Wear Ever na IEDER KIND EEN EIGEN BEDJE VW Bron van informatie LEERLINGEN WILLIBR0RDUSSCH00L GAAN ER VOOR 59e JAARGANG NO. 25 VS/ LvND VOO LOO OAASTR DRUKKERIJ UITKIJKPOST 22 JUNI 1994 CU A r UIV n A M <Z DAKDEKKER - LOODGIETER n«\.niVIMniU Holleweg 19 072335085 Prijs viel bij Radio Bakker Heiloo, Onze Lieve Vrouw ter Nood AmelS v h v.d. Ridder Makelaardij o.g. Kennemerstraatweg 129 Heiloo - 330332 Misleidende advertenties voor thuiswerk CNV-spreekuur voor uitkeringsgerechtigden in Alkmaar Al WAO MAKELAARDIJ O.G. aan-en verkoop J - VOS Zeeweg 20, 1852 CR HeilOO ASSURANTIËN B Jubileumjaar zwemvierdaagse Geef autodieven geen kans! Vrijdag kenteken graveren in Heiloo... Wijziging in een programma van de Beun John Moen past Nederlands elftal de zonnebrillen af in hotel Huis ter Duin Tarief huisvuilcentrale lager dan geraamd Collecte Astma Fonds Promotie Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 1850 AB Heiloo. Tel. 072-330175. Fax 072-335644. Openingstijden: maandag t/m donderdag van 8.30-12.00 en 13.00-16.45 uur vrijdag van 8.30-12.00 en 13.00-15.00 uur. Redactie: De redactie is tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 072-330175. Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo (072-331081) Het Brugstuk 115, 1851 WV Heiloo (072-339849) Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: 072-330175 .v.v.v.v, Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 75 cent (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden 4 aanzienlijk lagere mm-prijzen. Drukkerij Uitkijkpost BV verzorgt tevens al uw drukwerk: van briefpapier tot full-color brochures. Vraag offerte! WK-Prijswinnaar bij Radio Bakker. HEILOO - De heer J. de Poot, wonen de op de Ypesteinerlaan te Heiloo, ont vangt van Sandra Bakker van Radio Bakker de hoofdprijs: een vijfdaagse reis naar de WK in de USA met een wedstrijd Nederland-België en bezoeken aan Disney World, Universal studio's etc. Uit de deelnemers van deze WK-actie gehouden in samenwerking met El.Techn.Groothandel Schuurman te Alkmaar viel de prijs deze keer in Heiloo. Een goede en goedkope manier om au todiefstal te voorkomen is het kenteken in alle ruiten te laten graveren. Mocht men een gegraveerde auto willen stelen, dan zal men niet alleen de kentekenpla ten maar ook alle ruiten moeten vervan gen. U begrijpt dat dit een risicovolle en kostbare zaak is. De dieven hebben daarom dus een duidelijke voorkeur voor niet gegraveerde auto's. Politie, verzekeringsmaatschappijen, en A.N.W.B. staan achter deze vorm van diefstalpreventie en adviseren autobe zitters de auto te laten graveren. Deze week houdt Car Code een speciale aktie in Heiloo. Voor 25,- per auto kunt u uw kenteken in alle ramen van uw auto laten graveren. Voor 10,- ex tra wordt er tevens een coatinglaag aan gebracht, zodat het kenteken in de ruiten ook bij nat weer en 's avonds goed zichtbaar is. U kunt terecht op vrijdag 24 juni van 09.00 tot 21.00 uur op de parkeerplaats ten noorden van winkelhof 't Loo. HEILOO - Gebedsdag voor de vrede. 13 Jaar verschijningen en boodschap pen van Maria in Medjugorje (Kroatië). Programma: 11.30 uur: biechtgelegenheid- rozenkransgebed 12.00 uur: H. Mis met preek. 14.00 uur: aanbidding van het sacrament. 