m Mascotte ^ode C. Egas opent groepswonen- projekt 'Het Alternatief' ft» A.J. VOS C.J.J.M. Schouten krijgt een ere-medaille in goud mm Drogisterij 'Het Hoekstuk' wordt ETOS Heeft u geen kalender gekregen? C. HACHMANG I 58e JAARGANG NO. 5 SS FEBRUARI Bel ons of kom hem even halen. dat ietsje meer service... simon peek juwelier Grote belangstelling schilderclub Ineke Watzema Culturele commissie Heiloo Stortplaats Velsen sluit de poort voor afval Hoorzitting Stationsbuurt Heiloo verliep rommelig Lezing over stervensbegeleiding Oosters buffet en kunstenares bij alleengaanden Afrikaanse dansavond bij Pridini Belastingdienst helpt in Heiloo met het invullen van aangifteformulier St. Jan Mavo koerst aan op fusie - Jeugdtheater Heiloo in de Beun Onze voorjaarskollektie ziet er geweldig uit! Veel katoen, linnen en ruwe zijde. Lekkere truien, rokken en broeken om nu al te dragen. Maar... om alles goed te kunnen presenteren hebben we ruimte nodig. Daarom geven we op de laatste winterrestanten nu een EXTRA KORTING! Kook-Verkoop Cabaret-duo Lebbis en Jansen op de planken van De Beun Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 1850 AB Heiloo. Tel. 072-330175. Fax 072-335644. Openingstijden: maandag t/m donderdag van 8.30-12.00 en 13.00-16.45 uur vrijdag van 8.30-12.00 en 13.00-15.00 uur. Redactie: De redactie is tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 072-330175. Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo (072-331081) Het Brugstuk 115, 1851 WV Heiloo (072-339849) Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: 072-330175 "•X De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 15.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 75 cent (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Drukkerij Uitkijkpost BV verzorgt tevens al uw drukwerk: van briefpapier tot full-color brochures. Vraag offerte! Stationsweg 85 - 1851 LJ Heiloo 072-335465 HEILOO - Door denaam „Het Alter natief" te onthullen was de officieële opening een feit. De heer C. Egas, voor malig staatssecretaris verrichtte deze handeling en zei daarbij: „We moeten vechten om geschikte woningen voor ouderen te realiseren. Hier is dat ge beurd en ik schrok van de fraaie inrich ting en de ruimte". Egas benadrukte dat het Bejaardenhuis in zijn huidige vorm moet verdwijnen. Woonzorg complexen moeten in een aparte rege ling ondergebracht worden. VROM ac cepteert alleen mensen die geindiceerd zijn. Huursubsidies vervallen, alles moet goedkoper en minder „We moe ten het tegenvuur zo snel mogelijk be ginnen" aldus de heer Egas en vervolgde „Nu ik de naam heb onthuld begint het eigenlijk pas, we kunnen niet zonder de ander in het jaar van de oude ren gaat het om solidariteit tussen jon geren en ouderen. Het alternatief is een uitdaging om een woongemeenschap tot een sukses te maken". Wethouder Willemse-v.d. Ploeg uitte haar bewondering voor de mensen die De heer Egas onthult "Het Alternatief". de kar hadden getrokken. „Daarom is het gemeentebestuur hier nu ook graag aanwezig". Voor een aantal zaken heeft men met elkaar moeten vechten. De vechtlust leidde wel tot dit resultaat; groepswonen voor ouderen een novum voor Heiloo. De wethouder had voor al le bewoners een roos, naar de naam van de voorzitter Mevrouw Roos, van het Alternatief, een charmant gebaar dat met een kus bezegeld werd. Er waren meer sprekers deze middag, Bob Fris van de landelijke vereniging groepswo nen deze bood een boom aan voor de tuin. Annelies Peters sprak namens de Volks hogeschool Bergen haar bewondering uit. De heer Strik van de Humanistische Bouwstichting Bejaardenhuisvesting, HBB zei: „Nieuwe ouderen zijn een veel eisende generatie. Zij wachten niet tot anderen wat voor ze bedacht