KERMIS IN LIMMEN Lionsconcert in de Slotkapel DRINGEND VERZOEK SV Vredeburg Landbouwdag in Alkmaar TV Limmen Hsv Limmen Avak/Cravak Vrouwencentrum Truitje Raadsvergadering Open huis Prins Hendrik Stichting Politieberichten Tennisclub Hogedijk PAGINA 12 UITKIJKPOST 22 SEPTEMBER 1993 Het is weer voorbij die mooie znee: Kermis! Vijf avonden werd er feest gevierd in Limmen met de grote tent als middelpunt. Maar ook elders werden de bloemetjes buiten gezet, regen of niet. 1 EGMOND - Het Lionsconcert 1993 vindt dit jaar plaats op 21 oktober in de Slotkapel te Egmond a/d Hoef om 20.00 uur. Al weer voor de zevende maal vindt dit Lionsconcert plaats en evenals vorige jaren in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef. Lionsclub en omstreken wil met deze concerten jonge en getalenteerde musici een kans geven zich in het openbaar te presenteerde. Bovendien zijn de opbrengsten voor een goed doel, deze keer voor de internatio nale Lionsactie Sight first. Deze keer zullen Janine Vos en Rob Stoop een uitvoering verzorgen. Zij brengen een programma met lichte mu ziek in haar diverse schakeringen. Easy listening music zoals de posters van dit concert dit aangeven. In dit concert zal een selectie van stro mingen in de lichte muziek ten gehore gebracht worden. Zo is er muziek van Nederlandse bodem, composities van Joop Stokkermans bijvoorbeeld. Maar ook musicalfragmenten. Het geheel is afwisselend en boeiend ge worden. Ook zorgt toelichting door de musici voor een kijkje in de musicale keuken. Janine Vos heeft zang gestudeeerd en zich in lichte muziek gespecialiseerd. Daarmee heeft zij successen geboekt voor zowel radio als televisie. Een groot succes moet niet vergeten worden, haar optreden in het Marga de Boer operette en musicalzangconcours in april 1992 waar zij de eerste prijs won in de catego rie musical. Rob Stoop is en bekend pianist die naast recitals veel zangers en zanggroe pen begeleid, een voorbeeld het Alk- maarse Jazzkoor Xingcoop. Het concert op 21 oktober begint om 20.00 uur. Kaarten kosten 15,- en bie den naast het concert gratis koffie en koek voor de bezoeker. Kaarten zijn te verkrijgen via tel. 332444 bij de heer J.J. Veldman. Janine Vos treedt op tijdens het Lions-concert in Egmond. De redactie van de Uitkijkpost wil via deze oproep het volgende verzoek doen aan alle schrijvers en schrijfsters van kopij: WILT U DE TEKST BIJ VOOR KEUR GETYPT INLEVEREN BIJ DE BEKENDE ADRESSEN? Dit voorkomt eventuele fouten en bespaart de redactie veel tijd. De bestuurder van deze auto, die op 10 september in botsing kwam met een trein op de spoorwegovergang Westerweg, bleef ongedeerd. LIMMEN - Europa vlucht! Jij ook? Onder dit motto organiseert een oecu menische werkgroep in Limmen op vrij dag 24 september om 19.30 uur een dienst van bezinning, gebed en stilte in de H. Corneliuskerk te Limmen. Een ieder die zich oprecht zorgen maakt over de oorlogen die thans in Europa woeden en die meeleeft met de talloze slachtoffers van dit afschuwelijke ge weld, wordt uitgenodigd om deze dienst bij te wonen. Ieder jaar wordt op veel plaatsen in Ne derland van 19 t/m 26 september de Vredesweek gehouden. Op initiatief van de vredesbeweging Pax Christi en het Interkerkelijk vredesberaad willen we aandacht besteden aan de slachtoffers van het afschuwelijke geweld en de zin loze moordpartijen die vooral in ex- Joegoslavië plaatsvinden. Daarom wor den in deze week overal in Nederland diensten voor de vrede en andere vrede- saktiviteiten georganiseerd. Het Interkerkelijk vredesberaad heeft aan de Vredesweek 1993 het motto mee gegeven: "Europa vlucht!" Inderdaad zien we hoe talloze mensen de oorlogs gebieden in Zuid-Europa ontvluchten en veiligheid zoeken in de omringende landen. Tegelijk moeten we -tot onze schaamte-ook