I Carnaval in Gorteldonk Agenda Limmen :k Krijgt Egmond hotel-eiland in zee? [F Van Burgsteden Ff Antiek Oude en Antiek grenen meubels Fl Voordelig T+T biljet naar "Het Goddelijk Gezicht van Indonesië" Federatieve vrouwenraad Foresters nieuws Nieuwe leider bij Oppositie Zwemdiploma's Raadsvergadering Egmond Toermalijn te gast bij poppentheater Dibbes ff Perfekte start TTV Limmen PfS Rente: 8,85% De Winter Financieel Buro Telefoon 072 - 335655. Kennemerstraatweg 536 1851 NH Heiloo 072 - 33 77 56 DRINGEND VERZOEK Katholiek vrouwengilde Meervogels Handbal Burgerlijke stand gemeente Limmen Willie Ashman Original Jazzband in Vredeburg 't Meest gelezen in Heiloo, Limmen, Akersloot en de Egmonden PAGINA 12 UITKIJKPOST 19 FEBRUARI 1992 HEILOO - De Federatieve Vrouwen raad Heiloo organiseert 20 en 27 febru ari twee themabijeenkomsten over Vrouwen in Europa 1992'. Gastspreek ster zal zijn drs. Gerda Hageman, voor veel vrouwen in Heiloo geen onbeken de. Zij zal door middel van twee lezin gen met aansluitend de mogelijkheid tot discussie ingaan op vragen als: wat houdt het Europa 1992 in voor vrou wen, wat zijn de consequenties en is er reden tot tevredenheid. De bijeenkomsten vinden plaats in het Open Huis boven winkelhof 't Loo en duren van 9.15 tot 11.30 uur. De toe gang is gratis. De FVR hoopt op veel belangstelling voor deze interessante le zingen. HEILOO - Zondag werd er noch door het eerste elftal in de uitwedstrijd tegen degradatie-kandidaat Q.S.C. noch door het twééde elftal eveneens in een uit wedstrijd tegen Alw. Forward ge scoord. Daar ook beide doelverdedigers hun doel schóón wisten te houden, keer den beide teams elk met 1 punt naar Heiloo terug. Het eerste verzuimde daarbij de achterstand op koploper Grasshoppers met een punt te vermin deren en tot op twee punten te brengen. Zondag staat er voor beide teams een thuiswedstrijd op het programma. Bei de teams spelen een regionale derby, het eerste tegen het Alkmaarse Flamingo's en hét tweede tegen de buren uit Egmond-Binnen, St. Adelbert. De zaterdagteams lieten het dit keer le lijk liggen en verloren beide hun wedstrijden met voor het eerste team toch wel zeer nadelige gevolgen voor wat betreft het bezetten van de eerste plaats op de ranglijst. Het grote nieuws overigens van deze week was natuurlijk het aantrekken van de nieuwe trainer voor het volgende sei zoen, de in onze regio bekende en zeer ervaren trainer P. van Houwelingen. Gezien de samenstelling van het techni sche team zoals dat voor het volgende seizoen op stapel staat, lijkt ons de aan stelling van de heer van Houwelingen zonder meer een goede beslissing. Het programma voor dit weekend luidt: zaterdag C.S.V. 1 - De Foresters 1, De Foresters 2 - Reiger Boys 7, en voor zondag de Foresters 1 - Flamingo's 1 en De Foresters 2 - St. Adelbert 2. HEILOO - Het is spannend aan kop van de ranglijst deze tweede helft van het seizoen. Met uitstekend spel heeft P. Folkertsma (o.a. overwinning op A. Slob) de leidersrol overgenomen van Zeeman. De clubkampioen van vorig jaar A. Slob is wel weer aan de winnen de kant de laatste weken, want Sauer en Van der Werff ondervonden de aanvals drift van Slob en moesten ook toegeven dat Slob aan een goede opmars begon nen is. Opvallend verder is de goede reeks die Langereis doormaakt, na een zwak le helft van het seizoen nu in de twèede nog ongeslagen na 6 ronden. Uitslagen: Rey. van Buuren - Ebregt 