FIJNE MEID 1 GOEDE KANS DAT ZE GEZOND OPGROEIT ZONNEVELD BELASTINGAANGIFTE?? Equipe Cbiffi/iK£5 a Limmen AUTOSCHADE KOMT GEGARANDEERD WEER GOED! Uitkijkpost, hét gratis week blad voor Heiloo en omstreken! AUTOSCHADE FOCWA Administratiekantoor B. B0SMA aeU)7r33(H75^Mfax 072^335644 1 I M M N Cravak Sport en Spet TTV Rozing Zwangerschap, borstvoeding en geneesmiddelen UNICEF geeft ze toekomst. GIRO 121 DEN HAAG Schaken in Limmen Bridgeclub Egmond Titelstrijd boksen Volleybal/basketbal- instuif in Egmond-Binnen Joc Conquista Katholiek vrouwengilde Bond van ouderen S.W.O.L. Politieberichten Samen Beet start nieuw seizoen Voorlichtingsavond Brandwondenstichting Rijksweg 40 - Limmen Telefoon 02205 - 3300 privé 02205 - 1980 072-339419 rt UW KERASTASE-KAPPER SV De Vrijheid Geen spreekuur Bouw- en \Woningtoezicht Hondepoep op het voetbalveld? Ophalen oud papier Rijbewijzen Stads- en dorpsvernieuwing Belastingverordeningen gemeente Limmen PAGINA 12 UITKIJKPOST 24 MAART 1993 AKERSLOOT - Op donderdag 8 april zal onder leiding van Mevr. a. Wesselius een avond bloemschikken worden gege ven. Op deze avond zal een royaal uitge werkt "paasstuk" worden gemaakt. Er zijn nog enkele plaatsen open, dus wacht niet te lang met opgeven. De avond wordt gehouden in de Lelie, Rembrandtsingel 3, Akersloot van 20.00-21.30 uur. Kosten: 25,00 incl. materiaal. Telefonisch opgeven na 02513-13403. HEILOO - Voor het eerste team van Rozing lijken de kansen op een hoge eindklassering verkeken. Tegen concur rent Rataplan werd wel gelijk gespeeld, maar daar kon koploper de Quint dui delijk van profiteren. Tegen TenCate, dat op de laatste plaats staat werd zelfs verloren met 7-3. Rozing 1 herstelde zich wel enigszinds door de laatste twee wedstrijden gelijk te spelen. Met nog één wedstrijd voor de boeg, komen nu alleen nog maar Rataplan en de Quint in aanmerking voor het kampioen schap. Een team dat nog kan degraderen is Ro zing 2. Van Suranta werd nipt met 6-4 verloren en tegen N.H.N., dat de laatste plaats bezette, werd slechts gelijk gespeeld. Afgelopen week werden er echter weer twee punten behaald en lijkt Rozing 2 bezig aan een slotoffensief om degradatie te voorkomen. Het derde team van Rozing blijft het goed doen. Tegen de Eenhoorn werd dan wel een punt verspeeld maar van de Quint werd weer gewonnen. Epra bleek ook weer een lastige tegenstander te zijn want na aanvankelijk met 4-2 voor te hebben gestaan, eindigde dit duel in een 5-5 gelijk spel. Met nog één wedstrijd te spelen staat Rozing 3 twee punten los van de Eenhoorn en Topspin. Rozing 3 heeft dus alles zelf in de hand en een kampioenschap in de 3e klasse moet toch mogelijk zijn. Rozing 4 kunnen we alvast feliciteren met de eerste plaats van de 4g klasse. Nadat Reflex en N.H.N. met 10-0 ver slagen waren werd er voor het eerst in 19 gespeelde wedstrijden een punt ver speeld. Het 5-5 gelijk spel had echter geen nadelige consequenties voor de koppositie in de 4e klasse. HEILOO - Geneesmiddelen moeten op een verstandige manier gebruikt wor den. Dat geldt voor iedereen, maar er zijn bepaalde groepen mensen die extra voorzichtig moeten zijn bij het gebruik van geneesmiddelen, zoals kinderen, be jaarden en zwangere vrouwen. In deze aflevering van de apotheekserie willen we wat dieper ingaan op de problema tiek die zich kan voordoen bij vrouwen die in verwachting zijn en niet weten of zij wel of geen geneesmiddelen mogen gebruiken. Eigenlijk'zou kunnen worden volstaan met één advies: zwangere vrouwen die nen geen medicijnen te gebruiken zon der dat de arts daarvan op de hoogte is. Van sommige geneesmiddelen weten we zeker en van andere medicijnen wordt vermoed dat ze schadelijk zijn voor het ongeboren kind. Er is vastgesteld dat in de eerste twaalf weken van de zwanger schap de grootste kans bestaat op be schadiging van de vrucht. De meeste vrouwen weten tijdens de eerste weken nog