<te BIJNA ALLES STERK AFGEPRIJSD Bewoners Bergeonstraat in Protest P MEMISA 39.90 49.90 29.90 10.00 39.90 69.90 99.90 109.90 29.90 29.90 Junior Corner 19.90 5.00 10.00 19.90 15.00 10.00 GIRO 5657 29.90 T.V. Vennewater Vrouwen 50 Keuring paarden Uitslagen landelijke rijvereniging "Heiloo e.o." Tennisvereniging Heiloo Verhalen en poezie schrijven Voor kopers en verkopers Ponyclub Heiloo e.o. Damesbiljartclub Het Felle Stootje Heiloo E.C.T. Schaaktoernooi Heiloo AV Trias Tennisclub Hogedijk Tennisvereniging Heiloo P.V. Luchtpost DRINGEND VERZOEK helpt voorkómen. Help mee! Spijkerjacks (ook zonder mouw) 0Wijde zijden rokken 69.90 2-delige set (print legging t-shirt) Print knieleggings Damesbroeken (vele modellen, splitje, rits of paardrij, denim en katoenen twill nu v.a. Jeans 'bekend merk' 39.90 Edwin jeans Superstunt Levi's 501 Damesblouses (vele prints) Herenoverhemden Badstof t-shirts in vele kleuren (het merk geborduurd op de mouw) nu 2 voor van 129.90 van4£9£0 van&Mtë van 4ÉMM) 2M0 Bij aakoop van 1 artikel: een Denimrok voor Truien 100% katoen Streep Singlets Shorts en Bermuda's Dames Blojjses (mouwloos), zwart, wit, indigo, ecru T-shirts met prints Shorts en Bermuda's Jeans Bodywarmers Jongensoverhemden (korte mouw) 2 delige sets (t-shirts shorts) vanê&90 nu v.a. nu 2 voor HEILOO - BROEK OP LANGEDIJK - PURMEREND SCHAGEN - CASTRICUM - HEEMSKERK HEERHUGOWAARD (geen kinderkleding) Wedstrijdnieuws van hengelsportvereniging "De Vroegte Wint" Geslaagde atletiekdag in Heiloo HEILOO - Voor de dameskringcompe- titie werden op woensdag 8 juni en don derdag 9 juni op verschillende parken promotiewedstrijden gespeeld. Het Vennewater was met zeven kampi oensteams goed vertegenwoordigd. Vijf teams wisten promotie te bewerkstelli gen en twee teams helaas niet. De pro movendi zijn: team 8 van Anneke Koopman dat tegen H.S.V. 4 gelijk speelde 2-2. Doordat er een set meer ge wonnen werd promoveren zij naar de derde klasse; team 17 speelde ook 2-2 en wist ook éém set meer te winnen dan te genstander Limmen 9. Promotie naar de vierde klasse voor Gré Schipper. Team 18 liet het niet op gewonnen sets aankomen, maar won met 4-0 van Groetincke 6. Marjan Prins gaat met haar teamgenoten ook naar de vierde klasse. Ook team 19 van Marie v.d. Sluis en team 20 van Ineke Schomaker promoveren naar de vierde klasse. De twee teams die op donderdag speelden konden het niet redden. Team 4 kvan Julia Leffring verloor na een heel span nende wedstrijd met 3-1 van Akersloot en team 5 van Ina Krieger moest het na drie 3-setters en twee tie-breaks afleggen tegen Zeswielen. Het eerste team van Els Rijnbeek speelt op dinsdag 21 juni op het tennispark De Spatter in Wormer om het distrikts- kompetitie Noord Holland Noord. In de zaterdagkompetitie zijn twee teams kampioen geworden en promoveren au tomatisch. Het derde herenteam had de kansen geheel in eigen hand en had zich zelf de opdracht gesteld met 6-0 van Wimmenum te winnen. Cor van Etten en zijn teamgenoten voldeden aan hun opdracht. De enkels werden vrij gemak kelijk gewonnen, maar de laatste en beslissende dubbel werd pas na een tie break binnengehaald. Het derde team speelt volgend jaar in de vierde klasse. Het zesde herenteam van Jan van Duu- ren won met 5-1 van Zaandam. Het ging echter moeilijker dan de uitslag doet vermoeden. Chiel van Beijsterveldt verloor zijn eerste wedstrijd van het sei zoen en Jan van Duuren had in zijn