14.30 uur: gebedsoefening lof. N.B. Trein N.S. Amsterdam V 10.36 uur (Haarlem 10.39 uur) stopt bij Kapel om 11.15 uur, terug kapel V. 15.41 uur. Inlichtingen: tel. 02205-3101. |NVM AMSTERDAM - Regelmatig wordt de vrouwenbond F.N.V. gebeld door ver ontruste thuiswerkzoekenden over ad vertenties die op regelmatige basis in de landelijke en regionale kranten verschij nen, waarin thuiswerk wordt aangebo den waarmee snel geld valt te verdienen. Tegen betaling krijgen geïnteresseerden nader informatie over het aangeboden thuiswerk toegestuurd. De gevraagde vergoeding voor deze informatie va rieert tussen de 25,00 en 45,00. Tot nog toe blijkt bij alle advertenties die wij nagetrokken hebben sprake te zijn van misleiding. Wat de adverteer ders aanbieden is geen thuiswerk! Door middel van waarschuwingsartikels willen wij proberen mensen zoveel als mogelijk te waarschuwen niet te reage ren op advertenties waarin tegen beta ling hulp bij het zoeken naar werk wordt aangeboden. Zelfs niet in de vorm van gefrankeerde enveloppen. Nuttige adressen voor thuiswerkers: Vrouwenbond FNV, Naritaweg 10, 1043 BX Amsterdam, tel. 020-5816320. HEILOO - Op vrijdag 1 juli wordt er van half vijf tot half zeven een spon sorloop gehouden op het schoolplein van de Willibrordschool. Daarnaast zijn er nog een aantal leuke aktiviteiten. De opbrengst is voor pater Theo Borst, die in Chili werkt aan verschillende pro- jekten ten behoeve van de arme bevol king van Santiago. Pater Borst is momenteel in Nederland en vertelt over zijn leven en werk in Chili. In oktober 1962 vertrok patef Borst met de boot naar Chili. ,,Ik wist niet meer van Chili, dan dat het erg ver weg was. We deden er vijf weken over", vertelt hij. De taal moest nog geleerd worden, maar intussen hielp hij wel al mee met de bouw aan de school in San Bernardo. „Ik begon op die school met 600 leerlin gen, maar toen ik in 1980 afscheid nam, waren er 1700 leerlingen". Z'n vrije tijd besteedde Borst door in arme wijken mensen bij elkaar te bren gen en sprak daar over een betere toer komst en richtte met hen een woningcoöperatie op. Reeds in 1968 konden de eerste 54 geprefabriceerde woningen van 36 m2 worden ingeze gend. Na de staatsgreep van Pinochet werd er vele jaren lang voor voedsel ge zorgd voor honderden kinderen. Het was de eerste gemeenschappelijke keu ken. Later zijn er nog meer bijgekomen, drie stonden er in de parochie van pater Borst. Armoede "Na San Bernardo kwam ik in Cabicdo te werken, een uitgestrekte parochie van 200 kilometer ten noorden van Santia go", aldus Borst. De armoede daar was groot en de voorzieningen slecht. Met de hulp, die vooral van het thuisfront kwam, werden er zes nieuwe gemeen schappen gesticht. Vervolgens een huis voor bejaarden en zwervers. Om in Ca bicdo een ziekenhuisje te krijgen was niet eenvoudig, maar met hulp uit Ne derland kwam het er. Uitdaging „Begin 1987 werd me gevraagd om de zorg op me te nemen van een grote ar beidersparochie in de zuidelijke wijken van Santiago. Het waS een grote uitda ging", zegt Borst. 75.000 Mensen, waarvan velen onder de armoedegrens. „Ik heb in die zeven jaar bijgedragen aan het scheppen van ruimtes om men sen bijeen te brengen, zodat ze van el kaar kunnen leren - breien, haken, borduren, naaien, koken, schilderen, enz. Voor vrouwen die alleen staan een goede therapie om geestelijk en licha melijk zichzelf een beetje terug te vinden". Parochie Drie jaar geleden heeft pater Borst een nieuwe parochie gebouwd voor zo'n 35.000 mensen. De hoofdparochie bestaat nu uit ongeveer 40.000 mensen, onderverdeeld in vier grote gemeen schappen. Binnen de parochie liggen ze- ,ven grote scholen met ieder meer dan Pater Theo Borst aan het werk met zijn kinderen in Chili. duizend leerlingen, daarnaast zijn er kleinere schooltjes. Tevens is er een in ternaat voor 700 weeskinderen. Daar naast onderhoudt de parochie zelf een kinderdagverblijf in de meest arme wijk, waar zo'n 100 kinderen tussen de 2 en 5 jaar komen. Veel van deze kinde ren komen uit onregelmatige gezinnen van alleenstaande moeders, of