Slagerij Kramer damesafdeling NU RESTANT WINTERCOLLECTIE 1/2 PRIJS J Van Os <-\ Damesmode W 't Loo BAK KERIJ kAANDÏ 4 TOMPOUCEN 5 KRENTEN BOLLEN ZOON iöpeng© Alle Pizza's en Pasta's 1150 Verenigings- nieuws? Lees het elke week in de Uitkijkpost A3 Politie berichten? Lees ze elke week In de Uitkijkpost. ech(.e iLnliannsc fieufien .NZ> Reeds 10 jaar 'n begrip in Heiloo hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken! Weekreklame 2.95 3.95 8.95 Graag tot ziens bij: hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken! 1. e Politieberichten Heiloo Reünie J. P Hasebroekschool Bridge club Sans Atout Live Music bij La Strada Zaterdag a.s. C.D.A.-fietsrondje Kursus origami - architectuur (Japanse papiersnijkunst) Voor de snelle beslissers! Foresters 5 in het nieuw Oproep Big Buk Buk band Battle Tendensnieuws Nationale wedstrijden typen, tekstverwerken en steno 20 januari informatie-uur CDA Nieuw bij het balletcentrum trimstep en juniordance in Heiloo Dames bridgeclub Sans Atout Damclub Heiloo TANDPROTHETICUS tel. 072-330175 fax 072-335644 D£uri- Hoort U al bij Het Noordhollands Landschap? 12.95 10.95 10.95 tel. 072-330175 fax 072-335644 DEZE WEEK EXTRA VOORDELIG: GELDIG VAN DONDERDAG T/M ZATERDAG Voor reparatie of vervangen van uw Centrale Verwarmingsinstallatie of warmwatervoorziening heeft u een installateur nodig die kwaliteit levert en garant staat voor zijn werk!! Centrale Verwarming Warmwater ENERGIE »K« BEHEER Elke dinsdag OPENINGSTIJDEN: Dinsdag t/m zondag van 17.00-2-3.00 uur Kennemerstraatweg 107 - Telefoon 072-338080 Aangesloten bij Alleanza culinaria Ristoranti Italiani Ook ruimte voor gezelschappen. PAGINA 10 UITKIJKPOST 19 JANUARI 1994 HE1LOO - Sinds 1 januari 1994 is er in de politie-basiseenheid Noord Kennemerland-Oost een Woning- Inbraken-Projectteam (WIP) ingesteld. Het doel daarvan is het aantal inbraken in de gemeenten Heiloo, Akersloot en Limmen terug te dringen, op te lossen en indien mogelijk te voorkomen. In verband hiermede wordt ook de hulp van de bevolking gevraagd omdat de politie het NIET ALLEEN kan. Over iedere bijzonderheid/verdachte situatie wordt u verzocht de politie altijd te in formeren. De politie is dag en nacht op straat en ook telefonisch bereikbaar. Op de Kennemerstraatweg werd een brommer gecontroleerd. De brommer had teveel vermogen en maakte teveel geluid. Aanleiding voor de controle was de snelheid waarmede gereden werd. Uit een in aanbouw zijnde woning aan de Boekelermeerweg werd een compres sor gestolen. Om binnen te komen werd een raam geforceerd. Aan de Breedelaan werd door een in sluiper geld gestolen uit een bijkeuken. De bewoners waren thuis. Op de Curtiuslaan werd van een woning de schuifpui opengebroken. Een van de bewoners was thuis en stoorde de inbre kers. Er wordt voorlopig niets vermist. Bij een 3-tal winkels in het Winkelcen trum Het Hoekstuk werd geprobeerd in te breken. In een geval lukte het om bin nen te komen. Uit die winkel wordt niets vermist. Door de Marechaussee werd een vrouw met haar auto van de weg gehaald om dat haar rijgedrag daartoe aanleiding gaf. De politie deed het verdere onder zoek. De adem-analyse wees uit dat de vrouw teveel alcohol had gebruikt. Proces-verbaal wordt opgemaakt. Winkeldiefstallen werd gepleegd bij de Hema (3x) en de Boer. De daders wer den betrapt door de bedrijfsbeveiliging. Het ging om lingerie, sigaretten, choco lade, lipstick. Bij de Grosmarkt werden geprobeerd kratjes met lege flessen te stelen, maar het personeel-was alert. De dader ging er vandoor, zijn naam is bekend. On derzoek volgt. In 't Loo werden stickers verkocht over zeehondjes. De politie heeft de verko pers voor onderzoek meegenomen naar het bureau. Na