dubbel met Lex van Ravenzwaaij, drie sets en twee tie-breaks nodig om te win nen. Na de wedstrijd sprak niemand daar meer over en werd het kampioen schap en de promotie naar de vijfde klasse uitbundig gevierd. HEILOO - Voor vrouwen van rondom de vijftig is een nieuwe gids verschenen vanuit het Senioren Info Centrum. Deze gids bevat belangrijke informatie over werken, scholing, ontspanning, gezond heidszorg en belangenbehartiging. Het leven van vijftig plus vrouwen kan er op die leeftijd anders uit gaan zien. Zijn er nog kinderen thuis, of staan zij op punt om het nest te verlaten? Kom je als vrouw er om een of andere reden plotse ling alleen voor te staan en is dat een probleem, waar kan ik hulp krijgen? Hoe wil je de vrije tijd in gaan vullen, is er vrijwilligerswerk te doen en waar kan ik mij dan oriënteren? De gids is een hulpmiddel bij al deze vragen en verwijst naar een instantie of instelling in Heiloo of in de nabije om geving. De gids 'Vrouwen 50+ staat in foldermolens van Stichting Ouderen werk Heiloo die te vinden zijn in de Bi bliotheek en in de hal van het gemeentehuis. Ook kunt u vrijblijvend achtergrondin formatie vragen over dit onderwerp en de adressen die in de gids genoemd wor den. Het Senioren Info Centrum is geo pend 's morgens van 9.00 tot 11.30 uur maar ook telefonisch bereikbaar, Westerweg 294, telefoon 331297. HEILOO - Op 24 juni a.s. organiseert het N.R.P.S. (Nederlands Rijpaarden en Ponystamboek) een keuring voor paarden en pony's met Arabisch bloed op en rond het terrein van Ponyclub Heiloo e.o. aan de Zeeweg te Heiloo. Deelname wordt verwacht van rond de honderd dieren. Deze zullen gekeurd gaan worden op exterieur en op bewe gingen, en de beste van al die paarden zal uitgeroepen worden tot algeheel dagkampioen. Tevens is er een rubriek bestgaande rijpony/rijpaard, en een dressuurwedstrijd met dertig deelne mers. De dag begint om 9.00 uur en be zoekers zijn van harte welkom! Toegang gratis. HEILOO - Onder uitstekende omstan digheden werd de wedstrijd verreden op woensdag 15 juni jl. De bodem van het terrein aan het Maalwater is uitstekend. Ook de ligging van het terrein is voor het houden van dressuurwedstrijden ideaal. De belangstelling was dan ook erg groot. 110 starts voor een avond wedstrijd is een echte top. Rijbaan 1, klasse B: le prijs: mej. T. Kippers met Heureka 126 pnt. rijver. Bucephalus 2e prijs: Mevr. E. Ranzijn met Hudith 125 pnt. rijver. Heiloo e.o. Rijbaan 2, klasse B: le prijs: mej. D. Pepermans met Diva, 123 pnt. rijver. Heiloo e.o. 2e prijs: mej. L.v.d. Akker met Ifria, 122 pnt. rijver. Com mandeurs. Rijbaan 3, klasse L 1 en 2: le prijs: mej. K. Oosterling met Kobus, 128 pnt. rij ver. Heiloo e.o. 2e prijs: Mej. E. Wijker met Beau, 125 pnt. rijver. Alcm. Hippix. Rijbaan 4: le prijs L2: mej. S. Lubbers met Heros, 129 pnt. rijver. Comman deurs. 2e prijs: mevr. H. Moseman met Fabiola, 128 pnt., rijver. Prinses Margriet. Rijbaan 5: le prijs Ml: mej. L. Witte- man met Quality, s Hill, 121 pnt. rijver. Bucephalus. 