Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Middenweg 3a, Limmen.Telefoon 02205-1456 Commissievergaderingen Agenda's vergaderingen Ontwerp-beschikking Aanvraag bouwvergunning Verleende bouwvergunningen/ bouwtoestemmingen Thuiszorg bundelt krachten! ALKMAAR - Drie thuiszorginstellin gen zijn per 1 januari 1994 gefuseerd tot de Stichting Regionale Thuiszorg. Het doel van deze fusie is om thuiszorg met een hoge kwaliteit te leveren en zoveel mogelijk naar de wens van de cliënt. Op 14 januari is het nieuwe logo van de Re gionale Thuiszorg feestelijk onthuld. De drie stichtingen InterkruiS Noord- Kennemerland, Thuiszorg West- Friesland West en Gezinsverzorging Noord-Kennemerland/Noord-Holland- Midden zijn met ingang van het nieuwe jaar gefuseerd tot de Stichting Regiona le Thuiszorg. Voor de cliënten zal dat veel duidelijkheid geven; in Alkmaar kon men kiezen uit twee instellingen voor gezinsverzorging en het kwam ook voor dat een hulpvrager pas na enkele telefoontjes de juiste afdeling aan de lijn had. Met deze fusie gaat dat in de toekomst veranderen! Hulp no digéén telefoontje is voldoende! U vindt de Regionale Thuiszorg in de ge- meentegidsen en hulprubrieken van de kranten. De Regionale Thuiszorg biedt ouder- en kindzorg (kraamzorg en jeugdgezond heidszorg), thuiszorg (wijkverpleging en gezinsverzorging)voedingsvoorlichting en dieetadvisering en de mogelijkheid om hulpmiddelen en verpleegartikelen te lenen. Ook voor een cursus op het ge bied van gezondheid kunnen mensen bij de Regionale Thuiszorg terecht. De heer Snijders, adjunct-directeur Univé Verzekeringen, onthulde tijdens de receptie op 14 januari het nieuwe lo go op de gevel van het gebouw aan de Gasthuisstraat in Alkmaar. In zijn toespraak zei hij dat door deze fusie een grote organisatie is ontstaan met (nog) veel verborgen krachten. 'Verborgen' omdat de Regionale Thuis zorg pas 14 dagen bestaat. De heer Snij ders is ervan overtuigd dat de Regionale Thuiszorg er goed toe in staat is deze verborgen krachten om te zetten in bij voorbeeld het leveren van zorg op maat, één loket voor de cliënt en een goede be reikbaarheid. De heer Veenstra, algemeen en econo misch direkteur van de Regionale Thuiszorg, schetste in zijn toespraak dat de thuiszorg een speelbal is van de overheid. Wat gebeurt er met het plan Simons; gaat het nou wel of niet door? Deze warrige politiek kost veel aan dacht van de direktie en het manage ment; aandacht die volledig moet zijn gericht op de zorgverlening. Zorgverle ning met als pijlers de thuiszorg en ouder- en kindzorg. Het nieuwe logo werd ontworpen door reclame-adviesbureau Koos Teule. Dit logo legt de nadruk op zorg door dit woord in rood toe te passen en op be scherming door het gebruik van een cirkel Inleveren kopij voor de Uitkijkpost Toonkunstkoor Alkmaar start met repetities voor concert in juni ALKMAAR - Na de prachtige uitvoe ring van Bachs ,Weihnachts Oratorium' op 21 december j.l. is het Toonkunst koor Alkmaar é.o. begonnen met de re petities voor het concert van 24 juni a.s. Dit concert zal plaatsvinden in de Pe trus en Pauluskerk te Bergen met mede werking van gerenommeerde solisten en orkest, uitgevoerd zal o.a. worden het indrukwekkende Requiem van M. Du- ruflé, wat een primeur voor deze regio zal betekenen, en het Gloria van F. Poulenc. Belangstellenden, speciaal Bassen en Tenoren, die mee willen werken aan dit unieke concert, zijn van harte welkom op de wekelijkse repetities die gehouden worden op donderdagavond van 20.00-22.00 uur, onder de inspirerende