mLM J HP Wat is er gebeurd in en om winkelhof 't Loo? ■ir-4. -ifaU Lappendag in 't Loo Tijdelijke huisvesting Gall Gall en Braam De bouvvvakvakantie is voorbij en de werkzaamhe den in en om 't Loo zijn inmiddels wèer voortva rend hervat. Binnen en buiten de oude muren van de winkelhof worden de veranderingen zichtbaar. Zo is te zien dat de wandelgangen en toegangsdeu ren flink aangepast worden. De toegang tussen Alben Heijn en De Konkelboet aan de noordzijde zet de toon voor de nieuwe lichtstraat, die tussen de winkels door zal slingeren. Over een week of twee zal meer dan duidelijk zijn hoe het er straks, als in alle delen van 't Loo de nieuwe aanblik gere aliseerd is, zal gaan uitzien. Over Albeit Heijn gesproken: de uitbreiding en verbouwing van de supermarkt maakt flinke vorde1 ringen. Aan de sluis aan de achterzijde en de over kapping wordt hard gewerkt. Dat zelfde gaat ook op voor de nieuwe locatie van Coen Doen. Wanneer deze zaak straks verhuist, komt de oude ruimte vrij voor de Hema, die dan de uitbreidingsplannen kan gaan realiseren. Binnen enkele weken is men overigens al halver wege de totale werkzaamheden. Dan wordt het we ken aftellen in afwachting van de oplevering van de totale verbouw van 't Loo. Vlagvertoon feestelijk maar vooral nuttig Tijdens een verbouwing als in Winkelhof 4t Loo kan het voorkomen dat een toegang tijdelijk niet benut kan worden. Is dat het geval dan geven zo wel buiten als binnen verwijzingsborden de kort ste route naar de verschillende lokaties aan. Er hangen dan geen vlaggen in de masten. Er valt niets te wapperen. Is de toegang gewoon en normaal te gebruiken dan wordt er in zo'n mast die daar in de omge ving staat, een vlag gehangen. Donderdag 1 september wordt het, ondanks de ver- bouwingsdrukte, heel gezellig in de winkelhof't Loo. De stoffenzaak Nouveauté heeft voor die dag immers een lappendag georganiseerd. Vijftig kra men, binnen en buiten, zullen de boel komen op vrolijken. Behalve stoffen is er nog veel meer, wat wordt aan geboden: huishoudelijke artikelen, houten speel goed, portemonnees, kousen, lingerie, enzovoort. Coca-Cola komt deze dag de Coca-Cola Light pro pageren. Op mountainbikes, met grote manden achterop, zullen ze zich ophouden in de buurt van 't Loo. Bij de stoffen zult u ook weer het polar-fleece te genkomen, een warme stof en licht van gewicht. Tevens veel immitatie-bont en -leer, de trend voor de komende winter, en stoere jacks: dat wordt het helemaal. Misschien oogt het allemaal een beetje rommelig, maar in de eerste plaats wordt het er gezellig. Ouderwets gezellig, en daar gaat het toch om. En bij dit marktgebeuren zijn er natuurlijk heel veel leuke aanbiedingen. Wie handig is met naald en schaar kan zijn hart hier ophalen. Bent u dat niet, dan is er - door het gevarieerde aanbod - ook voor u nog van alles te beleven. De winkeliers van 't Loo hebben er zin in en zullen u aanstaande donderdag met open armen ontvangen. GALL GALL BRAAM Door de verbouwing moeten enkele Loo-onderne- mers hun activiteiten tijdelijk 'buiten' de winkelhof uitvoeren. Zo is drankenhandel Gall Gall te vin den in een tijdelijke behuizing aan de noordzijde, nabij Albert Heijn en De Konkelboet. Op die plek is sinds kort ook rookshop en posta gentschap Jan-Tine Braam gelokaliseerd. Hier pro beert men zo goed als het gaat de klanten van dienst te zijn. Behalve voor vertrouwde zaken als rookwaar en lectuur kan men er ook terecht voor de verkoop van postzegels en strippenkaarten. PAGINA 10 UITKIJKPOST 31 AUGUSTUS 1994 E

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 10