Dynaco Nederland, uw partner in automatiseringen Iü> A.J. vos Vakantie-pleegouders gezocht in Heiloo C. HACHMANG Viering Vrouwendag Heiloo in teken van "Grenzen vervagen Regionale werkgroep voor ouderen Succesvolle cello-studiedag o.l.v. Jet van Baaren Nu moet je echt zeker nog even komen kijken U WSBLAD 58e JAARGANG NO. OMSTREKEN 3 MAART 1993] Het literaire Jazz-café al voor de tiende keer!!! Aktiedagen bij Intratuin Leonidas bonbons bij Bakker Borst Tuincursus Open avond in o.b.s. Meander MUZIEKSCHOOL HEILOO (zie adv.pag. 5) De groene keuken komt! 2e Voorronde Big Buk Buk band Batlle 2e Studieweek voor koorzangers Gaida koor en dansgroep in theater de Beun Informatieavond over belastingen in de Ypsalon Voorjaarsconcert Caecilia samen met Nijenburg Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 1850 AB Heiloo. Tel. 072-330175. Fax 072-335644 Openingstijden: maandag t/m donderdag van 8.30-12.00 en 13.00-16.45 uur vrijdag van 8.30-12.00 en 13.00-15.00 uur. Redactie: De redactie is tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 072-330175. Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo (072-331081 Het Brugstuk 115, 1851 WV Heiloo (072-339849) Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: 072-330175 De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 15.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 75 cent (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Drukkerij Uitkijkpost BV verzorgt tevens al pw drukwerk: van briefpapier tot full-color brochures. Vraag offerte! HEILOO - Hard werken, streven naar zoveel mogelijk service en kwaliteit, Sjouk Westra en Peter Dousma van Dy naco Nederland weten hierover mee te praten. Binnen korte tijd hebben zij hun bedrijf in automatisering van de grond gekregen. Hun kantoor is gevestigd aan de Handelsweg 9 in Heiloo. Dynaco Nederland heeft naast het eigen merk dat zij brengen, ook vele andere merken. Een compleet bedrijf als men praat over hard- en software en bege leiding. Eigen merk Sjouk Westra laat ons zien dat zij bezit ters zijn van een eigen merk ,QBrain'. Uiteraard zijn zij in de hardware ook le verancier van diverse bekende merken- namen zoals IBM, Sirex, Tulip, Laser, Philips en Compaq. In de software zijn zij dealers van MicroStar en Exact. Daarnaast zijn zij in staat om nagenoeg elk standaardpakket te leveren en te in stalleren. Hierbij hoort uiteraard een goede begeleiding en dat is bij Dynaco in prima handen. Naast dit goede servive-apparaat kan er altijd een ant woord verkregen worden via de help desk, welke telefonisch bereikbaar is. Komt u er dan nog niet uit, dan kunt u altijd een deskundige van Dynaco Ne derland laten komen. De vakman Peter Dousma stelt vast dat overal com puters en software te koop is. ,,In win kels en warenhuizen worden deze aangeboden. Wat er ontbreekt is de be geleiding. Niet iedereen kan zo maar met een computer werken. Wij helpen de mensen van het begin tot het eind. Groot voordeel bij ons is omdat wij kleinschalig werken wij er altijd zelf bij zijn. Snelheid Mensen die nog nooit met een computer gewerkt hebben zijn bij Dynaco Neder land dus aan het juiste adres. Middels het MicroStar programma kan men vrij snel overweg met de apparatuur en het programma. Er is veel belangstelling voor en daarom werkt Dynaco Neder land hiermee. Trots zijn ze op hun eigen mer QBrain, dat ze tegen een lage prijs kunnen aan bieden. Heel belangrijk is ook het kun nen blijven leveren van onderdelen. Vaak hoort men als klacht dat onderde len na korte tijd al niet meer leverbaar zijn en dat de apparatuur hierdoor niet meer te gebruiken is. Opleidingen Naast het leveren van hardware, ver zorgt DYnaco Nederland ook de oplei dingen die noodzakelijk zijn bij de aanschaf. Naar keuze kan de