Sinnige's fruit munt uit!!! OPTICIEN Winkelhof 't Loo 40, Heiloo - tel. 072-332595 Geesterduin 37, Castricum - tel. 02518-56695 Kant-en-klare maaltijden altijd vers bij Beentjes Groentebroers SINNIGE'S AARDAPPELEN, GROENTE EN FRUIT De Bolder weer open voor Victoriegroep Hardrock in Buk Buk met Iron Fist Pigmeat in Buk Buk Egmonds Bloemenzee dit keer 'beregoed' Jubilarissen Abva/Kabo Zwembad Loos Concert in Slotkapel Schaaknieuws Oppositie Nieuwjaarsinstuif bij Vereniging van Huisvrouwen Heilooër Bridgeclub Double Stars Heiloo HSV nieuws Foresters nieuws Meervogels handbal Raad Akersloot Postzegel ruildag voor jeugd Peutergymnastiek Tios Coopertest Trias Raadsvergadering Egmond 3 kg zoete Spaanse sinaasappels4.95 4 pond Golden Deliciousf 4.95 10 dubbelrode Grapefruits4.95 1 kg Uien 1 kg Winterpeen0.95 1 pond Zuurkoolf 0.25 Vrijdag en zaterdag: 1 kg Witloff 095 1 kg geschrapte Krielf 0.95 Kennemerstraatweg 301/hoek Zevenhuizerlaan Heiloo Telefoon 072-330366 Midwinterduinloop van Le Champion PAGINA 12 UITKIJKPOST 22 JANUARI 1992 John Moen uw contactlens specialist OOGMERK OPTICIEN HEILOO - Zeven maanden na de grote brand in het troepenhuis De Bolder van scoutinggroep Victorie op de hoek van de Westerweg en de Kerkelaan kon af gelopen zaterdag het gebouw heropend worden. Met veel zelfwerkzaamheid en zorg voor elkaar is het herstel in betrek kelijk korte tijd tot stand gekomen. Burgemeester Schoof en echtgenote wa ren uitgenodigd om de heropening te verrichten. Deze geschiedde in drie etappes: het hijsen van een zeil, het stukslaan van een fles champagne (niet zo vreemd voor een waterminnende groep) en het openen van de deur. Het geheel ziet er weer prachtig uit, vooral ook omdat men samen met het herstel ook nog enkele verbeteringen aan de ac commodatie heeft aangebracht. HEILOO - De vele klanten van Beentjes Groentebroers in de Winkelhof 't Loo kan het niet ontgaan zijn dat naast de kant-en-klare salades er nu ook kant en-klare stamppotten verkrijgbaar zijn. Dit alles naast verse groenten en fruit. Om te zorgen dat de stamppotten en de andere specialiteiten zo smakelijk mo gelijk worden bereid, heeft men chef kok Henk Michels aangetrokken. ,,Je moet voordat je dit werk gaat doen wel eerst een beetje experimenteren", zegt Henk Michels. ,,Het is namelijk niet moeilijk om een goede stamppot te maken als deze meteen opgegeten wordt. Een heel ander verhaal wordt het als je de stamppotten dan moet afkoe len om ze later nog een keer op te war men". Vers blijft het magische woord waar elke consument op staat. ,,We koken driemaal in de week, maar de stamppotten die 's ochtends in de koeltoonbank worden gezet, moeten 's avonds verkocht zijn. Wat overblijft gaat weg". Het bereiden gebeurt in een bedrijfspand in Castricum. Daar wordt alles eerst panklaar gemaakt. In een professionele oven, waar ook met stoom gewerkt kan worden - een zoge naamde combi-steamer - bereidt men de stamppot. En dan de koelapparatuur, deze is heel belangrijk. Om een stamp pot in de juiste tijd af te koelen vereist HEILOO - Op veler verzoek wordt iede re laatste zondag van de maand de 'main event' gehouden: de hardrock middag van Heiloo. Dit alles onder het motto 'Hell in Heiloo'. De eerste hardrock-middag zal plaatsvinden op