hebben, ze bedenken zelf wat". In Nederland staan nu honderd huizen voor groepswonen! In „Het Alternatief" gelegen aan de Stuifbergen hebben alle bewoners een zelfstandige, volwaardige woning waar ze hun eigen huishouding kunnen voe ren. Daarnaast is er een aantal gemeen- schappelijken ruimten; een ontmoetingsruimte met pantry, een bi bliotheek en en hobbyruimte. Dus vo lop gelegenheid voor sociale kontakten en door hun onderlinge betrokkenheid kunnen de bewoners elkaar met raad en daad terzijde staan. Alle woningen zijn inmiddels verhuurd. Aan het einde van de officieele opening kon elke bezoeker een lootje trekken met een nummer van een flat en deze bezoeken. Een van de bewoners de heer J. Spier overhandigde de voorzitter me vrouw Roos een aantal foto boeken met daarin het volledige verloop van de totstandkoming van „Het Alternatief. Een voorbeeld van een projekt hoe ou deren met sociale controle en toch be houd van de zelfstandigheid en privacy heel lang zelfstandig kunnen wonen. DRUKKERIJ UITKIJKPOST B.V. RECHTE HONDSBOSSCHE LAAN 22 POSTBUS 68,1850 AB HEILOO TELEFOON: 072-330175 TELEFAX: 072-335644 Makelaars Taxateurs o.q: ^£>thekenC Postbus 95.1850 AB Heiloo Tel 072-331895 ASSURANTIËN Kantoor Zeeweg 20.1852 CR Heiloo TAXATIES Stationsweg 85A - Heiloo - Telefoon 072-335730 HEILOO - In de expositieruimte de Kapberg in Egmond aan den Hoef hield de schildersclub van Ineke Watzema haar bijna traditionele expositie. Piet Adolf gaf het startsein. Beide dagen werden heel druk bezocht. Het is wel duidelijk dat Ineke Watzema deze groep al vele jaren begeleidt; merk baar aan de bijzondere kwaliteit van het werk. Een groep van negen vrouwen en toch een eigen techniek, een eigen bena dering, een iegen inspiratie en een eigen sfeer. De belangstelling van buitenaf is dan ook erg groot, een aantal leden ex poseert met grote regelmaat elders in het land. Ank Langereis, Lea Mobron, Henny Spruyt, Trix Sterkman, Rie Leek, Yvonne van Waveren, Trees van Hug- ten, Mart van der Valk en Zwanet Bal- kema hadden hun handen vol om de vele bezoekers uit te leggen wat hen had bewogen een bepaald werk te maken en iets over de (gemengde) technieken te vertellen. HEILOO - In afwijking van eerdere plannen zal Tim de Ridder, student en medewerker een dialezing houden over de werkwijze van de archeologische groep te Heiloo. Voorts zal hij vondsten van de laatste vijf jaar vertonen en bespreken. Hij zal met name dieper in gaan op de interessante vondsten, ge daan in de bouwput van het Nieuwe Raadhuis. Tijd, donderdag 11 februari. Aanvang 2 uur. Plaats: 't Trefpunt, Westerweg 294 Heiloo. Kosten: 3,- (incl. koffie). VELSEN - Op woensdag 3 februari 1993 valt het doek voor de stortplaats Velsen. Aan het eind van de dag rijdt de laatste vracht door de poort om te wor den verwerkt. Daarna is de provincie stortplaats Velsen gesloten voor afval. Omdat er nog geen nieuwe stortplaats operationeel is, moet het afval naar Nauerna gebracht worden. Daar wordt het aan de noordzijde van het Noord zeekanaal gestort. Naar verwachting zal eind 1993 de stortplaats Schoteroog te Haarlem heropend worden, om voor de periode van anderhalf jaar opvang te bieden. HEILOO - De informatie bijeenkomst vorige week over de plannen van het Stationscentrum dinsdag in het Tref punt verliep nogal rommelig. De op komst was veel groter dan verwacht er stond één microfoon en men kon elkaar niet goed verstaan en zien. „De gemeente wil weten wat uw wensen en ideeën hierover zijn" zei wethouder Willemse v.d. Ploeg. Hierop werd ho nend door het publiek gereageerd en bleek dat het vertrouwen in de gemeente ver te zoeken was. Men gelooft dat de gemeente alle plannen al klaar heeft en dat men dan nog eens de mensen hun