MACO ito a. j. vos COMPUTERS Stichting Hart voor Polen op zoek naar nieuwe gastgezinnen The Pilgrims bij jc Buk Buk MACOM Nijverheidsweg 19B 338891 MOOI HAAR, ook op maandag. THEO ROBERT Tel. 331843 En het kabinet moddert door!!! 'Lusten en Lasten' in theater De Beun Gemini Ensemble in Witte Kerk Jazzsociëteit Heiloo Spreekbeurt notaris bij ouderenwerk Catharina Wentink exposeert in Zevensprong Ferrari-expositie in Motel Heiloo Schoolbezoek aan Parnassia-park Centerdisc viert tweede verjaardag Interkruis-cursus 'stoppen met roken' Bijbellezing Concert Alkmaarse Big Band in De Beun Jeugdtheater Heiloo zoekt titelrolspeler voor nieuwe produktie 20 jaar vrijwilligerswerk in Sint Willibrord FNV Heiloo-Limmen Greetje Kauffeld in de Beun OPENINGSTIJDEN: 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 15.00 uur 57e JAARGANG NO. 8-19 FEBRUARI 1992 NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN CUArUAIIAMP DAKDEKKER - LOODGIETER MAUniVIAIMU Holleweg 19 072-335085 C.V. KETEL NODIG H.R. V.R. - RIOLERING - HOGEDRUKREINIGING Margreet Blanken, Bea Meulman en René Retel spelen Lusten en lasten HEILOO - Zaterdag 22 februari spelen Margreet Blanken, Bea Meulman en René Retel het blijspel 'Lusten en Lasten' in theater De Beun. Dit blijspel is met veel succes opgevoerd in Londen en New York en is uitgeroepen tot het beste blijspel van 1988. Lettice (Margreet Blanken) is gids in een oud Engels landhuis. Dat heeft van zichzelf zo weinig te bieden dat Lettice zich gedwongen voelt met haar levendi ge fantasie er allerlei spannende verha len bij te verzinnen, tot groot enthousi asme van de bezoekers. Lotte (Bea Meulman) stelt, namens de door enkele klachten gealarmeerde Dienst Monu mentenzorg, bij een controlebezoek vast dat de handelwijze van Lettice on aanvaardbaar is. Ze wordt ontslagen. De vrouwen houden contact, vooral omdat zij een passie voor de schoonheid en dramatiek van het verleden blijken te delen. Dit laatste leidt er zelfs toe, dat zij dramatische gebeurtenissen uit de ge schiedenis, met name terechtstellingen, gaan naspelen. Dit doen zij zó leven secht dat het voor de omgeving tot mis verstanden leidt en het loopt uit op een beschuldiging van poging tot moord. Dat alles goed afloopt zal niemand ver bazen. Wel de uiterste originele wijze waarop. De voorstelling begint om 20.15 uur. De kaartjes kosten 25,00 (CJP/65 22,50) en zijn verkrijgbaar' bij de voorverkoopadressen en vanaf een uur voor aanvang van de voorstelling aan de kassa van De Beun. HEILOO - Op zaterdag 21 maart om 20.15 uur geeft het Gemini Ensemble een concert in de Witte Kerk te Heiloo. Er zullen werken van Hendrik Andries- sen worden uitgevoerd. De toe gangsprijs bedraagt 10,00 7,50 voor 65+ en CJP). Plaatsreservering is mogelijk: telefoon 072-332882 en 331721. HEILOO - De voorlaatste bijeenkomst van dit seizoen staat voor de deur. Op de middag van 23 februari ontvangt het Black Jack Quartet twee gasten: een in de Gooise regio zeer bekende vibrafo- nist en een bijzonder talentvolle gitarist uit onze contreien. Dat belooft veel goeds: stevige swing en sfeervolle bal lads. Foyer Open Huis: 23 februari, vanaf 15.00 uur. HEILOO - Op donderdagmiddag 12 maart zal notaris R.H.C. Winterop verzoek van de voorlichtingscommissie van de Stichting Ouderenwerk spreken over het Nieuw Burgerlijk Wetboek, het familierecht en schenkingen. Bij het familierecht zal hij vooral ingaan op wettelijke bepalingen over huwelijks goederen en het erfrecht. Notaris Win ter zal ook aandacht besteden aan het nut voor ouderen, die samenwonen om hun rechten te regelen. Steeds meer ouderen besluiten na het overlijden van hun partner om niet op nieuw in het huwelijk te treden, maar met een ander te gaan samenwonen. In dien niets geregeld wordt, kunnen er moeilijkheden met kinderen en andere nabestaanden