Limmen Gerton-Johwin krijgen nieuw pand m Expositie 'Limmen Creatief' voor het laatst in Vredeburg? Eqwipe Cdmre5 BEDANKT! LIMMEN Sport uitslagen? Cees Kroone na 28 jaar brandweerman af Kledinginzameling Sig. Charité Mondiale Kaarthappening jeugdvoetbalvereniging Limmen Geen feestelijke opening gemeentehuis Muziekmiddag in de Wollewei V.V.D. Limmen Schaken in Limmen mm larco Kramer met 3 jedailles van W.K. j,haatsen naar huis Fanfare showband Heiloo "in concert" Rabopoldertrimloop Limmen 135®! UW KERASTASE-KAPPER Intentie-overeenkomst Kerkweg Noord Verdere procedure Intentie-overeenkomst Gecombineerde vergadering Commissie I en III Samenwerkingsgebieden (Het ontwerp-besluit van de provincie) Gemeentelrekening 1993 Aanvragen bouwvergunning/ meldingen Rectificatie Ruimtelijke visie oostelijke dorpsrand Legesverorden i ng gemeente Limmen Voorgenomen bouwvergunning UITKIJKPOST 9 MAART 1994 PAGINA 15 Burgemeester Huysman feliciteert de heer Kroone, commandant v.d. Kommer kijkt lach tend toe. LIMMEN - Na 28 jaar nam brandweer man Cees Kroone afscheid van de brandweer. Iemand die zich altijd voor de volle honderd procent heeft ingezet. Commandant A. C. van den Kommer zei: ,Het aantal uren dat jij bij de brandweer hebt besteed, zijn niet te schatten'. Kroone zei: 'Dat de sfeer in ons korps zo goed is bewijst wel het feit, dat er in mijn hele brandweertijd, nie mand ons korps voortijdig heeft verla ten'. Het werd een gezellige avond waarin ook Kroone's vrouw Marlies niet werd vergeten. De brandweer kan nog altijd mensen gebruiken. LIMMEN - Met als doelstelling: Liefda digheid op wereldniveau in de vorm van kleinschalige afgeronde hulpverlenings projecten aan mensen in crisisgebieden in directe en verre omgeving organiseert een kledinginzameling op dinsdag 22 maart. Ingezameld worden: kleding, al le maten, schoenen in paren gebonden, beddegoed geen matrassen. Huishoud- textiel en dekens. Zet u die kleding, graag goed verpakt in zakken voor 8.30 uur buiten op straat goed zichbaar aan de doorgaande weg. Woont u buiten de bebouwde kome van het dorp, gelieve de zak(ken) binnen de kern te brengen. Wij halen de zakken in de loop van de dag op. De inzameling gaat door bij elk weer! Charite Mondiale, Arumerweg 30, 8748 AD Witmarsum, tel. 05175- 31466. LIMMEN - Onder het motto: wie de jeugd heeft, heeft de toekomst, organi seert de jeugdafdeling van de voetbalve reniging Limmen haar traditionele jaarlijkse klaverjasdrive en veiling. De organisatie heeft weer de beschikking over talrijke schitterende prijzen met als absolute hoofdprijs een heus kalf. Aan staande vrijdag 11 maart om 19.30 uur is deze kaarthappening in de voetbal kantine van sportcomplex "Dampe- gheest". U bent van harte welkom! LIMMEN - Zie af van een feestelijke opening van het nieuwe gemeentehuis en bibliotheek. Dat schrijven de fracties van CDA, VVD en PvdA in een brief aan het college van B W van Limmen. De verkiezingsuitslag in Limmen is glas helder. De Limmer Gemeenschap zal in de nieuwe gemeenteraad de absolute meerderheid hebben en dus de dienst uitmaken. In een recente publikatie in de Alkmaarse Courant spreekt de Lifn- mer Gemeenschap opnieuw haar afkeer uit over het nieuwe gemeentehuis, dat eerdaags in gebruik genomen gaat worden. De gewijzigde omstandigheden recht vaardigen géén feestelijke opening van het nieuwe gemeentehuis en biblio theek, vinden de fracties van CDA, VVD, en PvdA in de "oude" gemeente raad van Limmen. In zo'n sfeer een ge meentehuis laten openen door een minister is onwaardig en doet afbreuk aan de uitspraak van de bevolking bij de gemeenteraadsverkiezingen. De fracties adviseren daarom in hun brief aan B W geen feestelijke opening voor te be reiden en het gebouw met stille trom door de ambtenaren in gebruik te laten nemen. LIMMEN - Op dinsdagmiddag 15 maart a.s. organiseert de Stichting Wel zijn Ouderen Limmen