~,$$m kM m rj fiiCiïW jcbooljaa',e -I 'Marja Geels, veel keus Mode van nu Modehuis Marja Geels OPEN HUIS Recyclebaar schoeisel: 'de Greenpeacer' een stap in de goede richting. Noviteiten op Mode en Techniek bij John Moen opticiën fMT /1"\ V*/ Nationale Oogmeetweek 98,- Op donderdag 23 september Modehuis MARJA GEELS giSN^ OPTICIEN vindt u bij UITKIJKPOST - 22 SEPTF.MRFR 1Q<M mnnp inriic dagina q brl John Moen opticiën ken merkt zich als vakkundig Opticiën door de mode nieuwtjes op de voet te volgen. Maar ook op technisch gebied is het belangrijk goed geïnfor meerd te blijven. Allereerst kan gesteld worden dat de kleinere bril (Retrobril) in metaal uitvoering nog steeds in belangrijkheid voorop staat. Daarin is de com binatie metaal/glasbril duidelijk weer in op komst. Maar ook de kunststof bril gaat lang zaam terrein winnen. Af hankelijk van de teint van het gezicht worden dan felle harde kleuren of juist elegante transparan ten in zachte pastels geadviseerd. Voor diegene die geen keus kan maken bestaat er dan de wisselbril. De ze bril wordt geleverd met wisselbare kapjes naar keuze waardoor de bril telkens weer een an dere uitstraling heeft. Op glasgebied kan wat betreft noviteiten veel ge zegd worden: o.a. het dunner uitvoeren, de div. soorten ontspiegelingen of verhardingslagen. Ook de multifocale glazen hebben vele mogelijkhe den. John Moen opticiën heeft om deze mode en technische snufjes te be reiken gerenommeerde merken in huis zoals: Ar mani, J.P. Gaultier, O.W.P., Robert Laroche op brilgebied en o.a. Es- silor (Varilux), Zeiss, Ro- denstock en Hoya op glasgebied. Daar John Moen opticiën tevens aangesloten oogmerk- opticiën is, biedt dat op prijstechnisch niveau ook vele voordelen. Zoals goede garantiebepalingen en uitstekende service door vakbekwaam per soneel. In de Nationale oogmeet- week van 22 september t/m 2 oktober biedt John Moen opticiën bij gratis oogmeting en gratis oog- drukmeting een complete halve leesbril met ont- spiegelde kunststof gla zen aan voor slechts 98,-. Ook op contactlensge- bied worden de aller nieuwste technieken toegepast voor een scherp gecalculeerde prijs.Hier is echter nog zo veel meer over te ver tellen. Daarom nodigt John Moen opticiën u graag uit voor vrijblijven de informatie in één van zijn filialen in 't Loo 40 Heiloo of Geesterduin 37 in Castricum. VAN 22 SEPTEMBER T/M 2 OKTOBER Gratis oogmeting en oogdrukmeting plus 'Kaiken en andere verhalen" van Paul van Vliet cadeau! Was de zaak van Miarga Geels aan de Oosterzij weg vroeger een wat af gelegen wjnkel, nu is dat absoluut niet meer zo, want rondom haar heen staan schitterende nieuw bouwhuizen. Marja Geels laat veel zien in haar wintercollec tie. Nieuw zijn de mooie finse jasjes van het merk Skorpi., een compleet na- ^tuurprodukt in mooie jlauu/e en groenen tin ten, zowel sportief als gekleed. In de suède rage van het komende seizoen heeft Marja Geels haar keus laten vallen op de suède blouses, heel dun en zacht en hele mooie kleuren. Op het gebied van panta lons is er altijd veel keus. De ski-pantalon is in zo verre veranderd dat er geen bandjes meer onder de voet zitten, maar de pantalon onderaan de pijp heel smal wordt met een splitje. Het effect blijft dus gelijk. Marja Geels heeft ze in bruin en zwart. Karelia, het merk voor de wat grotere maten, heeft mooie blouses en jasjes. Dat mooi en leuk niet al tijd duur hoeft te zijn blijkt uit de set in bor deaux of flessengroen. Een tricot rokje, met