Nu mooi meenemen voor de halve prijs of nog minder in onze SUPER VERBOUWINGS UITVERKOOP /1/lascotteA/ode rfr A.j. vos Zomervakantie-activiteiten voor Heilooër jeugd van 6 tot 12 jaar Vakantie-bezorgers Pssst... Winnaars Libris-prijsvraag bij Boekhandel Deutekom onthaald Drukkerij Uitkijkpost b.v 57e JAARGANG NO. 26 Heilooër Viskampioenschap voor bedrijven en clubs Speelgoed voor peuter speelzaal Pippeloentje Tijdelijk Stationsweg 83, Heiloo Collecte epilepsie-fonds Gepromoveerd Demonstratie aquarelverf CU A rUM A M n DAKDEKKER - LOODGIETER HMV/rllVIMINU Holleweg 19 072-335085 vraagt voor HEILOO: voor het rondbrengen van de Uitkijkpost op woensdagmiddag. Interesse? Bel: 072-330175 Sportdag basisscholen was grandioos Bij Ibink, juwelier op de Laat in Alkmaar zijn de nieuwe kollekties gearriveerd' Henny Huisman reikt prijzen uit Dierenbescherming Oud papter acties intteiha Geslaagd Geslaagd Geslaagd St. Jan Mavo avonturen prisma HEILOO - Onze plaatsgenotes Conny Perk en Edith Calf hebben met goed ge volg examen gedaan aan de Middelbare Hotelschool Amsterdam. HEILOO - Op zondag 28 juni is het weer zover. Dan vindt het jaarlijkse vis- festijn voor bedrijven en verenigingen plaats. De organiserende commissie dringt er op aan om vooral tijdig in te schrijven, zodat de voorbereidende werkzaamheden optimaal kunnen ver lopen. Teams van bedriven en/of vere nigingen die nog niet eerder deelnamen zijn natuurlijk van harte welkom. Voor inlichtingen en opgave kan men terecht bij tel. 330934 of 334104. HEILOO - We zijn nog steeds op zoek naar speelgoed voor Pippeloentje, de Peuterspeelzaal in het wijkcentrum van Ypestein welke start in augustus. De Stichting Kinderspeelzalen Heiloo is op zoek naar speelgoed dat nu ongebruikt op zolder gaat. Het gaat om de volgen de dingen: Muziekinstrumenten, Pop pen, Fisher-price speelgoed, Duplo, Strijkplank je, Houten Peuter puzzels, Garage, Autootjes, Nopper, Kralen, Knikkerbaan, Poppenhuis, Fietjes, Stepjes, Curverboxen. Wanneer u iets van deze dingen wilt afstaan kunt u het brengen naar fam. Vos, Van Catsstraat 29, Heiloo. We willen het ook op ko men halen. Bellen naar 072-334902. van ouders en ouderen moeten opdrach ten worden uitgevoerd en vragen beant woord. De start is om 13.00 uur in het Brunogebouw, waar rond 16.00 uur alle groepjes ook weer terug zijn. De eigen bijdrage is 1,00. Vorig jaar kon de schilderdag door om standigheden niet doorgaan, maar dit keer is alles tot in de puntjes geregeld: onder leiding van een schilderes worden op woensdag 5 augustus ware kunstwer ken gemaakt in het Brunogebouw. De eigen bijdrage voor deze activiteit, die duurt van 13.00 tot 16.00 uur, is 1,00. Sensationeel en spannend, dat is ieder jaar het fitspektakel tijdens de zomervakantie-activiteiten. Op vrijdag 7 augustus is het weer zo ver op de voet balvelden van HBV op sportpark het Vennewater. Tussen 13.00 en 16.00 uur gaat het om behendigheid en droogblij- ven, tenminste... De eigen bijdrage is ƒ2,50. Houtbewerking Voor de derde maal een creatieve activi teit: houtbewerking op maandag 10 au gustus. Voor sommigen wellicht een opwarmer voor het Timmerdorp (een week later) of een goede kennismaking met de mogelijkheden van de Hobby- Farm. De groep houtbewerking van de ze creatieve knutsel-farm zal tussen 13.00 en 16.00 uur voor deskundige be geleiding zorgen. De eigen bijdrage is 2,50. Evenals bij de andere creatieve activiteiten mogen de