Elf dagen feest bij Buk Buk en Tendenz in Brunogebouw De Berini's in De Beun met 'Groeten uit Rotterdam' Klamer Interieurbouw levert maatwerk in huis of bedrijf Live muziek bij café La Strada Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet geplaatst is. Vet heeft nu ook Briggs-jeans in huis Nederlands Stoommachine Museum Welkom in Indonesië Falkland speelt 'Foetsie Drama' voor de jeugd PAGINA 6 UITKIJKPOST 20 OKTOBER 1993 Naar de begane grond De verbouwing in 1985 bracht een grote verandering: het café op zolder werd verplaatst naar de begane grond en aan de achterzijde werd het gebouw enigs zins vergroot. De ingang werd ver plaatst naar de achterkant. Met man en macht (en financiële hulp van de ge meente Heiloo) werd deze verbouwing gerealiseerd. Het was een impuls voor de jongerensociëteit, die vanaf dat mo ment nadrukkelijk jongerencentrum Buk Buk heette en een breed scala acti viteiten bood. Gelijktijdig werd door de gemeente Hei loo gestart met tienerwerk (12 tot 16 jaar). Met wisselend succes werden acti viteiten en inloopmiddagen voor hen ge houden onder begeleiding van beroeps krachten. Dit tienerwerk - het laatst ge presenteerd onder de naam Westpoint - had onderdak in een aangepast lokaal van de voormalige huishoudschool aan de Pastoor van Muijenweg, naast het Brunogebouw, waarvan voor enkele ac- HE1LOO - Ruim een kwart eeuw gele den verwierven jongeren in Heiloo de zolder van het Brunogebouw aan de Pastoor van Muijenweg als eigen soos- ruimte. Anno 1993 beschikt de toen op gerichte organisatie, bekend als de naam Buk Buk, nog steeds over die zol der: als kleedkamer, vergaderplek en medewerkersruimte. In de loop der ja ren heeft de jongerenorganisatie de be schikking gekregen over nagenoeg het gehele gebouw. Via twee verbouwingen (1985 en 1993) werd er zelfs extra ruimte toegevoegd aan het Brunogebouw. Nu de laatste verbouwing is voltooid zijn de tieners van Tendenz, de jongeren van Buk Buk en het bestuur van de Stichting Jeugd en Jongeren Heiloo klaar voor een grootse feest-elfdaagse, die donder dag 21 oktober van start gaat. Er is de afgelopen jaren nogal wat ver anderd wat betreft het jeugd- en jonge renwerk in Heiloo. Tot 1985 concen treerde het jongerenwerk zich vooral op de Bruno-zolder en werd er in de wee kends regelmatig gebruik gemaakt van de grote zaal van het gebouw voor pop concerten en theater. Het Brunogebouw werd ook door diverse andere verenigin gen gebruikt, zoals HSV, de ouderen bond en muziekverenigingen. Alleen de laatste - Caecilia en Nijenburg - houden tegenwoordig nog hun vaste repetitie avond in het Brunogebouw. Een popveiling maakt deel uit van het feestprogramma bij Buk Buk. tiviteiten de grote zaal werd gebruikt. Ruim drie jaar geleden werd duidelijk dat een nieuwe werkwijze voor zowel het tiener- als het jongerenwerk nodig was. Enerzijds had Buk Buk behoefte aan professionele ondersteuning voor bestuur en vrijwilligers (na zo'n 22 jaar louter vrijwilligerswerk) en een verbete ring van de accommodatie. Anderzijds moest een grotere continuïteit gereali seerd worden voor het tienerwerk. De gemeente Heiloo en het bestuur van Buk Buk staken de koppen bij elkaar om een oplossing te vinden. Professionele ondersteuning De gemeentelijke Nota Jeugd- en Jon gerenwerk Heiloo werd samengesteld en vervolgens door de politiek onder steund. Naar aanleiding van deze nota werd de Stichting Jeugd en Jongeren Heiloo opgericht, een koepelorganisatie voor zowel het tiener- als het jongeren werk, die tevens het beheer van de ac commodatie aan de Pastoor van Muij enweg overnam (voorjaar 1993) van de Stichting Brunogebouw. Ook werd met de vaststelling van de nota de deur geo pend voor professionele ondersteuning van het jongerenwerk, die halverwege 1991 gerealiseerd werd. Gelijktijdig werd begonnen met de voorbereiding van een verbouwing en uitbreiding van het Brunogebouw. Het tienerwerk moest namelijk onder één dak met het jongerenwerk komen, maar wel