opleiding thuis of bij het Instituut worden gege ven. Dynaco wil graag dat men in vrij korte tijd overweg kan met de compu ter. Zij blijven op de achtergrond altijd meekijken, zodat er bij de moeilijkhe den ingesprongen kan worden als dat noodzakelijk is. Verhuur De verhuur van computers en alles wat daarmee samenhangt zou wel eens een grote vlucht kunnen gaan nemen in de nabije toekomst. Dynaco Nederland is ook daar helemaal klaar voor. Verhuur van P.C.'s kan nu al geregeld worden bij dit bedrijf. Konklusie Een jong dynamisch bedrijf met een flexibel beleid, dat zich onderscheidt van anderen. Een eigen merk, opleidin gen, een helpdesk en persoonlijke bege leiding. Dynaco Nederland helpt en maakt het makkelijk alles te overzien. U vindt Dynaco Nederland aan de Han delsweg 9 in Heiloo en u kunt ze telefo nisch bereiken onder nummer 072-333700. Sjouk Westra en Peter Dousma van Dynaco Nederland. HEILOO - Zondagochtend 21 maart a.s. vieren we een klein jubileum. Voor de tiende keer nl. komt een min-of-meer bekende schrijver/ster een lezing hou den over eigen werk, poëzie of proza, columns, romans, reisverhalen, kinder boeken enz. Kortom een scala van, meestal luchtig-literaire informatie items. Vele toehoorders mogen wij als „vaste klanten" verwelkomen, de gratis koffie staat altijd klaar, oorstrelende jazz-music (live!) is mede bepalend voor de gezellige sfeer. Na eerdere auteurs zoals Nico Scheepmaker, Marjan Berk, Midas Dekkers, Annemarie Oster, Ap- pie Baantjer, Peter Smit, Tim Krabbé, Yvonne Kroonenberg en Jan Brokken mogen we nu begroeten Carla Bo- gaards, een dichteres die, samen met vi olist Sander Hoving, haar optreden tot een aparte belevenis zal maken. De „All of me-band" is uitgenodigd om, samen met u, de muzikale lente binnen te dan sen. En natuurlijk zult u de aquarellen van mevr. Bikker-Breugem kunnen be wonderen die op dat moment in de ex positie aanwezig zijn. Dus: zondag 21 maart, aanvang 11.00 uur zaal open om 10.30 uur in de Foyer van het Open Huis, boven winkelcen trum 't Loo, de entree is 7,50 incl. een kopje koffie. HEILOO - Pleegouder worden voor maar een paar weken per jaar, dat kan. Juist in de zomervakantie zijn er veel mensen nodig die een kind of jongeren voor een paar weken op willen vangen. U kunt tijdens die zomervakantie een kind een leuke tijd bezorgen en tegelij kertijd op deze manier eens nader ken nismaken met pleegzorg. Ook in Heiloo zoekt de Centrale voor Pleegzorg nieu we vakantie-adressen. In maart zijn hierover speciale informatie-avonden. U kunt zich hiervoor telefonisch opge- venm, tel. 020-6461461. Kinderen die in een 'tehuis wonen loge ren in de vakantie meestal bij familie. Daar maken ze ook eens mee hoe het er in een 'gewoon' gezin aan toegaat. Maar als ze door allerlei omstandighe den niet bij hun familie terecht kunnen zijn deze kinderen aangewezen op vakantie-pleegouders. Het is niet de be doeling dat de pleegouders veel uitstap jes met de kinderen gaan maken, of met ze op reis gaan. BelangnjK is juist dat ze gewoon meedraaien in het gezin, zodat ze kunnen ervaren hoe dat is.' Er bestaat ook vakantie-pleegzorg voor kinderen waarbij de situatie thuis pro blematisch is. Juist de vakantietijd kan voor deze gezinnen een moeilijke perio de zijn. Doordat de kinderen de hele dag over de vloer zijn kunnen de span ningen oplopen. Voor het hele gezin is het dan een opluchting als de kinderen een paar weken naar een vakantieplee- gadres kunnen. Om vakantie- pleegouder te worden hoeft u geen bij zonder mens te zijn. Belangrijk is dat u het leuk vindt om met kinderen of jon geren op te trekken, en dat u genoeg tijd en aandacht hebt voor een vakantie pleegkind. Als vakantie-pleegouder kan je wel eens voor onverwachte situaties komen te staan, dus is het wel