constateren, hoe Europa machteloos toekijkt en haar verant woordelijkheid voor de mensen in Bos nië, Servië en Kroatië ontvlucht. Met verbijstering zien we hoe de godsdienst i.p.v. een bron van verzoening te zijn, alleen maar haatgevoelens oproept. En tegelijk lijkt het wel, of geweld en agres sie weer lonend wordt voor de sterke en de brutale. Als protest tegen dit onrecht, als teken van solidariteit met de slachtoffers en teken van onze onmacht en schaamte nodigen wij iedereen, in het bijzonder de jongeren, uit om op vrijdag 24 sep tember bijeen te komen. Samen willen we onze bezorgdheid uit spreken, bidden voor de slachtoffers van het geweld en zwijgen, omdat woor den ook hier vaak te kort schieten. Voor verdere informatie en ideeën: bel: 02205-1923. ALKMAAR - De Landbouwdag, die volgende week woensdag (29 septem ber) in Alkmaar wordt gehouden, is voor agrarisch Noord-Holland van groot belang. Die dag worden namelijk de provinciale keuringen gehouden van het Texels schapenstamboek, het gei tenstamboek en van de Welsh- en Shet- landpony's; ook de warmbloedpaarden zijn van de partij. Ook is er een grote tentoonstelling van het beste slachtvee. Voorts wordt de traditionele lappen- markt gehouden, zijn er stands met tal van landbouwwerktuigen en worden er in de Alkmaarse binnenstad tal van de monstraties verzorgd. De toegang is overal gratis. LIMMEN - Het is ondertussen alweer zo'n twee weken geleden dat de superlo- terij van start is gegaan, ten bate van het nieuwe onderkomen van Conquista. Met veel enthousiasme zijn de medewer kers er op uit getrokken om de loten te verkopen. Nu, na zo'n twee weken is de helft de deur uit. Dit betekent dus dat de andere helft nog moet worden ver kocht. Mocht u dus nog niet in het bezit zijn van een superlot, a 100,00, ook te betalen in 8 maandelijke termijnen a 12,50, neem dan kontakt op met een van de medewerkers waarvan hieronder naam, en telefoonnummers staan ge noteerd. Bij deze loterij zijn 280 fantastische prijzen te winnen met als hoofdprijs een geheel verzorgde rondreis voor twee personen door Indonesië ter waarde van 10.000,- verzorgd door de Rabobank Limmen. Er zijn in totaal negen spel- ronden, die onder leiding van notaris D.J.W. Kuiper uit Castricum, in de plaatselijke horecagelegenheden wor den gehouden. Uw lot blijft dus negen trekkingen lang geldig. Dat de opbrengst van deze superloterij ten goede komt aan êen nieuw gebouw mag bekend zijn, maar wat gaat er zoal in het nieuwe Conquista plaatsvinden. Conquista is een jongerencentrum, dat wekelijks diverse activiteiten organi seert voor de jeugd. Dit loopt uiteen van knutselen en spelletjes voor de lagere schooljeugd naar disco en films voor de middelbare schooljeugd tot een culture le ontmoetingsplaats voor de jongeren boven 16 jaar. Conquista denkt in de toekomst al dit soort activiteiten te handhaven en uit te breiden. Maar Conquista gaat verder. Het is de bedoeling dat Conquista in samenwer king met de Culturele Raad Limmen ac tiviteiten gaat organiseren voor de Limmer bevolking. Hierbij denken we aan filmvoorstellingen, toneeluitvoerin gen, zang en dans, koffieconcerten en tentoonstellingen. Door deze samenwerking vervult het nieuwe Conquista een nog grotere sociaal-culturele functie, waarvan de in woners van Limmen gebruik kunnen maken. Het bestuur hoopt komende week samen met het architektenbureau John Bohm de bouwtekeningen van het nieuwe pand in te kunnen dienen. In te genstelling tot het oude pand wordt het nieuwe Conquista gedraaid zodat de in gang aan de Kapelweg wordt gecreëerd om zo de mogelijke overlast tot een mi nimum te beperken. Het bestuur en de medewerkers van Conquista hopen dat u ons steunt door middel van het kopen van een superlot, zodat we ongeveer over een jaar u