2e prijs: Dhr. A. Ubels met Quality, s shur, 117 pnt. rijver. Bu cephalus. le prijs M2: Mej. G. de Vries met Flax- man, 126 pnt., rijver. Wieringermeer, 2e prijs M2, mej. H. de Vries met Ado- nes, 123 pnt, rijver. Wieringermeer. le prijs Z1 mevr. R. Wildoer met Zori- ne, 178 pnt. rijver. Ysselmeerruiters, le prijs Z2 Mrj. M. Meyer met Quality's, Garolan, 180 pnt, rijver. Bucephalus. Bij het viertal behaalde het viertal van de landelijke rijvereniging Heiloo e.o. 130 punten. HEILOO - Damesdistrictscompetitie: door het behalven van het kampioen schap in de le klasse van het Heiloo 1 (aanv. Ina van Duuren) speelde dit team vrijdag 17 juni tegen Ouderkerk 1 om het landskampioenschap. Heiloo 1 won deze wedstrijd met 5-1. Heiloo 2 (aanv. Luus de Boer) werd eveneens kampioen en promoveert naar de 2e klasse. Een knappe prestatie van beide teams. Zaterdag jeugdcompetitie. Deze competitie zit er weer op. En met de resultaten mogen we best tevreden zijn; geen degradaties. De teams zijn als volgt in hun pools geëindigd: jongens t/m 15 jr. Heiloo I tweede plaats, meisjes t/m 18 jr. Heiloo 1derde plaats, jongens t/m 15 jr. Hei loo 2, vierde plaats, meisjes t/m 15 jr. Heiloo 1 vijfde plaats. Jeugd t/m 16 jr. Heiloo 1, zesde plaats. (Hierbij kan worden aangetekend, dat zowel jeugd t/m 16 jr. als meisjes t/m 18 jr. vanaf het begin met een onvolledig team heb ben gespeeld i.v.m. blessures) HEILOO - In september start in Heiloo de cursus verhalen schrijven en wordt tevens de workshop Poëzie gegeven. Veel mensen schrijven gedichten, of een enkel versje, en vaak ook niet meer dan een gedachte die invalt en snel vastge legd wordt op een stukje papier. Deze dingen verdwijnen in een mapje, laatje of schriftje en af en toe komt de gedach te op: 'Eigenlijk zou ik er meer mee wil len'. Voor deze mensen en alle andere dichters wordt 16 septembet de works hop Poëzie schrijven gegeven. Drieëntwintig september start de cursus verhalen schrijven. Hierin wordt uitge gaan van dagelijkse ervaringen, gebeur tenissen en herinneringen. Door middel van schrijfopdrachten wordt geleidelijk toegewerkt naar het schrijven van teksten. Daarbij komt het trainen van de fantasie, het uitgebreider waarnemen van de werkelijkheid, het denken in meerdere oplossingen, het beter gaan schrijven door oefeningen in verschil lende stijlen, genres en perspektieven aan de orde. De teksten worden becom mentarieerd en regelmatig met elkaar besproken. Resultaat? De ene keer drie regels, de andere keer een dialoog, een beschrijving, een kort verhaal, een imi tatie van een geliefd schrijver....' Deze cursus is bedoeld voor iedereen die van taal, vertellen en woorden houdt, maar vooral voor mensen die graag schrijven en interesse hebben delen van hun levenservaring te gebruiken voor teksten en verhalen. De cursus wordt gegeven op twaalf vrij dagmiddagen van 13.30 tot 15.30 uur. De begeleiding is in handen van Mar- greet Schouwenaar, docente en schrijfster. Zij publiceert in literaire bladen, schreef lesmateriaal voor scho len en twee dichtbundels. Voor opgave en/of inlichtingen kunnen belangstel lenden na 19.00 uur bellen, telefoon (072) 332418. HEILOO - Uitslagen wedstrijd Kenne- merruiters te Bergen op 18 juni: rijb.l LI dress, le Tanja Huotenbos 123 pnt. Rijb.2Ll dress, le Renske v. Vliet 125 pnt. 2e Karen Kaptein. L2.dress. Jennie Beukeveld 120 pnt. Rijb. 3 M2 dress, le Monique Hoogland 116 pnt. L2, dress, le Renske v. Vliet 132 pnt. Rijb.5 L2.dress. Carla de Graaf 120 pnt. M2 dress, le Monique Hoogland 113 pnt. Rijb.6 Z1 dress, le Janneke Peéters, 188 pnt. Z2 dress, le Janneke Peéters 190 pnt. HEILOO - Met een sfeervolle bow ling/gourmetavond in de Boerderij te Heemskerk, onder begeleiding van een vrolijke muzikant, is het (alweer) 14de seizoen van de biljartclub afgesloten. Het clubkampioenschap is