ontstaan, wanneer één van hen komt te overlijden. Een bekend voorbeeld vormt het huis, dat eigendom van één der partner is en dat na het overlijden door de kinderen wordt op geëist met als gevolg, dat de overblij7 vende partner op straat dreigt te worden gezet. Het is daarom voor samenwonen den het overwegen waard of een con tract gesloten moet worden, dat de rechten van de langst levende regelt. De bijeenkomst, die op 12 maart om 14.00 uur itl Het Trefpunt aan de Westerweg 294 gehouden wordt, is toe gankelijk voor allé 55-plussers. De toe gangsprijs bedraagt 2,50 per persoon. Voor nadere inlichtingen kunt u terecht bij de Stichting Ouderenwerk, Wester weg 294, tel. 331297. HEILOO - Vanaf zondag 23 februari tot en met woensdag 26 februari is in ex positieruimte De Zevensprong aan de Ewisweg-hoek Het Zevenhuizen een collectie aquarellen en waterverfteke ningen te zien van Catharina Wentink- Damiaans uit Egmond-Binnen. De teke ningen en schilderijen zijn gemaakt naar eigen fantasie in de sfeer van ro mantiek. De expositie is alle vier de da gen open van 10.30 tot 17.00 uur. HEILOO - Ferrari's, Ferrari's en nog eens Ferrari's. Voor de liefhebber wordt het smullen geblazen. De Lions Club Heiloo houdt in samenwerking met de Ferrari-club Nederland en Ferrari Im port Kroymans in het weekeinde van 28 en 29 maart een exclusieve Ferrari- expositie in Motel Heiloo, aan de Ken- nemerstraatweg 425. De opbrengst van de "expositie is bestemd voor de bouw van een familiehuis bij het Medisch Centrum Alkmaar. Niet minder dan 25 verschillende Ferra ri's worden tentoongesteld. Het gaat om een unieke collectie. Nooit eerder werd deze samenstelling Ferrari's in een tentoonstelling bijeengebracht. Zo wordt het vroegere troetelkind van Prins Bernhard getoond, een 330 GT 2 2. Maar ook de unieke 275 GTB/C Competizione, ooit deelnemer aan de fameuse 24 uursrace van Le Mans, is van de partij. Verder kan de liefhebber zich vergapen aan de 250 GTO. Het is de allerduurste Ferrari ooit gebouwd en het enige exemplaar in Nederland. Tenslotte staat er ogenschijnlijk een wel zeer vreemde eend in de bijt: een Lancia Stratos metFerrari-motor. Niet al leen de klassieke modellen, maar ook de moderne Ferrari's, zoals de F 40, 348 PB en de nieuwe Testa Rossa 512. De Ferrarishow biedt voor ieder wat wils. De expositie wordt omlijst met een markt. Er zijn Ferrarischaalmodellen te koop van het befaamde merk Burago, boeken over Ferrari en een exclusieve Ferrari-poster. Daarnaast wordt ook een elektrisch aangedreven F 40 kinder- Ferrari verloot. Voor deze verloting worden apart loten verkocht tijdens de expositie. De kosten van de organisatie van de Ferrari-show wordt geheel ge dekt door sponsor-gelden. De op brengsten uit de entree komen dus volledig ten goede aan het Blijfhuis. Poolse leerlingen in hun lokaal in Swietochlowice. Een aantal kinderen uit deze groep was al eens te gast in Heiloo. HEILOO - Maandag 17 februari waren leerlingen van de Vondelschool de eersten, die op initiatief van de Werk groep Natuur- en milieu-educatie Hei loo en onder begeleiding van wethouder J.J. Wuijster-Schuddeboom, een be zoek brachten aan het Parnassia-park in Bergen aan Zee. In de komende tijd zul len in totaal 228 leerlingen van verschil lende basisscholen in Heiloo dit bezoek herhalen. Het bezoek aan Parnassia is één van de activiteiten die de Werk groep Natuur- en milieu-educatie orga niseert voor de Heilooër basisschool leerlingen. De Werkgroep Natuur- en milieu-edu catie Heiloo is dit jaar gestart met haar activiteiten. De Werkgroepen stelt zich als doel om leerlingen van de scholen in het dorp in levende lijve vertrouwd te maken met de natuur in plaats van uit sluitend via de schoolboeken. In het eerste jaar zijn de activiteiten gericht op HEILOO - De komende zomerva kantie zal voor de vijfde