LIMMEN wêf w w L_ Maq't ook 11,7 °/o worden èr» belastingvrij? Equipe Coiffures O VRIJDANSEN 7,95 Ummen Raadsvergadering 23 januari 1992 li# j SPAARBANKBOEKJE MARIAN ROOS ELKE ZATERDAGAVOND RIJKSWEG 43, LIMMEN SLAGERIJ W. KROM Riblappen Dansschool De procedure Bouw- en sloopafval Huisvuil in rolcontainers Ophalen grof huisvuil Afvalstoffenverordening Aangevraagde hinderwetvergunning Voorgenomen hinderwetvergunning Uitgifte standplaatsen Bloemendagen Voorgenomen bouwvergunning Verleende bouwvergunningen Serie Ntimmer 4 39 I - iill'/y 15 jaar SPAAK KAPSALON SCHOONHEIDSSALON GEDIPL. VISAGISTE Dampegheestlaan 31 Limmen behandeling volgens afspraak 02205-1928 UW KERASTASE-KAPPER (uitgezonderd schoolvakanties) Aanvang 20.30 Entree f. 5.-- p.p. Tel. 02205-3842 of 072-330675 Donderdag geopend van 8.30-17.30 uur 500 gram van 10,50 voor Visweg 29 - Limmen - Tel. 02205-1316 Raad Limmen Voorjaarsreisje Plattelandsvrouwen Muziekmiddag Wollewei Burgerlijke stand gemeente Limmen Schaken in Limmen Loodzwaar feest bij de Uylenspieghels Eerste communie Antartica centraal in Vredeburg UITKIJKPOST 22 JANUARI 1992 PAGINA 15 Vervolg van pag. 14 Hieronder volgt de procedure om te komen tot een akkommodatieplan De procedure terzake de inspraak rond de akkom- modatienota is door ons als volgt vastgesteld: 16 januari 1992. Akkommodatienota verzenden aan raadsleden, politieke partijen en gebruikers of toekomstige ge bruikers van de akkommodaties, die in deze nota worden vermeld. Tegelijkertijd worden deze uitgenodigd voor de in formatieavond op 30 januari 1992. 22 januari 1992 Voorlichting over de nota in de gemeentelijke rubriek. 30 januari 1992 Informatieavond in Vredeburg. Deze avond draagt een openbaar karakter. De aanvang is 20.00 uur. De totale akkommodatienota staat ter diskussie. Het verslag van de avond wordt toegezonden aan allen, die d^ presentielijst hebben getekend. 10 februari 1992 Uiterste datum, waarop belanghebbenden schrifte lijk kunnen reageren op de nota. Het kollege van burgemeester en wethouders ver gadert over de nota en de ingekomen reakties in hoeverre de akkommodatienota nog bijstelling behoeft. De besluiten van B en W over de akkommodatie nota worden wederom toegezonden aan alle be langhebbenden. 26 februari 1992 De raadskommissie III vergadert in een extra bij eenkomst over de akkommodatienota en brengt een advies uit aan het kollege. 12 maart 1992 De raad neemt een beslissing over de akkommoda tienota. Op donderdag 23 januari 1992 zal er weer een ver gadering plaats vinden van de raad van de gemeen te Limmen. De vergadering wordt gehouden in het kultureel centrum "Vredeburg", Dusseldorperweg 64 te Limmen, en zal aanvangen om 20.00 uur. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Besluitenlijsten van de vergaderingen van 20 november 1991 en 19 december 1991. 3. Ingekomen stukken/mededelingen. 4. Voorstel tot wijziging van de verordening op de kommissie voor de behandeling van beroep- en bezwaarschriften. Voorstel tot het nemen van een voorberei- dingsbesluit voor het perceel "De Hy acinth". Voorstel tot aanpassing van de woonruimte verordening. Voorstel tot verhoging van de subsidie 1991 voor de Stichting Peuterspeelzalen Limmen. Voorstel tot verkoop van een drietal bouw terreinen op het perceel "De Hyacinth". Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de bouw van een elfde lokaal voor de Pax Christi-school. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet i.v.m. de ruilverkaveling Limmen- Heiloo. Voorstel tot vaststelling van een verordening op het ouderschapsverlof. Voorstel tot wijziging van het IZA- reglement. Voorstel tot vaststelling van diverse begro tingswijzigingen. Sluiting. 5. 6. 7. 9. 10. 11. 12. 13. 14. Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Middenweg 3a, Limmen. Telefoon 02205-1456 Bouwen aan een beter milieu- Bij bouw- en verbouwwerkzaamheden worden nogal wat stoffen gebruikt, die milieuschade kunnen veroorzaken. Let erop dat hierbij het chemische afval, bijv. verfresten, (lege) kitkokers, PUR-schuim, oliënetc. niet samen met ander afval afgevoerd wordt. Sinds 1 september 1991 is het verplicht ingevolge de Wet Chemische Afvalstoffen zorg te dragen voor een goede verzameling en afvoer van (klein) chemisch afval. Het chemi sche afval dient dan ook niet terecht te komen in de gewone bouwcoritainer. Indien u toch het chemische afval in de bouwcontainer deponeert, zal al het bouwafval als chemisch afval afgevoerd moeten worden. De verwerkingskosten zul len hierdoor behoorlijk hoger liggen. Ook wordt het chemisch afval op de stortplaats geweigerd. U moet namelijk het chemische afval afgeven aan een er kende vergunninghouder WCA. Er is een klantvriendelijk, landelijk inzamelsysteem opgezet waarbij een door u aange wezen KCA-bedrijf uit de buurt de plicht heeft uw klein chemisch afval, na melding, één keer per maand op te halen. Een lijst van inzamelbedrijven en nadere informatie kunt u kosteloos verkrijgen bij de afdeling Milieu van de gemeente, telefoon 02205-2174. Vanaf heden wordt bij de te verlenen bouwvergunningen een bijlage gevoegd waarin bovenstaande staat omschreven. Wij rekenen erop dat u aan het milieu een steentje bijdraagt. Sinds enige tijd worden de huishoudelijke afvalstoffen ge scheiden ingezameld door middel van groene en grijze mini- containers. Regelmatig wordt hierbij door de inzameldienst geconsta teerd, dat niet al het huisvuil wordt aangeboden in deze containers, maar dat sommige burgers het huisvuil in dozen en vuilniszakken doen en deze naast de containers zetten. De inzameldienst neemt huisvuil, op deze manier aangeboden, niet (meer) mee! U wordt verzocht het huisvuil alleen op de voorgeschreven wijze aan de weg te zetten, dus in een gesloten minicontainer. Voor eventuele vragen en/of opmerkingen kunt u terecht bij de afdeling Milieu van de gemeente, telefoon 02205-2174. Op donderdag 30 januari a.s. wordt in de gemeente Limmen het grof huisvuil opgehaald. Indien u grof huisvuil hebt aan te bieden, kunt u dit laten inzamelen door middel van telefoni sche melding aan G.P. Groot b.v., telefoon 072-413533. Onder grof huisvuil wordt verstaan: van particuliere huishou dens afkomstige afvalstoffen die te groot en/of te zwaar zijn om via de rolcontainer aan te bieden. Voorts weet u dat voor chemische afvalstoffen, puin, glas, papier, kleding etc. een aparte ophaalregeling is. Met andere worden: bedrijfsafval valt niet onder grof huis vuil en kan alleen worden aangeboden middels de daarvoor bestemde bedrijfscontainers, waarvoor u contact kunt opne men met de containerdienst van G.P. Groot b.v., telefoon 072-413541. De afdeling Milieu van de gemeente zal op het aanbieden van bedrijfsafval als zijnde grof huisvuil een intensieve controle houden. Met ingang van heden ligt gedurende drie maanden, tijdens de openstellingsuren