wm De 1 0- Hasebroek en Benedictus kampioenen schoolvoetbal Vrijmarkt Concert Theo Friends Bridgeclub Sans Atout Damclub Heiloo Oppositie-nieuws Vennewater-dames Damesbridgeclub Sans Atout Alleman Modeman sponsort Foresters-team AV Trias De Vroegte Wint Tennisvereniging Heiloo Zottegem en Egmond zoeken cultureel contact Bibliotheekbus van de toekomst in Egmond Radio Noordzee 80 zoekt versterking Tennisclub Flogedijk Radio 80 op Pompplein Akersloot D Finale driebanden kampioenschap Politieberichten Portefeuilleverdeling in Limmen rond Koninginnerondvaart Manege Groot Open Huis Bibliotheek HSV Limmen Rode Kruis Uitslag tuinkeuringen TV Limmen 25 jaar Koninginnedag bij Meervogels Tourclub Limmen Meervogels handbal SV De Vrijheid Drie dagen spektakel bij Middelbeek PAGINA 12 UITKIJKPOST 27 APRIL 1994 35 //er jongensteam van de Hasebroekschool werd kampioen van Heiloo. HEILOO - Onder schitterende weers omstandigheden vonden afgelopen vrij dag 22 april de finales van de Heilooër schoolvoetbalkampioenschappen plaats. Onder grote pubiieke belangstel ling streden de jongens- en meisjesteams enthousiast om de punten. In poule A moesten de jongens van de Hasebroek het opnemen tegen de Bene dictus en De Duif. Zowel De Duif als de Hasebroek wonnen hun wedstrijd tegen de Benedictus. (2-0 en 3-0). De onder linge wedstrijd zoii belissend zijn voor de finaleplaats. Daarbij had de Hase broek voldoende aan een gelijkspel. Ge zien de voorrondewedstrijden van 15 april was De Duif lichtelijk favoriet. In een spannende wedstrijd scoorde De Hasebroek eerst, maar De Duif maakte al snel gelijk. Daarna ontspon zich een spannend voetbalgevecht met wisselen de kansen. Maar gescoord werd er niet. Zodat de Hasebroek zich voor de derde maal in successie plaatste voor de finale. In de andere poule speelden de teams van Zeskant B, Radboud en Willibrord. Op grond van de voorrondes was de Radboud favoriet. De Radboud en de Willibrord zette het team van de Zes kant B eenvoudig opzij. Zodat ook hier de onderlinge wedstrijd de doorslag moest geven. De Willibrord slaagde er tot ieders verrassing in de Radboud met 2-0 te kloppen, zodat de finale Willibrord-Hasebroek werd. In een spannede wedstrijd was het team van de Willibrord iets sterker, maar slaagde er niet in te scoren, zodat straf schoppen de beslissing moesten bren gen. Hasebroek was hierbij de gelukkigste. Het team van de Hase broek mag daardoor woensdag 27 april met de kampioen van de Egmonden strijden om een plaats bij de provinciale kampioenschappen. Einduitslag: 1. de Hasebroek 2. Willibrord 3. Radboud 4. De Duif 5. Benedictus 6. Zeskant B. De verliezersronde werd gewonnen door het team van de Zeskant A, terwijl het team van de Rehoboth dankzij een beter doelgemiddelde dan de Meander als tweede eindigde. Einduitslag verliezers ronde: 1. de Zeskant A 2. Rehoboth 3. Meander 4. Vondel 5. Nieuwe Hoeve. Bij de meisjes was iedereen benieuwd of de Vondel er opnieuw in zou slagen de beker meer naar huis te nemen. Dat dit lastig zou worden werd al spoedig dui delijk in de poulewedstrijden. In de poule van Vondel, Rehoboth en De Duif eindigde in alle wedstrijden in een gelijkspel. Zodat het aantal doelpunten de beslising moest geven. De Vondel eindigde met 2-2, terwijl de Duif en de Rehoboth ieder 1-1 hadden. Na veertien strafschoppen plaatste De Duif zich voor de wedstrijd om de derde en vierde plaats en verwees het team van de Reho both naar de strijd om de vijfde en zes de plaats. In de andere poule was de Benedictus duidelijk te sterk voor de Hasebroek en de Nieuwe Hoeve zodat de Benedictus en de Vondel de finale moesten spelen. Na een gelijk opgaande strijd bleek het team van de Benedictus uiteindelijk toch te sterk 4-1. Dit team strijdt dan ook woensdagmiddag in Egmond aan den Hoef tegen het kampioensteam van de Egmonden. De einduitslag van de meisjes is: 1. Benedictus 2. Vondel 3. De Duif 4. Hasebroek 5. Rehoboth 6. Nieuwe Hoeve. In de verliezersronde lieten de teams van de Zeskant blijken duidelijk te sterk te zijn voor de overige teams. In de on derlinge finale waren de meisjes van de Zeskant B iets beter met strafschoppen nemen. Einduitslag verliezersronde: 1. Zeskant B meisjes 2. Zeskant A meisjes 3. Willibrord meisjes 4. Freinet meisjes 5. Radboud meisjes 6. Paulus