0-1; v. Hoek - Folkertsma Hee- ringa - Zeeman Vi- ViAlleman - Jong kind 0¥l\ v.d. Werff- Lindenhovius V2-V2; Sauer - Slob 0-1Langereis - Bos 1-0; de Jager - Kerst afg.; v. Etten - Nie haus V2-Z2; Niehaus - Hafkamp 1-0; Folkertsma - Heeringa Zi- ZiEbregt - v. Hoek Z2-Z2', Alleman - Rey. v. Buu ren 1-0; Maas - Zeeman afg.; Lindenho vius - Morrema 0-1; Slob - v.d. Werff 1-0; Niehaus - Langereis Z2-Z2', Jong kind - Bos 1-0; Sauer - Hafkamp 1-0; de Jager - v. Etten 0-1. B-poule Hassink - Manni afg.; Plas - Kracht afg.; Koenders - Ligthart 0-1; ooyevaar - Alleman 1-0; v.d. Werff - Obdam 1-0; v. Lienen - Blom 1-0; Moll -v.d. Brink 0-1; v. Stee - Horninge 0-1. HEILOO - Vrijdag 14 februari hebben de volgende kinderen die zwemles heb ben genoten in zwembad 't Vennewater, afgezwommen: voor het A-diploma: Meryl Nooy, Daan Kuys, Benno Kaan dorp, Kriste Freriks, Gé en Pieter Smit, Brian Chow, Milou Dasselaar, Jordi Peper, Bart en Mariska Schipper, Miloe van Hove, Elles Commandeur, Miran da Schut, Jeroen en Dennis de Zeeuw, Mathilde Franse, Mirjam Hoebe, Mar lies Geldof, Bart Slooten. Voor het B-diploma: Rik Haazelager, Youri van Veen, Chris Admiraal, Bram van Noort, Patrick Götz, Jeroen de Ruite. EGMOND - Volkshuisvesting, subsidie voor jongerencentrum JOEB, preventie van criminaliteit en een hele rij voorbe- reidingsbesluiten zijn enkele van de 26 agendapunten, waar de raad van Eg- mond zich op maandag 24 februari over buigt. Deze openbare vergadering be gint om 19.30 uur en wordt gehouden in de raadszaal van het gemeentehuis aan de Zwartendijk te Egmond aan Zee. AKERSLOOT - Zondag 23 februari verzorgt poppentheater Toermalijn een gastoptreden in Dibbes aan het Wilhel- minaplein 3 te Akersloot. Op het pro gramma staat het spel 'De gouden rivier', naar een verhaal uit Nepal. De aanvang van de voorstelling is 14.00 uur, de entree bedraagt 5,00 per persoon. Door het land met de hoogste bergen van de hele wereld stroomt de gouden rivier, waarvan men denkt dat er op de bodem gouden stenen liggen. Een kleine jongen gaat op stap om voor zijn vader en moeder zo'n steen te bemachtigen. Een pas geboren tweeling, een water god, een schildpad en een stelletje groe ne plaaggeesten spelen een belangrijke rol in het verhaal. Maar vooral ook de vindingrijkheid en het optimisme van het jongetje zelf. Een verhaal tussen sprrokje en werkelijkheid in, met veel beelden en muziek uit een ver mooi land. Het poppenspel is geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar oud. Voor inlichtingen of reserveringen: tel. 02513-13447. EGMOND - Om het toerisme wat meer leven in te blazen wil men op 500 meter uit de kust een eiland bouwen met de Boulevard verbonden door een lange brug. Het gebouw wordt rond met een doorsnede van 80 meter en een hoogte van 30 meter. Ook de boulevard onder- •gaat een flinke renovatie zodat het ge heel een fraaier aanzien krijgt en voor de toeristen een stuk aantrekkelijker wordt. Het eiland Het eiland is met de boulevard verbon den via een in zee gelegen weg rustend op betonnen liggers. Het eiland is rond en bestaat uit acht lagen. De onderste twee lagen bestaan uit par keergarage, die plaats biedt aan 174 au to's, en 120 hotelkamers in de 4-sterren categorie. Het hoofdnivo op de derde laag bestaat uit een centraal gelegen gla zen binnentuin van 50 m. doorsnee waaromheen een foyer, het zalencen trum (12 zalen) van het congreshotel, een restaurant