op de secretarie van het gemeentehuis ter inzage de Afvalstoffenverordening, zoals vastgesteld door de gemeenteraad op 20 november 1991 Deze verordening treedt in werking drie dagen na deze afkondiging. (art. 12WABM) Bij burgemeester en wethouders is op 13 december 1991 ingekomen een aanvraag van: - Groot en de Zeeuw, Dusseldorperweg 2-2ate Limmen, om vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor een transportbedrijf en autorijschool, gelegen aan de Dusseldorperweg 2-2a te Limmen. De aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen op de gemeentesecretarie ter inzage en wel t/m 21 februari 1992 elke werkdag van 9.00-12.00 uur en, na telefonische af spraak, van 14.00-16.00 uur en iedere woensdagavond van 17.00-20.00 uur. Desgewenst kan op de gemeentesecretarie (eveneens na telefonische afspraak) een mondelinge toe lichting worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen t/m 21 februari 1992 schrif telijk bij burgemeester en wethouders worden ingebracht. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Eenieder kan in persoon of bij gemachtigde mondeling be zwaren inbrengen op een openbare zitting, waar gelegenheid is tot een gedachtenwisseling, te houden op 14 februari 1992 om 16.00 uur in het gemeentehuis. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het ver zoek daartoe moet schriftelijk, tegelijk met het bezwaarschrift, bij burgemeester en wethouders worden ingediend. (art 24, lid 2 onder c WABM) Burgemeester en wethouders zijn voornemens positief te beschikken, onder voorwaarden om gevaar, schade en/of hinder voor de omgeving te ondervangen, op de aanvraag van: - F.G.J. Zonneveld, Pagenlaan 9 te Limmen, voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een aannemingsbedrijf, Pagenlaan 9 te Limmen. De ontwerp-beschikking en andere ter zake zijnde stukken liggen tot 22 februari 1992 op de onder de Aangevraagde hinderwetvergunning genoemde plaats en tijden ter inzage. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben inge bracht naar aanleiding van de aanvraag en eenieder die aantoont dat hij of zij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen gedurende bovengenoemde termijn gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders van Limmen, postbus 9, 1906 ZG Limmen. Voor eventuele afspraak: afdeling Milieu, telefoon 02205- 2174. In 1992 zullen standplaatsvergunningen voorde Bloemenda gen door tussenkomst van de organisatie van de Bloemendagen, 'Het Mozaïekcomité' worden uitgegeven. Personen, die tijdens de Bloemendagen een standplaats willen innemen, dienen hun verzoek in eerste instantie in te dienen bij het secretariaat van 'Het Mozaïekcomité', p/a De Loper 10 te Limmen. Verzoeken dienen vóór 20 maart 1992 bij 'Het Mozaïekcomité' te zijn ingediend. 'Het Mozaïekcomité' verhuurt de locaties waarop tijdens de Bloemendagen een standplaats kan worden ingenomen. Nadat aspirant-standplaatshouders een huurovereenkomst met 'Het Mozaïekcomité' hebben gesloten, dienen zij zich - onder overlegging van de met 'Het Mozaïekcomité' getekende huurovereenkomst- bij ons te vervoegen teneinde de inge volge de Algemene plaatselijke verordening vereiste stand plaatsvergunning aan te vragen. Het college van burgemeester en wethouders is voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vergunning te verlenen aan: - de heer P.M. Stam - bouwen dakkapel op Hogeweg 6 te Limmen. Het bouwplan ligt