meisjes. EGMOND - Op zondag 12 juni wordt in het kader van het Hoever Dorpsfeest weer een grote vrijmarkt gehouden. Hiervoor zijn nog kramen te huur, die men kan bestellen bij mevrouw Genet, Julianaweg 27, tel. 02206-2291. Kosten: 40,00. De vrijmarkt wordt gehouden van 10.00 tot 17.00 uur; iedereen (be halve de beroepshandel: zij die inge schreven staan bij de Kamer van Koophandel) kan zijn waren te koop aanbieden: snuisterijen, eigen gebak, overtollig keukenmateriaal enzovoort. EGMOND - Op zondag 1 mei wordt de Slotkapel te Egmond aan den Hoef ge vuld met klanken, die een breed muzi kaal gebied bestrijken: Via Bach, Bernstein en Chick Corea naar Lenny Kravitz. Liefhebbers van Franse chan sons en Latin Jazz komen ook aan hun trekken. Centraal van dit alles staat Theo Tamis, een allround musicus, die enkele van zijn vriendinnen en vrienden om zich heen heeft verzameld en er een interessante, leuke middag van gaat ma ken. Entree: 10,00. Aanvang: 15.00 uur. Reserveren: tel. 02206-2033, 2387 of 5973. HEILOO - Uitslagen maandg 25 april: A-lijn: 1. Schipper en Zn. 55,4% 2. Fam. Dantzig 54.6% B-lijn: 1/2 Ds. v.Linden-v. Twuijver 57,5% 1/2 v. Toorenburg-de Vries 57,5% C-lijn: 1. Helvoort-haan 58,3% 2. Mw. Cornelissen-bakker 56,8% D-lijn: Tensen-v. Linden 64,2% 2. Fam. Kern- per 60% E-lijn: 1. Mw. Geeles-Verkley 60,4% 2. Ds. Oosterling-Slemmer 57,5% F-lijn: Fam. Doeleman 65,6% 2. Fam. Maas 64,1%. HEILOO - De partij M.Out-F. Schou ten is geëindigd in een overwinning door eerstgenoemde, waardoor N. Ligthart kampioen van groep A is geworden. Om Schouten van de tweede plaats te verdrijven, zullen de nog door Out te spelen 2 partijen gewonnen moeten worden. Groep B: G. Hollewand - P. Zwart 0-2. Finale bekertoernooi: R. de Boer-J. Klumper 1-1. De tweede ontmoeting wordt gespeeld op donderdag 28 april. HEILOO - Een viertal ronden voor het einde leek het nog allemaal spannend, maar veelvuldig clubkampioen A. Slob weet als geen ander te rekenen. Dat fa cet hoort bij het schaken en daar is Slob nog altijd de beste in. De strijd om de twee plaatsen daaronder gaat tussen Groot en Van Etten die allebei van Slob moeten winnen om dan te hopen dat zij boven Slob uitkomen. Het spannende duel tussen Van Etten en Groot besliste de geslepen Van Etten in zijn voordeel in een wat merkwaardige schaakpartij. Eerst kwam Van Etten een stuk voor; in de vluggerfase was het Van Etten, die zich vergiste en opeens verloren stond. Met de laatste seconden op de klok wist Cor van Etten zich net nog te redden, terwijl Groot ergens een remiseaanbod had afgewimpeld. In de B-poule gaat alles nog naar wens voor Sauer, terwijl Bos weer een over winning mocht aantekenen tegen Alle man sr. Uitslagen: Slob-de Jager 1-0, Groot-van Etten 0-1, Hassing-Alleman 0-1, Brink- Manni Vi-Zi, Kracht-Kerst 1-0, Folkertsma-v.d. Werff 1-0, Heeringa- Bosma 0-1, Maas-Langereis Vi-Vi, Ligthart-van Hoek Z2-Z2, Sauer-v.d. Werff sr. Z2-Z2Alleman sr.-Bos 0-1, Kraaijenbrink-de Moei 0-1, Ooyevaar- Kleijn Z2-Z2, Niehaus-Horninge 1-0, v.d. Brink-de Ruig Z2-Z2, Blom-Plas 1-0, Hoogerwerf-Moll 0-1, Tuinstra-v. Stee 1-0. Voor de jeugd breken er ook spannende tijden aan; allereerst de diplomauitrei king aanstaande. Vrijdag als ze het ten minste halen! Ook de ereplaatsen worden bekendgemaakt en zeker is dat Martin Ranzijn de jeugdkampioen van Oppositie is. Hij maakte dit duidelijk in een moeilijke partij tegen Paul de Moei, die moest toezien hoe Martin met een remise ook genoeg had voor de felbe geerde titel. De senioren beginnen vrijdag met hun Massakamp tegen goede buur Vrede- burg uit Limmcn. HEILOO - An van Staveren staat bij het Vennewater al langer bekend als een tennister die van geen ophouden weet. Maar vorige week sloeg ze ongetwijfeld een nieuw lengterecord: na meer dan drie uren kreeg ze haar tegenstandster klein: 6-2, 6-7 en 7-6. Een belangrijke overwinning, want op dat moment stond het dames districtsteam tegen het Uitgeester De Dog I nog met 2-1 achter. Els Nowee had weliswaar haar enkelspel gewonnen, maar Jouke Boerhave en Si- mone Bechthold waren minder succes vol. Daar Van Staveren werd het dus gelijk en toen daarna ook de dubbels in twee sets werden gewonnen, had dames I haar tweede 4-2 zege te pakken. In de kringcompetitie won het team van Els