Informatierubriek van de gemeente Heiloo Andere adressen c^Ts HEILOO Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo Openingstijden 8.00 tot 12.30 uur Veel reacties op maatregelen ter bestrijding van de overlast door honden Stand van zaken rond concept-Structuurvisie GFT-Nieuws Openbare verlichting: houd zicht op licht! De RVU besteedt aandacht aan het werk van de gemeente Restitutie hondenbelasting bij overlijden hond Heeft u uw hond al aangemeld? Nieuw bouwplan Verleende bouwvergunningen Gemeente werkt aan de weg Parkeergelegenheid bij Heilooër ijsbaan tijdens openingstijden Burgerlijke stand gemeente Heiloo t/m 16 januari 1992 Geboorten Elders geboren Huwelijksaangiften Huwelijken Overleden Elders overleden Hinderwet Veilig Verkeer Nederland wil nieuwe verkeersregels uit komen leggen bij verenigingen Politieberichten Gevonden voorwerpen Cursussen Kennedy Computeropleidingen PAGINA 4 UITKIJKPOST 22 JANUARI 1992 Sinds de folder 'Geen hond is schuldig' huis- aan-huis verspreid is in Heiloo zijn er veel reacties bij de gemeente binnengekomen. In een eerder bericht in deze informatierubriek schreven we daar al over. In diezelfde publicatie stond te lezen dat als onderdeel van de politieke besluitvorming in de gemeenteraad de maatregelen na een periode van ongeveer een jaar geëvalueerd moeten worden. Op dit moment zijn er echter een aantal reacties en suggesties binnen waarvan het gemeentebestuur meent dat ze op kortere termijn opgelost kunnen of moeten worden. Hieronder geven wij u een overzicht van die aanpassingen op de maatregelen. Bij kleine losloopgebieden komen (nog) geen borden. Rondom de kleinere losloopgebieden langs de Breedelaan, de Ewisweg, Wentholtlaan, Trompenburg en Spanjaardslaan worden de bordjes 'losloopgebied' voorlopig nog niet geplaatst. In eerste instantie zal door de milieuwachter worden geobserveerd of, en in hoeverre, er extra overlast ontstaat en of deze ontoelaatbaar is. In de Zuiderneg geldt aanlijngebod tussen 1 januari en 16 mei. Jn dit losloopgebied geldt voor deze jaarlijkse periode een aanlijngebod om te voorkomen dat de rust van vogels en vee, in de tijd dat zij jongen verwachten of hebben, verstoord wordt. De aanlijnperiode wordt vermeld op de borden die bij het losloopgebied komen te staan. Extra drollinettes. In tegenstelling tot het aantal op de kaart bij de folder worden er meer drollinettes geplaatst. Dit om de hondenbezitter in de gelegenheid te stellen om ook in de losloopgebieden de hondepoep te kunnen opruimen. Éxtra drollinettes worden geplaatst op de volgende locaties: Frederica's Hof (1x) Noorderneg (2x) Parkeerplaats Zeeweg/Noorderneg (1x) Zuiderneg (2x) Plan Oost (1x) Blockhovepark(lx) De veie overige reacties zullen worden beoordeeld en waar mogelijk schriftelijk worden beantwoord. De regeling zal al na verloop van enkele maanden worden geëva lueerd en waar nodig worden aangepast. Op dit moment worden de talrijke reacties, die zijn binnengekomen naar aanleiding van de concept-Structuurvisie, beoordeeld en van commentaar voorzien. In maart a.s. zullen opnieuw een of meer bijeenkomsten worden gehouden waarbij de gemeentelijke reactie op alle binnengekomen reacties en suggesties aan de orde komen. Binnenkort leest u hierover in deze informatierubriek meer. De nieuwe kalender 1992 met de informatie over het ophalen van huishoudelijk afval en gft is eind december huis-aan-huis verspreid. Het is ons gebleken dat de bezorging hier en daar niet optimaal is