met terrassen, een bar/dancing, een thala^se centrum, een beautycentre en een zwembad met sau na/fitness ruimten. Om het geheel niet te massief te doen lij ken zijn er in de centrale glazen binnen tuin van 24 m hoogte, 4 glazen liften geprojekteerd. In de glazen binnentuin bevinden zich waterpartijen, winkels en een aantal boetiekjes. Op de 4e en 5e laag bevinden zich 128 suites met ruime terrassen aan de zeezij de. Op de 6e t/m 8e laag komen 96 zeer luxe appartementen met buitenterrassen en een eigen parkeerplaats. De onder kant van het eiland ligt ruim 8 m. boven de zeespiegel. Aan de bovenkant van het complex wil men een helicopter platform aanleggen. Het projekt is ontwikkeld door inge- nieursburo Van Lier op en Van den Hoeven B.V. uit Capelle a.d. IJssel. Werkgelegenheid 45% van de werkgelegenheid is afhan kelijk van het toerisme. „We willen dit alles in het belang van Egmond. Ten eerste wordt met dit plan het seizoen verlengd en we zullen andere doelgroe pen gaan bereiken o.a. door de congres sen en de verbreding van het totale aanbod", aldus wethouder Houtenbos. Burgemeester Brommet zei: „We moe ten het verkeer zoveel mogelijk uit het dorp zien te weren. We denken aan een richting verkeer. De N.Z.H. gaat expe rimenteren met een strandexpres. Vanaf de NS Heerhugowaard naar Alkmaar Noord, Alkmaar centrum, Egmond aan Zee. Zo kan men van de kaasmarkt makkelijk doorgaan naar Egmond". Voor de werkgelegenheid zullen er zo'n 100-150 vaste werkplaatsen komen. Het boulevardhotel gaat tegen de grond en er zal een modern hotel komen, er wordt gedacht aan een middenklashotel en een aantal winkeltjes. Zo ontstaat er een kern waar toeristen zich goed kun nen vermaken. Zodra het groene licht gegeven wordt, wat men eind van het jaar verwacht duurt de bouw zo'n anderhalf a twee jaar. LIMMEN - De pas- gepromoveerde se nioren van het Limmense eerste gingen in de tweede klasse perfekt van start. Allereerst was daar de uitwedstrijd te gen DITO 3, welk team als één van de kampioenskandidaten moest gelden, die met 6-4 werden geklopt, dankzij vijf maal winst in de enkéls en een perfekt dubbel van Henk-Jan en Giovanni. De zelfde cijfers werden gescoord in de vol gende thuiswedstrijd tegen De Victors 1met toch ook weer veel routine in de ploeg en opnieuw dankzij dat voortref felijke dubbel, nu van Mark met Henk- Jan. Een fantastisch begin van de voor jaarskompetitie voor dit team dus. Het tweede, onterecht gedegradeerd vanzelf en ook nog lekker zwak inge deeld in de klasse 5H, doet alleen maar wat extra rust en routine in het wedstrijdconcept en wint van Typhoon 4 met 7-3 en daarna met liefst 10-0 van Noordkop 8. Cor, Jaap, Wim en Henk zouden ons zeer verbazen als zij niet pijlsnel weer zouden promoveren vanuit, deze te lage klasse. Het juniorenteam, inmiddels in de rug gesteund door een 2e junioren, trof in de eerste twee wedstrijden meteen een zware tegenstander, Olympia 3 en ge lukkig ook een mindere in Treffers 3. Het werd een kansloze 1-9 nederlaag en een beste 7-3 overwinning, waarbij Jur- jun de meèste partijen in totaal scoorde, 4 enkelspelen en Martijn en Etienne sa men ook het dubbelspel bleken te be heersen en in drie games in de wacht sleepten. Al met al geeft dit eerste resul taat toch wel perspectieven voor het ver dere competitieverloop en we rekenen dan ook nog op verdere verrassingen van onze jonge vaandeldragers in de eerste klasse A. De worc*t