I I Aanleg Ypesteinerlaan-zuid Evenementenagenda Ze zeqae/i cfat Aanslag Rioolafvoerrecht/ Reinigingsheffingen Bekendmaking wegwerkzaamheden Schoonmaakbeurt groene rolemmers 't Beestenboetje in vakantie langer open Ingediende bouwaanvragen Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen PAGINA 4 UITKIJKPOST 24 AUGUSTUS 1994 6 HEILOO Burgemeester en wethouders hebben vrijstel ling verleend van de voorschriften van het bestemmingsplan 'Zuid-Oost II' voor de aan leg van de Ypesteinerlaan-zuid en de aanslui ting van deze weg op de Kennemerstraatweg. Het besluit alsmede alle overige daarbij be horende stukken liggen vanaf donderdag 25 augustus gedurende zes weken voor een ie der ter inzage in het gemeentehuis, afdeling VROM, op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak nr. 313 121). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen genoemd besluit schrif telijk bezwaren indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Tarieven Volgende week (week 35) ontvangt u de jaar lijkse aanslag rioolafvoerrecht/reinigingsheffin- gen voor het belastingjaar 1994. Het tarief voor rioolafvoerrecht is f 128,40 per jaar. Het tarief voor afvalstoffenheffing is f 435,60 voor een meerpersoonshuishouden en f 277,20 voor een éénpersoonshuis houden. Het tarief voor bedrijfsafval (zg. reinigings rechten) is f 435,60 per bedrijfspand, voor extra rolemmers wordt f 300,00 per rolem- mer in rekening gebracht. Verhuizing of wijziging van de gezinssa menstelling Als u niet het hele jaar in Heiloo woont/heeft gewoond ontvangt u een aanslag voor het aantal volle maanden dat u in Heiloo woont/heeft gewoond. Ook als er een wijzi ging is in de gezinssamenstelling zal de aan slag daaraan aangepast zijn. Bij verhuizing binnen de gemeente blijft de aanslag ge handhaafd, het tarief blijft namelijk hetzelfde. Indien u in de loop van dit jaar vertrekt uit de gemeente zal de aanslag verminderd worden met het aantal volle maanden dat u niet meer in de gemeente woont. Voor het bovenstaande geldt wel dat u al tijd uw verhuizing moet doorgeven aan de afdeling bevolking; ook verhuizingen bin nen de gemeente. Bezwaren Tegen de aanslag kunt u binnen zes weken na dagtekening van het aanslagbiljet een be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA HEILOO. De verplichting tot betaling wordt niet zonder meer opgeschort door het indie nen van een bezwaarschrift. Betalingen De belasting dient te worden betaald voor de op het aanslagbiljet vermelde vervaldagen. Op verzoek kan een betalingsregeling met u worden getroffen in afwijking van de op het aanslagbiljet vermelde betalingstermijnen. U dient hiertoe contact op te nemen met de fi nanciële administratie telefoon: 072-313 156. Betalingsmoeilijkheden Het is niet mogelijk kwijtschelding te krijgen. Wel is een bijdrage op grond van het ge meentelijk minimabeleid in sommige gevallen mogelijk. Inlichtingen hierover kunt u inwin nen bij de afdeling Sociale Zaken telefoon 072-313 195. Meer informatie vindt u op het aanslagbiljet en voor vragen kunt u terecht bij de belastin gadministratie, kamer 101, tel. 072-313 122/ 313 153 's morgens van 08.00 tot 12.30 uur. Aan de volgende wegen zullen de komende weken onderhoudswerken worden uitgevoerd. Afhankelijk van de onderhoudstoestand ver schillen de werkzaamheden. Nieuwe asfaltlaag: Frederica's Hof (voetpaden rond vijver) Industrieterrein Oosterzij Kanaalweg (gedeelte in oprit viaduct) Kennemerstraatweg (Nijenburgerweg- L.v. Zeeman) Het Maalwater (gedeelte aan begin en eind) Maas