m TRENDY FRIENDLY Boersen AANBIEDING BRANDWIJK INSTALLATIE TECHNIEK JKUYPERi Beeldengieterij Een zachte lente, een zachte was. I OPGROEIEN ZONDER BLAFFEN KAN 00K... DE KONKELBOET MET GRATIS VOLANT Poolse week staat voor de deur Contactlensweek bij John Moen Gordon te gast bij Danscentrum Ranzijn Bloemschikken door amateurs K.M.T.P. Angrid Tilanus ontwerpt tuin Familiehuis MCA Eensgezindheid start voorjaar met nieuw geluid Jaarvergadering UW Tien jaar Open Universiteit Blazersdag Conservatorium BukEnd Concert Wijkvereniging Plan Oost Groetje uit het hiernamaals Internationaal concert bij het Kleinkoor Alphenaar De NSG helpt bij IETS TE VIEREN? 331713 HUIDVERZORGINGS INSTITUUT Runxputteweg 20 1851 PM Heiloo Telefoon 02205-3557 - schoonheidsbehandeling - pedicure - sportmassage - elektrische epilatie ZONNEBANKAANBIEDING 11x voor f 100.- Hollands Roem b.v. Lekker koersen op een fiets van Stationsweg 79, Heiloo. Tel. 072-330186. TYPE KNIKARM 78/110 IN ZEVEN STREEPDESSINS, OOK IN ROOD, ORANJE EN BLAUW Nu ook leverbaar in wit gemoffelde uitvoeri 1 WEEK LEVERTIJD ■y/j gas- en sanitair installaties centrale verwarming luchtverwarming mechanische ventilatie KOOPSOM: f 449.000,- k.k. Heerenweg 167,1851 KN Heiloo,Tel.: 072-331716. PAGINA 8 UITKIJKPOST 20 APRIL 1994 HEILOO - De voorbereidingen zijn op een haar na voltooid. Gastgezinnen kunnen zich nog altijd melden. Naast de orkesten, de voetballers en exposanten zal het mannenkoor Slask van zich laten horen. "Czesc Piesni" - "Eer het lied" is de leuze waarmee nieuwe leden van het koor al 72 jaar verwelkomd worden. Het is een groet als protest tegen tegen slagen. Het was 1921, dat medewerkers van de Hoogoven "Silesia" in de stads wijk Lipiny het idee hadden om een zangkring op te richten. In hun statuten staat aangegeven, dat het doel van het zanggezelschap is: het instandhouden en het verspreiden van de Poolse volksliederen onder de inwoners van Lipiny. De deelnemers van het koor beperkten zich niet alleen tot popularisering van het Poolse lied, maar namen ook deel aan het sociale en politieke leven. In de traditie van het gezelschap werden veel vuldig uitstapjes georganiseerd naar nabijgelegen plaatsen. Het gezelschap bleef zijn activiteiten uitvoeren tot de komst van de verschrikkelijkste eerste dagen van de oorlog. De tweede wereld oorlog veroorzaakte een onderbreking van de activiteiten van het koor. Zes jaar lang klonk er geen Pools volkslied in het openbaar. Na de bevrijding van Lipiny in 1945 hervatte het koor haar activiteiten. Het eerste officiële concert vond plaats in mei 1946. Met het oog op de nadering van het 50 jarig bestaan groeide het aan tal leden. Op 17 april 1971 vond het feestelijk jubileumconcert plaats ter ge legenheid van de 50ste herdenkingsdag van de derde Silezische opstand én het 50-jarig bestaan van het koor. Na een korte inzinking begint in 1990 een nieuwe geschiedenis voor het koor. Het wordt actief ingeschakeld bij geor ganiseerde voorstellingen in de regio. Het mannenkoor Slask ontving in 1992 één van de meest prestigieuze culturele prijzen van de provincie Katowice. Mevrouw Gabriela Duda - Szostok werd in 1993 de eerste vrouwelijke diri gent van het mannenkoor. Het koor is samengesteld uit zonen, vaders en grootvaders. Tradities worden voortge zet van generatie op generatie. Het re pertoire van het koor bestaat uit volks-, kerk- en klassieke liederen. Zondag 8 mei om 11.00 uur in de Moe- derGodsKerk zal het koor samen met het Pools harmonieorkest "Florian" muzikale ondersteuning geven tijdens de Kerkdienst. Zondag 8 mei om 20.00 uur geeft het koor samen met