CDA let op de kleintjes. Heiloo NU 'Uk-flO L. Vinke verlaat Albert Heijn Heiloo Voorrang voor verkeersveiligheid Theater de Beun, Koffieconcert met Jacques Zoon en Bernd Brackman. NU DE LAATSTE WINTERRESTANTEN VOOR DE ALLERLAAGSTE PRIJZEN OPRUIMING Veel belangstelling standwerkersconcours, L. v.d. Ruit eerste prijs. KUYPER fo A.J. VOS <§gss^S3s Wr «SX >ÉÈÊ^ÊÊkmS& 26 JANUARI 1994 59e JAARGANG NO. 4 Amels „v.d. Ridder Makelaardij o.g. U ZOEKT EEN HUIS?? Anne-Marie Worm-de Moei Kennemerstraatweg 129 1851 BC Heiloo Tel. 072-330332 te alles Onbekende sporten centraal bij verkiezing sportman, sportvrouw en sportploeg 1993 Muzikale abraham voor Martin Sengers C. HACHMANG dakde.ker - loodgieter Beentjes groentebroers goud puur goud!! Het Noordhollands landschap woensdag op televisie Stationsweg 85 - 1851 LJ Heiloo Koninklijke onderscheiding voor de heer G.J. van den Brink Jeugdtheater Heiloo brengt jeugdmusical "Sprint of het geheim van Quint" MAKELAAR TAXATEUR O.G. ASSURANTIËN Bijeenkomst op 1 februari over de reconstructie van de kruising Kennemerstraatweg Ypesteinerlaan-Noord. Zie advertentie op pagina 6 DRUKKERIJ UITKIJKPOST wmmmm f f Wegens afscheid van één onzer medewerkers, is drukkerij Uitkijkpost BV donderdag 27 januari vanaf 16.00 uur gesloten. Vrijdag 28 januari zijn wij weer geheel tot uw dienst. DRUKKERIJ UITKIJKPOST B.V. RECHTE HONDSBOSSCHE LAAN 22 POSTBUS 68,1850 AB HEILOO TELEFOON: 072-330175 TELEFAX: 072-335644 HEILOO - Op zondag 30 januari ver zorgen de bekende fluitist Jacques Zoon en de pianist Bernd Brackman een kof fieconcert in Theater De Beun. Jacques Zoon werd in 1961 in Heiloo geboren. Op 9-jarige leeftijd begon hij met fluitspelen onder leiding van Louise van Ter Tholen. Na het gymnasium kwam hij terecht bij Koos Verheul en Harrie Starreveld aan het Sweelinck Conserva: torium Amsterdam, alwaar hij in 1985 met onderscheiding afstudeerde. Reeds vanaf zijn elfde jaar speelt hij in or kesten, waaronder het Nationaal Jeug dorkest, het EG-Jeugdorkest onder leiding van Claudio Abbado, Leonard Bernstein en Sir Georg Solti en het Amsterdams Philharmonisch Orkest. Sinds 1988 is hij solo-fluitist van het concertgebouw orkest. Als solist en ka mermusicus is hij actief in binnen- en 'buitenland. De pianist Bernd Brackman (196Q) ontving zijn opleiding achtereen volgens van zijn moeder Frieda Brackman-Hoogenwerf, Jaap Spaan derman en Jan Wijn, bij wie hij in 1985 afstudeerde aan het Sweelinck Conser vatorium. Hij volgde meestercursussen bij o.a. Vlado Perlemuter, Tamas Va- sarv en Leon Fleisher. Hij won tijdens zijn muzikale loopbaan -evenals Jac ques Zoon overigens- talrijke concour sen en ontving in 1984 de Elisabeth Evertsprijs die tweejaarlijks wordt toe gekend aan de meest veelbelovende mu sicus. Een jaar later betekende het winnen van het Jacques Vonk Concours te Amsterdam dat Brackman in staat werd gesteld zijn studie te voltooien bij Naüm Grubert, Peter Feuchtwanger, Bernhard Ebert en Roberto Szidon. De samenwerking van Jacques Zoon en Bernd Brackman dateert al vanaf 1977. Tijdens het koffieconcert zal een vijftal werken voor fluit en piano ten gehore worden gebracht van de volgende com ponisten: Mozart, Martinuo, Béla Bar- tok, Henri Dutilleux en Carl Reinecke. Aanvang: 11.30 uur. Entree: 17,50; CJP/6515,- (incl. kopje koffie) (zie blz.8 echte EXTRA AFGEPRIJSD bij B O U T/ I Q U E BERGEN HEILOO HOORN LIMMEN - Tijdens een live-uitzending vanuit cultureel centrum Vreedenburg in Limmen is afgelopen zaterdag be kend gemaakt wie zich de sportvrouw, sportman en sportploeg van 1993 mag noemen. De verkiezing werd georgani seerd door Osu, de omroepstichting voor Uitgeest en Akersloot. Opmerke lijk was het feit dat in zwel de categorie sportman 1993 als sportploeg 1993 een niet alledaagse sport