met aparte ruimtes. Tevens bestond bij de muziekverenigingen Caecilia en Nijenburg behoefte aan extra berging voor instrumentarium en stoelen. Ar chitectenbureau Muhren en Bode lever de de tekening voor het bouwplan, waarbij het jongerencafé werd bestemd voor de tieners en voor Buk Buk een nieuw onderkomen gedacht werd aan de westzijde van het gebouw. Tevens werd voorzien in kantoor- en bergruimte. De verbouwing, die inmiddels is uitgevoerd en opgeleverd door aannemer IJs Kops, werd financieel mogelijk door bijdragen van de gemeente Heiloo, diverse (lande lijke) fondsen en van de Stichting Jeugd en Jongeren Heiloo zelf. Met de komst van de aparte tienerruim te werd in april van 1993 ook een tiener werker in dienst genomen, Margret Rosloot. Zij startte de voorbereidingen met betrekking tot de inrichting van de tienerruimte, de organisatie van het tie nerwerk en het leggen van contacten, ondermeer met de basisscholen in Hei loo. In samenwerking met de jongeren werker werden de eerste stappen voor tiener- en jongerenopbouwwerk in de gemeente Heiloo gezet. Met de opening van de tienerruimte op zondag 24 oktober gaat ook het tiener werk onder de naam Tendenz van start. „We beginnen met een beperkt aan bod", aldus Hans Ruhe, die tijdelijk Margret Rosloot vervangt. „Een inloop op woensdagmiddag, disco op vrijdaga vond en een themamiddag op de zon dag. Het gaat erom dat de tieners zelf met ideeën komen voor de verdere in vulling. Je kan daarbij denken aan sport, de computer, huiswerk enzo voort. Het kan ook best zijn dat er op vrijdagavond een heel andere groep komt als op zondagmiddag". Stuurgroep Tendenz Organisatorisch is het tienerwerk - net als het jongerenwerk - ondergebracht in een stuurgroep. Daarin zit een aantal jongeren, die in het recente verleden nauw bij het tienerwerk betrokken wa ren. Uit de doelgroep zelf (12 tot en met 15 jaar) zijn er nog niet zoveel actief bij de organisatie van activiteiten betrok ken. „Dat komt vanzelf als we echt van start gaan", meent Ruhe. „We willen actief naar de doelgroep gaan, niet bin nen blijven en wachten. Bijvoorbeeld naar de scholen toe. Margret Rosloot heeft dat in juni gedaan, dat was zeer succesvol". De eigen tienerruimte is multifunctio neel: niet alleen is er een kleine bar, maar ook tafels en stoelen voor de in loopactiviteiten, een tafeltennistafel en zovoort. Alles duidt er op dat een breed aanbod van activiteiten mogelijk is. „Niet alleen een Teenage Dance Club of alleen thematisch", zegt Hans Ruhe, „maar ook creatief en educatief. Tie ten. Je bent een soort katalysator". In dat beeld passen workshops en cur sussen, waarvan er de afgelopen jaren bij Buk Buk een aantal zijn gehouden. Onderwerpen als publiciteit, program mering, theater en PA-opbouw kwamen daarbij aan de orde. Voor dergelijke ac tiviteiten worden deskundigen van bui ten het centrum ingehuurd. Mede hier door maken de vrijwilligers van Buk Buk een enorme ontwikkeling mee. „Er gebeurt heel wat tussen de eerste keer achter de bar van Buk Buk en de laatste activiteit als medewerker", aldus Lan- gedijk. „Hen daarin begeleiden is heel belangrijk. Jongeren krijgen een soort opleiding voor de rest van hun leven". 'Popmuziek is jongerencultuur' Daarnaast ziet Frans Langedijk de pro fessionele ondersteuning vooral ook als een waarborg voor continuïteit van het centrum. „Buk Buk heeft voor de pop muziek bijvoorbeeld de functie van kernpodium in Noord-Holland. Dat legt een zware stempel op het hele ge beuren. Dat moet je stroomlijnen. De basis voor het jongerenwerk wordt im mers gevormd door culturele activitei ten en met name popmuziek hoort daar voor jongeren bij". Dat daarbij wel eens de grens met de commercie wordt overschreden (concerten door bands als De Dijk, The Scene en Lois Lane) is on vermijdelijk, oordeelt de beroeps kracht. Alles bij elkaar is er voor het tiener- en jongerenwerk in Heiloo de afgelopen jaren een compleet nieuwe situatie ont staan. Natuurlijk