welkom kunnen heten op een van de vele activiteiten die we gaan organiseren. Wilt u een lot dan kunt u deze telefonisch reserveren bij o.a. de volgende personen: Jaap Bult tel. 1664, Lidy Castricum, tel. 3148, Kees Dekker tel. 2137, Gerrit Hartog tel. 1613, Wild v.d. Steen tel. 3381, Re ne Vermolen tel. 3356, per post Jaap Hoogeboom, Middenweg 25, 1906 AP Limmen. LIMMEN - Met grote koppen staat het in de krant: Vredeburg staat te koop! Om iedfr misverstand te voorkomen, deze verkoop is exclusief de schaakvere niging Vredeburg. De S.V. is springle vend, presteert sportief gezien zeer acceptabel, is financieel gezond en gaat derhalve het nieuwe seizoen met ver trouwen tegemoet. De huisvesting in vredeburg is tot 1-4-1994 veilig gesteld, na deze datum is onze huisvesting onze ker. Onderhandelingen met de gemeen te Limmen zijn in volle gang en bieden hoopvolle perspectieven. Vrijdag 24 september gaat de interne competitie van start, waarvoor voldoen de ruimte is voor nieuwe leden. Een ie der in Limmen die het schaakspel een warm hart toedraagt is vanaf vrijdag van harte welkom, kom gerust eens kij ken en proef het gezellige sfeertje. De contributie bedraagt 45,00 voor het gehele seizoen, leden tot 21 jaar betalen de helft. Voor de kleinere jeugd (c groep) begint de competitie op vrijdag 24 september om 19.15 uur zij zullen over 10 ron des strijden om ereplaatsen. Die recht geven op promotie naar een hogere groep. Schaaklessen voor beginnertjes starten eind oktober, op de scholen zal tijdig informatie worden verstrekt. Aanmelden is echter nu reeds mogelijk en wel bij P.v.d. Heijdt, 't Kieftenland 23, tel. 1977 of J. Admiraal, Dusseldor- perweg 27, tel. 2391. Wenst u meer informatie over onze schaakvereniging dan is dat voor alle categorieën eveneens mogelijk bij de eerder genoemde adressen. LIMMEN - Uitslagen clubkampioen schappen jeugd T.V. Limmen. Clubkampioen meisjes: Edith Metse laar. Clubkampioen jongens: Robin Koot. M.E. t/M 10 jaar: 1. Femke Wokke 2. Kim Blom J.E. t/m 10 jaar 1. Taco Pot- ze 2. Gé Driessen. M.E. t/m 12 jaar 1. Kelly Dekker 2. Lean Winder J.E. t/m 12 jaar 1. Kristen Wokke 2. Lars v. Westerop. M.E. t/m 14 jaar 1. Martine Mooy 2. Linda Castricum J.E. t/m 14 jaar 1. René Hof 2. Jasper Admiraal M.E. t/m 17 jaar 1. Edith Metselaar 2. Florien de Nijs J.E. t/m 17 jaar 1. Ro bin Koot 2. Bart den Nijs. M.D t/m 10 jaar 1. Ila Kerssens/Kim Blom 2. Lisse- lotte Admiraal/Nathalie Hollenberg. M.D. t/m 12 jaar 1. Femke Wokke/ Anouk Blok 2. Claudia Böhm/Lotte Zonneveld. M.D. t/m 14 jaar 1. Syliva Schilder/Martine Mooy 2. Saskia Hop- man/Linda Castricum M.D. t/m 17 jaar 1. Edith Metselaar/Diane Dekker 2. Debby Böhm/Florien de Nijs J.D. t/m 10 jaar 1. Vincent Wolkenfeit/ Mark Zomerdijk 2. Tjeerd Blom/Oli- vier Peek J.D. t/m 12 jaar 1. Kristen Wokke/Lars v. Westerop 2. Lars v.d. Eng/Patrick Vermast. J.D. t/m 14 jaar 1. Bas Rotteveel/Jasper Admiraal 2. Joost Rotteveel/Ralph Wegers. J.D. t/m 17 jaar 1Robin Koot/René Hof 2. Tim Dekker/Frank Nijman. Mix t/m 10 jaar 1. Liselotte Admi- raal/Olivier Peek 2. Fabienne Rotte veel/Vincent Wolkenfelt. Mix t/m 12 jaar 1. Kelly Dekker/Niels Glas 2. Lean Winder/Lars v.d. Eng Mix t/m 14 jaai 1. Kim Bos/René Hof 2. Linda Castri- cum/Bas Rotteveel. Mix t/m 17 jaar 1. Robin Koot/Susan Admiraal 2. Tim Dekker/Edith Metselaar 3. Barry den Nijs/Florien de Nijs. LIMMEN - Zondag was de 2e baars- wedstrijd van dit seizoen. 