Rijnbeek na de 2-2 vorige keer nu met 4-0. In de eerste klasse draait voor het eerst ook Vennewater 3 mee. Vooral Henny Tervoort en Jouke Knippenberg deden het tegen de routiniers van Eg- mond I voortreffelijk zodat de 2-2 eindstand als een overwinning werd be groet. In de 2e klasse debuteert Venne water 4 onder leiding van Julia Leffring. Vorige keer werd uit met 1-3 gewonnen van St. Pancras. Nu werd het tegen de lastige tegenstander Alkmaar II 2-2. Vennewater VI in de derde klasse boekte eenzelfde resultaat tegen Alk maar V. Andere damesuitslagen: Vennewater II 0-4; Vennewater V 2-2; Vennewater VII 2-2; Vennewater VIII 4-0; Vennewater X 1-3; Vennewater XI 1-3; Vennewater XII 1-3; Vennewater XIII 0-4; VW XIV 3-1; VW XVI 2-2; VW XVII 4-0; VW IIXX 4-0; VW XX 2-2; VW XXI 0-4. HEILOO - Uitslagen woensdag 20 april: A-lijn; 1. dms. Slob-Schaffer 61.25 2. dms. Rootjes-Roozen 58.75 B- lijn: 1. dms. Visscher-v. Twuijver 60.94 2. dms. v. Baar-Haan 54.17 C-lijn: 1. dms. Flipsen-Solkesz 66.67 2. dms. Janssen-Meulendijk 55.83 D-lijn: 1. dms. Ephraim-Dekker 65.42 2. dms. Velzeboer-Ursem 56.67 E-lijn: 1. dms. Hellemors-v.d. Meer 2. dms. Hutten-v. Os 61.81. HEILOO - De tweede wedstrijd na de winterstop was het moment gekomen, dat de spelers van Foresters 3 zich op hun nieuwe outfits konden verheugen, en tevens kennis konden maken met hun sponsor Alleman Modeman. Nadat deze zaken waren afgerond, ging het elftal naar het speelveld, waar de tegen partij, Alcmaria Victrix al zenuwachtig aan het inspelen was, en nog veel ner veuzer werd, toen zij de Alleman Mode man delegatie zag aankomen in hun supersnelle tenues. Het psychologisch effect was direct te zien bij het inspelen van de tegenpartij. Na een enerverende doelpuntenreeks won Foresters 3 met 8-1. Dat de nieuwe outfit tot scoren leidt is, wel duidelijk gebleken. Het uit gebreide feest in de kantine na afloop was dan ook zeker terecht. HEILOO - Het afgelopen weekeinde is het atletiekseizoen weer in alle hevige heid losgebarsten. Daarbij kwamen op diverse plaatsen vele Trias-atleten in ac tie. Vrijdagavond waren er in Heerhu- gowaard openingswedstrijden voor dames en heren. De beste Trias prestatie werd daar geleverd door Henkjan Thoes die de 200 meter aflegde in een snelle 23.2 sec. De baan aan Het Maalwater was zater dag strijdtoneel voor de eerste competi tiewedstrijd voor C/D-junioren. Mede dankzij de prachtige weersomstandighe den verliep alles uitstekend. Bij de jon gens C viel Floris Bruin op met een tweede plaats bij het kogelstoten met 11.79 m en een worp van 28.04 m bij het discuswerpen. C-meisje Sabine Graas was weer erg snel op de 1000 meter. De 3.15.8 min. leverde haar een tweede plaats op. Tim Moerkerken eindigde bij de jongens D zowel bij het verspringen als met het hoogspringen op een tweede plaats met resp. 4.41 m en 1.40 m. De meisjes D tenslotte hadden in Maartje van de Hoonaard een goede troef op de 60 meter: 8.7 sec. was haar tijd en daar mee werd ze tweede. Marjolein Knaap was iedereen te vlug af op de 60 meter horden, die ze beëindigde na 11.6 sec. In Krommenie werd zondag de eerste competitiewedstrijd voor A-junioren gehouden. De ploegen van Trias klas seerden zich uiteindelijk in de midden moot. Bij de jongens was vooral de 400 meter een sterk nummer met 51.8 sec. voor Sandro Christiaan en 52.8 sec. voor Michiel Cadenau, wat voor beiden een persoonlijke besttijd betekende. Sandro liep ook de 100 meter nog in 11.6 sec. Dumas Bruin was op dreef bij de werpnummers met 12.33 m. bij het kogelstoten en 33.34 m. bij het discus werpen. Marja van der Hulst sprong bij de meis jes voor de eerste keer over de 1.60 m. en liep ook nog een 800 meter in 2.29.8 min. Ellen Olbers debuteerde op de 400 meter met 62.5 sec. en Marga Margaret wierp de discus 30.50 m. ver. Marloes Zijl tenslotte werd tweede bij het speer werpen met de prima afstand van 35.78 m. HEILOO - Op 16 april vond de start van het visseizoen 1994 plaats. Dit ge beurde op het was bij Texel. 