m.i.v. 23 januari 1992 gedurende veertien dagen voor eenieder ter inzage op het gemeentehuis. Gedu rende deze termijn kan eenieder schriftelijk zijn of haar bezwa ren tegen het plan aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. (Wet AROB) Burgemeester hebben besloten bouwvergunning te verlenen aan: - J.J.M. Beentjes, Rijksweg 5 - plaatsen carport - S.K.O.L. - bouwen lokaal aan Hogeweg 55 - P.J. Zwart, Visweg 24 - plaatsen garage/schuur - Kaandorp Kaas BV - plaatsen bedrijfshal aan Burg. Nieuwen- huijsenstraat 1 b - St. Hortus Bulborum - oprichten bollenschuur aan Zuidker- kenlaan. Tegen de verleende bouwvergunningen kunnen binnen dertig dagen na de datum van deze publikatie bezwaren ingediend worden door diegenen, die door verlening van de bouwver gunning rechtstreeks in zijn/haar belang getroffen wordt. 22 januari 1992, Burgemeester en wethouders van Limmen BOUWBEDRIJF TERLUIN Voor al uw aan-, ver- en nieuwbouw. Ook renovatie: kozijnen, deuren, ramen. Vrijblijvend prijsopgaaf: Tel. 02205-3395 FIT DOOR BEWEGEN Conditie training Ski gymnastiek Bewegingsuur voor minder validen. Sportadviesbureau fit door bewegen. Fit door bewegen 072-332764 GAZELLE '92 MODEL LEN tour, sport, race en atb fietsen uit voorraad lever baar. Kom eens langs en maak een proefrit. BOSMAN TWEEWIELERS Westerweg 295, Heiloo, tel. 072-331241. CURSUS SKICONDITIE. Binnenkort start sportvere niging Dojo 't Loo weer met haar bekende cursus ski conditie. In 10 lessen naar de top: straks betere presta ties op de skipiste en meer veiligheid. Opbouw op maat: warming-up, skicon ditie, speciale skibewegin gen. Beperkte groep deelne mers. Dus maximale, per soonlijke aandacht. Kom kijken of bel voor inlichtin gen: 072-336392 of 072- 111108. Sportvereniging Dojo 't Loo aan de Bergeonstraat te Heiloo. 1 1 Uiteraard heeft u liever 11,7% belastingvrij, dan bijvoorbeeld 6% belaste rente op een spaarbankboekje. En die kans heeft u. Want Spaarbeleg, een 100% dochter van AEGON, biedt u KoersPlan. Met KoersPlan profiteert u van de unieke combinatie van sparen en beleggen. Het werkt eenvoudig: u legt iedere maand een vast bedrag in (vanaf f 50,-). De beleggingsexperts van AEGON beleggen uw geld in aandelen. Het rendement is niet gegarandeerd, maar door zorgvuldige belegging in nationale en internationale kwaliteitsaandelen wordt het risico gespreid. Over het rendement (voor de spaarperiode tot en met 1990 liefst 11,7%) betaalt u geen belasting. Zo kan uw spaargeld aangroeien tot een flink kapitaal. Ideaal voor iedereen die een goed rendement wenst, zonder de rompslomp en risico's van het zelf beleggen in aandelen. Er zitten meer aantrekkelijke kanten aan KoersPlan. Stuurt u de bon in, dan sturen wij u direct meer informatie. U kunt ons natuurlijk ook bellen: 02205 - 3061 Ja, stuur mij - vrijblijvend - een schriftelijke offerte. Naam: m/v Adres: Postcode:Plaats: Telefoon:Geb.dat.: Maandinleg: ff 50,-) Duur: 12 jaar n andersjaar n r i E In een envelop zonder postzegel zenden aan: Dl. L LU Assur.kantoor W.M. ROTTEVEEL, Molenweg 107, 1906 DH LIMMEN Fax 02205-3666 'AERO-JAZZ' pittige les voor buik, billen en benen! wo.ochtend 9.30-10.30 uur. Balletstudio, Astrid Hart, Westerweg 294, Heiloo. Inf.: 072-339296/023-341233 Gezichts behandeling Mini vaque 6 Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen MOTORVERZEKERING! Nu met winterstop!!! BOSCH ASSURANTIËN Heiloo, Heerenweg 234-A, 