leiding van mevrouw Vera Groot in het Odeongebouw, Jan Steenstraat 1 (Hoefplan), te Alkmaar. Om lid te worden van het koor moet men echter wel over een goede zangstem beschikken, enigszins van blad kunnen zingen en niet ouder zijn dan 65 jaar. Voor inlichtingen kan kontakt opgeno men worden met de secretaresse, me vrouw van Dijk, tel. 072-120019, of met de dirigent, mevrouw Vera Groot, tel. 072-117831. PAGINA 12 UITKIJKPOST 19 JANUARI 1994 LIMMEN In de 4e week van de maand januari worden de commissie vergaderingen weer gehouden. Het zijn de eerste verqaderinqen in 1994. Overvolle agenda's. Deze agenda's zijn in deze voorlichtingsrubriek afgedrukt. De vergaderingen worden nog gehouden in de benedenzaal van het sociaal-cultureel centrum Vredeburg. In deze voorlichtingsrubriek zal regelmatig informatie worden verstrekt over de onderwerpen, die in die commissievergaderingen zullen worden besproken. U kunt het dan beter volgen wat er bij de gemeente gebeurt. De raadsvergadering is gepland op donderdag 10 februari 1994. In de bovenzaal van Vredeburg wordt de raadsvergadering gehou den. Wij zijn van plan het nieuwe jaar goed te beginnen door opnieuw agenda's voor alle belangstellenden ter inzage te leggen met een korte toelichting bij elk punt. De politiek geïnteresseerde burger kan de raadsdiscussie dan ongetwijfeld beter volgen. Woonrijpmaken Het gebied rond het nieuwe gemeentehuis moet woonrijp worden gemaakt. Het nieuwe gemeentehuis wordt in de maand april 1994 in gebruik genomen. De parkeervoorzieningen voorde bezoekers en het personeel van het gemeentehuis en bibliotheek moeten dan zijn aangelegd. De tuin van het nieuwe complex kan worden ingericht en aangeplant. Het nieuwe gemeentehuis en bibliotheek alsmede de politiepost is de eerste voorziening die in het plan Kerkweg Noord wordt gerealiseerd. Er worden vanaf 1995 plm. 200 woningen gebouwd. De eerste noodstraat is al aangelegd, namelijk de Zonnedauw. Het is nog maar een noodstraat en die zal slechts voor een klein gedeelte definitief worden bestraat. Een voetpad langs het ge meentehuis wordt aangelegd, doch parkeervakken e.d. langs de Zonnedauw worden later aangelegd. Het college van burgemeester en wethouders vraagt aan de commissie een advies over het krediet van f 289.750,-. Ontwerp regionaal verkeers en vervoersplan Voor het gebied waar Limmen toe behoort wordt een verkeers- en vervoersplan gemaakt. Nederland is inmiddels verdeeld in diverse verkeersregio's. Het bestuur van een dergelijke verkeersregio stelt een verkeersplan op. Dit plan wordt nu o.a. aan Limmen ter beoordeling voorgelegd. Een eerste concept was al eens voorgelegd. Limmen heeft toen commentaar geleverd. Met de gemaakte opmerkingen is niet veel gebeurd. Op een van de kaarten bij het verkeers- en vervoersplan wordt een recreatief fietspad Limmen/Akersloot weergegeven, doch in de nota wordt er verder geen aandacht aan besteed. Als een rode draad door de nota loopt de realisering van 30 km gebieden in de bebouwde kommen. Verwacht wordt dat een optimaal mogelijke veiligheid ontstaat. Burgemeester en wethou ders willen een andere discussie over de 30 km gebieden. Het is volgens het college aan de gemeenten zelf te bepalen of en waar zij dergelijke 30 km per uur gebieden willen hebben. Dit geldt ook voor het betaald parkeren. Het invoeren van betaald parkeren in winkelgebieden is in onze gemeente onnodig en buiten proporties. Limmen ligt aan de rand van de vervoersregio. Het is daarom van belang dat ook met de plannen van andere vervoersregio's rekening