r, Culturele uitwisseling Polen 00 MEMISA [m 0rGlRO 5657 GEBOREN! biblio theek meE Sf muMm 1 lU-'U mfcrainl Foresters Handbal Handsome Eight Handbal Koop/Home Meervogels Zwemdiploma's Visclub Limmen start seizoen met nieuwe competitie Verhuizing bibliotheek Limmen Kiezers bedankt! Computer voor UW? Lezing Alliance Francaise Excursie naar Engeland, Cotswolds Smakelijk eten bij "Le Baron" voorkómen. mm Help mee! Bloemenseance Limmer IJsclub De nieuwste kollektie geboortekaartjes, van Intercard is uit! Met o.a. kaartjes van 100% recycled papier. Stap eens bij ons binnen. Wij tonen u graag vrijblijvend de uitgebereide kollektie. Ook de tekst kunnen wij met u samenstellen. liilii Dagelijks honderden politieke moorden en 'verdwijningen'. Gisteren. Vandaag en als we niets doen morgen weer. Steun Amnesty in de strijd tegen deze mensenrechtenschendingen. Hoe meer leden, hoe meer kracht. AMNESTY Ij: INTERNATIONAL PAGINA 8 UITKIJKPOST 9 MAART 1994 De hoofdsponsors voor de culturele ontmoeting Polen-Nederland t.w.: Anema Trucks, Bosman-Tweemeiers, Grosmarkt, Campina Melkunie en de E. de Boer (voorzitter Stedeband) tekenen hier de overeenkomst HEILOO - In de week van zes tot twaalf mei, komen er 150 mensen uit Swietoch- lowice naar Heiloo voor een culturele uitwisseling. Dit brengt natuurlijk nogal wat kosten met zich mee. Naarstig werd dus naar sponsors gezocht en gevonden. Vorige week donderdag werd het contract gete kend met de vier hoofdsponsors t.w. Anema trucks, Campina Melkunie, de Grosmarkt en Bosman Tweewielers. Voorzitter van de Stedeband, E. de Boer was hierbij uiteraard aanwezig. Van de 150 Polen die komen zijn er 60 muzikanten. De werkgroep die onder de stedeband valt, resorteert onder de vier muziekverenigingen van Heiloo. Er ko men twee Poolse 'orkesten. Heiloo zal die week bol staan van de muziek. Er worden concerten gegeven in de gere formeerde kerk, het Brunogebouw, Willibrorduscentrum, bij de Loet en Overkerck. Er zal een optreden zijn bij het HSV toernooi en in de Moeder Gods kerk. Het spelen in een orkest is in Po len een semi beroep. Het is moeilijk om aan muziek te komen. Men bewerkt soms zelf stukken om maar te kunnen spelen. Vrouwen zijn in deze orkesten sterk in de minderheid. In diezelfde week zullen er ook Polen zijn die een bezoek aan Tintoretto brengen en aan de voetbalvereniging HSV. HEILOO - Zwaar gehavend is de op- bouwrij begon Foresters 1 aan haar laatste zaalwedstrijd 3 van de 5 opböu- werd waren afwezig door blessures en vakantie. De aanvoerdster, Maaike Dingerdis, begon ziek aan de wedstrijd maar speelde hem toch sterk uit op mentaliteit. Dankzij een geweldige inzet van allemaal, een sterk invallende Bri gitte Ursem en vooral een uitblinkende Nancy Schut wisten de dames een prima wedstrijd neer te zetten. Goed gebruik makend van het sterke wapen, de break out, werd Tonegido overklast. Ze moes ten met een 21-6 nederlaag terug naar Hippolytushoef. Dames 2 liet de overwinning liggen. Ze gaven ondanks goed keepen van B juni- ore Munira Blom, een 5-2 voorsprong uit handen. Ze moesten genoegen ne men met een gelijkspel 7-7. Dames 3 moest al vroeg naar Tuitjen- horn. Ze misten 5 speelsters, maar de invallende B junioren deden het prima. De wedstrijd werd helaas verloren. Ook de adspiranten kwamen al vroeg aan bod. De tegenstander hier heette Ber- dos. Ook deze dames kwamen niet ver der dan een gelijkspel 8-8. Wilt u nog komen kijken in de zaal, het kan nog. Jeugd van 6 tot 10 jaar, kan nog