zegje laat zeggen. Aan wethouder Wil lemse deze gedachten om te buigen. Toen verviel men te veel in details. Het ging hier om de wijzigingen m.b.t. het Stationscentrum in zijn geheel en niet of men wel of niet een stukje aan zijn huis mag bouwen enz. Stedebouwkundige H. Niessen van de gemeente Heiloo zei dat er nog geen concreet plan was m.b.t. tot het Stati onscentrum en omgeving maar hoe het precies gaat worden is onduidelijk. De overvolle zaal en het elkaar niet goed kunnen zien en verstaan werkte ook niet mee voor een goede discussie. Uiteinde lijk kwamen er toch nog heel wat sug gesties uit de zaal. Deze zullen door de gemeente goed worden bekeken. Ho- penlijk zal hier nu het wantrouwen wor den weggenomen. Er volgt nog een tweede hoorzitting. HEILOO - De enige zekerheid in ons le ven is, dat er voor iedereen een keer het einde komt. Voor de een plotseling en voor de ander na een lang ziekbed. In de stichting Terminale Thuiszorg hebben zich vrijwilligers verenigd, die sterven den in hun laatste levensfase thuis wil len begeleiden. Gré Meiboom-Boekelaar en Adri Brolsma-Polling komen op donderdag 4 februari, 's middags om 2 uur de 50-plussers iets vertellen over dat vrij willigerswerk. Nuttige informatie, want de stille hoop en verwachting zonder veel lijden uit het leven te kunnen tre den, wordt niet altijd vervuld. Het is geruststellende te weten, dat er dan mensen in Heiloo zijn, die bereid zijn om hulp té verlenen aan degenen, die thuis willen sterven. De bijeenkomst wordt gehouden in het Trefpunt aan de Westerweg 294; de toe gangsprijs bedraagt 2,50. HEILOO - De interkerkelijke werk groep voor alleengaanden organiseert op 8 februari a.s. een oosters buffet in restaurant de Kennemer Prins te Alk maar (voorheen Koekenbier) waarbij ie dere alleengaande vanaf 25 jaar van harte welkom is. Als spreekster voor de ze avond is uitgenodigd: Miriam Ober- meijer, een Messias-belijdende Joodse kunstenares, die zal vertellen hoe ze haar eigen .alleen zijn' (ze is gescheiden) ervaart. Tevens zal ze wat van haar kunstwerken tonen en er iets vertellen. Er is gelegenheid voor het stellen van vragen na afloop. De avond begint om 19.30 uur en het buffet kost 19,50 p.p. (incl. dessert). Bel voor opgave en informatie: 072-337282/023-313902. De heer Schouten kreeg ere-medaille in goud. HEILOO - De heer Schouten kreeg vo rige week vrijdag de ere medaille in goud uitgereikt uit handen van burge meester N. P. M. Schoof. De heer Schouten werkte 40 jaar in overheids dienst en maakt nu gebruik van de Vut regeling. In een stampvolle raadzaal, waar collega's, familie en vrienden bij een waren werd even stil gestaan bij de vele funkties die de heer Schouten had vervuld. Tien jaar secretaris van H.S.V., secretaris Bruno-gebouw, in Heiloo. Begonnen als volontair in Hete- ren in 1953, vervolgens naar het archief van de Provinciale Griffie in Gelder land. Daarna naar Leiden op de afde ling Interne Zaken en tenslotte Heiloo op de afdelingen gemeente eigendom men, waarnemend chef van de afdeling Financiën, medewerker grondzaken. En of dit alles niet genoeg is, dé laatste 10 jaar hield Schouten zich bezig met de grond aan en verkopen van de gemeen ten Limmen en Akersloot. In de toespraak van burgemeester Schoof zei deze: „U had een grote ken nis van zaken, geen mens of bedrijf dat geen kontakt met u heeft gehad. U bent taai, vriendelijk, soms wat drammerig met solistische eigenschappen. Aan uw sterke kanten hebben we veel te danken". De heer Knaap schetste de grote voor liefde voor grondzaken: „Je was een goed onderhandelaar". Drie collega's belichtten verschillende kanten van Schouten in een samenspraak. Hun ka- do was wel bijzonder origineel „een vierkante meter grond met