de cUitkQtn§t Eqi/iipe Coiffures CO M\ DE VRIENDSCHAP AKERSLOOT prettige kerstdagen en een voorspoedig 1994 N Kerstmenu Ij hoveniersbedrijf ZOMERDIJK KEUKENS 2e Kerstdag TRADITIONEEL KERSTBAL Wij van DE VRIENDSCHAP en het Oud-Hollandse Vermaakcentrum 't Speelhoes wensen iedereen I IVI IVI Wij wensen u prettige feestdagen en een gezond en voorspoedig 1994 Inleveren kopij voor de Uitkijkpost Boekverkoop in kerstvakantie PvdA Limmen Limmer Joffers exposeren in NH-kerk Raadsvergadering SV De Vrijheid Politieberichten Feestdagen Sluiting gemeentehuis en gemeentewerf Kerstboom i nzamel i ng Te koop Aanvragen bouwvergunning/ meldingen Voorgenomen medewerking Afgegeven bouwvergunningen/ bouwtoestemmingen Wijzigen grenzen bebouwde kom Peuterspeelzaal Klein Duimpje Kerst in Conquista Bibliotheek Limmen SV De Vrijheid Katholieke vrouwengilde Agenda Limmen of of eetcafe Rijksweg 7 - Limmen - tel. 02205-2330. UW KERASTASE-KAPPER Ned. Bond van Plattelandsvrouwen Kindervoorstelling 'Op weg naar Fabelonia' aanleg en verzorging van uw tuin Rijksweg 35-37 - Limmen. met medewerking van LET OP! Aanvang 19.30 uur UITKIJKPOST 22 DECEMBER 1993 In Limmen kan kopij voor de Uitkijkpost ingeleverd worden bij N. Admiraal. Kennemerstraatweg 429. De kopij dient uiterlijk maandag om 12.00 uur aldaar bezorgd te zijn. Tot 17.00 uur kan men met kopij vervolgens nog terecht bij het kantoor van Drukkerij Uitkijkpost. Rechte Hondsbosschelaan 22 te Heiloo. LIMMEN - De komende twee weken kunt u nog afgeschreven jeugdboeken kopen in bibliotheek Limmen. Mensen die vrijdag 17 december niet geweest zijn, kunnen nu nog komen kijken. De boeken kosten 1,00 per stuk en wor den tijdens de normale openingstijden van de bibliotheek verkocht. Op woensdag 22, maandag 27 en woensdag 30 is de bibliotheek geopend. Daarna worden de boeken opgeruimd. Dus sla uw slag aan het einde van het jaar en kom op een van deze dagen naar Openbare Bibliotheek Limmen, Kapel- weg 6a, Limmen. LIMMEN - Bijna vier jaar nu is de P.v.d.A. vertegenwoordigd in het colle ge van B en W in Limmen. Gesteund door de VVD vormt zij samen met het CDA de coalitie en levert zij de wethou der voor o.a. volkshuisvesting en wel zijn. Gedurende deze vier jaren zijn er heel wat zaken aan de orde geweest. Een ervan is het toekomstige bedrijventer rein. De noodzaak om te komen tot een terrein voor Limmer bedrijven wordt door alle politieke partijen gesteund in de raad. Oorzaken: woningbouw rond reeds lang bestaande bedrijven wordt intensiever, bedrijven kunnen daardoor niet meer uitbreiden. Bovendien zijn ei sen van hinderwet en de milieuwetge ving aanzienlijk verscherpt, het verkeer van en naar de bedrijven neemt toe. Ook vanuit de bedrijven werd een drin gend verzoek gedaan aan de raad om voortvarend te werk te gaan een bedrij venterrein te realiseren. De gronden, die beschikbaar komen bij het verlaten van een bedrijf, kunnen dan een meer op het leefklimaat gerichte bestemming krij gen. Het is daarom nodig dat het ge- meentébestuur meedenkt over wat te doen in het geval een bedrijf wil stoppen of in andere handen overgaat. Onbe grijpelijk is het nu dat er partijen zijn in de raad die de bevoegdheid van het col lege van B. en W. (het nemen van een voorbereidingsbesluit) niet willen steu nen. In wiens belang is dit dan? De PvdA kiest voor een gezond woon- en leefklimaat. Als er aan de rand van het dorp een bedrijventerrein kan komen is zij daar niet op tegen, want zij is immers ook de Partij van de 'Arbeid'. LIMMEN - In het mooie Nederlands hervormde kerkje zullen van 27 decem ber tot en met 2 januari de Limmer Jof fers