a-sociale gezinnen. Pater Borst zegt hierover: "Het gaat je door het hart als zo'n kind van vier jaar je komt vertellen dat haar moeder in de gevangenis zit. Op één dag waren er vier moeders opgepakt. De ar moede brengt hen aan de zelfkant van de maatschappij. In de wijk waar wij wonen hebben meer dan 500 families geen woning en wonen vaak in de on mogelijkste grotten bij elkaar. Kinderen leven en wonen daar op straat". Pater Borst ziet het als een uitdaging daar iets aan te doen, hij is daar nu drie jaar mee bezig en de eerste 78 families hebben nu een eigen woninkje met sub sidie van de staat en hulp van de paro chie. Vele moeders zijn zelfs nog analfabeet. Dankzij de hulp die pater Borst krijgt, hebben al honderden men sen eten en kleren gekregen. Méar het is niet genoeg, want als ze geen menswaar dig bestaan hebben, komen ze nooit vooruit". "Geef ieder kind een eigen bedje", dat zou ideaal zijn. Op het kinderverblijf hebben ze nu een matrasje, maar thuis nog niet. Er zijn in Chili nog vier miljoen mensen die niet in hun noodzakelijke levensbe hoefte kunnen voorzien, laten we er sa men aan blijven werken. Wij hopen dat jullie met dit verhaal een beetje inzicht krijgen in het werk dat pa ter Borst allemaal doet, dat dwingt groot respect af. Voor jullie reden om extra hard te lopen en je best te doen zo veel mogelijk geld bij elkaar te krijgen. Nu weet je waar je het voor doet!!! ALKMAAR - De districtscommissie Anders Actieven van het Christelijk Na tionaal Vakverbond (C.N.V.) houdt speciaal voor uitkeringsgerechtigden een spreekuur op elke tweede en vierde woensdag van de maand. Op dit spree kuur kunnen zowel de leden als niet- leden van het C.N.V. terecht met vra gen over uitkeringen, WAO-keuringen, huursubsidie en bijzondere bijstand. Een bijzondere vorm van dienstverle ning op dit spreekuur is de mogelijkheid om door een CNV-vertrouwenspersoon begeleid te worden bij de keuring voor de WAO en bij het aanvragen van een bijzondere bijstandsuitkering. Het spreekuur van het CNV wordt gehou den van 10.00-11.00 uur, woensdag 22 juni 1994 in de Kapelkerk, Laat 80 te Alkmaar. Voor inlichtingen kunt u bel len met tel.nr. 072-124754. (De heer Douma). w w w w Te| 072 331895 Fax: 072 338209 TAXATIES HEILOO - Dit jaar wordt voor de 25e keer de Nationale Zwemvierdaagse ge organiseerd. Zowel jong als oud wordt in de gelegenheid gesteld tijdens de zwemvierdaagse 1.000 of 2.000 meter te zwemmen. In Heiloo wordt de zwem vierdaagse in zwembad Het Baafje dit jaar georganiseerd vanaf maandag 27 juni tot en met vrijdag 1 juli 1994. Het is de bedoeling dat u in deze periode van 5 dagen 4 keer een afstand van 250 of 500 meter zwemt. Tijdens deze zwem- week makg u dus één dag 'verzuimen'. Hoewel het logisch lijkt dat de Nationa le Zwemvierdaagse vier dagen duurt, worden de deelnemers vijf dagen de mo gelijkheid geboden hun vierdaagse te zwemmen. Zoals gezegd mogen de deel nemers dus één dag laten 'vallen'. Je zal bijvoorbeeld maar moeten werken (op koopavond), moeten trainen, een schoolreisje hebben, voetballen willen kijken of andere afspraken hebben. Zo'n vrije dag geeft je dan toch de mo gelijkheid om mee te doen aan deze zwemvierdaagse. De deelnemers zijn vrij in de keuze van zwemslag (borst-, rug-, vlinder- of vrije slag) en mogen ze net zo veel wisselen van slag als zij willen. De snelheid waar mee gezwommen wordt doet er ook niet toe, als je tijdens het zwemmen maar niet geheel stil gaat liggen. De dagelijkse afstand van 250 meter is bedoeld voor de kleintjes (t/m 10 jaar) en de minder ervaren oudere zwemmers in üw deelne mersveld. De dagelijkse afstand van 500 meter is