gemaakte kunst werken na afloop mee naar huis geno men worden. Dit jaar worden niet alleen in Barcelona de Olympische Spelen gehouden, maar ook in Heiloo, op woensdag 12 au gustus, zij het in een aangepaste vorm. Op de HBV-velden op het Vennewater wordt een parkoers uitgezet, waar de kinderen hun behendigheid tussen 13.00 en 16.00 uur kunnen tonen, terwijl er ook een aantal spellen wordt uitgezet. De deelname kost 1,00. Met een feestelijke clowns-middag wor den de vakantiespelen 1992 op vrijdag 14 augustus afgesloten. In samenwer king met de Stichting Recreatiewerk Noord-Holland zullen de deelnemers omgetoverd worden in heuse clowns. En als klap op de vuurpijl komen er nog enkele echte clowns op bezoek in het Brunogebouw. De activiteit duurt van 13.00 tot 17.00 uur en de eigen bijdrage is 2,50. Inschrijving Opgeven voor deelname aan de zomer vakantie-activiteiten 1992 kan via het inschrijfformulier in het speciale pro grammaboekje, dat op alle basisscholen van Heiloo is uitgedeeld. Is het-boekje per ongeluk zoek geraakt, dan is er bij de inschrijf adressen nog wel één be schikbaar. Aanmelden voor deelname kan van maandag 29 juni tot en met Vrijdag 10 juli elke werkdag bij de afdeling sociale zaken in het gemeentehuis tussen 9.00 - 12.30 en tussen 13.30 - 16.30 uur. Ook is het mogelijk om in te schrijven bij de Hobby-Farm, Pastoor van Muijenweg te Heiloo. Hier kan men terecht op maandag 29 juni en woensdag 1 juli, beide dagen tussen 19.00 en 20.00 uur. De eigen bijdrage, zoals vermeld op het inschrijfformulier, moet direct bij de aanmelding worden betaald. Vrijwilligers De zomervakantie-activiteiten zijn, zo als reeds gemeld, vooral mogelijk dank zij de inzet van vrijwilligers. Er is in de loop der jaren een min of meer vaste groep mensen die meehelpen ontstaan, maar er is altijd behoefte aan extra hulp. Ouders, grootouders en anderen, die willen bijdragen aan een geslaagd zomerprogramma voor de Heilooër jeugd, zijn dan ook welkom. In het programmaboekje is een apart formulier opgenomen, waarmee vrijwil ligers zich kunnen opgeven. Beschikt u niet over zo'n boekje, maar wilt u toch meer weten of u opgeven - al is het maar voor één activiteit - dan kunt u zich in verbinding stellen met de heer A. Haanstra van de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Heiloo (tel. 313180). Op donderdag 23 juli wordt er in de Hobby-Farm een speciale avond gehou den voor alle medewerkers aan de zomervakantie-activiteiten. Deze avond begint om 20.00 uur. HEILOO - Geslaagd voor het Mavo diploma: Petra van Leeuwen uit Heiloo. HEILOO - Van 29 juni tot en met 4 juli is dit jaar de Nationale Epilepsie- Cöllecte. In onze gemeente zijn daar veel mensen actief mee bezig. Voor de Epilepsiebestrijding is de collecte van zeer groot belang, want de opbrengst maakt vele activiteiten mogelijk die neit uit andere bronnen betaald worden. We moeten dan denken aan onderzoek naar het ontstaan van epilepsie, naar werking en bijwerking van medicijnen en aan voorlichting over epilepsie. Want het zal je maar overkomen. Epilepsie komt onverwacht en kan iedereen treffen. Steun de collecte want epilepsiebestrij ding staat of valt met uw steun. HEILOO - Dinsdag 23 juni jl. is onze voormalig plaatsgenoot Marco Kraak man gepromoveerd aan de Universiteit van Amsterdam, tot doctor in de Che mie op het proefschrift 'Carbon-carbón and carbon-hydrogen coupling reacti ons on iron and ruthenium-diimine