blijft de inzet van vrij willigers op de eerste plaats staan, maar de jongerenvereniging heeft zich ont wikkeld tot een tiener- en jongerencen trum met een professionele uitstraling. Daarbij vallen talrijke nieuwe elemen ten op. Bijvoorbeeld het feit dat het vroegere gedoogbeleid ten aanzien van softdrugs door het bestuur van de Stich ting Jeugd en Jongeren Heiloo veran derd is in een niet-gedoogbeleid. Eén ding is niet veranderd: het enthou siasme en de inzet van de ruim 70 vrij willigers, die vanaf morgen (donderdag 21 oktober) tot en met zondag 31 okto ber feest zullen vieren vanwege het 25-jarig bestaan van Buk Buk, de inge bruikname van het nieuwe jongerencafé en het officiële startsein voor het Tendenz-tienerwerk in het Brunoge bouw aan de Pastoor van Muijenweg. Elders in deze Uitkijkpost wordt het volledige programma van de feestweek toegelicht. Tienerwerker Hans Ruhe (links) en jongerenwerker Frans Langedijk voor de aanbouw van het Brunogebouw. ners willen dingen uitproberen, dat is een gezonde zaak. Daarvoor moet je de ruimte bieden". De tienersoos Tendenz beschikt letterlijk en figuurlijk over die ruimte, waarbij opgemerkt kan worden dat alle activiteiten alcoholvrij zijn en begeleid worden door de beroepskracht. Sociaal management Heeft de tienerwerker een sterk op de activiteiten gerichte functie, jongeren werker Frans Langedijk heeft meer te maken met sociaal management en co ördinatie. „Bij het jongerenwerk oude stijl kon je met een thematisch pro gramma nog een brede doelgroep berei ken", legt hij uit. „Nu richt je je primair op de medewerkers en de bevor dering van de professionaliteit van het centrum. Als beroepskracht moet je de signalen opvangen en processen opstar- v HEILOO - De warme, maar natte zo mer is weer voorbij en dus' is het de hoogste tijd om er samen een gezellige wintertijd van te maken. Dat kan uitste kend bij café La Strada aan de Kenne- merstraatweg, waar veel activiteiten op het programma staan. Daaronder na tuurlijk het klaverjassen, waarvan vrij dag 22 oktober de eerste drive wordt gehouden. Maar vanzelfsprekend ook weer gezelli ge optredens'van diverse live-bands. De spits wordt afgebeten door dè formatie Room 4 Ten op zaterdagavond 23 okto ber. Een veelzijdige band met eigen nummers en covers van onder andere Joe Cocker, The Rolling Stones, Dan Baird en vele anderen. Op zondag 24 oktober is het de beurt aan de half uit Heiloo afkomstige groep Skyline om vanaf 18.00 uur de La Strada-gangers te trakteren op lekkere muziek. Onder het motto 'Muziek is feest, dus hou het simpel en gezellig' brengt deze formatie rock roll uit de jaren '50, pop beat uit de zestiger ja ren, maar ook rocksongs en slepende ballads uit de jaren '70. Het wordt beslist een grandioos muzi kaal en swingend weekend voor jong en oud in café La Strada. HEILOO - L.B. Briggs SNs. Een nieuw jeansmerk. Ruig en stoer. Vanaf oktober op de markt. Exclusief ver krijgbaar bij de VET-jeansstores. De naam van het merk is afgeleid van één van de eerste zilverzoekers die zich in de vorige eeuw in de zuidelijke woestijn van de Amerikaanse staat Arizona heeft gevestigd. Zilver, in 1877 ontdekt door Ed Schieffelin, had een magische aan trekkingskracht op avonturiers, die de stad Tombstone stichtten. L.B. Briggs was één van hen. Labels en promotie materiaal van de jeans verwijzen naar deze historie. Uitgevoerd in natuurlijke materialen bevestigt de zeer fraai ver zorgde labeling van de broek het stoere en ruige beeld. L.B. Briggs SNs is pure kwaliteit. De gebruikte stof is oersterk. Ook voor het produktieproces is een hoge kwali teitsstandaard het uitgangspunt. De de nim wordt eerst diepblauw geverfd, waardoor na het wasproces het authen tieke Amerikaanse beeld ontstaat. De speciale behandeling van de naden ver sterkt dit effect. MEDEMBLIK - Omdat wij nu electrici- teit gebruiken om door middel van elec- tromotoren de machines in fabrieken of werkplaatsen aan te drijven en treinen