bedoeld voor alle andere (11 jaar en ouder) deelnemers. Op de slotdag wordt uw zwemprestatie, 1.000 of 2.000 meter, beloond met een schitterende Nationale Zwemvierdaagse-medaille en een stic ker. Daarnaast zijn er voor alle deelne mers, die zich tijdens de zwemvierdaagse laten sponsoren voor het Ronald Mc Donald Kinderfonds, gratis waardebonnen/certificaten (met een waarde van bijna tien gulden). Deze bonnen kunnen worden ingewisseld bij een McDonalds restaurant voor een gra tis hamburger, franse frietjes, warme chocolademelk en ijsje. Het certificaat is overigens voorzien van een afbeelding en een bedankje van bart de Graaff, de ambassadeur van het sponsorzwemmen 1994. Dit jaar is dat voor de vierde keer het Ronald Mc Donald Kinderfonds. In de op de basisscholen uitgereikte infor matiefolder kunt u alle gewenste gege vens over dit 'sponsor-zwemmen' vinden. Ook kunt u bij het zwembad (tel. 333909) hier nadere informatie over inwinnen. Wist u dat Hans van Breukelen, de be kende keeper, in het comité van het Ro nald McDonald Kinderfonds zit. Hij zegt: 'Door te sporten help je het kin derfonds. Trouwens zwemmen is ge woon hartstikke leuk. Ik ben er gek op'. Omdat het voor zwembad Het Baafje ook een jubileumjaar is, voor de 20e keer wordt aan de Nationale Zwemvier daagse meegedaan, wordt dagelijks rassing. De zwemvierdaagse wordt op vrijdag 1 juli 1994 besloten met een demonstratie van de kunstzwemequipe van de zwenï-" en poloclub De Spetters. Op deze slotdag zijn er de volgende at- trakties: Poffertjeskraam. Iedere deelnemer die op deze dag z'n zwemvierdaagse af sluit ontvangt een portie overheerlijke Hollandse poffertjes. Goochelaar. Om 16.30 en 18.30 uur is er een half uur durend optreden van een goochelaar. Dit optreden wordt aange boden door garage Bleeker, de bekende Renault-dealer uit Heiloo. Op stille momenten tijdens de zwem vierdaagse en tijdens het weekend van 2 en 3 juli a.s. is niet alleen het inmiddels bekende vliegtuig maar ook een loop kussen als vermakelijk speelattribuut beschikbaar. De deelnemerskosten voor de zwemvier daagse bedragen ƒ6,- per persoon. Voor dit bedrag ontvangt u een medail le, sticker, versnaperingen en de pof fertjes. Vanaf heden kunt u de deelnemerskaar ten al kopen en afhalen aan de kassa van het zwembad. De medewerkers van het Baafje kunnen u daar alle gewenste informatie verschaffen. Het 'vierdaagse-zwemmen' kan iedere och tend en verder dagelijks van 16.00 tot 19.00 uur. Wij hopen dit jaar een record-aantal deelnemers in Het Baafje te mogen be groeten. HEILOO - In 1993 vonden er in ons land 38.925 geregistreerde autodiefstal len plaats. Slechts 4.272 wagens werden er teruggevonden. De schade beliep 300 miljoen gulden. Daarbovenop is er nog de schade van mensen die alleen W.A. verzekerd zijn, en die dus niets door de verzekering vergoed krijgen. Voor de toekomst is de verwachting dat het aan tal diefstallen van auto's verder zal toenemen. Met name de populaire merken, daar is tenslotte veel vraag naar. Dus auto's als Opel Kadett en Astra, VW Golf, Ford Escort, Fiat Uno, Mazda 626 en Merce des 190 staan bovenaan het verlanglijst je van de heren autodieven. Natuurlijk, ook voor een incidentele peperdure Por sche BMW of Mercedes haalt men de neus niet op. Autodiefstal is steeds vaker, het werk van bendes, die zeer vakkundig te werk .gaan. Gestolen auto's gaan met wagon ladingen de grens over naar Oost Euro pese en Afrikaanse landen. Vaak met een nieuwe identi-teit. De au to's krijgen chassisnummer en kente kenplaten van opgekochte sloopauto's. Wat aan deze zorgwekkende ontwikke ling natuurlijk het meest steekt is dat de dieven