geweest. Als u de kalender niet heeft ontvangen, kunt u bij de receptie van het gemeentehuis een exemplaar ophalen. U kunt de kalender ook telefonisch aanvragen via de GFT-infolijn, tel. 31 31 33. Op verzoek van veel inwoners doen wij in deze rubriek een oproep aan autobezitters om, op de dagen dat het huishoudelijk afval of gft wordt opgehaald, de verzamelplaats op de parkeerplaats vrij te houden voor het neerzetten van rolemmers. Als u een storing heeft in de openbare verlichting dan kunt u de storing op werkdagen melden via telefoonnummer 072- 313206. Wilt u bij melding de straatnaam en het nummer van de lichtmast doorgeven? Defecte lichtmasten worden na melding binnen 14 dagen gerepareerd. Vanaf begin januari is de RVU gestart met een nieuwe serie programma's 'Werken aan werk' over het werk van de gemeente. Inmiddels zijn al enkele afleveringen achter de rug. Op zaterdag 25 januari a.s. is de naam van de aflevering 'Ruimer zicht op groen en bouw'. Het programma schetst een dubbelportret van een opzichter groenbeheer en een inspecteur van bouw- en woningtoezicht in de gemeente Roermond. De laatste aflevering van de serie, op 1 februa ri a.s., gaat over het veelzijdige werk van de brandweer. Als u het werk van de gemeente eens op een afwisselende wijze gepresenteerd wilt zien, kunnen wij u deze afleveringen van harte aanbevelen. De afleveringen worden uitgezonden op zaterdagen tussen 19.30 en 20.00 uur op Nederland 3. In de folder 'Geen hond is schuldig' staat het een en ander over het afmelden van honden. Wat u niet in de folder terugvindt, is dat de hondenbelasting per maand wordt berekend. Als een hond overlijdt of van eigenaar verandert, wordt u aangeslagen voor de maanden dat het dier in uw bezit was. Voor de overige maanden ontvangt u restitutie van uw betaalde hondenbelasting. Voorbeeld Op 3 maart verandert een hond van eigenaar. De oude eigenaar wordt dan aangeslagen voor drie maanden hondenbelasting. De nieuwe eigenaar moet de belasting betalen over de resterende negen maanden. Bezitters en verzorgers van honden hebben nog tot 31 januari a.s. de gelegenheid om hun huisdier aan te melden. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor het hieronder vermelde bouwplan voornemens zijn bouwvergunning te verlenen: Oudburgerlaan 61P.J. van Lochem - uitbreiden woning en bouw garage. Het ontwerp-besluit ligt met het bouwplan en de daarbij behorende stukken vanaf 23 januari 1992 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen schriftelijk gemotiveerd bezwaren indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 11850 AA Heiloo. Door het college van burgemeester en wethou ders zijn de hieronder vermelde bouwvergunningen verleend: Molenweg 18, J. van der Peet - vergroten dakkapellen en vergroten garage. E.J. Potgieterweg 47, J.P. de Haan - vergroten woning en bouw garage. De Oude Werf 1J.A. van der Steen - oprichten/vergroten parkeerkelder/showroom Industrieterrein Oosterzij 9-13, Nidrac Beleggingen BV - vergroten bedrijfsgebouw. Deze bouwvergunningen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken liggen ter inzage bij de afdeling Openbare Werken, Raadhuisplein 1maandag t/m vrijdag tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak). Degene die de bouwvergunning heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling Openbare Werken wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling Openbare Werken (buro Bouwzaken) worden gemeld; dit kan telefonisch onder de nrs. 313217 