zondag 26 januari en begint om 15.00 uur. De hardcoreband Iron Fist zal dan haar nummers van het podium af- knallen. Deze band is in 1986 opgericht en speel de toen vooral covers van Motorhead. De band heeft in de loop der tijd een ei gen repertoire opgebouwd met invloe den van Slayer, Metallica en de oude Black Sabbath. Berthold Kops, de drummer van de band, staat bekend als de snelste en hardste drummer van de Randstad. De andere bandleden zijn gi- taris Mare en zanger/bassist Marcel, die het geheel tot een beukende en spectacu laire show afmaakt. Wil je deze denderende show van Iron Fist meemaken, kom dan zondag 26 ja nuari naar Buk Buk, de entree is vijf gulden. Pigmeat, zaterdag bij de Buk. HEILOO - Voor de liefhebbers van vro lijke folkmuziek valt er zaterdag 25 ja nuari weer veel te beleven in Buk Buk. Dan speelt namelijk de Friese afsplit sing van Kobus Gaat Naar Appelscha, Pigmeat, op de Buk-bühne. De zaal gaat open om 21.00 uur en de entree is vijf gulden. Jan Seunenga en Sytse Haima hebben de punkpop muziek van Kobus nu ver vangen door traditionele folkmuziek met een volledig akoestische bezetting. Als je de band dus wilt bezoeken, moet je niet schrikken van een banjo, mond- harmonika of een kuttepiel (een instru ment gemaakt van bierdoppen). Het moge duidelijk zijn, humor kan de le den van Pigmeat niet ontzegd worden. Naast covers van bekende folkmuzikan- ten als Woody Guthrie en Johnny Cash zullen ze ook eigen nummers ten gehore brengen. Pigmeat is nog steeds het best bewaarde geheim van de noordelijke provincies. Wanneer Jan en Sytse zich ergens in Friesland vertonen, dan hef fen de mensen spontaan het lijflied van Pigmeat 'I saw the light' aan. Dit alles zal zaterdag 25 januari in het Buk-café plaatsvinden onder het motto: zet al je vast geroeste vooroordelen over alles wat rock is aan de kant en laat je meeslepen door de vaart en energie van Pigmeat. EGMOND - De Stichting Egmonds Bloemenzee viert het tweede lustrum van haar jaarlijkse bloemenshow, die dit jaar van donderdag 30 januari tot en met maandag 3 februari wordt gehou den, onder het feestelijke motto 'Eg monds Bloemenzee Beregoed'. In alle soorten en maten zullen de speelgoed- beer, de teddybeer en de knuffelbeer centraal staan tijdens het grote evene ment in dorpshuis/sporthal De Schulp in Egmond-Binnen. Sommige mensen hebben sinds hun jongste jeugd beren, die wel vijftig jaar of nog ouder zijn. Het bestuur van Eg monds Bloemenzee besloot daarom dit jaar de berenliefhebbers de ruimte te ge ven. Voorzitter Thomas Pepping: 'Het thema past volgens ons goed bij het tweede lustrum dat wij vieren. Het is een feestelijk thema'. Het zal hoe dan ook een unieke show worden in Eg- mond, waar de tentoonstelling toch al ieder jaar uitblinkt door de grote ver scheidenheid aan bloemen. De arran geurs zijn opnieuw Leo Strengers en Herman van de Berg. Ook dit jaar zal de beurs weer gecombi neerd worden met een gezinsbeurs in een aparte tent. Enkele beren winkeliers zullen, met verwijzing naar het motto, acte de présènee geven en bovendien zal op zaterdag 1 februari de 'liefste teddy beer' gekozen worden. De beren kun nen die dag van 10.00-12.30 uur door het publiek worden ingebracht, waarna om 13.00 uur de prijsuitreiking zal vol