niet dat ze in verwachting zijn en daarom is het zelfs verstandig om geen geneesmiddelen te gebruiken als de kans bestaat dat men in verwachting raakt. Vrouwen die om de een of andere reden aan een bepaald geneesmiddel 'vastzit ten' wordt aangeraden van te voren contact op te nemen met de huisarts in dien aan gezinsuitbreiding wordt ge dacht. Deze kan, eventueel in overleg met de apotheker, beoordelen welke ri sico's er zijn verbonden aan het inne men van een bepaald geneesmiddel tijdens de zwangerschap. De zwangerschap zelf kan oorzaak zijn van allerlei kwaaltjes en pijnen: misse lijkheid, pijn in de rug, problemen met de stoelgang, slapeloosheid. Bij het op treden van dergelijke kwaaltjes verdient het aanbeveling zichzelf twee vragen te stellen: is het tijdelijk ongemak te ver dragen zonder dat er iets aan gedaan wordt en zijn er andere mogelijkheden om de problemen op te lossen zonder dat er een medicijn-gebruikt wordt. Bij dat laatste mag gedacht worden aan het feit dat volkorenbrood of een glas lauw water op de nuchtere maag in veel ge vallen de plaats van een laxeermiddel kan innemen. Voor vrouwen die hun baby borstvoe ding willen geven, zal de extra voorzich tigheid met geneesmiddelen ook nog na de bevalling moeten voortduren. De meeste geneesmiddelen komen voor een gedeelte in de moedermelk terecht. Op die manier krijgt de baby stoffen binnen hetgeen nare gevolgen kan hebben. Vanzelfsprekend kan iedereen voor in formatie over dit onderwerp altijd te recht in de apotheek. "Tuurlijk, waarom niet, ze ziet er nu toch goed gezond uit?" Nou, ze zou bijvoorbeeld vervuild water kunnen drinken. En dat kan ernstige gevolgen hebben. Duizenden kin deren hebben het al door de vele bacteriën in het schaarse water moeten ontgelden. Ze kregen diarree en stierven als gevolg van uitdroging. Geld voor veilige waterbronnen is er niet. En het ontbreekt de plaatselijke bevolking aan de kennis om het vervuilde water te zuiveren. UNICEF bouwt waterputten en filtreer- installaties. Daarnaast leggen we riolerings systemen, wasplaatsen en latrines aan. Afvalwater en drinkwater blijven zo strikt gescheiden. En we geven voorlichting aan moeders, hoe zij hun kin'deren hygiënisch kunnen verzorgen. Door deze programma's kunnen duizenden kinderen water drinken zonder gevaar voor eigen leven. Zodat we kunnen spreken van verbeterde levens kansen in de honderdachtentwintig gebieden waar UNICEF werkt. En dat willen we graag zo houden. Steun UNICEF. Bel 070 - 3339300. LIMMEN - Met nóg drie ronden voor de boeg kan de clubtitel J. Krijt vrijwel niet meer ontgaan. Hij klopte in de 23e ronde J. Limmen, een obstakel dat toch vaak moeilijk is te nemen. G. Zeeman en J. Admiraal kwamen intussen remise overeen, hetgeen R. Rommel de kans gaf naar de tweede plaats op te klim men. Deze werd ten koste van G. Haf kamp dankbaar aangenomen. In de B-groep stuurde B. de Waard als ongenaakbare koploper ook R. Lam- mers met een nederlaag huiswaarts. M. Out, die R. Limmen versloeg zal in de drie resterende ronden met J. de Graaf en M. Custers moeten uitmaken wie achter De Waard als tweede promotie waardig zal zijn. De overige uitslagen zijn: A: E. Kerkhof-R. v.d. Storm sr 0-1; K. Aafjes-N. Hageman 0-1G. de Graaf-J. Zentveld 1-0; P. v.d. Heijdt-H. Druij- ven 1-0; P. Vlaar-F. Nijman 1-0; P. Vessies-J. Tebbens Vi-/i\ A. Duijker- sloot-R. v.d. Storm jr 1-0; P. v. Buuren-Th. Al 0-1. B: N. Admiraal-M. Zuurbier Z2-Z2; L. v.d. Eng-R. Jagtenberg 0-1; R. Schou- ten-M. Bos 1-0; B. de Wit-W. Koene koop 0-1; J. Kramer-F. v.d. Vegte 0-1; C. Out-A. de Waard 1-0. C: W. Thijsse-B. Kos 0-1; W. Pepping- K. Wokke Z2-Z2; W. Könst-D. Velse- boer 0-1; W. Beentjes-B. Kos 0-1; W. Thijsse-P. Mooij 1-0; W. Pepping-L. Winder 1-0; K. Kramer-K. Pepping 1-0; H. Smit-P. Evenhuis 1-0. EGMOND - Uitslag dinsdag 16 maart: A-lijn (gem. 112): 1 Bakker-Vos 152, 2 Rasch-de Waard 127. B-lijn (gem. 48): 1 mw. v.d. Heijden-Dekker 55, Vs fam. Visser 52, Vi mw. Schut-de Waard 52. C-lijn (gem.'84): 1 mw. Motta-Krijnen 100, 2 Schuerveld-Vendel 98. EGMOND - Op zondag 28 maart wor den in dorphuis Hanswijk in Egmond aan den Hoef voorrondes gehouden voor de Noordhollandse bokskampi oenschappen. Organisator van deze wedstrijden is Boksclub Pettit. Namens deze vereniging zullen twee boksers in de ring stappen: Maichel Verver en Olivier Brouwer. Zij komen uit in de nieuwelingenklasse bij de senioren van 71-75 kilo. De Egmondse vertegenwoordigers zullen voor eigen publiek natuurlijk proberen deze voorrondes door te komen. Dan verwerven ze een plaats in de halve finale, die begin april in Blokker wordt gehouden. De wedstrijden beginnen zondag 28 maart om 20.00 uur. EGMOND - Zaterdag 27 maart wordt er door basketbalvereniging Egmond en volleybalvereniging De Schulp een gra tis instuif georganiseerd. Het doel van de instuiT is voornamelijk om de (Eg mondse) jeugd kennis te laten maken met zowel de volleybal- als de basket- balsport. In de vorm van balspelletjes, oefeningen en wedstrijden zullen leden van beide verenigingen proberen om dit doel te verwezenlijken. De Schulp en Egmond nodigen alle leer lingen/jeugd van groep 5 t/m 8 van de basisscholen op, om deze gezellige en sportieve instuif bij te wonen. Als je zin hebt om mee te doen op zaterdag 27 maart, dan wordt het op prijs gesteld, dat je de intekenlijst die op school hangt, invult. Als je vergeet om jezelf in teschrijven, blijf je natuurlijk altijd van harte welkom op de instuif. Alle jeugd is dus welkom. Het enige dat je mee moet nemen zijn je sportspullen en een goed humeur. Verder kost het je niets. Er zal je zelfs aangeboden worden om na de instuif gratis mee te komen trainen op de trainingsavonden van bei de verenigingen. De instuif wordt gehouden vanaf 13.00 uur in dorpshuis De Schulp. Het pro gramma is als volgt: groep 5 en 6: 13.15 t/m 14.00 uur; vol leyballen; 14.00 t/m 14.45 uur basket ballen. Groep 7 en 8: 14.45 t/m 15.45 uur, volleyballen; 15.45 t/m 16.45 uur basketballen. LIMMEN Komend weekend wordt het weer te gek in Conquista. We begin nen op vrijdag met onze inmiddels tra ditionele jongerenavond. Zaterdag wordt een lange dag. We star ten om 14.00 uur voor de kinderen van 7 tot 12 jaar met een disco, 's Avonds zijn we open voor de tieners met een grandioze eier-gooi-wedstrijd. De zondag is vaak een vervelende dag, waarop de meesten niet weten wat ze moeten doen. Wij dus wel: we gaan re laxed naar Conquista tussen 14.00 en 18.00 uur. Maandagavond kan je tussen 19.00 en 21.00 terecht voor een kop koffie en een babbe'. Woensdagmiddag is Conquista open voor de tieners. LIMMEN - Onze ledenavond van 17 maart stond geheel in-het teken van ons spaarproject Nongo Faire (Burkina Fa- so). Onze plaatsgenoot Clementine Frijns (zij is met haar echtgenoot in de cember 1991 in Nongo Faire eri Zomer dijk, gasf ons aan de hand van dia's kennis over hun cultuur en levenswijze. Het is een klein dorpje in Afrika en telt 200 a 250 inwoners. Er is geen elektra, en water wordt gehaald uit een put 3 km buiten het dorp. De mensen leven er hoofdzakelijk van het telen en bewer ken van katoen. De regering van Burki na Faso streeft er naar om in ieder dorp een gezondheidspost te hebben; op zo'n gezondheidspost werken een gezond heidswerker en een traditionele vroed vrouw. Deze werkers staan onder toezicht van een regionale kliniek. De bewoners hebben een aantal jaren geleden aangegeven zo'n kliniek te wil len bouwen. De kliniek in Nongo Faire werd een K.A.P. (klein ambassade pro ject), d.w.z. een ambassade van een westers land -in dit geval Nederland- stelt geld voor bouwmaterialen beschik baar. Verschillende groepen hebben meegedaan om geld bij elkaar te krijgen voor de inrichting van de kliniek. Van het geld uit Limmen zijn er al di verse spullen