wederom een muziekmiddag in de serie "Luisteren naar klassieke muziek". Die middag zal geheel gewijd zijn aan muziek van Wolfgang Amadeus Mozart. Ongetwij feld kan Mozart gerekend worden tot de allergrootste onder de componisten. Zijn muziek ligt gemakkelijk in het ge hoor en is mede daardoor zo enorm po pulair. Uit de zeer grote voorraad door hem gecomponeerde muziek is een zorgvuldige keuze gemaakt, zodat zo veel njogelijk recht wordt gedaan aan de veelzijdigheid van de componist. Piet van der Steen zal iets over de componist vertellen en voor enige toelichting bij de muziek zorgen. Alle 55 plussers zijn van harte welkom in de Wollewei, aanvang 2 uur. LIMMEN - De verkiezingsuitslag van afgelopen 2 maart was teleurstellend voor onze partij. Het aantal stemmen werd in verhouding tot 1990 gehalveerd wat resulteerde in slechts één zetel. Desal niettemin wil de VVD Limmen toch de kiezers die VVD gestemd hebben, mede namens alle kandidaten, hartelijk dank zeggen voor hun vertrouwen en be schouwen wij dit als een extra steun in de rug voor onze éénmansfractie de ko mende vier jaar. De VVD zal zich als altijd konstruktief en open opstellen naar alle partijen bin nen de raad van Limmen, met als uit gangspunt het belang voor Limmen. Vanzelfsprekend zullen wij ons de spie gel voorhouden om de oorzaak van ons verlies op te sporen. De absolute meerderheid en macht bin nen de gemeenteraad liggen nu volledig in handen van de fractie van de Limmer gemeenschap. Dit betekent voor de VVD, noch voor de overige partijen CDA en PvdA, geenszins een periode van vier jaar achterover zitten en af wachten. Integendeel, ons verkie zingsprogramma zal ons handvat zijn, het belang van de inwoners van Lim men, niet alleen op lokaal gebied, maar ook (inter)-regionaal en provinciaal zul len wij verdedigen en dienen. Of de ab solute macht in de handen van een partij goed is voor Limmen betwijfelen wij als VVD sterk. Oppositie voeren is één zaak, beleid maken en ook daad werkelijk uitvoeren is iets wezenlijk an ders. Met bijzondere belangstelling zien wij dan ook uit naar het kollegepro gramma van de LG. LIMMEN - Met nog drie ronden in het vooruitzicht heeft clubkampioen J. Ad miraal na zijn verrassende nederlaag te gen R. Rommel meteen weer orde op zaken gesteld door J. Limmen terug te wijzen. Tegelijkertijd maakte O. van Buuren zijn voormalige leerlinge Rom mel, die blijk gaf de finesses van de Cambrigde Spring te zijn vergeten, een kopje kleiner. De troon is nu weer voor Admiraal die de zaak in eigen hand heeft. De al maanden gestaag geklom men J. Zentveld won ditmaal van K. Aafjes en bezit intussen de derde plaats achter Rommel en heeft van daaruit nog steeds kans op de clubtroon. Wie Vre- deburgs kampioen wordt zal wellicht pas in de laatste ronde worden beslist. Ook in de B-groep tekent het eindresul taat zich nog niet duidelijk af. R. Hooijboer, zelf kansloos, wist koploper B. van Diermen het volle punt afhandig te maken waardoor M. Out en R. Jag- tenberg met van Diermen de medekans hebbers blijven. De uitslagen waren: A: R. v.d. Storm sr.-G. Hafkamp 0-1; B. de Waard-M. Limmen 0-1; W. Koenekoop-A. de Waard 0-1 (regl.); L v.d. Eng-F. v.d. Vegte 1-0; L. de Boer- W. Beentjes 1-0; J. Kramer-M. Bos 0-1. C. W. Könst-M. Kost 1-0; B. Kos-K. Kramer 0-1; R. Limmen-N. Admiraal 0-1; N. Glas-W. Könst 0-1; W. Koot-M. Kos 1-0; P. Mooij-R. Limmen 1-0; C. Pepping-W. Castricum 0-1; R. Wijers- V. Dollman 1-0; N. Glas-L. Admiraal 0-1; W. Könst-M. Beentjes 1-0. Reserve uit A en B: G. Pouw-L. Zentveld 0-1P. v.d. Heijdt-F. Nijman V2-V2. Trotse eigenaren Gerton-Johwin bij ontwerp nieuwe pand. LIMMEN - Het vertrouwde wit-blauwe pand, aan de Rijksweg, dat vroeger als bollenschuur fungeerde, gaat verdwij nen. Daarvoor in de plaats komt een mooi nieuw gebouw dat aan de eisen van deze tijd voldoet en tevens meer ruimte biedt voor een betere presenta