23 Enthou siaste vissers probeerden de nodige vissen te verschalken om in aanmerking te komen voor een prijs. Dat viel niet mee die dag, mede door de gure noor denwind in combinatie met het diepe water. Een eervolle vermelding verdiende Jaap Ursem die met het totaal van één vis en een hengeltop te water op de onderste plaats belandde. Een andere eervolle vermelding was voor opa Felix, die wel 10 keer het vistuig van de buren heeft opgehaald. De uitslag: 1. Harm van Duivenbode met 15 stuks 2. Ron Das met 10 stuks 3. Johan van Dalen en Jaap van de Wal, elk met 9 stuks. De volgende wedstrijd vindt plaats op 1 oktober. Deze wedstrijd wordt ook op het wad gevist. Voor degenen, die mee willen is opgeven gewenst, omdat we al bijna vol zitten. Vooruit betalen is ge wenst. Inlichtingen: Gerard Schouten, tel. 332597. HEILOO - De competitieuitslagen lui den als volgt: Damesdistrictcompetitie van 19 april: Heiloo 1 - Limmen 2 4-2; Heiloo 2 - Bergen 2 5-1; Heiloo 3 - Dijkzicht 3 - Heiloo 5 - Woud 3 6-0. Zaterdag districtcompetitie van 23 april: Heiloo 1-Schoorl 2 6-0; Heiloo 2-Medemblik 1 3-3; Heiloo 3 - Hogedijk 7 4-2; heiloo vet. 1 - Elckerlyc 1 4-0; Heiloo vet. 2 -Gieteling 1 2-2; Heiloo vet. 3 - Swaegh 2 2-2; Heiloo vet. 4-Balletuiii 1 0-4; Heilóo vet. 50 1-KLTV 1-3; Heiloo vet. gem. 50 1-Medemblik 4-0. Zaterdag jeugdcompetitie van 23 april. Jeugd t/m 16 jr. Heiloo 1-Neckslag 1 5-1; Meisjes 12 t/m 15 jr. Heiloo 1- Ho gedijk 1 2-4; jongens 12 t/m 15 jr. Hei loo 1-Schagen 1 2-4; Jongens 12 t/m 15 jr. Heiloo 2-Assendelft 1 1-5. Zondag landelijke competitie van 24 april. Heiloo gem. - HTC 2 4-4; Heiloo 2 gem.-Westzijderveld 1 4-4; Heiloo 1 jun. Zeswielen 2 6-2. Zondag district scompetitie van 24 april; Heiloo heren 18+ 1-Marquette 1 0-6. EGMOND - Maandag ontving het col lege van Egmond een afvaardiging uit het Belgische Zottegem. Jaren geleden bestond tussen beide plaatsen een soort stedenband, nu probeert men deze ban den weer aan te halen. Een wens van Egmond is, een van de twee identieke beelden van Lamoraal van Egmont, die in Zottegem staan, in Egmond aan den Hoef te krijgen. Schepen H. Petit zei: „Het bezoek is niet vrijblijvend, maar meer een engage ment. Wij willen dan ook graag uw ge meente beter leren kennen. Een echte samenwerking is een meerwaarde voor de toekomst". Men zag dat meer in de vorm van een permanente uitwisseling op cultureel gebied. Wat het beeld van de Lamoraal betreft, dat lag bij de be volking van Zottegem toch wel erg ge voelig, vanwege de lange historische achtergrond. Burgemeester Brommet van Egmond, zei hier voor alle begrip te hebben, maar het mag het contact met Zottegem abso luut niet in de weg staan. Er werd toege zegd dat beide gemeentebesturen op korte termijn contact met elkaar op zouden nemen om tot concrete plannen te kunnen komen. Het comité stand beeld Lamoraal in oprichting had een zeer verzorgd boekje waarin de plannen van het comité uiteen gezet worden. De heer R. van Vleuten bood beide ge meentebesturen een exemplaar aan. Van Vleuten wees erop dat er wel een muziekvereniging Lamoraal van Eg mont bestaat, maar dat een duidelijk monument, een vast herkenningspunt ontbreekt. Het was Gert Belleman, die ontdekte dat er in Zottegem twee beel den stonden. Er bestaat ook nog een mogelijkheid een kopie van het beeld te laten maken. Men zou dat dan graag in het Hansewijk zien staan, daar zou het beeld een sociale centrumfunctie kun nen krijgen. De wens werd uitgesproken dat deze ou verture een klinkend begin mag zijn en ditmaal niet van een drama maar van een samenspel tussen twee gemeenten te weten Zottegem en Egmond. EGMOND - In het kader van het the majaar van de Nederlandse bibliothe ken, gewijd'aan de toekomst, zal op 2 mei de zogenaamde bibliotheekbus van de toekomst in Egmond staan. De bus staat van 15.00 tot 18.00 uur bij de bi bliotheek Egmond aan Zee en van 19.00 tot 20.30 uur in Egmond-Binnen. In de bibliotheekbus van de toekomst zal ondermeer getoond worden dat er kranten en tijdschriften zijn op CD- ROM, waaronder de volkskrant. Daar naast is het mogelijk een taalspel te spe len. Daarnaast is er een colletie CD-i software waaruit u zelf kunt kiezen, van een encyclopedie tot spelletjes. Tevens de CD-foto: een tekenmanipulatie- programma. U kunt afbeeldingen van uzelf maken, al dan niet ingepast in bij voorbeeld een schilderij. Apple plaatst een computerprogramma, waarmee het mogelijk is dat uw spraak en schrift her kend worden. En, nog veel meer! EGMOND - Radio Noordzee 80 maakt al ruim 14 jaar radioprogramma's voor de gemeente Egmond en