BIJ RADIO BAKKER i YUI Wl «ja? héél kilo ham- h rollade v léél :il° t 1 /arkens braadsti braad- h worst v léél ÉLrn i :ilo Ol 1 >hoarmi /lees B"héél kilo C- drumsticks rundergehakt 7. spareribs y. .karbonade roomschnitzels TI kipfilet Q. 11: 12: rundertartaar IA. shaslic.k„ saté uw"°"wi,l,"oiT" 3: 6: SKSslaS® UK ki>o boerenleverworstioo m salami i 100 O- ardennerham osseworst héél kilo Ivireuzepen lr reuzepen Ir runderhart hééi idio X De NoordhollandseGELDIG VAN W0ENSDAG Jeugdkamp Foresters succesvol I héél 149.- fijngekruide n ïager fijngekruide fi jngekruid Kema QQ_ keur. wwm llf Pb'tVtps héél kilo I héé héél kilo héél kilo héél kilo héél kilo héél kilo I héél kilo héél kilo héél kilo a/h stuk gram gram 100 gram amsterdamse 500 gram 1851 NA Heiloo, Kennemerstraatweg 255, tel. 072-330262 ÓÓK 100 GRAM VOOR DE REKLAMEPRIJS! MarkT m TC H.S.V. Tennisvereniging Heiloo Halve marathon Bergen De Vroegte Wint Trias dames derde bij Nederlands Kampioenschap P.V. Luchtpost H.S.V.-Keeper speelt finale in PSV-stadion De Vroegte Wint PAGINA 8 UITKIJKPOST 9 JUNI 1993 JA VA DERI ivnrkonc lappen PHILIPS Philishave pocket HS 105 2 Verende scheerhoofder Beschermkap met spiegel. batterijen. 49?^ Philips oplaadbare baardtrimmer HS 075 Voor baard en snor. Geschikt als tondeuse. Instelbaar op zes stan den (3 tot 18 mm). Inkl. losse baard- en snorkam, borsteltje en een flesje 99- Philishave met dubbele scheertechniek HS 715 Voor een nog gladder resultaat. Met trimmer/ tondeuse. Automatische aanpassing 100/240 V. Luxe cassette. 159.- 'hilips HiFi-kombinatie FW 21 Slechts 22,5 cm breed. Eenvou dig aan te sluiten en te bedienen. Tuner/timer, versterker 2 x 20 W, dubbel cassettedeck, CD-speler, 3-weg luidsprekerboxen en afstands- bediening. «««KOI Oplaadbare Philishave met dubbele scheer techniek HS 825 8 Uur opladen is goed voor wekenlang snoerloos scheren.Automatisch aan passing 100/240 V. In luxe cassette. 199.- DE26-DEUGECU".rD^s drive VHS-videorecorder VR 522 HiFi-stereo geluid, 2 videokoppen en 2 audiokoppen, geschikt voor 2 snelheden SP en LP en voor audio longplay. Afstandsbediening ÏIOO met LCD-display. 117/."j 7: 6: Philips elektronische klokradio AJ 3600 FM en MG. Wekken met radio of zoemer, ook herhaald. AQ Sluimermogelijkheid. 1 Philips zwarte tafelventilator HR 3252 Diam. waaiers: 30_cm. 3 Snelheden. Ver- mogen: 40 W. Verchroomde kooi. Thermische beveiliging. Afwijkingen in afbeeldingen, omschrijvingen en prijzen voorbehouden OP^bbe^V hiUshatnTekHS980A sC^e8«Ie ,cheer panden 329 B compact interact\ef-spe ^\\e\S ^«sre^CD'S 1699/( gelderse a/h stuk -jqq Philips kompakte' VHS-C camcorder 'Explorer' met groothoeklens M 620 Kombinatie van perfekte beeld kwaliteit en gebruikersvriendelijk heid. Met voeding/akkulader, akku, AV-kabel, cassette-adapter, schouderriem 1700 back-up batterij. I///," Philips stereo- radiorecorder AW 7010 FM-stereo en MG. Dubbel cassettedeck. Versterker 2 x 2 W piekvermogen. Net- en batterij voeding Philips draagbare kleuren televisie 14 AA 3527/ 00B 37 cm beeldbuis. Teletekst en af standsbediening. Met Scart- en hoofdtelefoon- JLQQ aansluiting. O//." Geen kilo nodig? Mookt niets uit want bij ons betoalt u voor ieder gewicht de REKLAME PRIJS, zelfs voor 100 gram ZATERDAG 12 JUNI 1993 VLEESHAL De slagerij, waar de klant nog echt koning is! HEILOO WIJK Ypestein ROSENDAAL 95 \\\v Kamperen op De Egelshoek: een topattractie voor