Aquajoggen: nieuw in Zwembad Het Baafje n Hypotheek eenvoudige kiezen geen zaak rmmrn n VOORLICHTINGSAVOND VOOR KANDIDAAT HUIZENKOPERS Hl HS HYPOTHEEK (A aeA Z& zegyerfy aal Lezing over hypnotherapie Ingezonden Voorlichtingsavonden over bevallen Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet geplaatst is. Indien de ruimte het toelaat, zul len wij de tekst zoveel mogelijk volgende week opnemen. Bridgeclub Sans Atout Veel belangstelling bij 4 Mei-herdenking Vennewater-dames doen 't goed in district D66 Heiloo PAGINA 6 UITKIJKPOST 11 MEI 1994 /oor (Hm c/er //{ars/ Ze zeggen dat ik gek ben: 's och tends vroeg je bed uit komen om een paar baantjes te zwemmen in het plaatselijke bad in de open lucht. Nota bene op bevrijdings dag, een dag die voor velen een vrije dag betekent. Bijvoorbeeld voor de medewerkers van de ge meente Heiloo. Maar een aantal daarvan was er ook en zij doken daadwerkelijk het water in. En de wethouders van Heiloo - Juup Wuijster-Schuddeboom, Tom ten Hoope en Roelof Bos - lagen toen al in het warme water. Enkele raadsleden oefenden hun schoolslag na een rustige winter. Het is een traditie in Het Baafje, dat het gemeentebestuur zich laat zien op de openingsdag van het zwemseizoen. En niet in de loop van de dag, maar aan het begin, wanneer de kassa open gaat. Toe vallig was dat dit jaar om zeven uur 's ochtends. Ach, een gemeen tebestuurder weet wat van hem of haar wordt verwacht en is dus van de partij. Net als de verslaggever van de Uitkijkpost, die zegt dat hij zijn werk doet. Maar zo makkelijk wil ik me er niet vanaf maken. Want eerlijk gezegd: ik vond het nog leuk ook! Het water van Het Baafje was heerlijk van temperatuur, de re genspetters waren kort voor het openingsuur verdwenen en het zonnetje kwam achter de wolken vandaan. Natuurlijk was het nog niet overdreven druk in en om het water, maar zij die er waren lieten duidelijk weten plij te zijn, dat ze weer hun baantjes konden trek ken. Ik weet zeker, dat ik ze daar elke dinsdag en donderdag tussen zeven en acht 's ochtends zal te genkomen: een sportieve en frisse start van de dag. Ze zeggen dat ik gek ben, dat ik me heb voorgenomen om deze zo mer tweemaal per week in de vroege ochtend naar Het Baafje te gaan. Tweemaal per week de wek ker op kwart over zes, het moei zaam ontwaken en dan op de fiets naar de andere kant van Heiloo. Natuurlijk zijn er die met de auto komen: zwempak aan, badjas ero ver, half uurtje zwemmen en hup weer in de auto. Dat is voor mij niet weggelegd, ik heb mijn warming-up op de fiets, ik heb mijn cool-down op de fiets. Een uurtje beweging in de mor genstond: wie zal zeggen dat dit niet gezond is? Het was voor het eerst in vele ja ren dat ik de kassa van Het Baaf je weer eens passeerde om zelf te zwemmen. De middelbare school tijd, ja toen kwam ik er vele da gen per week. Het grote veld bood - samen met de omringende struiken en de prutsloot daar weer achter - voldoende vermaak voor een lang verblijf. Maar dat veld is al een aantal jaren verdwenen. Nu keken enkele verbaasde bewoners van de huizen aan De Rietvink bij het openen van hun slaapkamer gordijnen naar de eerste badgasten van Het Baafje in 1994. De gemeente Heiloo heeft er van alles aan gedaan om het zwembad weer op orde te brengen voor het zwemseizoen. Enkele aanpassin gen, zoals warme douches, een veranderde kassa, enkele tochtvri je kleedhokjes en natuurlijk een lik verf hier en daar, wekken een uitstekende eerste indruk. Ik kan niet anders zeggen. Daar komen dan nog andere activiteiten bij, zoals aqua-joggen - wat dat ook moge zijn. Er is zelfs een