gekocht, o.a. bureau met stoelen, kast en een koelkast om medi cijnen in te bewaren, een onderzoek- en behandeltafel, instrumenten alcohol en verbandmiddelen enz. Pas als er uit Nongo Faire een verzoek komt om ma teriaal aan te schaffen wordt er geld overgemaakt. Ze zitten nu met smart te wachten op o.a. een vat om water in te bewaren, matrassen, katoenen dekens, 1 a 2 bedden, neussonde sterilisatie-set. Hopelijk kan een deel hiervan worden ingewilligd door het K.V.G. uit Limmen. LIMMEN - Voor onze leden hebben wij twee touringcars gereserveerd voor een rondreis door de provincie Zuid- Holland op woensdag 15 april. We ver trekken uit Limmen om 8.00 uur rich ting bollenstreek. Daar wordt er een koffiestop gemaakt. Hierna trekken we verder, maar waar we dan allemaal ko men, houden wij voor een verrassing. Om ongeveer 18.15 uur zijn we weer te rug in Limmen. De.kosten zijn 40,00 per persoon. Opgave voor deelname kan alleen op 5 of 6 april in de Wollewei tijdens het kaarten of Lienen en tevens betaling van de kosten. LIMMEN - Op dinsdag 30 maart ver zorgt de heer Van Staten uit Alkmaar een thema-middag voor de ouderen in De Wollewei, Lage Weide la, aanvang 14.00 uur. De heer Van Staten is al 27 jaar de 'vader' van het Gilde der Kaas dragers uit Alkmaar en was als zodanig uitgenodigd om naar Japan te komen voor het bijwonen van verschillende happenings in het Hollandse dorp bij Nagasaki. In Holland Village Japan verbleef hij totaal acht weken en kon zodoende een mooie dia-serie over dit stukje Japan vastleggen. Tevens willen wij u er op attenderen dat er wederom een Senioren Zomerschool op stapel staat voor de maanden juni en juli. Voor belangstellenden is er een open ochtend op 27 maart van 10.00 tot 12.00 uur in het Cornelius Drebbel Col lege, Hobbemakade 150, Alkmaar. In De Wollewei liggen nadere gegevens ter inzage. LIMMEN - Er zijn bij de politie deze week enkele meldingen van rookover- last binnen gekomen. Het betrof in alle gevallen vuurtjes die op erven gestookt werden. Dit is verboden. Er mag in geen geval afval, hout en dergelijke verbrand worden in verband met de milieuwetge ving. Indien dit geconstateerd wordt zal er proces-verbaal worden opgemaakt. Op 18 maart werd er een radarsnelheid scontrole gehouden op de Uitgeester- weg. Er werd zes maal een bekeuring uitgeschreven. Hoogst gemeten snelheid 85 km p/u! Dezelfde dag werd ook op de Rijksweg een controle gehouden. Er werd 12 keer een bekeuring uitgeschre ven. Hoogst gemeten .snelheid 84 km p/uü Vanwege klachten van bewoners aan de Oosterzijweg, zal er binnenkort ook daar op snelheid gecontroleerd worden. Bij de hervormde kerk aan de Zuidker- kenlaan werd een gedeelte van het hek stukgereden. Vermoedelijk tussen zater dag 20 en zondag 21 maart werd het hek aangereden, heeft u iets gezien? Bel ons even! Zondagavond 21 maart zag iemand dat een persoon hout inlaadde bij nieuw- bouwplan d' Enterij. De melder vond dat wel erg verdacht en inderdaad, de melder gaf het kenteken van de auto door. De auto hoorde thuis in Castri- cum en werd opgewacht door de politie. Nader onderzoek wordt ingesteld. Gevonden: gehoorapparaat. Verloren: bos sleutels met hanger 'Air borne Frankrijk', speelgoed konijn, plastic tas met een damesschoen. De vakantieperiode komt er weer aan. U kunt in het politieburo weer een va- kantiekaart invullen. Door de politie zal dan getracht worden, tijdens uw afwe zigheid, uw woning minstens eenmaal te bezoeken en te controleren. Openingstijden buro Limmen, maanda gochtend van 9.00 tot 12.00 uur, don derdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze tijden kan er iemand aan wezig zijn. Bel dan even van te voren (tel. 1783). U kunt op dit nummer wor den doorverbonden met de meldkamer. In noodgevallen altijd 06-11. LIMMEN - Hoewel je tegenwoordig het hele jaar door mag vissen, zijn er maar weinig kinderen die dit ook in de winter doen. Te nat en te koud weer zijn daar voor de redenen en 's avonds is het don ker, terwijl men overdag op school zit. De zomertijd gaat echter weer in. 