de F or esters-jeugd. HEILOO - Ook dit jaar was er ter af sluiting van het seizoen voor de jeugd van de Foresters weer het traditionele jeugdkamp. Dat dit evenement opnieuw geslaagd is komt wel het best tot uiting in het door een begeleider geschreven verslag, wat een voortreffelijk beeld geeft van het totale gebeuren. Fris en vrolijk startte de D-l aan het jeugdkamp '93 waarvoor zij voor de laatste keer mochten aantreden. De mannen zijn nu op een leeftijd aangeko men dat zij te groot worden voor zo'n pupillenkamp. Alhoewel? De eerste opdracht die 's avonds werd gegeven was het herkennen van dieren geluiden die door in de bosjes verstopte B-junioren werden gemaakt. Als een speer gingen de mannen in het nachte lijk duister over het door de dauw drijf natte gras van het honkbalveld. Gevolg een le plaats en natte voeten voor het team van Dennis Nanne. Daarna video kijken en naar bed! Acht uur ontbijten en aansluitend het bosspel. 10 Opdrachten moesten wor den uigevoerd in het Heilooër bos. 's Middags Ajax-Heerenveen gekeken. De uitslagen van alle teams op voorhand genoteerd waren boven de drie t.v.'s aangebracht. Dit gaf een extra stuk spanning. Een juist geraden uitslag tel de tenslotte ook mee in de eindtelling. Veel doelpunten gezien, dus altijd goed. 's Avonds naar het zwembad in Eg- mond. Genoten van alle stunts en on derlinge wedstrijdjes. Op de fiets terug naar ons tijdelijk huisadres, waar tussen de bedrijven door de dames van de kan tine wonderen hebben verricht door ie dereen op tijd van natje en droogje te voorzien. Zelf dodelijk vermoeid aange komen vragen de mannen naar het vol gende spelonderdeel. Dat wordt het avondspel. Op het A-veld allerlei foto's in het pikkedonker met een lantaarntje bekijken en dan vragen hierover beant woorden. Rond 1 uur 's nachts is alles (redelijk) rustig. Met de leiders worden de zaken tot op dat moment geëvalueerd. Daarna zoek ik ook de stretcher op. Vrijdagochtend 4 tegen 4. .Italiaanse' clubs bestrijden elkaar op de vierkante meter. De uiteindelijke winnaar is on geslagen en verdient hierdoor de eerste prijs. Een mini-mars. 's Middags naar de bos-crossers. Viva de fiets. Met een rotvaart over de diverse heuvels scheu ren om als eerste aan te komen in de verschillende manches. Een terechte winnaar mocht worden genoteerd: Rob bert Hof, alles races gewonnen. Terug naar de basis om ons voor te be reiden op het afsluitende partijtje tussen ouders en pupillen. Een T-shirt met op druk rijker ging iedereen vrijdagavond rond 20.30 uur op huis aan. HEILOO - De competitie is gespeeld. Zoals al verwacht werd het zaterdag Ge mengde team glorieus kampioen. Met een vette 5-0 overwinning tegen 't Woud. Zo ook het 2e veteranen dat vo rige week al zijn kampioenschap kon vieren, maar nu met een 3-1 overwin ning op HHW 1 dik het kampioenschap verdiende. Bij de dames werd het nieu we 7e team kampioen. Volgend jaar kunnen alle winnaars zich verheugen op zwaardere tegenstand. Het dames- districtsteam kwam 1 punt tekort in de ze spannende poule. Verdere uitslagen zijn: damesdistrict- scompetitie HSV 1-Monnickendam 1 3-3, Dames Kring competitie: HSV 1-Limmen 13-1, Hogedijk 3-HSV 2 0-4, Groetincke 1-HSV 3 0-4. Zaterdag district competitie: meisjes t/rrt 15 De Berk 1-HSV1 6-0, Jongens t/m 18 HSV 1-Marquette 1 0-6, ge mengd HSV l-'t Woud 2 5-0, Heren Gouwtje 1-HSV 2 3-3, Heren St. Maar- ten-HSV 3 0-6, Heren HSV 4-Limmen 