sponsor gevonden... Ze zeggen dat ik gek ben. Wel, als men dat vindt, laat het dan zo zijn. Maar het weerhoudt me er niet van om voorlopig iedere dins dag en donderdag vroeg uit de ve ren te gaan om een aantal baantjes te zwemmen in Het Baaf je. Wie mij om die reden gek noemt, doet er beter aan in de spiegel te kijken: met zo'n prach tig openlucht zwembad in het dorp moet je wel gek zijn om daarvan geen gebruik te maken! Na een verfrissende duik poseren de Heilooër wethouders op de rand van Het Baafje; v.l.n.r. Tom ten Hoope, Juup Wuijster-Schuddeboom en Roelof Bos. HEILOO - Vorige week donderdag startte het seizoen voor zwembad Het Baafje in Heiloo. Met een duik in het aangenaam warme water gaven enkele tientallen zwemmers en zwemsters - waaronder de wethouders Juup Wuijster-Schuddeboom, Tom ten Hoo pe en Roelof Bos - om 7.00 uur het startsein. Het was het begin van een sei zoen, waarin een aantal extra activitei ten zullen plaatsvinden in Het Baafje, zoals aquajoggen en trimzwemmen. Het aquajoggen is een prima trainings- vorm voor het lichaam. Men is in ver schillende loopvormen actief bezig met benen, armen en romp, waarbij gebruik wordt gemaakt van een zogenaamde wet-belt (een soort drijfgordel). Tijdens het aquajoggen ligt het calorieverbruik veertig procent hoger dan bij een verge lijkbare activiteit op het droge. Bekende sporters als Richard Krajicek en Ellen van Langen gebruiken het aquajoggen om in conditie te blijven. Essentieel bij deze vorm van lichaams beweging is het feit dat de weerstand van het water even groot is als de door het lichaam uitgeoefende kracht. Over belasting is bij aquajoggen niet moge lijk; de pezen en gewrichten krijgen geen harde klappen te verwerken door contact met de bodem. In zwembad Het Baafje kan men aqua joggen onder leiding van één van de in structeurs. Men leert dan eerst een aantal loopvormen om aan deze manier van bewegen te wennen. Tussen deze oefeningen door worden ontspanning soefeningen gedaan om de spieren weer tot rust te laten komen. Bij voldoende belangstelling kan men voor aquajog gen terecht in Het Baafje op dinsdag en vrijdag steeds van 10.30-11.00 uur en van 18.30-19.00 uur. Daarnaast is het mogelijk om op maan dag en donderdag, telkens van 17.15-17.45 uur deel te nemen aan een pittige conditietraining. Deze training is bedoeld voor mensen, die de verschil lende zwemslagen al beheersen. Tenslotte staat er op de woensdag twee maal een hals uur trimzwemmen op het programma (10.30-11.00 uur en 18.15- 18.45 uur). Dit bestaat uit een lichte conditietraining, die meestal in spel vorm wordt afgewerkt. Tijdens het trimzwemmen is het ook mogelijk om één van de zwemslagen aan te leren of te verbeteren. Wie wil deelnemen aan aquajoggen, conditietraining of trimzwemmen kan hiervoor aan de kassa van Het Baafje een speciale activiteitenabonnement ko pen voor 35 gulden. Met dit abonne ment kan men tien keer meedoen aan de genoemde activiteiten. Ook kan men aan de kassa meer informatie verkrij gen. Het is de bedoeling dat het hierbo ven vermelde rooster ingaat op maandag 16 mei. Zwemmen in'Het Baafje: sinds vorige week donderdag weer de gewoonste zaak van de wereld. HEILOO - Op uitnodiging van de Stich ting voor Natuurgeneeskunde Arbor Vi- tae verzorgt Frans Peeters op maandag 16 mei in de Gereformeerde Kerk aan de Noordergeeststraat 9 te Heiloo een avond over hypnotherapie. De aanvang is om 20.00 uur en de entreeprijs be draagt f 10,00. Frans Peeters heeft zijn opleiding ge volgd aan het Instituut voor Toegepaste Hypnose te Amsterdam. Hypnose is een bewust opgeroepen