omgeving. Sinds december 1993 is Radio Noordzee 80 te ontvangen via de ether op 107 FM en op de kabel via 96.5 FM. Gedurende de uitzendingen (nu alleen nog in het weekend) worden er elk uur twee nieuwsblokken behandeld die nieuws bevatten voor de Egmonden en om geving. De vaste nieuws-redactie bestaande uit vier personen onder leiding van Suzan ne Hoekstra is op zoek naar extra mede werkers die elke week de binnengekomen informatie willen stroomlijnen en tevens "radio leesbaar" willen maken. Verder onder houd je als nieuwsmedewerker regelma tig contacten met verenigingen, stichtingen, gemeente en andere belan gengroeperingen uit Egmond en omge ving. Kan jij elke week vier uurtjes vrijmaken en heb jij gevoel voor de Ne derlandse taal, schrijf dan een brief naar Bettina Vroegop, Radio Noordzee 80, Postbus 80, 1935 ZH Egmond Binnen. EGMOND - Competitie-uitslagen zater dag 23 april: Heren: Vennewater 1 - Ho gedijk 1 5-1, Alkmaar 2 - Hogedijk 2 4-2, Alkmaar 5- Hogedijk 3 2-4, Hoge dijk 4 - Akersloot 3 5-1, Hogedijk 5 - Akersloot 2 5-1, Hogedijk 6 - Schagen 5 2-4, Hogedijk 7 - Heiloo 3 2-4, Ge mengd: Hogedijk 1 - Wijdewormer 1 - 0-5, Oudorp 1 - Hogedijk 2 2-3, Hoge dijk 3 - Dijkzicht 3 2-3, Hogedijk 4 - Balletuin 1 3-2, Hogedijk 5 - Wieringer- waard 1 '2-3, Dijkzicht 8 - Hogedijk 6 1-4, Vet. Heren 35+ Hogedijk - Z.L.T.C. 1 2-2, Vet. heren 50+ Hoge dijk - Langedijk 1 3-1, gem. jeugd t/m 12 't Oghe 1 - Hogedijk 1 4-2, Hogedijk 2 - Zeswielen 1 2-4, gem. jeugd t/m 14: Uitgeest 2 - Hogedijk 6-0. Zondag 24 april: gemengd Hogedijk 1 - Oudorp 1 8-0. Oudorp 2 - Hogedijk 2 7-1, Hogedijk 3 - Oudorp 3 3-5, Bergen 5 - Hogedijk 4 1-7, Elckerlyc 6 - Hoge dijk 5 4-4. EGMOND - Zaterdag 30 april zal Radio 80 haar uitzendingen verzorgen vanaf het Pompplein in Egmond aan Zee. Op deze manier proberen de medewerkers van Radio 80 de sfeer van Koninginne dag bij u in de huiskamer te brengen. De uitzendingen van Radio 80 zijn op de Egmondse kabel te ontvangen op 96.5 FM in stereo en in de ether op 107 FM. Er zullen intervieuws met bezoekers van de Egmondse vrijmarkt worden gehou den en natuurlijk ook met de diverse kraamhouders. Naast dit alles zal bij de stand van Radio 80 een aantal keer het 'Rad van Muziek' worden gespeeld, waarbij leuke prijzen te winnen zijn. Tevens kunt u zich in laten schrijven als donateur van Radio 80. maandag van het driebandenkampioen- enerverende biljartavond AKERSLOOT - Afgelopen ging de finale van start Akerslootse schap. Een LIMMEN - Op dinsdag 19 april botste een auto bij het inhalen van een aantal fietsen tegen de buitenste persoon, waardoor de fietsers ten val kwamen. Er was schade aan kleding en fietsen. In eerste instantie leek het erop dat de bestuurder van de auto zich hiervoor niet verantwoordelijk wilde stellen doch later bleek de zaak onderling geregeld te kunnen worden. In de nacht van dinsdag 19 op woensdag 20 april is er ingebroken in een bloe- menzaak aan de Rijksweg. Van vrijdag op zaterdag werd bij een snackbar aan de Rijksweg een Honda bromfiets gestolen. Onderzoek naar de daders is gaande. Op zondagmiddag betrapte een garage houder te Limmen een tweetal personen bij het aftrappen van benzine uit een sloop/schadeauto achter zijn bedrijf. Hij kon er een te pakken krijgen en deze werd overgedragen aan de politie. Proces-verbaal werd opgemaakt. Op zondagavond reed een bestuurder op de kruising Hogeweg-Rijksweg de tuin van een sigarenzaak binnen. De bestuurder bleek zwaar onder invloed van alcohol te zijn en wilde er ook van daar gaan, maar zijn auto zat vast en hij wist zelf ook het verschil tussen links en rechts niet meer. De bestuurder is nu zijn rijbewijs kwijt omdat hij ook iedere medewerking weigerde. Er werd afgelopen weekend ingebroken bij een woning aan de Hyacintenlaan. De daders kwamen binnen via de ach terzijde van de woning. Verloren: een gecastreerde kater, grijs, cypers, 9 jr. kale plekken en bandje met kokertje (sinds 18-4-'94 weg). LIMMEN - De burgemeester en wet houders van Limmen hebben in de col legevergadering van 19 maart hun taken verdeeld. Burgemeester E.J.Th.M. Huisman krijgt algemene bestuurszaken, bestuur lijke coördinatie, economische zaken, Financiën, politie en brandweer, regio nale samenwerking en voorlichting. De burgemeester is voorzitter van de