I Uitkijkpost SL MivTïiWiïïm II drukkerij I Hoe vaak worden er in uw bedrijf documenten vermenigvuldigd? Hoe veel kopieën worden er voor uw vereniging gemaakt? En hoeveel tijd en moeite kost dit? Het is voor u gunstiger uw ko pieerwerk over te laten aan een specialist op dat gebied. Boven dien kunt u daardoor de kosten van uw kopieerwerk makkelijk in de hand houden. Bij Drukkerij Uitkijkpost BV be schikken wij niet alleen over een moderne Kodak Ektaprint co- pier, maar ook werken wij met aantrekkelijke, vaste prijzen. (Afhankelijk van de oplage). Bovendien geven wij u razend snelle service als het om ko pieerwerk gaat (losse vellen, boekjes, bloks, enz.). Ook bij grotere oplagen kunnen wij in principe binnen een dag de kopieën aan u leveren. Maar onze service houdt niet op bij het kopieeren. Van te voren adviseren wij u graag over de vormgeving en maken desge wenst de modellen 'kopieer- klaar'. Op het gebied van de af werking zijn de mogelijkheden talrijk: verzamelen, vouwen, hechten, ringbanden, omslagen, enzovoort. Informeert u eens vrijblijvend over de mogelijkheden op het ge bied van kopieëren van docu menten bij Drukkerij Uitkijkpost BV te Heiloo. Belt u gerust voor meer informatie over mogelijk heden en tarieven of voor het ma ken van een afspraak. 1 - 9 0,20 10 - 59 0,18 60 - 99 0,15 100 - 249 0,12 250 - 499 0,11 500 - 749 0,10 750 - 999 0,09 1000 - 1999 0,08 2000 en meer 0,07 Rechte Hondsbosschelaan 22 - Heiloo Telefoon 072-330175 Fax no. 072-335644 Openingstijden: maandag t/m donderdag: 8.30-12.00 en 13.00-16.45 uur vrijdag: 8.30-12.00 en 13.00-15.00 uur Dagelijks honderden politieke moorden en 'verdwijningen'. Gisteren. Vandaag en als we niets doen morgen weer. Steun Amnesty in de strijd tegen deze mensenrechtenschendingen. Hoe meer leden, hoe meer kracht. AMNESTY If: INTERNATIONAL Avondopenstelling gemeentehuis Nieuw interieur Slagerij Kramer Een blik in het hiernamaals Zwembad Het Baafje Politieberichten Themamiddag over kanker Hulpmiddel bij boodschappen doen mm PAGINA 10 UITKIJKPOST 27 APRIL 1994 PERFECT kopieerwerk Aantallen Prijs A4 (80 grams) 1 -zijdig Voor gekleurd papier en voor een kwaliteit zwaarder dan 80 grs gelden afwijkende prijzen. Bovengenoemde prijzen zijn exclusief 17V2°/o BTW. Ik word lid Voorl: Naam: Straat: Postc./Plaats: Geboortedatum: Ik word donateur m/v 19 Stuur deze bon in een envelop (postzegel hoeft niet, mag wel) naar: Amnesty International, Antwoordnummer 10840,1000 RA AMSTERDAM of bel: 020-6264436. HEILOO - Er komt een avondopenstel ling van het gemeentehuis in Heiloo. Voorafgaand aan de raadsvergadering zullen in het vervolg verschillende diensten in het gemeentehuis van 18.00-20.00 uur open zijn voor de inwo ners van Heiloo. Hiermee biedt de ge meente de inwoners van Heiloo die overdag verhinderd zijn 's avonds de ge legenheid toch zaken op het gemeente huis te regelen. De nieuwe raad gaat in het vervolg vergaderen op de eerste maandag van de maand. De eerstko mende raadsvergadering is op 2 mei. Al lang was er de vraag uit de bevolking naar een avondopenstelling van het ge meentehuis. Met name voor de mensen die overdag niet in de gelegenheid zijn zaken op het gemeentehuis te regelen kan het een uitkomst zijn. Tegelijk met de beslissing de vergadering van de raad te verplaatsen van de donderdag naar de eerste maandag van de maand is beslo ten de avondopenstelling in te voeren. De bedoeling is dat, voorafgaand aan de raadsvergadering die om 20.00 uur begint, verschillende diensten van het gemeentehuis voor