezwa ren tegen het plan aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. Ten gemeentehuize ligt met ingang van heden ter inzage de notitie inzake het welstandstoezicht in de gemeente Limmen. De notitie is door de gemeentelijke welstandscommissie vervaardigd en geeft uitleg over de aard van het wel standstoezicht en de consequenties daarvan voorde vorm en grootte van bijgebouwen, erfafscheidingen, dakkapellen etc. LIMMEN - Op 18 januari organiseert Ö.S.U., de verkiezing van sportman, sportvrouw en sportploeg 1991 uit de regio Uitgeest, Akersloot en Limmen. In een rechtstreekse uitzending vanuit Sport- eil Tenniscentrum De Zien te Uitgeest van 15.00 tot 17.00 uur zal de bekendmaking plaatsvinden. Het team van O.S.U. Sportief heeft 5 sportman nen, vrouwen en ploegen genomineerd. Sportmannen: Mark Rasch (Uitgeest), Wielrennen/Schaatsen; Ruud Pools (Limmen), Drafsport paarden; Ivor v. Barneveld (Akersloot), Badminton; Piet Wijker (Akersloot), Ultra lange af stand atleet; Piet Kuys (Limmen), Ma rathon atleet. Sportvrouwen: Myrthe Broers (Uit geest), Atlete; Ans Koot (Limmen), Tri athlon atlete; Esther v. Hoolwerff (Uitgeest), Schaatster; Nelleke Koppe laar (Akersloot), Atlete; Raffaelina Vi tale (Limmen), Dressuursport. Sportploeg: Volleybalteam Voluit (Uit geest); Basketbalteam .Axmeriscota (Akersloot); Korfbalvereniging Storm vogels (Uitgeest); Tafeltennisteam Lim men (Limmen); Bergsport F. Rump- horst/J. Duin (Uitgeest). Buiten verantwoordelijkheid van de gemeente zijn in de publikatie d.d. 8 januari 1992 abusievelijk twee dezelfde ophaalkalenders geplaatst. Deze bekendmaking is in plaats van de vorig jaar huis-aan-huis rondgebrachte kalenders. U dient deze publikatie uit te knippen en goed te bewaren. LIMMEN - De strijd in de top van Vre- deburg spitst zich toe. Koploper J. Va- nes wees in een scherpe partij J. Krijt voorlopig terug en clubkampioen O. van Buuren, die door afwezigheid nogal eens wat punten moet laten schieten, deed hetzelfde met G. Hes. Intussen schoof T. Morcus naar de derde plaats via winst op G. Hafkamp en handhaaf de J. Admiraal zich als tweede door zich het jonge talent N. Hageman van het lijf te houden. In de B-groep blijkt W. Koenekoop zijn goede vorm van enkele maanden terug maar niet te kunnen vinden. Hij moest ditmaal het volle punt aan R. Morcus laten. De eerste plaats is hier voorlopig voor P. de Waard, die zijn pas verloren plaats in de A-groep dankzij een zege op broer Bas zo vlug mogelijk hoopt terug te verdienen. De uitslagen van deze 14e ronde zijn •overigens: A: T. Schut-J. v. Lint 0-1, H. Levering- R. v.d. Storm jr. 1-0, H. Druijven-P. v.d. Heijdt 0-1, J. de Graaf-Th. Al 1-0, M. Limmen-R. Denekamp 1-0, B. Kerkhof-R. v.d. Storm sr. rem., P. Vlaar-R. Rommel 0-1, G. de Graaf-B. v.d. Heijdt 1-0, G. Pouw-A. Kaandorp 0-1, J. Zentveld-C. Limmen 1-0. B: R. Komen-R. Slob 0-1, R. Lammers- R. Jagtenberg 1-0, H. Min-E. Hekkel- man rem., L. v.d. Eng-M. Bos 0-1, G. Kaandorp-M. Briefjes 1-0, R. Hooijboer-N. Admiraal rem., N. Min- B. Dirkson 0-1, M. Zuurbier-R. Boll- weg rem., F. Nijman-O. Kaandorp 0-1. C: F. v.d. Vegte-B. Dekker 1-0, C. Struijlaart-J. Kramer 0-1, W. Castricum-B. de Wit 0-1, L. de Boer- A.v.d. Molen 0-1, W. Rhijsse-W. Pep ping 0-1, C. Dekker-A. de Waard 0-1. wo LIMMEN - Op dinsdag 21 januari wordt in het parochiehuis in Limmen de jaarvergadering gehouden van de Cor nelius parochie. Na een kort verslag van de zaken in het afgelopen jaar zal Anne Franciné van Gogh met de aanwezigen spreken over 'Parochiekatechese'. Mevrouw van Gogh is theologe en deke naal medewerkster voor parochiekate chese. Deze avond, die om 20.00 uur begint, is interessant voor een