Geesteranusweg (Burenweg- Dokterslaan) De Omloop (fietspad langs de weg) Spillaan (voetpad naar Korbeellaan) Kraaienlaan (fietspad in Heilooër Bos) Slijtlaag (incl. reparatiewerk): De Hoghe Weijdt (Kleijn Barlaken-Pijlemeeth) Kennemerstraatweg (park.str. Hoogeln- Kapelln) Lagelaan (Oosterzijweg- R.W. 9) Maas Geesteranusweg (Dokterslaan-Fred. Hof) Het Malevoort (ged. fietspad) Oosterzijweg (Ypesteinerlaan-Groenelaan) Oosterzijweg (ged. nabij Industr. Oosterzij) Sandecamplaan Schippers/aan Slootenslaan Wilgen laan (voetpad naar Kenn.str.weg) Plaatselijke (scheur)reparaties: Breedelaan (Heerenweg-Slimpad) Boekelermeerweg (aansl. op Kanaalweg) Ewisweg Het Zevenhuizen (Ewisweg-ingang sportpark) Kanaalweg (parallelweg west)Kenne- merstraatweg (Alkmaar-Nijenburgerweg) Kennemerstraatweg (Stationsweg- Ypesteinerln) Lagelaan (parallelweg west) Nijenburgerweg (Kenn.str. weg-viaduct) Stetlaan Ewisweg Inlichtingen betreffende de uitvoering bij de contactambtenaar B. de Groot, tel. 334008 De groene GFT-rolemmers worden in week 35 op 29, 30, 31 augustus en 1 september weer schoongemaakt. U wordt verzocht om uw groene rolemmer na leging wat langer buiten te laten staan. Dit om de schoonma kers de gelegenheid te geven hun klus te klaren. 't Beestenboetje, de knuffelhoek in het Her tenkamp is in de vakantieperiode op woens dag 31 augustus langer open. De openingstijden zijn dan van 10.00 - 16.00 uur (normaal van 13.00 - 16.00 uur). De kinderen kunnen dan in hun vakantie lekker langer met de dieren spelen, knuffelen. Wel nog even dit: de dieren horen er op stal; stal er niet de hele dag uw kinderen! De vrijwilligers passen graag op de dieren, maar niet de hele dag op uw kind. Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. Opgemerkt wordt, dat in dit stadium nog niet bekend is of aan de verzoeken meegewerkt kan wor den. Eventuele bouwvergunningen alsmede voornemens om vrijstelling te verlenen zullen te zijner tijd worden gepubliceerd, waarna de mogelijkheid bestaat de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Rosendaal 95, A.B.N./AMRO Bank n.v. - plaatsen geldautomaatruimte Cruyscamplaan 32, M.T.M Dekker - vergroten woonhuis Winkelhof 't Loo 50, Albert Heijn b.v. - inrich ten supermarkt Westerweg 290, H. W.J. Bos - vergroten gara ge/berging Door het college van burgemeester en we thouders zijn de hieronder vermelde bouw vergunningen en positief bevonden meldingen verleend: Zevenhuizerlaan 49, G. Hoogland - vergroten woonhuis Stationsweg 105, Diakonie Hervormde Kerk - vernieuwen en veranderen bijkeuken/berging van winkel/woonhuis Havercamplaan 15, G.W. Steffers - vergroten woonhuis Tulpencroftlaan 24, T.B.M. Hakvoort - vergro ten woonhuis Slimpad 34, S.H. Groothuis - vergroten woonhuis Ringweg 3, G.P. van Deventer - plaatsen blokhut Heerenweg 162, J.P.C. Hemmer - veranderen en vergroten bakkerij Bakkersweg 8, M.J.A.A. Kosters - plaatsen blokhut Bakkersweg 14, C. Rootjes - vergroten garage/berging Kennemerstraatweg 292, K. Koopman - ver groten woonhuis Deze bouwvergunningen/meldingen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken liggen ter inzage bij de afdeling VROM, Raadhuisplein 1, maandag t/m vrijdag tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nummer 313 217 of 313 216). Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling VROM, wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM wor den gemeld; dit kan telefonisch onder de nummers 313 217 of 313 216. Raadhuisplein I Postbus I I850 AA Telefoon Afdeling Voorlichting 3 13289 Open van 8.00 tot I2.30 uur -"Wün oasi c/er fflors/ Ze zeggen dat ik gek ben. En dat trekt mensen aan. Tenminste, zo lijkt het. Sinds ik wekelijks dit ru briekje in de Uitkijkpost volschrijf word ik in toenemende mate be naderd met tips, onderwerpen om over te schrijven. Zo kreeg ik naar aanleiding van mijn schrijfsel over burengerucht het verzoek om eens iets te melden over de over last diefde kat van de buren ver oorzaakt. Draai ik mijn hand natuurlijk niet voor om. Want ik hou niet van huisdieren - met uit zondering van de goudvis Lode- wijk, die lang geleden de laatste maand van z'n leven in mijn ka mer verbleef. Dus is het een kleine moeite om al mijn grieven te rich ten op dat meestal stille, stiekeme beest van de buren dat nu en dan over mijn balkon sluipt, door het raam naar binnen tuurt en mij zo een rolberoerte bezorgt: wat je niet verwacht, maakt je eenvoudig aan het schrikken. Zoiets als het gezoem van een wesp, die pas met steken dreigt nadat je hem hebt opgemerkt en je ongecontroleerd met je armen gaat zwaaien. Maar, beste mevrouw, die niet van katten houdt: ik ben natuur lijk niet echt gek. Ik ga toch niet in de krant getuigen van mijn kat ten haat? Dat ik bekers water op de vensterbank heb klaarstaan om de dieren weg te jagen? Dat ik in gedachten wel eens 'cowboy in diaantje' speel, waarbij ik de stoe re cowboy met pistool ben en de kat de wrede indiaan is? Zoiets schrijf je niet in de krant, want voor je het weet heb je de Dieren bescherming op je nek. En voor alles ga ik door als een liefhebber van de natuur en dus ook van die ren. Dat gooi ik toch niet weg vanwege een enkel verzoek? Wel licht heeft u baat bij een cursus van de Martin Gaus voor katten, of een cursus van Martin Gaus zelf: neemt u een hond en heeft u nooit meer last van katten in de tuin. Mij zal het niet helpen. Ik hou niet van afgerichte, doorge fokte dieren in mijn huis. Ze zeggen dat ik gek ben, maar dan die kat die op een vroege morgen mijn huis binnensloop. Ik stond op het punt om naar Polen te gaan voor een wintersportva kantie bij vrienden. Ik moest de trein halen en was bezig mijn ba gage in de auto te laden. Een tas, ski-attributen: teveel om in één keer de trap af te dragen. Dus liet ik de deur open staan. Dus zag de kat van de buren z'n kans schooh. Ik zag hem naar binnen glippen. De meest verschrikkelijke vloek woorden kregen klank. Ik had nog tien minuten, het zweet brak me uit. De kat vond het wel een leuk spelletje: eerst naar de keu ken, terug naar de woonkamer, over de kast, in de gordijnen - die ik in mijn woede bijna met rail en al van het plafond trok - en weer terug naar de keuken. Ik ziedend, hij blazend en bang. Kroop het serpent in een wanhoopspoging achter m'n koelkast. Ik had nog zes minuten. Snel een familielid met sleutel van m 'n huis gebeld, de situatie uitgelegd, de deur achter me dichtgetrokken en onverantwoord snel naar het stati on gereden. Een kus voor m'n zus, die blij m'n auto leende, en ik rennend naar de trein. Later hoorde ik dat het dier na ander half uur nog steeds achter de koelkast zat. Net goed. Eenmaal bevrijd doorkruiste hij nogmaals het huis, inclusief de slaapkamer, en verliet na een verblijf van in totaal ruim twee uur mijn woning. Soms, als ik sta te koken en de balkondeur staat open, loopt die kat nog wel eens langs. Ik hoef maar met de koelkastdeur te klap peren en het beest is als een speer vertrokken: hij een trauma, ik één probleemkat minder. Maar ik heb zoveel buren met katten, je zou er gek van worden. Ze