28 Vissers wa ren aan de Schulpvaart aanwezig om op deze mooie maar kille morgen hun worm te laten zwemmen. Na 2Vi uur vissen bleken er 443 baarzen te zijn ge vangen. De volgende baarswedstrijd is de zg. snertwedstrijd, welke wordt ge houden op 3 oktober. Uitslagen: A-groep: 1. P. v.d. Heijdt (gr) 180 pnt. 2. M. Zandbergen 160 pnt. 3. T. Metselaar 152 pnt. 4. M. Veldt 150 pnt. 5. G. Tuyn (gr.) 118 pnt. B-groep: 1. G. Tuyn (sr) 120 pnt. 2. R. Levering 90 pnt. P. Levering 90 pnt. 3. B. Zonneveld (gr) 73 pnt. 4, J. Leurs 70 pnt. sloot bij Turbo 2000 en aldaar werd de veroorzaker bekend. Het bleek dat hij bij het wegrijden uit Limmen met zijn oliecarter de drempel had geraakt waar door deze leegstroomde. De brandweer heeft het gehele spoor moeten bedekken met een milieuvriendelijke korrel en de schade zal worden verhaald op de ver oorzaker. De kermis in Limmen is dit jaar bijzon der rustig verlopen. Bij de politie zijn nagenoeg geen meldingen van vernielin gen of overlast binnengekomen. De sfeer was gezellig. Laten we hopen dat dit voor het volgend jaar ook zo kan gaan. Bedankt aan alle kermisgangers, organisatoren en de gemeente Limmen. Een 23-jarige inwoner uit Limmen reed op 13 september met zijn auto op de Kerkweg tegen een boom. In eerste in stantie reed hij na het ongeval door, doch dankzij een oplettende getuige kon de bestuurder enige tijd later door de politie worden aangehouden. Hij bleek onder invloed van alcoholhoudende drank te verkeren. Zijn rijbewijs werd ingenomen. De jongeman was overigens nog maar 14 dagen in het bezit van zijn rijbewijs. Op 13 september vond er een aanrijding plaats op de kruising Zuideinderweg- Hazenlaantje. De bestuurder van een bromfiets verleende geen voorrang aan een voor haar van rechts komende bestuurder van een personenauto met aanhangwagen. De bestuurster van de bromfiets raakte licht gewond aan haar been. Op 14 september vond er een aanrijding tussen twee personenauto's plaats op de kruising Visweg Dusseldorperweg. De bestuurder welke linksaf de Visweg opreed nam de bocht te krap en botste op de hem van links naderende andere bestuurder. Alleen materiële schade. Gevonden voorwerpen: 3 sleutels aan blauwe haak. Verloren: zwarte portemonnee, groen/ geel/rood zomerjack, 3 sleutels aan haak met flesopener, trouwring en een gouden armband. Openingstijden bureau Limmen maan dagmorgen van 9.00-12.00 uur en don derdagmiddag van 14.00-17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken. diverse activiteiten gehouden, zoals bil jarten, gymnastiek, handwerken en een tentoonstelling bloemschikken. Voor belangstellenden wordt een diaserie over de Prins Hendrik Stichting ver toond. Hierna bestaat de mogelijkheid tot een rondleiding onder begeleiding met ondermeer een bezoek aan een be wonersappartement en het fraaie mu seum. Het open huis is niet alleen toegankelijk voor mensen, dié mogelijk in een verzorgingshuis willen gaan wo nen, maar ook voor mensen, die nauw betrokken zijn bij de externe activi teiten. AKERSLOOT - Woensdag 6 oktober van 9.00-11.00 uur gaat de cursus aqua relleren van start. Deze zal worden ge houden in cultureel centrum De Lelie, Rembrandtsingel 3 te Akersloot. Kosten 90,- exclusief materiaal. Er nog nog enkele plaatsen open. Voor informatie en opgave bellen: 02513-13403 (Mevr. Geesink) Er zijn tevens nog plaatsen open voor de cursus wintertuin, die op 7 oktober van 20.00-22.00 uur van start gaat. Kosten 10,00 excl. materiaal 2,00. Deze cursus wordt eveneens ge houden in De Lelie. Voor informatie en opgave bellen: 02513-11774 (mevr. Bes- zelsen). ALKMAAR - In vrouwengezondheids centrum Truitje aan de Wielingenweg 235 te Alkmaar wordt op dinsdag 28 september een themamiddag over acu punctuur en het gebruik van Chinese kruiden gehouden. Acupuncturiste Kit ty Karsten zal alle mogelijke aspecten bespreken. De middag duurt van 13.30- 15.30 uur; kosten 2,50. Inlichtingen: tel. 624001. EGMOND - De clukampioenschappen '93 gingen op 5 september, een zonnige zondag, van start en eindigden op zon dag 19 september, óók een zonnige zon dag. Maar in de twee tussenliggende weken was het weer