keer in suc cessie een groep Poolse kinderen Heiloo bezoeken. De Stichting Hart voor Polen, louter bestaande uit vrijwilligers, organiseert deze moge lijkheid voor de jeugdige Oosteuro peanen. Naast de zorg voor de financiën is op dit moment het vin den van voldoende gastgezinnen het belangrijkste aandachtspunt. Voor de periode van 5 tot en met 23 au gustus zijn in totaal zo'n vijftien ge zinnen nodig om de kinderen onder te brengen. Hart voor Polen is dit jaar een stichting geworden. Het belangrijkste doel is het bieden van materiële en immateriële hulp aan vooral kinderen, zieken en ou deren uit de meest ongezonde streek van Polen rondom de steden Katowice en Swietochlowice. (Met de laatst genoem de stad onderhoud de gemeente Heiloo ook op cultureel en sportief terrein in tensieve contacten via de Stichting Ste denband Heiloo-Swietochlowice). De woon- en leefomstandigheden in dit in dustriegebied zijn slecht door de enor me lucht- en bodemverontreiniging. Vooral kinderen in hun groei, zieken en ouderen ondervinden hiervan de nade len aan den lijye. In de afgelopen jaren is de Stichting Hart voor Polen er telkens in geslaagd om een groep kinderen een vakantie van enkele weken in Heiloo en omgeving aan te bieden. Kernpunt daarbij was dat een aantal gezinnen bereid was om de Poolse kinderen pro deo op te nemen in hun huishouden. Een vergoeding voor het verblijf was en is niet mogelijk. De initiatiefnemers dragen al zorg voor de reis en enkele andere kosten, in totaal snel zo'n 10.000 gulden. Dit bedrag wordt opgebracht door particulieren en bedrijven (sponsors). Tijdens de vakantie in Nederland wor den voor de kinderen diverse gezamen lijke activiteiten gehouden, waaronder kerkbezoek en recreatieve zaken (Slag haren om maar iets te noemen). Een aantal dagen per week is de zorg voor de kinderen uitbesteed aan de gastgezin nen. Zij kunnen hun Poolse gasten (bij voorkeur twee kinderen op één adres: vanwege de taal en het onderling con tact voor de kinderen uit Polen) dan zelf meenemen naar bepaalde evenementen of bezienswaardigheden. Een voordeel is het natuurlijk wanneer er in het gast gezin ook kinderen van vergelijkbare leeftijd zijn (ongeveer 10 tot 12 jaar). Ervaringen uit het verleden geven aan dat er vaak vriendschappen ontstaan tussen de kinderen, die uitmonden in correspondentie of nieuwe (wederzijd se) bezoeken. De stichting doet haar best om de gastouders zo goed mogelijk op hun taak voor te bereiden. Bijvoorbeeld worden er Poolse lessen gehouden, zo dat er iets gezegd kan worden in deze taal. Ook zijn er vooraf kennismakings gesprekken. Wie meer informatie wil hebben over het optreden als gastgezin voor de jeugdige Polen'in de zomer van 1992 of wie zich hiervoor wil aanmel den, kan terecht bij J. Hartog, Kapel laan 11b te Heiloo (tel. 02205-3403) of bij C. Klaver, Oude Hoeverweg 69 te Alkmaar (tel. 072-157889). Wie niet in de gelegenheid is om als gastgezin op te treden, maar toch het doel van de Stichting Hart voor Polen wil steunen, kan dit doen door een fi nanciële bijdrage te leveren. Men kan een gift storten op bankrekeningnum mer 12.05.13.900 (Rabobank Heiloo) ten name van Een Hart voor Polen te Heiloo. Het gironummer van de bank is 269978. HEILOO - Het is alweer twee jaar gele den, dat de cd-zaak Centerdisc aan het Slimpad in Heiloo de deuren opende. In die periode is er een brede klantenkring ontstaan. Door de ruime keuze aan ti tels - standaard zo'n 6.000 verschillende cd's en rond de feestdagen nog meer - komt een ieder dan ook goed aan zijn of haar trekken en het gebeurt zelden dat iemand mis grijpt. Hoewel het drukker geworden is in de zaak blijft het persoonlijke contact heel belangrijk. Er is meestal tijd om de klanten een kopje koffie te schenken. Dat hoort bij de eigen sfeer van Center disc. Natuurlijk is ook de