zeggen dat ik gek ben. En dus luister ik gewillig naar de verhalen van anderen, die doorgaans veel gekker zijn. Zoals de man, die me uitgebreid adviseerde eens een stukje te schrijven over zijn bele venissen tijdens de militaire dienst. Nu ben ik zelf niet in dienst geweest (mocht niet, kon niet, hoefde niet, wilde niet), dus moet ik me bij de gedachte aan het leger altijd enorm inspannen om er een positief beeld van te krijgen. Ik heb me nooit zo druk gemaakt om discipline en dus ook niet meegedaan aan de bizarre avonturen om daar onderuit te komen of om de opgelegde frus tratie af te reageren. De sterke verhalen zijn er echter niet minder om: ongeloofwaardig, belachelijk, discriminerend en - vindt men - om te lachen. Maar, m 'n beste Jan Soldaat, ik kan toch niet in de krant zetten, dat dat hele militaire apparaat mij geen zier interesseert? Dat ze wat mij betreft de hele zooi opdoeken en het geld dat zo bespaard wordt uitgeven aan hulpverlening voor mensen, die dat nodig hebben? Dat we van het gezeur over AOW, studiefinanciering en bijstand af zijn? Natuurlijk heb jij er de mooiste jaren van jouw leven gehad en heb je heel wat van de wereld gezien. Wie weet heb je er zelfs een pracht van een opleiding genoten, waarvan je tot op de dag van vandaag de vruch ten plukt. Maar ik kan toch niet schrijven dat al die soldaten maar eens een echt vak moeten leren? Dan ben ik op slag een anarchist, een gevaarlijk element voor onze democratische samenleving, een gek, die niet inziet dat de inzet van militairen via de Verenigde Naties in rampgebieden waar ook ter wereld een positieve bijdrage kan leveren. Ze zeggen dat ik gek ben en on voorspelbaar. Katten wekken de agressiviteit in mij op, waarvan ik het bestaan doorgaans kan nege ren. Het is een zaak tussen het dier en mij, niet tussen kattenlief hebbers en kattenhaters. Natuur lijk: hoe meer katten, hoe groter de kans dat mijn agressiviteit doorslaat en ik wellicht ook voor de bezitters een gevaar word. Minder katten door het invoeren van een kattepenning en bijbeho rende belasting zie ik niet gebeu ren: hebben we minder honden in Heiloo nu dat dier belast is? Je vindt een dier leuk of niet, daar helpt geen enkele maatregel tegen. Was er nog één kat op de wereld, ik zou er nog steeds een hekel aan hebben. Hetzelfde geldt voor soldaten. Je bent voor het leger of je bent er tegen. Je ziet het nut ervan in of niet. Ik heb tot op zekere hoogte niets tegen de mens achter het uniform, zeker niet als er een dienstplichtige onder zit, maar dat uniform maakt mij wel baldadig, provocerend en (hypocriet) mili tant. En dat geldt echt niet alleen voor legergroen. Zo heb ik me al tijd verzet tegen het dragen van een stropdas, poetste ik m'n schoenen nooit als mijn moeder vond dat dat gedaan moest wor den. Eigenlijk heb ik een bloedhe kel aan kieren. De naakte mens, niet verborgen achter de grillen van de geldverslindende mode industrie, bevrijd van de hoes waar anderen zo graag naar kij ken. Sta je nooit in je hemd, hoo guit met een mond vol tanden, maar die zijn doorgaans van je zelf. Maar ik kan in de krant na tuurlijk geen oproep doen ter bevordering van het naaktlopen! Dan zeggen ze weer dat ik gek ben en moet ik alles uitleggen. En wat moet dat doe ik niet: ik ben niet gek! Damclub Heiloo HEILOO - Met een algemene ledenver gadering start op donderdag 8 septem ber om 20.00 uur in de sporthal Het Vennewater de competitie 1994/1995. Op die avond zijn nieuwe leden van har te welkom en in het bijzonder degenen, die vorig