gen. Ook is er die dag van 10.00-17.00 uur een heuse berendokter aanwezig en kunnen de aanwezige kinderen zich als beer laten schminken. Tijdens de officiële opening van de show, op woensdag 29 januari om 15.00 uur, zal ondermeer het woord worden gevoerd door Ir. Jacques Langeslag, consulent van het Informatie- en Kennis-centrum, afdeling bloembollen. De heer Langeslag, die nader zal ingaan op de kwaliteitsverbetering van zowel het produkt als het produktieproces, is tevens kandidaat-voorzitter van de KAVB. Burgemeester Brommet van Eg- mond zal die middag tenslotte een spec taculaire nieuwe witte opstaande Oriëntal-lelie van de firma W. Paauw Zn uit Rijnsburg dopen, die ook op de show zal schitteren. Elke volwassen bezoeker krijgt donder dag, vrijdag en maandag een aardige at tentie aangeboden. Radio Noordzee zal iedere dag tijdens Egmonds Bloemenzee live vanaf de gezinsbeurs uitzendingen verzorgen en ook de jaarlijkse zelfmaak-modewedstrijden staan, met aantrekkelijke prijzen, weer op het pro gramma, net als talloze andere podiu mactiviteiten. Op zaterdag 1 februari organiseren verschillende bloembollen- bedrijven in Egmond bovendien een open dag. De openingstijden van Egmonds Bloe menzee zijn donderdag tot en met zon dag van 10.00-21.00 uur en maandag 3 februari van 10.00-17.00 uur. De toe gangsprijs is voor volwassenen 5,00, 4,00 voor 65-plussers en 2,00 voor jeugd tot en met 12 jaar. Voor groepen van 20 personen of meer geldt een kor ting van 20 procent. Tijdens de show kan men tevens bellen met de speciale infolijn: 02206-3523. HEILOO Op de afgelopen vrijdag gehouden jaarvergadering van de Abva/Ka bo afdeling Heiloo/Limmen werden in restaurant Klein Varnebroek de volgende jubilarissen gehuldigd (v.l.n.r.): de heer en mevrouw Nielen, de heer en mevrouw Haanstra, de heer Kramer, de heer en mevrouw Rood, bondsafgevaardigde Peter Gortzak en (knielend) voorzitter Hans Zonneveld. HEILOO - Op 14 januari werd er door leerlingen van Zwembad Loos afge zwommen voor de diploma's snorkelen in zwembad Beeck te Bergen. Examina tor Olaf Jansen was zeer tevreden over de resultaten, die door 27 deelnemers werden behaald. Geslaagd voor A: Jaap Kaan, Ellen Zijlmans, Olivier Schumacher, Pauline Sepers, Edith Kuiper, Tim de Haas, Melanie Gouw en Nathalie Gouw. Geslaagd voor B: Martine Mooij, Ro gier Affourtit, Renger Reijersen van Buuren, Pauliene Gerrits, Marije van de Vlekkert, Joris Verbruggen, Aron Mooij, Wendy Boerhave en Kirsten Snaphaan. Geslaagd voor C: Frank Boerhave, Martijn Hoogeland, Hans Denekamp, Dirk Jan Vermeulen, Brenda van der Wal, Annemarie Reijersen van Buuren, Jeroen Horstman, Matthijs Sommeijer. EGMOND - Zondag 26 januari verzor gen Femke Sonnen en Kees Schul een concert in de Slotkapel in Egmond aan den Hoef. Het programma bestaat uit werken voor piano en viool van Mozart, Ravel en Franck. De aanvang is 15.00 uur, de toegangsprijs bedraagt 10,00. Kaartreservering is mogelijk via tel. 02206-2033 of 2387. vakmanschap. Het is juist daarom zo belangrijk, omdat de kans op bederf niet denkbeeldig is. Maar de stamppot vindt veel aftrek voor de kleine huishoudens, waar soms man en vrouw werken, zijn zulke maal tijden een uitkomst. De keuze is ook groot: zuurkool, boerenkool, rauwe