tie. De samenwerking Gerton-Johwin blijft bestaan. Leegverkoop In de tijd, dat het oude pand gaat ver dwijnen en er nieuw gebouwd wordt, gaat de verkoop gewoon door en wel schuin aan de overkant in het kantoor van de Valkeyhallen. Daar is 370 m2 ruimte beschikbaar om de verkoop ge woon door te laten gaan. Het devies luidt: 'ALLES MOET WEG', daarom zijn er veel leuke aanbiedingen, zowel bij Gerton als bij Johwin. Couponnen, slaapkamers, showroom modellen enz. Het pand heeft altijd een bestemming voor woninginrichting gehad en dat al zo'n 30 jaar. Een van de eerste Cash and Carry zaken was hier gevestigd, la ter werd dat de Tijdgeest en nu Gerton- Johwin, dat blijft zo, maar wel in een totaal nieuwe opzet. Het pand wordt 6 meter langer en dat komt in het totaal op zo'n 400 m2, natuurlijk wordt de presentatie ruimer en overzichtelijker. De verkoop in het Valkey-kantoor be gint in mei. LIMMEN - De traditionele expositie 'Limmen Creatief' wordt dit jaar voor de 20ste keer gehouden, en wel op zater dag 12 en zondag 13 maart in Vrede burg, Dusseldorperweg 64. Behalve dat dit het vierde lustrum is, krijgt deze ten toonstelling een extra dimensie doordat het de laatste keer is dat zij plaats vindt in Vredeburg, het culturele hart van Limmen. Zoals genoegzaam bekend, heeft de gemeente Limmen deze fraaie boerderij in de verkoop, nu die door de bouw van het nieuwe gemeentehuis overbodig is geworden. Ook om andere red nen echter is het zeer de moeite wa: d om in het weekend van 12 en 13 ma; t deze cultuurtempel met een be zoek te vereren. Famili Commandeur in verbouwde winkel. ,cr DOvw» tc rieiloo. Entree is 7,5u 1 O - Het is onze plaatsgenoot ;amer gelukt om met drie me- tn het wereldkampioenschap LIX voor junioren naar Heiloo te- dven. Marco werd tweede na Jan T° je eerste dag stond Marco Kra- Pr op de derde plaats, maar de wist hij zich als tweede te O. Hij behaalde zilver op de 5 Mbrons op de 3 km. In het totaal E.ent eindigde Marco op de twee- ^ts. Een geweldige prestatie. kopje koffie. Kaarten is voorverkoop via boekhandel Bruna-Avis op het Stati onscentrum of in de foyer van "het Open Huis". HEILOO - a.s. Zaterdag 12 maart is het weer zo ver, F.S.H. geeft zijn jaarlijkse donateursconcert, dat uiteraard ook be zocht kan worden als u (nog) geen do nateur bent, in het cultureel centrum Het Open Huis. Ook dit jaar zijn wij er weer in geslaagd een spetterend pro gramma in elkaar te zetten vergezeld van wervelende shows door onze majo- rette/twirlinggroep en dit alles in de ver trouwde handen van dirigent/muzicus Ruud Peerdeman. Na de try out, die wij als fanfare show band Heiloo hebben aangeboden aan de bewoners en personeel van huize De Loet, is het nu de beurt aan onze dona teurs en de inwoners van Heiloo en om streken om de klanken van F.S.H. te bewonderen. Wilt u ook komen: dit kan op zaterdag 12 maart a.s. in het Open Huis te Hei loo, aanvang 20.00 uur, zaal open 19.30 uur. Toegang niet donateurs 2,50, bal na in dé foyer. fra; tuin meer", voor Het jaarlijks terugkerende evenement •^n de Stichting Culturele Raad Lim- mag zich verheugen in de deelname voor dit z0>n veertjg aankomende of ge- roodsteen^gcje kunstenaars afkomstig uit Lim- neghem si zoajs gewoonlijk is er ook dit keer meubilair komende maart geo Bibliotheek stopt Ruudvln uitlening video 4MEN - Met ingang van 1 maart is bibliotheek gestopt met de verhuur Ol videobanden en muziekcassettes. bestuur zag zich genoodzaakt deze lissing te nemen'omdat de uitlening „pit nnt kostendekkend was. Vanaf heden h h geen video en mc's meer, maar in dacht op njeuwe gebouw is wel de ruimte te zien is)r een meer uigebreide CD-collectie. rastory, bibliotiheek verdubbelt het aantal mng^ s dat ze huurt van de Provinciale van 14.00 liotheekcentrale De uitleentermijn vond van dt terUggebracht naar één week, toonstelIindoor dus meer roulatie mogelijk is. zien