6 2-4, Veteranen HSV 2-HHW 13-1. Zondag district competitie: Heren Lan- gedijk 1 HSV 1 3-3, Heren HSV 1 War- menhuizen 1 2-4. Zondag Landelijke competitie: gemengd 35+ HSV 1-Drie- ban4-l, Heren 18+ Elzenhagen 1-HSV 1 3-3. HEILOO - Het eerste zondagcompeti- tieteam spelend in de vijfde klasse kon het in een directe confrontatie met T.V. Krommenie niet redden. De kans om kampioen te worden was klein, maar Krommenie moest dat ene puntje wat zij nodig hadden voor het kampioen schap eerst nog maar maken. Helaas kwam het sneller dan gehoopt. In een zeer spannende driesetter verloor Ro bert Jan Wassink van ene Haarhuis (broertje van Paul). De overige partijen gingen zeer gelijk op. Het uiteindelijke resultaat was 3-5 voor Krommenie. Hei loo 1 werd keurig tweede in deze com petitie. Heiloo 2 gemengd op de zondag was reeds kampioen en speelt volgend jaar een klasse hoger. Heiloo 3 gemengd en Heiloo jun. gemengd 1 werden allebei knap derde. Een ander opvallend resul taat was het kampioenschap van Heiloo gem. jeugd t/m 14 jr. 2. Dit team werd ongeslagen kampioen. Judith Blokker, Marinka Blom, Michiel Burger en Wou ter v. Dam speelden de hele competitie uitstekend. De laatste wedstrijd tegen Vennewater 3 werd overtuigend met 6-0 gewonnen. De competitie voor de zondag en zater- dagjeugd werd met een prima barbecue afgesloten. Overige competitieuitslagen: Dames- districtscompetitie van 1 juni Heiloo 1 - Zeswielen 15-1; Heiloo 2 - Kaag 1 2-4. Zaterdagdistrictscompetitie van 5 juni IJpiloo heren 1 - Juliana 1 2-4; Heiloo heren 2 - Grootslag 2 1-5; Heiloo vet. heren 35+ 1 - Dijkzicht 2 1-3; Heiloo vet. heren 35+ 2 - Grootslag 2 -2-2; Heiloo vet. heren 50+ 1 - dem. 1 1-3; Heiloo vet. gem. 35+ 1 - Overdan 2; Dem. 1 1-3; Heiloo vet. gem. 35+ 1 - Overdan 2 2-2. Zondagcompetitie van 6 juni: Heiloo gem. 1 - Krommenie 1 3-5; Heiloo gem. 2 - Dem. 3 4-4; Heiloo jun. gem. 1 - Limmen 1 5-3. Zaterdagjeugdcompetitie van 5 juni: Heiloo gem. jeugd t/m 14 jr. 1 - Heri Hodie 1 3-3; Heiloo gem. jeugd t/m 14 jr. 2 - Vennewater 3 6-0; Heiloo ms. 12 - 15 jr. 1 - Zap. 1 3-3; Heiloo js. 12-15 jr. - Groeticke 1 6-0. BERGEN - Zaterdag 19 juni start om 19.00 uur alweer de veertiende editie van de 21 km van Bergen. Voordat deze halve marathon van start gaat, hebben de jongens en meisjes hun 5 km-wed- strijd en de recreanten hun 10 km-loop dan al voltooid. Starttijden resp. 17.30 en 17.45 uur. Vorig jaar had de 21 km. van Bergen een zeer sterk internationaal deelne mersveld, resulterend in een schitterend parcoursrecord van de Kenyaan David Mungai van 1 uur, 4 min. en 11 sec. (vo rig record van de Belg Jan Pierre Pau- men met 1.05.29) Ook dit jaar hoopt de organisatie weer op een groot aantal to patleten uit binnen- en buitenland. Ton- ny Dirks heeft al min of meer toegezegd te zullen starten. Verder zijn er contac ten gelegd met Belgen, Oost- Europeanen en met lopers uit Afrika. De organisatie hoopt, dat de Nederlan ders dit jaar beter voor de dag zullen komen: vorig jaar was er bij de 10 snelste atleten slechts één Nederlander op de 6e plaats (Michiel de Maat). Toch zal de gezelligste halve marathon van het seizoen het ook dit jaar weer moeten hebben van die circa duizend re creanten, die met familie en kennissen voor die onovertroffen sfeer rondom het parcours zullen zorgen. Een par cours, omzoomd door enkele duizenden toeschouwers, dat 4 keer wordt gelopen door het