ieder, die zich betrokken voelt bij de parochie in Limmen. LIMMEN - In een trendy wereld vol vormgeving en design, wil de biblio theek niet achter blijven. Daarom heeft ze een tentoonstelling ingericht vol vorm en kleur. De tentoonstelling die tot 10 februari tijdens de openingsuren te bezichtigen valt, besteedt aandacht aan tal van onderwerpen uit de wereld van industriële vormgeving en design. Aan de hand van bj|zondere boeken en stijlvolle gebruiksvoorwerpen worden de trends van gisteren en vandaag getoond. Waren tot voor kort felle kleuren en wilde vormen helemaal "in" (Memphis stijl), tegenwoordig grijpen de ontwer pers weer helemaal terug op de vijftiger jaren. Glanzend chroom en ronde vor men kenmerken deze belangrijke perio de uit de recente geschiedenis van de industriële vormgeving. Naast deze twee stromingen wordt er ook aandacht besteed aan het fenomeen "gadget". Gadgets zijn kleine "hebbe dingetjes", vaak fascinerend van vorm geving, die de schijn wekken nuttig te zijn. Glanzende klokken, vreemde pen nen en calculators in de meest uiteenlo pende vormen. Het kan zo gek niet bedacht worden of de ontwerpers heb ben er hun eigenzinnige visie al eens op gegeven. Vanzelfsprekend kunt u de tentoon gestelde boeken over design lenen en thuis op uw gemak doorkijken. Voor diegene die geïnteresseerd is in moder ne, trendy vormgeving is een bezoek aan de bibliotheek, Kapelweg 6a te Lim men beslist de moeite waard. LIMMEN - Dinsdag 7 januari is op het Koekoeksveld de vierde coopertest gelo pen georganiseerd door de Limmer JJsclub. De test is voor iedereen uit Limmen en de leden van de L.IJ.C. De gelopen afstanden in 12 minuten zijn als volgt: jeugd jongens: Menno Oud- hoff 2934 meter, Erik Zomerdijk 2815, Jeroen Lute 2780 m, Frank Kaandorp 2780 m, Sander Mors 2765 m. Jeugd meisjes: Moniek Ruiter 2375 m, Jessica Zomerdijk 2234 m, Maartje Kreb 2200m, Maarit Sander 2175 m, Lara Glorie 2165 m. Senioren: Peter van Stralen 3469 m., Emiel Martens 3400 m., Toon Lute 3200 m., Jurriaan Oudhoff 3184m., Ar no v.d.- Graaf 3175 m. wo zoekt voor spoedige indiensttreding Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen Wij denken aan iemand tussen de 18 en 20 jaar die op. een accurate wijze de goede renstroom helpt verwerken. Sollicitaties kunt u richten aan de Directie Postbus 70, 1906 ZH Limmen. Inlichtingen: 02205-2744. UMMF.N/HOI.I-AND WO In de grijze minicontainer hoort: alle afval dat niet in de groene minicontainer hoort,maar niet: - glas, dat gooit u immers in de glasbak - papier, dat houdt u toch apart voor school en/of vereniging - kleding, dat bewaart u voor de inzamelacties - grofvuil, wordt opgehaald na telefonische melding: tel. 072-413533 - klein chemisch afval, de eerste ophaaldag is 6 maart 1992, de andere data worden bekendgemaakt via de plaatselijke media. Voor informatie over gescheiden inzamelen van groente-, fruit- en tuinafval, restafval en klein chemisch afval kunt u bellen naar gemeentewerken, tel. 02513-14253. 15 januari 1992, Burgemeester en wethouders van Limmen inzameldag voor gft-afval (groene containers) Inzameldag voor restafval (grijze containers) Inzameldag voor grofvuil na telefonische melding: tel. 072-413533 - loof, schillen en resten van groenten, fruit en aardappelen - alle etenswaren, ook vlees en vis - eierschalen en doppen van pinda's en noten - snijbloemen en kamerplanten - koffie, koffiefilters, theezakjes en theebladeren - mest van huisdieren (geen kattebakkorrels) - gras, stro en bladeren - klein snoeiafval, kort gemaakte takken, resten van tuinplanten (geen zand) UITKIJKPOST 15 JANUARI 1992 PAGINA 13

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 13