gras bedekt, dit kon dienst doen als biljartlaken, bil jarten is ee nvan de grote hobbies van Schouten' natuurlijk ging dit kado ge paard met een mooie nieuwe biljart keu. Ook de echtgenote van de heer Schou ten werd deze middag niet vergeten. In zijn slotwoord ging Schouten uitvoerig in met wie hij in al die jaren gewerkt had. In deze periode zijn er acht burge meesters en 4 gemeente secretarissen geweest. HEILOO - Op woensdag 10 februari a.s. organiseert de volksvereniging Pri dini, een Afrikaanse dansavond, in o.b.s. De Nieuwe Hoeve in Boe- kenstein, in Heiloo. Van 19.30 tot 22.30 uur zal Marion Nieuwenhuizen, dansspecialiste in Afrikaanse dans, les geven in deze dansvormen. De toe gangsprijs voor niet Pridinileden is slechts 5,-. Omdat dansen uit Afrika hier nog zo onbekend zijn, is deze avond ook uiter mate geschikt voor niet volksdansers, die geïnteresseerd zijn in de Afrikaanse cultuur. In Afrika danst men met het hele lichaam, terwijl in Europa hoofd zakelijk met de voeten wordt gedanst. Het zal een avond vol nieuwe ervarin gen worden, voor een ieder wiens be langstelling verder gaat dan dat wat er van het werelddeel Afrika in de media wor'dt getoond. Iedereen is van harte welkom op deze avond, waar 'straat schoenen' overigens verboden zijn, dus gympen of trimmers aan. Voor meer in formatie kunt u bellen naar Nel Coole- gem, tel. 335427 of Sylvia van Rookhuyzen, tel. 02206-6970. HEILOO - Voor een ieder, die enige moeite heeft met het zelf invullen van het aangifte-formulier en daarbij gehol pen wil worden, organiseert de Rijksbe lastingdienst op de maandagen 1 en 15 maart van 13.00 - 16.00 uur een spree kuur in het gebouw van de Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294 te Heiloo. Om langdurig wachten te voorkomen dient u vooraf telefonisch een afspraak te maken bij de belastingdienst tel. (072) 271108 onder vermelding van uw sofi- nummer. Dit sofinummer is te vinden op het uitgereikte aangiftebiljet. Het spreekuur is met name bedoeld voor mensen, die minder goed in staat zijn naar het hoofdkantoor der belasting dienst te komen. Overigens kan iedereen elke dag terecht voor informatie en advies op het hoofd kantoor van de Belastingdienst, Ro- bonsbosweg 1 te Alkmaar, tel. 271111. Ook bestaat er de gratis belastingtele foon: 06 - 0543. HEILOO - Langzamerhand zal het bij velen bekend zijn, dat de katholieke scholen voor voortgezet onderwijs in Alkmaar, Bergen en Heiloo met elkaar in gesprek zijn om zo mogelijk binnen afzienbare tijd te komen tot een zoge naamde brede scholengemeenschap. De deelnemers aan deze gesprekken zijn: het Petrus Canisius College, de R.K. LTS 'St. Willibrord', de Scholenge meenschap 'De Rotonde' en de Come- nius Mavo, alle uit Alkmaar, de Antonius Mavo uit Bergen en de St. Jan Mavo uit Heiloo. De mavo-scholen en het Petrus Canisius College vormen sinds jaar en dag een gemeenschap van scholen: zij werken op verschillende ter reinen al nauw samen. Brede scholengemeenschap Door een aantal maatregelen van het Ministerie van Onderwijs wordt duide lijk dat samengaan voordelen biedt bo ven zelfstandig blijven. Het ministerie stimuleert namelijk het vormen van bre de scholengemeenschappen door ze een gunstiger bekostiging in het vooruit zicht te stellen. Kleinere scholen daaren tegen krijgen het moeilijker. Bovendien zal de Basisvorming op brede scholen gemeenschappen beter uitvoerbaar zijn dan op een kleine, categoriale school. De plannen van de voorbereidings groep, samengesteld uit bestuurs- en di rectieleden, laten zien, dat er een brede scholengemeenschap komt met vier vestigingen in Alkmaar, een in Bergen en een in Heiloo. Alle vormen van voor tgezet onderwijs zullen binnen deze scholengemeenschap gevolgd