steeds bij ons drie maanden gratis trainen en spelen. Maakt hiervan gebruik zolang het nog kan. Informatie Ingrid Vos (332223. HEILOO - Handsome Eight zorgde voor de stunt van het seizoen door de koploper van de eredivisie zaalvoetbal, Schoenenreus, in eigen huis (Veghel) met 7-6 te kloppen. HE had het aange durfd zijn international Kenneth Goud mijn wegens te solistisch spel en te veel kritiek op medespelers uit de ploeg te zetten. Het team vormde nu een hechte re eenheid. Na een snelle achterstand van 2-0 kwamen de zebra's door strijd lust en conditie (5 trainingen in twee cojnpetitieloze weken) zo sterk terug, dat de Schoenenreuzen er geen afdoen de antwoord op hadden. HE's Rotter damse aanwinst Remco v.d. Linden scoorde viermaal, maar was ook als teamspeler waardevol. De oude suppor ter van Handsome Eight: „Schoenen reus toch een maatje te klein....!" HEILOO - Dames 1 a.s. zondag kampi oen?????? Ook tegen Kolping behiel den de dames hun ongeslagen positie en met vier punten voorsprong en twee wedstrijden te gaan kan het.kampioen schap hun bijna niet meer ontgaan. Af gelopen zondag was het Kolping die meteen het initiatief nam en een kleine voorsprong nam Carola Kaandorp was attent op de cirkel en scoorde de gelijk maker 2-2. Waarna Meervogels door Silvia Over- pelt in haar element op de hoek, en schoten uit de tweede lijn werd de ruststand 4-8. De gehele wedstrijd ken merkte zich door sportiviteit en was er voor de rust geen tijdstraf of gele kaart nodig. Wendy Zandbergen pakte na rust meteen haar doelpunt 4-9 waarna Kolping goed terugkwam in een fase toen Meervogels te defensief speelde. In de vijfentwintigste minuut werd het pleit in het voordeel van Meervogels beslecht. Eindstand 10-14. a.s. Zondag om 14.15 uur de kampioenswedstrijd te gen DSS 2 in sporthal "De Lelie". Heren sen. 1 De Blinkert 2/Meervogels 17-18. Een nipte zege voor de heren in hun uit wedstrijd tegen het Haarlemse Blinkert. Voor Blinkert een degradatie en voor Meervogels een kans op kampioenschap te behouden. Het was een te harde wedstrijd waarin eigenlijk teveel mocht en de wedstrijd afbreuk werd gedaan. Ruststand 9-10. Cees Brandjes had na rust weinig geluk met schoten vanaf de circel. Jacco Kers- sens scoorde in de laatste minuut de winnende treffer en is Meervogels nog steeds kampioenskandidaat maar dan moet a.s. zondag wel gewonnen worden van koploper DSS. Deze cruciale wedstrijd is om 13.00 uur. HEILOO - Donderdag 3 maart hebben de volgende kinderen, die zwemles heb ben genoten in 't Vennewater afge zwommen. Voor het A-diploma: Rosanne Molenaar, Lotte en Ilse de Jong, Andrea Siegel, Bram v.d. Reep, Suzanne v.d. Werf, Joris v. Duin, Mau rice Tijm, Youri de Jong, Sebastiaan Weber, Maaike Beentjes, Robin Hoorn, Suzanne en Elles v.d. Brug, Lisanne Oudhoff, Andrea Stoop, Dennis Gij zen, Wendy Winder, Mary Metselaar, Lisanne Scholten, Jill Nuyens, Frida Laan. Vrijdag 4 maart voor het B- diploma: Miriam Heyne, Ferry Bussing, René Philips, Evelien Groot, Erica Schefferlie, Edwin Snippe, Bart Arends, Saskia Nijman, Rob Loo- buyck, Lotte Revers, Jessica Hoetjes, Alexa Hays, Nathan Blanckard. Voor het overlevingsdiploma brons: Bonnie v. Geldorp, Sandra v.d. Plaat, Saskia en Ate de Vries, Richard Schouten, Lot te Mulder. LIMMEN - Het ijs is nog maar net van de sloten, of de Limmer hengelaars gaan alweer vissen. In drie competities, dit jaar. Naast de gebruikelijke baars- en witviscompetitie wordt er dit jaar ook een all-round competitie