of 313240. Vanaf 27 januari a.s. wordt het voetpad aan de zuidzijde van de Dokterslaar. opnieuw bestraat. Daarbij wordt tevens het pad tussen Maas Geesteranusweg en Frederica's Hof ongeveer anderhalve meter verlegd in de richting van de woningen. De verwachting is dat de werkzaamheden ongeveer vier weken gaan duren. Tijdens een vorstperiode kunnen er geen bestratingswerkzaamhen worden uitgevoerd. Voor nadere informatie over de werkzaamheden kunt u contact opnemen met de heer K. de Waart, tel. 33 68 80. Veel inwoners, jong en oud, hopen op een goede winter waarin veelvuldig gebruik gemaakt kan worden van de Heilooër ijsbaan. Vorig jaar veroorzaakten bezoekers van de ijsbaan, die met de auto kwamen, parkeerproblemen op de wegen in de omgeving van de baan. Om dit te voorkomen heeft het bestuur van de ijsclub overlegd met de eigenaar van het weiland tegenover de ijsbaan. Dit overleg resulteerde in een toe stemming om het weiland tijdens ijsperiodes te gebruiken als parkeerterrein. De politie heeft toegezegd toezicht te houden op het foutief parkeren en -zo nodig- regelend op te treden. Alle betrokken partijen vragen ieders medewerking om deze winter de parkeerproblemen rond de ijsbaan te voorkomen en gebruik te maken van de parkeermogelijkheid op het weiland tegenover de ijsbaan. De baan ligt in een praehtig natuurgebied waar het, behalve schaatsen, ook prima fietsen is. Het verdient dan ook de voorkeur om op de fiets te komen. Mocht het noodzakelijk zijn dat u met de auto naar de baan komt, houdt u dan rekening met anderen als u uw auto parkeert. Thijs R. z.v.: Vlaar, Jozef B. en: Schoutsen, Yvonne L.D. Bod.v.: Schoonhoven, Thomas F. - en: Houtenbos, Louisia M. Jesseke M. d.v.: Griemink, Cornelis J.M. en: Schmersal, Ingrid A.W. Paulo A. z.v.: Kuyper Johannes V.J.M. en: Rijkers, Mathilde M.M. Kevin z.v.: Koster, Eduard en: Fritsch, Ursula Iris d.v.: Hulzink, Paulus G.M. en: Verhoeven, Johanna C.M. Barry z.v.: Smit, Simon J. en: Rumping, Catharina J.M. Edo M. z.v.: Bleeker, Jacob C. en: Duyvis, DeboraG. Elined.v.: Rem, Paul H. en: Waanders, Geertje Jeffrey J. z.v. Duivenvoorde, Jacobus A.M. en: Aardenburg, Cornelia C.G. Van der Aat, Cornelis J.A. en Bosman, Jolanda A.C. Buijs, Johannes J.P. en: Wildschut Antonia M. Fijnheer, Adriaan Drosse, Elli M.A. wv Postma Van Donselaar, Louisa H.C. wv Verstegen Bruin, Catharina wv Scholten Droog, Petrus A. Kaandorp, Johannes Smit, Bernardus R. Bellekom, Antonius L. ter Buurkes, Hermina wv De Vries Klaase, Rob C.M. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken, gelet op artikel 31tweede lid onder c. van de Wet algemene bepalingen Milieuhygiëne, bekend, dat zij d.d. 21 januari 1992 op een aanvraag van Solimpex voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het in werking houden van een groothandel in verfproducten, gelegen aan de Hoogeweg 54, alhier, positief te hebben beschikt onder 184 voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De beschikking en andere ter zake zijnde stukken liggen op de gemeentesecretarie van Heiloo, Raadhuisplein 1, afdeling Openbare Werken, kamer 113, ter inzage en wel van 23 januari t/m 24 februari 1992 elke werkdag van af 09.00 tot 12.00 uur alsmede op het bureau van de Rijkspolitie aan de Kennemerstraatweg 356, alhier, op vrijdagavond 24 en 31 januari, alsmede 7,14 en 21 februari 1992 van 18.00 tot 21.00 uur. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne staat tot en met 24 februari 1992 beroep open bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State voor: a.de aanvrager; b.de betrokken adviseurs; c. degene, die overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren heeft ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont, dat hij/zij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig de onder c. genoemde artikelen bezwaar in te dienen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij binnen die termijn beroep wordt ingesteld of met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot .schorsing dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Een beroepschrift moet in tweevoud worden gericht aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Een verzoek om schorsing of voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Aan het eind van 1991 verzorgde de gemeente Heiloo in samenwerking met Veilig Verkeer Nederland (VVN), afdeling Alkmaar, een voorlichtingsbijeenkomst voor ouderen. Deze bijeenkomst in Het Trefpunt werd door ruim honderd belangstellenden bezocht. VVN, afdeling Alkmaar, heeft de gemeente inmiddels laten weten bereid te zijn om op verzoek van organisaties, verenigingen of instellingen extra voorlichtingsbijeenkomsten over de nieuwe verkeersregels te willen verzorgen. Organisaties, verenigingen of instellingen die van dit aanbod gebruik willen maken, kunnen contact opnemen met het secretariaat van de VVN, afdeling Alkmaar, J. Craanen, tel.: 072 - 610450. Nederlandse Rode Kruis afd. Heiloo Rode Kruis-gebouw: Slimpad 16c. Secretariaat: ir. J. Brinkhorst, Maas Geesteranusweg 20, 1851 BP Heiloo, tel. 072-332545. Welfare: inlichtingen: mevr. N.C. Coolegem-de Beer, Werkendelslaan 39, 1851 VB Heiloo, tel. 072-335427. Speel-o-theek regio Heiloo: De speel-o- theek leent speelgoed uit aan kinderen met een handicap en aan diegenen die speciale aandacht nodig hebben. Adres: Slimpad 16c, Heiloo, tel. 072-333399. Openingstijden: donderdag 15.00-17.00 uur, zaterdag 10.00-12.00 uur. Inlichtingen: tijdens de openingsuren Slimpad. Telefooncirkels: Ink: mw. J.C. Wessels-Gankema, Obriglaan 8, 1852 KA Heiloo, tel. 072-330161. Vakantiewerk: inlichtingen: mw. A.G. Vonk-van Steenis, De Laghe Weijdt 62, 1851 SM Heiloo, tel. 072-332620. Stichting Ouderenwerk Heiloo Instelling voor gecoördineerd werk voor 50-plussers. 't Trefpunt, Westerweg 294, 1852 AS te Heiloo, tel. 331297. Spreekuren: dagelijks (9.00-10.30 uur). Voor: bemiddeling huisvesting ouderen, meer bewegen door 50-plussers, Vrijwilligers autovervoer: dhr. C. Nieuwenhuis, tel. 331390, b.g.g. 335898. individuele belangenbehartiging, vormings- en ontspanningsactivitei ten, Graag Gedaan. Tel: 333921 of 332892. Alg. Ned. Bond voor Ouderen Belangenbehartiging, ontspanningsac tiviteiten en culturele bijeenkomsten voor 50+ in 't Trefpunt aan de Wester weg 294. Inlichtingen: mw. C. Hooge- boom (330578) of mw. A. Kooyman (333927). Kath. Bond voor Ouderen Belangenbehartiging, ontspanningsacti viteiten, educatieve en culturele bijeen komsten in 't Trefpunt, Hoog en Laag 7a. Inlichtingen: mw. H. Dekker (332528) of dhr. A. van der Hulst (332892). Gemeente Heiloo afdeling sociale zaken Raadhuisplein 1 Spreekuren: iedere werkdag van 8.30-12.00 uur, tel. 313131. Maatschappelijk werk: maandag t/m vrijdag 8.30-10.30 uur, tel. 313184. Stichting Rolstoelbus Heiloo e.o. Inlichtingen en afspraken: tel. 331902 (b.g.g. 336570). De Rolbus is dagelijks beschikbaar. Stichting Onderdak Alkmaar Opvangcentrum voor acuut dakloze mensen. Koelmalaan 196, Alkmaar, tel. 