verhoor konden zij weer gaan. Er is contact geweest met de Offi cier van Justitie. Het onderzoek loopt nog. De verkoop gebeurt veelal op com merciële grond, dus de verkoper en zijn organisatie wordt er beter van. Niet de Zeehondjes. Wilt u uw geld aan dat doel besteden, dan zijn daar de bekende or ganisaties voor. U weet dat uw geld dan goed terecht komt. Op de kruising Malevoort/Baetenburg was een aanrijding tussen een auto en een brommer. De auto en de brommer reden elkaar tegemoet over het Male- voort. De auto sloeg af en de brommer botste op de voorkant van de auto. De bestuurder van de brommer werd naar het ziekenhuis gebracht en kon daarna huiswaarts. Hij had een gekneusd been. Op de Heerenweg werd een ladder gezet tegen een bedrijfsauto. De ladder viel door de harde wind om en tegen een voorbijrijdende auto, die daardoor schade opliep aan de voorruit en spatbord. Bij het NS-Station verdween een brom mer. De eigenaar vond de brommer te rug bij het postkantoor. Ingebroken werd in een woning aan de Kanaalweg. Door verbreking van een raam kwam men binnen. Ontvreemd werd de videorecorder. Ook op de Bayershoffweg werd inge broken in een woning. Uit de woning werd geluids- en videoapparatuur en een televisie gestolen. De spullen zijn door de voordeur afgevoerd met een mogelijk voor de deur dan wel in de buurt staande auto. De inbraak vond op 13 januari tussen 9.00-15.00 uur plaats. Getuigen worden gevraagd de politie te bellen tel. 337676. De spoorwegpolitie heeft 13 fietsen ver wijderd uit de stallingen bij het NS- station. De fietsen staan nu op het poli tiebureau. De politie heeft sinds kort ook een mo torsurveillance ingezet in de gemeenten Heiloo, Limmen en Akersloot. Diverse weggebruikers hebben dat inmiddels er varen. Voor verkeerd verkeersgedrag werden diverse bekeuringen opge maakt. Ook brommers werden door de motorsurveillance gecontroleerd. Twee brommers werden naar het bureau ge bracht waar uit technisch onderzoek bleek dat ze opgevoerd waren en daar door te hard konden rijden en teveel la waai maakten. Op de kruising Ewisweg/Pastoor van Muijenweg verleende een fietser geen voorrang aan een auto. Voor onderzoek werd de fietser naar de huisarts ge bracht en kon daarna huiswaarts. Inbraak in een woning aan de Wester- weg. Via de achterzijde van de woning kwam men binnen. Nog niet bekend is, wat er ontvreemd werd. De inbraak vond plaats op vrijdag 14 jan. tussen 13.30-19.45 uur. Elders op de Wester- weg werd ook ingebroken. Het was een leegstaande woning. Er werd niets vermist. Bij de drogisterij 't Kruitvat aan de Raadhuisweg werd vrijdagmiddag kort na 3 uur door een man een 3-tal potten creme gestolen. Ondanks een zoekactie werd hij niet meer gevonden. Zij signa lement: leeftijd tussen de 20 en 30 jaar, ongeveer 1.80 meter, spijkerbroek en jack met blauw er in, lang donkerblond haar. Vanaf een racefiets in de NS-stalling werd het voorwiel gestolen. Uit een auto op de Dors werd de radio cassetterecorder gestolen. Uit de hal van de sporthal aan het Ze venhuizen werd een sporttas met inhoud ontvreemd. Door de politie werd in Krommenie een auto gecontroleerd. De bestuurder rea geerde niet op het stopteken. De achter volging werd ingesteld. In Limmen lukte het niet die auto te laten stoppen. In Heiloo op de Kennemerstraatweg lukte dat wel. De 3 inzittenden van de auto konden worden aangehouden. De auto bleek eerder in Alkmaar te zijn gestolen. Vanaf de Waard werd een grijze Fiat Ti- po gestolen het kenteken XS-77-HJ. Van een aantal auto's op de Karremel werden buitenspiegels vernield. Gevonden voorwerpen: Gevonden: Sleutels, gouden ring en 3 bloedkoralen, donkerrode sjaal, bodywarmer blauw zwart, blauwe handschoenen, zwart le