De Uitkijkpost is 'druk' te gewend... vandaar de 10 Mijl van Heiloo: een groots evenement! Bewegen is voor Drukkerij Uitkijkpost het sleutelwoord in 1994. Natuurlijk op de eerste plaats de voorgenomen verhuizing van het bedrijf van de Rechte Hondsbosschelaan naar bedrijventerrein De Oude Werf. En vanwege het 60-jarig bestaan zal er ook het nodige aan aktiviteiten worden meegewerkt. Allereerst gebeurt dat op zondag 20 maart a.s. Die dag staat de Tien Mijl van "Heiloo op het programma. Een wedstrijdloop, gekombineerd met diverse trimlopen voor jong en oud, welke wordt georganiseerd door middenstandsvereniging De Ondernemende Straatweg in nauwe samenwerking met Drukkerij Uitkijkpost en Atletiekvereniging Trias. Vorig jaar was het de bekende atleet Dick Tesselaar, die op 2 mei de Tien Mijl van Heiloo als winnaar besloot. Ook dit jaar worden weer vele bekende lopers uit de regio aan de start verwacht. Die start is om 11.30 uur nabij de kunststof atletiekbaan van Trias aan Het Maalwater. Daar is ook de finish en is voor de deelnemers en deelneemsters voldoende kleed- en douchegelegenheid. Er wordt bij de heren gestreden in de catagorieën senioren, veteranen 40-50 jaar en veteranen 50 bij de dames door de senioren en de veteranen 35 Voor de deelname aan de wedstrijdloop met een afstand van tien Engelse mijlen dient men een A-formulier in te sturen naar N. van Baar, Vermeerstraat 41, 1816 CK Alkmaar. De kosten voor deelname zijn bij voorinschrijving f 6,00. Wanneer op 20 maart zelf wordt ingeschreven (mogelijk vanaf 10.30 uur in de Trias-kantine) bedragen de kosten f 7,50 per persoon. De deelnemers aan de wedstrijdloop maken kans op aantrekkelijke prijzen. Zo levert de verbetering van het parcoursrecord (54.10 minuten) een bedrag van f 250,00 op. Voorts zijn er enkele premies en worden door de sponsors geld en goederen beschikbaar gesteld. Naast de hoofdsponsors, de Ondernemende Straatweg en Drukkerij Uitkijkpost, steunen ook de volgende bedrijven deze editie van de Tien Mijl van Heiloo met woord en daad: Van der Steen Autobedrijf, ABN-AMRO Bank, Henk van der Ham Assurantiën, Arro Reklame, Videotheek 't Centrum, Herman Boersen Fietsen en Gerard Schoon Audio-Video. Voor de recreanten is het mogelijk om te kiezen uit vier afstanden: 3,2 km, 6,5 km, 9,7 km en 10 mijl. De eerste drie lopen starten om 11.35 uur, de laatste om 11.30 uur. Recreanten betalen als deelnamekosten voor de tien mijl f 7,50 (met herinnering) of f 4,00 (zonder herinnering); voor de drie andere afstanden is dat respectievelijk f 3,50 en f 2,00. Inschrijven voor de recreatielopen kan alleen op zondag 20 maart vanaf 10.30 uur in de kantine van Trias. Voor meer inlichtingen over dit sportieve evenement in Heiloo kan men zich in verbinding stellen met N. van Baar (tel. 072-126254). Met de lente een dag later officiëel op de kalender, zullen de deelnemers en deelneemsters aan de Tien Mijl van Heiloo er alles aan doen om er een sportief en sfeervol evenement van te maken. Natuurlijk gaat dat een stuk beter, wanneer vele toeschouwers hun verrichtingen op de atletiekbaan en in het recreatiegebied Noorderneg volgen. Een ieder is van harte uitgenodigd.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 14