kunnen worden: voorbereidend beroepsonder wijs, mavo, havo, atheneum en gym nasium. mmmrn 1: Wat betekent het voor de St. Jan Mavo? Voor ouders en leerlingen is het grote voordeel, dat mavo-, havo- en vwo- on derwijs gevolgd kan worden in het ge bouw aan De Dors in Heiloo. Nadat de leerlingen twee jaar in de vestiging in Heiloo hebben les gehad wordt er een splitsing gemaakt. Alleen de leerlingen die het mavo-diploma gaan halen blijven de laatste twee jaar van hun opleiding in Heiloo. Havo- en vwo-kandidaten maken hun opleiding in Alkmaar af. Dit gebeurt dan op de HEILOO - Komend weekend 'komt Jeugdtheater Heiloo met haar alweer vijfde produktie naar theater De Beun in Heiloo. Dit jaar spelen zij de jeugd- musical 'Erik of het klein insecten boek', een musicalbewerking, gemaakt door Martin Affourtit, naar het gelijk namige boek van Godfried Bomans. De muziek voor deze produktie werd ge maakt door Cas Himmelreich en Caro line van Rhijn verzorgde de choreografie. 'Erik Pinksterblom ligt in bed en denkt aan school, waar hij van de juf de op dracht kreeg voor de volgende dag alle insecten te kennen uit Solms' Beknopte Natuurlijke Historie. Via de portretten van zijn grootouders die samen met het schilderij 'Wollewei' in zijn kamer han gen, komt Erik in zijn droom bij de in secten Wat er dan allemaal gebeurt hoeft hier niet te worden beschreven. Dat kun je op 6 en 7 februari zelf komen zien. Ook dit jaar is er weer maandenlang keihard aan deze produktie gewerkt, wat niet alleen tot uitdrukking komt via het enthousiasme waarmee het stuk ge bracht wordt, maar ook in de (bijna 100) schitterende kostuums en het de cor, die deze musical tot een lust voor het oog maken. De tijden van de voorstellingen zijn: za terdag 6 februari om 15.00 en 20.15 uur, zondag 7 februari om 12.00 en 15.15 uur. De kaarten kosten 7,50 per persoon en zijn verkrijgbaar bij: Rooks- hop Braam in 't Loo; Boekhandel Deu- tekom; Boekhandel Avis Stationscentrum; Ria Giesbertz 't Hoekstuk en Bloemboutique Sandy in de Grosmarkt Ypenstein. Voor meer informatie en reserveringen t kun je bellen tussen 17.00 en 21.00 uur naar: tel. 334206 of tel. 335534. Audities: Ook dit jaar houdt Stichting Jeugdthea ter Heiloo weer audities. Ben je tussen de 13 en 18 jaar en wil je eens wat meer doen met zingen, dansen en acteren? Meld je dan zo spoedig mogelijk aan bij ons secretariaat. Adres: Jenny Kaan dorp, Zeekamplaan 2, 1851 XG Heiloo, tel. 334206. uUfho B O T/ I "O U E BERGEN HEILOO HOORN H.R. CV-KETELS MET SUBSIDIE DAKDEKKER - LOODGIETER Holleweg 19 072-335085 ALKMAAR - De volgende KOOK- verkoop zal gehouden worden op zater dag 6 februari a.s. in het pand aan het victoriepark 2 in Alkmaar. De ope ningstijden zijn van 10.00-14.00 uur. De opbrengst van deze verkoop zal o.a. besteed worden aan het volgende pro ject: aankoop van een cultivator grondbewerker) en een rijst- dorsmachine Voor de boeren van Sitio Siok in de stad Koronadal op de Filip pijnen. De boerengemeenschap bestaat uit ongeveer 80 huishoudens en ligt on geveer 12 kilometer van het stadscen trum van Koronadal. De boeren van Sitio Siok hebben 400 hectare bouwland waarop voornamelijk rijst en maïs wordt verbouwd. De A.S.P.D.I. (Agri- Service Program for Development), een overkoepelende boeren-organisatie in Koronadal, probeert de boeren van Si tio Siok te helpen. De A.S.P.D.I. heeft KOOK gevraagd de aankoop van een cultivator en een rijst-dorsmachine te financieren, zodat de produktie kan worden verhoogd. De ze machinerieën kunnen dan door de boeren gehuurd worden tegen betaling van een deel van de opbrengst. De opbrengst van de verkoop van janu ari heeft 17.232,10 opgebracht. Dit geld zal o.a. ten goede komen aan de in richting van een