ren dameshandschoenen en blauwe sjaal. HEILOO - Vrijdag 22 april a.s. om 20.30 uur organiseert de J. P. Hase broekschool een reünie n.a.v. het 30-jarig bestaan en de fusie met de Von delschool. Heeft u belangstelling voor deze avond, stort dan 10,00 per per soon op rek.nr. 43.76.79.039 (postgiro 2162) t.n.v. mevrouw S. de Nooijer. Wij hopen op deze avond veel oud leerlingen en oud-leerkrachten te mogen verwelkomen. Zegt het voort! Uitslagen maandag: A-lijn: 1 2A fam. Schaffer, ds. Bakker de Waal, fam. Diepen 55%; B-lijn 1 Haafkens - v. Zo meren 65,4%, 2. J. Arnoud- de Groot 59,2%; C-lijn 1. fam. Slob 59,4%; 2. ds. Steeg - Visser 56.8%; D-lijn 1. Krieger- Overtoom 61.7%, 2. ds. Stark- Bruyckere 60.4%; E lijn 1. ds. Schooten-Visser 58.3%, 2. ds. Beentjes- Visser 57.5%; F-lijn Zi ds. de Jong-de Winter 60.4%, Zi ds. Avis-Boelhouwer 60.4%. HEILOO - Zaterdag 22 januari is er non stop muziek bij Café La Strada m.m.v. The Klitterband en Night Train. De groep speelt nummers van o.a. The Sto nes, The Police en U2, maar schroomt ook niet om Hollandstalig werk van o.a. Doe Maar, Drukwerk en Normaal te spelen. The Klitterband is: drums, Peter Koot, Bas, Rob de Winter, Gitaar, Martijn Res, zang, Theo Leering. De groep Night Train is al beter bekend bij La Strada, deze jongens spelen voor namelijk blues, maar nummers van Herman Brood laten ze even zo goed de revue passeren. Het wordt weer gezellig bij, La Strada. Tot 22 januari!! Maar eerst op vrijag 21 januari Klaverjassen! HEILOO - Zaterdag aanstaande zal het CDA Heiloo een ongebruikelijke vorm van samenwerking laten zien tijdens hun tweemaandelijks fietsrondje. Het fietsrondje zal geheel gewijd zijn aan de Heilooër verkeerssituatie. De fractiele den willen zich op de hoogte stellen van de actuele verkeersknelpunten en ver keersgevaarlij ke situaties, waarop zijn door inwoners gewezen zijn. Heeft u ook nog punten van aandacht dan kunt u deze doorgeven aan mevr. Evalyn Schoutsen-Bolten, tel. 334319. Dat der gelijke signalen nut hebben blijkt onder andere uit het zebrapad op het Male- voort. Dat kwam tot stand mede door de goede contacten van ouders van de scholen met de CDA-fractie. Ook het informatie-uur dat het CDA op donder dagavond om 19.30 uur organiseert in het Open Huis kan men benutten om te praten over verkeerssituaties. Het fiets rondje start op zaterdag a.s. om 11.00 uur bij Termeijen. Geïnteresseerden zijn hierbij uitgenodigd om de tocht mee te fietsen. HEILOO - Het Nivon Heiloo start op 2 februari weer een cursus Origami- architectuur. In 6 lessen op woensdaga vond éénmaal in de veertiendagen in het Open Huis o.l.v. Frida Stoop wordt u deze techniek geleerd. Al zijn de Kerst dagen voorbij toch kunt u met deze techniek vele verschillende kaarten ma ken voor b.v. verjaardagen, Pasen e.d. of zomaar een ruimtelijke voorstelling (driedimensionaal). Bij deze cursus hoort een materialenpakket, zoals snij- mat, hobbymes en lineaal met metalen strip ca. 30,00 en een lesmateriaal pakket a 12,50 (120 grams gekleurd karton en patronen). Kosten: Nivon- leden betalen voor de cursus 41,00 en niet-leden 54,50. U kunt informatie inwinnen of zich opgeven bij Reina Mulder, tel. 072-333127 of Lineke Mul ler, tel. 072-334576. Het 5e zaalvoetbalteam van de Fo resters, een team dat al jaren staat als een huis, heeft in Kuyper Makelaardij o.g. een nieuwe sponsor gevonden. In de nieuwe outfit werd in de „broe derstrijd", tegen koploper Broekman makelaardij een verdienstelijk gelijkspel behaald (4-4). Ongetwijfeld zal de sym pathieke geste van Jos Kuyper het team inspireren tot meer aansprekende resul taten in het vervolg van de competitie. HEILOO - Komt jouw band nog maar net om de hoek kijken en voel