van h ingang van 15 aprn heeft u dus klarende t;r keus uit de cD-collectie van de bi- zeer recen theek y kunt CD»S ienen met een tuatie. Vfnaatschap van de bibliotheek, plus leengeld van 2,- per CD voor 1 chiefstukk,k Dg veranderingen van de CD- vele cmde°fctie gaan in het nieUWC geboiT U veie ouae Jt tQt en met 2$ maart terecht in bouwd. Di aan het de Kapelweg. Tot zijn tot en f weer een breed scala aan kunstzinnige uitingen te bewonderen en in sommige gevallen ook te koop. De schilderijen zijn kwantitatief het sterkst vertegenwoordigd, daarnaast echter is er nog veel moois te zien op het gebied van keramiek, sculptuur en di verse vormen van kunstnijverheid. De Culturele Raad Limmen heeft dit jaar ook weer een aantal nieuwe aanmeldin gen met een plaats in Vredeburg kunnen honoreren. De expositie Limmen Crea tief weerspiegelt naast kwaliteit, vooral ook de gedrevenheid en het enthousi asme van Limmer kunstenaars en be gaafde hobbyisten. Elk Laar weer trekt zij vele bezoekers uit de wijde omge ving, die hierdoor niet zelden worden gestimuleerd hun al dan niet sluimeren de talenten aan te wenden voor creatie ve activiteiten, waarvan de resultaten dan weer over enkele jaren in Limmen of elders te zien zullen zijn. De ten toonstelling zal worden geopend door burgemeester E. J. Th. M. Huisman en is beide dagen gratis toegankelijk van 11.00-17.00 uur. AKERSLOOT - A.s. zondag 13 maart wordt al weer de laatste Rabopolder trimloop gelopen van het seizoen '93/'94. Deze serie van trimlopen trok ken ook dit seizoen weer vele deelne mers. Hopelijk is het zondag 20 maart lekker trimweer, want bij de laatste trimloop hopen wij op vele deelnemers. Het parcours loopt als vanouds weer langs vele mooie plekjes van het dorp Akersloot. De afstanden zijn: de 4 km, speciaal voor de jeugdigen, en de 8 en 14 km voor de volwassenen en ve teranen. De inschrijving is vanaf 9 uur in de kan tine van de handbalvereniging aan de Boschweg waar om 10 uur ook de start zal zijn. Kleed- en douchegelegenheid is aanwezig. Deze loop geldt nog steeds voor het trimloopboekje van de KNAU. De eerste drie, de eerste dame, de eerste veteraan en de eerste jeugdige beneden de 14 jaar worden beloond met ere me taal. Inschrijfgeld: tot 17 jaar 2,00; 17 jaar e.o. 3,00. Met aandenken resp. 3,00 en 4,00. Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen I nformatierubriek van de gemeente Limmen Inlichtingen en reacties: Middenweg 3aLimmen. Telefoon02205-1456 In 1993 is de gemeente begonnen met het proces voor de ontwikkeling van het woningbouwgebied Kerkweg Noord. Dit proces is gebaseerd op het inschakelen van een projectontwikkelaar. Een breed samengestelde commissie - waarin ook raadsleden waren vertegenwoordigd - heeft unaniem het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten aangewezen als projectontwikkelaar. De raadscommisie is op 27 januari jl. akkoord gegaan met deze keuze. Nude projectontwikkelaar bekend is zal er een projectmatige opzet gekozen moeten worden om te komen tot een bouwexploitatie-overeenkomst met het Bouwfonds Neder landse Gemeenten. Het college van B W heeft aan het managementteam van de ambtelijke organisatie gevraagd hoe de projectopzet er zou moeten uitzien en van welke deskundigen binnen de organisatie optimaal gebruik gemaakt kan worden. Het managementteam heeft een twee-traps benadering voorgesteld, bestaande uit een projectteam en een stuurgroep. Het projectteam bestaat uit ambtelijke deskundigen op het gebied van ruimtelijke ordening, infrastructuur en financiële zaken. Dit team zal in nauwe samenwerking met deskundigen van het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten voorwerk ver richten en voorstellen doen voor een samenwerkingsover eenkomst. De stuurgroep bestaat uit het college van burgemeester en wethouders en de verantwoordelijke personen van het Bouwfonds, aangevuld met de