's Avonds lang licht en wat is er nu mooier dan aan de waterkant op een zwoele zo meravond met een hengeltje in de hand te genieten van de natuur. Door lid te worden van de jeugdvisclub kun je meedoen aan wedstrijden en de diverse andere activiteiten die zij orga niseren. Het lidmaatschap voor 1993 kost 10,00. Voor dit geld krijg je de vergunning en het programmaboekje toegestuurd en kun je gratis meedoen aan de wedstrijden, waarbij je altijd prijs hebt. Denk je, dat lijkt me leuk, maak dan 10,00 over naar Rabobank Limmen op bankreknr. 33.64.58.169 of naar de postbank op giroreknr. 2026393 t.n.v. jeugdvisclub 'Samen Beet'. Ver meld hierbij je naam, adres, en geboor tedatum. Voor eventuele vragen kun je bellen naar Rob Jak, tel. 3107. LIMMEN - Op dinsdag 30 maart om 20.00 uur is er een thema-avond in peu terspeelzaal Klein Duimpje. We hebben voor deze avond een consulente van de Nederlandse Brandwonden Stichting uitgenodigd. De Brandwonden Stich ting verzorgt voorlichtingsbijeen komsten om mensen attent te maken op situaties in huis, waarbij de kans op brandwonden voor kinderen, maar ook volwassenen aanwezig is. De consulente zal aan de hand van dia's een lezing houden. Met nadruk wordt gezegd dat er geen nare beelden te zien zullen zijn. Tevens is er de mogelijkheid die avond een brandwondenwijzer a 2,50 te kopen. Mocht u deze avond bij willen wonen, neemt u dan even con tact op met peuterspeelzaal Klein Duimpje, Sportlaan 25, tel. 2951. FO-9y'CW Bi| autoschade altijd rechtstreeks naar een FOCWA Garantiebedrijf Dat zijn de enige gespecialiseerde scha deherstelbedrijven die een vol jaar schriftelijke garantie geven die de fabrieksgarantie op de herstelde delen volledig overnemen, die alles voor u 1 regelen met de verzekering, en die nog een" ruilauto kunnen aanbieden ook NEDERLANDSE VERENIGING VAN ONDERNEMERS IN HET CARROSSERIEBEDRIJF ik Telefonische info bij voorkeur tussen 18.30-19.30 uur: Heerenweg 212A, Heiloo Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: tel. 072-334316. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal B.V., Vuurbaak 9, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. af spraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 02205-3369. Praktij kadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Stichting Interkruis Noord-Kennemerland Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkgebouw, Middenweg 26a, 1906 AR Limmen. Ouder- en kindzorg: spreekuur ma. t/m vrij. 8.30-9.00 en van 12.30-13.00, tel. 02205-4275. Volwassenenzorg: spreekuur ma. t/m vr. 12.30-13.30 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u de alarmcentrale bellen: tel. 072-619818. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder nummer (02205 )1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. Afdeling sociale zaken: open spreekuur op maandag en donderdag van 9.00- 12.00 uur. Buiten deze tijden kan men terecht na een telefonische afspraak (tel. 1456). Gezinsverzorging, Ouderenhulp en Alphahulp Stichting Noord Kennemerland/Noord -Holland Midden. Hoofdkantoor: Nas- saulaan 30, 1815 GL Alkmaar. Voor hulp bij problemen in de verzor- LIMMEN - Uitslagen woensdag 17 mnaart: E: 1. K. Hooijboer 99 2. T. Vermolen 98 3. K. Mooy'96 A: J. Drenth 98 2. W. Verzijlenberg 94 3. R. Schaft 93 B: 1K. Admiraal 98 A. Engel 98 C: 1. J. Hageman 95 2. B. Sassen-93 B. Meijer 93 D: 1. M. Winder 80. ging van uw huishouden. Spreekuur da gelijks van 8.30 tot 9.30 uur. Telefoon: 072-127066. Voor acute hulp na 17.00 uur en in het weekend: tel. 