complexes'. HEILOO - Er wordt in ons land heel wat geaquarelleerd. Misschien hebt u er ook eens aan gedacht, maar moef u de eerste stap nog zetten. Hoe het aquarel leren in zijn werk gaat, kunt u zien tij dens een demonstratie op de aardbeien veiling. De bekende Talens-demonstra- trice Marianne Walraven maakt u weg wijs in de wereld van het aquarelleren. Zij toont u het ontstaan van een aquarel en maakt daarbij gebruik van een heel handig zakdoosje: de Talens Waterco- lour Pocket Box. Een praktisch doosje met 12 napjes, 1 penseel en mengvakjes, die u zo in uw zak steekt. Ook vertelt zij u alles over aquarelpenselen en -papier. Verder toont zij u Talens aquarelverf in tuben, een assortiment bestaande uit 36 kleuren, een uitgebreide reeks aquarel- penselen en diverse aquarelbloks. Er is ook een praktische handleiding Aqua reltechnieken leverbaar, waarin u alles leest over het fenomeen aquarelverf, hulpmaterialen bij het aquarelleren en de afwerking van uw aquarel. Als we u nieuwsgierig hebben gemaakt, komt u dan eens kijken op de demonstratie. U bent van harte welkom op zaterdag 27 juni bij de Schrijverij, Stationsplein te Heiloo, tussen 10.00-16.00 uur. Makelaar Taxateur o.g. roE™™PiMI Postbus 95.1850 AB Heiloo Tel.072-331895 ASSURANTIËN Kantoor: Zeeweg 20.1852 CR Heiloo TAXATIES l""-J Maandag t/m vrijdag WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. Halen op verzoek: 331840 of 02206- 3525. Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00-16.00 uur. Halen op verzoek, iedere laatste zaterdag van de maand, alleen na opga ve: 336799 (tussen 19.00-20.00 uur). Wegens vakanties vervalt het ophalen in de maand juli. Vondelschool, Breedelaan 6. Brengen tijdens schooluren tussen 8.45-15.30 uur. De Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tij dens de schooluren. Ook gebruikte kleding. Volksmuziekschool, Het Veld 1. Tussen 9.00-12.00 uur en 14.00-19.30 uur. Freinetschool, Het Malevoort 9. Bren gen tijdens schooluren tussen 14.00- 19.30 uur. Alle dagen Fanfare-showband Heiloo, Werken- delslaan 66. Tussen 8.00-20.00 uur. Ha len op verzoek: 331783 (17.00-18.00 uur). Ook gebruikte kleding. Victorie-groep Scouting Heiloo, contai ner nabij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook gebruikte kleding, mits in plastic zakken. Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Ewislaan/Westerweg. HSV, parkeerterrein sportpark Bayers- hoffweg. Woensdag 1 juli Fanfare Showband Heiloo, huis aan huis actie in Ypestein. Dozen en/of bundels gereed zetten langs de kant van de weg voor 18.00 uur. Halen op ver zoek: 331783 (tussen 17.00-18.00 uur). Ook gebruikte kleding. HEILOO - Ook dit jaar konden alle kinderen uit Heiloo van negen tot en met 12 jaar weer meedoen aan de goed georganiseerde en zwaar gesubsidieerde sportdag van de Verenigde Spaarbank. Een heel uitdagend spektakel waar je ook meteen mee aan de slag wilde gaan. Drie uur lang konden de leerlingen heel recreatief bezig zijn met o.a. het lucht kussen, stormbaan luchtkussen), "zeep"helling luchtkussen) zaklo- pen, hockey, touwtrekken, 10-bal, au topedrace en nog een aantal aantrekkelijke maar ook vermoeide on derdelen. Al met al een zeer geslaagde dag waarbij we ons door een enkele re genbui niet uit het veld lieten slaan. Na mens alle leerkrachten maar vooral de leerlingen wil ik vanaf deze plaats de verenigde spaarbank uit Heiloo nog eens heel hartelijk bedanken voor deze