voorzitter van het projectteam. De gemeentelijke delegatie in de stuurgroep onderhandelt met het Bouwfonds in het kader van de bouwexploitatie- overeenkomst. Het college wil bij de verdere procedure gebruik maken van het adviesbureau Kolpron. Dit bureau bezit de nodige juridi sche deskundigheid bij het sluiten van een bouwexploitatie- overeenkomst. In het hele proces van de ontwikkeling van Kerkweg Noord heeft het college voor og$n gehad eerst een zgn. intentie overeenkomst te maken en van daaruit toe te werken naar een bouwexploitatie- of samenwerkingsovereenkomst. De inten tie-overeenkomst geeft de wil en de bedoelingen van beide partijen weer. Het projectteam heeft het voorbereidende werk voor de intentie-overeenkomst gedaan. In een paar bijeenkomsten van de stuurgroep is de gemeente met het Bouwfonds tot overeenstemming gekomen over die intentie-overeenkomst. De intentie-overeenkomst Kerkweg Noord wordt nu aan de leden van de raadscommissie voorgelegd. Donderdag a.s. wordt dit voorstel van het college behandeld in de raadscommissie. tijdstip donderdag 10 maart 1994,20.00 uur plaats benedenzaal Cultureel Centrum Vredeburg agenda 1/5 Opening, verslag vergadering commissie I d.d. 26.1.94, verslag besloten gedeelte vergadering commissie I d.d. 26.1.94, verslag vergadering commissie III d.d. 27.1.94, rondvraag. 6 Subsidie 1994 regio VVV Alkmaar Omstreken. 7 Verordening Wet Voorzieningen Gehandicapten. 8 Consequenties nieuwe Gemeentewet. 9 Ruimtelijke visie Oostelijke dorpsrand. 10 Voorbereidingsbesluit perceel ten noorden van perceel Eens in de tien jaar moeten de Provinciale Staten (het alge meen bestuur van de provincie) besluiten of er aanleiding is om de gebiedsindeling te wijzigen. Het eerste indelingsbesluit van de provincie Noord-Holland dateert van 1985. Dat betekent dat de Provinciale Staten in 1995 weer een dergelijk besluit moeten nemen. Om verschil lende redenen wordt dit indelingsbesluit al in 1994 genomen. Na een lang proces van overleg hebben Gedeputeerde Staten van Noord-Holland (het dagelijks bestuur van de provincie) de 'Evaluatie van de indeling in samenwerkingsgebieden' ge schreven. Deze evaluatie was de aanzet voor een nieuwe indeling in samenwerkingsgebieden in de provincie Noord- Holland. De evaluatie is dan ook de basis voor het ontwerp-besluit van Provinciale Staten tot indeling in samenwerkingsgebieden. Het ontwerp-besluit wordt nu openbaar gemaakt zodat u er kennis van kunt nemen en eventueel bezwaar kunt makenNa afloop van de termijn waarbinnen u bezwaar kunt maken zullen Gedeputeerde Staten een definitieve voordracht aan Provinciale Staten opstellen om de nieuwe gebiedsindeling vast te stellen. Het ontwerp-besluit én de evaluatie liggen t/m 8 april 1994 ter inzage in het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen tot 15 april 1994 schriftelijk bezwaar indienen bij de Provinciale Staten van Noord-Holland, postbus 123,2000 MD te Haarlem. De gemeenterekening is in ontwerp gereed. Deze zal op donderdag 10 maart 1994 in de commissievergadering wor den behandeld. De definitieve vaststelling zal plaatsvinden tijdens de gemeenteraadsvergadering van donderdag 31 maart 1994. Evenals in 1992 zijn wij ook in 1993 erin geslaagd de rekening met een batig saldo af te sluiten. Het verloop van de saldi van de afgelopen vijf jaar ziet er als volgt uit: 1989 f 262.974 (nadelig) 1990 - 81.147 (nadelig) 1991 - 171.596 (nadelig) 1992 - 32.808 (voordelig) 1993 - 26.638 (voordelig) Na jaren van aanmerkelijke tekorten hebben wij met veel inspanning reeds 2 jaar een batig saldo. Het resultaat suggereert dat alle ramingen bij benadering ook werkelijkheid zijn gewordenDe werkelijkheid is echter dat het saldo het resultaat is van diverse voor- en nadelen. Gesigna leerde overschrijdingen zijn tussentijds elders gecompen seerd. Het ingevoerde systeem van budgetbewaking werpt haar vruchten af waardoor ons doel, namelijk het sluitend hebben van de rekening, is bereikt. - Oosterzijweg 27 - vergroten bedrijfsruimte; - Oosterzijweg 2 - bouwen woning; - de Wieken 67 - bouwen bijkeuken vergroten garage. De aanvragen liggen niet ter inzage. Op dit moment kan tegen de aanvragen geen bezwaarschrift worden ingediend. In de Uitkijkpost van 2 februari werd gepubliceerd dat er vergunning is verleend voor het bouwen van een woning op Rijksweg 4, dit moet echter zijn Rijksweg 6. Rijksweg 117. 