de de Heilooër koren Die Schaeckelsinghers én de Cantorij een avondconcert in de Witte Kerk. De entree is gratis, maar een vrijwillige bij drage is welkom. De Stichting "Een Hart voor Polen Heiloo" is al jaren be zig gelden in te zamelen voor de inven taris van een in augustus te openen Zorgcentrum voor arme en gehandicap te ouderen in de stad van het Pools mannenkoor Swietochtowice. Maandag 9 en dinsdag 10 mei zal het koor optreden voor de bewoners van verzorgingshuis Westerlicht en ver pleeghuis De Hout in Alkmaar. Bewo ners en medewerkers van deze instelling hebben al verschillende keren bijdragen geleverd om het leefklimaat voor de ou deren in Swietochtowice te veraangena men. recent is er nog deelgenomen aan een aktie: "Geef een Gift voor een Lift", als bijdrage voor een te bouwen lift in het bovengenoemde Zorgcen trum. Als dank voor deze hulp wil het koor een tegenprestatie leveren, wat door de bewoners van Westerlicht en de Hout in dank aanvaard wordt. HEILOO - Ook dit jaar vinden de tradi tionele Nationale Oogmerk Contact- lensweken van de Vereniging van kwaliteits-opticiens "Oogmerk" plaats bij Oogmerk Opticien Moen in 't Loo te Heiloo. Tot en met 30 april worden alle sporters in onze omgeving in de gelegen heid gesteld om -uiteraard na een zorg vuldige screening van de ogen- zachte contactlenzen uit te proberen tijdens het beoefenen van hun favoriete sport. Uitgebreid onderzoek tijdens drie ach tereenvolgende Olympische Spelen heeft aangetoond dat bij ruim 20% van de absolute topsporters het gezichtsver mogen onvoldoende is. Voor amateur sporters ligt dit percentage beduidend hoger, reden genoeg om te laten contro leren of u tijdens uw sportbeoefening de prestaties van uw ogen - en dus van uw sportieve inspanningen - kunt verbete ren. Afdoende stelt Opticien Moen iede reen die sport - of het nu tennis, voetbal, wandelen, vissen of fietsen is - in de gelegenheid tijdens de Nationale Oogmerk Cóntactlensweken zijn of haar ogen te laten controleren en een paar zachte contactlenzen gratis te testen. Voor brildragers is dit een mooie gele genheid om tijdens de sport te ervaren dat met contactlenzen het zicht "bre der" wordt, dat "dode" hoeken ont breken, en dat contactlenzen niet beslaan tijdens een inspanning of on doorzichtig worden als het regent. Mocht u opzien tegen het inzetten of uithalen van de zachte lenzen dan kunt u ervan verzekerd zijn dat daar tegen woordig geen reden voor is. Het materi aal van zachte lenzen garandeert een perfect en probleemloos draagcomfort. Bovendien krijgt u bij het aanpassen uitgebreide instructie. U ziet: opticien John Moen doet er alles aan om het sportieve peil in onze omge ving op een hoger plan te brengen! U hoeft er niet extra voor te trainen, maar alleen te testen of een scherper zicht met zachte contactlenzen net dat beetje ex tra toevoegt aan uw sportieve prestaties om het gevoel te hebben optimaal ple zier aan uw sport te kunnen beleven. En iedereen die tijdens de Nationale Oog merk Cóntactlensweken een paar lenzen test, krijgt een ludieke "sportcap" ca deau! Het feit dat de drie grootste pro ducenten van contactlenzen ter wereld - Bausch Lomb, Johnson en Ciba Vi- son - deze Oogmerk-aktie exclusief on dersteunen, biedt u de zekerheid van een strikt individueel advies voor het ty pe contactlenzen dat het beste bij uw ogen past. Gordon verzorgt een optreden bij Danscentrum Ranzijn. HEILOO - Met zanger Gordon als be langrijkste gast belooft het zaterdag 23 april een groots feest te worden bij Danscentrum Ranzijn. In de zaal aan de Schuine Hondsbosschelaan 45 zullen liefhebbers van deze