wordt gehouden. In het vervoersplan is niets te vinden over verkeersmaatregelen of -voorzieningen voor gehandicapten. Te denken valt aan aange paste parkeerplaatsen, voldoende en aangepaste opstapplaatsen voor het gebruiken van het openbaar vervoer, bereikbaarheid van voorzieningen en aangepaste wegen en trottoirs. Burgemeester en wethouders vragen het bestuur van de vervoersregio hiervoor aandacht. Aan de commissie wordt gevraagd een oordeel te geven over het ontwerp verkeers- en vervoersplan. Onderhoud wegen 1994 Volgens de afspraak die met de gemeenteraad is gemaakt wordt elk jaar het onderhoudsprogramma van de wegen ter beoordeling voorgelegd. Voor 1994 is een bedrag nodig van f 850.000,-. Een tiende deel van dit bedrag staat slechts op de begroting 1994. Elders in deze voorlichtingsrubriek wordt informatie gegeven over de nieuwe systematiek van de financiering van het onderhoud van wegen. Het bedrag van f 850.000,- is te splitsen in groot en klein onderhoud tot een totaalbedrag van f 130.000,-. Dit moet uit de onderhoudsreserve worden betaald. Het restantbedrag van f 720.000,- is nodig voor wegverbeteringen die langer dan 10 jaar meegaan. Met een duur woord noemt men dit rehabilitatie van wegen. Het college van burgemeester en wethouders wil van deze rehabilitaties met een levensduur van langer dan 10 jaar een kapitaalsinvestering maken. Met andere woorden afschrijven en rente berekenen. Het bedrag van f 720.000,- wordt niet voor 1994 beschikbaar gesteld. Het college van burgemeester en wethouders is bereid een bedrag van f 480.000,- uit te trekken. Dit is ook het bedrag dat in het FMP 94-98 is genoemd. De dienst gemeentewerken zal rekening houdend met dit bedrag een aangepast programma moeten uitvoeren en voorstellen. Omdat er niet meer geld is zullen er prioriteiten moeten worden gesteld. Dit nieuwe onderhoudsprogramma zullen wij te zijner tijd bekend maken. Aansluiting weg Enterij op de Rijksweg en het dorpspark In het begin van dit jaar wordt de weg Enterij doorgetrokken naar de Rijksweg. Op de Rijksweg wordt een nieuwe kruising aange legd. Eind maart/begin april wordt een begin gemaakt met de aanleg van het dorpspark. Binnenkort worden inloopavonden georganiseerd over het ver beteringsplan van de Rijksweg en het dorpspark. U kunt dan met eigen ogen aanschouwen hoe het wordt. De totale investering wordt geraamd op ruim f 1 miljoen. De projectontwikkelaar van het plan Enterij betaalt een bedrag van f 672.910,-. Er ontbreekt een bedrag van f 340.650,-. Voorgesteld wordt het bedrag van f 340.650,- te betalen uit het onderhoudsfonds voor wegen. De vraag wordt natuurlijk gesteld waarom de projectontwikkelaar niet alles betaalt. Het antwoord is simpel omdat er niet meer is afgesproken. Wat is afgesproken wordt betaald. Er wordt een grotere kruising op de Rijksweg aangelegd dan aanvankelijk is voorzien. De financiële gevolgen van de grotere kruising komen voor rekening van de gemeente. Verbetering van de Rijksweg De verbetering van de Rijksweg is al meerdere keren in deze voorlichtingsrubriek aan de orde gesteld. Het zal ook wel niet de laatste keer zijn. Net voor de kerstdagen 1993 hebben wij bekend gemaakt, dat in 1994 met de uitvoering van de verbeteringsplannen wordt begonnen. De hele Rijksweg wordt aangepakt. Het wegdek, de parkeer voorzieningen, de groenstroken, de bomen, de fiets- en voetpaden alsmede de kruisingen. De verkeerslichtingeninstallatie bij de Kerkweg/B.N.straat wordt vernieuwd. De totale investering wordt geraamd op f 3,5 miljoen. De gemeente