te laten rijden en voor andere transport middelen, zoals vliegtuigen en auto's, verbrandingsmotoren of straalturbines gebruiken, zouden we bijna vergeten dat toch twee eeuwen lang de stoomma chine de enige krachtbron is geweest. De eerste stoommachine werd ontwor pen door de Engelsman Newcomen, waarmee water uit een tinmijn kon wor den gepompt. Zijn landgenoot James Watt verbeterde deze machine en maak te hem meer geschikt voor allerlei toe passingen in fabrieken. In Nederland werd de eerste uit Enge land geïmporteerde stoommachine in Rotterdam gebruikt voor het beheersen van het waterpeil van de stadsgrachten (1775). Een halve eeuw later, in 1827, werd de eerste transatlantische reis per stoomschip onder Nederlandse vlag ge maakt door de 'Curacau'. Niet lang daarna werden stoommachines gefabri ceerd op Rotterdam Feijenoord door Nederlandse ingenieurs. De ontwikke ling van Nederland tot industrieland na de Napoleontische tijd is ondenkbaar zonder stoommachines. In het stoommachine museum te Me- demblik, dat het grootste in zijn soort is op het vaste land van Europa, is een groot aantal stoommachines te bewon deren. De machines zijn tot eind okto ber werkend 'onder stoom' te zien. Bij stoommachines zijn de bewegende delen, zoals de krukas en drijfstangen, zichtbaar, in tegenstelling tot bijvoor beeld de automotor. Het is een boeiend gezicht grote stoommachines bijna ge ruisloos te zien werken. In het museum vindt men een grote variatie van deze machines, zoals verticale scheepsmachi nes, welke links- en rechtsom kunnen draaien, en horizontale landmachines, met vliegwielen met een diameter tot 4,5 meter en gewichten tot 6.000 kilo (net zoveel als zo'n zes auto's). Het gemaal, waarin het museum is ge vestigd, diende om vanaf 1869 de polder De Vier Noorderkoggen droog te hou den en had hiervoor vijf centrifugaal pompen. De leeftijd van de tentoon gestelde stoommachines variëert van 30 tot ruim 90 jaar, de vermogens van 6 tot 550 pk. Voor oud-machinisten is het in teressant te weten dat ook een - welis waar kleine (450 pk) - Triple 3 cylinder in het museum staat opgesteld. Op het balkon in de grote hal is een ten toonstelling van het waterschap West- Friesland te bezichtigen, welke gedeelte- HEILOO - Uit de ongekend grote be langstelling voor een vakantie naar In donesië blijkt, dat Nederland in de ban is van de Maleisische Archipel. De voor- malgie Nederlandse kolonie oefent nog steeds een grote aantrekkingskracht uit en terecht. Geen land heeft u zoveel te bieden als dat grote Indonisische rijk met haar 13.500 eilanden, bevolkt door meer dan 180 miljoen inwoners die hon derden verschillende talen spreken waarvan het Bahasa Indonesia de geza: menlijke voertaal is. De cultuur en de onvoorstelbare natuur lijke schoonheid van dit land vormen een onuitputtelijke bron van informatie voor de reiziger. Adembenemende ver scheidenheid aan landschappen, smeu lende blauwgrijze vulkanen, groene rijstvelden, blauwe zeeën en witte stran den omzoomd door palmen, ongerepte regenwouden en koele bergen, dat alles overgoten door een stralende zon. Dat is het land van de Borobudur, de batik en de kretek. Het land van onvoorstel bare tegenstellingen tussen grote steden als Jakarta en de dessa's," tussen vorstendommen en de nog uit het stenen tijdperk levende stammen in Irian Jaya. Dit alles deed enkele aldaar geboren en nu in Nederland wonende Indonesiërs beseffen dat het toch mogelijk moest zijn om nog veel meer Nederlanders met hun moederland kennis te laten maken ook al beschikken zij niet over een dik gevulde beurs. Met de oprichting van de Stichting Het Schone Streven kortweg H.S.S. brachten zij Indonesië dichter bij. Twaalf vrijwilligers, verdeeld over diverse provincies hebben sinds oktober 1991 aan meer dan drieduizend reizigers een prachtige vakantie kunnen aanbie den tegen een ongekend lage prijs. Al leen al vanuit Heiloo ondernamen 50 inwoners de reis van hun leven. ..Daarnaast kan de