zanger, maar voor al ook enthousiaste dansers zich kunnen uitleven. Behalve de 'levende muziek' is er ook een uitgebreide discotheek, die vanaf 21.00 uur voor de juiste stemming en ritmes zorgt. Tevens is het mogelijk deze avond reeds in te schrijven voor de cursussen die in september van start gaan. Kaarten voor het 'Avondje Gor don' zijn op vrijdag- en zaterdagavond tussen 19.00 en 21.00 uur voor vijftien gulden per stuk te koop aan de zaal. Wat betreft Gordon is een introductie nauwelijks nodig. Met zijn enorme ge voel voor humor en zijn tomeloze ener gie is hij een graag gezien gast op de podia. Maar vooral het enorme bereik van zijn stem, die zowel kracht als emo tie in zich draagt, is zijn handelsmerk. De nummer 1-hit 'Kon ik maar even bij je zijn' bezorgde hem een voor aanstaande plaats in de Nederlandse showbiz. Deze rasartiest brengt een veelzijdig repertoire, hetgeen werd on derstreept met de Zilveren Harp, die hij in 1992 van de Stichting Conamus kreeg. HEILOO - Donderdag en vrijdag kwa men honderden mensen kijken naar de resultaten van het evenement bloem schikken in winkelhof 't Loo. De KMTP afd. Heiloo had bijna 50 deelne mers verdeeld in drie categorieën: be ginners, gevorderden en ere-klasse. Er werden schitterende bloemstukken ge maakt in de vrije werkstukken. Voor het verplichte stuk ontving elke deelne mer een hoog mandje en een leuk assor timent voorjaarsbloemen, er waren verrassend mooie arrangementen te zien. De jury, bestaande uit de heer Van Riemsdijk van Bloemenservice Heiloo (met assistentie van zijn bindster), Coby van der Neut meesterbindster bij Henk Scholten en free lance bloemiste Judith Zijp, kende de prijzen als volgt toe: Verplicht stuk ere klasse 1: Teuny Filé 2. Hennie Scholten gevorderden 1. Gre Beemster 2. Carla Blom 3. Gre Hensel- mans, eervolle vermelding Marry Pels. Beginners: 1. Wil van Poelgeest 2. Tru dy Jansen 3. Truus Krimp, eervolle ver melding Janny Jak, Ria Post en Tiny Hollenberg. Vrij stuk ere klasse 1. Ina Stam 2. Teuny Filé. Gevorderden: 1. Nel Slingerland 2. Marga Kos 3. Gre Henselmans, eervolle vermelding Carla Blom. Beginners 1. Wil van Poelgeest 2. Trudy Jansen 3. Tine Praat, eervolle vermelding: Annelies Brennikmeyer, Ancora Leering, Tineke Thijssen. De prijzen werden beschikbaar gesteld door winkeliersvereniging 't Loo, die samen met de Ver. Spaarbank als spon sor optrad van dit evenement. Wilt u meer weten over de KMTP, bel 333530. ALKMAAR - Nog even en de bouw van het Familiehuis begint. De eerste steen wordt op 25 april om 15.00 uur gelegd door de heer P.G. Bakkum, voorzitter van Het Huis van Zessen. Om de bouw van het Familiehuis mogelijk te maken moest een aantal bomen wijken. Dank zij het tuinontwerp van Angrid Tilanus van Grontmij in Zeist krijgt het voor malig stukje Alkmaarder Hout een waardige en natuurlijke invulling. ,,Een uitstekend initiatief", zo noemt de huisadviseur van het Medisch Cen trum Alkmaar, Angrid Tilanus, de bouw van het Familiehuis. Daarom werkte zij, als tuinarchitect en medevoe lend mens, belangeloos mee aan de ver volmaking van het huis. „Bij het ontwerpen van een tuin moet je altijd rekening houden met twee zaken. De functie en de situering. Je moet je inle ven in de mensen die er verblijven en het geheel moet aansluiten bij de directe omgeving. In dit geval het Medisch Centrum Alkmaar. „Sommige mensen hebben behoefte aan privacy en anderen willen graag met iemand praten. In de tuin zijn daarom verschillende zitgelegenheden voor meerdere personen". Voor oudere men sen zijn de bankjes en voor de kinderen moeten er speelwerktuigen en een zand