Limmen zal een bedrag van f 2,1 miljoen voor haar rekening nemen. Het verschil wordt betaald door Rijkswaterstaat. De kapitaallasten van het gemeentelijk aandeel in de verbetering van de Rijksweg komen ten laste van het onderhoudsfonds wegen. Als uitgangspunt bij de gemeentelijke financiering is door het college van burgemeester en wethouders gesteld dat de inwoners van Limmen geen financieel nadelige gevolgen mogen ondervin den van dit plan en deze investering. Geen verhoging van de plaatselijke belastingen voor dit doel. Financiering onderhoud wegen De financiering van onderhoud wegen is in Limmen een belangrijke zaak. Limmen heeft achterstand in het onderhoud van de wegen. Het kost veel moeite om die achterstand in te lopen. Becijferd is, dat de gemeente Limmen een jaarlijks onderhoudsbudget voor de wegen zou moeten hebben van f 420.000,-. Dit bedrag is nog lang niet gehaald. Al een paar jaar worden pogingen gedaan om het onderhoudsbudget van f 100.000,-met f 25.000,-te verhogen tot het niveau van f 200.000,- wordt bereikt. De financiële positie van de gemeente is van dien aard dat dit maar niet kan worden bereikt. De gefaseerde verhoging kwam steeds te vervallen. Hoe komt het nu dat de gemeente Limmen een te laag onderhouds budget heeft? De begroting 1994 wordt wel meteen belangrijk bedrag belast voor onderhoud aan wegen, namelijk f 460.000,- afgerond. Het grootste bedrag gaat op aan kapitaallasten (rente en afschrij ving) van investeringen uit het verleden in onderhoud van wegen. Het gaat om een bedrag aan kapitaallasten van f 281.000,-. Het normale onderhoud moet in feite in een keer ten laste van de begroting worden gebracht. Het heeft geen zin om elke keer maar te zeggen dat het anders moet en dan niet doen. Het college van burgemeester en wethouders heeft in het FMP 94-98 een radicale wijziging voorgesteld. Wordt er dan veranderd? Eerder is gezegd, dat een onderhoudsbedrag van f 420.000,- op termijn moet worden bereikt. Doordat op investeringen in het verleden wordt afgeschreven ontstaat er financiële ruimte. Deze financiële ruimte vloeit normaal weg binnen de totale begroting. De afspraak is gemaakt dat de vrijvallende kapitaallasten in de onderhoudsreserve worden gestort. In het jaar 2002 zijn wij af van alle kapitaallasten van gedane onderhoudsinvesteringen. Hiermede wordt bereikt dat de begroting wordt opgeschoond en een normaal budget van f 420.000,- per jaar ontstaat voor onderhoud aan wegen. Onderhoudsfonds Het onderhoudsfonds voor wegen is ingesteld. Per 1 januari 1994 een positief saldo van bijna f 31.000,-. Veel te weinig. In de loop van de jaren komen de vrijvallende kapitaallasten hierbij. Boven dien stelt het college van burgemeester en wethouders zich voor in 1996 een bedrag van f 1 miljoen uit het fonds dorpsuitleg te halen en toe te voegen aan het onderhoudsfonds voor wegen. Het onderhoud aan wegen wordt ten laste van de begrotingspost gebracht. In 1994 f 85.774,-. Er is meer nodig en het ontbrekende bedrag komt uit het onderhoudsfonds. Het college van burgemeester en wethouders heeft als .uitgangs punt genomen het onderhoud van wegen te splitsen in onderhoud met een kortere en langere levensduur dan 10 jaar. Onderhoud meteen levensduur korter dan 10 jaar komt in een keer ten laste van het onderhoudsfonds en langer dan 10 jaar de kapitaallasten (rente en afschrijving). Bij het laatst bedoelde onder houd gaat het dan om rehabilitaties van wegen. Zoals bijv. de verbetering van de Rijksweg; de verbetering van de BN-straat. Bij het voorstel