trance-ervaring, waarin gemakkelijker contact wordt ge maakt met het onderbewustzijn dan tij dens het normale waakbewustzijn. Onder deskundige begeleiding krijgt men meer inzicht in en controle over zijn onbewuste reacties. Daardoor kun nen vermogens als het stimuleren van genezende processen, het goed omgaan met emoties en het gebruik van lichame lijke en geestelijke capaciteiten beter worden aangesproken. Reisje naar Ibiza HEILOO - Een reisje naar Ibiza voor de beste slagzin. De slagzinnen konden worden ingeleverd in een periode van 15 weken lang en wel in de diverse filialen van De Boer. Per filiaal werd een win naar aangewezen. Wij waren de geluk kigen bij het filiaal aan de Kennemer- straatweg te Heiloo, alwaar de be drijfsleider onze inzending beloonde met deze geheel verzorgde reis voor twee personen, waarvoor wij hem zeer erkentelijk zijn. De kreet "Bij De Boer is het leven goed" is op Ibiza ook werkelijkheid ge worden. Fantastisch zoals deze vier da gen verzorgd waren. Vertrek van Schiphol met koffie en cake. Ontvangst op Ibiza door een personeelsvertegen woordiging van De Boer. Onderge bracht in appartementen te Cala Llonga. Nederlandse De Boer-avond met optreden van Conny Vink. Spaanse feestavond met flamenco-orkest en dan seres en verrukte gezichten van ca. 250 prijswinnaars. Het was super. Fam. Bakker ALKMAAR - Dinsdag 17 en donderdag 19 mei houdt het Verloskundig Samen werkingsverband Noord - Holland Noord een voorlichtingsavond over be vallen. In het verloskundig samenwer kingsverband zijn alle gynaecologen, huisartsen en verloskundigen uit de re gio vertegenwoordigd. De bijeenkoms ten vinden plaats in zaal 2 van het Me disch Centrum Alkmaar, Wilhelmina- laan 12, van 19.30 tot 21.30 uur. Verloskundigen uit de regio Alkmaar bespreken de poliklinische- en de thuis bevalling. Mw. C.A.R. van Meer-Tila- nus, Chef de Clinique afdeling Verlos kunde MCA, vertelt over de klinische bevalling. Na afloop is er gelegenheid voor vragen en discussie. Als u wilt ko men, kunt u zich aanmelden bij het In formatiecentrum van het Medisch Cen trum Alkmaar, telefoon 072-483500. HEILOO - Uitslagen maandag: A-lijn: 1. Fam. Mak 59,6% 2/3 Mak-v. Steek en Ds. Bakker-de Waal 55,4% B-lijn: 1. Ds. v. Baar-Haan 59,2% 2. Gieles-v. Twuyver 58,3% C-lijn: 1. Ds. Kuiper- Werdmuller 60,9% 2. Schouten- Ravenzwaay 55,2% D-lijn: 1. Ds. Visscher-Dekker 65% 2. Bennink- Roozen 60,8% E-lijn: 1. Ds. v. Toornburg-de Vries 58,9% 2. Fam. H. Toby 58,9% F-lijn: 1. Ds. Avis- Boelhouwer 63% 2/3 Fam. G. Toby- Fam. G. Toby 57,3%. -*** HEILOO - Vele inwoners van Hei loo, jong en oud, waren vorige week woensdag aanwezig bij de her denking van de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog. Namens het gemeentebestuur werd door leden van Scouting Heiloo een krans ge legd, vele anderen legden bloemen bij het monument De Man van Vught. Na de kranslegging werd de herdenking besloten met twee cou pletten van het Wilhelmus. ALKMAAR - De meeste mensen die een eigen huis kopen, financieren dit met een hypotheek. Helaas besteedt men hierbij dikwijls veel meer aandacht aan de koop dan aan de keuze voor een hy potheek. Veel mensen hebben het idee dat hypotheken onderling niet veel ver schillen en dat vooral de rente bepalend is. Het is daarom goed te weten dat er tegenwoordig zo'n 500 hypotheek vari anten bestaan met allemaal verschillen de voorwaarden. In dit woud van hypotheken is het moeilijk de juiste keuze te maken. De adviseurs van Huis Hypotheek kunnen u hierbij uitste kenden diensten bewijzen. Het eerste advies van Huis Hypo theek luidt: ,,Kijk eerst welke hypo