organisatie, die niet op commerciële basis werkt, vol trots melden dat zij één van hun doelstellin gen nl. het schenken van financiën aan tehuizen in Indonesië óók waar heeft kunnen maken. Regio manager en plaatsgenoot dhr. J. Smeets kan ons melden dat de succesvolle informatiea vonden, die vorige winter werden ge houden, ook nu weer plaats zullen vinden en wel op 19 en 26 november, 8 en 17 december, 14 en 21 januari in het Open Huis te Heiloo boven het winkel centrum 't Loo, aanvang 20.00 uur. Uitsluitend met toegangskaarten, welke kunnen worden afgehaald bij Disco Heiloo in 't Loo a 2,50. Vanaf 15 no vember ook informatie via tel. 072- 335316 op werkdagen van 09.00 tot 11.00 uur. In het artikel over het boek 'Kemajo- ran' van plaatsgenoot J. Hagens werd niet vermeld dat deze uitgave ook ver krijgbaar is in de erkendboekhandel. Liefhebbers kunnen dus ook terecht bij o.a. Libris Boekhandel Deutekom te Heiloo. De Berini's brengen morgenavond 'Groeten uit Rotterdam' in De Beun. HEILOO - Van het duo De Berini's ver scheen onlangs een cd, waarop het pro gramma 'Groeten uit Rotterdam' in verkorte vorm te beluisteren is. Morge navond is het in z'n volledige vorm te zien in het Heilooër theater De Beun. De Berini's bestaan alweer een jaar of tien en op de planken ziet u Annie (Mar jolein Meijers) en Harrie (Hans Keme- ling). Hun eerste programma, 'Het naadje van de kous', vol rock 'n roll nummers met eigen teksten, maakte het oer-Rotterdamse duo wereldberoemd in Nederland. 'Groeten uit Rotterdam' met grotendeels zelfgeschreven num mers, vult inmiddels regelmatig de grote zalen. In 'Groeten uit Rotterdam' belooft het een feestelijke avond te worden, georga niseerd op verzoek van de culturele commissie. Een avond vol zang, dans en cultuur; met muziek uit de Balkan, een diaserie over de Noordafrikaanse ijsvo gel en verrassend variété. Sinds hun vorige programma zijn De Berini's wel wat ouder geworden. Op het podium trekken ze het nog wel sa men, maar thuis trekt Harrie zich steeds vaker terug in zijn schuurtje. Annie daarentegen werkt aan haar ontwikke ling in de hoop ooit internationaal door te breken. Kan Annie Harrie daartoe nog motiveren? 'Groeten uit Rotterdam' is te zien op donderdag 21 oktober, aantang 20.15 uur in theater De Beun in Heiloo. De entree bedraagt 17,50 (cjp/65 15,00). Twee dagen na De Berini's is het de beurt aan Purper om de bezoekers van De Beun een prettige avond te bezorgen tijdens één van de laatste try-outs van het nieuwe programma 'Purper 10'. De kaarten voor deze voorstelling zijn in middels uitverkocht. L.B. Briggs SNs is mannenwerk en maatwerk. Jeans speciaal voor mannen uitgevoerd in een perfecte pasvorm. De nieuwe spijkerbroek is in diverse lengte maten te koop. Dankzij deze verschil lende lengtematen behoort het inkorten van een spijkerbroek tot het verleden. De collectie van L.B. Briggs SNs telt vier modellen. North, East, South en West, waarvan twee modellen "non- fit" met knoopsluiting, een "comfort- fit" met rits, en een recht model met rits. De nieuwe spijkerbroek is vanaf oktober in alle VET-jeansstores ver krijgbaar. Voor de snelle beslissers is er een gratis lederen sleutelhanger. Bij de broeken is een bijpassende leren riem verkrijgbaar. HEILOO - Wie de voorstelling van Falkland heeft gezien zou bijna denken dat deze gesponsord was: merknamen, gebruikt als eigen namen, waren niet van de lucht. Of de sponsors echter te vreden geweest zouden zijn is de vraag. Het was beslist niet de beste voorstelling van Falkland, Martin Affourtit heeft wel eens beter werk laten zien. Het ge heel maakte een wat chaotische indruk. Of dat nu kwam door de grote bezetting (13 spelers) valt moeilijk te zeggen. De positieve kant van het geheel was "de draak" prachtig om te zien en beslist niet angstig voor kinderen en mocht er toch nog een enkeling tussen gezeten hebben, aan het einde van de voorstelling liep de draak in de zaal rond en mocht, wie dat wilde het "beest" even aanraken. Mijn vijfjarige gast van die middag zag zijn eerste theatervoorstelling en was diep onder de indruk van alles wat zich afspeelde op het toneel. In de pauze maakte hij zich ernstig zorgen of het al lemaal nog wel goed zou komen. Een schreeuw naar de tovenaarsleerling dat het nu allemaal maar eens afgelopen moest zijn ontlaadde zijn bezorgde hartje. Het mooie van kindervoorstellingen is dat het recht zijn loop krijgt en het kwaad gestraft wordt, zodat elk kind met een gerust hart de zaal verlaat. Wel ke volwassene overkomt dat nog van daag de dag. Frank Klamer aan het werk in het nieuwe jongerencafé van Buk Buk aan de Pastoor van Muijenweg. HEILOO - Nog geen anderhalf jaar ge leden nam Frank Klamer van Klamer Interieurbouw zijn werkplaats in Heiloo in gebruik. Maar in de korte tijd van zijn bestaan heeft het bedrijf al een uit stekende naam opgebouwd als het aan komt op het vervaardigen van maat- meubilair voor particulieren, bedrijven en instellingen. En dat is niet zo lijk gewijd is aan de waterstaatkundige geschiedenis van West-Friesland en Noord-Holland in oude kaarten, het ge bruik van windmolens voor het pom pen, het versterken van dijken tegen golfslag en gedeeltelijk aan de huidige werkzaamheden van het waterschap. Dit laatste houdt ondermeer in het on derhoud van de dijken, het pompen, de waterzuivering, het uitdiepen van sloten en kanalen, het onderhoud van de bestrating van wegen en het innen van waterschapsgelden Het Nederlands Stoommachine Mu seum is open van woensdag tot en met zaterdag van 10.00-17.00 uur en zondag van 12.00-17.00 uur. Alleen op zaterdag en zondag kan men terecht voor op stoom draaiende machines. vreemd, want de produkten van Klamer Interieur zijn apart en worden in geen winkel verkocht. Frank Klamer is van huis uit meubelma ker. Een aantal jaren werkte hij in dienst van andere interieurbouwers en bij een hotel. In 1991 besloot hij zijn ei gen bedrijf te starten. Vanaf dat mo ment heeft Klamer Interieurbouw ongeveer alles vervaardigd wat op het gebied van interieur denkbaar is: van eenvoudige schuifdeuren in een hotel tot exclusieve meubelen voor een parti culier, van een bank in de wachtkamer van een arts tot toonbanken in winkels. Tijdens het gesprek komen foto's op ta fel: een wandmeubel op maat, een in richting van een wachtkamer of kantine. Maar ook voorbeelden worden genoemd, zoals de etalage van juwelier Simon Peek aan de Stationsweg. „Maatwerk, daar gaat het om", zegt Frank Klamer. „Kijk, iemand heeft een erker van 147 centimeter breed. In de winkel kan hij alleen een kast van an derhalve meter kopen. Bij ons wordt die kast precies op maat gemaakt". Proeven van bekwaamheid leverde Frank Klamer in de afgelopen ruim tien jaar diverse keren af bij het jongeren centrum Buk Buk. In 1982 bouwde hij daar zijn eerste bar in het voormalige zoldercafé. Drie jaar later werden bar en barkast in het nieuwe café op de be gane grond gerealiseerd. En komend weekend, bij de officiële opening van zowel tienersoos als jongerencafé in het Brunogebouw, zijn de volgende bar- meubels van Klamer Interieurbouw voor een ieder te zien. Het ontwerpen van meubelen wordt in een aantal gevallen door Klamer Inte rieurbouw zelf gedaan. Maar ook is er een goede samenwerking met enkele in terieurarchitecten, zoals de Heiloonaar Anne Lawant, terwijl sommige klanten zelf met schetsen (of nog uitgebreider) komen. In alle gevallen wordt tenslotte een exclusief produkt op maat afge leverd. Soms kan dat lastig zijn bij een verhui zing, maar wie eenmaal kennis heeft ge maakt met het vakwerk van Klamer In terieurbouw zal daar graag weer eens aankloppen. Of het dan gaat om een ba lie, stereomeubel, eetbar of kantine inrichting maakt niet uit: Klamer Inte rieurbouw pakt alles aan en levert kwa- liteitsprodukten met een eigen identi teit. Wie m^er wil weten kan telefonisch een afspraak maken: 072-339830.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 6