aan de raadscommissie laten burgemeester en wethouders zien, dat het positieve onderhoudsfonds van f 31.000,- omslaat in een negatief fonds van f 1,3 miljoen in 1999. Als in 1996 vanuit het fonds dorpsuitleg een bedrag van f 1 miljoen aan het onderhoudsfonds wordt toegevoegd dan is uiteraard de negatieve onderhoudsreserve minder negatief in 1999, namelijk f 939.381,-. Burgemeester en wethouders schrijven aan de raadscommissie dat zij het financieel verantwoord vinden een nieuw finan cieringsstelsel van onderhoud van wegen te hanteren met in de begin jaren een forse negatieve reserve. Belangrijk om te weten is, dat de burgers niet door belasting verhogingen worden getroffen en bovendien zijn in het jaar 2002 investeringen aan onderhoud van'wegen afgeschreven. In de begroting is dan de gewenste budgetruimte voor onderhoud aan wegen verkregen. Aan de raadscommissie wordt een oordeel gevraagd over deze zaak en het college van burgemeester en wethouders voegt eraan toe, dat deze aanpak de enige manier is om uit de problematiek te komen. Informatieoverdracht In de commissievergadering van 26 januari a.s. wordt informatie verstrekt over de gevolgen van de Algemene Wet Bestuursrecht voor de gemeente. 'j De gevolgen zijn niet gering. Per 1 januari 1994 is deze wet inwerking getreden. Bestaande verordeningen zullen moeten worden aangepast. Voorstellen zullen daarvoor worden gedaan. Wat er verandert is niet eenvoudig in een paar zinnen te zeggen. De burgers dienen binnen een bepaalde tijd antwoord op brieven en verzoeken om vergunningen e.d. te krijgen. Bij afwijzende beslissingen zullen de schrijvers zorgvuldig in kennis moeten worden gesteld en soms moeten worden gehoord. De gemeentelijke regelingen moeten zoals is gezegd worden aangepast en de gemeentelijke organisatie moet nog op de nieuwe wet inspelen. In de voorlichtingsrubriek zal binnenkort nog wat meer aandacht aan deze wet worden gegeven. Produktbegroting in ontwikkeling Aan de raadscommissie wordteen proeve van een produktbegroting voorgelegd. De begrotingen van de gemeenten veranderen de komende jaren steeds meer. De gemeente stellen zich steeds meer als ondernemers op. Dat vraagt ook inzicht in de kosten van de produkten die de gemeenten leveren. Dat zijn er nogal wat voor de gemeenten. De meeste produkten kent u wel. Paspoorten, rijbewijzen, bouwvergunningen enz. Alle produkten van de gemeente zijn nu in de nieuwe begroting vermeld. Ook de kosten zijn daaraan toegerekend. Vele kosten zijn ook ramingen want van vele zaken is niet bekend hoeveel tijd daaraan besteed wordt. Inmiddels is men binnen de ambtelijke organisatie begonnen met een registratie van de bestede arbeidstijd aan de produkten. Aan het hebben van en werken met een produktbegroting zijn vele voordelen verbonden. Direct is zichtbaar wat een produkt kost. Het sturen van de kosten van de produkten wordt beter mogelijk. Kortom te veel om op te noemen. In de komende tijd als wij verder zijn met het ontwikkelen en verfijnen van de produktbegroting dan komen wij daarop zeker terug in deze voorlichtingsrubriek. Rampenplan Op de agenda voor de commissie van 26 januari 1994 komt ook voor het vaststellen van een rampenplan. De gemeente Limmen had al een rampenplan, maarer heeft nu meereen afstemming met de plannen in de regio plaatsgevonden. Het hebben van een rampenplan is geen onzin want de overstro ming in Limburg hebben pijnlijk duidelijk gemaakt dat er bij calamiteiten iets georganiseerd moet worden. Het is de bedoeling in de loop van dit jaar ook de