com missie Algemeen Bestuur/Financiën. Wethouder A.C.M. Hes (Limmer Ge meenschap) is verantwoordelijk voor onderwijs, personeel en organisatie, so ciale en maatschappelijke dienstverle ning, sport en recreatie, volksgezond heid, welzijn en ouderenbeleid. De heer Hes is voorzitter van de commissie Wel zijn, Personeel Onderwijs. In de portefeuille van wethouder C.P.M. Rood (Limmer Gemeenschap) zitten ruimtelijke ordening, grondza ken, milieubeleid, openbare werken en volkshuisvesting. De heer Rood is voor zitter van de commissie Ruimtelijke Or dening Volkshuisvesting. waarop door de jongste deelnemer Rob Levering zeer sterk gespeeld werd. In de eerste ronde versloeg hij Peter Krom in 29 beurten hetgeen een moyenne van 0.689 betekende. In de tweede ronde besliste hij de partij tegen zijn vader in 23 beurten met een moyenne van 0.869. Ook Lau van Roon en Guus de Smet kwamen in zowel de eerste als de tweede ronde tot volle winst al had Lau van Roon erg veel moeite met Gerrit Leijen in de eerste ronde van Theo Oud in de tweede ronde. Guus de Smet won zijn partijen overtuigend van Henk Levering en Peter Krom. Rick de Rooy speelde tweemaal remise, eerst tegen Theo Oud, daarna tegen Gerrit Leijen. Grote ver liezer deze avond was Henk Levering. Normaal een speler die ruim boven de 0.50 speelt, maar op deze avond niet verder kwam dan een moyenne van 0.326! Donderdag 28 april worden de derde en vierde ronde van deze finale gespeeld, terwijl zondag 1 mei de laatste drie ron des worden gespeeld in biljartcentrum De Vriendschap. De aanvangstijden zijn op donderdag 19.00 uur en op zon dag 15.00 uur. AKERSLOOT - Zaterdag 30 april ver trek om 14.00 uur vanaf Jachthaven 't Hoorntje, bij Bar 't Voorom/Achter om, Kerklaan 20 te Akersloot, de Ko ninginnerondvaart. Voor het eerst sinds jaren vaart er dan weer een rondvaart boot over het Alkmaardermeer. Zaterdag 30 april gaat de vaart naar het dorpje de Woude, wat uitsluitend per pontje is te bereiken, we leggen daar aan, zodat u daar wat kunt rondwande len en vervolgen onze tocht weer verder over het water met als eindbestemming jachthaven 't Hoorntje te Akersloot. De banken in de rondvaartboot staan tegenover elkaar met tafeltjes ertussen zodat het heel gezellig zit tijdens het va ren. Tevens is er een toilet aan boord. Aanmonsteren voor een tientje per per soon! Reserveren? Bel 02513-12120. EGMOND - Zondag 24 april is er weer een dressuur wedstrijd verreden door 60 jeugdige combinaties van Manege Groot. De jury voor de A Diploma's was Dhr. R. Loffeld en voor de andere diploma's was dat Mw. J.'Sprenkeling. Diploma A: le prijs Caroline Postma 131 pnt. 2e prijs Roxanne Foltete 129 pnt. 3e prijs Nathalie Wijbert 126 pnt., 4e prijs Alexia Skribas 124 pnt. 5e prijs Nanja Heidema 124 pnt. Diploma B: le prijs Sarah Light 126 pnt., 2e prijs Sarah Gerritsen 126 pnt., 3e prijs Martine Admiraal 126 pnt., De- wi Pilkes 125 pnt., Susan van Veen 125 pnt., Veronique Breeman 124 pnt., Lin da Morsch 123 pnt. Elise Foltete 123 pnt. Marije Wiebenga 121 pnt. Patricia Wijnberg 120 pnt. Diploma C le prijs Daniella Verell 126 pnt., 2e prijs Myra Yeong 3e prijs Bar bara Sindram 122 pnt. Tessa v.d. Molen 122 pnt. Diploma D le prijs Marieke Morsch 121 pnt. 2e prijs Annika Molenaar 120 pnt.. Diploma E le prijs Joyce Sturm 123 pnt., Tamara Verell 121 pnt. De volgende wedstrijd is op 30 april, dit is een springwedstrijd, aanvang 13.30 uur. LIMMEN - Zaterdag 30 april (Konin ginnedag) is de nieuwe bibliotheek geo pend. Belangstellenden kunnen een kijkje komen nemen in het nieuwe ge bouw. Van ongeveer 10.00 tot 15.00 uur is er open huis. Voor kinderen is er een leuke attentie, echter zolang de voor raad strekt. De nieuwe bibliotheek is te vinden naast het nieuwe gemeentehuis. Het adres is Zonnedauw 2. LIMMEN - Zondag 1 mei wordt de der de wedstrijd in de Allroundcompetitie gevist. Viswater is deze keer de Nauer- nasche Vaart bij Krommenie. In tegen stelling tot eerdere berichten mag ook nu weer met alle wedstrijdtechnieken gevist worden. Verzamelen om 7.00 uur bij café de Uitkomst. Vanwege de bloe mendag wordt de prijsuitreiking deze keer elders gehouden. Duur van de wedstrijd 3 uur. Inschrijfgeld is 5 gulden. LIMMEN - Op dinsdag 3 mei vindt om 20.15 uur in de brandweerkazerne de al geméne