nodig dat u kunt improviseren en met humor naar bepaalde dingen kunt kijken. Of u sa menwoont, getrouwd bent of al leenstaand maakt niet uit. HEILOO - Op zaterdag 6 en 13 maart organiseert Intratuin Heiloo, gevestigd aan de Vennewatersweg 15, de traditio nele Doe Dagen. Tijdens aan deze da gen is er volop informatie te vergaren over alle soorten voorjaarsklussen. Een fraaie tuin vraagt immers de juiste voor bereiding. Endaar is het nu de tijd voor! Bovendien heeft Intratuin tijdens deze periode extra scherpe aanbiedin gen. Reden temeer! Volop aktiviteit Intratuin is er klaar voor. Het voorjaar mag beginnen. Er is heel wat te zien. Wat denkt u van het volgende: Noviteitenshow Het nieuwste van het nieuwste op het gebied van tuin, terras, balkon en huis kamer is binnen bij Intratuin. Kamerplanten Hoe kunt u nu het beste kamerplanten op- en verpotten. In potgrond, maar welke? Of op hydrocultuur? Voo alle informatie kunt u terecht bij Intratuin. En.heeft u een zieke plant, neem die mee, want de plantendokter houdt spreekuur van .11.00 tot 17.00 uur. Milieuvriendelijk tuinieren Wint terecht aan populariteit. Uitge breide informatie kunt u verkrijgen bij onze specialist, Intratuin is immers be kend biovakhandel. Vijvers Videodemonstraties en voorlichting over de aanleg en verzorging van vij vers. Maar ook accessoires als pompen, beelden etc. zijn te bewonderen. Neem een flesje vijverwater mee en laat de pH waarde van het water testen. Bestraten en hout verwerken Uitleg over het aanleggen van een ter ras, een pad of een straatje en informa tie over de toepassing en verwerking van hout in de tuin. Speurtocht Tijdens het oriënteren kunnen de kinde ren meedoen aan een speciaal voor hen georganiseerde speurtocht. Met vragen en opdrachten over allerlei dingen die bij Intratuin te beleven zijn. Ieder deel- nemertje ontvangt na afloop nog, een leuke verrassing. Kortom genoeg rede nen voor een bezoek aan Intratuin, het groene warenhuis, aan de Vennewaters weg te Heiloo. Joffe Struiksma treedt op in Literair Jazzcafé. Vóór-verkoop via Reisburo Holland In ternationale, Raadhuisweg/Boekhandel Bruna Avis, Stationscentrum en in de Foyer van het Open Huis. H.R. CV-KETELS MET SUBSIDIE DAKDEKKER - LOODGIETER Holleweg 19 072-335085 HEILOO - Ter gelegenheid van Interna tionale Vrouwendag organiseert de Fe deratieve Vrouwenraad Heiloo op maandagavond 8 maart een feestelijke bijeenkomst voor alle vrouwen uit Hei loo en omgeving. Deze 8 maart-viering vindt plaats in gebouw 't Kruispunt aan de Maas Geesteranusweg in Heiloo. Aanvang 20 uur, vanaf 19.30 uur staan koffie,en thee klaar. De viering staat in het teken van Grenzen Vervagen'. Dit thema wordt uitgewerkt in panel- gesprekken met vrouwen die afkomstig zijn uit verschillende landen en in mu ziek en (volks)dans. Muzikale medewer king wordt verleend door het Alkmaars Vrouwenkoor" Indigo; gedanst wordt door volksdansgroep Pridini uit Heiloo. Amnesty International zal met een in formatiestand aawezig zijn. Het panel bestaat, naast een Nederland se, uit vrouwen die nu in Nederland wo nen, maar hun wortels hebben in andere landen: China, de voormalige Sovjetu nie, Turkije en de Verenigde Staten. In drie gespreksronden vertellen zij over hun jeugd en jongemeisjestijd, hun op voeding, eventuele huwelijk en plaats in de maatschappij. In de derde ronde, die het thema draagt Bouwen aan de toe komst', wordt geozcht naar mogelijkhe den om met respect voor ieders achtergrond een toekomst op te bouwen waarin grenzen vervagen'. Het panel- gesprek wordt geleid voor mw. Juliëtte Jongerius-van Campen. Vrouwenkoor Indigo staat onder leiding van dirigente Joke Tuinema en dankt haar naam aan het nummer ,Mood Indigo' van Duke Eltington. Als sinds 1975 organiseert de Federatie ve Vrouwenraad jaarlijks de viering van Internationale Vrouwenraad in Heiloo. Alle vrouwen uit Heiloo en omgeving zijn van harte welkom op de viering van Internationale Vrouwendag. Toegang vrij. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met Marjolein Voorberg, secretaris Federatieve Vrouwenraad, tel. 072-330358. HEILOO - Wie regelmatig zijn bood schappen doet bij bakker Borst in het Hoekstuk weet dat daar een winkeltje bij is waar men de heerlijkste bonbons kan krijgen. Sinds kort is aan dit assor timent het Belgische merk „Leonidas" toegevoegd. Een merk van wereldfaam. De verpakking is eenvoudig gehouden maar de inhoud is zeer luxueus! Wilt u iemand echter een kadootje geven dan is er ook een mooi luxe doosje. „Leoni das" een merk om van te smullen!! HEILOO - De Koninklijke Maatschap pij Tuinbouw en Plantkunde zal in het voorjaar weer een tuincursus van 4 avonden verzorgen. Dit keer in het wijkgebouw van Ypestein ,De Ypsa- lon'. Behalve de eerste avond zullen de te behandelen onderwerpen in overleg met de cursisten worden gekozen. Af hankelijk van de daarvoor bestaande belangstelling kunnen aan de orde ko men: vaste planten, vijvers, snoeien, eenjarigen en wat u verder zoal op min gebied aandraagt. De cursus wordt ge geven op de donderdagen 18 en 25 maart, 1 en 8 april a.s. Aanvang 20.00 uur. Kosten 35,00 voor leden KMTP en 45 voor niet-Ieden. Deze prijs is in clusief .een kopje koffie. Opgeven kunt u zich bij de heer C. Kamer, Heerenweg 108, tel. 333523. HEILOO - Meander is een openbare ba sisschool, gehuisvest in De Kring in de wijk Ypestein. Om al die ouders, die hun kind dit of volgend schooljaar gaan inschrijven, de gelegenheid te geven de school te bezoeken, organiseren wij woensdag 10 maart een open avond. Om 20.00 uur willen wij beginnen met de leerkrachten, de leden van de medezeggenschaps- en ouderraad aan u voor te stellen, zodat u weet bij wie u te recht kunt met uw vragen. Verder kunt u d.m.v. een kijkje in de groepslokalen en het zien van een videofilm over o.a. het werken in groepen, een weeksluiting van groep 1 en 2 en opnamen in het speellokaal, een indruk krijgen van on ze werkwijze. Bent u niet in de gelegenheid om te ko men en wilt u toch het nodige zien en weten, maak dan een afspraak of kom eens langs. U kunt ons bereiken na schooltijd op nummer 339935. De school gaat om 15.15 uur uit, woensdag is dat 12.15 uur. HEILOO - ROZ, Regionale Ouderen- belangen in de Zorg, bestaat uit iien or ganisaties, die ouderen hebben afgevaardigd in een regionale werk groep om een plan voor de belangenbe hartiging van ouderen op te stelleen. Deze werkgroep nodig alle ouderen uit de gemeenten Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond, Bergen en Schoorl uit om te vertellen wat er goed en fout is aan de manier van werken van de thuiszorg (kruiswerk, gezinszorg en wijkverpleging); huisartsen, verzor gingshuizen, verpleeghuizen en zorgver zekeraars te vertelleft op welke punten de zorgverlening beter en anders kan. En aan te geven wie hen in de praktijk steunt en wie er voor hun belangen op komt. Deze bijeenkomst vindt plaats op donderdag 11 maart om 14.30 uur in het Open Huis, 't Loo 19 (in het winkelcen trum) te Heiloo. Het Veld 1, 1852 GG Heiloo Tel. 072-332460 Succesvolle cello-studiedag o.l. Jet van Baaren HEILOO - Afgelopen zaterdag hebben 20 cellisten, jong en oud, onder leiding van de cello-pedagoge Jet van Baaren een zeer interessante studiedag beleefd. Van verschillende docenten uit geheel Noord-Holland waren ze naar de Mu ziekschool Heiloo gekomen. Jet van Baaren, die werkzaam is aan het Utrechts Conservatorium als cello methodiek-docente, heeft gedurende een aantal uren de amateur-muzikanten weten te boeien met haar ideeën over het cello-spelen. Theorie en