dit jaar over duidelijk gewonnen door Vroon becker met een verschil van 7 wedstrijdpunten op nummer 2. De "3x20"-competitie is gewonnen door Truus van Willigen. Resultaat competitie seizoen '93/'94: le Vroon Becker met 84 pnt., 2e Thea Ad miraal met 77 pnt., 3e Marja Hink met 68 pnt. Resultaat "3x20"-competitie: le Truus van Willigen met 85 pnt., 2e Vroon Becker met 83 pnt., 3e Ella Hoetjes met 81 pnt. De aanmoedi gingsprijs is voor Henny van Broeck- huijsen. Afgelopen jaar heeft zij voor het eerst meegespeeld, nog niet veel ge wonnen, maar wel enthousiast haar best gedaan. Maandag 12 september starten we weer, waarbij nieuwe leden nog steeds van harte welkom zijn. HEILOO - Voor het eerst wordt Heiloo geconfronteerd met het E.C.T. toer nooi. De eerste ronde werd onder tegen vallende belangstelling afgewerkt. Echter, dit had geen invloed op de par tijen die gespeeld werden, gezien de kwaliteit hiervan. Frits van de Werff, Jan Jaap Langerijs, Louis van de Hoek en Martin Alleman, zeer gerenommeer de namen in de Heiloose schaakwereld gingen de strijd aan om de fel begeerde wisseltroffee. Onder leiding van de voorzitter van het E.c. werd de loting verricht, hetgeen de eerste partij inde ling van de Hoek-Alleman v/d Werff Langerijs uitrolden, v.d. Hoek opende met D4 wat een da- menpionnen spel opleverde. Al snel week van de Hoek af en werd de theorie verlaten. Op de 13de zet speelde v/d Hoek het thematische E5 om het cen trum te openen. Echter na ruil werd di rect duidelijk dat dit te vroeg gebeurde. Door TAD8 kwam de dame in een pen ning te staan wat naar ruil van dekken de stukken Allemaal een vol stuk opleverde. Daar Alleman de stelling ge heel in de hand had gaf v.d. Hoek op wat de eerste uitslag opleverde. Bij v.d. Werff-Langerijs kwam een slavische partij op het bord. Daar wij hier met twee theoreticus te maken hebben was het niet verwonderlijk dat de partij lang de theorie volgden. Verwonderlijk was dat de partij Botwinick-Eeuwe gespeeld in Moschou '53 nagespeeld werd wat Eeuwe verloor. Op de 17de zet week Langerijs af door een kwaliteitsoffer wat hem een paard en twee pionnen opleverde. Na nog wederzijdse pgingen om een winst weg te vinden, kozen de twee spelers voor een remise. Echter de twee spelers bleven tot in de late uurtjes ananlyseren en kwamen tot de conclusie dat de partij nog zoveel inhoud had dat het remise aanbod wel wat vroeg was. v.d. Hoek-Alleman 01 D4-PF6 02 PF3-G6 03. LG5-LG7 04. LF6-LF6 05. E4-D6 06. LE2-P07 07. 0-0 0-0 08. PB02-C5 09. C3-B6 10. TE1-LB7 11. LD3-D6 12. PC4-DC7 13. E5-DE5 14. DC5-PC5 15. PCE4-TAO 1 16. DE2-LF3 17. GF3-LD5 18. DE5:-DES. wit geeft op. HEILOO - In Amsterdam werd afgelo pen zondag de tweede wedstrijd van de atletiekcompetitie voor A-junioren ge houden. Zowel de meisjes- als de"jon- gensploeg van Trias eindigde daar in de middenmoot. Inidividueel werden wel enkele prima prestaties geleverd. Du mas Bruin was uitstekend op dreef op de werpnummers. Bij het kogelstoten behaalde hij een afstand van 13.00 m en de discus wierp hij 37.90m ver. Sandro Christiaan liep een snelle 100 meter in 11.4 sec. en Michiel Cadenau was met 52.6 sec. nog nooit zo snel op de 400 meter. Taco Hamers komt weer steeds beter in vorrfi, getuige zijn 1.85 m bij het hoogspringen en Thijs Donkersloot kwam op de 3000 meter voor de eerste keer onder de tien minuten: 9.51.0 min. Bij de meisjes werden goede resultaten behaald op de