Kom werken in de nieuwste, klantvriendelijkste supermarkt van de regio: Albert Heijn Supermarkt Van Westerhoven in Limmen. Waar winkelen een feest wordt Bij AH Limmen 'bliepen' de produkten langs de kassa Onder zelfbediening verstaat AH Limmen niet dat de klant het zelf maar uit moet zoeken Verstand van klanten en planten? Bij de servicecounter heb je met allebei te maken De service van onze slager l tot in de keuken van de klant Hoe-ie tegenwoordig ook mag heten, bij AH Limmen vindt de klant gewoon een ouderwetse groenteman Ovenvers alleen om zes uur 's ochtends? Bij AH Limmen bakken we de broodjes de hele dag Klanten verwennen begint in de coulissen van de winkel Supermarkt Van Westerhoven Caissières bij AH Liminen werken mei de modernste scanningskassa's. die momenteel beschikbaar zijn. De klant wordt snel geholpen én krijgt een duidelijke bon. Onze medewerkers willen de klanten graag een handje helpen. Om van het winkelen geen speurtocht te maken bijvoorbeeld. - Ie caissière CM Y). 32-40 uur per week, ruime ervaring op kassa-afdeling bij een supermarkt aankomend Ie caissière (M/V), 32-40 uur per week, kassa-ervaring gewenst - '10 part-time caissières (M/V), .10-20 uur per week - Caissières (M/V) voor de vrijdagavond en zaterdag, minimaal 18 jaar 2 assistent Afdelingschefs (M/V) full-time, minimaal 1 jaar ervaring in een supermarkt. Opgeleid of in opleiding voor vergelijkbare functie - 1 full-time verkoper (M/V) - 10 vulmedewerkers (M/V), part-time, vanaf 15 jaar Met 'mag het ietsje meer of minder zijn?' is de klant niet geholpen. Met een paar bak- en braadtips is mevrouw of meneer dat wel. Voor deze gecombineerde versafdeling zoeken wij: - Afdelingschef slagerij/vleeswaren (M/V) full-time in bezit van SVO diploma leidinggevende ervaring bij vergelijkbare supermarkt, of slagerij - Leerling slager (M/V), 32-40 uur per week, 1 jaar SVO - 7 part-time verkoopsters voor vleeswaren en slagerij (M/V), vanaf 17 jaar Vragen van klanten beantwoorden. Bloemen, planten en tabak verkopen. Ben boeiende dubbelfunctie bij AH Limmen. Wij zoeken: vier part-time medewerkers (M/V) voor 15 a 20 uur per week Je moet niet alleen enthousiast zijn, maar ook een buitengewoon gevoel voor service hebben. Dat je er representatief uitziet, dat spreekt vanzelf. Met verstand van het vak en liefde voor het produkt. Dat alles vers is, spreekt dan vanzelf. Kn, onze Hollandse en buitenlandse kazen mogen de klanten altijd proeven Wij zoeken: Verkoper (M/V), full-time, i.b.v. vakdiploma AG F of vergelijkbare kennis door middel van aantoonbare ervaring - Verkoper (M/V), part-time voor de vrijdagavond en zaterdag, 18-20 jaar Voor deze dubbele versafdeling zoeken wij le verkoopster brood/kaas (M/V), 32-40 uur per week - 5 part-time verkoopsters (M/V), 10-15 uur per week Interesse om te werken bij de modernste en klantvriendelijkste supermarkt van de regio? Daar waar de goederen binnenkomen is een goede kracht minstens zo belangrijk als op de winkelvloer. Stuur dan vandaag onderstaande bon in o man o vrouw Naam: Daarvoor zoeken wij Huisnummer: Straat: - Magazijnmedewerker, (M/V), (l6-20 jaar time medewerker (M/V) voor de vrijdagavond en zaterdag, 18-20 jaar Woonplaats: Postcode: Geboortedatum: Mijn belangstelling gaat uit naar de functie van: Stop deze bon in een ongefrankeerde envelop, plak 'm dicht en stuur 'm op naar Albert Heijn Supermarkt Van Westerhoven Antwoordnummer 45222, 1040 WB Amsterdam. PAGINA 7 UITKIJKPOST 17 JUNI 1992 -/ibibii :;'c':Cc r"/'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 7