aangeboden, onvergetelijke dag. Daar hebben wij uiteraard extra ruimte voor nodig, vandaar dat U in de maanden juni/juli wél plezierig kunt profiteren van een groot aantal aan biedingen. Vooral op het gebied van horloges én gouden sieraden. Juwelier Ibink op de Laat in Alkmaar geeft U liever die artikelen met een fikse korting, dan ze oud en stoffig te laten worden. Dus de éérste keus is aan U! Ibink op de Laat in Alkmaar, de juwelier die gemakkelijk kiezen mogelijk maakt! Laat 187 Alkmaar, tel0 7'2 - 1 1 4 3 2 0 De winnaars ontvangen hun prijs uit handen van mevrouw ADeutekom. HEILOO - Vrijdagavond was het bij Boekhandel Deutekom een beetje feest. De elf prijswinnaars van de Librisprijs- vraag kregen uit handen van mevrouw A. Deutekom hun prijzen uitgereikt. Een boekenpakket t.w.v. 100,00 en één prijs van 250,00. Het geheel werd versierd met een drankje en een hapje. De prijswinnaars waren: T. ten Cate- Heukers, G. de Haan-Zentveld, R. Te- rol, W. Kager, IJ. M. van Westerhoven, J. Wijnbeek, I. L. Grooten, H. J. A. Meijer, H. Put-de Boer, A. Vet-Jas- pers, D. Werdmuller en A. M. Voigt- Zimmerman. Libris is een organisatie van zo'n hon derd zelfstandige boek-verkopers, die tien jaar geleden hun krachten hebben gebundeld om hun lezers publiek nog HEILOO - Onder grote publieke be langstelling is de pony-paardenkeuring aan de hand goed verlopen op het ter rein van de Ponyclub Heiloo en Omstre ken aan de Zeeweg. De weergoden waren ons gunstig gezind. Er was te zien dat de deelnemers van te voren goed ge traind hadden, de pony's en paarden werden beter voorgebracht dan andere jaren. De meeste voorbrengers waren in het wit gekleed zoals op de officiële keu ringen heel gebruikelijk is. Dit geeft toch meer cachet aan de keuring! Henny Huisman was als belangstellende op deze keuring aanwezig. Hij was be reid bij verschillende rubrieken de prij zen uit te reiken, wat door de winnaars bijzonder op prijs werd gesteld. Door onze sponsors: J. Ranzijn, Schoenhan- del Péeters Rijstman, Fa. S. Ooteman, Stoeterij de Blauwe Brug waren mooie prijzen beschikbaar gesteld. De uitslag: stokmaat t/m 1.17 m: Bep- pie van mevr. Nowee, Heiloo; 2. Willy van Tamara Meyer, Heiloo. Stokmaat t/m 1.27 m: 1. Lucky Boy van Eva Zijlstra, Castricum; 2. Katrien, Nienke de Vries, Alkmaar. Stokmaat t/m 1:37m: 1. Flair van Mirjam Kuys, Akersloot, 2. Cherry van Mirna Pon sen, Bergen; Stokmaat t/m 1.48m: 1. First Lady van Sandra Dudok, Broek op Langedijk; 2. Ilona van Sanny Hage- man, Limmen; Aparte rassen: 1. Fries Famke van mevr. Goor, Egmond aan den Hoef; 2. IJsalnder Perla v. Rinne- gom van Andrea Sepers, Egmond aan den Hoef; Paarden: 1. Vudith van Mi- relle Vermanen Alkmaar; 2. Fantecy van Annet Prins, Alkmaar; Kampioe nen van de dag: bij de pony's: First La dy van Sandra Dudok uit Broek op Langedijk; bij de paarden; Vudith van Mirelle Vermanen uit Alkmaar. Alle deelnemers kregen een herinnering aan deze dag mee naar huis. beter van dienst te kunnen zijn. Tien jaar lang al staat het Libris merk garant voor kwaliteit, een breed assortiment, optimale presentatie, gerichte informa tie en deskundige service. Mevrouw A. Deutekom is een van de medeoprichters van Libris, dus extra leuk dat juist bij haar in de zaak maar liefst elf prijzen vielen. Tien zesde prijzen en een vijfde prijs. Ook de medewerksters van boek handel Deutekom mogen zeker in dit succes delen. Driemaal per jaar komt er een boeken- magazine