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/ 19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenkliniek Castricum Laan van Albertshoeve 140, Castricum, tel. 02518-54345. Dierenartsen: H. Wol- ters en mw. S. Asyee. Spreekuur zater dag 13.00-14.00 uur, verder volgens telefonische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotter bloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u even tueel automatisch doorgeschakeld. Be handeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dierenarts Limmen Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Jans- sen, Kerkweg 47, 19Q.6 AV Limmen, tel. 02205-1410. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: S. Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 02205-1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars; privé 02513-15563 (tussen 18.00-19.00 uur). Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Sjtroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tuu- sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 3220, of bij Karin Min, Burg. Nieuwenhuysenstraat 12, tel. 2817. Spreekuur: iedere woensdag van 9.15- 10.30 uur in De Wollewei, tel. 2951. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Lim men, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim men. Afspraken: 072-335148. Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Middenweg 3a. Limmen. Telefoon 02205-1456 De afdeling Bouw- en Woningtoezicht heeft donderdag 25 maart 1993 géén spreekuur. Het eerstvolgende spreekuur is maandag 29 maart van 9.00 tot 12.00 uur. Hondenliefhebbers moeten hun hond regelmatig z'n behoefte laten doen. Dit mag echter niet op de stoep, niet op voetpaden, niet op speelweiden en speelplaat sen, niet in zandbakken, niet in parken en plantsoenen en niet op het terrein van een ander. Hondepoep hoort daarom óók niet op het voetbal veld! Aanstaarjde zaterdag 27 maart 1993 wordt er vanaf 09.00 uur oud papier opgehaald in wijk I (oostzijde van de Rijksweg). In tegenstelling tot eerdere berichten kunnen oude rijbewijzen (het gaat hier om rijbewijzen afgegeven tussen I juli 1985 en I oktober 1986 met ringetjes door de pasfoto) tot nader order ook na I januari 1993 nog vernieuwd worden. Hoe een rijbewijs aan te vragen Het oude rijbewijs dient bij de aanvraag te worden meegebracht, alsmede twee pasfoto's. De kosten bedragen f 50,- en dienen bij de aanvraag te worden voldaan. In sommige gevallen is een geneeskundige verklaring nodig. Mocht u vragen hebben over reisdocumenten en rijbewijzen, dan kunt u contact opnemen met de afdeling Bevolking van de gemeente Limmen. Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag tussen 09.00 en 12.00 uur. Telefonisch zijn wij de gehele dag bereikbaar via telefoonnummer 02205- 1456, toestel 217. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 11 maart 1993 de navolgende bedragen voor het jaar 1993 vastgesteld in het kader van de stads- en dorpsvernieuwing: a. voor de verbetering van door de eigenaar bewoonde woningen :f 42.410,- b. voor de restauratie van woonhuismonumenten f 25.000,- Eenieder, die voornemens is de door hem/haar bewoonde eigen woning te verbeteren kan zich bij de dienst gemeentewerken (telefoon 2174) op de hoogte stellen van de thans bestaande subsidiemogelijkheden. Met ingang van I januari 1993 zijn de volgende verordeningen in werking getreden. Goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Noord-Holland: - Verordening op de heffing en invordering van onroerend-zaakbelasting (24.111992, nr. 92- 318828). Goedgekeurd bij Koninklijk Besluit: - Wijzigingen in de Tarieventabel Legesverordening 1992 1112.1992, nr. 92.011562) - Tarieventabel Legesverordening 1993 (13.01.1993, nr. 93.000347) - Verordening op de heffing en de invordering van afvalstoffenheffing (15.01.1993, nr. 93.000082) - Verordening op de heffing en de invordering van een rioolafvoerrecht 19.02.1993, nr. 93.001543). De verordeningen liggen op het gemeentehuis ter inzage. 24 maart 1993, Burgemeester en wethouders van Limmen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 12