Nieuwe Voorjaars- Collecties binnen!! Basyoux zorgt voor de finishing touch Je gaat naar de kapper wanneer je zin hebt omm (Rfifêxirïït O O o.a. linnen shirts en blouses van Wolftracks f79,95 ROMANO L E N Z E N TOM BEENTJES LADIES: Jackpot Part Two Just B Vanilia Another Woman Chipie More and More MEN: Cottonfield Matinique Wolftracks Mare O'Polo Replay Esprit Tripper Kennemerstraatweg 101, Heiloo Boterstraat 12, Alkmaar Voorstraat 146, Egmond aan Zee Telefoon 335657 Heerenweg 209 hk Stationsplein lederwaren CEINTUUR! Tortemontieesf Groot gemak zit in een klein doosje... OPTICIEN UITKIJKPOST - 16 MAART 1994 - MODE LOCALE - PAGINA 5 Voorjaar bij X'posé Ook dit voorjaar is het gebruik van natuurlijke materialen weer de be langrijkste tendens bij X- Pose. Voor zowel man nen als vrouwen is er een groot aanbod in katoen, zijde en linnen. Ook het kleurenbeeld straalt na tuur uit waarbij vrolijke accenten niet gemeden zijn. Dit voorjaar wordt ge kenmerkt door de .laag jes mode', waarbij vrouwen lange rokken of broeken dragen met daarover T-shirts, lange blouses, gilets, vesten, jasjes. De combinatie mogelijkheden van kleu ren, materialen en mo dellen is dan ook vrijwel onbeperkt. De mannen gaan gekleed in linnen en katoenen broeken met t- shirts, poloshirts, wijde overshirts, gilets en lin nen colberts. Nieuw bij X-Pose is dit seizoen het Franse merk Chipie met vrolijk ge kleurde hemden en blou ses, gave t-shirts en broeken met applicaties. Het Italiaanse merk Re play is nu ook bij X-Pose te vinden met z'n beken de broeken/hemden combinaties in fijne ka toens. Van het merk Wolftracks vind je geraf fineerde linnen en lin nen/katoen shirts en blouses voor opmerkelijk lage prijzen. Verder neemt ook het merk Just-B, als nieuwkomer, een belangrijke plaats in met z'n katoen-tricot t- shirts, rokken, vestjes en jurkjes die overal bij te combineren zijn. Uiteraard vind je dit voorjaar ook weer de bij X-Pose bekende collecties van Jackpot, Part Two, Vanilia, Another Woman en More More voor de vrouwen en Cottonfield, Matinique, Esprit, Boo merang en Collumn voor de mannen. Kom snel eens langs bij X-Pose en laat je eens vrijblijvend adviseren over je nieuwe voorjaars outfit. Je vindt X-Pose in Heiloo .Kennemerstraat- weg 101. ALkmaar, Bo- terstraat 12. Egmond aan Zee, Voorstraat 146. Haarlem-Noord, Gene raal Cronjestraat 4. x-pose VRIJETIJDSKLEDING VOOR DAMES EN HEREN HEILOO - Wie bij Basy oux aan de Heerenweg, binnen loopt, heeft altijd veel te kijken. Een mooie collectie sieraden kan de bezoeker wel een tijdje bezig houden. Tussen al die sieraden zie je dan ook nog leuke avondtas jes staan. Óe tassen col lectie is trouwens helemaal de moeite waard, mooie sportieve modellen afgewisseld met meer geklede tassen en tasjes. De ceintuurs trekken ook veel aandacht, grote keus in verschillende prijsklassen. En dan de afdeling kou sen. Nieuw zijn de trans parante lycra kousen. Tot nu toe vielen die op door hun mooie glans, altijd goed in de smaak maar ze waren niet erg doorschijnend. Nu is er voor de komende zomer een mooie transparante kous ontwikkeld van ly cra voor maar 8,95. Bij de lange wikkelrok ken die zo 'in' zijn mogen ook sokjes gedragen wor den. Basyoux heeft daar werkelijk heel veel keus in. Velen zijn verheugd over deze trend, want lang niet iedereen vindt het fijn om met blote voeten in schoenen te gaan. Deze sokjes die bovendien erg leuk staan, bieden daarom uitkomst. Met shawls wordt er ook veel gewerkt, hiermee kunnen