gespeld Uw advertentie wordt gelezen De Uylenspiegheïs op bezoek in het Medisch Centrum Alkmaar. LIMMEN - Zaterdag 22 februari gaan de Uylenspiegheïs op bezoek bij de Lim- mers die in het ziekenhuis verblijven. Om te voorkomen dat er iemand zou worden vergeten, worden familieleden van de opgenomen Limmers gevraagd even melding te maken van de zieken huisopname bij Jaap Bult, tel. 1664. Zaterdagavond (22 februari) vieren de Uylenspiegheïs feest met de oudere Limmers. Het is de Seniorenavond, hier zijn alle Limmers van 55 jaar en ouder van harte welkom. Deze avond vangt aan om 20.00 uur in het parochiehuis. De zaal is open om 19.30 uur. De toe gang, de koffie en de eerste borreltjes zijn gratis. De Uylenspiegheïs zullen er alles aan doen om het hun gasten naar de zin te maken. Het Uylenspieghelcabaret verzorgt het eerste gedeelte van de avond. Na het ca baret zullen de hofmuzikanten Piet Mooy en Arjan Kaandorp de leiding overnemen om het\tot in de kleine uurt jes heel gezellig te maken. Wie dat wenst kan van huis worden op gehaald, en kan dit melden bij Otto Bruschke, tel. 2747. Na afloop staan er ervaren chauffeurs klaar om de gasten weer thuis te brengen. Deelnemers die een bijdrage willen leveren in de kosten kunnen hun bijdrage kwijt in de bus die in de hal zal staan. De leukste verkleden feestgangers maken kans op een prijs. Als ongebonden hypotheekburo wer ken wij met vele hypotheekverstrek kers samen en kiezen uit dat aanbod de beste hypotheek voor u. B.v. Spaarhypotheek, gedurende een jaar de keuze, de rente op een gunstig moment vast te zetten. Stationsplein 3D, 1851 LN Heiloo Hypotheken - Pensioenen - Assurantiën - Bankzaken lïïlli 1 1 lHJl'L De redactie van de Uitkijkpost wil via deze oproep het volgende ver zoek doen aan alle schrijvers en schrijfsters van kopij: WILT U DE TEKST BIJ VOOR KEUR GETYPT INLEVEREN BIJ DE BEKENDE ADRESSEN? Dit voorkomt eventuele fouten en bespaart de redactie veel tijd. Bij voorbaat dank! De redactie. Op dit moment wordt er in de Nieuwe Kerk in Amsterdam een unieke tentoonstelling gehouden die interessant is voor iedereen die belangstelling heeft voor de geschiedenis en godsdienst van Indonesië. Daarin wordt een uitgebreide collectie hindoeïstische en boeddhistische kunst getoond, die stamt uit de periode van 700 tot 1600. Er is bijv. een levensgroot Boeddha beeld uit het beroemde tempelcomplex de Borobudur te zien. Verder zilveren, bronzen en stenen beelden, verfijnde goudsmeedkunst en allerlei religieuze voorwerpen. Met het voordelige Trein plus Toegangbiljet van NS kunt u deze bijzondere tentoonstelling nog tot 21 april bezoeken. ^1 vroeg in de geschiedenis maakten de bouw- en beeldhouwkunst in Indonesië een grote bloei door. Geïn spireerd door de religieuze beleving werden honderden hindoeïstische en boeddhistische tempels gebouwd. Daarin kregen vele beelden van de Boeddha en andere goddelijke figuren een plaats. Deze beelden zijn vaak sierlijk bewerkten soms ingelegd met goud en sieraden. In "Het Goddelijk Gezicht van Indonesië" zijn 135 meesterwerken uit het verre eilanden rijk bij elkaar gebracht, waarvan een deel nog maar kort geleden door archeologen werd ontdekt. Deze ex positie heeft vorig jaar in Amerika meer dan een half miljoen bezoekers getrokken en is nu voor de eerste (en enige) maal in Europa te zien. Alle bezoekers van de tentoonstelling krij gen een gratis toegangsbewijs voor de afdeling Aziatische kunst van het Rijksmuseum in Amsterdam. Vermoedelijk portret van koningin Dèdésals PrajhaparamitaGodin der Opperste Wijsheidca. 