aantrekkelij ke prijsstelling een goed bindmiddel naar de klanten. Het vorige jaar inge voerde bounussysteem is dat evenzeer. Bij aankoop van een cd van 30 gulden of meer krijgt men een stempel. Bij ze ven stempels krijgt men een cd van 45 gulden voor de helft van de prijs. Een ander kenmerk van Centerdisc is dat er af en toe levendè muziek te be luisteren is. De laatst gehouden blues zondag was in dit opzicht een dende rend succes. In de toekomst zullen nog veel van dergelijke evenementen georga niseerd worden. Aanstaande vrijdag en zaterdag viert Centerdisc de tweede verjaardag met enorme verjaardagstunts en een gratis cd voor iedereen die 50 gulden of meer besteedt. (Zie de advertentie elders in de Uitkijkpost). ALKMAAR - Interkruis Noord-Kenne- merland organiseert opnieuw een cursus "Stoppen met roken". De cursus begint op maandag 16 maart om 20.00 uur in het kruisgebouw aan de Willem Buyte- wechstraat 2 in Alkmaar-west. Op tele foonnummer (072) 159100 kunt u terecht voor informatie en aanmelden. In de cursus kijkt u naar uw eigen rook gedrag. Verder staan in het cursusboek tips en adviezen die het niet-roken ge makkelijker maken. Een groot voordeel van samen stoppen met roken is de groepssteun. Tijdens elke bijeenkomst kunt u ervaringen uitwisselen. Op deze manier leert u van elkaar en steunt u "mede-stoppers". Stoppen met roken wordt zo minder moeilijk. Twee speciaal voor de cursus getrainde deskundigen leiden de bijeenkomsten. Een arts en een diëtist zijn als gastspre kers uitgenodigd. De arts vertelt over ontwenningsverschijnselen en schoon- maakprocessen in het lichaam. De dië tist legt het verband uit tussen roken en gewicht. Natuurlijk is er gelegenheid om hen vragen te stellen. Op maandag 16 maart krijgt u informa tie over de inhoud van de cursus en ont vangt u het eerste cursusmateriaal. De cursusbijeenkomsten starten op maan dag 23 maart om 20.00 ür. Meedoen aan de cursus kost 125,00, inclusief cursusmateriaal en consumpties. Het cursusmateriaal bestaat onder andere uit het cursusboek, een dagagenda en een logboekje. alle leerlingen van het basisonderwijs. Enkele activiteiten die inmiddels voor deze doelgroep werden ondernomen, zijn een bezoek aan de VVI en het Wa terzuiveringsschap In de komende jaren hoopt de Werk groep haar activiteiten ook uit te kun nen breiden naar het voortgezet onderwijs. De Werkgroep bestaat uit een verscheidenheid aan leden die allen, via werk of interesse, een binding heb ben met natuur en milieu. Zo maken o.a. een dierenarts, de boswachter van Natuurmonumenten, een bestuurslid van het Instituut voor Natuureducatie (IVN) en medewerkers van de gemeen telijke afdelingen Welzijn en Beplantin gen deel uit van de Werkgroep. HEILOO - In de serie Actuele vragen van Christenen, zal op de volgende avond over het onderwerp 'Alternatieve geneeswijzen-gaven van God?' worden gesproken door de heer J.Ph. Fijnvan- draat. De spreker zal dit onderwerp, waar veel misverstanden over bestaan, toelichten vanuit de bijbel. De avond wordt gehouden op 21 februari om 20.00 uur in de zaal van de Gerefor meerde Kerk, Noordergeeststraat te Heiloo. De toegang is vrij. Er is gele genheid om vragen te stellen en beant woord te krijgen. Inlichtingen: M. Oppenhuizen, tel. 02518-54596, of H.R. smit, 072-337151. Een deel van de Alkmaarse Big Band. HEILOO - Op zondag 23 februari ver zorgt de Alkmaarse Big Band een kof fieconcert in het Heilooër theater De Beun. De voorstelling begint om 11.30 uur. De entree bedraagt zes gulden per persoon. Kaarten zijn aan de zaal ver krijgbaar. De big band is te beluisteren geweest in het KRO-radioprogramma 'Zin in mu ziek', terwijl de tijdens het Tros Big Band Festival 1988 gemaakte opnamen in het programma 'Sesjun' te horen wa ren. De Alkmaarse Big Band speelt veel op festivals en tijdens manifestaties