bak komen. Bovendien is de tuin 'inva- lidevriendelijk'; er zijn geen hoogteverschillen. Zaken die nu nog aandacht vragen zijn goede buitenverlichting langs het pad naar het ziekenhuis en uiteraard ook de toekomst van de tuin. „Iedere tuin heeft onderhoud nodig. Daar ligt een stukje initiatief voor vrijwilligers", al dus Angrid Tilanus. Mede dankzij het tuinontwerp van An grid Tilanus wordt het Familiehuis steeds concreter. Binnenkort start de Stichting Familiehuis MCA een wer vingsactie onder bedrijven om sponsor gelden bijeen te krijgen voor de tuin en inrichting van het pand. Zo komt het Familiehuis MCA stapje voor stapje dichterbij. HEILOO - Afgelopen zaterdagavond kreeg muziekvereniging Eensgezindheid Heiloo tijdens haar voorjaarsconcert in de volksmuziekschool van Heiloo de ge legenheid een nieuw geluid te laten ho ren als begin van het nieuwe voorjaar van 1994. Onder leiding van Henk van Veldhuizen en gesteund door enkele le den van Caecilia, sponsor Ko Hartog B.V. en vele donateurs en belangstellen den werd er met veel enthousiasme mu ziek gemaakt in vele vormen. De heer W. Koelemaij leidde de muziekwerken weer op een goede wijze in en de "Bill Sousa's Jazz Band" kon maar geen eind aan de zeer gezellige avond maken. De enthousiaste vereniging nam de luisteraars mee op een ontdekkingsreis vol fantasieën met het stuk "A Discove ry Fantasy" van Jan de Haan. Het mu zikale thema was gebaseerd op de herkenningsmethode van een oud T.V.- programma "Op zoek naar muziek", waain de kijker in kennis werd gebracht met allerlei vormen van muziekbeoefe ning in een bepaalde streek. Het stuk bestond uit vijf delen en werd met veel voldoening gespeeld. "Musique al la Carte" van W. Hautvast was een sma kelijk en prettig in het gehoor liggend stukje muziek vol afwisseling in melodie en tempo Eensgezindheid besloot het eerste gedeelte van de avond met de mi litaire mars "De Garde" en deed z'n best om deze stoer en krijgshaftig te spelen. Na de eerste pauze waarin bijna iede reen een prijsje uit de loterij won, ging de vereniging verder met de "Ragtime Suite" waain de delen met titels als "The Yankee Doodle Rag", "Beautiful Janet" en "The Rag of the Jolly Good Fellows" al genoeg zeiden over het stuk. De saxofoons kregen de volle aan dacht met het stuk "Saxorella" waarin er een vraag en antwoord spel tussen or kest en saxofoons ontstond. "Gershwin for Everyone" was een muziekstuk waain de bekendste werken van de pia nist en componist Gershwin verwerkt waren door R. Beek tot een arrange ment met delen van de "The Raphsody in Blue" en de neger-opera "Porkey and Bess". Het werd op een swingende en afwisselende manier gespeeld en het publiek was tevreden. Eensgezindheid besloot de avond met de door de familie Beets-Boot aangebo den mars "Barcelona '92", een Spaanse mars die goed in het gehoor lag en waar bij het publiek spontaan begon mee te klappen. Na de tweede pauze maakte Eensgezindheid plaats voor de "Bill Sousa's Jazzband", alhoewel enkele le den van de vereniging het niet na kon den laten hun instrument weer uit de koffers te halen en mee te spelen. Er kwam maar geen eind aan de avond, maar daar had het bestuur van Eensge zindheid in de uitnodigingen al voor ge waarschuwd. Mensen die het aandurven een keer bij de vereniging langs te ko men op haar repetities in haar gebouw van Ko Hartog B.V. op de donderdaga vond, zullen ook worden beloond met een onvergetelijke repetitieavond vol muziek en humor. HEILOO - Op dinsdagmiddag 12 april hield het bestuur van de UVV-Heiloo haar jaarvergadering in verzorgingshuis De Loet. Na ontvangst met koffie en