1300. Uit de tentoonstelling Het Goddelijk Gezicht van Indonesië", die van 7 februari tot en met 20 april plaats vindt (Collectie: Museum Nasional, Jakarta. Foto: Dirk Bakker). Voordelige treinreis De Nederlandse Spoorwegen maken het u heel gemakkelijk om deze expositie te bezoeken. Met het spe ciale T+T biljet reist u met de trein naar Amsterdam, waarbij u verkeersdrukte en parkeerproblemen vermijdt. Uw T+T biljet geeft u recht op een treinretour naar Amsterdam CS en de toegang tot de tentoonstelling. Vooral op de wat langere afstanden is het T+T biljet niet veel duurder dan een gewoon retour. T+T biljetten zijn te koop op praktisch alle NS-stations en daar kunt u ook een folderophalen met meer informatie over deze T+T rege ling. Deze tentoonstelling in de Nieuwe Kerk (öp de Dam) is nog te be zichtigen tot en met 20 april a.s. en is dagelijks geopend van 11 tot 18 uur. LIMMEN - De toneelgroep K.P.J. uit Alkmaar speelde woensdag 12 februari voor het K.V.G. in Limmen de Engelse klucht van John Dole. ,,Cat on the fiddle", vertaald door Beb de Beer, met als Nederlandse titel ,,De kat op het spek". Er werd uitstekend en vlot gespeeld. Het toneel was verzorgd door Lute Interieur Limmen. Een heerlijke en ontspannen avond, waar we met ge noegen op terugkijken. Jammer dat het K.P.J. wordt opgeheven, een verarming in de regio. AKERSLOOT - Door de minder goede verdediging van Wijk aan Zee had Meervogels dames een spoedige voor sprong. Vier strafworpen op rij werden benut en de Meervogels-keepster stopte twee strafworpen. Ruststand 5-8. Wijk aan Zee vocht na rust voor een beter re sultaat en in een fase na de rust waarin ook Meervogels fouten maakte, kwa men er problemen. Doch door koelbloe dig op balbezit spelen werden twee punten verdiend (13-15). Een prima gespeelde eerste helft van de heren waar vooral de break-out en spelsnelheid Meervogels vleugels gaf. Ook het vele balverlies werd door Meer vogels afgestraft. Ruststand 14-4. Na rust kon tegenstander Concordia niet meer imponeren, door concentratiever lies van Meervogels kon Concordia tot 23-14 komen. Na tien minuten hadden de heren junioren een comfortabele 4-0 voorsprong. Toch speelden de junioren beneden hun normale prestaties. COn- cordia maakte hier grif gebruik van en bereikte een 9-8 ruststand. Sander Ver duin verdedigde het doel na rust met verve. Het niet uitstappen op schutters uit de tweede lijn was de oorzaak dat er slechts één punt verdiend werd (16-16). LIMMEN - Geboren: Vincent Jacobus Nicolaas, zoon van Simon C.M. Min en Dominique M. Stet. Francis Renée, dochter van Leonardus C.G. Boetzkes en Patricia M. Vlaarkamp. Stefan, zoon van Theodorus J.M. de Winter en Antie Stienstra. Joyce, dochter van Martin Bron en Susanna C.M. Rood. Adverteren doe je niet zomaar Kies voor de LIMMEN - Op 29 februari treedt in Vredeburg op de Willie Ashman Origi nal Jazzband op uitnodiging van de cul turele raad. Dit oude stijl Dixieland orkest werd in 1984 geformeerd door trombonist Guido Laffree en heeft zich als semi-prof jazzband (door de origine le aanpak, de kleding en de ongedwon gen wijze van muziek maken) internati onaal een plaats weten te veroveren op de jazzpodia. De band bestaat uit 6 jazzmuzikanten, die stuk voor stuk ga rant staan voor een swingende partij happy-jazz. De Willy Ashman Original Jazzband presenteert haar programma met veel humor en weet het publiek aan zich te binden. Het orkest neemt veel deel aan bekende Nederlandse festivals, waarmee meerdere prijzen werden behaald. Er zijn nog enkele tientallen plaatsen beschikbaar. Kaarten kunnen telefo nisch worden gereserveerd: tel. 02205- 1456, gemeentehuis Limmen (Jaap Adrichem). Aanvang concert 21.00 uur. Entree: 7,50. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. f Dierenbescherming Limmen Honden en katten: mw. Waijers, tel. 2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal, Kerkweg 20, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Stichting Interkruis Noord-Kennemerland Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkverpleging: Wijkgebouw, Midden weg 26a, 1906 AR Limmen. Spreekuur ma. t/m vrij. van 13.00-14.00 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedgevallen en in het weekend: tel. 072-619818 (alarm nummer). Uitleenmagazijn: Middenweg 26a, 1906 AR Limmen. Openingstijden: ma., wo. en vrij. van 17.30-18.00 uur, tel. 02205-1250. Diëtist: lidmaatschap van Interkruis Noord-Kennemerland is noodzakelijk. Afspraken via tel. 072-199222. Kraam verzorging: Gasthuisstraat 2, Postbus 67, 1800 AB Alkmaar. Ma. t/m vrij. van 8.00-17.00 uur, tel. 072-199222; na 17.00 uur en in het wee kend, tel. 072-484444. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder nummer (02205-)1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. De afdeling sociale zaken is in ieder ge val bemand op maandag- en donderda gochtend tussen 9.00 en 12.00 uur. Door de geringe personeelsbezetting kan zij op andere dagen wel eens geslo ten Zijn. Gezinsverzorging Bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks: 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen De kleine huisdierenpraktijk van de die renartsen H. Wolters en mw. S. Asyee, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spree kuur van 13.00-14.00 uur en volgens te lefonische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en Ph.K.H. Juch, Dotterbloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u eventueel au tomatisch doorgeschakeld. Behandeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dierenarts Limmen Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis- Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Lim men, tel. 02205-1410. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telèfooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen' Pastoor: P. Ruiter, Dusseldorperweg 74, tel. 1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars, Dusseldorperweg 72 (in de Pius), tel. 3793. (Privé: 02513-15563, tussen 18.00-19.00 uur). Spreekuur: donder dag van 13.00-14.00 uur. Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tuu- sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor aanmeldingen voor en informatie over het gastouderproject: mw. A. Vlietstra; spreekuur op woensdag van 9.30-10.30 uur in het gemeentehuis. Zij is dan tel. bereikbaar onder nummer 1456. Tijdens de overige kantooruren kunt u haar bellen onder nummer 072- 332932. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Lim men, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480). Logopedie N.A. te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim men. Afspraken: 072-335148.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 12