andijvie-stamppot en lekker met spekjes bereid* en natuurlijk hutspot. Als specialiteit van het huis heeft men dan nog de zuurkool Royal met stukjes worst en kaas of de pommes gratinés, aardappel in plakjes, die in room en wat kruiderijen is bereid. Het opwarmen is geen probleem, velen hebben een magnetron. Maar in de oven of in de koekepan gaat het ook prima. Naast de stamppotten zijn er ook kant en-klare stoofpeertjes en appelmoes, soms zelfs ook mangomoes. De keuze in salades is enorm. Van Bermuda-salade tot ham-prei salade en alles wat daar tussen ligt. Met de vers fruit salades kun je als gastvrouw een goede beurt ma ken, want er is veel mee te variëren. Over een paar maanden krijgt Beentjes Groentebroers een nieuwe ruimte in Castricum, waar een moderne keuken met professionele keukenapparatuur komt te staan. Wie weet wat chef-kok Henk Michels nog meer voor ons in pet to heeft! Chef-kok Henk Michels maakt het ons maar gemakkelijk met zijn heerlij ke kant-en-klare stamppotten. HEILOO - De schaakleden van Opposi tie hadden er zin in bij het begin van de tweede helft van de competitie. De A- groep is weer aangevuld met 5 sterke schakers uit de B-poule en naar ver wachting hebben enkelen van hen me teen toegeslagen, onder andere Van Hoek en Zeeman. De leider van de A- poule Slob speelde verrassend remise te gen Maas. Uitslagen le ronde A-poule: Slob - Maas rem.; Niehaus Hafkamp afg.; Morrema - Kerst 1-0; Alleman jr. - Van Etten afg.; Folkertsma - G. Jongkind 1-0; De Jager - Van Hoek 0-1; Reyersen van Buuren - W. Bos 1-0; Ebregt - Hee- ringa rem.; Lindenhovius - Zeeman 0-1. B-poule: Ligthart - Kracht 0-1; Hassing - Alleman sr. 1-0; Van Lienen - Manni 0-1; Horninge - Van der Werff 0-1; Blom - Van de Brink rem.; Brink - Plas 0-1; Obdam - Ooyevaar rem.; Koenders - De Jong 1-0; Kamp - Beyers 0-1; Moll - Van Stee 1-0. HEILOO - Als het aantal leden, die tij dens de nieuwjaarsinstuif op 8 januari aanwezig waren, het begin is van een nieuw enthousiast jaar, dan is de vereni ging goed begonnen. Het onderwerp van de avond was de lezing van mw. J.H. Kirschbaum zur Kleinsmiede over 'Denemarken, het land van 1000 ei landen'. De spreekster en haar echtgenoot heb ben vele weken op hun zeiljacht in De nemarken doorgebracht. Met de vele dia's die zij daar hebben gemaakt hou den zij nu lezingen. De vergoedingen die zij daarvoor vragen zijn bestemd voor een tehuis voor gehoor-gestoorde kinde ren in Boekarest. Haar verhaal was beslist de moeite waard. Op diverse eilandjes huurden zij fietsen en bezochten de bezienswaardig heden. Haar hele verhaal was doorspekt met allerlei leuke en ook wel minder leu ke belevenissen. De presidente bedankte het echtpaar Kirschbaum voor de lezing en overhandigde bloemen en een en veloppe. De volgende activiteit van de vereniging is een lezing over 'milieu in en om huis'. Deze vindt plaats op 28 januari om 9.45 uur in het Open Huis. In het eigen maandbericht is abusievelijk een andere datum opgegeven (29 januari). In maart staat de excursie naar Forbo Kromme nie en het Zaans Uurwerkmuseum op het programma. HEILOO - Uitslagen van dinsdag 14 ja nuari: A-lijn: 1. ds. Boelhouwer-Frugte 62.00; 2. ds. Klerk-Stark 49.00; 1. hr. Kloots-mw. Kramer 62.00, 2. mw. Bun- jes-hr. Evers 49.50; B-lijn: 