ledenvergadering plaats van het Rode Kruis afdeling Limmen. Alle le den, dat zijn er ruim 400, worden van harte uitgenodigd deze vergadering bij te wonen en hun stem te laten horen. Voor inlichtingen kunt u contact opne men met Th.W.J. Krom, secretaris, te lefoon 02205-2078. LIMMEN - De uitslagen van de jaar lijkse tuinkeuringen in Limmen is als volgt: Grote tuinen: Eerste prijs: C.J. Koot, Dusseldorperweg 123, 99 pnt. Tweede prijs: Th.C. Laan, Dusseldorperweg 127 95 pnt. Derde prijs: G.Th. Hage- man, Kapelweg 7A, 92,5 pnt. H. Hoo- gervorst, Rijksweg 160A, 90,5 pnt. Eervolle vermeldingen: "De Cameren", Vredeburglaan 1 89 pnt. R.C. Pronk, Rijksweg 90A 88 pnt., A.N.J. Pater, Hogeweg 26, 86 pnt., R. Middelbeek, Rijksweg 51, 84 pnt., J. Berkhout, Westerweg 150, 83,5 pnt. Kleine tuinen: Eerste prijs: P.C. Hage- man, Visweg 43, 97 pnt, L. Meijer, Theebos 3, 96,5 pnt. Tweede prijs: P. Min, Visweg 23, 95,5 pnt. P. Staring, Zuidekerkelaan 21 95 pnt., A.C. Mooij, Schoollaan 15, 94,5 pnt., J. Tuijn, Mid denweg 40, 94,5 pnt., T. Dorrestijn-de Wit, Vislaantje 3, 94 pnt. Derde prijs: W.A. Admiraal/S.Koot, Theebos 5-7, 93.5 pnt., S. Koot, Middenweg 35B 92 pnt., J.H. Hageman Hogeweg 44, 91,5 pnt., A. Trijbetz, Koningsdam 75, 91 pnt., C. Wensink/L. Mors, Theebos 13-15 91 pnt. J.B. Groot, Lage Weide 62, 90,5 pnt., J.P. Dekker, Rijksweg 73, 90 pnt., C. Koot, Molenweg 87, 90 pnt. Eervolle vermeldingen: J.C. Kabel, Vuurbaak 12, 89 pnt., Dames Hart, Vislaantje 6, 88,5 pnt., J.W. Kaandorp, Dusseldorperweg 142, 88 pnt., W.C. Castricum, Middenweg 40, 87,5 pnt., C.W. de Boer, Molenweg 34, 87,5 pnt., C.J.M. van Beek, Westerweg 104, 86,5 pnt., J. van Kessel, Schoolweg 4, 86 pnt., C. Bakkum, Middenweg 50, 86 pnt., L.R.M. Post, Hogeweg 11, 86 pnt., J.Tijm-J. Koot, Theebos 8-10 85,5 pnt., J.P. van Wonderen, Visweg 10, 85 pnt. C.G. Kroone, Dampegheestlaan 23, 84,5 pnt., L.P. Bakker, Bogerdlaan 15, 84 pnt., P.J. Bakkum, Theebos 2, 83,5 pnt., P.W. Bakkum, Rijksweg 186, 83 pnt., F.A. Glorie, Westerweg. 156, 83 pnt. LIMMEN - Dit jaar bestaat de tennisve reniging Limmen 25 jaar. Dit jubileum jaar zal niet ongemerkt voorbij gaan, getuige de feestweek van 18 tot en met 26 juni. In deze week zullen onderlinge wedstrijden gespeeld worden met diver se leuke evenementen voor eigen leden. TV Limmen is opgericht op 23 oktober 1969. Zij bestond toen uit 49 leden, die 2 banen ter herschikking hadden op het tennispark De Voetel. De vereniging is ondertussen gegroeid tot 645 leden die dagelijks op 8 banen kunnen spelen. De familie Boontjes, eigenaar van het park, is continu bezig het park te verfraaien. De laatste vernieuwing is de uitbreiding van de kantine, die tweemaal zo groot is geworden. Wilt u informaite over een eventueel lid maatschap dan kunt u contact op ne men met mw. Zuurbier, telefoon 02205- 2319 (na 19.00 uur) AKERSLOOT - Op het handbalcom plex aan de Boschweg is op Koninginne dag de hele dag van alles te beleven. Om 10.00 uur wordt gestart met de miniker- mis, met onderdelen als zeeleeuw gooi en, schminken, beschuit versieren en nog veel meer. Een deelnamekaart hier voor kost vijf gulden. Om 10.30 uur gaat de jaarlijkse hard loopwedstrijd, georganiseerd door de AMAK, van start. Iedereen vanaf 6 jaar kan meedoen. Inschrijven kan vanaf 10.00 uur. Er zijn diverse prijzen in alle categorieën. De optocht met versierde fietsen door het dorp start om 12.00 uur bij sporthal De Lelie. Elke deelnemer hieraan ont vangt een leuke herinnering. Aanslui tend start om 13.00 uur een poppen kastvoorstelling voor kinderen vanaf 3 jaar op het handbalcomplex. De tekenwedstrijd, met een deskundige jury, wordt gehouden vanaf 13.30 uur. Ook hier zijn weer leuke prijzen te ver dienen. Om 14.30 uur worden de bal lonnen uitgedeeld aan de achterzijde van het clubgebouw. Een kwartiertje la ter worden de ballonnen allemaal tege lijk opgelaten. De laatste activiteit is de karaokeshow, die van 14.30 tot 16.30 uur duurt. Groot en klein kunnen hier aan meedoen. De gehele dag kan men verder terecht op het gezellige terras met muziek van Martin Bron. Op het parkeerterrein mo gen de kinderen vanaf 8.00 's morgens hun spulletjes uitstallen voor de vrij markt. Tenslotte draait 's middags drie maal het rad van avontuur met fantastische prijzen. Men hoeft zich op Koninginnedag dus niet te vervelen: ge woon naar de Boschweg gaan. LIMMEN - In het weekend van 11 en 12 juni organiseren wij de overbekende Merchelland route. Het belooft een prachtige rit te worden met hopelijk be ter weer dan vorig jaar. 