hun werk tentoonstellen. De Limmer Joffers zijn vijf Limmense kunstenaressen. Zij tonen schilderijen in olieverf en in acryl, aquarellen, beel den en keramiek. Greetje Roelofszen maakt grote kleur rijke schilderijen. Haar gevoelsleven is haar inspiratiebron; emoties, sferen en stemmingen die kleur krijgen en beeld vormen. In 1992 deed zij, op uitnodi ging van de Culturele Raad Noord- Holland, mee aan het project Noord- Holland in proza, poëzie en prenten. Nella van Os studeerde bij de Noorder kunstkring, Tintoretto, Cor Heeck en bij beeldhouwer Karei Gomes. Naast schilderijen met bloemstukken, maakt zij ook aquarellen en bronzen beelden. Nella Hoeft haar onderwerpen niet vér te zoeken; als je goed kijkt, zijn de mooiste dingen heel dichtbij, aldus Nella. Heieen van de Lem schildert al twintig jaar. Zij kreeg les van Adriaan Bos boom in Zaandijk en van Cor van Heeck. Zij probeert in haar werk zoveel mogelijk het impressionisme te benade ren. Kleur en gevoel staan voorop. He- leen schilder vnl. bloemen in de tuin, maar op de expositie zijn ook enkele abstracte schilderijen van haar hand te zien. Ellen van der Dussen maakt in kera miek droomfiguren en fantasievoorstel lingen. Zij is lid van Perspectief, waar zij eerst deel uitmaakte van de kera- miekgroep. Nu werkt zij vooral bij de beeldhouwgroep. Daar heeft zij geleerd groter te werken en naast klei ook speksteen en hardere steensoorten te ge bruiken. Zij krijgt steeds meer de nei ging tot abstraheren. Jeanette Coppens exposeerde reeds vele malen in Noord-Holland haar oliever- schilderijen met mensen en portretten. Sinds een half jaar schildert zij ook stil levens. Licht is heel belangrijk in haar werk. Jeanette is eigenares van Galerie Amber te Limmen. De tentoonstelling van de Limmense Joffers wordt maandag 27 december om 16 uur geopend. De zanggroep A Cappella Musiscala zal daarbij o.l.v. Machteld Merckens enige liederen ten gehoren brengen. Iedereen is welkom bij de opening en op de tentoonstel- lingsdagen. De openingstijden van deze mooie tentoonstelling zijn iedere dag van 14.00-17.00 uur. Adres: N.H. kerk, Zuidkerkelaan 25 te Limmen'. Streekplan LIMMEN - Het college zal bij GS een bezwaarplan indienen tegen het ont werp streekplan Noord-Holland Noord. Men had gedacht met een brief te kun nen volstaan om met de provincie de ontwikkeling van het bedrijventerrein dichterbij te krijgen. Maar omdat de be treffende gedeputeerden pas in februari hun aandacht aan dit probleem kunnen geven besloot het college alsnog een be zwaarplan in te dienen. Limmen wil weten hoe de ontwikkeling van het bedrijventerrein in Deelgebied II er voor staat. Kunnen sociale bedrij ven inderdaad ook naar het bedrijven terrein toe? Dekker (CDA) zegt: „Als dat met zo is ben ik bang dat bedrijven uit Limmen weggejaagd worden". Een eventuele aansluiting op de A9 zou tus sen Heiloo en Limmen moeten komen. Het streekplan is hierover nog onduide lijk. Elke aansluiting ten zuiden van Limmen zal worden afgewezen. Ook over de rekreatieve ontwikkeling van de Oostkant van het dorp Limmen wordt in het streekplan niets terug gevonden. Het is ook bekend dat het landinrich tingsplan Limmen - Heiloo al verre gaand in uit-voering is wijziging daarin zou tot behoorlijke kapitaalsvernieti ging leiden. De Limmer Gemeenschap had grote moeite met het bezwaar schrift, zij vond daarin niets terug van haar minderheidsstandpunt. Privatisering Sporthal d' Enterij De privatisering van de Sporthal is per 1 januari een feit, er is een overeen komst met H. van Rees aangegaan. Hoe het met de huidige personeelsleden zal LIMMEN - Uitslagen 