aparte accenten gegeven worden en wat dacht u van een raffia hoedje in een leuke kleur? En mocht het ook deze zomer weer veel re gen geven, dan nog is het de moeite waard eens bij Basyoux te gaan kijken, want ze hebben ook hele leuke zomerparapluies. BERGEN: di. t/m vrij. 8.00-17.00 uur za. 8.00-15.00 uur Basyoux hoeft do voorjaars- kollektie ingekocht. U weet wol... Byoutorioön Tassen Ceintuurs Shawls Panties en nog veel meer! Komt m onze etalages eerst bewonderen? Xot ziens bij Basyoux! van de weinige kapsalons hoeft op zich geen pro waar nog zonder af spraak wordt gewerkt. 'Je gaat naar de kapper wanneer je zin hebt', is hun motto en het blijkt dat veel mensen dit erg prettig vinden. Wachten bleem te zijn, want het geeft je mooi de gelegen heid eens rustig de krant of een weekblad door te werken. Dames- en Herenkapsalon Dorpsstr. 94 - 1861 KZ Bergen (N.H.) Telefoon 02208-13103 VVesterwcg 234 - 1852 AP Heiloo Telefoon 072-337188 HEILOO - Knipkapper Beentjes is al dertien jaar een begrip binnen Hei loo. Aan de naam zijn we inmiddels gewend want knipkapper is na tuurlijk eigenlijk dubbe lop. Voor haarmode kunnen zowel dames als heren op de Westerweg terecht. Toen men dertien jaar geleden begon was Beentjes een typische herenkapper. Hierin kwam verandering na de verbouwing toen de mo gelijkheid werd gescha pen om wat uitgebreidere behandelingen te verrich ten. Vanaf dat moment konden de dames er ook terecht. Beentjes is een OPENINGSTIJDEN HEILOO: di. t/m do. 8.30-17.00 uur vrij. 8.30-20.00 uur za. 8.00-15.00 uur John Moen opticien in Heiloo en Castricum is een begrip in de regio op het gebied van brillen en contactlenzen. De nieuwste snufjes op mo degebied zijn aanwezig. Datgene vertegenwoor digt zich in de topmer ken: Armani, J. P. Gaul- tier, Robert Laroche, By- blos en nog vele anderen. Dat mode niet altijd duur hoeft te zijn bewijst dat er al een montuur in de laatste mode voor nog geen honderd gulden te krijgen is. En zelfs op de ze bril worden uitsteken de garantie voorwaarden geleverd. De service wordt perfect uitgevoerd door vakbe kwaam personeel. Daar bij genoemd, dat de ogentest en oogdruk me ting altijd gratis zijn. Op glasgebied zijn er ook altijd nieuwtjes te mel den. John Moen opticien brengt die dan gelijk in de praktijk. Elk type glas wordt op de persoonlijke voorkeur getoetst. Hier mee bedoelt John Moen opticien dat voor elke klant andere voorwaar den en eisen gesteld wor den. Zowel estetisch als technisch. Zo zijn er in de Multi focale glazen di verse mogelijkheden. Bo vendien kunnen dit soort glazen nu ook in .kunststof op het zonlicht reagerend' gemaakt worden. Op contactlensgebied is John Moen opticien all round op de hoogte. Door regelmatig congres sen te bezoeken worden de nieuwste technieken toegepast in de praktijk. De klant kan permanent lenzen dragen maar ook afwisselen met de bril, of juist alleen maar voor vakantie of sporten. Ook hierbij kan een goed advies gegeven worden. Hoe u het ook bekijkt. Het is altijd de moeite waard om vrijblijvend een bezoekje te brengen aan één van de filialen van John Moen opticien in 't Loo 40 Heiloo of Geesterduin 37 in Castricum. Contactlenzen zijn niet alleen gemakkelijk bij hel dragen, u neemt ze ook nog eens probleemloos mee. bijvoorbeeld als reserve. OGEN GOED KIJKEN BETER Uw specialist geeft u een deskundig advies' Winkelhof t Loo. Heiloo Telefoon 072-332595 X .Ml Rk Waarborg \<><>r )og/.org

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 19