loopnummers. Op de 100 meter waren Ellen Olbers en Jacqueline Portier zeer snel met 12.5 en 12.6 sec. Ellen liep ook nog een 400 meter in 61.3 sec. Op de 800 meter ontliepen de loopsters van Trias elkaar niet veel. Femke Klous finishte na 2.28.7 min. en Marja van der Hulst deed er ééntiende van een seconde langer over. Marloes Zijl tenslotte wierp de speer naar een mooie 36.18m. HEILOO - De bewoners van de Berge onstraat zijn massaal in verzet gekomen tegen het plan van de gemeente, voor de bouw van drie woningen. Zij vinden het tijdschema waarin deze plannen voor bereid zijn en de tijd om hierop te reage ren veel te kort. Onlangs werd in de gemeentelijke nota voor inbreilokaties nog gesteld dat de ruimte aan de Berge onstraat niet in aanmerking komt voor bebouwing op korte termijn. De bewo ners zijn van mening dat de ruimte aan de Bergeonstraat vraagt om een samen hangend plan dat aansluit bij de bestaande omgeving. Op de commissie vergadering welzijnszaken en Burgerij van 14 juni zei, namens de bewoners, mevrouw C. Maarsen-Aalders: „Er mag alleen worden gebouwd op een plek waar al bebouwing is; maar waar van de oorspronkelijke bestemming is vervallen. Een nieuwbouwplan moet passen in de bestaande omgeving en een nieuwbouw plan moet leiden tot een zekere opwaar dering van de omgeving. Men vindt dat het voorstel dat nu ter tafel ligt, aan geen enkel van deze voorwaarden vol doet. Hals over kop wordt dit voorstel nu aan de commissie voorgelegd, terwijl er nog helemaal geen concreet plan ligt voor nieuwbouw op de plaats van het oude schoolgebouw. Door nu snel even drie woningen te bouwen, ontneemt de gemeente zichzelf de mogelijkheid om straks voor dit gebied een afgewogen lo catieplan te maken. De bewoners vroegen het college een plan te ontwikkelen, dat de toets van hun eigen inbreinormen kan doorstaan. Het college van burgemeester en we thouders wil deze huizen plus nog twee huizen aan de Nicolaas Beetsweg als wisselwoning voor asielzoekers beschik baar stellen. HEILOO - Zaterdag 18 juni waren er weer meerdere vluchten voor de liefheb bers van de Luchtpost. Te weten aan nationale vlucht van Cahors waar de Comb. Wittebrood-Groenland een mooie prestatie neer zette. Proficiat. Dan was er een vlucht vanuit Roye 350 km. Dê duiven werden gelost om 7-30 uur met een zuid-westen wind. 111 Dui ven deden aan dit concours in de cate gorie Mid-Fond mee. De prijzen werden als volgt verdeeld; 1-4-18 Comb. Oosterveer. 2-5-Vomb. Jan Ranzijn 3-8-H. Schouten. 6-9-17-19-20-21, E. Maat 7-15 Comb. Molenaar 10-11-12-13, P. Hopman. 14 F. Kaan dorp 16-22. R. Meijer. Ook was er nog een vlucht vanuit Bourges in de catego rie Fond 630 km. De duiven werden om 6.45 uur gelost met een zuidwesten wind. Er waren 81 duiven in concours. De prijzen werden als volgt verdeeld; 1-13. S. Leyen 2-4-15-17-18. E. Maat 3-6-7-14-16. Comb. Jan Ranzijn. 5-10, Comb. Oosterveer, 8-19. Comb. Wittebrood-Groenland 9-12. J. Telle- man. 11, comb. Bruin-Buur. 20, J. Pepping. De redactie van de Uitkijkpost wil via deze oproep het volgende verzoek doen aan alle schrijvers ep schrijfsters van kopij": WILT U DE TEKST BIJ VOOR KEUR GETYPT INLEVEREN BIJ DE BEKENDE ADRESSEN? Dit voorkomt eventuele fouten en bespaart de redactie veel tijd. HEILOO - Slechts één kampioen in dis- triktscompetitie. Het meisjesteam van 12 t/m 15 jaar (Esmee Apeldoorn, Leo- niek Burger, Tessa Wamper, Daphne Hoekstra en Monique