11 Rekening 1993. 12 Intentie-overeenkomst ontwikkeling woningbouwgebied Kerkweg-Noord. 13 Sluiting. Bovenstaande commissievergadering is openbaar. Wanneer u tijdens de vergadering over een van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel van te voren afspreken met de voorzitter. In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van deze vergadering inzien. Het college van B W heeft het stedebouwkundig bureau VHP gevraagd om een notitie te maken met een visie op de ruimtelijke ontwikkeling voor de oostelijke dorpsrand. In deze notitie staat: '...dat het aantrekkelijk zou zijn als het landschap aan de oostzijde van het dorp intensiever beleefd kan worden, hier en daar toegankelijk zou zijn en meer betrokken zou worden in de recreatiemogelijkheden voorde bewoners, bijvoorbeeld in de vorm van kleine recreatievoorzieningen en vergroting van de mogelijkheden een 'ommetje' te maken. Een aantal suggesties uit deze notitie hebben de instemming van het college. 1 Ten oosten van de Clusiuslaan: een wandelroute van de vijver, tussen de bestaande waterloop langs de Clusiuslaan en een te graven breder water (met een natuurlijke oever) door, via een recreatie- schiereilandje ten noorden van de Boogerdlaan, langs de Laandervaart, naar de Oosterzijweg. 2 Nabij het zwembad: - het hier en daar openmaken yan de beplanting om zicht te krijgen op het fraaie landschap; - mogelijk een recreatieve ontwikkeling die al eerder genoemd is in de gemeentelijke structuurvisie 'Samen verder'. 3 Ten oosten van het zwembad en de sportvelden: een verbindend fiets-/voetpad (een aantrekkelijk 'omme tje') vanaf de verlengde Schoollaan langs de sportvelden en het zwembadcomplex. Dit pad sluit voor een belangrijk deel aan op het tracé dat het college heeft vastgesteld voor de te maken recreatieve fietsverbinding tussen Akersloot en Limmen onder de A9 door. Het college is niet gelukkig met de suggestie een fietspad te maken vanaf het Stet langs de Dusseldorpervaart in de richting van de toekomstige fietsverbinding Akersloot-Limmen. Ook de lokatie voor recreatieve voorzieningen tussen de Achterweg en het sportveldencomplex heeft niet de voorkeur van het college. Het terrein aansluitend aan het zwembad ligt meer voor de hand. De ruimtelijke visie op de oostelijke dorpsrand komt aan de orde in de openbare raadscommissie van a.s. donder dag. Met ingang van 1 januari 1994 is de volgende legesverordening in werking getreden. Goedgekeurd bij Koninklijk Besluit: Verordening op de heffing en invordering van leges 1994 (25.02.1994, nr. 94.001577). Burgemeester en wethouders zijn voornemens door middel van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 lid 6 van de Woningwet, medewerking te verlenen aan een plan voor: - oprichten garage/berging. Rijksweg 66c. Dit plan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Medewerking kan worden verleend na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van het college van Gedepu teerde Staten van Noord-Holland. Vanaf 10 maart 1994 ligt bovengenoemd bouwplan met tekeningen gedurende veertien dagen voor eenieder ter inza ge in het gemeentehuis te Limmen. Gedurende die termijn kan eenieder bezwaarschriften indie nen bij burgemeester en wethouders, Middenweg 3A, 1906 ZG Limmen. 9 maart 1994, Burgemeester en wethouders van Limmen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 15