je er wel wat voor om eens op een groot podium te staan met aardig wat publiek ervoor? Schrijf je dan nu in voor de Big Buk Buk Band Battle; de eigen contest van jongerencentrum Buk Buk als voorron de voor Noord Hollands Glorie. Spelre gels voor deelname zijn: de band moet afkomstig zijn uit de regio Alkmaar en mag maximaal tien optredens op haar naam hebben staan Tevens moet het repertoire hoofdzakelijk uit eigen werk bestaan. De voorrondes van de Big Buk Buk Band Battle vallen op de zaterdagen 5 en 12 maart, de finale op zaterdag 26 maart. Inschrijven kan door even con tact op te nemen met de Buk (tel.: 072-335242). Wil je meer informatie, bel dan op donderdagavond tussen 20.00-22.00 uur met de programmering. HEILOO - Tendenz is een trendy ruim te voor tieners in de leeftijdscategorie 12 tot 16 jaar. Op zondagmiddag van 14.30 tot 17.30 uur kun je in Tendenz biljarten, lezen, tafeltennissen en gezel lig kletsen met vrienden en vriendinnen. Tendenz is ook een prima plaats om nieuwe mensen te leren kennen. Op elke vrijdagavond hebben we in Tendenz een Teenage Dance Club dit houdt in dat we moderne muziek draai en en dat je lekker kan dansen. Dit kan vanaf 19.30 tot 22.30 en kost 2,50. De drankjes (cola, sinas, jus de orange, chocomelk) kosten 1,50 ook hebben we chips, lions, smiles, enz. In Tendenz wordt geen alcohol geschonken, maar dat heb je ook helemaal niet nodig in Tendenz want het is al gezellig genoeg. Kom een keertje kijken' en lekker uit je dak gaan. Adres: de Pastoor van Muijenweg 12, tel.: 335242. HEILOO - Op 12 maart 1994 te Barne- veld zullen door Intersteno Nederland voor de 14e keer de nationale wedstrij den typen, tekstverwerken en steno worden gehouden in samenwerking met Brother Nederland, WordPerfect Ne derland, Phaser Electronics B.V. en UitgeverijThieme. Er zijn diverse deelname-categorieën, afhankelijk van de leeftijd. Voor deelname aan een van deze onderdelen dient u over een be paalde vaardigheid te beschikken. Voor alle informatie over en training voor de wedstrijden, kunt u terecht bij Domp- vloet Opleidingen te Heiloo. De trainin gen is op zaterdagmiddag om 13.30 uur en voor alle geïnteresseerden gratis. Het inschrijfgeld voor deelname aan de wedstrijden bedraagt 25,-. Voor (oud)-cursisten van Dompvloet neemt Dompvloet het inschrijfgeld en reis kosten - bij gebleken geschiktheid - voor zijn rekening. Er zijn tal van aantrekke lijke prijzen te winnen. Iedere deel- ne(e)m(st)er ontvangt bovendien in ieder geval een herinneringsvaantje. In dien een deelne(e)m(st)er ontvangt bo vendien in ieder geval geklasseerd wordt krijgt zij of hij een oorkonde waarop de behaalde resultaten vermeld staan. Het behalen van zo'n oorkonde is bijzonder waardevol en wordt ook in het be drijfsleven zeer gewaardeerd. De in schrijving voor de wedstrijden sluit op 5 februari 1994. Voor alle informatie kunt u bellen naar Dompvloet Opleidin gen in Heiloo, tel. (tel.) 330936, vragen naar Joeke Spierings, voorzitter wedstrijdcommissie Intersteno Groep Nederland. HEILOO - Op donderdagavond om 19.30 uur houdt het CDA zijn maande- lijke informatie-uur voor inwoners van Heiloo. De bijeenkomst wordt gehou den in het Open Huis (ingang naast si garenzaak Jan en Tine Braam) boven winkelcentrum 't Loo. Speciale aan dacht zal uitgaan naar het onlangs ge publiceerde verkiezingsprogramma. Voor belangstellenden zullen exempla ren beschikbaar zijn. Daarnaast biedt het informatie-uur aan inwoners van Heiloo de gelegenheid om zich met wen sen of vragen rechtstreeks en in een in formele sfeer te wenden tot de fractieleden. •HEILOO - Op woensdag 19 januari start het balletcentrum op de Stations weg 115, Heiloo 2 nieuwe lessen. De juniordance-les