in de belangstelling kwam te staan. Osu-sportief ging op za terdagmiddag tussen 15.00 en 17.00 uur live de ether in. Een team van Osu- sportief had in de weken voorafgaand aan de uitzending in samenwerking met een drietal journalisten van de schrij vende dagbladpers een lijst van genomi neerden samengesteld. Hierbij werd gekeken naar de sportieve prestatie maar ook naar de leeftijd. Sportvrouw Sportvrouw 1993 werd hordenloopster Nelleke Koppelaar uit Akersloot. Ze was al voor de derde maal genomineerd. Momenteel stort Nelleke zich op de 400 meter maar zij is begonnen op een be duidend kortere afstand, de 100 meter. "Eigenlijk ben ik een jaar geleden van afstand veranderd. Op de 100 meter ben Nelleke Koppelaar, de heer en mevrouw Plas en de family Wayers plus hond. HEILOO - Onder grote belangstelling van het publiek wist L. v.d. Ruit haar ossegalzeep aan de man te brengen. Met veel verve, kan zij met het grootste ge mak zo'n 20 minuten over haar produkt vol praten. Zij is dan ook niet voor niets kampioen onder de vrouwelijke stand werkers. Ook in Heiloo riep de jury haar tot nummer 1 uit. Tweede werd de man met de wonderpan, van Sieval. Hij wist z'n publiek met het grootste gemak te overtuigen dat je leven eigenlijk geen SCHONG SCHILDERWERKEN B.V. 02205-3062/072-338472 Schilderwerken, wandafwerking Kwaliteit en vakmanschap Eerlijk advies en kosteloze offerte HEILOO - Het bereiken van de leeftijd van 50 jaar werd voor Martin Sengers op een wel zéér speciale manier inge luid. Om klokslag 24.00 uur stond na melijk bijna het complete brandweerkorps Heiloo met zwaailich ten en sirenes voor de deur. En jawel ik tweede van Nederland geworden en we promoveerden met de club naar de ere-divisie. De 400 emter is wel zwaar, vooral het laatste deel, wanneer je ei genlijk al je kracht hebt opgebruikt, "aldus Nelleke. Ze traint het liefst vier keer per week, waarbij krachttraining, techniek, uithoudingsvermogen en duintraining aan de orde komen. Mens en dier De verkiezing van de sportploeg 1993 resulteerde voor velen in een verrassing. Een onbekende sport waar we misschien wel eens van gehoord hebben maar waar we verder niet vanaf weten, bleek met kop en schouders boven de andere sporten uit te steken. De familie Waijers uit Limmen won met hun windhonden de prijs voor de sportploeg van het jaar 1993. Mens en dier vormden hier vol gens de jury de sportploeg, waarbij de een niet zonder de ander kan presteren. De heer Waijers: "Het gaat bij ons om twee aspecten, namelijk fokken en lo pen. De honden lopen op jachtinstinct en de mens heeft dat gecultiveerd tot sport. Paarden lopen uit angst en bij de honden gaat het dus om instinct. "Het is een amateursport en het gaat ons voornamelijk om het plezier dat de hon den eraan beleven". In Nederland zijn dertien banen waarop de windhonden- rennen. H.R. CV-KETELS MET SUBSIDIE Holleweg 19 zin meer heeft zonder zo'n pan, zoveel kun je er mee doen. Derde is Jos de Vos geworden. Hij poetste er op los met zijn zuidelijke ac cent wist hij op een rustige, doch indrin gende wijze zijn produkt, een leercreme, aan de man te brengen. Na tuurlijk waren er nog meer die vol en thousiasme hun produkten verkochten. Met z'n allen zorgden zij voor flink wat leven in de brouwerij. HEILOO - Als men een feestelijk jubi leum viert, noemt men vaak, afhanke lijk van het aantal jaren, een edel metaal. Goud is wel één van de mooiste edelmetalen. Drie broers sloegen 25 jaar geleden de handen ineen onder het mot to: twee weten meer dan één en drie dat is nog meer weten. Ooit begonnen in Castricum met een winkel in groenten en fruit, hadden de drie Beentjes-broers al snel door dat als je goed wil verkopen de verhouding prijs-kwaliteit goed moest zijn. Zo kwam het vertrouwen dat de klanten in deze winkelformule