gestart. In samenwerking met "Eetcafe de Uit komst" worden 8 wedstrijden gevist, waarbij alle moderne hengeltechnieken mogen worden gebruikt zoals match- hengel, feederhengel en de lange vaste stok. De keuze van de viswateren is hieraan aangepast. Degene die in 4 wedstrijden de meeste punten verza melt, wordt all-roundwitviskampioen van Limmen. Tevens zijn er per wedstrijd geldprijzen. De eerste wedstrijd is zondag 13 maart en wordt gevist in de ringvaart bij Heer- hugowaard. Verzamelen bij "Eetcafe de Uitkomst", om 8.00 uur. Inschrij ving is alleen voor leden van HSV Lim men en bedraagt 5,00 per wedstrijd. LIMMEN - In verband met de verhui zing naar het nieuwe gebouw bij het ge meentehuis gaat de bibliotheek twee weken dicht. De bibliotheek is gesloten van woensdag 30 maart tot en met 14 april. Met ingang van vandaag leent de bibliotheek alles uit voor een periode van vijf weken. Als u nu boeken haalt, dan brengt u ze pas terug in de nieuwe bibliotheek. Natuurlijk kunt u extra boeken lenen omdat we twee weken gesloten zijn, en liefst zo veel moge lij k....U helpt de bibliotheek verhuizen als u veel boeken mee naar huis neemt! Wèl laten afstempelen natuurlijk. In het nieuwe gebouw gaat de bibliotheek over op een ander uitleensysteem. Het is noodzakelijk dat u dan over een nieuwe bibliotheekpas beschikt. Deze pas ligt voor alle leden klaar en kan nu al wor den opgehaald op vertoon van uw geldi ge gele lenerskaart. Tot en met maandag 28 maart is iedereen nog wel kom in het gebouw aan de Kapelweg. In de bibliotheek zijn nog kaarten ver krijgbaar voor de lezing van Carolijn Visser op donderdag 10 maart in de bi bliotheek van Egmond aan Zee. De avond begint om 20.00 uur en kaarten kosten 10,- per stuk. Wij hopen op uw medewerking in deze drukke tijden en tot ziens in de bibliotheek. LIMMEN - De Limmer Gemeenschap heeft een enorme verkiezingsoverwin ning behaald. Een uitslag zoals deze had niemand verwacht, maar geeft duidelijk aan dat Limmen een andere koers wil varen dan de laatste jaren. De Limmer Gemeenschap is zich terdege van haar positie bewust en zal niet de fout maken niet naar anderen te luisteren. Tenslotte leven wij allemaal in een Limmer ge meenschap. De dag na de verkiezingen zijn de raadsleden van de Limmer Gemeen schap direct aan de slag gegaan. U kunt verzekerd zijn van maximale inzet en betrokkenheid van elk raadslid. Ook zal de Limmer Gemeenschap u blijven in formeren via het blad Limmerkontakt en met de nodige ideeën komen om dat gene wat bij de mensen van Limmen leeft zo goed mogelijk te vertalen in concreet beleid. HEILOO - De UW Heiloo heeft drin gend behoefte aan een computer. Voor het secretariaatswerk, voor het bijhou den van het ledenbestand en voor de ac tiviteiten van de PR-commissie is dit hulpmiddel onmisbaar. Geld voor de aanschaf kunnen we eigenlijk niet mis sen. Vandaar dat we hopen dat er ie mand in Heiloo is (of misschien wel twee iemanden) die een oud model in een hoek of op zolder heeft staan, dat hij of zij niet meer gebruikt. Want hoge eisen stellen we niet. Een oude XT vol doet prima! Als u die inwoner bent en u wilt opruiming houden en tegelijkertijd het vrijwilligerswerk in Heiloo on dersteunen, bel dan T. Sikkema (334918) of b.g.g. D. Guyt (339685). Elke reactie is welkom. ALKMAAR - De alliance Francaise, af deling Alkmaar, organiseert op 16 maart a.s. om 8.15 uur in de Kennemer Prins te Alkmaar een lezing onder de ti tel ,Les nombreux visages de l'art abstrait'. Het