fr\j BVl llllW§8 VL» Mllil W Voor de zomer veel sandalen bij Hanraads Zonnige mode bij Groot assortiment Jacks vanaf f11S Unique Unique. Grote variatie in zomerjacks bij Modehuis Unique in mode Birl tenslock Stationsweg 81 - 1851 LJ Heiloo Oosterzijweg 25 - Heiloo Lichtvoetig door het leven met de veelkleurige Birkenstock 'Papillio® collectie! Puur natuurlijke voetbedsandalen van wereldklasse in vrolijke kleuren en zeer gedurfde kleurencombinaties. Uw voeten krijgen vleugels in V Papillio! t.' FALINO c/> 1; BOGIE P UITKIJKPOST - 16 MAART 1994 - MODE LOCALE - PAGINA 8 Mf ÉJ E li (C L O Daar waren toen zo'n 50 meisjes aan het werk met het maken van kin derkleding, tuinbroeken, shortjes, e.d. In 1967 kwam er een breierij bij. Voor 10,- kon er toen een trui ge kocht worden. Veel Hei- looërs zullen in een trui van Marja Geels hebben rondgelopen. Zij had in die tijd de bijnaam, de Chinees van Heiloo! Toen kwam echter het verre oosten opzetten. Zij hadden goed gekeken hoe dat hier ging en maakten alles nog goed koper na. Een tijdje was het hier nog vol te hou den, maar al gauw begon Marja Geels een gedeelte van het pand als winkel met kinderkleding in te richten. Zoetjes aan werd de win kel steeds groter en kwam er damesmode bij. In 1981 ging de kinder kleding er uit en werd het een damesmodezaak. Met grote inzet en door zettingsvermogen heeft Marja Geels de zaak we ten te maken tot wat zij is. De klanten weten haar net als in de jaren zestig nog altijd te vinden en dat zegt toch wel wat! HEILOO - Tijdens de open dag was het druk bij Marja Geels. Velen lieten zich de vele combi natiemogelijkheden sho wen, waar Marja Geels zo goed in gesorteerd is. Wist u dat de winkel aan de Oosterzijweg is voort gekomen uit een atelier? HEILOO - Voor de zo mer maakt Hanraads, aan de Stationsweg, het ons makkelijk. Veel san dalen voor groot en klein in mooie soepele materi alen. Birkenstock, Shakti zijn merken voor volwas senen en kinderen. Bar ley, Renata en Elefanten zijn speciale kindermer- ken. Voor iedereen zijn ze er in diverse dessins, kleuren en modellen. Voor de dames, de lin nenboots, (zie foto) hoog en laag met binnenleer, flatjes en pumps. De lin nen schoen heeft dikke zolen, net een stukje "au- tobandzool", maar dan wel heel mooi verwerkt en het loopt heel veer krachtig. Linnen schoe nen zijn er ook voor heren De sandalen hebben veel al drie banden over de voet, een slanke vormge ving en een optimaal loopcomfort omdat de voet volledig ondersteund wordt. De tenen hebben vrij spel! Iets anders is het nieuwe kunstmateriaal "Birko- Flor" een waardige ver vanger van het leer maar minder duur. Het gaat hier alleen om het bo venleer, want Birko-Flor gebruikt een zelfde kurk- lederen voetbed als de leren sandalen. Birko- Flor is er in veel leuke kleuren en modellen en staan bekend onder de naam Papillio. Voor de heren heeft Han raads de Rockports- schoenen. Een modieuze vrijetijdsschoen met hiel- versteviging, de buiten- zool heeft een speciaal profiel. Wie lichtvoetig de zomer door wil komen moet maar eens bij Han raads gaan kijken. een beetje Indiase sfeer oproepen. Warme kleu ren, in leuke dessins bij een gebracht en dan weer te kombineren met een effen blazer of, en dat is nieuw, een lange mouwloze jas. Dit kan ook in huis gedragen worden, daar ze uit ka toen of spijkerstof ver vaardigd zijn. Bij warm weer kunt u de jas ook alleen dragen. Unique heeft ook veel lange jurk jes van soepel vallende stof, heel vrouwelijk en draagbaar. Dat Rodier met zijn altijd originele ideëen niet ach ter blijft, spreekt vanzelf. Mooi paarsblauw en indi goblauw ontbreken in hup zomercollectie niet. Hanny van Lith en Mar jan Heyboer kunnen deze zomer gepast trots zijn op hun collectie, want er is veel keus en de gehele collectie is bijzonder smaakvol samengesteld. HEILOO - Jacks te kust en te keur. Aan u om dat te kiezen wat bij u past. Een zachte pasteltint of misschien liever een wat donkerder kleur van een soort oliestof met tricot afgewerkt. Er is echt voor elk wat wils. Met het merk Le Comte heeft modehuis Unique aan de Heerenweg inder tijd een goede keuze ge daan. Het lijkt wel of deze collectie elk jaar leuker wordt en toch be taalbaar blijft. Het heeft een ongecompliceerde, frisse uitstraling. Veel keus in pullovers, ook handgebreid, panta lons, veredelde T-shirts. Jong en oud zal bij dit merk zeker iets van haar gading vinden. Een hele andere uitstra ling, maar daarom niet minder leuk, is de collec tie van Bogie. Stoffen zijn hier veel gebruikt die HEERENWEG 174, HEILOO GEDEMPTE GRACHT 42, SCHAGEN

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 22