15 december: Klasse E: K. Hooyboer 99 pnt. J. Drenth 99 pnt., Th. Vermolen 98. Klas se A: K. Admiraal 98 pnt. nr. 1 W. Er- kamp 98 pnt.. R. Schaft 98 pnt. Klasse B: Jolanda Hageman 94 pnt. K. Schol 89 pnt. Klasse C: J. Pepping 94 pnt. R. Hageman 90 pnt. J. v. Duyn 89 pnt. Klasse D: R. Wit 95 pnt. John Nuyens 94 pnt. P. v. Duivenvoorde 94 pnt. E. Wyers 94 pnt. gaan daarover bestaat nog grote onze kerheid. Wethouder Snijder drong er op aan hier voor de Kerst nog duidelijkheid over te geven. Het was eerst de bedoe ling dat van Rees het huidige personeel zou overnemen. Hierover kon men het echter niet eens worden, nu zal de ge meente proberen deze mensen te her plaatsen. Van Rees heeft de sporthal voor het symbolische bedrag van 1,00 overgenomen, maar moet dan wel een multifunktioneel centrum bij het nieu we gemeentehuis realiseren. De verenigingen die nu in d' Enterij sporten, kunnen dat blijven doen; over de te betalen huur wordt nog overlegd. De Limmer Gemeenschap vond de risi co's voor de gemeente te groot en zij eiste een bankgarantie en ging derhalve niet akkoord. A. Bruschke (LG) merkte nog op dat het miljoen, voor de finan ciering van het gemeentehuis, op geen stukken na, gehaald wordt. Wethouder Snijder wist deze opmerking te ont zenuwen. LIMMEN - Op 11 december werd de bestuurder van een personenauto door een controleur van de radiocontrole dienst betrapt op het illegaal zenden. De 23-jarige inwoner uit Limmen werd met assistentie van de politie gecontroleerd. De apparatuur werd inbeslaggenomen en tegen hem zal proces-verbaal worden opgemaakt. In de nacht van 12 op 13.december werd er aan de Dusseldorperweg een ruit stuk gegooid. De ruit werd vermoedelijk met een leeg bierflesje stuk gegooid. Aan de Bogerdlaan werd de verdeelkast van de kabeltelèvisie aangereden. De kast werd hierdoor beschadigd. De ver oorzaker, vermoedelijk een rode vracht auto, is na de aanrijding weggereden. Op 12 december werd er aan de Dussel dorperweg, ter hoogte van het parochie huis, een personenauto aangereden. Ook hier vond de veroorzaker het niet nodig om de benadeelde hiervan in ken nis te stellen. Hij/zij reed na de aanrij ding door. Vanaf een bedrijfsterrein aan de Rijks weg, werden onderdelen van een boot trailer gestolen. Op 15 december werd er ingebroken in een woning aan De Wieken. Men kwam binnen na het openbreken van een raam aan de achterzijde van de woning. Ge luidsapparatuur, rijbewijs en girobe scheiden werden gestolen. Op 16 december werd er tussen 07.15 en 08.30 uur een verlichtingscontrole ge houden op de Uitgeesterweg. Er werden voornamelijk op fietsers en bromfiet sers gelet. Het resultaat was 17 bekeu ringen voor fietsers die zonder licht reden; 1 bromfietser reed zonder licht. Vooral met dit regenachtige weer is het zeer gevaarlijk voor fietsers om zonder licht te rijden. De bestuurders van au to's hebben de fietsers dan wegens beslagen of natte ramen, te laat in de gaten, met alle mogelijke gevolgen van dien. Zorg dus voor een goede verlich ting op de fiets. Op de kruising Visweg-Hogeweg-Pa- genlaan werd een telefooncel door mid del van vuurwerk beschadigd. Gevonden voorwerpen: een zilverkleu rig kettinkje met drie hangertjes, goud(kleurige) armband. Openingstijden bureau Limmen: Maan dagmorgen van 09.00 tot 12.00 uur en donderdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even bellen om een afspraak te maken. Tel. 02205-3086 of 072-337676. G IVI N Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Middenweg 3a, Limmen. Telefoon 02205-1456 Op vrijdag 24 december a.s. zijn het gemeentehuis en de gemeentewerf vanaf 