is Madame Colette Noël, lerares aan de opleiding van de Alliance Francaise, die deze lezing zal verzorgen aan de hand van dia's. Zowel het onder werp als de spreekster staat borg voor een onvergetelijke avond. Toegangs prijs Leden en cursisten van de Alliance Francaise gratis, niet-leden 10,00. Openbare Bibliotheek Heiloo. Gedurende de maand maart in de bibli otheekafdeling van Huize de Loet over 'Paaseieren' en in Huize Overkerck over '400 jaar tulp'. In de kleüterafdeling van de bibliotheek tot 8 april over-'Pasen'. Op de thematoren wordt tot 10 maart aandacht besteed aan 'Kunst uit het ou de Perzië, India en China.' Regionale thuiszorg Regionale thuiszorg organiseer* cursus 'slapen kun je leren'. De cursus wordt gegeven in het hoofdgebouw van Regio nale Thuiszorg, Gasthuisstraat 2 te Alk maar (centrum). De cursus bestaat uit 9 bijeenkomsten van 2 uur. Elke bijeen komst begint om 9.30 uur en duurt tot ongeveer 11.30 uur. De bijeenkomsten vinden plaats op de dinsdagen: 8 (intro ductiebijeenkomst), 15, 22 en 29 maart, 5, 12, 19 en 26 april en 3 mei 1994. Als u meer informatie wilt over deze cursus, of als u zich wilt aanmelden dan kunt u bellen met bureau Voorlichting van Re gionale Thuiszorg. Het telefoonnum mer is (072)199222. Regionale Thuiszorg Regionale Thuiszorg organiseert cursus 'omgaan met stress'. De cursus wordt gegeven in het hoofdgebouw van de Re gionale Thuiszorg, Gasthuisstraat 2 te Alkmaar. Elke bijeenkomst begint om 19.30 uur en duurt tot ongeveer 21.30 uur. De bijeenkomsten vinden plaats op de woensdagen: 9 maart (introductiebij eenkomst), 16, 23 en 30 maart, 6, 13, 20 en 27 april en 4 mei 1994. De cursus is voor iedereen boven de 18 jaar die me thoden wil leren om beter met dagelijk se stressvolle situaties om te gaan. Voor aanmelden/informatie: Bureau Voor lichting van Regionale Thuiszorg, tele foon (072)199222. HEILOO - Niet letterlijk gaat de KMTP op excursie naar de Cotswolds, maar je waant je er wel bij het zien van de dia serie van mevrouw M. Schalij ven Hoey Smith en het luisteren naar haar enthou siaste verhaal over geschiedenis en schoonheid van deze streek. Een typisch Engels landschap, rustiek met open grasrijke hoogten (wolds), beboste heu vels en dalen met frisse stroompjes. De huizen in de meestal schilderachtige dorpen zijn van een honingkleurige steensoort, afkomstig uit de buurt. In de 14e en 15e eeuw was wol de grond stof voor welvaart en economie. De beste kwaliteit kwam van de Cotswolds Lions, een harige schapensoort, waar van nu nog één kudde in de Cotswolds rondloopt. De uitvoer van wol naar Vlaanderen was belangrijk en de rijke wolhandelaren bouwden grote landhui zen, kastelen en kerken. Wij nodigen u uit voor deze dia-causerie op dinsdag 15 maart, aanvang 20.00 uur, toegang gratis, in de Gereformeer de Kerk aan de Noordergeeststraat. Het gezellige interieur van 'Le Baron BAKKUM - Aan de van Oldenbarne- veldtweg 6 in Bakkum hebben sinds één jaar, Patrick en Corinne hun eigen restaurant. Twee enthousiaste jonge mensen, nog niet zo lang van de hotel vakschool af, zijn hier goed bezig, ge zien de grote klantenkring die zij in zo'n korte tijd hebben opgebouwd. De naam 'Le Baron' komt van een stuk vlees van het schaap en in de zaak staan twee fraaie poppen voorstellende, een baron en een barones. Toen ze een jaar geleden begonnen was de kaart nog wat 'voorzichtig'. „Je moet even bekijken hoe de smaak van de klanten ligt, voordat je meteen met een grote kaart begint", aldus