theek mogelijk is voordat u zich op de huizenmarkt oriënteert". Immers wan neer u precies weet ,wat u financieel kunt verwonen, kunt u veel gerichter op zoek naar een huis. Bovendien voorkomt de ze aanpak menige teleurstelling. Wie bij Huis Hypotheek voor een hy potheekadvies komt, kan rekenen op een grondige analyse van de financiële en persoonlijke omstandigheden. Pas daarna wordt bekeken welk hypotheek product van welke hypotheekverstrek ker voor u het meest in aanmerking komt. Omdat Huis Hypotheek zaken doet met vele geldverstrekkers zijn de adviezen gegarandeerd objectief en on afhankelijk. Al met al krijgt u van Huis Hypotheek een optimaal hypothee kadvies en dat geeft een bijzonder veilig gevoel. Voor de adviezen van Huis Hypo theek hoeft u niets te betalen. Het kost u slechts tijd. U zult begrijpen dat een goed advies niet binnen enkele tellen ge geven is. Samen met u wil Huis Hypo theek er wel even goed voor gaan zitten, maar het spreekt voor zich dat deze me thode veel sneller werkt dan wanneer u in uw eentje bij alle geldverstrekkers moet langsgaan. Wanneer u een Huis Hypotheek vestiging binnenstapt, betreedt u een kantoor dat deel uitmaakt van een lan delijke organisatie. Dit waarborgt des kundigheid, objectiviteit en onafhankelijkheid. U doet altijd zaken met gerenommeerd adviseurs. Niet voor niets geven zij duizenden adviezen en sluiten even zoveel mensen hun hypo theek af via Huis Hypotheek. Hier door zijn er inmiddels als 64 vestigingen van Huis Hypotheek door heel Ne derland, waardoor de organisatie voor alle consumenten in Nederland prima bereikbaar is. De eerstvolgende voorlichtingsavond van Huis Hypotheek vindt plaats op dinsdag 17 mei in de Kennemer Prins aan de Kenneemerstraatweg in Alk maar. De aanvang van deze avond is 20.00 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Saskia van Son, Arno van de Bult of Kees Schouten van de vestiging in Alkmaar. Zij zijn u graag van dienst. Huis Hypotheek is gevestigd aan de Kennemerstraatweg 33 te Alkmaar, tel. 072-126761. HEILOO - Het gaat goed met het da mesteam van Het Vennewater in de dis trictscompetitie. Na de 4-2 overwin ningen tegen TC Alkmaar en Heb Durf versloegen de Heiloose tennisters afge lopen week De Berk met de grootst mo gelijke marge (6-0). In Berkhout leek een spannende strijd mogelijk. Immers, beide teams hadden evenveel punten vergaard. Maar in het dubbelspel maakten Simone Bechthold en Jouke Boerhave meteen al duidelijk dat die gelijke stand maar tijdelijk zou zijn: met 6-0 en 6-1 kwam Het Venne water op voorsprong. An van Staveren en Diane Engelsman wonnen in een spannende driesetter (7-6, 6-7, 6-4) en ook alle enkels eindigden in winst. Het tweede team onder leiding van An toinette van Groenewegen was minder succesvol. Tegen Juliana uit Hoorn werd in de droge middaguren met 1-5 verloren. In de eerste klasse van de kringcompeti tie won Vennewater I met 3-1, het twee de verloor daarentegen met 0-4. Het derde van Henny Tervoort bleef met 4-0' baas over Limmen. Vennewater 4 in de tweede klasse won^ met 3-1 van Egmond 3. Het vijfde van» Ina Kruger speelde vier keer een drieset ter tegen het vierde van TC Alkmaar./ Het werd weer 2-2 en dat was voor de^ derde achtereenvolgende keer. Het zes»' de van Mieke Bakker gaat voor het kampioenschap na de 3-1 overwinning^ tegen Oudorp 4. To.os Piersma en Ina- Nijdam waren invalsters in het zevende" en misschien wel dankzij hen werd het- 4-0 tegen Heerhugowaard 4. Het achtste* haalde voor de derde keer 4 punten* binnen. Andere kringuitslagen: VW IX 2-2; VW" XI 1-3; VW XII 3-1; VW XIII 0-4; VW» XV 