praktijk gingen hand-in-hand, want praten over muziek zonder te spelen gaat nauwe lijks. Wel, de deelnemers aan de studie dag zijn aan hun trekken gekomen! Als afsluiting werden enkele trio's en kwar tetten gespeeld. Een goed initiatief van de Muziekschool. Mogelijk kunnen we op het gebied van studiedagen voor een bepaald instrument meer verwachten. De groene keuken toert de hele maand maart door de Provincie Noord- Holland en komt donderdag 11 maart in Akersloot. De Groene Keuken is een splinternieuwe rijdende expositie van milieuvriendelijke ideeën in huis. Dank zij een samenwerkingsverband tussen de Provincie Noord-Holland, de Milieufe deratie Noord-Holland, het Konsulten- schap Natuur- en Milieu-edukatie Noord-Holland en De Kleine Aarde rijdt De Groene Keuken een hele maand door deze provincie. De Milieukompas: groep Akersloot heeft ervoor gezorgd dat de Groene Keuken van 14.40-17.30 uur te bezoeken is standplaats: Wagner- laan tegenover de Komart. Veel mensen willen een bijdrage leveren aan een schoner milieu. De Groene Keuken toont hoe u de eerste stappen kunt zet ten op de weg naar een milieuvriendelijk huishouden, te beginnen in de keuken. Er zijn twee modelkeukens te zien: de Combinatiekeuken' en de .Optimaal milieuvriendelijke keuken'. De Combi natiekeuken sluit aan bij een bestaande keuken, waarin een aantal ideeën zijn verwerkt die makkelijk zijn toe te pas sen zonder al te grote veranderingen of investeringen. De Optimaal milieuvriendelijke keuken geeft een indruk van de mogelijkheden die er zijn bij de inrichting van een to taal nieuwe keuken. U kunt gewoon binnenlopen en ideeën opdoen voor uw eigen huishouden. Met uw vragen kunt u terecht bij de twee voorlichtsters van het milieu-edukatiecentrum van de Klei ne Aarde. Bovendien kunt u kennisma ken met de leden van de Milieukompasgroep en hen ondersteu nen in verdere aktiviteiten. Tot ziens in de Groene Keuken! Makelaars Taxateurs o.q. h0pÖtheVkenOOPiBfli Postbus 95.1850 AB Heiloo Tel 072-331895 ASSURANTIËN |nvm Kantoor Zeeweg20.1852CR Heiloo TAXATIES T":-l HEILOO - Nadat de eerste zeven bands hun kunnen hebben bewezen op de eerste voorronde van de tweede editie van de Big Buk Buk Band Batlle, zijn zaterdag, 6 maart, de andere bands aan de beurt. Vanaf 21.00 uur zullen acht beginnende bands uit de regio de revue passeren. Allen spelen twintig minuten waarbij één cover gebracht mag wor den. De entree bedraagt 5,00. De vol gende groepen zullen deze keer aan de orde komen; Scarecrow Jim - deze vier mansformatie speelt een mengeling van blues, rock en funk; Damaged GOods - thuisbasis van de vijf bandleden is Alk maar, hun repertoire neigt naar de late 70's en vormt stevige rock tegen de punk aan; Impact - Zaanse funkrock, bedreven door vijf heren; Partners in Grime - afkomstig uit Heiloo en Heer- hugowaard; Evisceration - zes man uit Castricum, Wormer en Heemskerk brengt een stevig repertoire met melo dieuze thrash en deathmetal; Split Visi on - houdt het op funk, rock roll en blues; I.S.D. - een viermansformatie uit Bergen en Alkmaar, m.n geïnspireerd door R.E.M.; last but not least... Mind Your Head - pure gitaarpop. (Bo vengenoemde volgorde is willekeurig). Een deskundige jury bepaalt welke vijf bands uit beide voorrondes door mogen naar de finale welke op 27 maart gehou den zal worden. Vorig jaar bleek al dat de animo onder de bands en het publiek ruimschoots aanwezig was. Dit jaar liep de run op de inschrijving van bands zelfs zo storm dat de Buk (helaas) ge noodzaakt was om een keuze te maken uit het band-aanbod. Ben je benieuwd naar wat er zoal direct om je heen ge- c beurt met de muziek, kom dan naar dit regionale festival. Eentje met een ver rassend en verfrissend karakter! De werkgroep .Vocatie', medio 1991 tot stand gekomen op initiatief van Piet Vessies uit Castricum, is momenteel hard bezig met de organisatie van de tweede studieweek voor koristen. Dit gebeur i.s.m. S.A.K.O.