12.30 uur gesloten. Op vrijdag 31 december (oudejaarsdag) zijn het gemeentehuis en de gemeentewerf gewoon geopend. De kerstboominzameling vindt plaats op woensdag 5 januari 1994. Tussen 13.30 en 14.30 uur kunnen de bomen worden ingeleverd op het terrein gelegen tussen de Middenweg, J. Valkeringlaan en de Vuurbaak. Tussen 14.45 en 15.45 uur is de inzameling in de hoek Rijksweg/De Omloop. De bomen worden ter plekke versnipperd. Kinderen die een boom jf^fj inleveren ontvangen hiervoor een kleine tractatie. Te koop geprefabriceerde houten woning (zonder ondergrond) staande aan de Westerweg 19 te Limmen, met de verplichting tot sloop en het schoon opleveren van het terrein vóór maart 1994. Belangstellenden dienen hun schriftelijke reactie voor 10 januari 1994 te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Limmen, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. De volgende bouwaanvragen c.q. meldingen van bouwvoornemens zijn ingediend: Schoollaan 7 - vergroten woning en garage - Rijksweg 32 - plaatsen berging c.q. bijkeuken - Roelat 43 - plaatsen schuur - Zomerschoon 87 - plaatsen berging/schuur. De aanvragen liggen niet ter inzage. Op dit moment kan tegen de aanvragen geen bezwaarschrift worden 'ingediend. Burgemeester en wethouders zijn voornemens door middel van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 6 van de Woningwet, medewerking te verlenen aan een plan voor: - bouwen woning op Oudeweg 1 te Limmen. Medewerking kan worden verleend na ontvangst van verklaringen-van-geen-bezwaar van het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. Voorts zijn burgemeester en wethouders voornemens met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan: - bouwen bijkeuken op Sportlaan 6 te Limmen. Vanaf 23 december 1993 liggen deze bouwplannen met tekeningen gedurende 14 dagen voor eenieder ter inzage in het gemeentehuis. Gedurende die termijn kan eenieder bezwaarschriften indienen bij burgemeester en wethouders, Middenweg 3a te Limmen. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/bouwtoestemming te verstrekken voor: - Dusseldorperweg 26 - vergroten woning - Hogeweg 167 - bouwen garage/berging. (art. 1, lid 5 Boswet) De gemeenteraad is voornemens de grenzen van de bebouwde kom van de gemeente te wijzigen. Het ontwerp-besluit met daarbij behorende plattegrond-tekening ligt vanaf 23 december 1993 gedurende 30 dagen in het gemeentehuis ter inzage. 22 december 1993, Burgemeester en wethouders van Limmen LIMMEN - Het bestuur van de Stich ting Peuterspeelzalen Limmen Klein Duimpje wil u graag informeren over het volgende. Aangezien het aantal tele foontjes op ongeregelde tijden steeds meer toeneemt, is er een nieuw telefoon nummer geopend voor het verkrijgen van informatie betreffende de peu terspeelzaal. Dit telefoonnummer is: 02205-2418. Als u dit nummer draait, krijgt u een bandje te horen waar b.v. informatie over de dagindelingen, het verkrijgen van inschrijfformulieren en de betalingen op staat. Als u nog vragen heeft die niet door het bandje beant woord worden, dan kunt u mevr. Karin Min alleen op maandagavond tussen half acht en acht uur bereiken op tele foonnummer 02205-2817. LIMMEN - Even een korte terugblik op het afgelopen weekend. Zaterdagoch tend was een groot succes. Er waren maar liefst 40 kinderen bij onze activi teit. Zaterdagavond was er voor de tie ners een disco, wat ook een erg ge slaagde avond opleverde. Komend weekend draaien we met een beperkt programma i.v.m. de kerstda gen. Zoals begrijpelijk zijn wij gesloten op eerste kerstdag. Verder draait ons programma gewoon door. Vrijdaga