2-2; VW XVI 3-1; VW XVII 4-0 VW XIIX 4-0; VW XIX 4-0; VW XX 4-0 en VW XXI 1-3. De zaterdagcompetitie lag in verband- met koninginnedag stil, in de zondag competitie won Heren II thuis van Westerkogge II. Rick de Waard en de zijnen zegevierden met 4-2. Andere ge- melde zondaguitslagen: Gemengd II- Oudorp II 3-5; Heren III-Hogedijk II 6-0; Gemengd 35 I-Abbekerk I 2-3 en Limmen II-Gemengd Junioren I 5-3. HEILOO - De D66-gemeenteraadsfrac tie in Heiloo wil graag weten wat er on der de inwoners/verenigingen van Hei loo leeft. Daarom houdt zij maandelijks een spreekuur, waar een ieder die dat wil, zijn/haar mening kenbaar kan ma ken. Het eerstvolgend spreekuur is op woensdag 11 mei in het gemeentehuis, aanvang: 19.30 uur. Aansluitend op dit spreekuur vergadert de D66-(steun)fractie over de onderwer pen, die in de eerstvolgende raadscom missievergaderingen aan de orde komen. Ook deze D66-vergadering is openbaar en uiteraard hebben ook de niet-D66-leden spreekrecht. Wilt u meer informatie over D66? Bel: 334695 (afd. secreatariaat) of 335443 (fractiesecre tariaat). De medewerkers van Huis Hypotheek adviseren u graag en deskundig over uw persoonlijke hypotheekmogelijkheden. Kook Kook is blij met alle gebruikte kleding, huishoudelijke artikelen en meubels. Zij verkoopt ze en de opbrengst gaat naar een project in de Derde Wereld. De goe deren kunnen worden afgegeven of neer gezet bij C. de Boer, Schuine Honds^ bosschelaan 2, Heiloo, tel. 335314. Op halen: tel. 072-117891 (werkdagen van 9.00-17.00 uur). Vaste verkooptijden: maandag en woensdag 10.00-12.30 en 13.30-15.00 uur. Amnesty International Iedere vier tot zes weken worden door enkele leden van Amnesty International afdeling Heiloo brieven samengesteld, die overgeschreven en verzonden kun nen worden voor (politieke) gevange nen. Iedereen kan hieraan meedoen. Inlichtingen: Coby Keilman (332343) of Loes Hazewinkel (334937). Gered Gereedschap Gered Gereedschap stelt zich ten doel gebruikte gereedschappen in te zame len, te herstellen en te verzenden naar projecten in de Derde Wereld. Inlevera- dres: Wereldwinkel, Stationsweg 105 te Heiloo, maandag 13.30-17.00 uur, dins dag t/m vrijdag 9.00-12.00 en 13.30- 17.00 uur en zaterdag 10.00-16.00 uur. Museum Psychiatrisch Centrum Het museum van het Psychiatrisch Cen trum Willibrord aan de Kennemer straatweg 464 is iedere eerste zaterdag van de maand geopend tussen 14.00- 16.00 uur. De toegang is gratis. Galerie Nu Tot en met 12 juni: expositie met werk van Piet Zanstra (olieverfschilderijen) en Irene Zinsmeester (plastiek) in Gale rie Nu, N. van der Veenstraat te Castri- cum, geopend donderdag tot en met zondag van 13.00-17.00 uur. Sociëteit Alleenstaanden Heiloo Maandag 16 mei: sjoelavond (ook ande re spellen) in het Open Huis, aanvang 20.00 uur. Inlichtingen: I. Nolta, tel. 333218, of W. Jordens, tel. 335652. TC Hogedijk Vrijdag 13 mei: racketavond voor be ginners en (ver) gevorderden; aanvang 19.00 uur. Nederlands Kachelmuseum Permanente tentoonstelling van onge- Het kopen van een huis heeft specifieke voor- en nadelen, zaken die je als koper-in-spé graag allemaal eens duidelijk op een rijtje ziet. Want het kopen van een huis kan u onnodig slapeloze nachten opleveren. Daarom organiseert Huis Hypotheek een specia le informatie-avond. Het onderwerp van deze avond is het kopen van een nieuwe of bestaande woning. Op deze avond krijgt u gratis en vrijblijvend infor matie over: De financiering van uw eigen huis Geldverstrekkers en hun onderlinge verschillen De maandelijkse woonlasten: kostenberekening via de computer (neem uw