uiterst tennison- vriendelijk. De hemelwater-verzadigde gravelbanen moesten enkele keren ged weild worden, alvorens ze bespeelbaar waren. De 371 deelnemers aan de clubkampi oenschappen waren ingedeeld in de club-interne sterkte-kategorieën Al, A2, BI, B2, C (beginners) en Vetera nen. De 10 sterkste dames en 12 sterkste heren, de topspeelsters en -spelers van de TCH, bestreden elkaar niet in een af- valschema maar in poules. Doel van dit 'top 10/12' toernooi was een sterker toptoernooi met aantrekkelijke wedstrijden, op aantrekkelijke tijden., In de heren finale van het 'top 12' toer nooi stonden twee spelers, die in de competitie niet voor T. C. Hogedijk uit komen: Bastiaan Pos en Camiel van Druten. Bastiaan, die de laatste jaren als een komeet omhoog geschoten is, was ondanks goed tegenspel van Camiel duidelijk de sterkste. De sterkste TCH- dame was voor de zoveelste keer Judith Heddes. In de finale won ze in een 3 set ter van Inzes Heeremans. De prijswinnaars heren top 12: 1; en clubkampioen Bastiaan Pos, 2. Camiel van Druten. Dames top 10: 1. en clubkampioene Ju dith Heddes, 2. Inez Heeremans. Speelsterktekategorie Al: HE 1. Ri chard van der Voort, 2. Jan Spaans (w.o.), DE: 1. Trudy Blank, 2. Saskia van Zoonen, HD 1. Bastiaan Pos/Mark Starink, 2. Johan van der Molen/Edzo Struif; DD 1. Judith Heddes/Yvette Spaans, 2. Hetty Zwart/Nclleke Pieter- se, GD: 1. Judith Heddes/Erik Kingma, 2. Jasmijn Apeldoorn/Dave Holman. Speelsterkte A2: HD: 1. Frank de Lan- ge/Michiel Dorenbos, 2. Dirk Bol- ten/Kees van Zoonen, DD 1. Agaath Fris/Wike van Wensveen, 2. Trudy Blank/Greet de Boer; GD 1. Daniëlle van der Voort/Sjaak Swart, 2. Lia Kooy/Ed Baltus. Speelsterkte BI HE 1. Frank de Lange, 2. Michiel Dorenbos, DE 1. Greet de Boer, 2. Mariëtte Brand, HD: 1. Ben Half/Patrick Halff, 2. Jan van Gor- kum/Chris Vergeer, DD 1. Nel Wolf/Bep Brink, 2 Martha Oude- jans/Thea Zonneveld (w.o.); GD: 1. In eke Bielfeldt/Hans Brak, 2. Bep Brink/Daan v.d. Burg. Speelsterkte B2: HE 1. Peter Slot, 2. Chris van Amersfoort, DE: 1. Rineke Houtenbos, 2. Els Alphenaar, HD: 1. Ger Kemmere/Rob v.d. Hoorn, 2. Wim Swart/Theo Apeldoorn; DD 1. Els Ter- voort/Janneke Burgmeyer, 2. Janina Swart/Margret Venbroek; GD: 1. Han- neke Verheggen/Rob v.d. Hoorn, 2. El- ly Mooy/Jan Groen. Speelsterkte C: DE: 1. Hanneke Ver heggen, 2. Afra Tromp, DD: 1. Coby Keilman/Hanneke Verheggen, 2. Sylvi- ana Hunia/Afra Tromp; GD 1. Sonja en Joop Koelman, 2. Rachel Berk hout/Hans Bon., Veteranen: HE 1. Leo van Els, 2. John van Kempen. EÓMOND - Op maandag 27 september houden de leden van de gemeenteraad van Egmond een openbare vergadering. Deze wordt gehouden in het gemeente huis aan de Zwartendijk in Egmond aan Zee. De aanvang is 19.30 uur. Naast een groot aantal voorbereidingsbesluiten staan ook onderwerpen als de aanschaf van stemmachines, groot onderhoud aan het gemeentehuis, vermeerdering van het aantal openbare basisscholen en de benoeming van ambtenaren burger lijke stand op het programma. Voor be langstellenden ligt de volledige agenda met bijbehorende stukken tijdens kan tooruren ter inzage bij de afdeling voor lichting in het gemeentehuis. EGMOND - In het kader van het Euro pees jaar van de ouderen houdt de Prins Hendrik Stichting in Egmond aan Zee op zaterdag 25 september open huis tus sen 11.00-13.00 uur. In het huis worden LIMMEN - Op 6 september belandde op de Uitgeesterweg een inwoner uit Limmen met zijn auto in de sloot. De bestuurder bleek teveel alcohol gedron ken te hebben. De politie moest nog bemiddelen bij een man die was gebeten door een hond. De eigenaar vertelde dat de hond niet van motorrijders hield en toevallig reed de betrokkene dus op een motorfiets. Pech voor hem dus, doch de schade zal on derling worden geregeld. Op de Thalia werd