werking van het rampenplan te beproeven. In het nieuwe gemeentehuis worden ook voorzieningen getroffen voor het onderbrengen van de 'rampenstaf'. Commissie III, Welzijn Het belangrijkste punt op de agenda voorde raadscommissie III is de verantwoording door burgemeester en wethouders van de keuze van de projectontwikkelaar voor Kerkweg Noord. In de voorlichtingsrubriek van kort voor de kerstdagen 1993 ïs verslag gedaan van de procedure om te komen tot de keuze van de projectontwikkelaar voor het gebied Kerkweg Noord. Bekend is dat de gemeente zal proberen met het Bouwfonds projectontwikkeling te komen tot een exploitatie van het gebied voor de bouw van plm. 200 woningen; de bouw van een nieuwe school en de herontwikkeling van de vrijkomende locaties van de huidige scholen. Afspraken moeten in de loop van 1994 in een contract worden vastgelegd. Er zal moeten worden onderhandeld en het college van burgemeester en wethouders zal zich daarbij in laten bijstaan door een projectteam. In het projectteam zitten diverse ambtelijke adviseurs op diverse terreinen, zoals op het gebied van de infrastructuur, de ruimtelijke ordening en de volkshuisvesting; de financiën en ook op juridisch gebied. Door burgemeester en wethouders wordt voorgesteld in te stem men met de procedure van de keuze van de projectontwikkelaar. Onderhoudscontract met het WNK Tot 1 januari 1994 had de gemeente een contract voor het onderhoud van het recreatieterrein de Koekoek en het sport veldencomplex. Ruim voor het verstrijken van de termijn in het contract zijn de onderhandelingen geopend. Het onderhoud van het sport veldencomplex was het belangrijkste punt. De vraag was of de gemeente het contract zou moeten afsluiten of dat de voetbalvereniging in het kader van het privatiseringsproces het onderhoud zelf zou moeten verzorgen. Natuurlijk zou de gemeente blijven bijdragen in de kosten. De inzet was om te komen tot een lager bedrag. Het beoogde doel van privatisering van het onderhoud van het sportveldencomplex hebben wij niet bereikt. Het financiële voor deel is ook niet gehaald. In het commissievoorstel wordt weergegeven wat er dan wel is bereikt en hoe. Een budgetverlichting wordt verkregen van f 17.111,- in plaats van de raming van f 25.000,-. Voorgesteld wordt opnieuw voor een termijn van 5 jaar met het Werkvoorzieningsschap in Noord Kennemerland het onderhoud aan het recreatieterrein Koekoek en het sportveldencomplex uitte besteden. Verder komen in de commissie III aan de orde de jaarrekening 1992 van de Liak, de wisselwoningen voor asielzoekers en de wijziging van het contract van de privatisering van de sporthal. Bij de commissievergaderingen bent u van harte welkom! Commissie II tijdstip dinsdag 25 januari 1994 om 20.00 uur plaats benedenzaal cultureel centrum Vredeburg agenda 1/2 Opening, verslag gecombineerde vergadering d.d. 2-12-93 3 Terugrapportage vanuit de samenwerkingsverbanden 4 Rondvraag 5 Ontwerp regionaal verkeers- en vervoersplan (RVVP) 6 Regionaal energiebeleid 7 Afvalstoffenheffing 8 Woonrijpmaken fase 1 plan Kerkweg Noord 9 Kosten groenbeheersplan 10 Onderhoud wegen 1994 11 Kostenverdeling aansluiting weg Enterij op Rijksweg en dorpspark 12 Verbetering Rijksweg 13 Sluiting. Commissie I tijdstip woensdag 26 januari om 20.00 uur plaats benedenzaal cultureel centrum Vredeburg agenda 1/2 Opening, verslag gecombineerde vergadering d.d. 2-12-93 3 Terugrapportage vanuit de samenwerkingsverbanden 4 Rondvraag 5 Begroting 1994 voor decentralisatiedienst 6 Gemeentelijk rampenplan 7 Campagne