's Avonds sla pen we in "De Rode Pelikaan". Mochten er nog leden zijn die graag mee willen, geeft u dan snel op want over een week willen wij alles rond hebben. Tot nu toe hebben we 25 aanmeldingen en we sluiten bij 35 deelnemers. Opge ven bij J. Veldt, tel. 02205-3021, J. Groot, tel. 02205-3011. AKERSLOOT - Tijdens de wedstrijd van de dames tegen VZV kon het pu bliek behalve van het weer, ook genie ten van een goede handbalwedstrijd met fraaie combinaties aan Meervogelszijde afgerond met klassedoelpunten. Had Meervogels binnen tien minuten een 4-0 voorsprong, het werd door verdedi- gingsfouten toch 5-4. Nadat Boukje Klaver door het stoppen van een straf- worp Meervogels weer op het goede spoor zette, liep het beter en werd de ruststand 7-4. Na de rust werd het ver schil snel zes punten en kon Meervogels tot het laatste fluitsignaal freewheelend blijven handballen en bleef nog steeds ongeslagen (16-10). De heren hebben na hard werken tijdens het promotietournooi te Arnhem tesa- men met Avanti een gedeelde tweede plaats bereikt. Zondag strijden vier teams in een beslissingswedstrijd in Utrecht. De winnaars daarvan spelen dan 8 mei op een nog onbekende plaats de uiteindelijke promotiewedstrijd. Er is nog een lange weg te gaan. LIMMEN - Uitslagen 20 april: Ere klas se: 1. Kees Hooijboer 100 pnt., 2. Je roen Drenth 94 pnt. A-klasse: 1. Kees Pepping 99 pnt., 2. Kees Admiraal 95 pnt. 3. Rob Schaft 87 pnt. B-klasse 1. Kees Schol 97 pnt. 2. Jolan- da Hageman 94 pnt. C-klasse: 1. Bart Sassen 94 pnt. 2. Jan Pepping 91 pnt. 3. Ronald Hageman 90 pnt. D-klasse: 1. Peter v. Duivenvoorden 99 pnt., 2. Cor Jan v. Leeuwen 95 pnt. 3. Freek Bakker 90 pnt. Schietresultaten staand 1993/1994: 1. Jeroen Drenth gem. 44.2 2. Frits Zon neveld gem. 43.6 3. Kees Hooijboer 41.8 Schietresultaten seizoen 1993/1994. Ere klasse: 1. Kees Hooijboer gem. 98.82 2. Jeroen Drenth gem. 97.92 3. Theo Ver molen gem. 97.58 A-klasse: 1. Rob Schaft gem. 96.37 2. Kees Admiraal gem. 95.88 3. Cor On derwater gem. 93.56 B-klasse: 1. Kees Schol gem. 94.9 2. Paul Walbeek gem. 93.61 3. Jolanda Hageman gem. 93.50 C-klasse: 1. Jan Pepping gem. 93.64 2. Ben Meijer gem. 91.42 3. Bart Sassen gem. 91.16. D-klasse 1. Peter Duivenvoorden gem. 94.92 2. John Nuyens gem. 91.52 3. Ro nald Wit gem. 89.21. LIMMEN - Automobielbedrijf Middel beek Limmen houdt tijdens de Limmer Bloemendagen een spectaculaire show. Op het showterrein van Chrysler/Jeep dealer Middelbeek Limmen, aan de Rijksweg te Limmen bruist het drie da gen lang van de activiteiten. Zaterdag 30 april, zondag 1 mei en maandag 2 mei vindt er een uniek spektakel plaats. De show krijgt een Amerikaans karak ter en wordt opgeluistert door het optre den van de zeer spectaculaire vijfmans- groep The Hill Billy Boogiemen, dit op zondag 1 mei van 12.00 tot 17.00 uur. Tevens zorgt Middelbeek voor de in wendige mens door het aanbieden van USA hot-dogs, en Mc-Donalds zal op 1 mei voor de kinderen een giganties springkussen plaatsen waar elk kind gratis naar hartelust kan spelen. Tevens zal het Mc-Donalds promotieteam het publiek verwennen met leuke aanbie dingen. Tevens zal het complete gamma van de merken Chrysler en Jeep en een keur aan kwaliteitsoccasions worden gepre senteerd. De grote publiekstrekker zal zeker de viper zijn, de snelste USA- produktiesportwagen met een V10 8 li ter motor. Dit monster op wielen zal aanwezig zijn en een ieder kan zich met deze unieke sportwagen op de foto laten zetten. Uiteraard worden de nieuwe en zeer succesvolle modellen van Chrysler en Jeep zoals de Vision, Grand Chero kee en de Voyager gepresenteerd. Bezoekers aan de show en aan de bloe mendagen kunnen gratis hun wagens parkeren op het grote parkeerterrein van Middelbeek. Deze locatie is een ui terst gunstige startpunt voor een wande ling langs de vele mozaieken en bloem- sierkunst. De openingstijden tijdens de show zijn: zaterdag 30 april 10.00 tot 17.00 uur; zondag 1 mei 11.00 tot 17.00 uur; maandag 2 mei 9.00 tot 18.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 12