dorpscentrum in Cha- caras Brasil in Brazilië. Heeft u nog bruikbare spullen, dan kunnen deze afgeleverd worden bij het KOOK-pand aan het Victoriapark 2 op maandag en woensdag van, 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 15.00 uur. Wij willen u erop attent maken dat het telefoonnummer 072-402121 niet meer in gebruik is. Indien u spullen wilt laten ophalen, kunt u voortaan bellen met 072-117891, op maandag en woensdag van 9.00 tot 15.00 uur en op overige werkdagen van 15.30 tot 17.00 uur. HEILOO - Zondag 14 februari wordt in theater De Beun aan de Willibrordus- weg te Heiloo de laatste voorstelling ge geven van het cabaretabonnement in het seizoen '92-'93. Het duo Dolf Jansen en Hans Sibbel brengen vanaf 20.15 uur hun voorstelling '2 Keer rieleksen voor 1 geld'. Lebbis en Jansen, zoals hun ar tiestennaam is, vervangen met hun pro gramma het eerder aangekondigde 'Funhouse Express', dat wegens ziekte van één der artiesten geen doorgang kan vinden. '2 Keer rieleksen voor 1 geld' is het avondvullende extravaganza van Lebbis en Jansen. Het duo heeft de combinatie gevonden tussen kritisch actueel cabaret (het wereldnieuws van de dag en het plaatselijk nieuws van het jaar), waar je vreselijk om moet lachen, en absolute kolder, waar je -opnieuw- vreselijk om moet lachen. Uitvoeringen van '2 Keer rieleksen voor 1 geld' ontlokte de recensenten lovende kritieken. Een greep hieruit: 'Lebbis en Jansen creëren in de zaal de rondzingen- de hilariteit, die van ieder volgend woord een treffer maakt' (NRC Han delsblad), 'Nu Zak en As aan het laatste seizoen bezig is en Wim Kan dood is, kunnen we met Lebbis en Jansen in deze theaterboek nog even voort' (De Volks krant). Kortom, cabaret ten voeten uit. Kaarten voor deze cabaretvoorstelling zijn vanaf woensdag 27 januari ver krijgbaar bij de vaste voorverkoopa dressen van theater De Beun: Rookshop Jan-Tine Braam, Reisbureau Holland International, Bruna-boekhandel Avis en Ria Giesbertz. De entree bedraagt 17,50 (cjp/65 15,00). Op de avond van de voorstelling zijn vanaf 19.15 uur nog kaarten verkrijgbaar aan de kassa van De Beun. afdeling aan de Bleekerskade waar het Petrus Canisius College gevestigd is. Er moet nog een aantal zaken bespro ken worden voordat de fusie een feit zal zijn. Zo zullen besturen en medezeggen schapsraden van alle betrokken scholen nog hun 'ja' moeten geven. Maar de voorbereidingsgroep is hoopvol gestemd over het resultaat. Men ver wacht dat in juni 1993 het besluit zal vallen, waarna de fusie per 1 augustus 1994 een feit zal kunnen zijn. Het te ver wachten positieve besluit zal voor het onderwijs in Heiloo een flinke stimu lans betekenen! HEILOO - Vier jaar heeft R. van Hol land zijn drogisterij in 't Hoekstuk ge leid. Nu is echter het punt bereikt dat de zaak uit z'n jasje barst en er een grote ruimte gezocht moet worden. Toen Ria Giesberts dan ook te kennen gaf dat haar winkel vrij kwam, greep van Hol land deze kans met beide handen aan. Donderdag 11 februari om 10.00 uur zal burgemeester N. P. M. Schoof de zaak officieel openen. Er is echter wel wat veranderd, van nu af aan is het een ETOS zaak geworden, op franchise ba sis. Dit betekent dat R. van Holland zelfstandig ondernemer blijft maar on der de hoed van ETOS. Naast het ruime assortiment dat al ge voerd werd zal dit nu worden uitgebreid met een afdeling homeopathie en refor martikelen. Elke ETOS is dus niet het zelfde. Informatie hierover krijgt u door ETOS-magazine hierin leest u over verschillende artikelen en wat er in een bepaalde periode in de reklame is. De service blijft zoals u die gewend was van Holland en zijn personeel hebben dit hoog in het vaandel staan.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 1