fctNTf Informatierubriek van de gemeente Heiloo I Kerstboom inzameling En als klap op de vuurpijl HEILOO Openingstijden gemeentehuis en dienstregeling Reiniging Oudjaar-Nieuwjaar Vuurwerk Commissie Openbare Werken, Beplantingen en Sociale Zaken Ontwerp-beschikkingen Wet milieubeheer. Expositie in het gemeentehuis van Heiloo Ingediende bouwaanvragen Nieuw bouwplan Burgerlijke stand Bekendmaking Verordeningen oliebollen, appelflappen, appelbeignets, appelbollen, sneeuwballen en andere KLAPSTUKKEN van Uw Echte Bakker De Bakker v.d. Hoek en zijn medewerkers wensen U een PRETTIGE JAARWISSELING en een VOORSPOEDIG 1994 O Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo Openingstijden 8.00 tot 12.30 uur 331 344 Uitnodiging Nieuwjaarsbijeenkomst gemeentebestuur Commissie Financiën en Personeelszaken 7- dagelijks het verst in brood en banket PAGINA 4 UITKIJKPOST 29 DECEMBER 1993 - Op vrijdag 31 december 1993, Oudejaars dag, is het gemeentehuis de gehele dag gesloten. - De bedrijfscontainers worden in plaats van op 31 december (Oudjaar) nu ge leegd op 30 december a.s. - Op maandag 3 januari 1994 is het ge meentehuis voor het publiek vanaf 10.00 uur geopend in verband met de nieuw jaarsbijeenkomst voor het gemeenteperso- neel. De reinigingsdienst zal deze dag wat later op pad gaan. Laat uw bak gerust buiten staan: hij wordt in ieder geval (hoewel wat later) geleegd. - Verkoop van vuurwerk In het Vuurwerkbesluit, april 1993, staat dat er met ingang van de jaarwisseling 1993/ 1994 een verkoopperiode voor vuurwerk is van drie dagen voor de jaarwisseling. Dit betekent dat dit jaar de verkoop van vuurwerk toegestaan is op 29, 30 en 31 december. - Het afsteken van vuurwerk Vuurwerk mag afgestoken worden alleen vanaf 31 december 22.00 uur tot 1 januari 02.00 uur. - Overlast van vuurwerk Natuurlijk is vuurwerk afsteken een aardige traditie. Minder aardig wordt het als vuurwerk -overlast geeft. Denk hierbij aan het schrikef- fect bij ouderen, kinderen en huisdieren. Ook de rommel die er van komt en die we op nieuwjaarsochtend zien liggen geeft overlast. Opruimen is niet alleen netjes maar voor komt ook ongelukken. - Het gevaar van vuurwerk De rommel op de ochtend van 1 januari is vervelend en ook gevaarlijk. Half afgescho ten rotjes en pijlen zijn voor iedereen die ze nog wil laten knallen levensgevaarlijk. Voor zowel voor als na Oud en Nieuw geldt: Je bent een rund als je met vuurwerk stunt!!! De eerstvolgende openbare vergadering van de commissie Openbare Werken, Beplantin gen en Sociale Zaken vindt plaats op don derdag 6 januari 1994 om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, oude ingang Raadhuisweg. De agendapunten voor deze vergadering zullen bekend worden gemaakt in de Uitkijk post van 5 januari as. Er wordt weer in Heiloo een kerstboom inza meling gehouden. Er is gelegenheid de kerstbomen in te leve ren op vrijdag 7 januari 1994, tussen 's mor gens 11.30 uur en 's middags 16.30 uur op de volgende plaatsen: 1. parkeerplaats zwembad 't Baafje; 2. parkeerterrein aan de Loet; 3. Centrum Ypestein (ter hoogte van de Grosmarkt). Het zal dit jaar voor de zesde achtereenvol gende keer zijn, dat de kerstbomen niet meer worden verbrand, maar versnipperd zullen worden. Dit met het oog op het voor komen van luchtverontreiniging. De belasting voor het milieu is hierdoor minder groot. De ervaring uit voorgaande jaren heeft ge leerd, dat ondanks de kerstboominzameling, vele kerstbomen later toch nog via het huis vuil worden meegegeven. Daarom is dan ook nu gekozen voor een datum na Drie Koningen 6 januari), zodat alle kerstbomen via deze inzameling kunnen worden aangeboden. Wij verzoeken u dan ook dringend uw boom op genoemde datum en plaats aan te bieden. Voor iedere ingeleverde kerstboom wordt een bon verstrekt. Een bon geeft recht op een versnapering, 10 bonnen kunnen wor den ingewisseld tegen een boekenbon ter waarde van 5,00. Heeft u vragen, bel met de afdeling Groen en Landschap, telefoon nummer 313 234. Op 3 januari 1994 houdt het gemeentebe stuur van Heiloo de jarlijkse nieuwjaarsre ceptie. Dit jaar is de bijeenkomst op het gemeentehuis (ingang Raadhuisplein) van 19.30 - 21.00 uur. ledereen is hierbij uitgenodigd en van harte welkom. Misschien had u geen gelegenheid op de Gemeentedag aanwezig te zijn bij de ont vangst van nieuwe inwoners. Dit is dan wellicht een leuke gelegenheid eens op het gemeentehuis langs te komen. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn op de ondergenoemde aanvragen om een ver gunning ingevolge de Wet milieubeheer posi tief te beschikken, onder oplegging van een aantal voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu; Milan Industriële Handelsonderneming (H.J.M. Koopmans), Maas Geesteranus- weg 6, 1851 BP HEILOO, voor het inwer king hebben van een inrichting voor het vervaardigen van onderdelen voor het assembleren van imitatie houtvuren op aardgas, gelegen op het perceel Wester- weg 198 D te HEILOO. ARRO Reclame, De Wagenmaker 8, 1851 PX HEILOO, voor het oprichten en inwer king hebben van een inrichting voor het fabriceren van reclameteksten, gelegen op het perceel De Wagenmaker 8 te HEI LOO. Revisievergunning: A.J. van der Steen, Hoogeweg 26 D, 1851 PH HEILOO, voor het inwerking hebben van een inrichting voor het schoonspoe- len van witlofpenen, c.q. het stallen van vrachtwagens t.b.v het vervoer van agrari sche produkten, gelegen op het perceel Hoogeweg 26 D te HEILOO. De eerstvolgende openbare vergadering van de commissie Financiën en Personeelszaken vindt plaats op donderdag 6 januari 1993 om 21.00 uur in de zaal van het gemeente huis, oude ingang Raadhuisweg. Op de agenda staat onder meer het volgen de punt: 1Krediet renovatie riolering Oude Kenne- merstraatweg. De aanvragen, ontwerp-beschikkingen en andere op de zaak betrekking hebbende stukken liggen in het gemeentehuis van Heiloo, afdeling VROM, kamer 110 afdeling Milieu, ter inzage en wel van donderdag 30 Indien daarom telefonisch/schriftelijk wordt verzocht kan gedurende dè terinzagelegging een openbare zitting worden gehouden. Tijdens deze zitting kunnen mondeling be zwaren worden ingebracht. Men kan dan over de aanvraag en de ontwerp beschikking van gedachten wisselen met het bevoegd gezag, eventueel de aanvrager en de overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig schriftelijk en mondeling bezwaren hebben ingebracht tegen de ont- werp-beschikking kunnen later beroep instel len bij de Raad van State, tenzij wordt aan getoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te dienen, dan- wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. december 1993 tot en met maandag 31 januari 1994 iedere werkdag van 09.00 tot 12.30 uur alsmede op het bureau van de Rijkspolitie, Kennemerstraatweg 356, alhier, op de vrijdagavonden 31 december 1993 t/m 28 januari 1994 van 18.00 tot 21.00 uw. Desgewenst kan op de afdeling VROM (af deling Milieu) kosteloos een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Na 31 januari 1994 kunnen de stukken tot het einde van de termijn waarbinnen beroep tegen de beschikking kan worden ingesteld, worden ingezien na afspraak met de afdeling VROM (milieu). Schriftelijke bezwaren kunnen door een ieder tot en met 31 januari 1994 worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo. Bezwaarden kunnen daarbij verzoeken dat hun persoonlijke gegevens niet bekend wor den gemaakt. Er is weer een expositie in de gangen en de hal van het gemeentehuis. Van Tine Poelsma hangen er schilderijen, die een overzicht vormen van een gedeelte van haar werk. Asta Kettler stelt haar bronzen sculpturen ten toon. De expositie is iedere werkdag te bezichtigen van 08.00 - 12.30 uur en van 13.30 - 16.30 uur. Deze werken blijven hangen en staan tot 5 januari 1994. Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. Opgemerkt wordt, dat in dit stadium nog niet bekend is of aan de verzoeken meegewerkt kan wor den. Eventuele bouwvergunningen alsmede voornemens om vrijstelling te verlenen zullen te zijner tijd worden gepubliceerd, waarna de mogelijkheid bestaat de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Slootenslaan 6, A. Wessel-Leek - oprichten paardenstal. Baetenburg 54, P.A.M. van Hove - vergroten woonhuis. Ypestein Zuid-Oost II, Stichting Eigen Wo- ningbezit Alkmaar - oprichten 24 woningen. Bosvaren 31, M.P.S. Groefsema - vernieu wen schuur. HarreJaers 15, J. Stoopman - vergroten woonhuis. E.J. Potgieterweg 40, R.G.A. Manshande - vergroten woning. Kennemerstraatweg 504, E.A.M. Manshande - plaatsen woonhuis. De Waard 111, K.T.J. Kuiper - vergroten woonhuis. Baijershoffweg 45, Tennisvereniging H.S.V. - vergroten tenniscomplex. De Wildtlaan 14, J.M. van de Broek - vergro ten Woning (bijkeuken). De Wildtlaan 12, C.W. Hink - vergroten wo ning (bijkeuken). Oosterzijweg 11, A.J. Dieleman - vergroten woning (serre). Burgemeester en wethouders maken be kend, dat zij vöornegiens zijn bouwvergun ning te verlenen aan de heer M. Brouwer-de Koning, Kennemerstraatweg 432 te Heiloo voor het plaatsen van een mestkelder en on- derkelderde sleufsilo t.b.v. het agrarische bedrijf. Het ontwerp-besluit ligt met het bouwplan en de daarbij behorende stukken vanaf donder dag 30 december 1993 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentese cretarie, afdeling VROM, op werkdagen tus sen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak nr. 313 152). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verle nen schriftelijk gemotiveerd bezwaren indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Informatie tot en met 16 december 1993 Geboorten Nick, zoon van Schipper, Albert J. en van Helvert, Anna C. Johannes N., zoon van Burger, Cornelis N. en Duinmeijer, Clasina J.G.M. Nicky, dochter van Geesken, Eduard F.J. en Bohncke, Danielle A.E. Marco, zoon van Admiraal, Paulus N.J. en Stallinga, Myranda L. Kimberley, dochter van Wijker, John H.S. en de Waard, Simona D. Elders geboren Anna A., dochter van Ranzijn, Michel A.M.M. en Lange, Silke. Sam J., zoon van Rooker, Johannes H. en Ie Loux, Eduwarda M. Judith J., dochter van van Beek, Henricus J.T. en de Man, Grietje P. Mayla, dochter van van den Bos, Cornelis P. en Valstar, Carla H. Irene A., dochter van Schokker, Gerard M. en Kroon, Catharina M.M. Dario, zoon van Jongerius, Rudolf A. en Monchieri, Maria T. Falko, zoon van de Graaf, Adelbertus en Dudock, Maria B.E. Kelly, dochter van Pieters, Jan A. en Jansen, Hendrika. Huwelijksaangiften Ouwejan, Rolf E. en Derksen, Cecile. Noort, Gerardus J.B. en van Reeuwijk, Brigit. Huwelijken Venneker, Paulus J.M. en Das, Doreen. Waterdrinker, Nicolaas en Wijsma, Geraldine M. Overleden Mooij, Johannes. Randoe, Melanie M.F.A., weduwe van Groot. Beekman, Jacobus L.l. Belderok, Cornelia M., weduwe van Vermue- len. van Overloop, Elisabeth H. Bakker, Elisa F.C., weduwe van Doedens. Diepeveen, Cornelia, weduwe van van der Roest. Wijckelsma, Pieter C. Elders overleden Geels, Bernardus J. van Laar, Jietske A., echtgenote van Blok dijk. van Gijlswijk, Cornelis A.M. Buiter, Tammo. de Munnik, Ludovicus J.L. Koster, Janke, echtgenote van Jaspers. Het Raadsbesluit van 2 november 1993 tot vaststelling van de tiende wijziging van de Verordening Toeristenbelasting is op 30 november 1993 goedgekeurd door Gedepu teerde Staten van Noord-Holland. Het Raadsbesluit van 7 oktober 1993 tot wijziging van de Verordening op de heffing en invordering van leges is koninklijk goed gekeurd op 9 november 1993. De desbetreffende besluiten liggen ter inza ge op het gemeentehuis, afdeling Belastin gen. In de Uitkijkpost van 5 januari 1994 vindt u een overzicht van de nieuwe tarieven van belastingen en heffingen. Begin maart zal er een folder over de belas tingen en heffingen huis-aan-huis worden verspreid waarin u op uw gemak kunt nale zen om welke belastingen het gaat, welke mogelijkheden er zijn om gehele of gedeelte lijke kwijtschelding te krijgen, enz. GEtMZjES Heerenweg - tel. 331960 Kennemerstraatweg - tel. 337915 e

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1993 | | pagina 4