ca ke opende de voorzitter, de heer E.M. van Beusekom, de vergadering en heette iedereen welkom. Met veel lovende woorden en een bloemetje werd mevr. A.J. de Groot bedankt voor de 5 jaar, dat zij secretaris is geweest. Mede bestuurslid mevr. W.P. Klamer is haar in deze functie opgevolgd. Verder wa ren er complimenten voor o.a. de Pu blic Relations (PR-commissie); door de publicaties in -de media heeft de UW nog meer bekendheid gekregen. Dit zorgde voor een welkome uitbreiding van het aantal medewerkers met dertig nieuwe vrijwilligers. De voorzitter haalde nog aan dat er een goed contact bestaat met de gemeente over de werkzaamheden e.d. van de UW. De subsidie die ontvangen wordt, is hard nodig om het werk van de UVV- Heiloo te continueren. Vervolgens nam de nieuwe secretaris het jaarverslag van 1993 nog even door en stond stil bij het 12'/2-jarig bestaan van de UVV-Heiloo. Na de pauze trad het cabaret "Mak kers" op met hun voorstelling "Betaal baar". Liedjes en sketches werden met veel humor en gepast cynisme gebracht. De vooroordelen ten aanzien van vrij willigers zoals geitewollen sokken, soep- rondbrengende huisvrouwen e.d. pas seerden de revue. Men kon een speld horen vallen toen het ontroerende lied over ouderen in een verzorgingshuis werd gezongen. In het stukje "Thuis hulp Zuid" werd duidelijk gemaakt wat een vrijwilliger voor een cliënt kan bete kenen. Tot slot was er het lied "Een kei (lees vrijwilliger) is per definitie onbe taalbaar..."! Na afloop hiervan sloot de voorzitter de vergadering. Hij bedankte de aanwezi gen voor hun komst, de Makkers voor hun optreden en het personeel van ver zorgingshuis De Loet voor de prima verzorging die middag. ALKMAAR - In 1994 bestaat de Open Universiteit 10 jaar en dit betekent ook 10 jaar universitair onderwijs in Alk maar! Het studiecentrum van de Ou in Alkmaar viert dit tweede lustrum op vrijdag 20 april vanaf 16.00 uur in de Vest, met een milieusymposium voor studenten en genodigden. De opening van het symposium "Mi lieuperikelen" zal worden verricht door de heer W.B. van der Ham, wethouder voor Milieubeleid van de gemeente Alk maar. Er worden drie inleidingen ge houden; dr. H.P. Gallacher, directeur Milieufederatie Noord-Holland, houdt een voordracht getiteld "Filosofen heeft het milieu nodig, geen inge nieurs". Milieufilosoof drs. W. Zweers spreekt "Over de noodzaak van parti cipatie". Tenslotte zal professor P. Glasbergen, hoogleraar Natuurwetenschappen van de Ou, het veelomvattende begrip Su- sainable development verhelderen. Na een eenvoudige maaltijd volgt een fo rumdiscussie over een aantal prikkelen de stellingen. Voorafgaand aan het symposium zal aan vier studenten de doctoraal-bul worden uitgereikt. ALKMAAR - Op zaterdag 23 april is er van 10.00 - 15.00 uur een Blazersdag (Jazz/Pop en Klassiek) op het Conser vatorium Alkmaar voor de hoofdvak ken saxofoon, trompet en trombone, 's Morgens worden er workshops gegeven door Eric Vloeimans, Jel Jongen, Fred Berkemeier, Karei Bruin en Jaap Dek ker, docenten van het Conservatorium. Om 12.00 uur is er een Klassiek concert met studenten van het Conservatorium o.a. Esther Hoek (saxofoon), en het Buccina koperkwartet met Astrid Gor ter (trompet), Frank Bollebakker (trom pet), Sandra Schuitemaker (hoorn) en Marco Beeldman (trombone). Om 13.00 uuf is er een concert van de Bigband o.l.v. Nol Sicking met als gast- solisten Eric Vloeimans, Jel Jongen en Fred Berkemeier. De dag wordt afgeslo ten met een Bigbandworkshop. Aan de Blazersdag wordt meegewerkt door mu ziekuitgeverij All About Jazz' met een grote sortering bladmuziek en door het muziekatelier van Alfred Verhoef, die een aantal muziekinstrumenten ten toon zal stellen. Voor meer informatie: Con servatorium Hogeschool Alkmaar, tel. 072-183555. HEILOO - De band van deze maand is April. April werd in april 1989 opge richt door de neven Rob Taams (gitaar zang) en Arjan Heukelom (zang). In de eerste bezetting met Herman de Ja ger op drums, Xander Hoogendam op bas en Godfried Crabbendam (No Li cence) op gitaar werd een provinciale ta lentenjacht op overtuigende wijze gewonnen. 