nauweljiks iets te vrezen hebben. Dat de bescherming tegen zulke lieden niet meer afdoende door het politie apparaat kan worden geboden. Zo wordt het probleem verschoven naar burger en verzekeraar. Een auto stelen is voor de professionele dief een snelle en gemakkelijke manier om zich te verrijken. Zelfs een eventueel aanwezige alarminstallatie weet men meestal uit te schakelen. HEILOO - De voorstelling van de "gro te onbekende" die eerst op 5 november zou plaats vinden, is verschoven naar vrijdag 21 oktober. U kunt voor deze voorstelling nog. kaarten bespreken via de bestelbon in het Beunboekje. Wie het is, blijft nog even geheim. Het program ma voor het komende seizoen is bij het publiek goed ontvangen. Toch liep de voorverkoop in het begin nog wat stroef maar de laatste weken lijkt iedereen wakker geworden te zijn en stromen de reserveringen binnen. Daarom heeft men besloten de besteltermijn met een maan de verlengen. Tot 1 augustus kunt u uw bestelbon uit het Beunboekje nog inleveren. Wacht niet te lang! Vanaf 12 september is de kassa van de Beun, da gelijks geopend van 13.30-17.00 uur. HEILOO - Op zondag, eerste Pinkster dag bracht ik een bezoek aan een vriend van mij. Hij is medewerker bij Bausch en Lomb en vertelde mij dat hij naar Huis ter Duin moest, om bij het Neder lands elftal de Ray-Ban zonnebrillen af te passen. Tot mijn grote vreugde stelde hij mij voor om mee te gaan. Hierover hoefde ik natuurlijk niet lang na te den ken. Dus wij richting Noordwijk. Niet iedereen was aanwezig, maar wij kon den evengoed de brillen afpassen. De aanwezig fotograaf maakte een paar leuke foto's, die ik van hem heb ontvan gen. Deze foto's hangen momenteel bij ons in de etalage. Dus ik zou zeggen: mocht u in de buurt van winkelhof 't Loo zijn, w.aag even een blik in onze etalage. ALKMAAR - Het verbrandingstarief van de nieuwe verbrandingsinstallatie van de NV Huisvuilcentrale N-H is voor volgend jaar vastgesteld op 188,- per ton en dat is aanzienlijk lager dan het bedrag van 250,- per ton, dat eerder geraamd was. Directeur G.L. Nieuwen- dijk deelde dit mee tijdens de vergade ring van de Algemene Raad van de VVI Alkmaar e.o. Het tarief zal alleen gel den voor gemeenten die aandeelhouder zijn van de NV Huisvuilcentrale N-H. Daarnaast zullen nog de kosten voor overslag en transport en de restant boe kwaarden moeten worden betaald. Tijdens de opdrachtverlening voor de bouw van de nieuwe installatie in 1992 werd nog uitgegaan van een 'kaal' ver brandingstarief van 250,- per ton. Di recteur Nieuwendijk verklaarde het lagere tarief doordat de NV Huisvuil centrale N-H optimaal gebruik heeft ge maakt van de lage rentestand; de belangrijkste leningen werden afgeslo ten in de periode dat de rente zijn laagste punt had bereikt. Ook het tech nisch projectmanagement heeft volgens Nieuwendijk een belangrijke rol gespeeld bij de kostenbeheersing; tot op heden behoefde nauwelijks meerwerk te worden aanbesteed. Het verbrandingstarief zal overigens al leen gelden voor de gemeenten die aan deelhouder zijn van de NV Huisvuilcentral N-H, zoals de zestien samenwerkende gemeenten, die via de Gemeenschappelijke regeling VVI Alk maar e.o. mede-eigenaar zijn. De kosten, die gemoeid zijn met overslag en transport en de restant boekwaarden van de oude verbrandingsinstallaties in Alkmaar en Zaanstad, bedragen 34,- per ton. Het huidige verwerkingstarief van de NV Huisvuilcentrale N-H bedraagt 213,76 per ton afval, dat deels in de bestaande installatie (VVI) en deels- vanwege het tekort aan verbrandingsca paciteit - elders wordt verwerkt. De nieuwe installatie in de Alkmaarse Boe- kelermeer wordt begin volgend