vond zijn we voor de jongeren geopend vanaf 20.00 uur tot ongeveer 1.00 uur. We proberen onze muziek enigszins aan te passen, om zo bij te kunnen dragen aan een gezellige kerst. Ook op tweede kerstdag zijn We geopend. We openen dan onze deuren om 14.00 uur en gaan door tot ongeveer 18.00 uur. Verder zijn wij op woensdagmiddag ge opend vanaf 16.00 tot 18.00 uur. Deze middag is voor de tieners van 12 tot 16 jaar. Woensdag 29 december hebben we een sportmiddag georganiseerd in de sporthal aan de Hogeweg. Degenen die hieraan mee willen doen dienen om 14.00 uur aanwezig te zijn in de sport hal. Na deze activiteit gaan we naar Conquista voor de prijsuitreiking voor het winnende team. Na deze prijsuitrei king draaien we nog een leuke film. Ie dereen die heeft meegedaan aan deze activiteit krijgt een gratis consumptie. De entree voor deze activiteit is gratis. LIMMEN - Op de vrijdagen 24 en 31 december is de openbare bibliotheek Limmen aan de Kapelweg 6a gesloten. Voor de andere dagen gelden de norma le openingsuren. LIMMEN - Uitslagen van 8 december: Klasse E: J. Drenth 99 pnt. Klasse A: W. Verzijlenberg 96 pnt., R. Schaft 95 pnt., C. Onderwater 92 pnt.; Klasse B: P. Walbeek 95 pnt., J. Hageman 94 pnt.; Klasse C; J. Pepping 96 pnt., A. Engel 90 pnt.; Klasse D: E. Weijers 92 pnt., R. Wit 91 pnt., J. Nuijens 90 pnt. LIMMEN - Onze kerstavond van 15 de cember begonnen we met een H. Mis. Aansluitend werd de avond voortgezet in het Party Centrum Sint Maarten. In een feestelijk versierde zaal, werden de dames welkom geheten door de voorzit ter. Waarna we konden genieten van het optreden van de Miller Sisters, wat een schot in de roos bleek te zijn. Prachtige kerstliederen werden er ge zongen dat werd afgewisseld met ge dichten en overdenkingen. Tijdens de pauze werden de wijkleidsters en de da mes van het reiscommissie in het zon netje gezet, als dank voor hun inzet werd hen een attentie aangeboden. Ook werd er een collecte gehouden ten bate van ons spaarproject. Na de pauze werden alle dames getrakteerd op een glaasje wijn met een slaatje, wat goed in de smaak viel. Na een laatste optreden van de Miller Sisters, werd hen een envelop met in houd overhandigd welke zij schenken aan een goed doel. Hierna sloot de voorzitter de avond. We kunnen terug zien op een wel zeer sfeervolle en ge paste avond. WILDPA TE met cumberlandsaus en diverse sla soorten of SALADE met diverse soorten vis en paprika ROMIGE ASPERGESOEP GEBONDEN OSSESTAARTSOEP HAZERUGFILET met vossebessensaus GEBAKKEN KOGELBIEFSTUK met een hoedje van paddestoelen rode wijn saus KERST DESSERT f 57,50 per persoon reservering gewenst Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: tel. 072-334316. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Stichting Interkruis Noord-Kennemerland Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkgebouw, Middenweg 26a, 1906 AR Limmen. Ouder- en kindzorg: spreekuur ma. t/m LIMMEN - In de prachtig versierde zaal van Cultureel Vredenburg hadden 'wij op 14 december onze Kerstavond. De goed verzorgde broodmaaltijd en het prachtige toneelstuk "Kerstmis 65 opgevoerd door de Plattelandsvrouwen uit Heiloo hebben ons deze avond veel genot en plezier gebracht. De opkomst van onze leden was buitengewoon en naar wat wij als bestuur hebben ge hoord was de avond zeer geslaagd. He laas kunnen wij deze avond volgend jaar niet meer vieren in Cultureel Cen trum Vredenburg omdat het een andere bestemming zal krijgen, en moeten wij met pijn in ons hart een andere ruimte zoeken. LIMMEN - Wegens groot succes wordt de kindervoorstelling 'Op weg naar Fa belonia' herhaald en wel op woensdag 29 december om half drie 's middags. 