het publiek geopend zijn. Het gaat om te beginnen om de af deling Sociale Zaken, Burgerzaken, Bouw- en Woningtoezicht en Voorlich ting. Hier zullen ambtenaren aanwezig zijn om de bezoekers direct te helpen of de vraag te noteren en de volgende dag door te spelen naar collega en/of bestuurder. Voor inwoners van Heiloo die collegele den en/of raadsleden willen spreken is er de mogelijkheid met hen in gesprek te komen als zij dit vooraf met hen afspre ken. Met het instellen van de avondo penstelling breidt het gemeentebestuur haar dienstverlening uit. Daarnaast hoopt het bestuur dat de inwoners van Heiloo die het gemeentehuis deze avond bezoeken, doorlopen naar de raadszaal om eens een raadsvergadering bij te wonen. HEILOO - Vorige week werd bij Slagerij Kramer aan de Westerweg de nieuwe apparatuur in de winkel in gebruik genomen. Een welkome vernieuwing en reden genoeg voor de slager en zijn personeel om met een gulle lach te poseren voor onze fotograaf. HEILOO - Vrijdag 13 en zaterdag 14 mei kunnen belangstellenden een kijkje nemen achter de schermen van het le ven na de dood". We volgen een groep jonge mensen die zijn omgekomen door een verkeersongeval. Zij komen terrecht in de wachtkamer voor de hemelpoort, waarna ze door Petrus en zijn naaste medewerkers naar hun eindbestemming worden begeleid. Is het mogelijk om na de dood een "aards" ideaal te behouden? En hoe menselijk is een mens nog als zijn aard se leven beëindigd is? De groep gaat ze ker een zwaar weekend tegemoet. „Groetjes uit het hiernamaals" is een musical van de 18 groep van Stichting Jeugdtheater Heiloo. Na de musical "Erik of het klein insectenboek" had een aantal spelers de maximum-leeftijd voor de jeugdgroep bereikt, maar dit beketende zeker niet het einde van de ambities van de spelers. Op eigen initia tief hebben ze, met hulp van het artistiek-team en het bestuur van SJTH, een eigen produktie geschreven, die vrij dag 13 en zaterdag 14 mei in theater de Beun op de planken wordt gebracht. De voorstellingen beginnen beide avon den om 20.15 uur. Kaarten kosten 12,50 (CJP 9,00) en zijn verkrijg baar op de volgende adressen: Rooks- hop Braam in 't Loo, boekhandel Bruna in het Stationscentrum, Bloe- menboutique Sandy in de Grosmarkt in Ypestein en boekhandel Zwaan en Ter burg in Alkmaar. Voor reserveringen of informatie kunt u bellen naar: Martijn Zeeman, tel. 334983, of Vincent Af- fourtit, tel. 332815. HEILOO - Het Baafje is in beweging. Nog niet letterlijk, maar zeker wel fi guurlijk. De laatste weken is er hard ge werkt om het zwembad een facelift te geven. Op 5 mei moet alles klaar zijn zodat het bad de bezoekers weer kan gaan ontvangen. Daarnaast zijn er ook in de leiding veranderingen op komst. Het zwembad, Het Baafje, in Heiloo was nodig toe aan een opknapbeurt. Er zijn bouwkundige aanpassingen ver richt bij de kassaruimte. Er zijn nieuwe boeidelen aangebracht en de opstallen zijn geschilderd. Bij de entree is een me dedelingenbord geplaatst ten behoeve van de aanduiding van de openingstij den, aktiviteitenaanbod e.d. Ook zijn er vier tochtvrije kleedhokjes gerealiseerd en zullen vier douches van warm water worden voorzien. Met name van de ou dere zwemmers -en sters een oude wens. Op 5 mei moet alles klaar zijn om de stroom bezoekers weer te kunnen ont vangen. Ook in de bedrijfsvoering gaat het een en ander veranderen. De heer C. Bij kerk neemt als bedrijfsleider, na bijna 25 jaar, afscheid van het zwembad/ sporthal. Op 29 april is er van 15.OO IT. 00 uur een afscheidsreceptie