Beentjes) was het enige kampioensteam in de zaterdag- districtskompetitie. Het kampioenschap houdt automatisch promotie in. Dus volgend seizoen mogen de succesvolle dames het in de le klas proberen. De za terdagcompetitie verliep allesbehalve gunstig voor de T.C. Hogedijk. Zowel het le gemengde team als het le heren team degradeerden naar resp. de 2e en 3e klasse. Gemengd 2, spelend in de tweede klas, ontkwam nipt aan degra datie; gemengd 5 kon zich niet handha ven in de 5e klas. Heren 3 (5e klas) en heren 7 (6e klas) eindigden op slechts één punt van de poulewinnaar op de 2e plaats. Jammer! Hoewel competitiesuc ces uitbleef, hebben de competitiespe lers een aantal fijne tennisweekends gehad. Denk aan de competitieleiding, de baantoewijzers, kantinecommissiee en alle anderen, die zich hebebn ingezet voor een optimaal verloop van de com petitie. Start open toernooi op 25 juni. Op za terdag 25 juni a.s. begint het open toer nooi, het Vlieg Hypotheken Toernooi, dat t/m zondag 3 juli zal duren. De bij na 500 deelnemers, die 400 partijen spelen, ontmoeten elkaar in de speelsterktekategorieën BI (HE/HD), Cl, C2, Dl, D2, 17 vet. 35+ Dl (HE/DE). Het belooft traditiegetrouw een grandioos evenement te worden. Hoogtepunt vormt ongetwijfeld de feestavond op woensdag 29 juni. Racketavond De eerstvolgende racketavond is op vrij dag 24 juni. Aanvang 19.00 uur. HEILOO - Comepetitieuitslagen: da mesdistrictscompetitie van 7 juni: Hei loo 1 - Anna Paulowna 1 6-0; Heiloo 2 - Bakkum 2 5-1; Heiloo 3 - Spatter 2 0-4; Heiloo 4- Cromme Bal 3 1-5. Zaterdagdistrictscompetitie van 11 juni: Heiloo heren 1 - HTC 3 3-3; Heren he ren 2 - Akersloot 3 6-0; Heiloo heren 3 - Barsingerhorn 2 5-1; Heiloo vet. 1 - Grootslag 1 3-1; Heiloo vet. 2 - de Rijp 1 4-0; Heiloo vet. 3 - Hulstenaar 2 1-3; Heiloo vet. 4 - Akersloot 2 2-2; Heiloo vet. .50+1 - Heb Durf 1 4-0. Zaterdag jeugdcompetitie van 11 juni: jeugd t/m 16 jr. Heiloo 1 - Grootslag 1 0-6; Meisjes 12 t/m 15 jr. Heiloo 1 - Limmen 2 4-2; Meisjes 15 t/m 18 jr. Heiloo 1 - Dijkzicht 2 5-1; jongens 12 t/m 15 jr. Heiloo 1 - Twiske 1 5-1; Jon gens 12 t/m 15 jr. Heiloo 2 - Wester hout 1 3-3. Heiloo heren 3 van de'zaterdag district scompetitie behaalde het kampioen schap in de 6e klasse en promoveert naar de 5e klasse. Dames kringcompeti tie: 3 teams welke kampioen zijn gewor den, zijn ook gepromoveerd. Team 1 van Aline Flameling gaat volgend jaar 2e klasse spelen. Team 6 van Ineke van Zanten en team 7 van Greet Roelofs spelen volgend jaar 5e klasse. Een zeer goed resultaat. Naar een nieuwe generatie zonder AIDS. Memisa vècht. r NU 0F NOOIT ƒ10, TRENDSETTER HEILOO - 1) Vierde witviswedstrijd om de competitie vanavond aan de Ring weg. Vanavond wordt de 4de damesvis wedstrijd om de competitie vervist in dfc zogenoemde P-vijver aan de Ringweg. Verzameld wordt om 18.45 uur aan de vijver. Voor nadere info: mevrouw H. Beentjes, tel.: 336762 of H. de Jong, tel.: 337239. 2) Uitslag koppelwedstrijd van 15 juni jl. De opkomst was redelijk, maar de vangsten waren grandioos. Als eerste koppel eindigde het "team" Vronie Becker en Henk Bos, met in totaal 189 stuks. Rina Hoogeboom en Jan Kleef deden het nauwelijks minder met 151 stuks. Derde werden Gré Dekker en Siem Blokker met 137 stuks. Jeugd 1) Welke jeugdteam vist er momenteel het beste in Kennemerland? Deze vraag zal a.s. zaterdag, 25 juni worden beant woord in Beverwijk. De Vroegte Wint stuurt een uitgekiend elftal jeugdige vis sers naar de plaats waar de Kennemer Cup-winnaars van vorig jaar wonen. Het zal ongetwijfeld een flinke strijd worden, maar vooral ook een erg gezel lige en leerzame ochtend. 