jaar in gebruik genomen. door partyservice Klein Varnebroek een versnapering verstrekt aan zowel jong (limonade) als oud (koffie). Bovendien is er op woensdag 29 juni voor iedere deelnemer een door uitgeverij De Uit kijkpost beschikbaar gestelde ver- De dames van de VVV. V.l.n.r. mevrouw Rozing, mevrouw Groefse- ma en mevrouw de Moor. HEILOO - De jaarlijkse huis-aan-huis collecte van het Astma Fonds heeft in Heiloo 4.489,65 opgebracht. HEILOO - Bij een gesprek met de da mes van de VVV in het Stationscen trum, te weten mevrouw de Moor, Rozirig en Groefsema blijkt weer eens hoeveel informatie een vereniging voor vreemdelingen eigenlijk geeft. Wie een vakantie of een paar vrije da gen in eigen land wil doorbrengen kan bijna niet om de VVV heen. Hier wordt u verteld wat er allemaal te doen is. Er zijn VVV gidsen van alle provincies, waarin bijvoorbeeld alle pretparken vermeld staan. Er is een gids vakantie en vrije tijd, documentatie over de ver schillende musea in ons land. Het CJP, Cultureel Jongeren Paspoort kan hier worden aangevraagd. Door heel Neder land worden hotelreserveringen ge- nTaakt er zijn fietskaarten, telefoonkaarten, plattegronden van Heiloo en Amsterdam en er is (beperkt) foldermateriaal van een groot aantal plaatsen in Nederland en ook voor een duinkaart kunt u bij de VvV terecht of de landelijke VVV kadobónnen. Kamerverhuur Voor het grootste gedeelte valt de ka merverhuur onder de verantwoording van mevrouw de Moor, die al 25 jaar bij de VVV werkt. Op het moment dat wij met haar spraken, komt er iemand van een bedrijf binnen. Kunt u voor vier mensen onderdak verzorgen? „Geen punt, stuur maar langs, over een uurtje ben ik thuis", zegt mevrouw de Moor. Bij de VVV beschikt men over een bestand van mensen die kamers verhu ren. Vooral in april en mei is het druk, dan komen de bussen, meestal in het weekeinde. De bloembollenvelden blij ven een grote trekker, maar deze men sen moeten wel allemaal onderdak hebben. Dus mevrouw de Moor slaat aan het bellen. „Hoeveel kunt u er heb ben en wilt u de mensen op komen ha len, wel of geen ontbijt?", een heel georganiseer en een drukte van belang. Maar mevrouw de Moor blijft de rust zelve. Is het VVV kantoor gesloten; de telefoon gaat over op haar huis. Zij is constant te bereiken en men vindt het heel gewoon om 's ochtends om 7.30 uur of 's avonds om 23.00 uur nog te bellen, hoewel dat natuurlijk niet hele maal de bedoeling is. De dames de Moor, Rozing en Groefse ma zijn met elkaar een goed team dat klantgericht is. Mevrouw Rozing werkt al sinds 1983 en mevrouw Groefsema al sinds 1985 bij de VVV. Daardoor be schikken zij allen over een grote erva ring en hebben veel kennis van zaken. Gelukkig bemerkt men dat steeds meer mensen de weg naar de VVV vinden, vandaar dat het kantoortje in het Stati onscentrum van 1 juni tot eind augustus langer open is. Van maandag t/m zater dag van 10.00 - 13.00 uur en van 14.00 - 14.00 uur en vanaf 1 juli ook op vrij dagavond van 19.00 - 21.00 uur en va naf zaterdag 2 juli de gehele dag van 10.00 - 17.00 uur. Telefonisch is de VV te bereiken onder telefoonnummer 072-331969. U zult op heel veel vragen hier een antwoord vinden. Stationsweg 85 Heiloo 072-335465 HEILOO. - Onze oud-plaatsgenot Jos Verheugen, bioloog, heeft op 16 juni jl. zijn proefschrift getiteld "Kaliumkana- len in humane T lymfocyten: biofysi- sche, farmacologische en fysiologische aspecten", verdedigd en de graad van doctor verkregen aan de Rijks- Universiteit te Utrecht. KANTOOR HOUDEND: KENNEMERSTRAATWEG 33 POSTBUS 263, 1800 AG ALKMAAR TELEFOON: 072 - 330550

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 1