in spor thal Het Vennewater voor collega's, za kenrelaties, sportverenigingen. Er zal geen opvolger voor de heer Bijkerk ko men. In de toekomst kunnen inwoners van Heiloo met vragen over de sporthal en/of zwembad terecht bij de medewer kers van deze sportinstellingen, de he ren Glorie, Hoetjes en Imminga. HEILOO - Op de Handelsweg werd een aanhangwagen ontvreemd. Op de Westerweg werd getracht in te breken in een woning. Bij het Hoekstuk werd een lantaarnpaal omver gereden. De verantwoordelijke bestuurder is na de aanrijding door gereden. Op de kruising Kennemerstraat- weg/Stationsweg/Kanaalweg werd een roodlichtcontrole gehouden: 3 auto's en 1 fietser hadden maling aan het rode licht en kregen daarvoor een bekeuring. De politie maakt u erop attent, dat ko mende tijd meer verkeerscontroles zul len worden gehouden. Op de Kerkelaan werd een auto op ille gale wijze ontdaan van de autoradioca- setterecorder. Op de Vennewatersweg werd een lan taarnpaal omver gereden. Ook hier is de dader doorgereden. Op de Kanaaldijk en op de Biender werd ingebroken in twee woningen. Tijdens de surveillance ontdekte de po litie in de nacht van woensdag op don derdag, dat een raam van een woning aan de Ypesteinerlaan uitnodigend open stond. De bewoonster, die onlangs va nuit Graft-de Rijp naar Heiloo was ver huisd, verkeerde in de veronderstelling, dat 'dit' in Heiloo wel moest kunnen. Na advies besloot ze toch maar het raam te sluiten. Op de Nijverheidsweg werd garage- ap paratuur aangetroffen, welke mogelijk van diefstal afkomstig is. De eigenaar van de goederen is nog niet bekend. ALKMAAR - Het Medisch Centrum Alkmaar en Regionale Thuiszorg hou den een serie van acht themamiddagen voor kankerpatiënten en hun naasten. De laatste bijeenkomst is op dinsdag middag 3 mei van 14.00 tot 16.00 uur in het gebouw van Regionale Thuiszorg, Willem Buytewechstraat 2, Alkmaar (Hoefplan). Bij iedere bijeenkomst is een deskundige aanwezig. Het thema van deze middag is: uiterlijk en kanker: goed verzorgd, een beter gevoel. Gastsprekers zijn mevrouw R. van den Berg, gespreksleider Integraal Kanker centrum Amsterdam, mevrouw P. Ri- son, huidtherapeute, en schoonheidsspecialiste mevrouw M. Se- gers. Zij bespreken en demonstreren welke mogelijkheden er zijn om het uit erlijk te verzorgen tijdens de ziekte, de behandeling en de periode daarna. Zij geven informatie over kleding, kapsel en over het gebruik van kleuren en make-up. Deze middag is zeker niet alleen voor dames bedoeld. Ook heren zijn van har te welkom. Er is ruimschoots gelegen heid om vragen te stellen en voor persoonlijke verzorging door de schoonheidsspecialiste. Aan het bijwonen van deze middag zijn geen kosten verbonden. Als u meer in formatie wilt of als u deze middag wilt bijwonen, dan kunt u zich aanmelden bij het Informatiecentrum van bet Me disch Centrum Alkmaar, telefoon 072-483501. Kook Kook is blij met alle gebruikte kleding, huishoudelijke artikelen en meubels. Zij verkoopt ze en de opbrengst gaat naar een project in de Derde Wereld. De goe deren kunnen worden afgegeven of neer gezet bij C. de Boer, Schuine Honds bosschelaan 2, Heiloo, tel. 335314. Op halen: tel. 072-117891 (werkdagen van 9.00-17.00 uur). Amnesty International Iedere vier tot zes weken worden door enkele leden van Amnesty International afdeling Heiloo brieven samengesteld, die overgeschreven en verzonden kun nen worden voor (politieke) gevange nen. Iedereen kan hieraan meedoen. Inlichtingen: Coby Keilman (332343) of Loes Hazewinkel (334937). Gered