Patrick, „even de markt aftasten". Nu is de kaart heel gevarieerd. Er staan nu visge rechten op en de voorgerechten zijn uit gebreid. Er bestaat ook een zogenaamd maand- menu. Voor 42,50 kunt u bij Le Ba ron al een heerlijk diner krijgen. Wilt u liever uw eigen menu samenstellen, dan biedt de kaart daar ook vele mogelijk heden toe. Telkens is het mogelijk, voor de snelle eter die nog verder moet, een klein hap je te eten, een satehtje of iets dergelijks. De bar is een bij uitstek gezellig plekje om een glaasje eventueel met iets erbij te gebruiken. Heeft u lekker gegeten, dan bestaat de mogelijkheid om achter in de zaak, bij de open haard, uw kopje koffie met eventueel een likeurtje te drinken. Zo driemaal per jaar wordt de kaart ge wisseld en aangepast ahn de tijd van het jaar (asperges, wild e.d.) Champagne kunt u bij Le Baron per glas bestellen. De wijnkaart ziet er goed uit. Er is keus uit zes rode en zes witte wijnen. Le Ba ron is, op de woensdag na, elke dag geo pend vanaf 16.00 uur. Patrick en Corinne staan klaar om hun gasten te ontvangen. In het weekend wil het nog wel eens gebeuren-dat er geen plaats is. Om teleurstelling te voorkomen is het daarom verstandig eerst even te bellen (02518-51705) en u kunt verzekerd zijn van een heerlijke avond. Naar een nieuwe generatie zonder AIDS. Mem i sa vècht. Agenda sporthal d'Enterij Donderdag 10 maart: Volleybal Oranje Wit 18.00-22.00 Vrijdag 11 maart: Zaalvoetbal KNVB 19.00-23.15 met om: 19.50 uur ENTERIJ 4, 21.30 uur ENTERIJ 2. Zaterdag 12 maart: Badminton 10.00-11.30 Zondag 13 maart: Badminton 09.30-11.30 Maandag 14 maart: Zaalvoetbal KNVB 19.00-23.15 Dinsdag 15 maart: NeVoBO Volleybal 20.00-23.00 Woensdag 16 maart: Badminton 19.30-22.00 HEILOO - Op uitnodiging van de Stich ting voor Natuurgeneeskunde 'Arbor Vitae' verzorgen Anita Leeseman en Toni Marchese op maandag 14 maart 1994 in de Gereformeerde Kerk, Noor dergeeststraat 9 in Heiloo een 'Bloe menseance'. De aanvang is om 20.00 uur en de entreeprijs bedraagt 10,-. Anita Leeseman en Toni Marches zijn beiden paranormaal begaafd en werken regelmatig samen in lezingen en works hops. Bij een bloemenseance is het de bedoeling dat men een bloem, een bosje bloemen of een potplant van huis mee neemt die men enige dagen in huis heeft laten staan. Op de avond zelf neemt het medium één of meerdere bloemen in zijn hand en kijkt wat hij erbij voelt, hoort of ziet. Het is eigenlijk hetzelfde als psychometreren met voorwerpen. De bloem fungeert als inductor. Hij heeft als het ware de energie van de eige naar (gezin) in zich opgenomen. Het medium is in staat deze energie op te pakken en te interpreteren. Graag voor de bloemen ook een vaasje meenemen. Voor meer informatie: tel. 072-330523. LIMMEN - Zaterdagavond was de laatste wedstrijd op de ijsbaan de Meent van dit seizoen, die tevens meetelde voor het clubkampioenschap. De strijd was onderling erg groot want de ver schillen waren klein. De pupillen schaatsten een 300 en 500 meter. De uit slag is als volgt: Jongens 1. Jeroen Lute 30.5-50.0 Meis jes 1. Anita Pater 39.6-1.04.2 1.11.5 3. Nathalie Hollenberg 40.6-1.09.6 Dames en jun. C en jun. B. schaatsten een 1000 meter. Jongens C 1. Erik Zomerdijk 1.36.7 Meisjes C 1. Jessica Zomerdijk 1.56.4 Jongens B 1. Jurriaan Oudhoff 1.30.4 Meisjes B 1. Leonieke Zomerdijk 1.59.8 Meisjes A 1. Kathalijne Oudhoff 1.37.9 Neo dames 1. Gonda Stienstra 1.55.3 Dames 1. Lisette Kansen 1.39.7 De overige categorieën schaatsten een 1000 en 