in de regio. Een absoluut hoogtepunt in het bestaan was een concertreis van een week naar Moskou, waar vijf optredens zijn gegeven. Tijdens het concert in Heiloo aanstaan de zondag speelt de band onder leiding van Jeroen Drenth samen met enkele ex-leden van dit orkest. Op het pro gramma staan werken van onder andere Sammy Nestico, Chuck Sayre en Erroll Garner. HEILOO - Komend jaar brengt jeugd theater Heiloo de musical "Eric en het klein insectenboek" naar het gelijkna mige boek van Godfried Bomans. Voor deze nieuwe produktie is Jeugdtheater Heiloo nog op zoek naar een jongen van ongeveer 10 jaar oud, die de titelrol van het stuk, "Eric", op zich kan nemen. Hiervoor wordt op 21 maart een specia le auditie gehouden (in de St. Jan Mavo te Heiloo). De volgende punten zijn be langrijk om van deze rol een zo groot mogelijk succes te maken: Leeftijd tus sen 10 en 11 jaar (i.v.m. "baard in de keel"); iemand die het leuk vindt om to neel te spelen en hier het liefst enige er varing mee heeft; een soepele manier van bewegen heeft; en een redelijke zangstem heeft. In verband met de leeftijdsgrens van 13 jaar binnen onze groep, zal de mede werking maar voor 1 jaar zijn. Kandi daten voor deze speciale auditie kunnen zich uiterlijk vóór 22 februari opgeven bij Martin Affourtit, tel. 332815. Na tuurlijk kan ook iedereen, die tussen de 13 en 18 jaar oud is, dit jaar weer audi tie doen bij S.J.T.H. Kandidaten hier voor moeten zich vóór 22 februari opgeven bij Jenny Kaandorp, tel. 334206. Maandag a.s. 20.15 uur spreekt het VVD-Tweede Kamerlid Drs. F.W. WEISGLAS op een openbare bijeenkomst in Restau rant "Klein Varnebroek", De Omloop 22 (t.o. zwembad 't Baafje) over "Actuele politiek". Wie wil kennismaken met de VVD-Heiloo is reeds hartelijk welkom om 18.30 uur bij een gezellig aperitief, dat u wordt aangeboden, gevolgd door een gezamenlijke Boerenkool maaltijd ad. f 10,- p.p. Te 20.15 uur spreekt Frans Weisglas. Opgave voor de Boerenkoolmaaltijd tel. 33 64 26. Makelaar Taxateur o.g. 2?potheVkeRn °°P S3 Postbus 95.1850 AB Heiloo.Tel.072-331895 ASSURANTIËN I""* Kantoor: Zeeweg 20,1852 CR Heiloo TAXATIES blld Mn»»— HEILOO - Op zaterdag 22 februari zal er in het ontmoetingscentrum in de Wil- librordstichting een feestmiddag geor ganiseerd worden. Het vrijwilligerswerk bestaat dan 20 jaar. Tevens zal er deze middag afscheid van mevrouw C. de Vries genomen worden. Door haar gro te inzet is het vrijwilligerswerk gewor den tot wat het nu is, een goed func tionerende groep van honderd mensen die broodnodig zijn om de bewoners van de Willibrordusstichting datgene te geven waar het andere personeel geen tijd voor heeft. Mevrouw de Vries is op gevolgd door mevr. M. Boereboom-van Luit. Twintig jaar is een hele tijd en niet altijd eenvoudig geweest. Een reden te meer om de 22ste februari met vrijwilligers en bewoners een fijn feestje te vieren. Voor de vrijwilligers is er eerst een gezamen lijke lunch waarna samen met de bewo ners een feestprogramma zal zijn waar de musicmakers en een balletgroep aan mee zullen werken. Het getal van 100 vrijwilligers mag u misschien als veel in de oren klinken, maar er is nog dringend behoefte aan meer leden. Er zijn er die misschien wel willen, maar m.b.t. de Willibrordus stichting een zekere terughoudendheid hebben, dit is beslist niet nodig. Waar gaat het nu om; gewoon menselij ke contacten tot stand brengen. Sommi ge bewoners zijn zo eenzaam en hebben dringend kontakt nodig met iemand. Familie laat het nogal eens afweten of wonen te ver weg. Taak van de vrijwilli ger zo éénmaal per week bij een zelfde bewoner een praatje te maken of eens een spelletje te spelen, of een stukje 'wandelen of een kopje koffie te drinken. Ook het begeleiden van bewoners naar de soos, kerk, ziekenhuis, zwembad etc. is een taak voor de vrijwilliger of het as sisteren van de aktiviteiten begeleiders. U krijgt te maken met een coördinator, in dit geval mevrouw Boereboom, in overleg met haar wordt het werk ver deeld. Er kan ook gevraagd worden of u wilt assisteren bij uitstapjes, gezellige avon den of vakanties. De kosten die daarbij gemaakt worden krijgt u vergoed. Het is echter wel van belang dat men op u rekenen kan. Mevrouw Boereboom is te bereiken op dinsdag en donderdag, tel. 072-333999 toestel 353, oproepnr. 