1. fam. Van de Laan 61.50, 2. hr. Noom-Pin 57.00; 1. ds. Admiraal-Visser 61.00, 2. ds. Van der Gaag-Lemstra en ds. Heyne-Schip- per 54.50. Uitslagen donderdag 16 januari: A-lijn: 1. hr. Ranzijn-Spruit 53.50, 2. hr. Berkman-mw. Van de Vlies 51.50; 1. ds. De Bruyckere-Stark 66.00, 2. hr. Huiting-Koster 49.50; B-lijn: 1. ds. Jonker-Vogel en hr. Van Loon-Mak 55.00; 1. hr. Happe-Koot 60.00, 2. hr. Van Brakel-Brinkhuis 51.25. C-lijn: 1. hr. M. Jansen-Lange 58.50, 2. fam. Nierop Groot 57.50; 1. ds. Davids- Kromhout 53.50, 2. fam. Van Os 52.00. D-lijn: 1. ds. Kooyman-Ursem 63.19, 2. ds. De Jager-De Wilde 58.33. Afzeggen: voor de dinsdag op maanda gavond bij dhr. Happe (331416); voor de donderdag op woensdagavond bij dhr. Lohr (330052). HEILOO - Eind december vond het jaarlijkse pannekoeken-toernooi voor de peanuts van Double Stars Heiloo plaats. Dit was tegelijkertijd het eind van het seizoen '91 en de start van het seizoen '92. Deze dubbele functie van het toernooi voor de jongste jeugd van de honk- en softbal vereniging geeft aan hoe belangrijk de jeugd wordt geacht. Dit jaarlijkse toernooi had zes deelne mende teams. Na leuke wedstrijden won Koedijk de fel begeerde beker, op de voet gevolgd door Rangers uit Scha- gen en Double Stars Heiloo. In de maand januari beginnen voor alle teams de zaaltrainingen. Bij de honk balselectie geen nieuwe namen, alleen een nieuwe man aan het roer: Peep Pa pa. Een bekende naam in Heiloo, want hij nam al eerder het selectieteam van Foresters onder handen. Het beleid is erop gericht om vooral de aanstormen de jeugd een optimale begeleiding te ge ven. Ieder team zal in het seizoen 1992 beschikken over een trainer/coach, een scoorder en een begeleider. Het jaar 1991 was voor de softbalafde- ling geen geweldig jaar. Het komend seizoen staat de damesselectie onder leiding van Ciska Hemmekam en Bert Kostense. Zij zullen samen met enkele andere oudgedienden het jeugdige team begeleiden, een feit waarop Double Stars Heiloo trots kan zijn. Speelsters uit de selectie begeleiden op hun beurt weer het pupillenteam, waarmee Dou ble Stars in de competitie zal starten. Mocht u interesse hebben in honkbal of softbal, dan kunt u zich in verbinding stellen met Annelies Peters (333788) of Eric Smit (333583). HEILOO - Zo langzamerhand nadert voor de voetbalteams het einde van de winterstop. Voor HSV 2 was dat afgelo pen zondag al het geval. Zij moesten aantreden tegen de reserves van DTS. In een van beide kanten matig gespeelde p?artij wist HSV toch met 5-0 te winnen. Het programma voor zondag 26 januari is nog heel beperkt. Het eerste team speelt in Hoogkarspel tegen Spirit, aan vang 14.00 uur. Winst is noodzakelijk om de hoge positie in de strijd voor de tweede periodetitel vast te houden. Het tweede team speelt uit tegen buur Lim- men 2 (aanvang 11.30 uur). Het derde team speelt een vriendschappelijke wedstrijd op eigen veld om 11.00 uur. HEILOO - Het afgelopen weekend was het bij De Foresters grotendeels vriend schappelijk voetbal wat de klok sloeg. Uitsluitend Foresters 1 diende nog 13 officiële minuten te spelen tegen KW. Eerder in dit seizoen werd deze wedstrijd namelijk gestaakt wegens een blessure van de scheidsrechter. Beide teams gingen voor de winst, hetgeen een