'Universal Songs' zag brood in de band en stelde studiotijd beschik baar voor het verfijnen en opnemen van de songs. Na een aantal bezettings en koerswijzigingen is April anno 1994 weer helemaal terug, met oudgedienden Herman de Jager (ex-Graduate Love, ex-Nightfood en Bukmedewerker!) en Xander Hoogendam (ex-Spot, ex-Fun Q) opnieuw in de gelederen. April tracht een eigen gezicht en geluid te krij gen door het uitsluiten van gitaarsolo's en het benadrukken van de vocalen. Met twee leadzangers, een strakke rit mesectie en een avondvol ijzersterke songs (zowel muzikaal als tekstueel) is April klaar voor het Bukpubliek, dat met behulp van popklassiekers van Bo wie, Costello, Kinks, R.E.M. enz. dub bel verwend wordt. Zondag 24 april om 15.00 uur. Entree niets. HEILOO - Op 30 april is het weer feest voor klein en groot bij Wijkvereniging Plan Oost. Net als voorgaande jaren be ginnen we om 10.30 uur met de fiets tocht door Plan Oost, voorafgegaan door de Fanfare Shówband Heiloo. Dus jongens en meisjes maak je fiets, step of iets dergelijks maar mooi en loop gezel lig mee. Van 11.00 tot 13.00 uur is er de kinder kennis met spelletjes en nog veel meer en natuurlijk een vrijmarkt. Kaarten voor de spelletjes worden op de ochtend zelf a 1,75 verkocht. Voor de vrij markt is het aan te raden een kleed of een plastic zak mee te nemen om op te zitten, want het is op het gras. Dit ge heel wordt muzikaal opgeluisterd door Eengezindheid. Als de kinderkermis om 13.00 uur afge lopen is gaat het feest gewoon door met muziek van de Boerenkapel. Het enige wat we voor deze dag nog nodig hebben zijn een heleboel vrijwilligers en als het even kan mooi weer. Wie wil ons deze dag helpen? U kunt zich bij een van de bestuursleden opgeven. HEILOO - Op 13 en 14 mei verkeert theater de Beun in hogere sferen. Voor één weekend is het toneel de werkplek van Petrus en zijn naaste medewerkers. Zij zijn belast met het doorlichten en naar de eindbestemming begeleiden van een groep studenten, omgekomen tij dens een verkeersongeval. Deze volwas sen musical werd geschreven en wordt gespeeld door de 18 leden van Stich ting Jeugdtheater Heiloo, die al een for se reputatie heeft opgebouwd met haar (jeugd)producties in Heiloo en om streken. De musical is vrijdag 13 mei en zaterdag 14 mei om 20.15 uur te zien in theater De Beun in Heiloo. Kaarten kosten 12,50 (CJP 9,00) per stuk en zijn vanaf maandag 25 april te verkrijgen op volgende adressen: Rookshop Braam in 't Loo; boekhandel Bruna, het station scentrum; Giesbertz in het Hoekstuk en Bloemboutique Sandy in de Grosmarkt in Ypestein. Voor informatie of reserve ringen kunt u bellen naar: Martijn Zee man (334983) of Vincent Affourtit (332815). CASTRICUM - Op vrijdag 29 april zal in de Hervormd Gereformeerde kerk aan de Dorpsstraat te Castricum een in ternationaal concert te beluisteren zijn.