2) Vierde jeugdwedstrijd op woensdag 29 juni a.s. Op woensdag 29 juni a.s. wordt alweer de vierde jeugdwedstrijd om de competitie vervist. Ook ditmaal wordt gevist in plan Oost, waar verle den woensdag nog zo uitstekend werd gevangen. Ik herhaal nog maar eens het DVW-motto: "meedoen is belangrijker dan winnen". Niets hoeft je dus te weerhouden! Het verzamelen is om 18.00 uur op de parkeerplaats bij "De Loet", gevist wordt vanaf 18.30 uur. Na het kopen van je nummer voor 2,50 mag je vast naar je visstek gaan. Voor de wedstrijd gevangen vissen tel len echter niet! Voor info: mevrouw Vroon Kaandorp, tel.: 337795 of de heer Tom Oosterwijk, tel.: 334337. HEILOO - Het was zondagmiddag lek ker druk langs de atletiekbaan aan het Maalwater, waar Trias een competitie wedstrijd van de eredivisie organiseer de. De wedstrijd liep organisatorisch op rolletjes en de vele toeschouwerd, waar onder burgemeester Schoof, hebben kunnen genieten van prachtig atletiek. Het was natuurlijk een teleurstelling dat Olympisch kampioene Ellen van Lan gen niet deelnam, maar de overige top pers waren er wel allemaal. Het welslagen van de wedstrijd was overi gens niet mogelijk geweest zonder de prima manier waarop de mensen van de gemeente de accommodatie hadden ge prepareerd. En dat dat goed was, bleek uit de complimenten van de bezoekende verenigingen. Van de toppers viel met name Jacque- lien Poelman op, die op de 200 meter de limiet voor de Europese kampioen schappen haalde met 23.17 sec. Bij de heren was Miquel Janssen zeer snel op de 100 meter in 10.57 sec. De Trias dames kunnen in het eredivi- siegeweld nog niet helemaal meekomen en eindigden in Heiloo als zesde en laatste. Landelijk staat men elfde, en aangezien de nummers elf en twaalf de graderen, zal de ploeg in september hard moeten knokken voor handha ving. Individueel waren er wel enkele goede prestaties. Petra Donkersloot werd tweede bij het speerwerpen met 42.66 m en Barbara Kouwenhoven liep een uitstekende 800 meter in 2.18.58 min. Lisa-Jane Horgan liep een per soonlijk record op de 200 meter in 26.45 sec. en Nelleke Koppelaar eindigde na 14.79 sec. op de 100 meter horden. De heren van Trias waren in Santpoort actief in de eerste klasse van het district. Zij draaiden een zeer goede wedstrijd en hebben zich zeker geplaatst voor de fi nale die op 11 september in Heiloo wordt gehouden. Het begon met een evenaring van het clubrecord op de 4 x 100 meter in 43.7 sec. Enigszins gesteund door de wind liepen Henkjan Thoes en Jorg van der Wel voor de eerste keer onder de elf seconden op de 100 meter: 10.8 en 10.9. Op de 400 me ter waren Henkjan Thoes met 51.4 en Casper Boekhout met 51.5 zeer snel. Dick ten Bruggencate werd tweede op de 5000 meter in 15.20.1 min. en Paul Rood liep 15.8 sec. over de 110 meter horden. Bij de werpnummers viel Du mas Bruin op met 12.24 m bij het ko gelstoten en Paul Mul met 37.02m bij het discuswerpen. De C/D jeugd was zaterdag in Hilver sum. Ivo Singer liep een uitstekende 1000 meter in 3.05.9 min. bij de D jon gens en bij de meisjes was Maartje van de Hoonaard snel op de 60 meter in 8.7 sec. Floris Bruin wierp de discus 32.72m. ver.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 12