klein kwartiertje aantrekkelijk voetbal opleverde. Ondanks enige kansen aan beide zijden werd er niet gescoord, zo dat de voorlopige stand van 2-2 thans een definitieve werd. Vervolgens werd vriendschappelijk gespeeld tegen derde klasser SVW, wat een 1-1 resultaat tot gevolg had. Zondag om 14.00 uur speelt Foresters 1 de thuiswedstrijd tegen Sint Adelbert uit Egmond-Binnen. Door de verrassen de nederlaag van Grasshoppers tegen SDOB afgelopen zondag is Foresters de koploper weer tot op drie punten gena derd, zodat men nog volledig in de race is. Bij De Foresters is het thans mogelijk uitsluitend op recreatieve wijze de voet balsport te bedrijven. Iedere woensda gavond wordt om 19.25 uur verzameld op het trainingsveld. Om 19.30 uur wordt aangevanmgen met de warming- up. Na tien minuten wordt een stevig partijtje voetbal gespeeld tot 20.30 uur. Deze mogelijkheid staat open voor een ieder, die niet in wedstrijdverband de voetbalsport beoefent. Ter introductie zullen dit seizoen geen kosten in reke ning worden gebracht. Heeft u vragen of twijfelt u nog, bel dan gerust naar Ab van de Berg (336211) en hij zal u graag te woord staan. AKERSLOOT - Het is de dames niet ge lukt om de volle winst uit het verre Wer- vershoof tegen Quick mee naar huis te nemen. Twee evenwichtige ploegen, zonder uitschieters, gedegen handbal en een straffe leiding. Na een 3-3 ruststand kwam Quick pas in de laatste minuut opnieuw langszij en werden de punten gedeeld (7-7). De heren van Meervogels en Odin speel den een wedstrijd, waarin pas in de 58ste minuut duidelijk werd, wie recht had op de punten. Dat dit Odin werd (19-21) heeft Meervogels aan zichzelf te danken. Men speelde een prima wed strijd, maar men had veel commentaar op de leiding. De hierop volgende tijdstraffen werd de Akersloters fataal. Wisselend namen de teams twee doel punten voorsprong op elkaar. Het was een spannende wedstrijd van begin tot eind, waarvoor een gelijkspel een betere afspiegeling van de krachten was geweest. VZV was voor de heren junioren een be kende tegenstander. Naarmate de wedstrijd vorderde werd het steeds dui delijker dat Meervogels de betere ploeg was. Het scheidsrechtersduo slaagde er uitstekend in om het soms wat al te en thousiaste spel in juiste banen te leiden. Gescoord werd er vooral vanuit de hoe ken door de snelle Jeremy Duin. Theo Krom in de opbouw lanceerde menig maal Jeffry Pettinga, die de gaten in de VZV-defensie benutte. Door deze over winning (1*8-12) zit een eindplaats bij de top er nog dik in. AKERSLOOT - Morgenavond, donder dag 23 januari, komen de leden van de raad van Akersloot om 20.00 uur bijeen in het gemeentehuis voor hun periodie ke vergadering. Op de agenda van deze openbare vergadering staan ondermeer het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van automatisering en de vaststelling van het volumebesluit 1992 op grond van de wet stads- en dorpsver nieuwing. Ook wordt de verlenging van de intentie-overeenkomst met het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten aan de orde gesteld. ALKMAAR - Voor de vijfde maal in haar bestaan organiseert de vereniging van jonge postzegelverzamelaars, De Kleine Postiljon, een speciale ruildag voor jeugdigen tot 18 jaar. Deze wordt gehouden op zaterdag 