- Hieraan zullen meewerken, de Her vormd Gereformeerde Cantorij Castri cum, het Kleinkoor Castricum en Les Chantegrives (de Zanglijsters) uit de omgeving van Toulouse in Frankrijk. Het Franse koor wilde graag een paar concerten geven in Nederland. Daartoe legden zij via wederzijdse kennissen contact met het kleinkoor. Het bestuur van dit koor was hiertoe bereid en pakte de organisatie op» Er werd besloten om er voor het publiek een zeer gevarieerd programma van te maken. Na twee jaar intensieve voorbereiding is het dan zover. De aanvang van dit concert is 20.15 uur. De kerk is open om 19.45 uur toe gangsprijs 12,50 en 7,50 (voor hou ders van een CJP en 60+ kaart, op vertoon hiervan). Kaarten kunt u in de voorverkoop verkrijgen bij Muziekhan del Borstlap; VVV-Castricum, Paula Walta, tel. 02513-12080 en alle leden van de koren. Slootenslaan 26 Heiloo Tel. 072-333463 JAAP LIGTHART Biljartkeu's Reparatie en biljartartikelen. Ook voor privé biljartles. Kennemerstraatweg 298a Heiloo. Tel. 334625 GRATIS! Haal ik uw wasmachine; cv; oud me taal; loop- en sloopauto's bij uw op. Ook spul voor de rommelmarkt. Tel. 02206 - 4217. het vinden van een Yrpr 1 oplossing voor A- alle vormen van^ j i y voor vormen van geluidoverlast Jongen biedt zich aan: TUI NEN spitten (grondwerk). Tel. 02518-70164. Na 20.00 uur. BROMFIETSVERZEKE RING per 1 mei 1994! Snor fiets, automaat en versn. bromfietsen v.a. 65,-. BOSMAN TWEEWIELERS, Westerweg 295, tel. 072 - 331241. KOZIJNEN OP MAAT GEMAAKT. Bel: 02205 - 1379/ b.g.g. 2977. NEDERLANDSE STICHTING GELUIDHINDER Postbus 381 2600 AJ Delft Restaurant Catering en Party service Laat Hollands Roem uw was doen. Reiniging van o.a. uw lakens, dekens en dekbedden. textielreiniging Kennemerstraatweg 436 Heiloo Tel:072~330766 Hike dag weer (of geen weer) staat-ie voor je klaar: de Gazelle Trendy. Ilij houdt van lang en hard werken en zeurt nooit. De lak is net als hij alle.andere Gazelles gehard, de zit onvermoeibaar, het frame en de vork voor 10 jaar gegarandeerd GAZflli FIETSHI ÜIItKH Of WEDCSTEIN liNDIN samenwerkende (ietsenzaken GAZELLE BREED UITVAL PRIJS UITVAL PRIJS UITVAL STREEP 250 200 699 - - 300 200 799 250 896 250 1088 350 200 848 250 973 250 1165 400 200 896 250 1050 250 -1242 450 200 973 250 1117 250 1319 500 200 1021 250 1165 250 1359 550 200 1050 250 1199 250 1396 Bediening: rechts met oogwindwerk. In zware uitvoering met zwart gemoffelde gietstukken. URSEM, HEERENWEG, HEILOO RIJ NIET MINDER. FIETS GAZELLE Handelsweg 26 1851 NX Heiloo Telefoon 072-330045 Telefax 333581 lid van de Vereniging van Nederland** Intlallatiebedrijv Gebruikte SPARTA MET. SNORFIETSEN v.a. 650,-. BOSMAN TWEE WIELERS, Westerweg 295 tel. 072-331241. HYPOTHEEK? Bel en maak een afspraak met Korver en Burrie, Fred. Hendriklaan 23, 1814 JM Alkmaar, tel. 072 - 111407 129325 b.g.g. 125350 lid NVA. TRADCO ZONNEHE MEL verhuur diverse mo dellen. U kunt bij ons ook terecht voor het kopen van een uitstekende gebruikte of nieuwe zonnehemel. Tel. 072-339500/2550-13208. Voor het maken van aile KOZIJNEN, ramen, deu ren, en trappen. BOUWBEDRIJF C.Th. LANGEDIJK, Stationsweg 70,Heiloo, tel. 072-331648. HEILOO KERKELAAN 72 /-* %'l Fraai gelegen vrijst. woonhuis met stenen garage, tuin op het zuiden, gelegen tegenover het Heilooërbos. De goed onderhouden tuin heeft veel sierbestrating. Recent aan gebouwde serre met openschuivenddak, plavuizen vloer met vloerverwarming. Indeling: entree, toilet, slaapkamer met douche, woonka mer, keuken, bijkeuken en serre. 1e Verdieping: overloop 2 slaapkamers met dakkapel en douche/toilet. Algemeen: zeer degelijk gebouwd, kozijnen uitgevoerd in kunststof met dubbelglas, spouw- en dakisolatie, garage met zolder, bouwjaar 1975, c.v. combiketel HR 1994 Grond oppervlakte 478 m2. MAKELAAR TAXATEUR 0G EN ASSURANTHN I-»"**

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 8