1851 KZ Heiloo, tel. 072-335285. Voor al uw Tuinaanleg en onderhoud HOVENIERSBEDRIJF DE IRIS Kees Hageman, tel. 072-336002. Gratis! Haal ik uw WASMACHINES c.v.'s, kachels, auto-wrakken, ij zer en metalen bij u weg (ook spulletjes voor de rom melmarkt), ook kleding. Tel. 02206-4217/2480. LIMMEN - Op donderdag 23 januari houden de leden van de gemeenteraad van Limmen een vergadering in cultu reel centrum Vredeburg. De aanvang hiervan is 20.00 uur. Op de agenda ko men enkele 'bouwzaken' op De Hya cinth aan de orde. Daarnaast is het beschikbaarstellen van een krediet voor de bouw van een elfde lokaal voor de Pax Christi-school geagendeerd. Ande re onderwerpen zijn: verhoging subsidie 1991 voor de peuterspeelzalen, aanpas sing woonruimteverordening en een ver ordening op het ouderschapsverlof. Na afloop van deze openbare raadsver gadering is er een extra vergadering van de raadscommissie I, waar de visie van het college en de fracties ten aanzien van het Samenwerkingsverband Noord- Kennemerland aan bod zal komen. Ook deze vergadering wordt in Vredeburg gehouden. LIMMEN - Op woensdag 1 april orga niseert de afdeling Limmen van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrou wen een excursie naar de Mona-fabrie- ken in Woerden en een rondleiding door kasteel Amerongen met tussendoor een lunch nabij Driebergen. Ook niet-leden kunnen zich voor deze dagtocht aan melden, voor zover er nog plaatsen vrij zijn, bij W. Segerius (1772), mw. Dene kamp (2871) of mw. Van Wees (1929). Vertrek op 1 april om 8.00 uur, terug om ca. 17.30 uur. Kosten leden 50,00, niet-leden 55,00. LIMMEN - Op dinsdag 28 januari zal onze plaatsgenoot P. van der Steen een voordracht houden over leven en wer ken van de grote musicus Ludwig van Beethoven. Een ieder, die de muziek- middagen van de SWOL tot nu toe ge volgd heeft, weet dat de heer Van der Steen een begeestigd verteller is en zijn programma met grote zorg en liefde weet te brengen. Iedereen is deze mid dag welkom in de Wollewei, Lage Wei de 1, aanvang 14.00 uur. LIMMEN - Geboren zijn: Roel en Jo ris, zonen van Robert J.M. Vink en Pe tra Aafjes. Jozef Antonius Petrus, zoon van Gerardus J.P. Appelman en Jacoba C.M. Min. Wilhelmina Afra Johanna, dochter van Francjscus H. Ploegaert en Maria J.A. Braas. Simon Petrus Ber- nardus, zoon van Bernardus J.A. Gaar- thuis en Adriana A.M. Dirkson. Sophie Marianne, dochter van Cornelis M. Kuijs en Ingeborg R.M. Genee. Boye Johannes Franciscus, zoon van Petrus S. Rijs en Claudia Y. Salomon. LIMMEN - Veel sensatie viel er afgelo pen vrijdag in Vredeburg, waar de schaakclub met de zelfde naam haar vijftiende onderlinge ronde speelde, niet te beleven. In de A- zowel als in de B- groep bleek de top onwrikbaar. Zo klopten in de hoogste categorie J. Ad miraal en J. Krijt respectievelijk T. Morcus en J. Limmen en bedwongen in de B-regio de hoogst geplaatsten P. de Waard, P. Vessies en M. Zuurbier in dezelfde volgorde M. Out, R. Lammers en R. Komen. In de C-groep bemachtig de J. Kramer het volle punt op B. Oud, waardoor hij als enige met een score van honderd procent aan kop gaat. Forse plaatswisselingen zijn hier overigens tal rijk, zodat nog heel veel mogelijk lijkt te zijn. De overige uitslagen op rij: A: G. de Graaf - J. Zentveld 0-1; P. v.d. Heijdt - G. Hes 1-0; J. van Hint - H. Druijven rem.; B. Kerkhof - C. Limmen 0-1; R. v.d. Storm sr - P. van Buuren 1-0; A. Duijkersloot - M. Limmen 