hadden goed z'n recht. De omzetten wa ren conform de verwachting, en dat gaf de broers moed. De volgende wapenfei ten waren de winkelopeningen in Alk maar en in Heiloo. Als we de broers vragen naar deze succesformule dan is hun antwoord simpel. Kijk oppert Ge rard je moet in de eerste plaats kwaliteit verkopen en zorgen dat die kwaliteit vaak beter is dan die van de concurrent. Daarnaast moet je zorgen dat je niet te duur bent. Dat is mogelijk omdat wij voor drie winkels inkopen. Het volgen de sterke punt vinden de broers het uit gekiende, zeer ruime assortiment. Je moet gewoon compleet zijn. Als laatste feit noemen de broers de opening van hun produktie- en verdeelcentrum aan de Castricummerwerf. Dit pand is de trots van de broers. Het maakt het wer ken een stuk makkelijker en vooral is de hygiëne nu optimaal gewaarborgd. Als er voor het totaal één woord bedacht zou moeten worden dan is dat het woord waar de drie broers het steeds over hebben en dat is kwaliteit. HEILOO - Op Woensdag 26 januari om 19.30 uur op Nederland I zendt de KRO een documentaire uit over het werk van de Stichting Het Noordhollands Land schap. In het kader van de serie Natuur in eigen land' maakten Maurice Nijsten en Jo Erkens opnamen in het Ilperveld, het grootste reservaat van de Stichting. Meneer L. Vinke overhandigt de sleutels aan de nieuwe bedrijfsleidster Mary van Gent. met een zelf meegebrachte abraham. Bij deze festiviteit waren vanzelfsprekend de omwonenden van tevoren ingelicht, om schrikreacties te voorkomen. Echter bij de opmerking dat we zouden probe ren om z'n foto in de krant te krijgen, was het commentaar van het feestvar ken: „jullie zeggen zo veel maar doen het toch niet". Martin, ook namens drukkerij Uitkijkpost van harte gefeli citeerd. Plaatsgenoot v.d. Brink door burgemeester Schoof geridderd. HEILOO - De heer G.J. van den Brink uit Heiloo is vrijdag 21 januari be noemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Burgemeester N.P. Schoof reikte de onderscheiding in Alk maar aan de heer Van den Brink uit tij dens de receptie ter gelegenheid van zijn afscheid als voorzitter van Stichting In- terkruis Noord-Kennemerland. De heer Van den Brink heeft zich naast zijn zakelijke loopbaan jarenlang inge zet voor het kruiswerk. Mede dankzij zijn inspanningen is de vergaande vorm van regionalisatie, noodzakelijk in het kader van de bundeling tot organisaties op W.G.r.-niveau, tot stand gekomen. Van bestuurslid van het Witte Kruis in 1964 en voorzitter van het Groene Kruis in 1966 werd de heer van den Brink in 1974 na de fusie van het Groen Wit gele kruis voorzitter van de kruisvereni ging Heiloo. Als gevolg van reorganisa ties werd de heer van den Brink achtereenvolgens voorzitter van de Re gionale Kruisvereniging Noord- Kennemerland (1978) en in 1989 van de Stichting Interkruis Noord- Kennemerland. Tot op heden is hij 36 jaar aktief in het kruiswerk. Daarnaast heeft de heer van den Brink zich ingezet van 1971 t/m 1989 voor het Koninklijk Concertgebouworkest. Me de dankzij zijn enthousiasme en grote inzet heeft hij veel kunnen bereiken, zo wel voor het orkest, als ook voor het in dividuele orkestlid. Een terrein waarop de heer van den Brink nog steeds aktief is, is het Nederlandse Rode Kruis. Va naf 1979 is hij reeds als lid aktief en zal hij in januari 1995 helaas met zijn werk voor de bloedbank moeten stoppen in verband met het bereiken van de 70-jarige leeftijd. HEILOO - "Sprint of het geheim van Quint" is een fantasierijke musical, die geschikt is voor jong én oud. De tekst is geschreven door Martin Affourtit, de muziek is van Cas Himmelreich en de choreografie van Carolien van Rhijn. "Sprint en het geheim van Quint" is al weer de zesde produktie van jeugdthea ter Heiloo.1 Na het grote succes van "Eric, of het klein insektenboek" nu iets geheel anders. Geen insecten dus, maar grollen, die zich op bijzondere wijze verdubbelen. In Onderwaterland regeert Neptunus en in Nietsland wachten Niksie en Nietsie op wat komen gaat. Maar wat doet die snelle Sprint daar toch tussen? En Quint, die ergens in Europa woont, is ook al zo'n geheimzinnig figuur. Ook dit jaar is er weer maandenlang ge repeteerd door ongeveer 30 enthousiaste jongeren tussen de 13 en 18 jaar. Het re sultaat mag er dan ook zeer zeker zijn en om dit alles niet te missen moet je op 5 en 6 februari a.s. in theater De Beun in Heiloo zijn. Tijden van de voorstellingen: zaterdag 5 februari om 15.00 en 20.15 uur. Zondag 6 februari om 12.00 en 15.15 uur. De kaarten kosten 7,50 per persoon en zijn voor alle vier de voorstellingen ver krijgbaar bij: Rookshop Braam in 't Loo, Boekhandel Avis, Stationsplein 1, Boekhandel Deutekom Heerenweg 60 en Sandy's Bloemidee in de Grosmarkt in Ypenstein. Voor inlichtingen kunt u bellen naar Ger van Veen: 335534. HEILOO - Met ingang van 1 februari zal de sympathieke bedrijfsleider, L. Vinke van Albert Heijn in de Winkelhof 't Loo ons gaan verlaten. Vijfjaar heeft.hij met veel plezier in dit filiaal gewerkt. Maar de drukte die straks de grote verbouwing met zich mee zal brengen zag hij niet zo zitten. Hij heeft al eens eerder zo'n verbou wing meegemaakt en eenmaal is genoeg. Bovendien deed de kans zich voor de zelfde funktie in Castricum te gaan ver vullen, dus eigenlijk was de beslissing snel genomen: „Maar het is wel met een bloedend hart" aldus Vinke. Zijn opvolger is een vrouw, Mary van Gent. Zij heeft haar sporen in deze funktie allang verdiend. Daar Vinke haar mentor is geweest, kennen zij el kaar goed en hebben dezelfde manier van werken. Mary van Gent komt uit Den Helder waar zij ook 5 jaar werk zaam was als bedrijfsleider, daarvoor werkte zij in Schagen en AlkmaarMa ry van Gent werd in Wassenaar gebo ren, waar zij op 15-jarige leeftijd al achter de kassa van AH zat Na haar middelbare schoolopleiding werd zij verpleegkundige A en verhuisde toen naar Vlissingen. Het was niet eenvoudig om in haar branche werk te vinden. Wel vond zij werk als part-timer bij de Miro, zij deed dit twaalf en een half jaar. Ze ven jaar geleden verhuisde zij naar Noord-Holland en wie z'n hart eenmaal aan Albert Heijn heeft verpand komt moeilijk tot iets anders. Mary van Gent is gehuwd en heeft twee dochters. Van de 550 bedrijfsleiders in ons land zijn er maar 4 vrouwen en Heiloo krijgt er daar één van. AH Heiloo heeft 135 man personeel, inclusief part-timers. Na de verbouwing heeft Heiloo een van de mooiste AH-winkels van Nederland. De heer Vinke wil graag persoonlijk af scheid nemen van Zijn klanten. Vrijdag 28 en zaterdag 29 januari zal hij met koffie en wat lekkers in de winkel staan. Heerenweg 167,1851KN Heiloo,Tel.: 072-331716. Makelaars Taxateurs o.g. h0potheV&RnOOPi!5 Postbus 95.1850 AB HeilooTel 072-331895 ASSURANTIËN Kantoor: Zeeweg 20.1852 CR Heiloo TAXATIES b Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 1850 AB Heiloo. Tel. 072-330175. Fax 072-335644 Openingstijden: maandag t/m donderdag van 8.30-12.00 en 13.00-16.45 uur vrijdag van 8.30-12.00 en 13.00-15.00 uur. Redactie: De redactie is tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 072-330175. Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo (072-331081) Het Brugstuk 115, 1851 WV Heiloo (072-339849) Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: 072-330175 Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 75 cent (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Drukkerij Uitkijkpost BV verzorgt tevens al uw drukwerk: van briefpapier tot full-color brochures. Vraag offerte!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 1