'Op weg naar Fabelonia' is een kinder voorstelling met Peter Dekker en Lida Winder, voor kinderen vanaf 6 jaar en hun ouders. Peter, de tovernaarsleerling zal het nooit leren. Zeker niet nu zijn leer meester gestorven is en hij alleen achter blijft, met als enige erfenis een doosje. Als hij toch echt wil leren toveren, zal hij op zoek moeten naar het land Fabe lonia. Maar de weg naar Fabelonia is verschrikkelijk moeilijk, want hij komt allerlei geheimzinnige dingen en rare mensen tegen. Toch gaat Peter vol goe de moed op weg, omdat hij denkt dat er altijd wel mensen zijn die hem willen helpen. Dat het een moeilijke maar avontuurlijke reis zal worden waarvan de afloop nog onbekend is, dat is zeker. Veel hangt af van de hulp die hem wordt geboden. Daartoe zal Peter meer dan eens een beroep moeten doen op de kinderen of de ouders in de zaal. Dat betekent dat jullie niet zomaar vanaf je stoel toe hoeven te kijken, maar dat sommigen van jullie ook echt op weg gaan naar dat fabelachtige wonderland. Voor het zover is zal de heks van Hoem papa onschadelijk moeten worden ge maakt en moet de koningin weer lachen. Je begrijpt het al, Peter heeft jullie nodig! Op woensdagmiddag 29 december in het Partycentrum St. Maarten. We beginnen om half drie en de zaal is open om half twee. Kaarten a 3,50 zijn in de voorverkoop verkrijg baar bij: Fam. Kerssens, Molenweg 41, te Limmen. Ook zijn er kaarten aan de zaal verkrijgbaar. Kerk weg 24 1906 A W Limmen tel. 02205 - 3646 02205-3838 ja*» vrij. 8.30-9.00 en van 12.30-13.00, tel. 02205-4275. Volwassenenzorg: spreekuur ma. t/m vr. 12.30-13.30 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u de alarmcentrale bellen: tel. 072-619818. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder telefoon nummer 1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. Afdeling sociale zaken: open spreekuur op maandag en donderdag van 9.00- 12.00 uur. Buiten deze tijden kan men terecht na een telefonische afspraak (tel. 1456). Gezinsverzorging, Ouderenhulp en Alphahulp Stichting Noord Kennemerland/Noord -Holland Midden. Hoofdkantoor: Nas- saulaan 30, 1815 GL Alkmaar. Voor hulp bij problemen in de verzor ging van uw huishouden. Spreekuur da gelijks van 8.30 tot 9.30 uur. Telefoon: 072-127066. Voor acute hulp na 17.00 uur en in het weekend: tel. 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/ 19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenartsen Dierenkliniek Castricum, Laan van Al- bertshoeve 140, Castricum, tel. 02518-' 54345. Dierenartsen: H. Wolters en mw. S. Asyee. Spreekuur zaterdag 13.00-14.00 uur, verder volgens telefo nische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotter bloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u even tueel automatisch doorgeschakeld. Be handeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Jans- sen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 02205-1410. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: S. Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 02205-1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars; privé 02513-15563 (tussen 18.00- 19.00 uur). Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 3220, of bij Karin Min, Burg. Nieuwenhuysenstraat 12, tel. 2817. Spreekuur: iedere dinsdag van 9.15- 10.30 uur in De Wollewei, tel. 2951. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Lim men, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim men. Afspraken: 072-335148. Shoreline

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 18