uit met uitvoerige informatie. Er zijn nog meer prijsvragen dit jaar, wie mee wil doen kan bij boekhandel Deutekom een formulier gaan halen, er zijn wederom mooie prijzen te ver dienen. Inspectie Heiloo e.o.: 072-335642. Katten Heiloo en Limmen: 072-616106. Honden Heiloo en Limmen: 02205- 2256. Honden en Katten Akersloot: 02513- 10079. Vakantie Advies: 072-336180. Asiel (ook voor een adoptie hond om mee te wandelen): 072-114861. Goed tehuis gezocht voor Katten: Noesje, Noraly en Noortje een gitzwarte en twee zwart/witte poesjes; van ongeveer 10 weken. Ze zijn schuw en zoeken een geduldige baas. Vlekky, een witte kater met cyperse vlekken van bijna 6 jaar. Hij is lief en aanhankelijk. Hij zoekt een rustig huis met tuin. Bel voor meer informatie naar; 072-616106. Honden: Beauty, 3 kleurige bastaard fox teef (3 jr.); Casa, bastaard poedel, gest. teef 11 jaar; Sarah, bastaard Me- chelse herder teef 3 jr.; Beau, kruising Mechelse herder en Hollandse herder, reu 5 jr.; Spike, bastaard Duitse staan der, reu 1 jr. Bel voor meer inlichtingen: 02205-2256. Vermist Cyperse poes met zwart suede bandje met goudkleurige koker, 7 jr. Duinweg, Limmen; Cyperse kater, half langharig, 9 maanden, ongec. witte kin, bef en voetjes, Zevenhuizerlaan Heiloo; Cy perse kater, 4 jr. gec., witte bef en voet jes, donkere vlooienband, bloedende voorpoot. Kennemerstraatweg, Heiloo, omgeving Kattenberg. Inl.: 072-616106. Gevonden Zwarte poes met witte kin en bef, voor poten witte sokjes en achter kousjes; Harrelaers Heiloo; grote slanke gec. ka ter, grijs/wit onder neus en kin en op de borst, blauwe vl. band met bel, Butter- laan, Heiloo; bruine kip met grijze stip pen, Rechte Hondsbosschelaan, Heiloo. Inl. 072-616106. Rectificatie Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 1850 AB Heiloo. Tel. 072-330175. Fax 072-335644. Openingstijden: maandag t/m donderdag van 8.30-12.00 en 13.00-16.45 uur vrijdag van 8.30-12.00 en 13.00-15.00 uur Redactie: De redactie is tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 072-330175. Redactie-adressen Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo (072-331081) Westerweg 371, 1852 PR Heiloo (072-333775) Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: 072-330175 De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 15.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 72 cent (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. HEILOO - Voor de negende keer in successie zullen ook de komende zo mervakantie weer activiteiten ge houden worden voor de kinderen van de basisscholen. Negen dagen, verspreid over drie weken, kunnen de jeugdige Heilooënaars (groep 3 tot en met 8), die niet op vakantie gaan, alweer terug zijn of nog moe ten vertrekken, deelnemen. De na druk ligt dit jaar op sport, theater en handvaardigheid. De organisatie van de zomervakantie activiteiten is zoals gebruikelijk weer in handen van een groep vrijwilligers. Door ervaringen in de voorgaande jaren hebben zij het programma voor 1992 vastgesteld. De financiële ruimte is ge creëerd door de gemeente Heiloo, die subsidie geeft. Daarnaast wordt voor al le activiteiten een (geringe) eigen bijdra ge gevraagd, die variëert van 1,00 tot 2,50 per activiteit. Deelnemen aan alle activiteiten kost 18,00 per kind. Creatieve dag Bijna traditioneel starten de activiteiten met een creatieve dag in het Brunoge bouw op maandag 27 juli. Knutselen is het credo tussen 