3000 meter. Senioren 1. Theo Soeters 1.27.3-5.02.5 Neo sen. 1. Ri chard Bloedjes 1.34.2-5.06.4 Jun. A. 1. Jan Bruin 1.32.3-5.24.6 Veteranen 1. Willem Blakborn 1.31.9-4.52.0. Clubkampioenen van het seizoen '93-'94 zijn geworden. Pup jongens 1. Jeroen Lute Meisjes 1. Anita Pater. Jun. C. Jongens 1. Casimir Kaandorp Meisjes 1. Jessica Zomerdijk. Jun B. jongens 1. Jurriaan Oudhoff Meisjes 1. Leonieke Zomerdijk Jun. A. Jongens 1. Jan Bruin Neo Heren 1,. Richard Bloedjes Dames 1. Gonda Stienstra. Sen. Heren 1. Theo Soeters Dames 1. Lisette Kansen. Veteranen 1. Peter Hol lenberg. mBBBÉÊKÉBHÊ Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Dierenbescherming Limmen Honden en katten tel. 072-334316. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Stichting Interkruis Noord-Kennemerland Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkgebouw, Middenweg 26a, 1906 AR Limmen. Ouder- en kindzorg: spreekuur ma. t/m vrij. 8.30-9.00 en van 12.30-13.00, tel. 02205-4275. Volwassenenzorg: spreekuur ma. t/m vr. 12.30-13.30 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u de alarmcentrale bellen: tel. 072-619818. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder telefoon nummer 1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. Afdeling sociale zaken: open spreekuur op maandag en donderdag van 9.00- 12.00 uur. Buiten deze tijden kan men terecht na een telefonische afspraak (tel. 1456). Gezinsverzorging, Ouderenhulp en Alphahulp Stichting Noord Kennemerland/Noord -Holland Midden. Hoofdkantoor: Nas- saulaan 30, 1815 GL Alkmaar. Voor hulp bij problemen in de verzor ging van uw huishouden. Spreekuur da gelijks van 8.30 tot 9.30 uur. Telefoon: 072-127066. Voor acute hulp na 17.00 uur en in het weekend: tel. 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/ 19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenartsen Dierenkliniek Castricum, Laan van Al- bertshoeve 140, Castricum, tel. 02518- 54345. Dierenartsen: H. Wolters en mw. S. Asyee. Spreekuur zaterdag 13.00-14.00 uur, verder volgens telefo nische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotter bloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u even tueel automatisch doorgeschakeld. Be handeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Jans- sen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 02205-1410. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Geen spreekuur in het wijkgebouw te Limmen. Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: S. Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 02205-1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars; privé 02513-15563 (tussen 18.00- 19.00 uur). Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400.. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 3220, of bij Karin Min, Burg. Nieuwenhuysenstraat 12, tel. 2817. Spreekuur: iedere dinsdag van 9.15- 10.30 uur in De Wollewei, tel. 2418. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Lim men,- tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim men. Afspraken: 072-335148. DRUKKERIJ UITKIJKPOST B.V. RECHTE HONDSBOSSCHE LAAN 22 POSTBUS 68, 1850 AB HEILOO TELEFOON: 072-33 0175 TELEFAX: 072-33 5644 Ik word lid Voorl: Naam: Straat: Postc./Plaats: Geboortedatum: Ik word donateur m/v Stuur deze bon in een envelop (postzegel hoeft niet, mag wel) naar: Amnesty International, Antwoordnummer 10840,1000 RA AMSTERDAM of bel: 020-6264436. 19

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 8