0-1; K. Aaf jes - J. de Graaf 1-0; R. Rommel - H. Levering 1-0; R. v.d. Storm jr. - P. Vlaar rem.; G. Pouw - R. Denekamp 1-0 (regl.). B: R. Slob - R. Hooijboer 1-0; W. Koe nekoop - B. de Waard 0-1; M. Bos - B. Dirkson 0-1; H. Min - N. Min 0-1; R. Jagtenberg - G. Kaandorp 1-0. C: A. de Waard - B. de Wit 1-0; C. Out - W. Pepping 1-0; A> v.d. Molen - C. Struijlaart 1-0; B. Dekker - W. Thijsse 0-1 (regl.); L. de Boer - W. Castricum 1-0. De afgebroken partij in de A-groep tus sen B. van der Heijdt en P. van Buuren uit de dertiende ronde werd door eerst genoemde gewonnen. a7iint>Pr-'y Een deel van de groep Yusei-Gym tijdens het optreden in 1988. LIMMEN - Zaterdag 25 januari viert carnavalsvereniging De Uylenspieghels haar jaarlijkse tussenavond. Een op warmertje voor het grote carnaval dat begin maart losbarst. De tussenavond krijgt altijd een eigen thema, dat ieder jaar weer anders is. Dit jaar is het thema: 'Weeg Swing Weeg'. Het is tevens een wedstrijd onder de be zoekers van deze avond. Hiervoor zijn vier ludieke prijzen beschikbaar. Het gaat er om wie het meeste gewicht verliest tijdens het swingen. Om dit te bepalen worden de gasten tweemaal ge wogen. Eenmaal bij binnenkomst tot 21.45 uur en nogmaals om 23.11 uur. Omdat fraude is toegstaan, rekent men er op dat veel bezoekers zich vooraf zul len verzwaren met zware materialen. Het 'verloren gewicht' zal worden inge zameld en worden verkocht. De op brengst gaat naar het Rode Kruis. Als zeer bijzondere attractie treedt deze avond de Amsterdamse rock roll groep Yusei Gym op. Vier jaar geleden was deze groep ook al te gast en maakte toen grote indruk met hun kunnen en presentatie. Sindsdien is de groep nog professioneler geworden. De muziek wordt deze avond verzorgd door trio De Spoetniks. Alles bij elkaar belooft het dus een dol le, fraaie en heel gezellige avond te wor den. Deze avond is alleen toegankelijk voor leden van de carnavalsvereniging en vangt aan om 21.00 uur in parochie huis Sint Maarten. LIMMEN - In de maand mei wordt in Limmen het feest van de eerste heilige communie gevierd. Dit is voor de kinde ren en voor het gezin waarin ze thuis ho ren altijd een bijzondere belevenis. In februari worden de eerste bijeen komsten gehouden voor de ouders van de communicantjes. De kinderen wor den door de ouders of verzorgers op dit feest voorbereid, die daarbij bijgestaan worden door de pastores en leerkrach ten van de school. Er zijn kinderen, die niet in Limmen naar school gaan, maar die toch mee willen doen met het eerste communie-feest. De ouderbijeen komsten zijn ook bestemd voor de ou ders van deze kinderen. Zij kunnen contact opnemen met Rita de Wit, tel. 2932. LIMMEN - Op 28 januari zal oud burgemeester W. Thomassen van Rot terdam in het cultureel centrum Vrede burg zijn passie voor Antartica door middel van een dia-lezing ten toon spreiden. Prachtige dia's en ongetwij feld een boeiend verhaal geven een in druk van het continent dat rondom de zuidpool ligt en bijna geheel met ijs be dekt is. Het is het koudste, droogste, meest eenzame, minst bewoonbare en meest ongerepte werelddeel, twee keer zo groot als Australië met een rijk die renleven langs de kusten en de omrin gende zeeën. Kaarten reserveren voor deze dia-lezing is nu al mogelijk in het gemeentehuis (tel. 02205-1456). De en tree bedraagt 5,00, de aanvang op 28 januari is 20.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 15