Comfort in ondermode Een gezellige winkel op een gezellige plek Omdat het wel degelijk uitmaakt wat je aan hebtwanneer en waarbij Uitsluitend hoogwaardige stoffen worden verwerkt tot kostuums en kolberts met een exklusieve zeer hoogstaande make. Een kollektie die toegespitst is op die bepaalde konsument die het produkt weet te waarderen. Stationsweg 74 1851 LL Heiloo Tel. 072-333308 Winkelhof,'t Loo 13, Heiloo Langestraat 50, Alkmaar LAMME o U 1 BERGEN.HEllon u 'J E 00"Hoorn UITKIJKPOST - 16 MAART 1994 - MODE LOCALE - PAGINA 3 HEILOO - Het overhemd heeft de laatste jaren een steeds belangrijker plaats in de herengarderobe in genomen. De herenmode van Blom aan de Sta tionsweg heeft daar op royale wijze op in gespeeld. Van een chi que, klassiek overhemd tot een sportief hemd en alles wat daar tussen ligt, vindt u bij Blom's exclusieve herenmode. U kunt altijd overtuigd zijn van een smaakvol advies. Ook omdat het erge non chalante wat op zijn re tour is, moet alles weer wat netter. De das krijgt ook weer wat meer aan dacht. De kunst is nu, hier met het overhemd, mooie combinaties van te maken. Er zijn veel fantasiehem den, o.a. ruiten. De boorden vaak wide spread, maar hierin is meer mogelijk. De keuze is werkelijk heel groot, evenals bij de dassen, o.a. schitterend zuiver zijde, in vele dessins. Wie voor een man nog een origineel kado zoekt, moet bij Blom eens bij de dasspelden kijken, daar zit er vast wel een tussen die bij iemands hobby of beroep past. En dan de bretels, vroe ger een onooglijk stuk elastiek, nu prachtig ge decoreerd met de mooiste dessins en heus, een sieraad om te dra gen, het mag echt gezien worden. Wie liever een riem in de pantalon draagt, heeft hierin bij Blom ook grote keus. Wij hebben geprobeerd de aandacht op die din gen te vestigen, die een kombinatie of kostuum nu net dat beetje extra geven, net dat persoonlij ke tintje, wat iets over u zelf vertelt. De beide he ren Blom zijn altijd be reid u met een deskundig advies te helpen en zo een goede keus te maken bottle en navy belangrij ke kleuren in zowel uni als verschillende des sintypes. Voortdurende tendens van luxe in ondermode is een toenemend aantal kleuren en het gebruik van luxe elastische mate rialen, waarbij rijke kant soorten een belangrijke rol (blijven) spelen. komend seizoen. Livera toont al vroeg in het sei zoen het nieuwe kleuren beeld, dat, naast de meer bekende tinten wit, zwart en champagne, dit voor jaar weer veel actuele nouveauté's herbergt. Zacht linde behoort tot deze nieuwe impressies. Mêlée-materialen tonen eveneens meer kleur: ecru bedrukt met roman tische kleine bloemetjes of afgezwakt jeansblauw afgewerkt met een ro mantisch kantje. Badmode Het accent ligt in de Li vera kollektie vooral op twee-kleurige dessins met als basis bloemmotiefjes, stipjes en ruitjes. Grotere bloemmotieven worden veelal gekombineerd met ecru als basistint. Opval lend bij de strandsets zijn vooral de gebreide mate rialen, zoals katoen/lin nen en zijde. Voor het komend zomer seizoen ligt het accent in de nieuwe Livera- ondermode-kollektie dan ook voor een belangrijk deel op comfortabele ma terialen. Dit komt vooral tot uiting in de veel toe gepaste katoen/lycra kwaliteiten in aantrekke lijke ondermode voor de jonge vrouw. De styling is jeugdig/sportief en in veel uitwerkingen zijn ro mantische impressies toegepast. Op deze ma nier zijn de aktuele ten densen, comfort, sportieve styling en ro mantische uitstraling zo optimaal mogelijk ge kombineerd. Ivoor- en ecru-tinten zijn vooral voor het jeugdige segment actueel in het Nachtmode In de nieuwe nachtmode- kollektie Dibido van Live ra zijn verschillende modellen vertegenwoor digd. Maar ook de njacht- hemden in ecru jacquard breisels en voorzien van knoopjes in hout-look vertegenwoor digen de nieuwe eco-look. De nieuwe pyama's zijn veelal uitgevoerd met wijde fietsbroeken en naast ecru zijn bordeaux. u 7/ I 0

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 17