-NoordHolland. Deze week is bedoeld voor individuele koristen en dirigenten van alle soorten koren. De week is gepland van 23 t/m 28 augustus te Castricum. Het motto voor repertoirekeuze is: onbekende wer ken van bekende componisten. U kunt zich tot 1 juli 1993 inschrijven. Wilt u meer weten over deze studieweek voor koristen, dan kunt u contact opne men met Miriam Lases, tel. 072-334341, b.g.g. 072-331712. Internationale dansgroep Gaida. HEILOO - Zondag 14 maart vindt in theater De Beun in Heiloo een optreden plaats van de Bergense zang- en dans groep Gaida. De Dansgroep heeft in haar bijna 25-jarig bestaan, ondei lei ding van Frits Meijer, vele volle zalen laten genieten van dans en muziek uit diverse landen. Ook in Heiloo kunt u zich laten meesle pen naar verre oorden als Hongarije, Is raël, Roemenië, v.m. Joegoslavië. De dansen worden uitgevoerd in kleurrijke kostuums uit de betreffende landen. De muziek wordt verzorgd door het Gaida- begeleidingsorkest o.l.v. Stef Koop man. Het Gaida koor is een groep van veertig mensen, die wekelijks in het Danshuis in Bergen met elkaar zingen, voornamelijk Balkanliederen. De lei ding is in handen van Tom Theunis. De voorstelling begint om 14.00 uur. Kaar ten a 10,00 (tot 12 jaar 7,50) te bestellen; 02208-94286/18747 en 072-333034. HEILOO - Speciaal voor mensen die problemen hebben met het invullen van hun belastingformulier en voor diegene die het nu zelf wel eens willen proberen, organiseert de wijkvereniging Ypestein i.s.m. de belastingdienst regio Alkmaar donderdag 4 maart een informatiea vond over bet invullen van het be lastingformulier. Vanaf 20.00 uur zullen twee medewerkers van de be lastingdienst het belastingfomulier stapsgewijs met u doornemen en kunt u algemene vragen stellen. Na de pauze krijgt u de mogelijkheid individueel op uw persoonlijke belastingproblemen in te gaan. Het advies is geheel gratis. Dit bespaart u al snel 75,00 advieskosten, als u uw formulier laat invullen door een belastingadviseur! Alle knelpunten zullen voor a uit de doeken gedaan wor den. Want weet u bijvoorbeeld welke consequenties het heeft als u net een nieuw huis gekocht heeft of een auto van de zaak bezit? Donderdag 4 maart, aanvang 20.00 uur, de toegang is gratis. Klaverjasdrive Traditioneel wordt op de eerste vrijda gavond van de maand in de Ypsalon een klaverjasdrive georganiseerd. Vrijdag 5 maart is het weer zover! De partijen be ginnen rond 20.00 uur en de deelname kost 2,50. Na 22.00 uur is de bar van de Ypsalon weer open voor iedereen die zin heeft in een praatje en een borrel. De Ypsalon is gelegen in het wijkpark van Ypestein, aan het eind van de Ypesteinerlaan. HEILOO - Op 20 maart a.s. geeft Cae cilia haar traditionele Voorjaarscon cert, in theater ,De Beun' in Heiloo. Tijdens dit Concert kunt u genieten van het bloeiende Jeugdorkest van Caecilia, waarin zo'n 50 enthousiaste jongeren zich presenteren op hun blaasinstru menten. Ook het 52 leden tellende A or kest haalt weer alles uit de kast om er een fantastische avond van te maken. Spetterende trommels en ritmische meisjes van Tambour- en Majoretten korps Nijenburg maken het muzikale feest compleet. Een ^chte Heiloose aan gelegenheid, die u niet snel zult vergeten. In de pauze kunt u prachtige prijzen winnen tijdens de jaarlijkse loterij. Kaarten voor dit concert zijn verkrijg baar bij de voorverkoopadressen: de Schrijverij, Heerenweg 140 en Disco Heiloo, 't Loo 41 en aan de kassa van de Beun op 20 maart vanaf 19.30 uur. De entree is 7,50. Donateurs 5,00. De aanvang is om 20.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 1