8157, kamer 228. HEILOO - Ze kwamen vorig jaar als een donderdslag bij heldere hemel: deformatie The Pilgrims. Blues en rock kwamen tot het publiek via ra dio, televisie en natuurlijk veel optredens. Kort na de start van hun eerste toer langs de diverse Nederlandse centra waren de vijf Pilgrims al te gast bij Buk Buk in Heiloo. Het concert stond als een huis en trok direct al veel belangstellenden. In het afgelopen jaar is het The Pilgrims goed ge gaan. Er waren diverse single-succesjes, het meest recent met een cover van een nummer van Randy Newman: het klonk ongeveer het zelfde, maar dan geheel anders. In een jaar is de band gerijpt, is het repertoire uitgebreid en is de sound nog beter geworden. Dat kan je aanstaande za terdag zelf komen testen, wanneer The Pilgrims in de grote zaal van Buk Buk aan de Pastoor van Muijenweg hun klanken loslaten op de zaal. De deur is vanaf 22.00 uur open. Wil je zeker zijn van een kaartje, ga dan de komende dagen even langs bij Centerdisch aan het Slimpad in Heiloo of bij Buk Buk zelf. De toegang bedraagt f 10,00 per persoon. HEILOO/LIMMEN - Ook dit jaar kunnen leden van de FNV hun be- lastingbiljet gratis laten invullen. Het speciale Invulteam verleent dit extra stukje service. Telefonische opgave op woensdag 4 maart tussen 14.00-16.00 uur en donderdag 5 maart tussen 19.00-21.00 uur via tel. 072-332683. INLEVEREN KOPIJ EN ADVERTENTIES Redactionele kopij en adverten ties voor de Uitkijkpost moeten uiterlijk de maandag voor plaatsing om 17.00 uur in ons bezit zijn. Plaatsing van kopij en adverten ties na deze termijn kan niet worden gegarandeerd. Reservering van advertentie ruimte in de Uitkijkpost kan tot en met de vrijdag voor plaat sing. Inlichtingen: Drukkerij Uitkijkpost B.V. Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 HEILOO - Zondag 1 maart treedt Greetje Kaufeld op in theater De Beun. Zij wordt begeleid door Peter Nieuwerf (gitaar) en Jan Menu (saxofoon). Greet je Kauffeld die vorige maand werd on derscheiden met de Gouden Notekraker door de Nederlandse Toonkunstenaars- bond, begon haar carrière op 1 februari 1957 bij het orkest The Skymasters. In de zeventiger jaren heeft ze zich meer toegelegd op het jazzrepertoire, in welk genre zij zich nog steeds aan de top be weegt. Met haar programma 'The Song is You' brengt zij met haar begeleiders hulde aan de grote jazz-componisten en tekstschrijvers. De voorstelling begint om 20.15 uur. De kaartjes kosten 20,00 (CJP/65 17,50) en zijn ver krijgbaar bij de voorverkoopadressen en vanaf een uur voor aanvang aan de kassa van De Beun. maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.30. - 12.00 uur 13.00 - 16.45 uur vrijdag zaterdag gesloten Drukkerij Uitkijkpost b.v. Rechte Hondsbosschelaan 22 Heiloo - Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 X Advertenties en administratie Uitkijkpost: J v-N A Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - r 1850 AB Heiloo, tel. 072-330175. Fax 072-335644 /NK W Redactie: De redactie is tijdens kantooruren T\1BE Ml\) te bereiken onder nummer 072-330175. V ^-NHfllHl Nv/ Redactie-adressen: NfcrJHïJHS Y Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo. (072-331081) J Westerweg 371, 1852 PR Heiloo (072)-333775) YJlDit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 72 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 1