Gereedschap Gered Gereedschap stelt zich ten doel gebruikte gereedschappen in te zame len, te herstellen en te verzenden naar projecten in de Derde Wereld. Inlevera- dres: Wereldwinkel, Stationsweg 105 te Heiloo, maandag 13.30-17.00 uur, dins dag t/m vrijdag 9.00-12.00 en 13.30- 17.00 uur en zaterdag 10.00-16.00 uur. Museum Psychiatrisch Centrum Het museum van het Psychiatrisch Cen trum Willibrord aan de Kennemer- straatweg 464 is iedere eerste zaterdag van de maand geopend tussen 14.00- 16.00 uur. De toegang is gratis. Expositie in Ypsalon In wijkgebouw De Ypsalon aan De Hucht te Heiloo (Ypestein) exposeert Jaap-Wim van der Horst (schilderijen) tijdens de openingsuren/inloopactivi teiten. Galerie Nu Van 1 tot en met 8 mei: open huis voor jaarsexpositie van een tiental kunste naars in Galerie Nu, N. van der Veen- straat te Castricum, geopend dagelijks van 13.00-20.00 uur. Sociëteit Alleenstaanden Heiloo Maandag 2 mei: een avond over West- friese klederdrachten o.l.v. mw. Vos- Hartog uit Hoorn in het Open Huis, aanvang 20.00 uur. Inlichtingen: I. Nolta, tel. 333218, of W. Jordens, tel. 335652. TC Hogedijk Vrijdag 29 april: racketavond voor be ginners en (ver) gevorderden; aanvang 19.00 uur. Nederlands Kachelmuseum Permanente tentoonstelling van onge veer 80 kachels van vroeger en nu. Bier kade 10, Alkmaar. Openingstijden: zondag en vrijdag (1 april-1 oktober) 12.00-16.00 uur. Stichting Doorstroom Akersloot Iedere eerste en derde zaterdag van de maand verkoopt de Stichting Door stroom op het adres Koningsweg 36 te Akersloot tweehandsspullen ten bate van projecten in Uganda tussen 9.30- 15.00 uur. Wanneer u hiervoor nog spullen beschikbaar heeft, kunt u con tact opnemen met Wil Broersen (02513- 12778) of Ben Schagen (02513-14957). Galerie De Kapberg Tot en met zondag 1 mei is in Galerie De Kapberg, Slot weg 17 te Egmond aan den Hoef werk te zien van Bea van Huystee en Marjoke Staal. Openingstij den: zaterdag en zondag 13.30-17.00 uur. Hotel Merlet Bij Hotel Merlet, Duinweg 15 te Schoorl is momenteel in samenwerking met Galerie Koster uit dezelfde plaats een expositie te zien van schilderijen van diverse bekende Nederlandse schilders met als gezamenlijk thema 'stillevens'. Expositie in Waterschapshuis Tot eind april is in het Waterschapshuis van waterschap Het Lange Rond, Arca dialaan 40 te Alkmaar een expositie van schilderijen van Geert Snijders te zien tijdens kantooruren. Poppentheater Dibbes Akersloot In mei zijn er voorstellingen op 4, 2125 Op het Slimpad werd getracht in te bre ken in een woning. Op het fietspad van de Kennemerstraat- weg reed een beschonken fietser tegen de buitenspiegel van een auto aan. Om dat de betrokkenen het niet eens konden worden over de schade-afwikkeling, werd de hulp van de politie ingeroepen. Uiteindelijk bleek de spiegel .slechts omgeklapt en kon deze zonder schade terug geklapt worden, waarna het pro bleem was verholpen. Op de kruising Kennemerstraatweg/Ze- venhuizerlaan/Groenelaan vond een aanrijding plaats met .slechts' materiële schade. Terwijl een mevrouw bij de viskraam bij het Hoekstuk een visje wilde kopen, werden enkele andere boodschappen ontvreemd vanaf haar fiets. Op de Dompvloetlaan vond een aanrij ding plaats tussen een bromfiets en een personenauto. Ook hier bleef de schade beperkt tot het materiële gedeelte. Doör twee oplettende burgers kon za terdagnacht een 18-jarige inwoner uit Heiloo worden aangehouden terzake het vernielen va'n een auto. Een van de oplettende burgers zag dat de jongeman een spiegel