072-400234. Werkgroep Kind en Ziekenhuis Secretaris: mw. L. van der Valk, Tulpstraat 7, 1738 CA, Waarland. Con tactpersoon: mw. A. Pereboom, tel. 02260-17448. Woningbouwvereniging Sint Willibrordus De Kloosterhof 23, 1852 LA Heiloo, tel. 072-332872. Geopend op werkdagen van 8.30-11.30 uur. Spreekuur: le woensdag van de maand van 19.00- 20.00 uur (met uitzondering van de maanden juli en augustus). Sociëteit Alleenstaanden Heiloo Eerste maandag van de maand: thema avond. Derde maandag van de maand: kreatieve avond. Het Open Huis, zaal 5, aanvang 20.00 uur. Inl. tel. 335652. Gezinsverzorging Noord-Kennemerland/Noord-Holland- Midden. Voor hulp bij problemen in de verzorging van uw huishouden. Heiloo: Westerweg 294, telefoon: 072-127066; spreekuur: van 8.30-9.30 uur. Voor akute hulp na 17.00 uur en in het weekend: 072-156400. Openbare Bibliotheken Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 330670: Dinsdag 10.00-12,00 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Zaterdag 10.00-12.30 Uitleenpost voor ouderen in De Loet, Dinsdag 9.30-11.30 Vrijdag 9.30-11.30 Uitleenpost Overkerck, bestemd voor oudere bewoners uit de omgeving, geo pend op dinsdag- en vrijdagochtend van 9.30-11.30 uur. HEILOO - Op 13 januari deed zich op de Kennemerstraatweg ter hoogte van het Ter Coulsterbos een aanrijding met letsel voor omstreeks 16.40 uur. Twee achter elkaar rijdende vrouwen kwamen met hun fiets ten val door onbekende oorzaak. Achter hen reed een bromfiet ser. Eén van de vrouwen is met vermoe delijk een hersenschudding naar het ziekenhuis gebracht. De toedracht is de politie niet duidelijk en daarom worden eventuele getuigen gevraagd zich te mel den via telefoon 333144. Bij een bedrijf aan de Kanaaldijk werd ingebroken. Een fax-toestel werd ont vreemd. Van een garagebedrijf aan de Pastoor van Muijenweg werd een bandenspan ningsmeter gestolen. In de nacht van 14 januari heeft de bestuurder van een wat groter voertuig schade toegebracht aan de dakrand van een winkel aan de Westerweg. Ook op 14 januari werd bij de openbare bibliotheek een auto beschadigd en opengebroken. Een tas met geld en waardepapieren wordt vermist. Dit zelf de gebeurde even later nogmaals op een parkeerplaats aan De Omloop, tegeno ver de Bayershofweg. Door de gemeente Heiloo werd de ver missing van een verkeerszuil aangege ven. Dat de verkeerszuil weg was, werd ontdekt op 3 januari. Het gebeurt wel eens vaker dat een verkeerszuil wordt aangereden, maar dat zo'n ding meege nomen wordt, dat is - voor Heiloo - toch vrij uniek. Indien iemand hierover inlichtingen kan verstrekken dan wordt men verzocht de politie te bellen: 333144. De verkeerszuil stond op de verkeersheuvel aan de Dokterslaan vlak voor de kruising met de Kenne merstraatweg. Van een bedrijf aan de Handelsweg werden de buiten-brievenbus en het naambord vernield. Een in Bergen gestolen auto werd in de Bestevaerslaan aangetroffen. In de nacht van 15 ianauri werd een langs de Kennemerstraatweg gepar keerd staande auto vermoedelijk door een andere (rode) auto aangereden en fiks beschadigd. Naar aanleiding van een oproep om ge tuigen van een aanrijding van een fietser op de Westerweg in het Heilooër Bos meldde zich een getuige, waardoor de toedracht van het ongeval duidelijk is geworden. In Termijen werden twee banden en een zeildoek van een kampeerwagen vernield. Bij sporthal 't Vennewater werd op 16 januari tussen 13.00 en 14.45 uur een auto opengebroken, waarna de radio