13.00 en 16.00 uur, de eigen bijdrage is 2,50. In samenwerking met Trias is er op woensdag 29 juli een atletiekdag op de mooie kunststofbaan aan het Maalwa ter, weer tussen 13.00 en 16.00 uur. Ie dereen krijgt na afloop een diploma, waarop de geleverde prestaties zijn ver meld. De eigen bijdrage is 1,00. De eerste week wordt afgesloten met een theaterdag op vrijdag 31 juli. Vanaf 10.00 uur wordt er onder leiding van theatergroep Toverlink gewerkt aan een groot toneelstuk, dat 's avonds om 19.00 uur voor ouders, vriendjes en vriendinnetjes en alle andere belangstel lenden wordt opgevoerd in het Bruno gebouw. De eigen bijdrage is deze dag 2,50. Speurtocht Hoe mooi Heiloo is, zullen de kinderen ontdekken tijdens de speurtocht op maandag 3 augustus. Onder begeleiding Elke zaterdag Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiek- en turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk. Tussen 10.30-11.30 uur. En container bij flatgebouw in De Kandelaar nabij nr. 12. Tussen 13.00-14.00 uur. Zaterdag 27 juni Zwem- en poloclub De Spetters, par keerplaats bij zwembad 't Baafje. Tus sen 10.00-12.00 uur. Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huis actie Blockhovepark. Do zen en/of bundels gereed zetten langs de kant van de weg voor 10.00 uur. Halen op verzoek: iedere zaterdag (m.u.v. juli) alleen na opgave: tel. 336799 (tussen 19.00-20.00 uur). Iedere maandag (schooldag) Volleybalvereniging Effect, container bij de ingang van sporthal 't Vennewa ter. Tussen 18.00-22.00 uur. Iedere woensdag Gymnastiek- en turnvereniging Heiloo, container bij flatgebouw in de Kande laar nabij nr. 12. Tussen 18.00-19.00 uur. Drukkerij Uitkijkpost BV verzorgt tevens al uw drukwerk: van briefpapier tot full-color brochures. Vraag offerte! HEILOO - Geslaagd aan het Jac. P. Thijsse College voor het m.a.v.o. met 7 vakken: Guido Passet te Egmond Zee, Maarten Altelaar en Hoa Pham te Hei loo, Jan Bruin, Pascal Kaandorp en Lennaert Zonneveld te Limmen. Geslaagd met 6 vakken: Lisa v.d. Aakster, Janno Blokker, Bianca Dek ker, Jasmijn Klein Schiphorst, Vincent Min en Laura Beentjes te Akersloot. Joost Kool en Carolien Plat te Egmond Binnen. Joris Dekker, Marlies de Dood, Marte Faas, Elmar v.d. Park, Babette v.d. Vemde, Manon v.d. Vemde en Pa trick Wiggers te Heiloo. Dennis Al- brink, Jeroen Dekker, Vanessa van Duin, Kim Koster, Bianca Meeldijk, Robin Rommel, Rick v.d. Velden, Mar- ja de Waard en Marike Zunnebeld te Limmen. Geslaagd voor het h.a.v.o. diploma met 8 vakken: Richard Leusink te Heiloo. Geslaagd met 7 vakken: Gertjan Melker en Edith Svancina te Egmond Binnen. Ward Dekkers te Heiloo, Remco de Haas en Alex van Noord te Limmen. Geslaagd met 6 vakken: Nienke Jonkers en Lisa Olgers te Akersloot, Heieen Henneman en Maurice de Jager te Eg mond Binnen, Marieke Koster te Eg mond a/d Hoef, Kathe van Oostrom, Job de Ruiter en Janiek Steenaert te Heiloo, Diana Kerkhof, Richard Koster en Eelco Nillensen te Limmen. Geslaagd voor het v.w.o. diploma met 8 vakken: Jeroen den Hertog en Teun Putter te Akersloot. Geslaagd met 7 vakken: Jeffrey Schoe- huijs te Egmond Binnen. Friso van As- sema en Nancy Schut te Heiloo. Het fitspektakel tijdens de zomervakantie-activiteiten in 1991: het mooiste weer van de wereld en voor de meeste deelnemers dan ook reden voor zwemkleding en (meestal) een verkoelend kopje onder

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1992 | | pagina 1