van een auto vernielde en gaf dit direct door aan de politie welke de persoon na een korte achtervolging kon aanhouden. Op de Patrijsakkers werd ingebroken in een woning. De achterdeur werd open gebroken om binnen te komen. Wat kleingeld wordt vermist. Tijdens een poging tot inbraak bij een woning in de wijk Vredenoord werden de dieven gestoord door de bewoner. De bewoner hoorde wat gerommel aan de achterdeur en heeft de dieven verjaagd. Door goed hang- en sluitwerk konden de dieven niet binnen komen. In de periode 19 t/m 25 april werden 3 fietsen ontvreemd. en 28 mei; in juni zijn er voorstellingen op 1, 4, 8, 11 en 15 juni; aanvang 14.30 uur, entree 6,00. Inlichtingen/reserve ringen: Poppentheater Dibbes, Wilhel- minaplein 3, Akersloot, tel. 02513- 13447. Agenda sporthal 't Vennewater Woensdag 27 april: KNVB zaalvoetbal Donderdag 28 april: Sportinstuif ouderen Effect volleybal KNVB zaalvoetbal Vrijdag 29 april: KNVB zaalvoetbal Zaterdag 30 april: Geen programma. Agenda sporthal d'Enterij Donderdag 28 april: Volleybal Oranje Wit Vrijdag 29 april: KNVB zaalvoetbal Zaterdag 30 april: Evenement. Zondag 1 mei: Evenement. Maandag 2 mei: KNVB zaalvoetbal Dinsdag 3 mei: Aerobics Body Centre Woensdag 4 mei: Badminton Openbare Bibliotheek Heiloo Tentoonstellingen in de bibliotheek: 'Kiesrecht' (afdeling volwassenen) en 'Oorlog, -/rede, vrijheid' (jeugd). Met ingang van zaterdag 30 april is de openbare bibliotheek Heiloo gesloten op alle zaterdagen in de maanden mei, juni, juli en augustus. Stedelijk Museum Alkmaar Van 19 mei tot en met 31 juli: 'Perfect gemeten', getekende kaarten uit de 16de en 17de eeuw, in het Stedelijk Museum, Doelenstraat 5 te Alkmaar tijdens de openingsuren: dinsdag tot en met vrij dag 10.00-17.00 uur, zaterdag en zon dag 13.00-17.00 uur. Expositie Alkwaard College Tot 4 mei en van 16 tot 27 mei is in het centraal bureau van het Alkwaard Col lege, Canadaplein 3 te Alkmaar op werkdagen tijdens kantooruren een ex positie te zien van het werk van beel dend kunstenaar Bram Bus. Ouderenbonden Anbo/kbo Donderdag 28 april: toneelmiddag, ge combineerd met bingo, aanvang 14.00 uur in 't Trefpunt, entree 2,50. Galerie Amber Tot 15 mei is het werk van Walther Car- pay, Annemarie Timmer en Babs Ban nenberg (allen werkstukken met email) te zien in Galerie Amber, Dusseldorper- weg 18, Limmen; openingsuren: don derdag tot en met zaterdag 14.00-17.00 uur. Klaverjasclub EHK Maandag 2 mei: laatste open klaverjas- drive van EHK in dit seizoen, aanvang 20.00 uur in het Open Huis. Inschrijven vanaf 19.30 uur aan de zaal of telefo nisch tussen 17.00 en 19.00 uur bij dhr. Knegt (334056), dhr. Leurink (334366) of dhr. Wassing (334689). Full Gospel Business Men's Fellowship Maandag 2 mei: lezing door A. de Ko ning uit Barendracht over 'De beste in vestering voor de toekomst' bij de Volle Evangelie Zakenlieden in de Alkmaarse Poort, Omval 72 te Alkmaar, aanvang 20.00 uur, entree 7,50. Inlichtingen: 121782 of 121939. Laatdienst Zondag 1 mei: oecumenische Laatdienst in de Kapelkerk, Laat te Alkmaar, aan vang 12.00 uur, met ds. E.M. Plantier. Inlichtingen: 113082 of 124760. Galerie Sol y Sombra Tot en met 15 mei is in Galerie Sol y Sombra, Verdronkenoord 94 te Alk maar keramiek in kleur van de Werk plaats Feniks te zien tijdens de openingsuren op zaterdag en zondag van 12.00-17.00 uur. 19.00-23.15 14.00-15.30 16.30-17.45 19.00-23.15 19.00-23.15 18.00-22.00 19.00-23.15 19.00-23.15 20.00-22.00 19.00-22.00

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 10