loonstrook/jaaropgave mee) De voor u maximale koopsom De hypotheek op maat Subsidie en gemeentegarantie Juridische en financiële aspecten Tevens is er gelegenheid voor een persoonlijk gesprek met een notaris, een makelaar en diverse hypotheek-adviseurs. ONAFHANKELIJK HYPOTHEEKADVIES Kennemerstraatweg 33 1814 GB Alkmaar Tel. 072-126761 Huis Hypotheek werkt samen met Van der Borden Makelaardij te Alkmaar veer 80 kachels van vroeger en nu. Bier kade 10, Alkmaar. Openingstijden: zondag en vrijdag (tot 1 oktober) 12.00- 16.00 uur. Stichting Doorstroom Akersloot Iedere eerste en derde zaterdag van de maand verkoopt de Stichting Door stroom op het adres Koningsweg 36 te Akersloot tweehandsspullen ten bate van projecten in Uganda tussen 9.30- 15.00 uur. Wanneer u hiervoor nog! spullen beschikbaar heeft, kunt u con-! tact opnemen met Wil Broersen (02513- 12778) of Ben Schagen (02513-14957). Galerie Dijk 1 Tot en met 12 juni is in Galerie Dijk 1 aan Dijk 1 te Alkmaar een expositie van Ben Veer (installatie en tekeningen) te! zien tijdens de openingsuren op donder-' dag tot en met zaterdag 12.00-17.00 uur- en zondag 14.00-17.00 uur. Poppentheater Dibbes Akersloot In mei zijn er voorstellingen op 21, 25. en 28 mei; in juni zijn er voorstellingen" op 1, 4, 8, 11 en 15 juni; aanvang 14.30, uur, entree 6,00. Inlichtingen/reserve^ ringen: Poppentheater Dibbes, Wilhel-' minaplein 3, Akersloot, tel. 02513-i 13447. Openbare Bibliotheek Heiloo Tentoonstelling in de kleuterafdelingj van de bibliotheek van 13 mei tot 24 ju-j ni over 'Eten en drinken'. De openbare bibliotheek aan Het Male-.j voort is gesloten op donderdag 12 mén (Hemelvaartsdag) en op alle zaterdagen in de maanden mei, juni, juli en au-i gustus. Stedelijk Museum Alkmaar Van 19 mei tot en met 31 juli: 'Perfect] gemeten', getekende kaarten uit de 16de^ en 17de eeuw, in het Stedelijk Museumj Doelenstraat 5 te Alkmaar tijdens dejj openingsuren: dinsdag tot en met vrij-i dag 10.00-17.00 uur, zaterdag en zon-' dag 13.00-17.00 uur. Expositie Alkwaard College Van 16 tot 27 mei is in het centraal bu-;" reau van het Alkwaard College, Cana-^ daplein 3 te Alkmaar op werkdagen tijdens kantooruren een expositie te zien van het werk van beeldend kunstenaa^ Bram Bus. Galerie Amber Tot 15 mei is het werk van Walther Car- pay, Annemarie Timmer en Babs Ban nenberg (allen werkstukken met email te zien in Galerie Amber, Dusseldorper weg 18, Limmen; openingsuren: don-t derdag tot en met zaterdag 14.00-17.0fl uur. Galerie Sol y Sombra Tot en met 15 mei is in Galerie Sol Sombra, Verdronkenoord 94 te Alk maar keramiek in kleur van de Werk^ plaats Feniks te zien tijdens dt openingsuren op zaterdag en zondag van 12.00-17.00 uur. Pakketten voor Polen Donderdag 19 mei: gelegenheid voot het inleveren van pakketten voor fami lie of vrienden in Polen bij de fam. Vel thuis, Zeeweg 17, Heiloo tussen 13.00^ 20.00 uur. Voor inlichtingen (o.a. de kosten): tel. 331802. Rommelmarkt Zondag 15 mei: grote rommelmarkt ir De Blinkerd, Heerenweg te Schoorl var 9.30-16.30 uur. Inlichtingen: 072 643711 of 02207-46305. Klassieke homeopathie Dinsdag 24 mei: thema-ochtend over* klassieke homeopathie in vrouwenge-i zondheidscentrum Truiitje, Wielingen-j weg 235 te Alkmaar, aanvang 10.30.' uur. Inlichtingen: tel. 624001 (werkda-1! gen 9.30-12.30 uur). Zondagsdienst ziekenhuis Vrijdag 13 mei: de vrijdag na Hemel-| vaart wordt in het Medisch Centrum» Alkmaar zondagsdienst gehouden. Ditj betekent dat, behalve voor spoedgeval-j len, die dag geen afspraken kunnen] worden gemaakt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 6