centrum van het dorp en door een gedeelte van het bos, zorgt voor die aparte sfeer. Verdere informatie te ver krijgen bij: Cees de Boer, tel. 02208- 98435 ('s avonds) of 072-496554 (overdag). HEILOO - Op zaterdag 12 juni wordt er een witviswedstrijd gehouden in de ring vaart Heerhugowaard. Vertrek om 6.00 uur bij de Brandweerkazerne. U kunt zich hiervoor opgeven bij de heer S. Blokker of bij de heer P. Welp. Op zondag 6 juni was onze eerste baars- wedstrijd in het Noordhollandsch Ka naal ter hoogte van Schoorldam - Koedijk. Helaas waren er slechts 6 deel nemers ondanks het mooie weer. Er werd matig gevangen. De uitslag was als volgt: 1. Sjon Kleef 650 gram, 2. S. Blokker 630 gram, 3. J. Kleef 400 gram. Bedrijven viswedstrijd Zondag 27 juni is het weer zover. Op die dag wordt de jaarlijkse viswedstrijd ge houden voor clubs en bedrijven. Alle uitnodigingen zijn reeds verstuurd, dus nu geldt alleen om op tijd in te schrij ven. Gezien het vele werk hier aan ver bonden, is dit van groot belang. U kunt dit doen bij: J. Oosterling, en J. van Willigen. HEILOO - Vier dames van de. atletiek vereniging Trias hebben zaterdag in Emmen een voortreffelijke prestatie ge leverd. Tijdens de Nederlandse estafet tekampioenschappen namen Carla Briefjes, Maud Ackermans, Sanne Bra- kenhoff en Olga Vermeer deel aan de 4x 400 meter. Zij wisten na een mooie strijd de derde plaats te bemachtigen en dus de bronzen medaille. En passant werd het clubrecord verbeterd met maar liefst zeg seconcen tot 4.04.09 min. Het was op allerlei gebied een succesvol weekend voor Trias. Zaterdag organi seerde men op de eigen baan de tweede wedstrijd van de competitie voor C/D junioren en dat was mede door het prachtige weer zeer geslaagd, zowel op organisatorisch als sportief gebied. Bij de C-meisjes verbeterde Marga Mar garet op nieuw het clubrecord kogelsto ten. Ditmaal kwam zij tot 12.61m waarna ze ook nog een goede 12.8 sec. op de 80 meter horden liep. Ellen Olbers won de 80 meter in 10.5 sec. en werd tweede bij het verspringen met 4.76m. In de D-categorie liep Sabine Graas fraai naar een nieuw clubrecord op de 1000 meter. De nieuwe tijd is 3.23.2 min. Dedeke Rullmann sprong weer goed hoog met een hoogte van 1.45 m. als resultaat. Bij de D-jongesn werd FLoris Bruin derde bij het kogelstoten met 10.0lm en deelden Bonne Broersen en Arnout Janmaat de tweede plaats bij het hoogspringen met 1.40m. In Amsterdam werd zondag de tweede wedstrijd voor de veteranencompetitie verwerkt. De damesploeg van Trias ein digde daar op de derde plaats, waarmee een finale plaats zeker is geworden. Tri as heeft een aanvraag gedaan om deze landelijke finale te mogen organiseren in september. Annette van der Tholen won de 800 meter in 2.263. min en Mar- ja de Moei werd tweede op de 3000 me ter in 11.24.8. Lia Apeldoorn verraste bij het hoogspringen met 1.30m. In Santpoort tenslotte kwamen de jon gens B in actie. In het eindklassement speelden de Triassers geen rol van bete kenis, maar inividueel waren er aardige resultaten. Taco Hamers sprong 1.80m hoog en Sandra Christiaan was snel op de 400 en 100 meter in resp. 54.3 en 11.8 sec. HEILOO - Deze zaterdag was er voor de liefhebbers van de Luchtpost een vlucht van uit St. Ghislain Hornu (B) 250 km en een vlucht vanuit Orleans (Fr.) van 556 km. De eerste vlucht werd om 9.15 uur gelost en de tweede vlucht om 7.15 uur beide met variabele wind. De duif