25 januari van 10.00-16.00 uur in Claus Party House aan de Olympiaweg te Alkmaar. Er is een aantal speciale activiteiten. Voor in lichtingen kan men bellen: 0^2-124065. LIMMEN - Bij voldoende belangstel ling wil gymnastiekvereniging Tios een tweede uur voor peutergymnastiek star ten. Dit uur zal zijn op dinsdag van 10.15-11.15 uur in de gymzaal aan de Sportlaan. Het gaat om kinderen van 2 Vi tot 4 jaar. De eerste les is 11 februari. Er wordt nu ongeveer vier jaar peutergym gegeven in de gymzaal aan de Hogeweg. De leidster wordt wekelijks geassisteerd door vier of vijf ouders. Het uur aan de westkant van Limmen is vrij vol en er is al een paar jaar een wachtlijst. Deze lijst is echter te kort voor een tweede uur. Met het starten van een nieuw uur aan de oostkant is de kans groot dat het nieuwe uur wel vol komt. Heeft u belangstelling of wilt u meer in formatie, bel dan zo spoedig mogelijk met Lea Dam, tel. 2768 (dagelijks tus sen 16.00 en 18.00 uur). HEILOO - Regelmatig heeft atletiekve reniging Trias voopertesten op het pro gramma staan voor iedereen die wil weten hoe het met zijn of haar conditie gesteld is. De coopertest is een loop over twaalf minuten. Aan de hand van het aantal afgelegde meters wordt bepaald hoe de conditie er voor staat. De test wordt gehouden op de kunststof atle tiekbaan aan Het Maalwater. De start van de eerst volgende coopertest, op vrijdag 24 januari, is om 19.30 uur; in schrijven kan vanaf 19.00 uur. Kleed- en douchegelegenheid is aanwezig. Het inschrijfgeld is 2,50. Voor inlichtin gen: Nick van Baar (072-126254). EGMOND - Op maandag 27 januari wordt in het gemeentehuis aan de Zwar tendijk 1 in Egmond aan Zee een open bare vergadering van de gemeenteraad van Egmond gehouden. De aanvang is 19.30 uur. Naast enkele voorbereidings- besluiten en het beschikbaar stellen van enige kredieten wordt ook gesproken over de aankoop van gronden ten be hoeve van de aanleg van de Oostelijke Randweg. Voor belangstellenden liggen de stukken behorend bij de diverse agendapunten tijdens kantooruren ter inzage bij de voorlichter van de gemeen te, J. van Woezik. Deze aanbiedingen gelden van donderdag t/m woensdag. Donderdag: EGMOND-BINNEN - Zondag 26 janu- ari organiseert Le Champion de mid winterduinloop in Egmond-Binnen. Dit is niet alleen de mooiste, maar ook de zwaarste loop, die Le Champion orga niseert. Men kan kiezen uit drie afstan den: 4, 7.7 of 16.1 km. Start en finish zijn op de randweg bij Egmond-Binnen en het traject voert over het gebied van het PWN. Bij de langste afstand dienen in totaal dertien pittige klimmen over verschillende heuvels genomen te wor den. Maar ook bij de kortere afstanden kan men er stevig tegenaan. De start van het evenement is om 10.30 uur op twee minuten lopen van het in- schrijfadres, sporthal De Schulp in Egmond-Binnen, waar ook voldoende parkeerplaatsen en douche- en kleed ge legenheid zijn. Het inschrifgeld be draagt voor de jeugd tot 16 jaar 4,00, ouderen betalen 5,00. Deelnemen voor alleen organisatiekosten kost 3,50. De inschrijfgelden zijn inclusief de verplichte toegangskaarten voor het Noordhollands Duinreservaat. Voor in lichtingen kan men bellen met Ad Schneider (02263-52711).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 12