seizoen aan het bekertoernooi hebben deelgenomen. Mocht u op 8 sep tember onverhoopt verhinderd zijn, dan verwachten wij u op onze vaste speela vond, elke donderdag om 19.30 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Kraakman, tele fonisch bereikbaar onder nr. 333847. Ingezonden Ze zullen maar zeggen dat je gek bent HEILOO - Als er één onderwerp is, waarover veel te zeggen is, dan is het smaak. Zoveel zinnen, zoveel smaken. Dit gezegde maakt al duidelijk dat er veel pluriformiteit is als het over smaak gaat. Afhankelijk van je smaak kun je een voorkeur of een afkeer van een bepaald onderwerp hebben. Je kunt het één de hemel in prijzen, terwijl een ander het de grond inboort. Je hebt cultuurlief hebbers en cultuurbarbaren. Maar wie uitmaakt in welke categorie je thuis hoort: ik weet het niet. Maar wat ik wel weet is dat het museum van Gala en Salvador Dalite vinden is in de stad Figueres, 25 km van de Fran se grens en ongeveer 15 km van de Mi- dellandse Zee. Het land van de Basken ligt aan de Atlantische kust bij Bilbao. Het scheelt maar een kilometer of 800. Dit ter uwer informatie: u zou eens ver keerd kunnen rijden! PS: Een bezoek aan het museum van Dali is zeer de moeite waard, maar neem er wel ruim de tijd voor! F.J.E. Calf Levensverhalen schrijven HEILOO - Veel mensen schrijven brie ven, dagboeken, en soms zelfs gedich ten en verhalen. Alle mensen schrijven ansichtkaarten, boodschappenlijstjes of mededelingen. En misschien wordt er over sommige verhalen wel eens gezegd; 'Daar moet je iets mee doen!' Voor wie zich in de kunst van het schrijven wil be kwamen start 23 september een cursus (levens)verhalen schrijven. Er wordt uitgegaan van dagelijkse erva ringen, gebeurtenissen en herinnerin gen. Door middel van schrijfopdrach ten wordt geleidelijk toegewerkt naar het schrijven van teksten. Daarbij komt het trainen van de fantasie, het uitge breider waarnemen van de werkelijk heid, het denken in meerdere oplossin gen en het beter gaan schrijven door oe feningen in verschillende stijlen, genres en perspektieven aan de orde. De teks ten worden met elkaar besproken en be commentarieerd. De cursus is bedoeld voor een ieder die van taal, vertellen en woorden houdt, maar vooral voor mensen die graag schrijven en interesse hebben ook delen van hun levenservaring te gebruiken voor teksten en verhalen. De cursus wordt gegeven op twaalf vrijdagmidda gen. De begeleiding is in handen van Margreet Schouwenaar. Voor opgave en/of inlichtingen kunnen belangstel lenden na 19.30 uur bellen, telefoon 072 332418. Kook Kook is blij met alle gebruikte kleding, huishoudelijke artikelen en meubels. Zij verkoopt ze en de opbrengst gaat naar een project in de Derde Wereld. De goe deren kunnen worden afgegeven of neer gezet bij C. de Boer, Schuine Honds- bosschelaan 2, Heiloo, tel. 335314. Op halen: tel. 072-117891 (werkdagen van 9.00-17.00 uur). Vaste verkooptijden: maandag en woensdag 10.00-12.30 en 13.30-15.00 uur. Amnesty International Iedere vier tot zes weken worden door enkele leden van Amnesty International afdeling Heiloo brieven samengesteld, die overgeschreven en verzonden kun nen worden voor (politieke) gevange nen. Iedereen kan hieraan meedoen. Inlichtingen: Coby Keilman (332343) of Loes Hazewinkel (334937). Gered Gereedschap Gered Gereedschap stelt zich ten doel gebruikte gereedschappen in te zame len, te herstellen en te verzenden naar projecten in de Derde Wereld. Inlevera- dres: Wereldwinkel, Stationsweg 105 te Heiloo, maandag 13.30-17.00 uur, dins dag t/m vrijdag 9.00-12.00 en 13.30- 17.00 uur en zaterdag 10.00-16.00 uur. Museum Psychiatrisch Centrum Het museum van het Psychiatrisch Cen trum Willibrord aan de Kennemer straatweg 464 is iedere eerste zaterdag van de maand geopend tussen 14.00- 16.00 uur. De toegang is gratis. Nederlands Kachelmuseum Permanente tentoonstelling van onge veer 80 kachels van vroeger en nu. Bier kade 10, Alkmaar. Openingstijden: zondag en vrijdag (tot 1 oktober) 12.00-16.