een personenauto aangereden en de dader reed daarbij door zonder zich te melden bij de eige naar of de politie. De dader is ondertus sen achterhaald en de schade zal worden geregeld. Op 6 september reed op dezelfde Uit geesterweg ook nog eens de broer van de eerdergenoemde bestuurder te water. Ook in dit laatste geval was er sprake van alcohol-gebruik. Op de Rijksweg werd een fietser door een auto gesGhept doch het letsel viel achteraf gelukkig mee. Het betrof de kruising mef de Uitgeesterweg. Als men vanaf de Uitgeesterweg de Rijksweg op rijdt kan men ook fietsters van rechts verwachten en dat was in dit geval dus zo. In de vroege ochtend van 10 september werd voor het politiebureau Limmen een spiegel van een personenauto ge trapt. De dader kon direct worden aan gehouden door de politie, die het geheel voor hun ogen zag gebeuren. Vrijdag 10 september vond er een onge val plaats op de spoorweg overgang Westerweg te Limmen. Een personen auto werd aan de achterzijde aangere den door een aanstormende trein. De bestuurder echter bleef wonder boven wonder ongedeerd. In de grote vakantie is een raam van de peuterspeelzaal Klein Duimpje vernield. Het gaat om een raam 40x130 cm van het speellokaal. Misschien is iemand ge tuige geweest en we verzoeken diegene zich te melden bij de politie Limmen. Op de Schoolweg trof de politie een dik oliespoor op het wegdek aan dat leidde naar een drempel in de weg. Het spoor volgend kwam de politie uit in Aker- Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: tel. 072-334316. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Stichting Interkruis Noord-Kennemerland Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkgebouw, Middenweg 26a, 1906 AR Limmen. Ouder- en kindzorg: spreekuur ma. t/m vrij. 8.30-9.00 en van 12.30-13.00, tel. 02205-4275. Volwassenenzorg: spreekuur ma. t/m vr. 12.30-13.30 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u de alarmcentrale bellen: tel. 072-619818. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder telefoon nummer 1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. Afdeling sociale zaken: open spreekuur op maandag en donderdag van 9.00- 12.00 uur. Buiten deze tijden kan men terecht na een telefonische afspraak (tel. 1456). Gezinsverzorging, Ouderenhulp en Alphahulp Stichting Noord Kennemerland/Noord -Holland Midden. Hoofdkantoor: Nas- saulaan 30, 1815 GL Alkmaar. Voor hulp bij problemen in de verzor ging van uw huishouden. Spreekuur da gelijks van 8.30 tot 9.30 uur. Telefoon: 072-127066. Voor acute hulp na 17.00 uur en in het weekend: tel. 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/ 19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenartsen Dierenkliniek Castricum, Laan van Al- bertshoeve 140, Castricum, tel. 02518- 54345. Dierenartsen: H. Wolters en mw. S. Asyee. Spreekuur zaterdag 13.00-14.00 uur, verder volgens telefo nische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotter bloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u even tueel automatisch doorgeschakeld. Be handeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Jans- sen, Kerkweg 47, 190ó AV Limmen, tel. 02205-1410. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: S. Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 02205-1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars; privé 02513-15563 (tussen 18.00- 19.00 uur). Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 3220, of bij Karin Min, Burg. Nieuwenhuysenstraat 12, tel. 2817. Spreekuur: iedere woensdag van 9.15- 10.30 uur in De Wollewei, tel. 2951. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Lim men, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim men. Afspraken: 072-335148.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 12