pul lover en spencer, bij el kaar 183,-. De keuze in pullovers is groot bij Marja Geels. Ef fen en bewerkt, van deze laatste één met handge- borduurde rozen. Het merk Biches is met een collectie flanellen blouses gekomen; mopie kleuren, zacht en warm. Open huis Op 23 september van 9.30-17.00 uur is er bij Marja Geels Open Huis. Drie mannequins zullen u de nieuwe wintercollectie showen. Met een drankje en een hapje kunt u dan rustig kijken wat er van uw gading is. Mocht het hier en daar niet helemaal goed pas sen, geen probleem. Bij Marja Geels wordt alles gratis veranderd. Ruime parkeer gelegenheid van onze herfst- en wintercollectie die de gehele dag geshowd zal worden door enkele mannequins. Maat 40 t/m 50. Onder het genot van een kopje koffie, een drankje en een hapje van 9.30 tot 17.00 uur. Bij aanschaf van een kledingstuk een leuke attentie. Gratis veranderen. En alles tot maat 50. OPENINGSTIJDEN: Ma-mi. 13.30-17.30 uur. Di. t/m vrij. 9.30-12.30 TOT ZIENS BIJen '3.30-17.30 uur. Za. 10.30-16.30 uur. OOSTERZIJWEG 25 HEILOO schoenen is de 'Green peacer', een stevige schoen. Het bovenleer en de voering zijn gemaakt van koehuiden, de zool is van latex, een extract van de rubberboom. De schoen is volledig biolo gisch afbreekbaar. Alleen de veter bestaat voor tachtig procent uit ka toen en twintig procent uit nylon. De 'Greenpeacer' is er in zes verswchillende mo dellen en drie kleuren en geschikt voor zowel man nen als vrouwen. Wanneer deze schoenen na jaren van gebruik ver sleten zijn, kunnen ze worden teruggestuurd naar Greenpeace. Deze brengt ze naar de produ cent tdrug, die er voor zorgt dat de verschillen de onderdelen opnieuw gebruikt kunnen worden. Van de zolen worden b.v. rubber stoeptegels ge- De komende winter kun nen we er zeker van zijn dat we stevig in onze schoenen staan. Gevette leersoorten, gro ve zolen en een robuuste uitstraling, dat is de schoenenmode voor de winter! Een van deze soort maakt. Een gedeelte van deze schoenen verkopen. Enkellaarsjes van een er in bruin en zwart. De de opbrengst gaat naar de bossencampagne van Greenpeace. In Nederland en België zijn honderd zaken die Schoenhandel Van Ro- zendaal in de Winkelhof 't Loo is er één van. Maar denk nu niet dat de dames vergeten worden. zachte soepele leersoort, uit grootmoeders tijd, is het helemaal. Combine ren uitstekend bij de lan ge rokken mode. Ze zijn hakdikte is variabel. Ook in Aerosoles, de soepele boots, heeft Van Rozendaal veel keuze. OOGMERK OPTICIEN vóör U leest het goea gratis oogmeting en oogdrukmeting i "Kaiken en andere verhalen" van Paul van Vliet cadeau kwalitatieve leesbril, inclusief: individueel aangepaste kunst stofglazen (max. +5/-21 comfortabele ontspiegeling De Nationale Oogmeetweek - georganiseerd door de Vereniging van kwaliteits-opticiens 'Oogmerk' - is al jaren een begrip in ons land. Ook bij ons staat de deur dan voor u open voor een gratis oogmeting en oogdrukmeting. U bent verzekerd van perfecte oogcontrole en een deskundig advies! Bovendien krijgt u een speciaal door Paul van Vliet voor 'Oogmerk' geschreven boekje met de titel "Kaiken en andere verhalen" cadeau. En voor diegenen die moeite hebben met de kleine lettertjes hebben wij een kwalitatief uitstekend aanbod: een "halve" leesbril met individueel aangepaste kunststof glazen inclusief ontspiegeling voor slechts f. 98,-. Kom snel bij ons langs want dit aanbod geldt tót 3 oktober.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 23