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Vrijdag 26 augustus: optreden door W. Bijlsma (zang) en K. van de Nieuwen- huisen (piano) met liedjes van Wim Sonneveld en Annie M.G. Stip en ge dichten van W. Wilmink en K. Stip in de recreatiezaal van huize Overkerck, aanvang 9.45 uur (tot 11.30 uur). En tree inclusief koffie f 7,50. Kaarten ver krijgbaar aan de balie in de bibliotheek en bij de receptie van Overkerck. De openbare bibliotheek aan Het Male voort is gesloten op alle zaterdagen in augustus. Tevens tot en met 2 septem ber gesloten op woensdag. Stedelijk Museum Alkmaar Tot en met 18 september: een expositie van schilderijen uit de 16de en 17de eeuw uit de eigen collectie van en in het Stedelijk Museum, Doelenstraat 5 te Alkmaar tijdens de openingsuren: dins dag tot en met vrijdag 10.00-17.00 uur, zaterdag en zondag 13.00-17.00 uur. Beeldentuin Akermare Tot en met 11 september is in galerie beeldentuin Akermare, Uiterdijk 2 te Akersloot een expositie te zien van beel den en schilderijen van diverse kunste naars tijdens de openingsuren: vrijdag en zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. Speciale aandacht daarbij voor het 75-jarig bestaan van de Kring van Ne derlandse Beeldhouwers. Programma Radio 80 Dinsdag: Baksteen 20.00 Woensdag: Easy to listen 22.00 Donderdag: Zeeroute 19.00 Alle remmen los 21.00 Vrijdag: Het weekend in 20.00 Zaterdag: Rob in de morgen 7.00 Te vroeg voor woorden 8.00 Kleintje Koffie 10.00 De boer is troef 12.00 Radio 80 Musicbox 14.00 Lukraak 16.00 Weekje Radio 80 18.00 Kroniek der muziek 20.00 Radio 80 Musicbox 22.00 Zondag: De Vroege start 8.00 Ronde van Egmond 10.00 Zeg je zegje 12.00 Zondagsport 14.00 Happy Hour 17.00 Radio 80 Music Box 18.00 Classics 20.00 Nighttime 22.00 Buiten de gepresenteerde programma is er non-stop muziek. Radio 80 is te be luisteren op 107 FM. Boekverkoop Het Trefpunt Permanente boekverkoop in Het Tref punt, Westerweg 294, tijdens kantooru ren. Ook als u uw oude boeken kwijt wilt. kunt u ons bellen, tel. 331297. Expositie Janny Veenstra Tot en met 28 augustus: expositie van schilderijen van Janny Veenstra, iedere zondag van 14.00-17.00 uur in het Ne derlands Hervormde Kerkje, Klooster- weg te Egmond-Binnen. TC Hogedijk Vrijdag 26 augustus: racketavond voor alle speelsterkten, aanvang 19.00 uur. Galerie Artique In Galerie Artique, Karei de Grootelaan 4 te Bergen is in de maand augustus een expositie van bloemstillevens in olieverf en aquarel, gemaakt door Heieen van der Lem, te zien tijdens de openingsu ren op maandag van 13.00 - 17.30 uur, dinsdag tot en met vrijdag van 11.00 - 17.30 uur en op zaterdag van 10.00 - 17.00 uur. Expositie Marianne Eugster In de maand augustus exposeert Mari anne Eugster-Boonstra uit Heiloo aqua rellen, fresco's en glas-in-lood^, schilderijen in het MCA te Alkmaar, te bezichtigen tijdens de openingsuren. Rommelmarkt Vrieswijk Zaterdag 27 augustus: rommel- en vrij markt in Vrieswijk op het plein bij de Nic. Greeuw Flat. Informatierubriek

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 4