van de Comb. Oosterveer werd als eerste geklokt en wel om 12.50 uur. Deze duif was vanuit St. Ghislain Hor nu met een snelheid van 70 km per uur naar huis gevlogen. De tweede, vierde en vijfde duif was voor Hein Schouten en de derde duif was voor Edwin Maat. De duif van Fred Kaandorp kwam om 16.35 uur bij zijn baasje binnen vanuit Orleans en had met een snelheid van 60 km per uur de vlucht naar huis afge legd. Een mooie prestatie met deze tem peratuur. De tweede duif was eveneens voor Fred Kaandorp, de derde en vijfde prijs voor Comb. Wittebrood-Groen land en de vierde prijs voor Johan Pepping. HEILOO - Afgelopen zaterdag (5 juni) vond in het P.S.V. stadion de finale plaats van de Coca-Cola competitie. Naast de wedstrijd en wedstrijden tus sen de C-junioren van Nederland en Duitsland en Ajax Al en de Al van Zeeds United, vond tevens de finale plaats van ,,de beste keeper van het jaar". Voor deze, door de bekende keeper (en thans keepers-trainer van o.a. Ajax) Frans Hoek georganiseerde wedstrijd, plaatsen zich 4 C- en 4 D-junioren kee pers. Deze keepers drongen tot de finale door. Door allereerst kampioen van hun district te worden. Daarna wisten zij zich bij de beste 4 van de halve finale te plaatsen (uit een veld van 16 keepers). Bij de D-junioren wist Jeroen Pronk, keeper van H.S.V. beslag op een van de vier finale-plaatsen te leggen. Als. u na gaat dat Jeroen afgelopen seizoen het doel verdedigde van H.S.V. El, geeft het zijn prestatie nog meer glans dat hij door wist te dringen tot de finale van de D-junioren. Jeroen, jongste en kleinste in de finale, wist zich in het P.S.V. Stadion niet al leen gesteund door 20.000 enthousiaste toeschouwers, maar ook door 50 C- junioren van H.S.V. Alsmede door zijn eigen H.S.V. El en familie-leden. De finale bestond uit twee onderdelen. Allereerst het spel „één tegen één" en daarna „doelschieten vanaf 20 meter". In het eerste spel bleef Jeroen de con currenten de baas doch in het tweede spel kon hij het niet volledig bolwerken. Resultaat: een derde plaats. Dat houdt in de derde beste keeper van Nederland bij de D-Junioren. Niet alleen Jeroen is er trots op, maar ook H.S.V. prijst zich gelukkig met zo'n kanjer in zijn gelederen. Een com pliment aan de jeugdtrainers van H.S.V. is in deze zeker op zijn plaats. Tot slot vertélde Jeroen mij dat hij een grandioze dag had gehad, niet alleen omdat hij 3e was geworden maar omdat hij ook een volledige keepers outfit in clusief voetschoenen mocht ontvangen. HEILOO - Dat de tweede jeugd wedstrijd een groot succes was, bleek wel uit de enorme opkomst van 63 jeug dige sportvissertjes, al dan niet verge zeld van hun ouders. De vangsten waren dit keer minder dan de vorige wedstrijd maar de onderlinge strijd was weer bij zonder groot. Zo ving Boy Mossel de grootste vis: 23 cm. En dan te weten dat Boy nog maar 6 jaar oud is. Voor deze vis kreeg hij een pracht van een beker. In totaal werden er 179 vissen gevangen. In de groep t/m 10 jaar hadden we drie prijswinnaars: Niels Oosterwijk, Mathi- as Stolwijk, Arnoud Dorenbos, ieder met 13 vissen. Bij de groep 11 t/m 15 jaar hadden we maar één winnaar: Jan de Wit met maar liefst 23 stuks. De volgende viswedstrijd zal zijn op woensdag 16 juni. Het is dan om 18.00 uur inschrijven bij Karwei in Ypestein. De wedstrijd begint om 18.30 uur. Het inschrijfgeld is 2,00.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 8