vanaf 8 jaar om 15.00 uur en de trimstep-les vanaf 12 jaar om 16.00 uur. Beide lessen worden gedo ceerd door Monique Elgin. Steppen is dé uitdaging van de jaren '90 op het ge bied van konditietraining en juniordan ce is een must op dance gebied. De Trimstep is geschikt voor jong en oud, mannen en vrouwen, omdat de in tensiviteit voor iedereen persoonlijk kan worden aangepast door de hoogte van de Step te variëren. Het Ballet centrum werkt vanaf heden met de originele Jane Fonda Steps. De Steps worden niet al leen gebruikt in de nieuw gestarte les op woensdagmiddag maar ook geïntrodu ceerd in alle Trimdancelessen, als on derdeel van de konditietraining. De Trimdancelessen en het gebruik van de steps verbeteren de hart- en longfunk- ties en versterken de spieren in het alge meen. het is een training die ten goede komt aan de konditie in het algemeen en als ondersteuning geldt voor het skieën, tennissen, hardlopen, fietsen en allerlei andere vormen van sport. Daarnaast is het ook hartstikke leuk om in een goede sfeer met prima muziek een sport te beleven. HEILOO - Uitslagen woensdag 12 janu ari: A-Lijn 1. Tuinstra - Tuinstra 61.25, 2. Slob - Schaffer 53.33, B-Lijn: 1. To by - Toby 55.83, 2. Bolweg - Kaashoek 55.42; C-Lijn 1. Vijn - v.d. Klei 62.08, 2. v. Dijk - v. Baarsen 57.92; D-Lijn 1. Rosloot - Smit 57.50, 2. Hoogland - Mulder 55.00; E-Lijn 1. Min -de Ruijter 56.77, 2. Beentjes - Ravens 54.69. HEILOO - Uitslagen onderlinge compe titie: R. de Boer-N. Ligthart 0-2, C.v. Lieshout-M. Houtenbos 2-0, P. Heyne- R. Koch 2-0, A. Valkering-M. Out 0-2, N. Ursem-G. Hollewand 2-0. Voor donderdag 27 januari is vast gesteld de wedstrijd: Damclub Heiloo- D.C.B. Bergen. Naast de genoemde Trimstep en Trim- dance lessen is het balletcentrum nog steeds zeer aktief met klassiek en jazz- ballet, callanetics, tapdance en allerlei lessen voor de jeugd. Voor deze laatste groep v.a. 8 jaar is de juniordance-les. Meisjes en jongens kunnen in deze les sen op Mega-Top-50 muziek kennis ma ken met allerlei vormen van dance, zoals jazz, musical, show, etc. Docente Monique Elgin heeft haar all round opleiding gedaan bij de Amster damse Ballet Academie van Lucia Mar thas. Zij is vaak te zien in showgroepen op de t.v. o.a. bij Joop van de Ende produkties. Als je geïnteresseerd bent in een van de nieuwe lessen die gestart worden op woensdag 19 januari of in een andere les van het balletcentrum in Heiloo en een gratis proefles wilt doen, dan kan je bel len met Yvonne van Zoelen, tel.: 02208-18462, Postbus 118, 1850 AC Bergen. Lid van de Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Heerenweg 72 - Heiloo - Tel. 072-337119 Wij maken elke tandprothese van begin tot einde zelf. Voor snelle reparaties Volledige tandprothesen Aanpassingen Openingstijden: maandag tot vrijdag 8-12.30 uur en van 13.30-16.30 uur. Gecombineerde praktijk met R.W. Blok, tandart?. Het Noordhollandse landschap hoort bij UI Word nu lid van Uw eigen woon-omgeving voor 25,- per jaar. Help daar mee de natuur en het land schap van Noord-Holland mooi te houden. Kaartje of telefoontje is vol doende. Stichting Het Noordhollands Landschap, Antwoordnummer 263, 1900 VB Castricum, 02518-59750. RUNDER SAUCIJZEN 1 kg VARKENSSAUCIJZEN 1 kg THURINGER BRAADWORST 1 kg BACON 150 gram ROSBIEF 150 gram BAKJE SALADE 3 in 1 WOENSDAG GEHAKT 1 kg DONDERDAG BIEFSTUK 100* gram VRIJDAG ALLE ROOKWORSTEN HALVE PRIJS Westerweg 160 - Heiloo - Telefoon 330991 Kennemerstraatweg 506 1851 NH Heiloo Tel. 072 - 331157 onderhoudsabonnementen voor cv-installaties Stationsplein 6 Heiloo Tel. 072-338200 d «on de Vereniging vain Nederlandse In «lallotiebed rijven voor slechts

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 10