voorlichting rampenbestrijding 8 Consequenties Algemene Wet Bestuursrecht voor de ge meente 9 Produktbegroting in ontwikkeling 10 Het voeren van een rechtsgeding I i Voorbereidingsbesluit perceel Pagenlaan 9 12 Financiering onderhoud wegen 13 Sluiting. Commissie III tijdstip donderdag 27 januari 1994 om 20.00 uur plaats benedenzaal cultureel centrum Vredeburg agenda 1/3 Opening, verslag gecombineerde commissievergadering d.d. 1-12-93, ingekomen stukken/mededelingen 4 Rapportage samenwerkingsverbanden 5 Rondvraag 6 Wisselwoningen voor asielzoekers 7 Verantwoording keuze projectontwikkelaar Kerkweg Noord 8 Afsluiten onderhoudscontract met Werkvoorzieningsschap Noord Kennemerland 9 Wijziging contract privatisering sporthal Enterij 10 Jaarrekening 1992 van de Liak II Sluiting. Bovenstaande commissievergaderingen zijn openbaar. Wanneer u tijdens een vergadering overeen van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel van te voren afspreken met de voorzitter. In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van de vergaderingen inzien. Wet Milieubeheer (art. 13.10) Bij burgemeester en wethouders zijn ingekomen de aanvragen van: 16-08-93 Zandbergen's Transport B.V. te Limmen, om een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning t.b.v. een transportbedrijf/garage, gelegen aan de Rijksweg 107 te Limmen 12-10-93 Castricumse Verwarmings Industrie B.V. te Limmen, om een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een C.V.- installatiebedrijf aan de Uitgeesterweg 16 te Limmen 29-10-93 Mous Las- en Constructiebedrijf B.V. te Limmen, om een vergunning ingevolge de Wet milieueheer voor een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergun ning t.b.v. een las- en constructiebedrijf aan de Rijks weg 71 te Limmen. De aanvragen alsmede de ontwerp-beschikkingen en andere ter zake zijnde stukken liggen op de gemeentesecretarie ter inzage tot en met 20 februari 1994 elke werkdag van 09.00 uurtot 12.00 uur. Na telefonische afspraak van 14.00 uur tot 16.00 uur en iedere woensdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan op de gemeentesecretarie (eveneens na telefonische afspraak) een mondelinge toelichting worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kunnen tot en met 20 februari 1994 schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingebracht. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijk met het bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders worden inge diend. Voorts kan eenieder, desgevraagd, tijdens een gedachtenwisse- ling over bovenvermelde stukken mondeling bezwaren inbrengen. Dit moet plaatsvinden voor 12 oktober 1993. Men gelieve (daarvoor) een afspraak te maken met afdeling Milieu van de technische dienst, telefoonnummer: 02205-1456. De volgende bouwaanvraag is ingediend: - Visweg 4 - vergroten woning. De aanvraag ligt niet ter inzage. Op dit moment kan tegen de aanvraag geen bezwaarschrift worden ingediend. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/ bouwtoestemming te verstrekken voor: - Nieuwelaan 4 - bouwen garage - Omloop 10 - plaatsen dakkapel - Hogeweg 27 - bouwen bijkeuken. 19 januari 1994, Burgemeester en wethouders van Limmen In Limmen kan kopij voor de Uitkijkpost ingeleverd worden bij N. Admiraal. Kennemerstraatweg 429. De kopij dient uiterlijk maandag om 12.00 uur aldaar bezorgd te zijn. Tot 17.00 uur kan men met kopij vervolgens nog terecht bij het kantoor van Drukkerij Uitkijkpost, Rechte Hondsbosschelaan 22 te Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 12