cassetterecorder werd gestolen. De erop volgende avond werd in dezelfde omge ving nogmaals een auto opengebroken. Dit keer werd een hoeveelheid kleding ontvreemd. Uit een geparkeerde auto op Het Maal water werd uit een tas een portemonnee gestolen. De wagen was niet goed af gesloten. Een volgende auto-inbraak vond plaats op een parkeerterrein aan De Omloop. Buit: geld en diverse iden titeitspapieren. Het blijkt maar weer eens overduidelijk dat men geen waar devolle voorwerpen in een auto moet achterlaten. Aan het Slimpad werd een ruit inge gooid met de onderkant van een bierglas. Een 32-jarige inwoner van Alkmaar bleek als bestuurder van een persone nauto te veel te hebben gedronken (470 ul/g). In de nacht van vrijdag op zaterdag werd bij het station een Puch Maxi- bromfiets gestolen (donkerblauw, NZB-776). Op de Westerweg deed zich een ongeval voor tussen een personenauto en een fietster. Deze laatste kwam in de knel en ten val doordat de personenauto haar inhaalde terwijl aan de andere kant van de weg een SRV-wagen stond. Er was alleen materiële schade. Op de Kennemerstraatweg deed zich op 19 januari een frontale aanrijding voor tussen twee personenauto's. Een 47-jarige bestuurster uit Alkmaar, die vermoedelijk niet voldoende rechts heeft gereden, liep hoofdletsel op en is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Hier bleken de verwondin gen mee te vallen. Twee inzittenden van de andere betrokken auto hadden lichte verwondingen. Beide auto's zijn af gevoerd. In de nacht van zaterdag op zondag werd er op de Boswinde een rode BMW- personenauto ontvreemd. Deze kostba re auto was voorzien van het kenteken ZT-43-NX. Vorige week werden er vijf fietsen ont vreemd. Twee aangetroffen fietsen kon den terug naar de eigenaar. HEILOO - Bij de Rijkspolitie Heiloo zijn de volgende gevonden voorwerpen aangebracht: grijze, met bont gevoerde linker handschoen, rode honderiem met donkere halsband, rode parapluie, gou den dasspeld met inscriptie, cd 'Best ol Brazil', konijn en een zwart horloge met kleine stipjes. HEILOO - Kennedy Computeropleidin gen organiseert in samenwerking met de Stichting Invo in de week van 17 februa ri de volgende cursussen. 'Wat kan een pc en wat kan ik ermee?'. Deze cursus is bedoeld voor degenen die niets van computers afweten en zich wil len oriënteren. 'Van laten besturen tot besturen van de pc'. Een cursus voor wie niet alleen de meeste DOS-commando's wil leren, maar ook creatief wil zijn. Tijdens de cursus leert u het besturingssysteem van de computer kennen. Daarna gaat u bestandjes maken die de computer ver tellen wat hij moet doen. 'Basiscursus WP 5.1'. Een geschikte tekstverwerkingscursus voor degenen die in het bedrijfsleven werken of (weer) willen gaan werken. 'Vervolgcursus WP 5.1'. Deze cursus speelt in op de vraag van het bedrijfsle ven. De onderwerpen die worden be handeld zijn: mailing, etiketten, afdrukken, sorteren, gebruik voorbe drukt briefpapier etcetera. Heeft u de basiscursus niet gevolgd, dan is enige kennis van WP gewenst. De docenten die werkzaam zijn voor de Stichting Invo hebben stuk voor stuk onderwijservaring. Omdat er op het ge bied van cursusmateriaal zoveel te bie den is en niet alles goed bruikbaar is, hebben zij het cursusmateriaal in de loop der jaren zelf gemaakt. Voor inlichtingen of het aanvragen van een inschrijfformulier kan men tijdens kantooruren bellen: 075-217343 (dhr. G. Fris of mw. A. Rozenberg).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 4